به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جام کنفدراسیون ها؛ خاوی مارتینز: دوست دارم فقط یک روز به مانند اینیستا بازی کنم

خاوی مارتینز هافبک تیم بایرن مونیخ به ستایش از آندرس اینیستا هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا پرداخت و وی را "خارج از این دنیا" توصیف کرد و به شوخی گفت دوست دارد روزی به مهارت های ستاره بارسلونا دست پیدا نماید.

آندرس اینیستا 29 ساله در پیروزی 2-1 اسپانیا مقابل اروگوئه عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت و هافبک بایرن مونیخ می گوید که انگار او در مقابل بچه ها بازی می کند.

او به Marca گفت: "آندرس خارج از این جهان است، او در برابر اروگوئه شگفت انگیز بود. اغلب به نظر می رسد که او در مقابل بچه ها بازی می کند. او به راحتی از سد بازیکنان حریف عبور می نماید. من به ویکتور والدس گفته بودم که دوست دارم فقط یک روز به مانند اینیستا بازی کنم. او باور نکردنی است."

"هنگامیکه اینیستا در تیم مقابل شما بازی می کند، شما نمی توانید از بازی او لذت نبرید. او سبب می شود که شما اذیت شوید و اگر شما کوچکترین فرصتی به او دهید، می تواند هر کاری انجام دهد. اما، هنگامی که شما در کنار او بازی می کنید، شما می توانید از دیدن کارهای شگفات انگیز او لذت ببرید، درحالیکه کار را برای شما آسان می کند."

وی افزود: "من خوش شانس بودم که در هر دو دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان ما قادر به متوقف کردن او بودیم و او موفق نشد خطر زیادی ایجاد کند."

گفتنی است اسپانیا در دیدار دوم خود در جام کنفدراسیون ها ساعت 21 روز پنج شنبه به وقت گرینویچ به مصاف تاهیتی می رود.

۳۰ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
2 بازی دوستانه می تواند آنچلوتی را آزاد کند!

در شرایطی که مشخص شد فابیو کاپلو هدایت پاریسن ژرمن را بر عهده نخواهد گرفت، روزنامه ایتالیایی Tuttosport اعلام کرد که اگر رئال مادرید برای برگزاری 2 دیدار دوستانه مقابل پاریسن ژرمن موافقت کند، که پول بلیط ها به حساب تیم پاریسی برود، کارلو آنچلوتی آزاد خواهد شد. زمان و محل برگزاری این دیدار هنوز تصمیم گیری نشده است.

به نظر می رسد این شرایط جدیدی است که ممکن است قفل مذاکراتی که به بن بست خورده را باز کند؛ در هر صورت، تا زمانی که PSG نتوانسته مربی جایگزین پیدا کند، مادرید نخواهد توانست تا آنچلوتی را به عنوان مربی خود معرفی کند.

آخرین کاندید جدی مربیگری تیم فرانسوی هم ساعاتی پیش به طور قطعی منتفی شد.

۳۰ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پرز شخصا برای خرید گرت بیل به لندن رفت

دوشنبه هفته جاری فلورنتینو پرز با حضور در لندن رسما فعالیتش را برای خرید گرت بیل آغاز کرد.

به گزارش El Confidencial، پرز که مدتهاست به دنبال ستاره ولزی تاتنهام است، احساس می کند مذاکره مستقیمش با لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، می تواند به حل شدن مسئله کمک کند. پرز همواره به انجام مذاکرات رو در رو در خرید ستارگان بزرگ مشهور بوده است.

رئالی ها که شماره 11 معروف خود را برای گرت بیل خالی گذاشته اند، امیدوارند هر چه زودتر برای انتقال این بازیکن به رئال به توافق برسند. از این رو پرز این هفته با دو نفر از ایجنت های شناخته شده به لندن رفته بود تا با دنیل لوی در مورد انتقال بیل مذاکره کند.

۳۰ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نیمار احتیاج به اضافه کردن وزن دارد

تیم پزشکی‌ باشگاه بارسلونا بر این باور است که نیمار ستاره جوان و تازه وارد این تیم احتیاج به افزایش وزن دارد.

به نقل از سایت رسمی‌ باشگاه بارسلونا، دکتر ریکاردو پرونا پزشک بارسا عقیده دارد که نیمار قبل از شروع فصل جدید، برای رسیدن به شرایط مطلوب جسمانی‌ نیاز به افزودن به وزن خود دارد.

نیمار برزیلی که چندی پیش از سانتوس برزیل جدا شد و به آبی‌ اناری‌های کاتالونیا پیوست، تمامی‌ تست‌های پزشکی‌ ابتدایی را با موفقیت پشت سر گذاشت و قراردادش را با این تیم امضا کرد. اما مثل اینکه تیم پزشکی‌ بارسا از او می‌‌خواهند که چند کیلویی به وزن خود اضافه کند.

دکتر پرونا در این باره گفت: "در نگاه اول به نظرم آمد که نیمار باید یک یا دو کیلو به وزنش اضافه کند. البته ما این بررسی‌‌ها را خیلی‌ سریع انجام دادیم و وزن او فعلا فقط به عنوان یک معیار در بانک اطلاعاتی‌ ما ثبت شده است. طبیعتاً در طول فصل بیشتر با او آشنا خواهیم شد و به طور منظم به بانک اطلاعاتی‌ که در اختیار داریم اضافه خواهیم کرد. آن موقع می‌‌شود به طور دقیق گفت که وزن ایده‌آل نیمار چقدر خواهد بود."

دکتر پرونا ادامه داد: "در بررسی‌‌های نخست دیدیم که نیمار به طور تقریبی ۶۴.۵ کیلو گرم وزن دارد و همینطور متوجه شدیم که او استعداد لاغری دارد که او را به سمت کاهش وزن می‌‌برد. بنابرین او باید چند کیلویی به وزن خود اضافه کند اما مقدار دقیق آن را هنوز نمی‌‌توانیم بگوییم."

نیمار در حال حاضر در برزیل برای تیم ملی‌ کشورش در جام کنفدراسیون‌ها بازی می‌کند. او در دو بازی نخست، ۲ گل به ثمر رساند و نقش مؤثری در صعود تیمش به مرحله نیم نهایی این رقابت‌ها داشت.

۳۰ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس: در بارسا به بازیکن بهتری تبدیل شدم

فابرگاس که در تابستان 2011 از آرسنال به بارسا پیوست، از آن زمان نقش کلیدی تری در تیم ملی اسپانیا به دست آورد؛ در حالی که پیش از آن بازوبند کاپیتانی توپچی ها را به بازو می بست.

سایت گل- سسک فابرگاس، هافبک بارسا و تیم ملی اسپانیا، معتقد است که بازی کردن در کنار بهترین بازیکنان دنیا در نوکمپ به او کمک کرده تا به بازیکن بهتری تبدیل شود.

فابرگاس که در تابستان 2011 از آرسنال به بارسا پیوست، از آن زمان نقش کلیدی تری در تیم ملی اسپانیا به دست آورد؛ در حالی که پیش از آن بازوبند کاپیتانی توپچی ها را به بازو می بست.

او در گفتگو با سایت فیفا گفت:" فکر می کنم پیوستن به بارسا گام مهمی برای من بود؛ هم به خاطر سیستم بازی تیم و هم به خاطر اینکه در کنار بهترین ها بازی می کنید. این به آن معناست که شما باید به طور خودکار سطح خودتان را در هر دیدار بالا ببرید.

در هر جلسه تمرینی چیزی یاد می گیرید و باید بهترین بازی های تان را به نمایش بگذارید."

اسپانیا در اولین دیدارش در جام کنفدراسیون ها مقابل اروگوئه به پیروزی رسید و فابرگاس در این دیدار نمایش خوبی ارائه کرد.

" ما خوب بازی کردیم و این نمایش کاملی بود. مهم کسب سه امتیاز بود و اینکه توانستیم بازی را کنترل کنیم. چنین شروعی همیشه به شما برای دیدارهای بعدی اعتماد به نفس می دهد.

من 8 سال است که برای اسپانیا بازی می کنم؛ این زمانی طولانی است. می توانم به یاد بیاورم که در بعضی دیدارهای مان، سطح نمایش های فردی به همین خوبی و در همین سطح بود. اما مهمترین مسئله این است که تیم خوب بازی کند. به نظر من مسئله اصلی این است.

نمی گویم ما مدعی اصلی هستیم. ما تنها تلاش می کنیم تا بازی خودمان را انجام بدهیم. ما می توانیم قهرمان شویم، تا زمانی که بتوانیم بهترین بازی مان را به اجرا بگذاریم، توپ را در کنترل داشته باشیم و ضرباهنگ بازی در دست مان باشد. اگر این اتفاق بیفتد، شکست دادن ما کار دشواری است. این را قبلا نشان داده ایم."

۳۰ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سویا به دنبال کراسیچ

میلوش کراسیچ گفته است پیشنهاد بسیار خوبی از تیم سویا دریافت کرده است اما مایل است که در فنرباحچه به فوتبالش ادامه دهد.

به گزارش فوتبال اسپانیا، هافبک تهاجمی 28 سال صرب که سابقه حضور در تیم های زسکاموسکو و یوونتوس را دارد در حال حاضر در ترکیه و باشگاه فنرباحچه بازی می کند اما ممکن است این کشور را ترک نماید.
گفته می شود کراسیچ یک پیشنهاد خوب از تیم سویا دارد و ممکن است راهی اسپانیا شود؛ سویا بال راست خود را در این فصل به منچسترسیتی فروخته و در غیاب خسوس ناواس به دنبال جایگزین در بازار نقل و انتقالات می گردد.

کراسیچ در این مورد می گوید: "من یک پیشنهاد خوب از باشگاه سویا دارم و تا آخر این هفته تصمیم خودم را خواهم گرفت، اما در حال حاضر من در باشگاه فنرباحچه هستم و این تیم با مربی جدید چشم انداز و امید بسیاری را در آینده خواهد داشت."

در تاریخ 28 ژوئن به ترکیه بر می گردم و تمرینات خود را از سر می گیرم!"

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ایکر کاسیاس: ما فلسفه خود را حفظ کردیم

ایکر کاسیاس کاپیتان تیم اسپانیا در مورد بازی ها و فلسفه این تیم صحبت کرده است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، لاروخا که در اولین دیدار خود در جام کنفدراسیون ها توانستند با ارائه یک بازی خوب قهرمان آمریکای جنوبی را 2 بر 1 شکست دهند امشب در دومین دیدار خود در برابر تاهیتی بازی ساده تری را پیش رو دارند که با پیروزی برابر این تیم می توانند جواز حضور در مرحله بعد این مسابقات را به دست بیاورند، تاهیتی در دیدار اول خود نیز 6 بر 1 به نجریه باخت!

ایکر کاسیاس می گوید: " این تیم همان تیم همیشگی است و ما این مورد را در بازی برابر اروگوئه مشاهده نمودیم، ما در بعضی بازی ها بهتر بودیم و در بعضی بد تر، اما تیم ما در همان مسیر خود به حرکتش ادامه می دهد، ما هویت خود را حفظ کردیم."

" نکته اساسی در بازی برابر تاهیتی به دست آوردن 3 امتیاز است که با این وجود می توانیم با 6 امتیاز به مرحله بالا راه پیدا کنیم و به اعتماد به نفس خود بیفزاییم."

ایکر کاسیاس در مورد موفقیت اسپانیا در بازی های زیر 21 سال های اروپا هم نظرش را گفت.
کاپیتان اسپانیا می گوید: " از صمیم قلب و از طرف تمام بازیکنان اسپانیا به آن ها تبریک می گویم، آن ها آینده تیم ملی هستند و این خوشحال کننده است."

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آنچلوتی خواهان پائولینیو

پائولینیو در صدر لیست خواسته های رئال مادرید قرار گرفته است. مطمئناً این ملی پوش برزیلی یکی از اولین درخواست های کارلو آنچلوتی در بدو ورودش به برنابئو از فلورنتینو پرز خواهد بود.

با توجه به منابع مختلف خبری در برزیل، دو باشگاه رئال مادرید و اینتر میلان آماده اند تا برای این هافبک باکس به باکس (کسی که از محوطه خودی تا محوطه حریف مدام در رفت و آمد باشد) برزیلی 20 میلیون یورور بپردازند؛ اما رئال مادرید می تواند کاری کند که باشگاه ایتالیایی از انجام آن عاجز است؛ و آن پرداخت نقد این مبلغ است، در حالی که اینتر قصد دارد این مقدار را در 4 قسط بپردازد.

با این حال، با وجود این برتری نسبی رئال مادرید به اینتر، این باشگاه ایتالیایی است که شانس بیشتری برای امضای قرارداد با این بازیکن دارد؛ چرا که به نظر می رسد خود بازیکن در صحبت هایی به توافقات اولیه دست یافته است. با پیچیده شدن مسائل، باشگاه انگلیسی تاتنهام هم به بازیکن تیم کورینتیانس علاقه نشان داده است.

علی رغم همه این ها، رئال مادرید قصد عقب نشینی ندارد و حتی به این فکر می کند که ریکاردو کاکا را هم در معامله خود بگنجاند. آنچلوتی، سخت کوشی و فداکاری این بازیکن در میانه میدان را می ستاید و از توانایی او در بازی کردن در تمام پست های خط هافبک و دوندگی او در خط میانی بسیار خوشش می آید.

پائولینیو یکی از بهترین بازیکنان کورینتیانس است و در جام کنفدراسیون ها هم زننده گل دوم برزیل مقابل ژاپن بوده است.

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس: در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین های بارسا هستم

کاپیتان سابق آرسنال احساس می کند که پیوستن وی به بارسا و بازی کردن در کنار بهترین بازیکنان جهان در پیشرفت او تاثیر غیر قابل انکاری داشته است. فابرگاس تیم ملی اسپانیا که قهرمان اروپا و جهان است را شانس اول قهرمانی در جام کنفدراسیون ها نمی داند.

فابرگاس در گفتگو با سایت فیفا گفت: "فکر می کنم پیوستن من به بارسلونا به دلیل سیستمی که در بارسا حاکم است و همچنین بازی کردن در کنار بهترین بازیکنان جهان یک قدم بسیار مهم برای من بود. این به آن معناست که هر بازیکن باید خود را به سطح استاندارد بازیکنان تیم برساند در تمرینات تیم چیزهای جدیدی یاد می گیرید و باید به بهترین نحو عمل کنید."

سسک فابرگاس نقش مهمی در اولین برد اسپانیا در جام کنفدراسیون ها داشت و هافبک 26 ساله بارسا از شروع خوبی که داشته اند راضی به نظر می رسد: "ما خیلی خوب بازی کردیم و یک فوتبال کامل را به نمایش گذاشتیم، مهم ترین چیز در این بازی، به دست آوردن سه امتیاز و کنترل بازی بود نه عملکرد من. شروعی این چنین برای ادامه مسابقات به تیم اعتماد به نفس می دهد. من 8 سال است که برای اسپانیا بازی می کنم که زمانی طولانی است. ما در بازی گذشته خوب بازی کردیم و این باعث می شود احساس راحتی کنم. این چیزی است که در ذهن من است."

سسک فابرگاس تیمی را مدعی اول قهرمانی در جام کنفدراسیون ها نمی داند و می گوید آن ها تنها روی بازی های خود تمرکز خواهند داشت: "من نمی توانم بگویم شانس ما برای قهرمانی بیشتر است ما بازی خود را انجام می دهیم. ما در صورتی می توانیم پیروز باشیم که آنچه یاد گرفته ایم را به بهترین نحو پیاده کنیم که در دست داشتن مالکیت توپ و کنترل سرعت بازی است. هنگامی که این کار را به بهترین نحو انجام دهیم حریفان به سختی می توانند ما را شکست دهند که در گذشته مشاهده کرده اید."

اسپانیا امشب (پنج شنبه) ساعت 23:30 مقابل ضعیف ترین تیم گروه، هاییتی قرار میگیرد. مربی هاییتی درباره این بازی گفته اگر 1 گل به اسپانیا بزنند حتی اگر 20 گل دریافت کنند باز هم خوشحال خواهند بود.

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جام کنفدراسیون ها؛ ترس دروازه بان تاهیتی از دیدار با اسپانیا

مایکل روچه دروازه بان تاهیتی اعلام می کند تیم ملی اسپانیا در دیدار پنج شنبه در جام کنفدراسیون ها برابر آنها می تواند تعداد گل های زده خود را به اندازه انگشتان دو دست برساند اما تاکید می کند هدف نهایی قهرمان قاره اقیانوسیه این است که با سری بالا از زمین خارج شوند.

به گزارش بخش بین الملل سایت گل، روچه در دیدار اول تاهیتی برابر نیجریه بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و شاهد بود که خاویر ثمین هم تیمی وی شش گل را از قهرمان آفریقا دریافت کرد. حالا روچه وظیفه نگه داری از دروازه تیم ملی اش را در برابر اسپانیا بر عهده دارد و به نظر می رسد که چندان به موفقیت در این دیدار امیدوار نیست

وی در این باره می گوید: "اگر با اختلاف گل زیادی بازی را واگذار کنیم شرمسار نخواهیم بود. احساس می کنم اگر بخواهد, اسپانیا می تواند به اندازه انگشتان دو دست به گل برسد. وظیفه اصلی ما این است که با سری بالا بازی را ترک کنیم. خیلی عادی است که اسپانیا ما را شکست دهد. آنها حرفه ای هستند و ما این گونه نیستیم. ما به آنها احترام می گذاریم و مطمئنا آسیبی از عمد به آنها نمی زنیم."

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۱,۷۴۶ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۶,۲۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۶۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۳۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۴۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۹۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۹۳۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۹۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!