به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
دور چهارم و پنجم جام حذفی انگلستان، در سه روز پیگیری می شود.

دور چهارم و پنجم جام حذفی انگلستان، شنبه، یکشنبه و دوشنبه در حالی دنبال می شود که در تنها دیدار دور چهارم، دیدار عقب افتاده آرسنال و کاردیف سیتی در ورزشگاه " امارات " برگزار می شود.
در مهمترین دیدارهای دور پنجم جام حذفی انگلستان، واتفورد میزبان چلسی است، اورتون از استون ویلا پذیرایی می کند و دربی کانتی به مصاف منچستریونایتد می رود.

برنامه کامل این دیدارها به شرح زیر است:

شنبه 26 بهمن:
سوانسا – فولهام
بلکبرن – کاونتری سیتی
شفیلد یونایتد – هال سیتی
وستهام – میدلزبورو
واتفورد – چلسی

یکشنبه 27 بهمن:
اورتون – استون ویلا
دربی کانتی – منچستریونایتد

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
فان پرسي: شاگرد ونگر خواهم ماند

خبرگزاري فارس: مهاجم هلندي تيم آرسنال انگليس گفت: قراردادم را با اين باشگاه تمديد مي كنم تا باز هم شاگرد ونگر باشم.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ روبين فان پرسي اظهار داشت:‌در دوراني كه براي آرسنال بازي مي كنم‌، به تجربيات ارزشمندي دست يافتم كه در جاي ديگر محال بود، ‌برسم.
وي ادامه داد: از حضور در تيم آرسنال همواره خاطرات خوشي داشته ام. براي عقد قراردادي جديد بسيار علاقمندم. ضمن اينكه باشگاه نيز علاقه زيادي براي اين كار دارد.
فان پرسي 25 ساله تاكيد كرد: اينك سرگرم مذاكره هستيم. تصور مي كنم به زودي به توافقي جديد برسيم و من بتوانم قراردادتازه اي با باشگاه منعقد كنم.
وي از سال 2004 تاكنون در خدمت تيم لندني آرسنال است. او سابقه بازي در تيم آيندهوون را دارد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
چلسي در سال گذشته 83 ميليون يورو ضرر كرد
خبرگزاري فارس: باشگاه چلسي در سال گذشته ميلادي با ضرر و زيان هنگفتي مواجه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از مطبوعات انگليس، باشگاه چلسي در سال 2008 معادل 83 ميليون يورو ضرر مالي ديد. يك سوم اين مبلغ به خاطر پرداخت هزينه هاي اخراج خوزه مورينيو، مربي پيشين اين تيم است.
اين گزارش حاكي است رقم فوق جداي از ضرر و زيان مالي بيشماري است كه رومان آبراموويچ ، مالك روسي باشگاه در امور غير ورزشي خويش، ‌متحمل شده است.
با توجه به اين شرايط ،‌پيتركنيون؛ مدير مالي باشگاه چلسي در حال طرح ريزي برنامه اي گسترده است تا باشگاه چلسي با در پيش گرفتن تمهيداتي قادر به جبران ضرر و زيان مالي سال گذشته خود شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اسكولاري: در انگليس مي مانم تا باز هم مربيگري كنم
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم چلسي انگليس گفت: تصميمي براي ترك انگليس ندارم و مي مانم تا فصل بعد در ليگ برتر مربيگري كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، لوئيس فليپه اسكولاري اظهار داشت: با وجودي كه از چلسي بركنار شدم، اما انگليس را دوست دارم و به اين خاطر در اينجا مي مانم.
اين مربي افزود: من و خانواده ام موافق ماندن در انگليس هستيم. من مي مانم؛ چون مي خواهم در فصل بعد هدايت تيمي از انگليس را بر عهده گيرم. خانواده ام نيز تمايل زيادي به ماندن دارند چون در اينجا از راحتي و آسايش زيادي برخوردار هستند.
اسكولاري ادامه داد: اكنون كه مربيگري تيمي در ليگ برتر را برعهده ندارم، بهترين فرصت فراهم شده تا درباره فوتبال انگليس مطالعه و تحقيق كنم.
اين مربي كه هنوز مبلغي از دستمزدش را از چلسي طلب دارد،‌ عنوان كرد:‌ فكر مي كنم تا اواسط بهار بالاخره تيم بعدي خود را در اينجا بيابم.

منبع

۲۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: باید روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم.

" آرسن ونگر " معتقد است تیمش باید برای کسب نتایج ممتاز روی عملکرد خود تمرکز کند نه نتایج سایر حریفان.

سرمربی آرسنال گفت: « معتقدم تمرکز به بازی خود رمز موفقیت ما خواهد بود نه توجه به سایر تیم ها. ما تا پایان فصل به یک عملکرد ممتاز احتیاج داریم و این دستاورد تنها با تمرکز روی عملکرد خودمان بدست خواهد آمد. اگر چلسی امتیاز کسب کند و آستون ویلا امتیاز از دست دهد، فاصله کمتر می شود اما اگر ما ثبات تیمی داشته باشیم در جمع 4 تیم خواهیم بود. »

آخرین جامی که " ونگر " با آرسنال برده به رقابت های Fa Cup در 2005 باز می گردد و آن ها می کوشند این قهرمانی را دوباره تکرار کنند.
او می گوید: « ما غیر قابل شکست هستیم و می خواهیم در هر رقابت این راه را ادامه دهیم. اگر شما می بینید ما 3 بازی پشت سر هم مساوی کرده ایم اما باید توجه داشته باشید که 11 بازی متوالی هم شکست نخورده ایم. ما می خواهیم تساوی های نا امید کننده خود را کسب پیروزی تغییر دهیم. »

آرسنال روز دوشنبه در دیدار تکراری مرحله چهارم FA Cup میزبان کاردیف است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 14 فوریه

مارتین اونیل از عملکرد فابیو کاپلو در بازی دادن به امیل هسکی برابر اسپانیا به شدت انتقاد کرد...

- بعد از طفره رفتن رابین ون پرسی از تمدید قرارداد با آرسنال، باشگاه اینتر درصدد مذاکره با این بازیکن هلندی است.

- در آستانه دیدار چلسی با واتفورد در مرحله مرحله پنجم رقابت های FA Cup براندان راجرز سرمربی تیم واتفورد اعلام کرد، زمانی که در تیم رزورهای چلسی بودم، پول بیشتری دریافت می کردم.

- بعد از مصدومیت امیل هسکی در دیدار دوستانه انگلیس با اسپانیا، مارتین اونیل سرمربی آستون ویلا با فابیو کاپلو وارد جنگ لفظی شد. اونیل معتقد است هسکی هفته گذشته دچار مصدومیت کوچکی شده بود و از اینکه از ابتدا در ترکیب تیم ملی انگلیس به میدان رفت، متعجب شدم.

- لوئیز فیلیپه اسکولاری سرمربی اخراجی چلسی امیدوار است در شروع فصل جدید به مربیگری در فوتبال بازگردد.

- ادواردو مهاجم کروات آرسنال بعد از یک سال غیبت به دلیل مصدومیت، روز دوشنبه در رقابت های Fa Cup به میدان باز می گردد.

- باشگاه دسته اولی بیرمنگام در تلاش است استفان کار مدافع راست سابق باشگاه تاتنهام را به خدمت بگیرد.

منبع

۲۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ون پرسی هدف اینترمیلان در نقل و انتقالات تابستان

غول های ایتالیایی در نظر دارند ستاره هلندی ورزشگاه " امارات " که از تمدید قرارداد سر باز زده است را جذب کنند...

طبق گزارش " Mirror " اینتر قصد دارد در تابستان " رابین ون پرسی " مهاجم آرسنال را به خدمت بگیرد. بعد از شکست تمدید قرارداد مهاجم 25 ساله هلندی با " توپچی ها "، " نراتزوری " علاقمند به جذب این بازیکن است.

مهاجم سابق فاینورد برای تمدید قرارداد دستمزد هفتگی 80.000 پوند درخواست کرده است، در حالی که پیشنهاد آرسنال 65.000 پوند است.

" ون پرسی " از وضعیت حال حاضر آرسنال رضایت ندارد و دنبال مذاکره با یک باشگاه عنوان دار است.

" خوزه مورینیو " از علاقمندی خود به این بازیکن سخن گفته که در 33 بازی ملی 12 گل به ثمر رسانده است.

منبع

۲۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اولین مصاحبه هیدینک با تلویزیون چلسی

با توجه به همه اتفاقات اين چند هفته گذشته حضور گاس هيدينک روي نيمکت مربيگري چلسي چندان هم دور از ذهن و شوکه کننده نبود. او خيلي زود با آبراموويچ روسي به توافق رسيد و به لندن سفر کرد تا از نيمه راه چلسي را هدايت کند.

گاس حالا برنامه فشرده و سختي پيش رو دارد. ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان جدال هاي سخت پيش رويش هستند که بايد بتواند از آزمون هاي آن روسفيد بيرون بيايد و بتواند مالک روسي باشگاه را به اين مثلث قهرماني برساند. مرد هلندي اين ماجرا مسووليت زيادي روي دوشش است در حالي که همتاي سابقش برخلاف همه حدس و گمان ها و زماني که بدبين ترين ها تصور نمي کردند به اين راحتي شغلش را از دست بدهد، از باشگاه اخراج شد. او بايد يک تنه همه اين وظايف را انجام دهد تا به سرنوشتي مشابه در پايان فصل دچار نشود. البته او مربي باهوشي است. در همان بدو ورود و پس از آشنايي با بازيکنان و در جمع خبرنگاران مدعي شد چلسي در شرايط فعلي قادر است هفت امتياز فاصله با منچستريونايتد را از بين ببرد و با اقتدار قهرماني ليگ برتر را از آن خود کند. ضمن اينکه گاس معتقد است تيم جديدش مي تواند در ليگ قهرمانان عملکرد موفقي به نمايش بگذارد و از پس چالش هاي موجود در جام حذفي هم سربلند بيرون بيايد.

گاس هيدينک روز پنجشنبه بعد از انجام تمام جلسات و ملاقات هاي رسمي و اداري براي اولين بار با آبي پوشان چلسي ملاقات و در همين ملاقات کوتاه تمام انتظارات و خواسته هايش را مطرح کرد.

سرمربي جديد آبي ها در ميان سکوت تمام بازيکنان در رختکن زمين تمرين با نحوه صحبت کردنش به همه آنها فهماند که از مشکلات اخير تيم مطلع است اما صراحتاً اعلام کرد از بازيکنان انتظار دارد در طول اين 15 هفته باقي مانده با همه انرژي و توانايي شان به ميدان بروند و عقاب پيروزي و قهرماني را به چنگ بياورند. او پس از اين مقابل دوربين تلويزيوني باشگاه قرار گرفت و با گزارشگر برنامه گفت وگويي زنده انجام داد؛ «من هرگز در انگليس مربيگري نکرده ام، ليگ انگليس را به عنوان بزرگ ترين ليگ فوتبال جهان مي شناسند و حضور در تيم هاي ليگ برتر دستاورد بزرگي است. ما تمام تلاش مان را خواهيم کرد که بتوانيم در کورس قهرماني اين عنوان را از آن خود کنيم. چلسي در رقابت هاي متعددي حضور دارد و در چندين جناح مشغول مبارزه است. جام حذفي از يک طرف و ليگ قهرمانان هم از طرف ديگر مدنظر هستند و نمي توانيم آنها را ناديده بگيريم. اختلاف امتياز ما با منچستر قابل توجه است. اما ما با يک برنامه ريزي درست مي توانيم اين اختلاف امتياز را از بين ببريم و بار ديگر قهرمان جزيره بشويم. من مطمئنم رسيدن به اين اتفاق کار سختي نيست.

حضور موفق و درخشان در اين مثلث رقابتي دشوار اهميت زيادي دارد. بازي بعدي ما مقابل واتفورد است سپس در برابر استون ويلا و در نهايت بايد برابر يوونتوس صف آرايي کنيم. بازي هاي ليگ قهرمانان در يک هشتم نهايي هيجان و حساسيت زيادي دارد. جذاب است و تيمي مثل چلسي که سال گذشته تجربه حضور در فينال آن را دارد، مي تواند اين بار قهرماني را به خانه بياورد.»

گاس هيدينک مي داند همه چيز براي آبراموويچ چقدر حياتي و مهم است. او مي خواهد خيلي زود خاطره تلخ اين نيم فصل را فراموش کند و هيدينک بايد بتواند اعتماد مالک باشگاه را جلب کند، ولي به رئيس اش قول يک فوتبال زيبا و تهاجمي را براي هفته هاي باقي مانده داده است؛ «اميدوارم بتوانيم در زودترين زمان ممکن نتايج خوبي بگيريم چون مسوولان باشگاه وقت زيادي به من نداده اند. نه به من و نه به بازيکنان. من از همه اعضاي تيم و بيشتر از همه بازيکنان مي خواهم متعهدانه به ميدان مسابقه بروند و تمام تلاش شان را به کار ببندند تا بتوانيم به نتيجه دلخواه برسيم.»

هيدينک در پايان گفت وگويش سوال گزارشگر تلويزيون چلسي را نيز تاييد کرد و گفت او فقط تا پايان فصل در استمفوردبريج مي ماند چرا که به تيم ملي روسيه تعهد کاري دارد و مالک باشگاه بايد تصميمي جدي براي انتخاب مربي اصلي تيمش اتخاذ کند و در اين ميان نام کساني مانند کارلو آنچلوتي و فرانک رايکارد بيش از سايرين به زبان آمده است.

*منبع؛ تايمز-ترجمه از: شیوا آباء

۲۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي انگليس/
پيروزي چلسي با هت‌تريك آنلكا
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال چلسي با هت تريك مهاجم فرانسوي خود در رقابت هاي جام حذفي انگليس بر واتفورد غلبه كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم چلسي شنبه شب در دور يك هشتم نهاي اين پيكارها با نتيجه 3 بر يك مقابل واتفورد پيروز شد.
دراين بازي نيكولاس آنلكا در دقايق 75، 77 و 90 براي تيمش سه بار گل زد و واتفورد توسط تاماش پريسكين در دقيقه 69 يكي از اين سه گل را پاسخ گفت.
در ديدارهاي ديگر تيم شيفيلديونايتد مقابل هول سيتي به تساوي يك بريك رسيد. اين نتيجه در ديدار وستهام و ميدلزبرو ، همچنين سوانسي برابر فولام نيز تكرار و سرنوشت صعود به بازي ديگري منجر شد.

منبع

۲۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
روزي به چلسي باز مي‌گردم
مورينيو: بخشي از تاريخ آبي‌ها هستم .

ژوزه مورينيو در گفت و گويي اعلام كرد، مشتاق بازگشت به چلسي است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي پيشين چلسي و حال حاضر اينتر در گفت و گو با روزنامه ي انگليسي News of the World با اعلام علاقه براي بازگشت به چلسي زمان بازگشت خود به استمفورد بريج را فاش نكرد.

مورينيوي پرتغالي از تابستان گذشته در روي نيمكت اينتر حضور دارد. با اين حال همواره شايعه‌هايي درباره‌ي بازگشت او به جزيره به گوش مي رسد. از منچسترسيتي و ليورپول به عنوان گزينه‌هاي احتمالي پيش روي آقاي خاص ياد مي شود. اما خود اين مربي بر اين باور است كه روزي به چلسي باز خواهد گشت.

اين مربي 46 ساله در اين باره گفت: "اگر از من پرسيده شود، آيا باور دارم روزي دوباره در چلسي كار خواهم كرد، مي گويم: آري، اين طور فكر مي كنم. با اين حال نمي توانم بگويم‌، چه زماني."

او در سال 2004 از پورتو راهي چلسي شد و با لندني‌ها 2 بار قهرماني در ليگ برتر را جشن گرفت. رومان آبراموويچ، ميلياردر روس و مالك چلسي در سپتامبر 2007 مورينيو را كنار گذاشت.

مربي كنوني اينتر، صدرنشين كنوني فوتبال باشگاه هاي ايتاليا در اين گفت و گو همچنين عنوان كرد: "ما با هم واقعا خوشبخت بوديم. با هواداران چلسي رابطه‌ي بسيار خوب و نزديكي داشتم. براي آنها هميشه بهترين ها را آرزو دارم، چرا كه چلسي باشگاه به خصوصي است و در آنجا دوستان خاصي دارم. من بخشي از تاريخ آنها هستم و آنها هم جزئي از وجود من هستند. اميدوارم آنها دوباره قدرت گذشته‌ي شان را پيدا كنند، چرا كه اين باشگاه دستخوش تغيير شده است."

منبع

۲۷ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۵,۲۵۱ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۸,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۸۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۵۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۶۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۸۴ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۳۳ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۵,۴۹۰ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!