به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
گاسپرینی به یوونتوس نمی‌رود

رییس باشگاه جنوا برای بار هزارم تاکید کرد که مربی تیمش در پایان فصل به تیم دیگری نخواهد رفت، چرا که قراردادی سه ساله دارد.

سایت گل: انریکو پرتزیوزی رییس باشگاه جنوا از اخبار حاکی از پیوستن جان‌پیرو گاسپرینی به یوونتوس برای جانشینی کلودیو رانیری عصبانی است. او بار دیگر روشن ساخته که گاسپرینی مربی جنوا در فصل بعد خواهد بود و آنها توافقی دارند که به آن احترام می‌گذارند: «گاسپرینی مربی جنوا در سه سال آینده خواهد بود. نمی‌دانم به چه زبانی این را بگویم. قبلا گفتم که با مربی صحبت کردم و چون همیشه توافق‌های دقیقی داریم و به آنها احترام می‌گذاریم، او می‌ماند. پس، کلمه گاسپرینی در فرهنگ لغات جنوا جا گرفته. هر روز باید این را تکرار کنم. حالا از این اخبار خسته شده‌ام و می‌خواهم با رسانه‌ها حرف نزنم.»

جنوا فصلی عالی داشته و در رتبه پنجم جدول ایستاده. آنها 61 امتیاز از 35 بازی دارند، و سه امتیاز با فیورنتینا تیم چهارم جدول فاصله دارند.

منبع

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
چهارباشگاه بزرگ دنبال زلاتان

مدیر برنامه های ستاره سوئدی اینتر از 4 ابرقدرت دنیای فوتبال به دنبال تیمهای خواهان به خدمت گرفتن زلاتان نام برده است.

سایت گل: مینو رایولا، مدیربرنامه های زلاتان ایبراهیموویچ اعلام کرده که سران 4 باشگاه بزرگ اروپایی، عملکرد این ستاره را به شدت زیر نظر گرفته اند و ممکن است زلاتان را در آینده ای نه چندان دور در تیم دیگری به جز نرآتزوری ببینیم.

مدیربرنامه های این ستاره جوان در این رابطه گفت:« من با سران باشگاه های چلسی، منچستریونایتد،رئال مادرید و بارسلونا در ارتباط تنگاتنگی هستم. آنها تنها باشگاه هایی هستند که می توانند بازیکنی مثل زلاتان را در اختیار داشته باشند. البته تا زمانی که همه چیز قطعی نشود، زلاتان در اینتر باقی خواهد ماند، چرا که با این تیم قرارداد دارد.»

شایعات زیادی در این رابطه به گوش می رسد که در صورتی که فلورنتینو پرس به سمت ریاست باشگاه مادریدی برگزیده شود، زلاتان را به تیم خودش خواهد برد. رایولا در این رابطه گفت:« درمورد اینکه آیا پیشنهادی از پرس داشته ایم یا نه، هیچ نظری نمی دهم، چرا که تا آنجا که من می بینم، او هنوز رئیس باشگاه مادریدی نیست.»

زلاتان 27 ساله، با به ثمررساندن 21 گل در صدر جدول گلزنان سریA قرار دارد و اینتر این شانس را دارد تا در صورت پیروزی مقابل سیه نا در دیدار یکشنبه شب سن سیرو، قهرمانی زودهنگامش را مسجل کند.

منبع

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
اینتر خواهان جذب هلب

سران نرآتزوری به دنبال آن هستند تا بازیکنان خلاقی را به رختکن تیمشان اضافه کنند و ممکن است این بازیکن، ستاره سابق آرسنال باشد.

سایت گل: در حالی که مورینیو و شاگردانش ، اسکودتو را در یک قدمی خود می بینند، سران باشگاه اینتر به دنبال آنند تا بازیکنان توانا و خلاقی را به رختکن تیمشان اضافه کنند و در صدراین لیست، نام الکساندر هلب، ستاره کنونی باشگاه بارسا به چشم می خورد. بیشترین انتقادی که در رقابتهای این فصل به اینتر وارد است، نبود خلاقیت در خط میانی این تیم می باشد، جایی که معمولا استانکوویچ،استبان کامبیاسو و سولی مونتاری بازی می کنند.

ولی در صورتی که این ستاره بلاروس به ترکیب نرآتزوری اضافه شود، می تواند فرم خاصی به تیم مورینیو بدهد. این ستاره 28 ساله، از زمانی که به بارسلونا پیوسته ، نتوانسته آنچنان که باید و شاید تاثیرگذار ظاهر شود و معمولا برروی نیمکت ذخیره ها قرار گرفته است. هلب تنها در 16 دیدار دررقابتهای این فصل لالیگا برای بارسا به میدان رفت که در اکثریت آنها نیز به عنوان بازیکن ذخیره روانه میدان شد. البته یکی از موانعی که ممکن است در این میان به وجود بیاید، قیمت این بازیکن است.

سران بارساتابستان گذشته هلب را با قیمتی در حدود 13 میلیون یورو خریداری کردند و به دنبال آنند تا او را با گران ترین قیمت ممکن به فروش برسانند. در این میان، سران باشگاه های بایرن مونیخ و اشتوتگارت نیز برای جذب این ستاره بلاروس ابراز تمایل کرده اند.

منبع

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
لاتزیو قهرمان کوپا ایتالیا

لاتزیو در ضربات پنالتی موفق شد سمپدوریا را پشت سر بگذارد تا فاتح کوپا ایتالیا در این فصل شود...

سایت گل : لاتزیو و سمپدوریا در مرحله نیمه نهایی به ترتیب یوونتوس و اینتر را از گردونه رقابت ها حذف کردند و به فینال رسیدند.با توجه به این که تیم قهرمان در رقابت های فصل بعد جام یوفا حضور خواهد داشت سمپدوریا امید زیادی به پیروزی در این بازی داشت.مائورو زاراته در همان دقایق ابتدایی بازی با یک ضربه زیبا از گوشه محوطه جریمه لاتزیو را یک بر صفر پیش انداخت.اما سپدوریا موفق شد در دقیقه 32 بازی توسط جان پائولو پاتزینی نتیجه بازی را به تساوی بکشاند.نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

تلاش دو تیم در نیمه دوم برای برتری بر دیگری سودی نداشت تا بازی به دو وقت اضافه 15 دقیقه ای کشیده شود.لاتزیو در وقت های اضافه فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داد اما باز هم دروازه دوتیم بسته باقی ماند تا در نهایت ضربات پنالتی قهرمان این فصل کوپا ایتالیا را مشخص کند.

آنتونیو کاسانو ستاره سمپدوریا پشت اولین ضربه پنالتی قرار گرفت اما موسلرا سنگربان لاتزیو به راحتی این ضربه را مهار کرد از طرف دیگر روکی ضربه پنالتی دوم لاتزیو را از دست داد تا در ضربات پنالتی هم دو تیم برابر باشند.در ادامه هر دو تیم ضربات پنالتی خود را به گل تبدیل کردند تا کار به ضربات تک تک رسید و کامپانیارو مدافع سمپدوریا ضربه پنالتی خود را از دست داد و بعد از آن دابو پنالتی لاتزیو را به ثمر رساند تا بینکوچلستی برای پنجمین بار در تاریخ باشگاه کوپا ایتالیا را فتح کند و خود را در رقابت های فصل آینده جام یوفا ببیند.

لاتزیو آخرین بار در سال 2004 قهرمان رقابت های کوپا ایتالیا شده بود.

منبع

۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
کرسپو:تعهدم را ثابت می کنم

ارنان کرسپو، ستاره با تجربه باشگاه اینتر اعلام کرده که می خواهد به رغم مصدومیتش در دیدار مقابل سیه نا به میدان برود و از این طریق وافاداری اش به باشگاه را اثبات نماید.

سایت گل: ارنان کرسپو، در جریان دیدار هفته گذشته اینتر مقابل کیه وو که با تساوی 2-2 به پایان رسید، دچار مصدومیت شد و نتایج پزشکی گویای آن است که نمی تواند دررقابتهای این فصل برای اینتر به میدان برود.

ولی خود او در گفت و گو با توتوسپورت گفت:« من چه حسی دارم؟ نتایج آزمایشات به کمک من نیامد ولی من ناامید نمی شوم و از مربی می خواهم که حتی برای 15 دقیقه پایانی دیدار مقابل سیه نا هم که شده، نام مرا در لیست بازیکنان قرار دهد.اوضاع من چندان خوب نیست ولی اگر تیم به من نیاز داشته باشد، قطعا به کمک تیم خواهم شتافت، حتی اگر مصدوم باشم.لااقل می توانم در محوطه جریمه بایستم و سعی کنم خود را برای کسب عنوان قهرمانی درروزیکشنبه وقف کنم و از روز دوشنبه تلاش مجددم برای بازگشت به روزهای اوج راآغاز خواهم کرد.»

این در حالی است که قرارداد کرسپو ماه آینده میلادی به پایان خواهد رسید و هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید این قرارداد دریافت نکرده است، ولی او همچنان خوشبین است:« من نمی توانم علاقه ام برای ادامه حضور در اینجارا تکذیب کنم، چرا که به خوبی به تیم عادت کرده ام و این را پس از گلزنی به کیه وو نشان دادم. هواداران اینتر هم مرا دوست دارند ولی این سران اینتر هستند که حرف آخر را می زنند و به من بستگی ندارد ولی فکر می کنم که من یک بار دیگر ثابت کردم که یک بازیکن حرفه ای هستم.»

منبع

۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
بوفون:از یوونتوس نمی‌روم

قهرمان جام جهانی 2006 گفته علاقه‌ای به ترک تورین در آینده نزدیک ندارد.

سایت گل: آینده جان‌لوییجی بوفون دروازه‌بان یوونتوس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود. او در جریان تساوی دو بر دو با لچه به شدت ناراحت شده بود و تیم را مورد انتقاد شدید قرار داده بود.

این بازیکن کهنه‌کار مورد توجه منچستر یونایتد، بارسلونا و میلان قرار دارد اما حالا در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفته دوست دارد در یووه بماند: «می‌دانم در روزنامه‌ها و تلویزیون چه خبرهایی خوانده و شنیده‌اید. رسما اعلام می‌کنم که فصل بعد تورین را ترک نخواهم کرد و دروازه‌بان یوونتوس خواهم بود.»

بعد از تساوی یک بر یک مقابل میلان، بوفون گفته از این می‌ترسد که تیمش نتواند در سه یا چهار فصل آینده جامی کسب کند، ولی گفته این نگرانی‌ها از سوی مدیر باشگاه برطرف شده است: «در روزهای گذشته با جان الکان و ژان کلود بلان به مذاکره نشستیم و هر دو نفر اوضاع را روشن ساختند و جواب‌هایی دادند که دوست داشتم درباره آینده تیم بشنوم. خواست همه ما، نه فقط من این است که تیمی مدعی داشته باشیم که بتواند هر تیمی را شکست دهد. از این زاویه دید، حالا خیلی آرام‌تر شده‌ام. حالا باید فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم.»

یوونتوس با 67 امتیاز در جدول سری A سوم است و در سه هفته پایانی به مصاف آتالانتا، سیه‌نا و لاتزیو خواهد رفت. بوفون در فصل 09-2008 بیست بار در دروازه یووه قرار گرفته و در پنج بازی گل نخورده.

منبع

۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
توافقات نهایی آنچلوتی و چلسی

گزارشات منتشر شده در ایتالیا گویای آن است که آنچلوتی در آستانه پذیرش نهایی مربی گری چلسی است و در هفته آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

سایت گل:به نقل از خبری که امروز در روزنامه کوریره دلوسپورت منتشر شد، کارلو آنچلوتی تصمیمش برای جدایی از میلان و پیوستن به چلسی را در هفته آینده و پس از دیدارهای هفته بعد سری A اعلام خواهد کرد. میلان شنبه شب در زمین اودینزه به مصاف تیم حریف خواهد رفت و پیروزی در این دیداراز نظر محاسبات ریاضی، حضور این تیم را در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا، تضمین خواهد کرد.

با صعود قطعی این تیم به رقابتهای فصل بعد اروپایی، آنچلوتی در نهایت شک و شبهات در مورد آینده اش را برطرف خواهد نمود.تمام شواهد گویای آن است که این مربی 49 ساله پس از 8 سال حضور در سن سیرو، مسئولیت تیم دیگری را عهده دار خواهد شد.

این طور به نظر می رسد که مربی سابق پارما و یوونتوس با سران چلسی به توافق رسیده و تا سال 2013 مربی گری این تیم انگلیسی را عهده دار خواهد شد و در ازای هر فصل مبلغی معادل 6.5 میلیون یورو را دریافت خواهد کرد. این در حالی است که سران میلان، پیشنهاد تمدید 2 ساله قرارداد را به این مربی بزرگ داده بودند.

قرارداد کنونی آنچلوتی سال 2010به پایان خواهد رسید ولی به نظر می رسد که او پس از انتقادات این هفته برلوسکونی، رئیس باشگاه روسونری از او به این پیشنهاد پاسخ منفی خواهد داد.برلوسکونی مربی میلان را سرزنش کرده و در گفت و گو با توریستهای ایتالیایی در شرم الشیخ، آنچلوتی را به باد انتقاد گرفته بود.

منبع

۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
آنچلوتی:حضوردرچلسی توهم است

این مربی ایتالیایی خود را از استمفورد بریج فاصله داده.

سایت گل: کارلو آنچلوتی مربی میلان تلاش کرده شایعات مبنی بر حضورش در چلسی را از بین ببرد و گفته این هیاهو «تخیل خالص» است. در این هفته در رسانه‌های ایتالیا و انگلیس بارها گفته شده بود که آنچلوتی به چلسی خواهد رفت. اخبار وقتی جدی‌تر شد که سیلویو برلوسکونی اعلام کرد ناکامی‌های میلان تقصیر آنچلوتی است.

البته آن حرف‌ها از سوی رییس باشگاه تکذیب شد و آنچلوتی از کنفرانس پیش از بازی خود استفاده کرد تا آینده‌اش را روشن کند: «من به چلسی بروم؟ این حرف‌ها فراتر از تخیلات است. هیچ اتفاقی درباره چلسی چه شنبه و چه یکشنبه نخواهد افتاد. من انتظار ندارم برلوسکونی به من زنگ بزند، چون نیازی نیست. حرفی که آدریانو گالیانی زد کافی بود.»

میلان می‌تواند با پیروزی مقابل اودینزه در شنبه‌شب جایگاه دومی خود را قطعی سازد و آنچلوتی امیدوار است تیمش امتیازات خوبی به خانه بیاورد: «می‌توانیم بحث درباره لیگ قهرمانان را در اودینه خاتمه دهیم.»

منبع

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو

/هفته سي وششم كالچو/
اينترميلان با 3 گل بر سيه ‌نا چيره شد

خبرگزاري فارس: قهرمان زود هنگام ليگ فوتبال ايتاليا (كالچو) همچون ديدار رفت بر سيه نا غلبه كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس اينترميلان يكشنبه شب در ورزشگاه سن سيرو 3 گل به سيه نا زد. شاگردان خوزه مورينيو كه در ديدار رفت، توانستند در خانه حريف برد دو بر يك را به سود خود ثبت كنند،‌ يكشنبه شب با گل‌هاي كامبياسو 45، بالوتلي 52 و ابراهيموويچ 76، برد خود را جشن گرفتند. اينتر شب قبل از اين بازي با توجه به شكست ميلان قهرماني خود را مسجل كرده بود.
در ديداري ديگر يوونتوس در دل‌آلپي و مقابل تماشاگران خودي 2 بر 2 مقابل آتلانتا متوقف شد.
در اين ديدار كه دو تيم بازي متعادلي را به نمايش گذاشتند،‌ يوونتوس توسط ياكوئينتا 26 و زانتي 37 به گل رسيد اما آتلانتا گل‌هاي خود را به وسيله سيگراني 2 و پلگرينو 44 به ثمر رساند.

ساير نتايج به اين شرح است:
بولونيا 2 - لچه يك
گل ها: دي‌وايو 38 ،سرجيو ولپي 90 براي بولونيا،تريچلي 31 براي لچه

رجينا 2 - كالياري يك
گل‌ها: سراولو 26 ،برينسا 49 براي رجيانا، لازاري 18 براي كالياري

ناپل يك - تورينو 2
گل ها:پيا 42 براي ناپل، بيانچي 51 و روسينا 72 براي تورينو

پالرمو 2 - لاتزيو صفر
گل‌ها: ميكولي 6 ، ميگلاسيو 87 براي پالرمو

جنووا 2 - كيه وو2
گل‌ها: ميليتو 58 (پنالتي)، روبن اوليويرا 71 براي جنووا،‌ پينزي 35 ،پليسير 85 باري ورونا

فيورنتينا يك - سمپدوريا صفر
گل: آلبرتو جيلاردينو 21

جدول رده‌بندي:
1 - اينترميلان 81 امتياز
2 - آ.ث.ميلان 71 امتياز
3 - يوونتوس 68 امتياز
4 - فيورنتينا 67 امتياز
5 - جنووا 62 امتياز

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
آنجلوتي:‌ آماده همكاري با چلسي هستم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال آ.ث.ميلان ايتاليا گفت: آماده پذيرفتن هدايت چلسي هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه سان انگليس، كارلو آنجلوتي اظهار داشت: آمادگي انجام مذاكره با چلسي را دارم. تصور مي كنم ما مي‌توانيم به توافق برسيم و همكاري تازه اي را انجام دهيم.
مطابق گزارش اين روزنامه، سرمربي تيم ميلان و رومان آبراموويچ هفته گذشته با يكديگر ملاقات كردند و ‌سرمربي چند سال اخير ميلان،‌ تصميم جديد خود را به اطلاع عالي ترين مقام باشگاه انگليسي رسانده و براي شروع همكاري، چراغ سبز نشان داده است.
در اين گزارش عنوان شده،‌ آنجلوتي علاوه بر مالك روسي چلسي پس از شكست تيمش برابر اودينزه در كالچو، با ديگر مديران اين باشگاه ديدار داشت و عنوان كرد پس از 8 سال حضور در سن سيرو، از ميل و انگيزه كار براي حضور در استامفوردبريج برخوردار است.
اين مربي 49 ساله ايتاليايي كه شايعات حضورش را در چلسي در هفته هاي اخير رد و اظهار وفاداري به ميلان مي كرد، به اين ترتيب در تغيير موضعي عجيب كه گفته مي شود ربط به تمسخر اخير وي توسط برولوسكوني،‌ رئيس ميلان دارد‌، ‌آمادگي خويش را براي شروع همكاري با چلسي اعلام كرده است.
اين اتفاق در حالي است كه مالك تيم لندني،‌ در فوريه گذشته كه لوئيس فليپه اسكولاري را از پست سرمربيگري تيمش بركنار كرد، ابتدا در تكاپوي استخدام آنجلوتي بود اما به علت قرارداد اين مربي با ميلان،‌ دست نياز به سوي گاس هيدينگ، سرمربي هلندي تيم ملي روسيه دراز كرد و از وي خواست علاوه بر آن مسئوليت‌، هدايت چلسي را به صورت موقت قبول كند.
در اين گزارش همچنين به 22 ميليون پوند به عنوان رقمي كه چلسي براي 4 سال همكاري با آنجلوتي در نظر گرفته شده نيز اشاره شده است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۴,۵۸۶ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۸۰,۴۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۷۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۷۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۴۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۵۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۹,۸۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۱۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۱ کاربر آنلاین است. (۲۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!