به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

دوست عزیزی که هر بار میای در برابر پستهای ما اینجا موضع میگیری و موفقیتهای پیشین استقلال رو به رخ ما می کشی! فکر نکن که ما تورو بعنوان بیطرفی که خودت رو معرفی کردی بشناسیم!!
چون چه معنی داره یه بیطرف اینجوری موضع گیری کنه!
شاید ظاهرا بیطرف باشی ولی قطعا قلبا آبی هستی با این نگاه و پستهات که اینجا ارسال میکنی در مقایسه با پستهای تاپیک همسایه
البته اینکه آبی باشی هیچ ایرادی بهت وارد نیست و مختاری..ولی لطفا دم از بیطرفی نزن و رو راست باش

بالاخره این دوستان اهل سیاست هستند و طرز فکر سیاسی رو پیاده میکنند سیاسیون هم یکی از ویژگی هایی که دارند روراست نبودنه من احترام میزارم به نظرت آقای سید محمد ولی باز هم میگم امکان نداره که دو چیز مخالف هم وجود داشته باشه و انسانی از اون مطلع ولی هیچکدام رو انتخاب نکنه. البته در یک حالت ممکنه که چیز سومی نیز وجود داشته باشد.
پس صادق باشیم.
----------------------------
بهترین حرف رو آقای عابدزاده زد و طرفدارا هر کی میره بازی با الوحده باید یک درس درستی بهش بدن. حاضرم تا 10 سال دیگه جام نگیره پرسپولیس اما امثال این نباشن تو تیم. چند شب پیش داشتم مصاحبه قدیمی از آقا مجتبی محرمی میدیدم که چه زجرهایی کشیده وقتی که پول بانک تجارت و کشاورزی اون زمان رو قبول نکرده به خاطر پیراهن پرسپولیس. اما با افتخار میگفت که اگه برگردم بازم همون تصمیم رو میگیرم. واقعا وقتی این چیزا تو تاریخ باشگاه بوده من یکی حالم بهم میخوره از بازیکنای فعلی پرسپولیس. ولی چیکار میشه کرد که عشق به باشگاه گاهی باعث میشه حتی توهین هایی که بهت میشه رو هم تحمل کنی. خدا کمک کنه که جمع کنه بره این آدم وگرنه برای من واقعا سخته دیدن بازی های فصل بعد

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
just abianari نوشته:

بهترین حرف رو آقای عابدزاده زد و طرفدارا هر کی میره بازی با الوحده باید یک درس درستی بهش بدن. حاضرم تا 10 سال دیگه جام نگیره پرسپولیس اما امثال این نباشن تو تیم. چند شب پیش داشتم مصاحبه قدیمی از آقا مجتبی محرمی میدیدم که چه زجرهایی کشیده وقتی که پول بانک تجارت و کشاورزی اون زمان رو قبول نکرده به خاطر پیراهن پرسپولیس. اما با افتخار میگفت که اگه برگردم بازم همون تصمیم رو میگیرم. واقعا وقتی این چیزا تو تاریخ باشگاه بوده من یکی حالم بهم میخوره از بازیکنای فعلی پرسپولیس. ولی چیکار میشه کرد که عشق به باشگاه گاهی باعث میشه حتی توهین هایی که بهت میشه رو هم تحمل کنی. خدا کمک کنه که جمع کنه بره این آدم وگرنه برای من واقعا سخته دیدن بازی های فصل بعد

به قدری این جماعت حال به هم زنن که این قهرمانی خیلی هم بهم نچسبید. یادم میاد سال 81 که کنکور داشتم، وقتی پرسپولیس با سلطان علی پروین قهرمان شد یا اون قهرمانی خاطره انگیز با افشین امپراتور، لذتی که اونا داشت هزار برابر قهرمانی با یه مشت بچه سوسول حال به هم زن بود.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه فردا به تاریخ 17/2/1396

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوست عزیزی که هر بار میای در برابر پستهای ما اینجا موضع میگیری و موفقیتهای پیشین استقلال رو به رخ ما می کشی! فکر نکن که ما تورو بعنوان بیطرفی که خودت رو معرفی کردی بشناسیم!! چون چه معنی داره یه بیطرف اینجوری موضع گیری کنه! شاید ظاهرا بیطرف باشی ولی قطعا قلبا آبی هستی با این نگاه و پستهات که اینجا ارسال میکنی در مقایسه با پستهای تاپیک همسایه

اولا سلام
ثانیا چه دلیلی داره که بخوام راستشو نگم و حمایتم از تیمی خاص ولو پرسپولیس یا استقلال رو کتمان کنم ؛ اگه واقعا قلبا حامی تیمی خاص باشم که اعلام میکنم و اونموقع میام و بحث میکنیم(یا کری میخونیم)
ثانیا فحوای کلام بنده این بود که در تمام کری خوانی ها و بحثها رعایت عفت کلام شرط اول و آخره(که یقینا همین گونه بوده و هست و خواهد بود و از قشر فرهیخته چیز دیگه ای غیر از این انتظار نمیره)
ثالثا دیدم استقلالی ها ساکتن و خاموش ؛ گفتم از اون طرف وارد شم و یه کم تنش زایی کنم و دنبال بحث و کری خوانی با رعایت احترام متقابل بودم
رابعا اون مطلبی هم که تو تاپیک بغلی بقول شما گذاشته بودم مربوط به بازیهای آسیایی بود و اونجا دیگه همه تیم ها اعم از پرسپولیس ( که در حال حاضر شایسته ترین و قوی ترین تیمه) و استقلال ها و ذوب آهن هیچ فرقی با هم ندارن و هر کدومشون در عرصه ملی به موفقیتی نائل بشن؛ قطع به یقین مایه غرور و عزت ملی خواهد بود
و به امید خدا امسال بالاخره بعد سالیان متمادی یکی از تیمهای ایرانی قهرمان باشگاههای آسیا بش
خامسا شما لطفا این قسمت از صحبتهای بنده رو هم مرقوم و مسطور بفرمایید :
نقل قول
باید اذعان کنم پرسپولیس با برانکو قطعا سطحش خیلی خیلی بی نهایت بالاتر از لیگ ایرانه و آرزوی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا(به عنوان یکی از نمایندگان ایران)و متعاقبا راهیابی به جام باشگاههای جهان براش داریم

یا:
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

پرسپولیسیای عزیز، قهرمانی لیگ مبارکتون باشه
واقعا امسال شایسته ترین و لایق ترین و بهترین و بی نوسان ترین و ...........تیم برای قهرمانی در لیگ برتر فقط و فقط پرسپولیس بود، فقط به نظر منی که هیچی از فوتبال نمی فهمم اگه طارمی سوارز بازی در نمی آورد، تعداد گلهای خیلی بیشتری برای پرسپولیس باید به ثمر می رسید.
به امید موفقیت تیمهای ایرانی در آسیا و بلاخره قهرمانی یکیشون در جام باشگاههای آسیا بعد مدتها ( اینجا دیگه مهم ایرانی بودنه و هر کدوم که بشن، باید مایه افتخار و عزت ایران و ایرانی باشه و اختلافات و کری خوانی ها در رقابتهای ملی بهتره که کنار گذاشته بشه*

نقل قول
بالاخره این دوستان اهل سیاست هستند و طرز فکر سیاسی رو پیاده میکنند سیاسیون هم یکی از ویژگی هایی که دارند روراست نبودنه من احترام میزارم به نظرت آقای سید محمد ولی باز هم میگم امکان نداره که دو چیز مخالف هم وجود داشته باشه و انسانی از اون مطلع ولی هیچکدام رو انتخاب نکنه. البته در یک حالت ممکنه که چیز سومی نیز وجود داشته باشد. پس صادق باشیم.

خامسا ما رو چه به سیاست !!!!!!! و دیگه این که درسته که دروغ و مکر و حیله و روراست نبودن بخشی جدایی ناپذیر از سیاسته ولی این دلیل نمیشه که تمام سیاسیون ما غیر صادق باشن(من جمله امام خمینی و رهبر که دیگه اینا سیاسی ترین افراد در دهه های اخیر در کشور ما بودن)
سادسا چیز سوم چی میتون باشه؟؟!!

سابعا چشم . بنده دیگه نظری نمیدم در این موارد که موجب تنش زایی و شاید متعاقبا موجب آزردگی خاطر بشه و زین پس بدنبال تنش زدایی خواهیم بود نه تنش زایی
ثامنا دیگه بیشتر از این عربی بلد نیستم بشمارم پس برای بار آخر میگم دلیلی نداره بخوام حمایت از تیمی رو کتمان کنم و منکر بشم آما قبولم دارم کمی به اون سمت گرایش داشته صحبتهام که دلیلش رو گفتم و عذر میخوام اگه خاطر کسی رو مشوش نمودم

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه فردا به تاریخ 18/2/1396

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:
خامسا ما رو چه به سیاست !!!!!!! و دیگه این که درسته که دروغ و مکر و حیله و روراست نبودن بخشی جدایی ناپذیر از سیاسته ولی این دلیل نمیشه که تمام سیاسیون ما غیر صادق باشن(من جمله امام خمینی و رهبر که دیگه اینا سیاسی ترین افراد در دهه های اخیر در کشور ما بودن)
سادسا چیز سوم چی میتون باشه؟؟!!

سابعا چشم . بنده دیگه نظری نمیدم در این موارد که موجب تنش زایی و شاید متعاقبا موجب آزردگی خاطر بشه و زین پس بدنبال تنش زدایی خواهیم بود نه تنش زایی
ثامنا دیگه بیشتر از این عربی بلد نیستم بشمارم پس برای بار آخر میگم دلیلی نداره بخوام حمایت از تیمی رو کتمان کنم و منکر بشم آما قبولم دارم کمی به اون سمت گرایش داشته صحبتهام که دلیلش رو گفتم و عذر میخوام اگه خاطر کسی رو مشوش نمودم

تاکید میکنم تمام سیاسیون روراست نیستند. البته که معنی روراست حکایت همون جمله ی جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت می باشد. صحبت من اصلا بی احترامی به اشخاصی که نام بردید و بقیه سیاسیون نیست.
و اما بعد
تلاشتون برای اینکه نشان بدهید استقلالی نیستید , بسیار ستودنی است اما اجازه بدید قانع نشم.
----------------------
خدا کمک کنه به برکت میلاد حضرت علی اکبر فردا جشنمون با صعود پرسپولیس کامل بشه. سخته چون همه چیز دست خودمون نیست ولی خب نشدنی هم نیست.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته که معنی روراست حکایت همون جمله ی جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت می باشد. صحبت من اصلا بی احترامی به اشخاصی که نام بردید و بقیه سیاسیون نیست.

لا ریب فیه
نقل قول
تلاشتون برای اینکه نشان بدهید استقلالی نیستید , بسیار ستودنی است اما اجازه بدید قانع نشم

صاحب اختیارید
(با وجود این که استقلالی نیستم ولی ) چشم اصلا حق با شما و بنده استقلالی
و بهتره این مناقشه و مشاجره رو همین جا تموم کنیم
چون سایرین رو آزرده خاطر میکنه و ناراحت میشن(و جفتمون رو میندازن بیرون)
با پوزش از محضر همه
ختم کلام

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

(با وجود این که استقلالی نیستم ولی ) چشم اصلا حق با شما و بنده استقلالی

درهای توبه همیشه بازه
استرس زاترین بازی ای بود که تو عمرم دیدم حتی بیشتر از بازی سال 87 اون قهرمانی فوق العاده. واقعا تشکر مخصوص باید بشه از سرمربی مون آقای برانکو که با دست نسبتا خالی تیم رو هدایت کرد و منجر به صعودمون شد.
بالاخره طارمی هم هتریک کرد.
کسی میدونه بازی با لخویا چه تاریخیه؟ اگه بعد نقل و انتقالات باشه که خیلی خوبه. خبر خوب امروز جدای از اینکه خیلی از هوادارا به بیرانوند بی توجهی کردند , محروم نشدن هیچ یک از بازیکنا بود.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
طارمی هت تریک کرد. لعنت بهش.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خلاصه بازی رو دیدم. بی خاصیت ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس، 4 تا موقعیت صد درصد رو نابود کرد و 3 تا گلشم شانسی بود و بازم مثل احمقا تک به تک رو زد وسط که خدا رو شکر دروازبان حریف افتضاح بود! فردا از این آشغال باز قهرمان می سازن! واقعا تا زمانی که مزخرفایی مثل این تو پرسپولیسن اصلا از بردا لذت نمی برم.

بیرانوند هم که شاهکار کرد رو گل دوم!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۸,۷۹۷ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۰۴۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۵۴ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۹۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۴۳۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۲۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!