به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
majid نوشته:

غمگینم....

مثه کیسه کشی که اختلاف امتیازش با سرورشو نمیتونه با انگشتاش نشون بده😂😂😂
..............................................................................

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
majid نوشته:

غمگینم....

مثه کیسه کشی که اختلاف امتیازش با سرورشو نمیتونه با انگشتاش نشون بده😂😂😂
..............................................................................

۶ و ۴ دست از سر کیسه کشا بر نمی دارند 😆

۴ برد از ۶ برد تیم منصوریان به لطف اشتباهات داوری رقم خورده!!!

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

لووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۳۰ دی ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

این قصه سر دراز دارد/قسمت جدید سریال بیانیه‌های کی‌روش:برانکو و متحدانش به تیم ملی خیانت کردند

این بیانیه هم مانند بیانیه های قبلی سرمربی تیم ملی روی صفحه فیس بوک کی روش منتشر شده و با توجه به اتفاقات روزهای اخیر انتظار انتشار آن می رفت.

در روز های گذشته چند تن از لژیونرهای تیم ملی در حمایت از کی روش مصاحبه کردند و با این شرایط باید انتظار بیانیه جدید کی روش را داشتیم که همین اتفاق هم افتاد و حمایت های کلامی ملی پوشان به یکی از محورهای آخرین بیانیه کی روش تبدیل شده است، بازیکنانی که خودشان به دلیل مخالفت های باشگاه های اروپایی امکان حضور در اردوی جنجالی دبی را نداشتند. متن این بیانیه به شرح زیر است:

دوستان عزیز

خواندن صحبت های آقای برانکو ایوانکوویچ در رسانه های اروپایی و دفاعش از الزام بهره مندی مناسب تیم ملی کشورش (کرواسی) از یک برنامه آماده سازی برای جام جهانی بسیار عجیب است! او دقیقا درباره همین بازی های دوستانه خارج از تقویم فیفا صحبت کرده است که کرواسی هم به تازگی انجام داده است. (از جمله بازی دوستانه برابر رقیب ما یعنی چین!)

این از سخنان آقای برانکو است: «متاسفانه کرواسی نتایج خوبی به دست نیاورد و در تورنمنت دوستانه در چین چهارم شد اما این مهم نیست، چون راه موفقیت در آینده را هموار خواهد کرد. جام جهانی محل آزمون و خطا نیست و تمام تیم ها باید کاملا آماده باشند.»

می توانید این حجم از کج بینی و عدم صداقت عامدانه و فکر شده از جانب آقای برانکو را باور کنید؟! به عنوان یک مربی خارجی در ایران، ممکن است آقای برانکو توضیح دهند که چرا چنین نگرانی هایی درباره تیم ملی فوتبال ایران ندارند؟ می شود ایشان علت بایکوت دائمی برنامه های آماده سازی و تائید شده فدراسیون فوتبال ایران را توضیح دهد؟ البته که من برای توضیح این ها جواب دارم؛ بی صداقتی آگاهانه!

تیم ملی فوتبال ایران سال ۲۰۱۶ را در موقعیت خوبی به اتمام رساند و سر گروه دور مقدماتی جام جهانی شدیم. همه ما از مشکلات ساختاری آگاهیم اما در نهایت به بالاترین سطح دست یافتیم و توانستیم گروهی خوب از بازیکنان با تجربه و جوان و متعهد گردآوری کنیم. نه تنها ما بهترین تیم آسیا هستیم، بلکه جایگاه و حیثیتی جهانی برای فوتبال ایران به ارمغان آوردیم.

در این وضعیت، آیا توجیهی وجود دارد که سال ۲۰۱۷ را با بحران در تیم ملی آغاز کنیم؟ ممکن است آقای برانکو دلیل علاقه شان به حملاتش و عدم همکاری اش را توضیح دهد؟ در این زمان ما باید آماده بازی های حساس پیش رو باشیم، ممکن است آقای برانکو این تنش و خیانتی که موجب شد حتی بازیکنانی نظیر جهانبخش و آزمون و عزت الهی هم احساس کنند که باید از شرایط کنونی انتقاد کنند هم صدایشان در بیاید را توضیح دهند؟

دوستان عزیز! اجازه دهید خیلی واضح صحبت کنم. تیم ملی ما در یک تنش غیر قابل توجیه به سر می برد که می تواند منجر به عواقبی جدی در آینده شود. در نهایت اگر تیم ملی فوتبال ایران از صعود به جام جهانی باز بماند، علت آن یک نام کاملا مشخص خواهد داشت: برانکو ایوانکوویچ و تمام متحدان او که به تیم ملی خیانت کردند.

با آرزوی بهترین ها، کارلوس کی روش

پی نوشت: قطر ۱ - ۱ مولداوی

بله، بقیه به کارشان برای رسیدن به جام جهانی ادامه می دهند

اجازه دهید یادآوری کنم: «ما به سطح توقعاتمان نخواهیم رسید، ما تا سطح تمرینات مان سقوط خواهیم کرد!»

۱ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

۲ بهمن ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Montazer_59_927 نوشته:

نقل قول
لطفا بعد از گل شادی نکنید

چه کار خوبی
البته همین ملت خودمون اگه 2تا سلفی کمتر میگرفت الآن تلفات کمتر بود

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۲ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

البته همین ملت خودمون اگه 2تا سلفی کمتر میگرفت الآن تلفات کمتر بود

والا بخدا...کلا ملت همیشه حاضر در صحنه اند ولی کمک نمیکنند که هیچ تازه کار رو هم خراب تر میکنند

۲ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

۳ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
هفته هیجدهم لیگ برتر
دوشنبه 4 بهمن 95
16:45 ساعت
ورزشگاه آزادی

۳ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

محسن مسلمان غایب بزرگ سرخپوشان برابر گسترش

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اسامی محرومان هفته هجدهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) در شرایطی اعلام شد که محسن مسلمان غایب بزرگ پرسپولیس در دیدار برابر گسترش فولاد خواهد بود.

اسامی محرومان به شرح زیر اعلام شد:

پرسپولیس: محسن مسلمان

استقلال: لئوناردو پادوانی

استقلال خوزستان: محمد طیبی

سپاهان اصفهان: شجاع خلیل زاده (انضباطی)

پدیده مشهد: محمدرضا ناصحی

ماشین سازی تبریز: حبیب گردانی – کاخبر کاکاشویلی

پیکان تهران: ابوالفضل ابراهیمی

گفتنی است؛ دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

۳ بهمن ۱۳۹۵
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

برانکو: امتیازی که از فولاد گرفتیم زمانی ارزشمند است که بتوانیم گسترش را هم شکست دهیم

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری قبل از دیدار برابر گسترش فولاد تبریز از هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: من یک بار دیگر فاجعه ساختمان پلاسکو را تسلیت می‌گویم و به خانواده شهدا هم تسلیت خودم را اعلام می‌کنم. افرادی در شغل مقدسی جان خود را از دست دادند و صادقانه به آنها تسلیت می‌گویم. درباره بازی هم باید بگویم که می‌دانید که مقابل این تیم به سختی می‌توانیم بازی کنیم.

وی افزود: تیم گسترش در هشت دیدار بیرون از خانه، در هفت مسابقه مساوی کرده و یک بازی را هم برده است. تیمی است که خارج از خانه خوب سازماندهی می‌کند و حریف سختی است. ترکیب تیم گسترش عالی است. احتمالا اگر بازیکنانی هم که در این تیم مشکل داشته‌اند به ترکیب‌شان برمی‌گردند که کیفیت تیم را بالا می‌برند مثل شیمبا و شجاعیان. واقفید که چه کار سختی داریم و بازی مشکلی خواهیم داشت.

برانکو در ادامه گفت: تکرار می‌کنم ایده اصلی ما و تنها ایده ما بردن است و در کنار کمک هواداران پرشورمان به دنبال بردن و اصرار بر بردن داریم. واضح است که امتیازاتی که در اهواز از فولاد گرفته‌ایم زمانی ارزشمند است که بتوانیم گسترش را هم شکست دهیم و با بردن گسترش می‌توانیم امتیازات ارزشمندی را که در اهواز جمع کرده‌ایم را تکمیل کنیم. ربیع‌خواه مصدوم است و محسن مسلمان هم محروم. بقیه بازیکنان همگی برای حضور در ترکیب با هم رقابت می‌کنند.

ایوانکوویچ در مورد اینکه فردا جایگزین محسن مسلمان کیست و آیا رامین رضائیان بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: برای شما مهم است که درباره رامین از من بپرسید و اگر نمی‌پرسیدید عجیب بود. او در رقابت برای حضور در ترکیب اصلی هست. هر چند که 20 روز تمرین نکرده اما فردا همه چیز را خواهید دید. درباره مسلمان هم باید بگویم که او بازیکن فیکس ماست اما برای نبودنش راه حل داریم.

سرمربی قرمزپوشان درباره اینکه این تیم پنج بازیکن دو اخطاره دارد و این موضوع در ادامه لیگ برای سرخپوشان سخت نخواهد شد، گفت: ما به هیچ عنوان اهل حساب و کتاب نیستیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. هر جور حساب و کتاب کار ما را خراب می‌کند. هر بازی 3 امتیاز دارد که ارزش همه بازی‌ها یکسان خواهد بود اما ما محافظه کاری نمی‌کنیم.

برانکو در خصوص بازیکنان اوکراینی افزود: من به شما گفتم همه بازیکنان در رقابت برای بازی کردن هستند و فقط ربیع‌خواه و مسلمان نیستند اما درباره جدایی این بازیکنان باید بگویم که این مسئله موضوع بحث ما نیست و آنها هنوز بازیکن ما هستند اما در ادامه خواهیم دید چه می‌شود.

برانکو در مورد اینکه آیا از نقل و انتقال این باشگاه در نیم‌فصل رضایت دارد، گفت: ما بازیکنانی را که می‌خواستیم گرفتیم و آنها خیلی خوب با تیم هماهنگ شدند. کیفیت این دو بازیکن جای سؤال ندارد و طبیعی است که انتظار داریم هر چه بیشتر هماهنگ‌تر شوند. این دو بازیکن خدمت زیادی به فوتبال ایران کرده‌اند و انتظار دارم خدمت بیشتری هم به فوتبال و پرسپولیس انجام دهند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما فصل گذشته و بعد از بازی با گسترش ‌فولاد اعلام کردید که این تیم بهتر از پرسپولیس بازی کرد و معمولا سرخپوشان مقابل تیم‌های تدافعی به مشکل می‌خورند و آیا فردا تغییر تاکتیک می‌دهید، گفت: من موافق این مسئله نیستم که گسترش‌فولاد در تهران از ما بهتر بود. آنها تیم خوبی بودند اما ما برنده شدیم. ما در تهران و تبریز آنها را بردیم و امسال هم در تبریز این تیم را شکست دادیم. می‌دانیم کار آسانی نداریم اما به نتایج این تیم بیرون از خانه اشاره کردم که گویای کیفیت آنهاست و مشخص است که این موضوع به یمن زحمات مربی این تیم است. اما به هر حال همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با انگیزه بازی می‌کنند و 150 درصد از توان خود را می‌گذارند. تا جایی که من اطلاع دارم این تیم مصدوم و محروم ندارد و همه بازیکنانش برای بازی فردا حضور دارند.

برانکو در مورد اینکه برای فهرست پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پنج جای خالی دیگر هم دارید، افزود: اکنون زود است در مورد رقابت‌های آسیایی بپرسید، بله همین طور است. ما برای فهرست‌مان جا داریم و هنوز فصل نقل و انتقالات ادامه دارد. هم می‌توانیم بازیکن خارج کنیم و هم بازیکن جدید بیاوریم و در نظر داریم که بازیکن جدید جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه محمد عباس‌زاده خواهان حضور در پرسپولیس است، گفت:‌ او را می‌شناسم و به نظرش احترام می‌گذارم که دوست دارد به پرسپولیس بیاید اما بازیکنان زیاد دیگری هم می‌شناسم که دوست دارند به پرسپولیس بیایند. عباس‌زاده قبلا هم در این تیم بوده اما اکنون طارمی، امیری، علی‌پور و ولادیمیر را داریم که بهتر از او هستند. با تمام احترامی که برای او قائل هستم.

برانکو در مورد عملکرد خوب صادق محرمی و اینکه او باز هم در این پست بازی خواهد کرد یا نه، گفت: خودتان می‌دانید اسم بازیکنان را نمی‌گویم و در مورد آنها و کیفیت بازی‌شان و مسائل دیگر فقط در رختکن و آنالیزهای خودمان صحبت می‌کنم. شاید صادق محرمی یک غافلگیری مثبت برای دوستان باشد اما برای من و ما شگفت‌آور نبود. زیرا به پتانسیل و توانایی‌هایش آگاه هستم و می‌دانم روز به روز بهتر خواهد شد. او همچنان در حال پیشرفت است و در خدمت تیم خواهد بود.

ایوانکوویچ در مورد بازیکنان سیگاری در فوتبال ایران گفت: مواد مخدر یک مشکل جهانی است. این چیزی است که باید حداکثر کنترل را روی آن داشت اما اطلاع ندارم کی، چطور و چه کاری می‌کنند. حتی خبر ندارم کدام بازیکن سیگار می‌کشد یا نمی‌کشد. اینها مسائل فردی است. اما در چارچوب باشگاه خودم می‌گویم. در کمپ و باشگاه پرسپولیس هیچ احدی را ندیدم که سیگار بکشد اما اگر کسی در خانه‌اش سیگار می‌کشد را نمی‌دانم. قطعا راحت‌ترین کار این است که مصرف دخانیات را ممنوع کنید و سیگار نفروشید و همه می‌دانیم که سیگار چقدر مضر است. در اروپا هم اقدام گسترده‌ای برای مقابله با سیگار شروع شده اما این مسئله با توجیه و آموزش حل می‌شود و باید برای مردم توضیح بدهیم که چقدر ضرر دارد. داستان مواد مخدر جداست. مواد مخدر همه جای دنیا ممنوع است. این شری است که همه دنیا با آن مبارزه می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یک سایت کرواسی نوشته در قراردادتان بندی آمده که می‌توانید در صورت پیشنهاد فدراسیون فوتبال بدون قید و شرط سرمربی تیم ملی ایران شوید، گفت: چنین بندی در قراردادم نیست. چه کسی می‌تواند تضمین کند که از باشگاه به سرمربیگری تیم ملی می‌رسد؟ کدام سایت این مطلب را نوشته است. بارها گفته‌ام که یک و نیم سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و نمی‌دانم مشکل چیست که این مسئله بارها تکرار می‌شود.

۳ بهمن ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۸,۷۱۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۷,۱۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۴۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۱۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۹,۳۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۷۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!