به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
میلان به دنبال ویدیچ
بر اساس آخرین خبرها میلان جدیدترین باشگاهی است که نسبت به جذب ویدیچ ابراز علاقه کرده است...
سایت گل - بعد از اینکه پائولو مالدینی کاپیتان میلان هفته گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و با توجه به احتمال جدایی کاکا از این تیم مسئولان روسونری توجه خود را به نمانیا ویدیچ مدافع صرب منچستریونایتد جلب کرده اند.

بر اساس آخرین گزارش ها لئوناردو برنامه های خود را برای فصل آینده اعلام کرده و همچنین نمانیا ویدیچ را به عنوان یکی از خریدهای اصلی در مهلت نقل و انتقالات اعلام کرده است.روزنامه دیلی میل می نویسد مسئولان میلان علاقه زیادی به مهاجم صرب منچستریونایتد دارند و امیدوارند با ارائه پیشنهادی 25 میلیون یورویی این مدافع 27 ساله را به خدمت بگیرند.

اگر کاکا به رئال بپیوندد میلان بودجه زیادی برای خریدهای تابستانی خود خواهد داشت و می تواند بازیکنان مورد نیازش را جذب کند.

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_
فابرگاس جانشین کاکا در میلان؟

بر اساس آخرین خبرها مسئولان روسونری با توجه به پیوستن احتمالی کاکا به رئال مادرید قصد دارند هافبک اسپانیایی آرسنال را به عنوان جانشین او جذب کنند...

به نوشته روزنامه گاتزتا دلواسپورت باشگاه میلان قصد دارد سسک فابرگاس هافبک آرسنال را به عنوان جانشین کاکا که احتمال دارد در چند روز آینده به رئال بپیوندد جذب کند.به احتمال فراوان انتقال رسمی کاکا به رئال مادرید در روز دوشنبه اعلام خواهد شد و مسئولان میلان قصد دارند با مبلغ حاصل از فروش این ستاره برزیلی به رئال مادرید سسک فابرگاس را از آرسنال جذب کنند.

گفته می شود فابرگاس بعد از حضوری 6 ساله در آرسنال به دنبال تجربه جدیدی است و متیو فلامینی و فیلیپ سندروس دو هم تیمی اسبق او که به میلان رفته اند به دنبال متقاعد کردن او برای حضور در میلان هستند.این در حالی است که جذب فابرگاس که از مهره های کلیدی آرسنال محسوب می شود کار آسانی نخواهد بود.این بازیکن پیش از این نیز اعلام کرده بود تنها در صورتی آرسنال را ترک خواهد کرد که بخواهد به بارسلونا برود.

میلان همچنین به دنبال جذب روبینیو مهاجم منچسترسیتی و همچنین فلورنت مالودا هافبک کناری چلسی نیز هست.البته سیلویو برلوسکونی رئیس میلان دیروز در گفتگو با شبکه تلویزیونی میلان اعلام کرد رونالدینیو جانشین اصلی کاکا خواهد بود و روسونری روی او برای فصل بعد حساب ویژه ای باز خواهد کرد.

سایت گل

۱۶ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
بالوتلی: من مارادونا نیستم
ستاره پرانگیزه و توانای اینتراعلام کرده که او آنچنان خوب نیست که او را با مارادونا مقایسه کنند.
سایت گل: ماریو بالوتلی، مهاجم جوان اینتر این روزها مشغول تمرین با تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیاست و این تیم می بایست به زودی در رقابتهای اروپایی که در سوئد برگزار خواهد شد، شرکت نماید. بالوتلی تنها یک هدف را در سر می پروراند: قهرمانی. هر چند که می داند که این هدف به آسانی قابل دسترس نیست.

او در گفت و گو با بخش ایتالیایی سایت گل گفت:« می خواهم در رقابتهای اروپایی به قهرمانی برسیم.قطعا کار بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت.هر چند که در تمام رقابتهای این چنینی ، کار بدین نحو دنبال می شود.من آماده ام که تمام توانم را در اختیار تیم قرار دهم.در گذشته من اشتباهاتی را در رفتارهایم داشتم. من مارادونا نیستم و نمی توانم تنها با اتکا به خودم به پیروزی برسم. البته اعتقاد دارم که این فرصت را خواهم یافت تا در این رقابتها خوب ظاهر شوم.»

این ستاره 18 ساله در فصل گذشته، در 22 دیدار از سری رقابتهای لیگ ایتالیا بازی کرد و 8 گل را به ثمررساند.

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
اودو و بازگشت به میلان؟
مدافع ایتالیایی قصد دارد پس از حضور در آلمان به ایتالیا بازگردد.
سایت گل: دوران کوتاه حضور ماسیمو اودو در بایرن مونیخ با ناامیدی به پایان رسید و آنها قهرمانی را به ولفسبورگ واگذار کردند. حالا به نظر می‌رسد این مدافع قهرمان جام جهانی با مشکل دیگری روبروست و آینده او در میلان در هاله‌ای از ابهام است.

اودو در مصاحبه با RadioErre2 درباره تعهدات قراردادی خود با روسونری صحبت کرده: «تجربه من در آلمان مثبت بود.افسوس که نشد قهرمان شویم ولی ولفسبورگ کاملا شایسته بود. آنها در نیم‌فصل دوم بی‌نظیر بودند. حالا به ایتالیا بازگشته‌ام تا در چند روز آینده با میلان گفتگو کنم. فصل قبل تصمیم گرفتم بروم چون من را کاملا نمی‌خواستند، اما اگر اوضاع عوض شده باشد دوست دارم بمانم.»

این کاپیتان سابق لاتزیو می‌گوید: «هنوز به باشگاه دیگری نمی‌اندیشم. مطمئن هستم اگر بخواهم می‌توانم باشگاه دیگری بیابم.»

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
ملو:فیورنتینا را دوست دارم ولی ...
ستاره برزیلی باشگاه فیورنتینا در توسکانی احساس راحتی می کند ولی در صحبتهایی زبان به تحسین از آقای خاص گشوده است.
سایت گل-فلیپه ملو تابستان گذشته از باشگاه آلمریای اسپانیا به فیورنتینا پیوست و به سرعت توانست در دلهای هواداران این تیم، جایی برای خود دست و پا کرده و به تیم بنفش پوش کمک کند تا رقابتهای فصل پیش را در جمع 4 تیم برتر لیگ ایتالیا به پایان برد.

ملو در گفت و گویی که با گاتزتادلوسپورت انجام داد در این رابطه گفت:« من در فلورانس بسیار خوشحال هتسم ، این شهر را دوست دارم و هواداران فیورنتینا نیز فوق العاده اند. به لطف ویولا بود که توانستم به تیم ملی برزیل راه یابم و این رویای زندگی من بود.شاید در طول رقابتهای فصل گذشته کارتهای زرد فراوانی را دریافت کردم ولی در پست من اندکی خشونت لازم است و من هرگز هیچ یک از بازیکنان حریف را مصدوم نکرده ام.»

این در حالی است که سران باشگاه اینتر برای به خدمت گرفتن این ستاره 25 ساله، ابراز تمایل نموده اند و ژولیو سسار، سنگربان نرآتزوری نیز در صحبتهایی اعلام کرده که از پیوستن ملو به این تیم استقبال می کند. ملو در ادامه صحبتهایش گفت:« دوست ندارم تا در مورد بازار نقل و انتقالات صحبتی بکنم ولی من مورینیو را تحسین می کنم. او مربی بزرگی است و پرونده کاری او همه چیز را تصدیق می نماید.»

سایت گل

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
برلوسكوني : با كاكا تلفني حرف مي زنم
سايت گل – همه طرفداران فوتبال در دنيا در هيجان انتقال احتمالي كاكا به رئال مادريد به سر مي برند و خبرنگاران سايت گل نيز از سراسرجهان اخبار مربوط به طرفين را بين يكديگر ردوبدل مي كنند.
امروز بعد از آنكه اعلام شد ، كاكا در برزيل در تست پزشكي دكتر معتمد رئال شركت كرده ، از ايتاليا خبر رسيد كه سيلويو برلوسكوني مالك باشگاه ميلان و نخست وزير ايتاليا با كاكا بعد از ظهر دوشنبه تلفني حرف مي زند. برلوسكوني به خبرنگاران گفت :"اگر به من باشد او را در ميلان حفظ مي كنيم .البته هنوز چيزي مشخص نيست و بايد با هم حرف بزنيم"

سایت گل

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
لاتزیو و اعلام خرید ساراته
به نقل از گزارشات منتشره، کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو، روز دوشنبه به صورت رسمی خرید ساراته را اعلام خواهد کرد.
سایت گل: این طور به نظر می رسد که روز دوشنبه، روز ویژه ای در رختکن لاتزیو خواهد بود.کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو، روز دوشنبه به صورت رسمی از انتقال ساراته به این باشگاه خبر خواهد داد و در همین روز هم دلیو روسی، مربی این تیم در کنفرانسی خبری از هواداران خداحافظی خواهد کرد.

لوتیتو در این رابطه گفت:« معامله با ساراته به اتمام رسیده است و این تنها خریدی است که تاکنون در بازار نقل و انتقالات این فصل انجام داده ایم.» رئیس باشگاه لاتزیو اعلام کرده که روز چهارشنبه وجه خرید ساراته را پرداخت کرده و اکنون آماده است تا این ستاره را رسما مال باشگاه آبی پوش بداند.این خرید عملا گران قیمت ترین خرید دوران لوتیتو در باشگاه لاتزیو است و این طور به نظر می رسد که رئیس باشگاه لاتزیو به این بازیکن آرژانتینی اطمینان فراوانی دارد.

او در این رابطه گفته:«زمانی که شایعات رنگ واقعیت به خود می گیرد، تغییرات را احساس می کنید.ساراته 22 سال سن دارد و قطعا یکی از ارزشمندترین بازیکنان دنیا خواهد شد. به این نکته اطمینان دارم. اگر ما این اطمینان را به مائوریتو نداشتیم، هرگز نمی توانستیم فداکاری های بزرگی را در رابطه با او انجام دهیم.»

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد رم برای پاولیوچنکو
سران باشگاه ایتالیایی پیشنهادی را برای خریداری مهاجم روس آماده کرده اند.
سایت گل-این طور به نظر می رسد که سران باشگاه رم خود را برای خریداری رومن پاولیوچنکو آماده کرده اند و آماده اند تا پیشنهادی 10 میلیون یورویی را به تاتنهام ارسال نمایند.

روزنامه های چاپ رم، اعلام کرده اند که لوچانو اسپالتی نام این مهاجم را در صدر لیست خرید خود قرار داده و دراین رابطه با سران باشگاه نیز صحبت کرده است. این طور به نظر می رسد که این مربی توان آن را دارد تا حضور پررنگی در بازار نقل و انتقالات داشته باشد. این طور به نظر می رسد که پاولیوچنکو، پس از آنکه سران باشگاه رم در خرید لوئیس فابیانو ناکام ماندند، اکنون در صدر لیست خرید این تیم قرار گرفته است.سران باشگاه سویا برای به فروش رساندن فابیانو مبلغ 20 میلیون یورو درخواست کردند که این رقم بسیار بالایی برای باشگاه ایتالیایی بود. آنها معتقدند که می توانند پاولیوچنکو را با ده میلیون یورو به رم بیاورند.

او درطول حضورش در تاتنهام 14 گل برای این تیم به ثمر رسانده است ولی اکنون هری ردنپ ، مربی این تیم انگلیسی به انتقاد از عملکرد و رفتار او می پردازد.

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
نبرد بر سر ترزگه آغاز شد
ستاره فرانسوی یکی ازکاندیدهای اصلی جدا شدن از ترکیب بینکونری در تابستان امسال است.
سایت گل-پس از خریداری دیه گو که حدود 25 میلیون یورو برای یووه هزینه در برداشت، سران یوونتوس آماده اند تا برخی از ستاره هایشان را به فروش رسانده تا وجه لازم برای خرید بازیکنان موردنظرشان را تامین کنند. نام دیگری که در لیست خرید این تیم به چشم می خورد، گائتانو دی آگوستینو، ستاره اودینزه است که سران یووه برای خرید او وارد عمل خواهند شد.اولین نامی که در لیست فروش یووه به چشم می خورد، دیوید ترزگه است که خود او نیز در صحبتهایی اعلام کرده که به دلیل حضور کمرنگش در ترکیب بینکونری به فکر ترک این تیم افتاده است. روز سه شنبه، آنتونیو کالیندو، مدیر برنامه های ترزگه با السیو سکو، مدیر ورزشی یووه دیدار می کند تا آینده این بازیکن را مورد بررسی قرار دهد.

تیمهای متعددی خواهان جذب ترزگه هستند ولی قیمت فروش او با توجه به مصدومیت بلندمدتی که فصل گذشته گریبانگیر او شده بود، بسیار کاهش یافته است. مشکل اصلی نیز در حال حاضر همین موضوع است که تیمی حاضر نیست دستمزد مورد موافقت این ستاره 31 ساله را پرداخت نماید. سران المپیک لیون آماده اند تا با 10 میلیون یورو او را به فرانسه بازگردانند و سران رم و میلان نیز برای جذب او ابراز تمایل کرده اند.

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
تمجید برلوسکونی از رونالدینیو
رئیس باشگاه روسونری در صحبتهایی زبان به انتقاد از مربی سابق این تیم و موضع او نسبت به رونالدینیو گشوده است

سایت گل- سیلویو برلوسکونی، رئیس باشگاه میلان در صحبتهایی در مورد تیم فصل بعدش سخن به میان آورده و اعلام کرده که تیم لئوناردو، قطعا تیمی تهاجمی خواهد بود. برلوسکونی معتقد است که رونالدینیو می تواند یکی از مهره های اصلی میلان باشد ، اتفاقی که در تیم آنچلوتی هرگز رخ نداد و برلوسکونی این مربی را دلیل اصلی عدم موفقیت این تیم دررقابتهای فصل گذشته می داند.

رئیس باشگاه روسونری در گفت و گو با کوریره دلوسپورت گفته:« قطعا تیمی هجومی را خواهیم داشت که فقط با توپهای بلند بازی نمی کند.بلکه تمام تکنیک ها، سرعت و پاسهای کوتاه را شاهید خواهیم بود و نقش اصلی این تاکتیک ها را رونالدینیو ایفا خواهد کرد.ما در دیدارهای مهمی او را از دست دادیم، دیدارهایی که در آنها نتوانستیم به پیروزی برسیم و شانس پیروزی را به حریفانمان هدیه کردیم، چرا که او وقتی که توپ را در اختیار داشته باشد، می تواند روند بازی را تغییر دهد. آنچلوتی قادر نبود برخی از بازیها را تحت کنترل خود در بیاورد.بارها و بارها حریفان می توانستند بازی را به تعادل بکشانند و ما قادر نبودیم که به آنها ضربه ای وارد کنیم.»

در پایان رقابتهای فصل قبل، روسونری رقابتهای سری A را در رتبه سوم به پایان برد و در نهایت توانست بلیط حضور مستقیم دررقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۳,۲۴۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۷,۱۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۷۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۳۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۴۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۱۹ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۴,۴۲۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!