به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رسمی؛ ترکیب تیم های اسلواکی و روسیه
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

بازی رأس ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می شود.

ترکیب دو تیم اسلواکی و روسیه برای تقابل عصر امروز شان اعلام شد. دو تیم در دور دوم یورو 2016 به مصاف هم می روند.

اسلواکی
کوزاچیک- پکاریک- اسکرتل- دوریکا- هوبوچان- پچوفسکی- کوکا- هامسیک- ماک- ویس- دودا

روسیه
آکنفیف- اسمولینکوف- شنیکوف- ایگناشویچ- برزوتسکی- نویشتادتر- گولوین- کوکورین- شاتوف- اسمولوف- زیوبا

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۵
مصاحبه لوکاکو پس از باخت بلژیک مقابل تیم ملی ایتالیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

لوکاکو پس از باخت مقابل تیم ملی ایتالیا در چارچوب مسابقات یورو 2016 در مورد شرایط بازی صحبت کرد.

به گزارش سایت FourFourTwo روملو لوکاکو مهاجم تیم ملی بلژیک پس از باخت دو بر صفر مقابل تیم ملی ایتالیا در چارچوب رقابت های یورو 2016 می گوید:

"باخت در مقابل تیم ملی ایتالیا یک شوک برای همه ما بود، گل های پله و جاکرینی و پیروزی دو بر صفر ایتالیایی ها برای ما یک اتفاق بزرگ بوده است. ما متوجه شدیم که حضور در رده دوم رنکینگ جهانی با اتفاقاتی که در این رقابت ها (یورو 2016) برای ما رخ می دهد کاملا متفاوت خواهد بود."

لوکاکو عقیده دارد باخت مقابل تیم ملی ایتالیا تیم مارک ویلموتس را از آسمان به زمین کشید. وی اظهار داشت:

" حالا هر دو پای ما روی زمین است و می دانیم در زمین مسابقات هم چه باید انجام دهیم، بسیاری از مردم پیش از آغاز رقابت ها شانس پیروزی زیادی برای ما قائل بودند، اما واقعیت این بود که ایتالیایی ها بازی بهتری نسبت به ما ارائه دادند، آنها از لحاظ تاکتیکی بسیار با برنامه تر از ما حاضر شدند و ما باید از آنها الگو برداری کنیم و بدانیم که راه طولانی در پیش خواهیم داشت، اگر می خواهید به یک ملت بزرگ تری تبدیل شوید، با موانع بزرگ تری هم مواجه خواهید شد."

همینطور لوکاکو برای بازی شنبه مقابل تیم ملی جمهوری ایرلند به هم تیمی های خود هشدار داد و گفت:

"ما باید باخت مقابل با ایتالیا را فراموش کنیم، هرگز نباید شاگردان مارتین اونیل را دست کم بگیریم و باید بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم. آنها از لحاظ دفاعی بسیار با برنامه و هماهنگ کار می کنند، شکستن قفل دفاعی ایرلندی ها کار آسانی نخواهد بود و ما باید در مقابله با آنها از شیوه حمله دیگری استفاده کنیم. حضور بازیکنان با تجربه ای چون کین، شین لانگ و جیمز مک کلین کار را برای ما سخت خواهد کرد و ما باید با احتیاط بیشتری با آنها رو در رو بشویم."

۲۶ خرداد ۱۳۹۵
دل بوسکه: ایکر کاسیاس بسیار متین و فهمیده عمل کرد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ویسنته دل بوسکه می‌‌گوید با وجود حواشی اخیر، ایکر کاسیاس بسیار فهمیده عمل کرده است.

پیش از اولین بازی یورو برای تیم ملی‌ اسپانیا، خبری در مورد حضور داوید ده خیا در یک پرونده غیر اخلاقی‌ منتشر شد.

به گزارش FourFourTwo، با این وجود داوید ده خیا دروازه بان اصلی‌ لاروخا در بازی اول یورو ۲۰۱۶ بود و ویسنته دل بوسکه سرمربی قرمز‌ها می‌‌گوید که ایکر کاسیاس ، دروازه بان ذخیره این تیم بسیار در این زمینه فهمیده عمل کرده است:

وقتی‌ شک دارم، بازیکنی که آماده تر است را انتخاب می‌‌کنم. باید این قضیه را کنترل کنیم. ایکر کاسیاس روی نیمکت بسیار خوب رفتار کرده است و من از این قضیه خوشحالم. بازی نکردن کاسیاس دشوار است اما می‌‌دانم که بازیکن قابل احترامی است. امروز با وی صحبت کردم چون می‌‌دانم که چقدر سخت است. او کاملا خوب برخورد کرد. ما سال‌های زیادی را با هم گذراندیم. نیازی نیست با وی جدی باشم. آرام و متین بود. بسیار فهمیده است.

۲۶ خرداد ۱۳۹۵
پیش بازی انگلستان-ولز؛ یک دنیا اشتراک، یک دنیا دشمنی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

برای یکی از حساس ترین دیدارهای دور گروهی یورو 2016 آماده می شویم

در شرایطی در یورو 2016 تیم ولز امروز در یکی از حساس ترین بازی های دوره مقدماتی مقابل انگلستان قرار می گرد که شاگردان کریس کلمن -با پیروزی مقابل اسلواکی- خود را دور از رویای رسیدن به مرحله دوم مسابقات نمی بینند.

ترکیب احتمالی دو تیم

حقایقی در خصوص دیدار

انگلستان در 32 بازی اخیر یورو (دو دوره مسابقات مقدماتی و یک دوره یورو و حذف در پنالتی ها) شکست ناپذیر بوده است.
در 4 دیدار اخیر رو در رو، ولز در باز کردن دروازه ناکام مانده است. این 4 دیدار با پیروزی سه شیرها همراه شده است.
ولز در 12 بازی از 13 بازی اخیر یورو شکست ناپذیر بوده است.
در هشت دیدار اخیر، ولز تنها یک بار موفق به پیروزی مقابل انگلستان شده است. این دیدار به ماه می سال 1984 باز می گردد که پیروزی 1-0 در رکسهام به دست آمد. در این هشت دیدار، ولز تنها دو گل به ثمر رسانده است.
این دومین باری است که انگلستان با یکی از کشورهای بریتانیا در تورنمنت های بزرگ روبرو می شود. مرتبه آخر یورو 96 بود که با گل دیدنی پل گاسکوئین، با نتیجه 2-0 اسکاتلند را شکست دادند.
انگلستان یک بار دیگر در لنس بازی کرده است. پیروزی 2-0 مقابل کلمبیا در جام جهانی 1998.
مارک هیوز آخرین بازیکنی از ولز است که دروازه انگلستان را در سال 1984 باز کرده است.
انگلستان در شش دیدار از هفت دیدار اخیر مقابل ولز موفق به گلزنی شده است. اما در این مدت، هرگز بیش از دو گل به ثمر نرسانده است. آخرین پیروزی پر گل به سال 1978 باز می گردد که پیروزی با نتیجه 3-1 در کاردیف رقم خورد.
ولز در پنج دیدار اخیر خود حداقل یک گل دریافت کرده است.
در دوره کریس کلمن، گرت بیل 14 گل از مجموع 31 گل کشورش را به ثمر رسانده است.
وین رونی در هفت دیدار از هشت دیدار اخیر انگلستان گلزنی کرد است.

منبع

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
پتکوویچ: از نتیجه و عملکرد تیم راضی هستم؛ می توانیم در برابر مدعی قهرمانی پیروز ش...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

علی رغم تساوی مقابل رومانی، سرمربی روسیه از بازی بازیکنانش تمجید کرد.

بعد از تساوی 1-1 سوئیس و رومانی در دور دوم بازی های مرحله گروهی رقابت های یورو، ولادیمیر پتکوویچ سرمربی سوئیس در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

"امیدوارم شما هم مثل من از بازی تیم راضی باشید، بازی را خوب شروع کردیم و من از تیم راضی هستم، نه فقط به خاطر نتیجه که به خاطر عملکرد تیم. من باید به بازیکنان تیمم به خاطر قدرت بالای روانیشان اعتبار دهم. در بازی اول نتوانستیم آزادانه بازی کنیم ولی در این بازی نشان دادیم که می توانیم بهتر باشیم. باید شانس های گلزنی بیشتری ایجاد کنیم، در طول بازی بعدی با فرانسه باید عملکرد بهتری داشته باشیم و از شانس های گلزنی خود استفاده کنیم."

گرانیت ژاکا عنوان برترین بازیکن میدان را به دست آورد، پتکویچ دربازی عملکرد او در این بازی و پیوستنش به آرسنال گفت:

"نمی دانم انتقال ژاکا به آرسنال برای او مفید خواهد بود یا نه، او هم اکنون در فرم خوبی قرار دارد. بارها گفته ام بازیکنان باید به تیم های بروند که شانس بازی کردن و نشان دادن توانایی های خود را داشته باشند."

سرمربی سوئیس در مورد شانس صعود این تیم به دور حذفی رقابت ها گفت:

"فکر می کنم برای هر نوع نتیجه گیری خیلی زود است، ما برای بازی کردن اینجا هستیم، نه شمردن امتیازها.باید در بازی سوم بهتر عمل کنیم تا حتی بتوانیم در مقابل مدعی قهرمانی پیروز شویم. ما می توانیم کارهای بزرگتری در این تورنومنت انجام دهیم."

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
گریزمان: 23 بازیکن در تیم ملی حضور دارند و مربی باید همه را مدیریت کند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آنتوان گریزمان با گلزنی در دقیقه '90 دیدار مقابل آلبانی، 3 امتیاز را به حساب فرانسه ریخت و جایگاه این تیم در مرحله بعد را تضمین کرد.

گریزمان، مهاجم تیم ملی فرانسه و باشگاه اتلتیکو مادرید که در دیدار مقابل آلبانی بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود، در نیمه دوم به میدان آمد و در دقیقه '90 گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

به گزارش Marca، با اینحال، وی در مصاحبه پایان بازی با پتلویزیون فرانسه به دفاع از تصمیم سرمربی تیم ملی پرداخت:

23 بازیکن در اردوی تیم ملی حضور دارند و مربی باید همه اعضای گروه را مدیریت کند. مربی قبل از بازی گفتگویی با من داشت و به من گفته بود که روی نیمکت خواهم بود. از من خواست که آماده باشم و من سعی کردم به عنوان یک بازیکن تعویضی بهترین عملکرد خود را ارائه کنم.
در نتیجه پیروزی 2-0 مقابل آلبانی، فرانسه با کسب 6 امتیاز از دو مسابقه صعود خود به دور بعد را قطعی کرد و اگر در دیدار نهایی مقابل سوئیس شکست نخورند، به عنوان صدرنشین راهی دور بعد خواهند شد.

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
حواشی بهداشتی لوو به کنفرانس مطبوعاتی نیز کشیده شد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی مانشفات وعده داد که دیگر دست به اعمال غیربهداشتی نخواهد زد.

دیدار اول تیم ملی آلمان در رقابت های یورو 2016 با حاشیه هایی همراه بود. تصاویری که از حرکات غیربهداشتی یواخیم لوو در رسانه ها انتشار یافت، واکنش های فراوانی را در شبکه های اجتماعی برانگیخت.

حال این موضوع به کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار دو تیم آلمان و لهستان نیز کشیده شده است. به نقل از FFT سرمربی تیم ملی آلمان در پاسخ به سوال خبرنگاران پیرامون این موضوع گفت:

"این تصاویر را دیدم. البته که شما ناخودآگاه کارهایی را انجام می دهید، دلیل این همه توجه که مردم به این موضوع نشان می دهند را نمی فهمم. به خاطر آن حرکات متاسفم. شما پر از آدرنالین هستید، متمرکز شده اید، چیزهایی اتفاق می افتد که نمی توان آن را درک کرد. تلاش خواهم کرد که پس از این رفتار متفاوتی داشته باشم."

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
خطاب به مردم آلبانی؛ چقدر شبیه رویاهای همیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

شما هم مثل ما نود دقیقه عشق و غرور و افتخار را مزه مزه کردید. این 90 دقیقه را قدر بدانید. این مربی را. این بازیکنان را. تک تک لحظه هایی که به عشق شما دویدند را قدر بدانید.

"ما هم مثل شما بودیم. دومین بازی یک تورنمنت مهم را مقابل یک تیم مدعی برگزار می کردیم. تک تک ثانیه ها را شمردیم. هر توپی که روی دروازه می آمد نفس در سینه هامان حبس می شد. هر بار نیم خیز می شدیم که این یکی دیگر گل شد. هر بار که حمله می کردیم بذر امید در دلمان جوانه می زد که شاید ما هم تاریخ ساز شویم. هر بار که بازیکنمان پا به توپ می شد و بازیکن حریف را جا می گذاشت، هر قدمی که به دروازه حریف نزدیکتر می شدیم، هر چند بار که دروازه بان را مجبور به واکنش کردیم انگار حقمان از فوتبال گرفته بودیم. انگار داشتیم نگاه ها را برای خودمان می خریدیم."

"اضطراب داشتیم که هر لحظه این سرخوشی از بین برود. همان لحظه که بازیکنتان در دقیقه 80 به بعد نیم نگاهی به اسکور برد انداخت یاد خودمان افتادم، همان لحظه هایی که چشم به زمان مسابقه دوختیم تا سوت پایان بازی زده شود اما انگار قرار بود بازی تمام نشود، ثانیه ها کش می آمدند. همه چیز به نفع حریف بود. همه امکانات، همه روزهای خوب، همه آرزوهای خوب برای حریف بود. حتی همه چشم ها منتظر دیدن گل حریف بودند. حتی زمان هم به نفع حریف بود. مگر چند نفر در دنیا طرفدار ایران هستند غیر از خود مردم ایران؟ مگر در دنیا چند نفر طرفدار آلبانی هستند به جز خود مردم آلبانی؟ ما هم مثل شما بودیم. حس می کردیم حالا که ستاره های یک تیم مدعی مانند آرژانتین را زمین گیر کرده ایم، اسممان بیشتر روی زبان ها می افتد. حس می کردیم تمام چشم های دنیا با حیرت به بازیکنان ماست."

"ما هم مثل خود خود شما بودیم. حالا به فرض که شما دو سه دقیقه زودتر از ما گل خوردید. گیرم که تعداد گل ها یکی نبود. اصلا به جای مسی هم گریزمان را قرار دهیم. در اصل ماجرا که تفاوتی نمی کند. شما هم مثل ما نود دقیقه خیره شدید به ساق پای بازیکنانتان. شما هم مثل ما نود دقیقه عشق و غرور و افتخار را مزه مزه کردید. این 90 دقیقه را قدر بدانید. این مربی را. این بازیکنان را. تک تک لحظه هایی که به عشق شما دویدند را قدر بدانید. نمی دانید بار دیگر کی فوتبال چنین ارمغانی را برایتان هدیه می آورد. شاید شما هم مثل ما دقایق پایانی آماده بودید که بازی تمام شود و در خیابانهای شهرتان جشن بگیرید. می فهمیم.... ما ایرانی ها خوب می فهمیم فوتبال چگونه در لحظه ای تمام غرور یک ملت را در هم می شکند و شادی را به بغض تبدیل می کند. ما خوب می فهمیم بعد از 90 دقیقه جنگیدن، بازی را باختن یعنی چه....ما می فهمیم که لحظه چسبیدن توپ به تور یعنی فرو ریختن آرزوهای یک ملت... شما هم جنگیدید...مثل ما...با دستهای خالی...ما خوب خوب می فهمیم جنگیدن با دستهای خالی یعنی چه.... هیچ کس به اندازه ما ایرانی ها حال امشب شما را نمی فهمد."

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
آمار بازی؛ فرانسه 2-0 آلبانی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

دو تیم ملی فرانسه و آلبانی در شهر مارسی در روز دوم مرحله گروهی به مصاف هم رفتند.

در ادامه مسابقات یورو 2016، دو تیم فرانسه و آلبانی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان فرانسه موفق شد با نتیجه 2-0 پیروز میدان شود. آمار بازی را به نقل از سایت یوفا مشاهده می کنید.

۲۷ خرداد ۱۳۹۵
سرمربی آلبانی: به شاگردانم گفتم به خودتان افتخار کنید؛ می توانیم با شکست رومانی ص...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

جیانی ده بیازی از عملکرد خوب تیمش مقابل فرانسه می گوید.

تیم ملی فوتبال آلبانی بازی خوبی را در مقابل تیم ملی فرانسه انجام داد و اما در نهایت با حساب 2 بر 0 مغلوب این تیم شد.

به نقل از سایت یوفا، سرمربی آلبانی، جیانی ده بیازی از مقاومت تیمش گفته است و از آریلند آیتی جوان ستایش کرده است.

"تیم من به خوبی تا آخر مقاومت کرد اما در آخر اشتباه کردیم. در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم فرصت های خوبی برای گلزنی داشتیم."

"آرلیند آیتی که جانشین سانا شده بود، بسیار عالی کار کرد. او آینده درخشان در فوتبال آلبانی خواهد داشت. من از عملکرد او و تیم راضی هستم. وقتی به رختکن رفتم سر های تمام بازیکنان پایین بود. من به آن ها گفتم سرتان را بالا بگیرید و به خود افتخار کنید. شما در مقابل یک تیم با چنین پتانسیلی عالی کار کردید. ما واقعا امشب به فرانسه صدمه زدیم. اگر رومانی را شکست دهیم می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. "

۲۷ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۳,۶۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۷,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۷۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۵۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۲۵ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۴,۵۶۲ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!