به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اخراج اسکولاری از چلسی
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: لوییز فلیپه اسکولاری سرمربی برزیلی چلسی از این تیم اخراج شد.

به گزارش یوفا: شبکه خبری BBC دقایقی قبل با اعلام این خبر، دلیل اخراج اسکولاری از چلسی را کسب نتایج ضعیف و مخالفت آبراموویچ، مالک چلسی با شیوه های اسکولاری دانست.

هنوز از جانشین اسکولاری در چلسی نامی به میان برده نشده است.

در بیانیه این باشگاه آمده است: متاسفانه نتایج و وضع تیم در شرایط كنونی مناسب نیست .

به گفته این باشگاه پیشتر تلاش برای یافتن مربی جایگزین آغاز شده است و به زودی مربی جدید این تیم معرفی می شود.

تا آن زمان ری ویلكینز كمك مربی كنونی و كاپیتان سابق تیم چلسی هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت .

۲۲ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
حمايت سرمربيان برزيل و ايتاليا از اسکولاري
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: در پي برکناري " لوييز فيليپه اسکولاري " از سرمربيگري چلسي ، دونگا سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل حمايت خود را از وي اعلام کرد.

به گزارش یوفا: اسکولاري در حالي توسط اين باشگاه غرب لندن برکنار شد که رکورد بيست پيروزي از 36 بازي در فصل جاري را در کارنامه خود دارد .دونگا که تيم خود را براي ديدار دوستانه با ايتاليا قهرمان جهان در لندن آماده مي کند از فرصت به دست آمده براي دفاع از آبرو و حيثيت مربيگري اسکولاري استفاده کرد و اطمينان داد که وي بزودي به فوتبال بازخواهد گشت .

وي گفت :" بي ترديد اسکولاري به رغم آنکه امروز از کار خود بر کنار شده است ، يک سرمربي جاافتاده محسوب مي شود . "

وي افزود :" اسکولاري افتخار قهرماني جهان را دارد . سرمربي منچستر يونايتد ( سر آلکس فرگوسن ) در اينجا يک مورد کاملا عجيب و غريب است ، وي تنها کسي است که سالها مسئوليت هدايت يک باشگاه را به عهده دارد ."

دونگا در ادامه گفت :" بي ترديد وي ( اسکولاري ) بزودي کار جديدي پيدا خواهد کرد . وي به همراه باشگاه پالميراس و تيم ملي به مقام قهرماني دست يافته است .

درمورد صلاحيت وي براي مربيگري شک و شبهه اي وجود ندارد .

سرمربي برزيل افزود :" هر شغلي مشکلات و فشارهاي خاص خود را دارد . فوتبال همواره زير ذره بين قرار دارد و سرمربي بايد بازيکنانش را به خوبي بشناسد تا بتواند بهترين استفاده را از آنها بکند.

"مارچلو ليپي سرمربي ايتاليا نيز با سرمربي برکنار شده چلسي ابراز همدردي کرد .

وي گفت :" جاي تعجب دارد . من براي وي متاسفم . وي شخصي بسيار خوب و شوخ است . ولي اين بخشي از اتفاقاتي است که در اين کارمي افتد.

۲۲ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از مذاكره با آبراموويچ
هيدينگ: دوست دارم به چلسي كمك كنم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه براي هدايت باشگاه چلسي انگليس با مسئولان اين باشگاه مذاكره كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خيرگزاري رويترز، مسئولان باشگاه چلسي براي انتخاب جانشين فيلپه اسكولاري سرمربي اخراجي خود با گاس هيدينگ هلندي مذاكره كردند.
هيدينگ در اين باره اظهار داشت: اگر هر باشگاه ديگري در جهان به من چنين پيشنهادي مي داد قطعا پاسخ منفي مي دادم، اما تيم چلسي انگليس با ساير باشگاه ها برايم تفاوت دارد. من رابطه بسيار خوبي با مالك اين باشگاه (رومن آبراموويچ) دارم و دوست دارم به اين باشگاه كمك كنم. پيش بيني چنين وضعيتي را هم مي كردم.
وي افزود: همزمان هدايت تيم ملي روسيه را بر عهده خواهم داشت و فقط تا پايان فصل ليگ برتر انگليس كه حدود سه ماه ديگر است به باشگاه چلسي كمك خواهم كرد. هر چند كه در اين مدت تيم روسيه مسابقه اي را در پيش ندارد. من پيش از اين هم دو شغله بوده ام و همزمان هدايت تيم ملي استراليا و آيندهوون هلند را بر عهده داشته ام.
اين مربي هلندي در مورد ادامه همكاري با فدراسيون فوتبال روسيه گفت: زماني كه با آنها براي هدايت تيم ملي روسيه صحبت كردم حرف از يك پروژه بلند مدت بود و نمي خواهم اين پروژه را نيمه تمام رها كنم.
مسئولان باشگاه چلسي امروز فيلپه اسكولاري را به دليل كسب نتايج نامطلوب از كار بركنار كردند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۲ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اخبار کوتاه باشگاه چلسی

پس از اخراج اسکولاری از چلسی، اخبار و حواشی در اطراف این تیم زیاد شده است.

گزینه های زیادی مد نظر شیرهای لندن است، اما تا کنون چند گزینه تماس مسئولان چلسی را رد کرده اند. در ادامه اخبار کوتاه آبی های لندن را مشاهده می کنید...

هیچ تماسی با مانچو گرفته نشده است
مدیر برنامه های سرمربی سابق اینتر میلان اعلام کرد با مانچینی از سوی مسئولان چلسی تماسی گرفته نشده است. او گفت:« با ما تماسی گرفته نشده است، بنابراین من مانع حضور مانچینی در چلسی می شوم.»

کاپیتان چلسی از طرفداران این تیم عذرخواهی کرد
جان تری از نمایش ضعیف چلسی در این فصل، از هواداران این تیم معذرت خواهی کرد. کاپیتان چلسی گفت:« من از هوادارن پوزش می خواهم، برای اینکه ما آن گونه که در خارج از خانه بازی می کنیم، در خانه بازی نمی کنیم.»

سرمربی وستهام به چلسی نمی آید
مدیربرنامه های زولا بازیکن سابق چلسی اعلام کرد او در وستهام خوشحال است و قصد ندارد پیشنهاد چلسی را قبول کند. او گفت:« رابطه ای میان زولا و نیمکت خالی چلسی وجود ندارد. زولا در وستهام خیلی خوشحال است.»

سکوت هیدینک در مورد سرمربیگری در چلسی
سرمربی روسیه بحث حضور در چلسی را رد کرده است. هیدینک گفت:« من خبری برای شما ندارم. به آن چیزی که شما می گویید علاقمند نیستم. من فعلا اینجا مشغول به کار هستم.»

فرگی از اخراج اسکولاری شوکه شده است
فرگوسن در گفتگو با شبکه تلویزیونی منچستر گفت:« من واقعا متعجب شدم. شوکه شدم چون زود برکنار شد، او تنها هفت ماه بود که شروع به کار کرده بود. او مرد با تجربه ای است. او با برزیل قهرمان جام جهانی شده بود.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 10 فوریه

اکثر اخبار فوتبال انگلستان تحت تاثیر اخراج اسکولاری و انتخاب جانشین او قرار گرفته است...

- اسون گران اریکسون بعد از اخراج تونی آدامز، از باشگاه پورتسموث پیشنهاد دریافت کرده است.

- آندری ورونین پیشنهاد بازگشت به لیورپول را قبول کرد.

- احتمال می رود رومن آبراموویچ مالک چلسی، گاس هیدینک یا کارلو آنجلوتی را به عنوان سرمربی دائم این تیم منصوب کند.

- دکو ستاره چلسی بر این باور است باید به فلیپ اسکولاری زمان بیشتری داده می شد.

- فلیپ اسکولاری معتقد است بالاک، دروگبا و چک در زمان 244 روز حضور او در چلسی، به او خیانت کرده اند.

- دونگا شب اخراج اسکولاری از چلسی را شب نفرت انگیز نامید.

- سرالکس فرگوسن تصدیق کرد از خبر اخراج اسکولاری شوکه شده است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه براي هدايت باشگاه چلسي انگليس با مسئولان اين باشگاه مذاكره كرد.

به گزارش خيرگزاري رويترز، مسئولان باشگاه چلسي براي انتخاب جانشين فيلپه اسكولاري سرمربي اخراجي خود با گاس هيدينگ هلندي مذاكره كردند.
هيدينگ در اين باره اظهار داشت: اگر هر باشگاه ديگري در جهان به من چنين پيشنهادي مي داد قطعا پاسخ منفي مي دادم، اما تيم چلسي انگليس با ساير باشگاه ها برايم تفاوت دارد. من رابطه بسيار خوبي با مالك اين باشگاه (رومن آبراموويچ) دارم و دوست دارم به اين باشگاه كمك كنم. پيش بيني چنين وضعيتي را هم مي كردم.
وي افزود: همزمان هدايت تيم ملي روسيه را بر عهده خواهم داشت و فقط تا پايان فصل ليگ برتر انگليس كه حدود سه ماه ديگر است به باشگاه چلسي كمك خواهم كرد. هر چند كه در اين مدت تيم روسيه مسابقه اي را در پيش ندارد. من پيش از اين هم دو شغله بوده ام و همزمان هدايت تيم ملي استراليا و آيندهوون هلند را بر عهده داشته ام.
اين مربي هلندي در مورد ادامه همكاري با فدراسيون فوتبال روسيه گفت: زماني كه با آنها براي هدايت تيم ملي روسيه صحبت كردم حرف از يك پروژه بلند مدت بود و نمي خواهم اين پروژه را نيمه تمام رها كنم.
مسئولان باشگاه چلسي امروز فيلپه اسكولاري را به دليل كسب نتايج نامطلوب از كار بركنار كردند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
آده بايور مردسال فوتبال آفريقا شد
خبرگزاري فارس: بازيكن خط حمله تيم فوتبال آرسنال انگليس به عنوان بازيكن سال 2008 قاره آفريقا برگزيده شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، امانوئل آده‌بايور، مهاجم 25 ساله اهل توگو در مراسم ويژه كنفدارسيون فوتبال آفريقا در شهر لاگوس، پس از پيشي گرفتن از مايكل اسين،‌ عضو تيم ملي غنا و محمد ابوطريق از تيم ملي مصر، به عنوان بازيكن برتر قاره برگزيده شد و جايزه نقدي 20 هزار دلاري اين كنفدارسيون را دريافت كرد.
آده بايور كه اولين بازيكن تاريخ فوتبال توگو است كه به اين افتخار مي رسد، پس از كسب موفقيت جايزه نقدي خود را تقديم مادرش كرد كه همراه او دراين مراسم حضور داشت.
ساير گزينش هاي انجام گرفته قاره آفريقا در سال به پايان رسيده ميلادي به اين شرح است:

بهترين بازيكن جوان سال 2008:سلمان كالو، ساحل عاج ،‌چلسي انگليس
بهترين بازيكن زن سال 2008: آليس ماتلو، آفريقاي جنوبي
بهترين تيم سال 2008 : مصر
بهترين مربي سال 2008: حسن شيتا، مصر
بهترين تيم باشگاهي سال 2008 : الاهلي مصر
بهترين بازيكن باشگاهي قاره در سال 2008: محمد ابوطريق

منبع

۲۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از انتخاب به عنوان بهترين بازيكن سال آفريقا
آده‌بايور: با حمايت مادرم در فوتبال موفق شدم
خبرگزاري فارس: بازيكن برتر فوتبال قاره آفريقا در سال 2008 ميلادي اظهار داشت: در فوتبال هر چه دارم، از مادرم است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، امانوئل آده‌بايور اظهار داشت: از مادرم تشكر مي كنم. او براي موفقيت من متحمل سختي هاي زيادي شد و اينك با كسب عنوان مرد سال فوتبال آفريقا، تنها مي توانم ذره اي از زحماتش را جبران كنم.
اين بازيكن 25 ساله كه سه شنبه شب در مراسم انتخاب بهترين هاي سال آفريقا در شهر لاگوس نيجريه، از سوي كنفدراسيون فوتبال اين قاره، عنوان مرد سال 2008 را به دست آورد،‌ عنوان كرد: امروز براي من، روز بسيار متفاوتي است. روزي كه جايزه ام را با تمام وجود به مادرم اهدا مي كنم. بدون او و حمايت هايش، به هيچ موفقيتي در فوتبال نمي رسيدم. من خيلي زود پدرم را از دست دادم و مادرم براي من بسيار تلاش كرد.
آده‌بايور در مورد رقابت هاي جام جهاني 2010 كه در كشور آفريقاي جنوبي برگزار خواهد شد،‌ تصريح كرد: رقابت هاي جام جهاني 2010 در كشوري از آفريقا برگزار مي شود. اين مورد مايه مباهات همه آفريقايي ها است. ما آفريقايي ها مي توانيم به درجات بالايي از افتخار و موفقيت در اين پيكارها برسيم.
آده بايور در اين مراسم جايزه نقدي 20 هزار دلاري دريافت كرد كه آن را به مادرش تقديم كرد.

منبع

۲۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از گلزني به وستهام
گيگز ركوردي تازه خلق كرد
خبرگزاري فارس: بازيكن ولزي تيم منچستريونايتد موفق به خلق ركوردي تازه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي تلگراف، رايان گيگز پس از گلزني به تيم وستهام در بازي هفته بيست و پنجم ليگ برتر، ركورد تازه اي خلق كرد.
اين بازيكن قديمي در بازي روز يكشنبه تك گل پيروزي بخش تيمش را مقابل وستهام به ثمر رساند. اين اولين گل وي در فصل جاري رقابت هاي ليگ برتر بود. در تاريخ رقابت هاي ليگ برتر، هيچگاه سابقه نداشته، بازيكني در 17 بازي پياپي در تركيب تيمش حضور داشته باشد و تنها يك گل در كارنامه او ديده شود. گيگز در هفدهمين بازي پياپي خود موفق به گلزني شد تا از اين نظر ركورددار باشد.

منبع

۲۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: از اخراج اسكولاري شوكه شدم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم منچستريونايتد گفت: وقتي خبر بركناري لوئيس فليپه اسكولاري را شنيدم كاملا شوكه شدم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي تلگراف، سرآلكس فرگوسن اظهار داشت: براي اسكولاري متاسف شدم زيرا او تنها از هفت ماه قبل در چلسي كار مي كرد.
اين مربي اسكاتلندي افزود: درست است كه او از چلسي بركنار شد، اما به اعتقاد من او مربي اي است كه تجربيات بسياري دارد. او كسي است كه تيم ملي برزيل را به مقام قهرماني جهان رساند.
فرگوسن عنوان كرد: اين واكنشي از اوضاع و احوال فعلي فوتبال جهان است. در شرايطي كه ديده مي شود مشكل حادي وجود ندارد،‌ يك مربي همانند اسكولاري مجبور به خروج مي شود.
اسكولاري در ساعات پاياني روز دوشنبه حكم بركناري خود را از باشگاه لندني چلسي دريافت كرد. گفته مي شود گاس هيدينگ، سرمربي هلندي تيم ملي روسيه بخت زيادي براي جانشيني وي دارد.

منبع

۲۳ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۵,۸۷۹ بازدید
۲۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۸۱,۴۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۸۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۸۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۵۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۵۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۷۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۰,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۲۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!