به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه امروز به تاریخ 11/2/1396

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

برنامه برانکو برای نقل و انتقالات

پس از آنکه لیست نقل و انتقالاتی فصل بعد پرسپولیس فاش شد و از پراهیچ، منشا، آقایی و خلیل زاده به عنوان چهار گزینه اصلی مدنظر برانکو یاد کرد، گمانه زنی ها درباره جذب این بازیکنان آغاز شد و برخی عنوان کردند پرسپولیس با هر چهار بازیکن به توافق رسیده و به دنبال گزینه دیگری نیست. این در حالی است که مذاکرات مسئولان پرسپولیس فقط با خلیل زاده به عقد قرارداد داخلی و توافق قطعی منجر شده و سایر نفرات هیچ توافقی صورت نگرفته است.

ماجرای گادوین منشا

مدیران باشگاه پرسپولیس با منشا مهاجم پیکان، قرار دادی امضا نکرده اند و حتی به توافق مالی قطعی هم نرسیده اند. گادوین منشا پس از پایان بازی پرسپولیس-پیکان، با ترکاشوند مذاکره کرده و مدیر برنامه اش پیشنهاد ۳۵۰ هزار دلاری به پرسپولیس داده. باشگاه هم عنوان کرده که این پیشنهاد را بررسی می کنیم. این در حالی است که برخی رسانه ها خبر از قرارداد دو ساله او با پرسپولیس هم دادند. این در حالی است که منشا ومدیربرنامه اش تنها درباره مبلغ قرارداد صحبت کرده اند و پس از اعلام منشا به باشگاه، فعلا توافق جدیدی صورت نپذیرفته. البته از چرخش منشا از سمت پرسپولیس به استقلال هم خبر داده بودند. اینکه ممکن است منشا به استقلال برود. البته این در صورتی است که مبلغ مورد نظر منشا، از سوی باشگاه استقلال تامین شود.

سعید آقایی هم در لیست

سعید آقایی بازیکنی است که حسابی چشم برانکو گرفته و پرسپولیسی ها با سعید آقایی هم یک مذاکره مقدماتی داشته اند که هیچ توافقی صورت نگرفته. البته برخی سعی داشتند که القا کنند او بازیکن آزاد نیست، اما سعید آقایی بازیکن آزاد است و پس از پایان فصل می تواند به هر تیمی که خواست بپیوندد.

پرسپولیس پراهیچ را می‌خواهد اما...

پرسپولیس فعلا با پراهیچ مذاکره نکرده اما این مدافع مدنظر برانکوست. طاهری در نقل و انتقالات زمستانی، خواهان به خدمت گرفتن یک مدافع شش دانگ تر از پراهیچ شده بود و این نکته را برانکو هم پذیرفته بود. جالب است بدانید که مسئولان باشگاه پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات و حتی خبرهای توافق بازیکنان با پرسپولیس را تکذیب نمی کنند، چرا که خوب می دانند هواداران پرسپولیس، علاقه ویژه ای به این نوع خبرها دارند و امید ویژه ای در آنها به وجود می آید.در واقع این یک تاکتیک مدیریتی است.

برنامه برانکو چیست؟

برانکو پس از جذب این چهار بازیکن، در پستهایی که با کمبود بازیکن مواجه است اقدام خواهد کرد و لیست گزینه هایش را به باشگاه خواهد داد. او منتظر است تا بداند کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی در نهایت در پرسپولیس می مانند یا به اروپا ترانسفر می شوند یا قراردادشان را تمدید می کنند. البته در حال حاضر امکان تمدید قرارداد کامیابی نیا و سروش رفیعی زیاد است چرا که آنها در حال حاضر پیشنهاد رسمی و جدی اروپایی ندارند. چیزی که از آن به عنوان پیشنهاد اروپایی یاد می شود، وعده هایی است که برخی ایجنت ها به این بازیکنان داده اند. البته برانکو قطعا یکی دو بازیکن جوان از لیگ یک، لیگ دو و از جوان های لیگ برتر که سهمیه بزرگسال محسوب نمی شوند، جذب خواهند کرد.

آرام طبع و الوان زاده جدا می‌شوند

پرسپولیس لیست خروجی هم دارد. در حال حاضر احتمال جدایی آرام طبع بسیار زیاد است. الوان زاده در صورتی که سهیمه بزرگسال محسوب شود، در لیست خروج پرسپولیس قرار می‌گیرد. این دو بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارند ودر صورت جدایی باید تیم جدیدشان را اعلام کنند تا باشگاه برای آنها رضایت نامه صادر کند. پرسپولیس به دنبال یک مدافع میانی دیگر هم خواهد بود. در پی جدایی گولچ و پلی یانسکی، تیم فقط دو مدافع تخصصی دارد و برانکو می خواهد دو مدافع جدید جذب کند که یکی از گزینه هایش پراهیچ است. از عبدالله زاده مدافع جوان صنعت نفت آبادان به عنوان گزینه مد نظر باشگاه یاد می شود اما برانکو چندان راغب به جذب عبدالله زاده نیست چرا که پراهیچ را گزینه بهتری می داند. در صورت جذب پراهیچ سهیمه جذب بازیکن غیر آسیایی پرسپولیس پرخواهد شد و اگر در پستی کمبود احتیاج شود، آن وقت برانکو، گزینه آسیایی را به پرسپولیس اضافه می کند اما هنوز گزینه ای مد نظر برانکو نیست. البته فعلا باید صبر کرد و دید در روزهای آینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

علیرضا بیرانوند : عذرخواهی می کنم

دو بازی پیش رو داریم که در هر دو آنها به دنبال پیروزی هستیم البته بازی با الوحده اهمیت زیادی دارد. درحال حاضر تمرینات خودمان را دنبال می کنیم و تمام تمرکز و تلاشمان را روی استفاده از شانس باقیمانده در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا و پیروزی مقابل الوحده گذاشتیم و امیدواریم در روزی که هواداران مثل همیشه از تیم حمایت می کنند جواز صعود از گروه را دریافت کنیم.

سنگربان سرخپوشان در ادامه افزود: ما به نتیجه بازی های دیگر فکر نمی کنیم فقط باید در این بازی به پیروزی برسیم .

وی در مورد مسائل پیش آمده در روزهای گذشته و تاثیر آن روی روند کار تیم ادامه داد: ما آن اتفاقات را کنار گذاشتیم تا روی کار اصلی تمرکز کنیم از هواداران هم می خواهیم ما را حمایت کنند همانطور که آقای طاهری هم گفته اند ما یک خانواده ایم و در یک خانواده گاهی مشکلاتی هم پیش می آید ما نسبت به هواداران به گردن خودمان احساس دین می کنیم و می خواهیم در آسیا هم موفق عمل کنیم اگر با آن قدرت قهرمان لیگ برتر شدیم بخاطر تلاش همه از مدیران باشگاه و کارمندان گرفته تا بخش های مختلف تیم که ما بازیکنان هم بخشی از آن هستیم ، بود و با همراهی و یاری هواداران این کار را پیش بردیم.

بیرانوند تاکید کرد: اگر هر یک از این بخش ها بویژه هواداران نباشند دیگر ما این قدرت را نخواهیم داشت. بچه ها خیلی زحمت می کشند و تلاش زیادی می کنند تا تیم را به هدفی که می خواهیم برسانیم و ما به عشق هواداران بازی می کنیم و انتظار داریم آنها هم برای تشویق ما در بازی با الوحده بار دیگر در ورزشگاه حضور پرشوری داشته باشند.

در طول فصل اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشتیم که اگر با هم نبودیم موفق نمی شدیم و به همین دلیل نمی توانیم تصور کنیم لحظه ای برسد که هواداران پشت ما نباشند فکر کردن به چنین چیزی هم من را ناراحت می کند.

بیرانوند درباره صحبتهای خود پس از بازی با ذوب آهن، اظهار داشت: بعد از بازی خیلی ناراحت بودم و از بازی خودم اصلاً رضایت نداشتم من همین جا از هواداران ، پیشکسوتان و همه پرسپولیسی ها بخاطر آن صحبت ها عذرخواهی می کنم و می خواهم بدانند که آن حرف ها از ته دلم نبود من عصبی شده بودم و نباید آن مسائل را مطرح می کردم چون حرف دلم این است که حضور در پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم و اگر اینطور نبود چندی پیش به راحتی برای تمدید قراردادم اقدام نمی کردم .

امیدوارم هواداران هم از کنار این مسئله بگذرند و همه با هم روی کار مهمی که داریم تمرکز کنیم ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون آن موفق نمی شویم.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه فردا به تاریخ 12/2/1396

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

علیرضا بیرانوند : عذرخواهی می کنم

دو بازی پیش رو داریم که در هر دو آنها به دنبال پیروزی هستیم البته بازی با الوحده اهمیت زیادی دارد. درحال حاضر تمرینات خودمان را دنبال می کنیم و تمام تمرکز و تلاشمان را روی استفاده از شانس باقیمانده در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا و پیروزی مقابل الوحده گذاشتیم و امیدواریم در روزی که هواداران مثل همیشه از تیم حمایت می کنند جواز صعود از گروه را دریافت کنیم.

سنگربان سرخپوشان در ادامه افزود: ما به نتیجه بازی های دیگر فکر نمی کنیم فقط باید در این بازی به پیروزی برسیم .

وی در مورد مسائل پیش آمده در روزهای گذشته و تاثیر آن روی روند کار تیم ادامه داد: ما آن اتفاقات را کنار گذاشتیم تا روی کار اصلی تمرکز کنیم از هواداران هم می خواهیم ما را حمایت کنند همانطور که آقای طاهری هم گفته اند ما یک خانواده ایم و در یک خانواده گاهی مشکلاتی هم پیش می آید ما نسبت به هواداران به گردن خودمان احساس دین می کنیم و می خواهیم در آسیا هم موفق عمل کنیم اگر با آن قدرت قهرمان لیگ برتر شدیم بخاطر تلاش همه از مدیران باشگاه و کارمندان گرفته تا بخش های مختلف تیم که ما بازیکنان هم بخشی از آن هستیم ، بود و با همراهی و یاری هواداران این کار را پیش بردیم.

بیرانوند تاکید کرد: اگر هر یک از این بخش ها بویژه هواداران نباشند دیگر ما این قدرت را نخواهیم داشت. بچه ها خیلی زحمت می کشند و تلاش زیادی می کنند تا تیم را به هدفی که می خواهیم برسانیم و ما به عشق هواداران بازی می کنیم و انتظار داریم آنها هم برای تشویق ما در بازی با الوحده بار دیگر در ورزشگاه حضور پرشوری داشته باشند.

در طول فصل اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشتیم که اگر با هم نبودیم موفق نمی شدیم و به همین دلیل نمی توانیم تصور کنیم لحظه ای برسد که هواداران پشت ما نباشند فکر کردن به چنین چیزی هم من را ناراحت می کند.

بیرانوند درباره صحبتهای خود پس از بازی با ذوب آهن، اظهار داشت: بعد از بازی خیلی ناراحت بودم و از بازی خودم اصلاً رضایت نداشتم من همین جا از هواداران ، پیشکسوتان و همه پرسپولیسی ها بخاطر آن صحبت ها عذرخواهی می کنم و می خواهم بدانند که آن حرف ها از ته دلم نبود من عصبی شده بودم و نباید آن مسائل را مطرح می کردم چون حرف دلم این است که حضور در پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم و اگر اینطور نبود چندی پیش به راحتی برای تمدید قراردادم اقدام نمی کردم .

امیدوارم هواداران هم از کنار این مسئله بگذرند و همه با هم روی کار مهمی که داریم تمرکز کنیم ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون آن موفق نمی شویم.

نوش دارو بعد از مرگ سهراب
برو بیتربیت

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه فردا به تاریخ 13/2/1396

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه فردا به تاریخ 14/2/1396

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

لیگ برتر ایران
پنجشنبه 14 ارديبهشت 96
ساعت 18:00
ورزشگاه ثامن

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

لیگ برتر ایران
پنجشنبه 14 ارديبهشت 96
ورزشگاه ثامن

9 اردیبهشت؟

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
Montazer_59 نوشته:

لیگ برتر ایران
پنجشنبه 14 ارديبهشت 96
ورزشگاه ثامن

9 اردیبهشت؟

تصحیح شد...اشتباه از من بود....ببخشید

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۲۹ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۵,۸۰۵ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۶۷۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۳۰۸ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۰ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۱۹۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۳۱ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۰۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!