به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کمک مربی اسپانیا اختلاف با ژاوی را تایید کرد

کمک مربی تیم ملی اسپانیا خبر اختلاف کادر فنی این تیم با ژاوی، هافبک بلاوگرانا را تایید کرد.

به گزارش فوتبال اسپانیا، هافبک بارسلونا که به اعتقاد خیلی از کارشناسان دنیا بهترین پاسور دنیا است تا به حال توانسته هفت لا لیگا، سه جام باشگاه های اروپا، دو قهرمانی اروپا و یک جام جهانی را همراه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا کسب کند و در تمام این مسابقات از ارکان اصلی تیمش بود.

تونی گرند، کمک مربی 65 سال تیم ملی اسپانیا به دیاریو دلا روخا گفت : " این که ما با ژاوی در بعضی مسائل اختلاف داریم درست است. او فقط بعضی مواقع نمی تواند ساکت باشد. "

او ادامه داد : " ژاوی به ما گفت که علاقه دارد با یک از بازیکن خاص در زمین بازی کند. او همیشه اعتقاد دارد که چیزی که می گوید درست است. "

گرند در مورد ژاوی گفت : " به عنوان یک بازیکن سطح بالا او در مورد این مسائل نگران است. او دوست دارد که همیشه توپ را داشته باشد."

۲ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گزارش روز: نیمار و برابری با رکورد گلزنی مولر، رونالدو وکلایورت درطول یک فصل

مهاجم جوان برزیلی تعداد گلهای ملی اش در فصل جاری را به عدد14 رسانده است

سایت گل- نیمار ستاره 21 ساله تیم ملی برزیل در جریان بازی شنبه شب تیم ملی کشورش مقابل ایتالیا در آخرین بازی مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها موفق شد تا یکی از 4 گل تیمش را از روی یک ضربه ایستگاهی تماشایی به ثمر برساند تا در برد 2-4 تیمش موقر باشد.

این چهاردهمین گل ملی نیمار با پیراهن تیم ملی برزیل بودکه در فصل 3-2012 به ثمر رسید. بدین ترتیب نیمار با رکوردتاریخی ای که تا به اینجا دراختیار گرد مولر، رونالدو و کلایورت بود برابری کرد. او در طول یک فصل توانسته 14 گل برای تیم ملی برزیل به ثمر برساند..

دراین بازه یک ساله، نیمار اولین بازی ملی اش در فصل 3-2012 را در روز 15 آگوست سال 2012 دریک بازی دوستانه مقابل سوئد برگزار کرد که آن بازی با برد 0-3 سلسائو همراه بود و از آن بازی تا حالا و در طول این یک فصل نیمار 18 بار پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کرده و در این 18 بازی، 14 گل ملی به ثمر رسانده.

در صورتی که او در نوامبر سال گذشته میلادی در بازی دوستانه تیمش مقابل کلمبیا که در نیویورک برگزار شد، می توانست ضربه پنالتی اش را مبدل به گل کند، این آمار می توانست بهتر باشد. البته نباید فراموش کرد که نیمار هنوز دو بازی دیگر تا پایان جام کنفدراسیون ها فرصت دارد تا آمار گلزنی اش را افزایش دهد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس به جز 3 گلی که نیمار در مرحله گروهی رقابت های جام کنفدراسیون ها به ثمر رساند، سایر گلهای او در بازیهای دوستانه ای که برای آماده سازی تیم ملی برزیل برای حضور در جام جهانی 2014 برگزار کرده به ثمر رسیده اند( چرا که تیم ملی برزیل به دلیل میزبانی جام جهانی 2014 در بازیهای مرحله مقدماتی این رقابتها شرکت نمی کند.)

بازیکن دیگری که می تواند نام خودش را در جمع برترین گلزنان ملی در طول یک فصل ببیند، پدرو رودریگس است. این ستاره اسپانیایی که تا به اینجای فصل 11 گل ملی به ثمر رسانده، می تواند در بازیهای پیش روی تیمش در جام کنفدراسیون ها تعداد گلهایش را افزایش دهد

نیمار در مجموع 37 بازی ملی برای تیم ملی برزیل برگزار کرده و در سال 2010 برای اولین بار به اردوی سلسائو دعوت شده بود و در طول این مدت 23 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده.

۲ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بارسا به تراشتگن نزدیک شده است

موندو دپورتیوو اعتقاد دارد، بارسا به بستن قرار داد با مارک آندره تراشتگن دروازه بان مونشن گلاد باخ در این تابستان نزدیک شده است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، این دروازه بان 21 ساله در گذشته نیز با بلاوگرانا مذاکراتی را داشت و بارسا امیدوار است که او را به کمپ نو ببرد.بارسا برای دروازه بان تیم ملی آلمان باید حداقل 12 میلیون یورو بپردازد.

تراشتگن برای پیوستن به بارسا با نماینده ویلانووا مذاکره می کند. اما او می خواهد یک فصل دیگر در بوندس لیگا بماند و با تجربه بیشتری به اسپانیا برود.

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فورلان: دوست داشتم پایان کارم با اتلتیکو جور دیگری رقم می‌‌خورد

دیگو فورلان مهاجم تیم ملی‌ فوتبال اروگوئه و تیم اینترناسیونال برزیل از گذشته خود در مادرید سخن گفت.

به گزارش مارکا، فورلان ۳۴ ساله که در حال حاضر در برزیل و رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها حضور دارد، خاطرات تلخ و شیرینی‌ از دوران خود در پایتخت اسپانیا دارد.

- فینال کوپا دل‌ ری را از کجا تماشا کردی؟

" من به تازگی با اینترناسیونال قهرمان لیگ ریو دوژانیرو شده بودم و تنها یک ساعت قبل از شروع بازی به مونته ویدئو رسیدم. بازی را از خانه نگاه کردم. "

- بازی را چطور دیدی؟

" با شناختی‌ که از اتلتیکو داشتم، می‌دانستم که هیچ زمانی‌ بهتر از آن برای بردن نیست، وقتی‌ که فینال جام حذفی در ورزشگاه رئال مادرید مقابل این تیم برگزار می‌‌شود در شرایطی که اتلتیکو ۱-۰ عقب افتاده و ۱۴ سال هم هست که رئال را شکست نداده است. همه شانس برد را به رئال می‌دادند ولی‌ یادم میاید که پدرم فریاد میزد: اتلتیکو نمیبازد ! و در پایان همینطور هم شد. "

- آن روحیه همیشگی‌ اتلتیکو را شاهد بودیم.

" بله. اروگوئه هم خیلی‌ شبیه به اتلتیکو است. همیشه با یک حس جنگندگی خاص بازی می‌کنیم. "

- تو شانس بازی کردن برای رئال مادرید را هم داشتی. چطور شد که به آنجا نرفتی؟

" رئال مادرید هیچ موقع تماس مستقیمی‌ با من نگرفت و هر گونه صحبتی‌ هم که انجام شد از طریق دیگران بود. بعد از اینکه من کفش طلا را بردم رئال برای جذب من ابراز تمایل کرد. اما بعد از جلسه‌ای که گیل و کرزو با فلرنتینو پرز داشتند یک تفاهمنامه میان دو باشگاه امضا شد که طبق آن دو تیم از هم بازیکن نگیرند. "

- فالکائو در ۹۰ بازی ۷۰ گل برای اتلتیکو به ثمر رساند. اما تو در ۱۹۷ بازی ۹۶ گل زدی. اما به نظر می‌رسد که ستاره کلمبیایی به چهره‌ای محبوب تر مبدل شد. نظرت در این باره چیست؟

" من هم به این موضوع فکر کرده بودم. به نظر می‌رسد که باشگاه از برخورد نامناسبی که با من داشت درس گرفت و با بازیکنان بزرگ تیم برخورد بهتری می‌کند. البته من هم اشتباهاتی مرتکب شدم ولی‌ در مجموع دوست داشتم پایان کارم در اتلتیکو به نحوی دیگر رقم بخورد. "

- تو هنوز یک خانه در مادرید داری. آیا هواداران اتلتیکو هنوز قدر گذار زحمات تو هستند؟

" محبت آنها به من همچنان ادامه دارد. من با اتلتیکو سال‌های بسیار خوبی‌ را تجربه کردم. هم اکنون هم بسیار خوشحال هستم که تیم در شرایط مطلوبی قرار دارد. من افتخار این را دارم که تنها بازیکن اتلتیکو بوده‌ام که کفش طلا را دریافت کرده است. "

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بارسا شرایط سیلوا و لوئیز را زیر نظر دارد

نمایندگان بارسا در برزیل حضور دارند تا از نزدیک شرایط تیاگو سیلوا و داوید لوئیز مدافعان مرکزی تیم ملی برزیل را زیر نظر گیرند.

به گزارش موندو دیپورتیوو، بلاوگرانا قصد دارد حداقل یکی از مدافعان مرکزی تیم ملی برزیل را در این تابستان به خدمت بگیرد. از این رو نمایندگان این باشگاه در برزیل حضور پیدا کردند تا از نزدیک شاهد عملکرد این دو مدافع مستحکم باشند.

پیش از این سران بارسا زمانی که سیلوا در میلان بود نیز برای آوردن او به کمپ نو تلاش کرده بودند که موفق نشدند و در آخر سیلوا سر از پاریس سنت ژرمن درآورد. اما داوید لوئیز اخیرا در لیست تیتو ویلانووا قرار گرفته است.

بارسا با پرداخت 25 میلیون یورو می تواند لوئیز را به کمپ نو ببرد اما پاریس سنت ژرمن برای تیاگو سیلوا حداقل 40 میلیون یورو می خواهد.

در فصل گذشته خط دفاعی بارسا با مصدومیت هایی که برای آدریانو، پویول و پیکه بوجود آمد، نمایش بسیار شکننده ای داشت. از همین رو سران بارسا برای تقویت خط دفاع تیم خود در تابستان دست به کار شده اند.

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
راموس رئیس بزرگ لاروخا

راموس تتو‌های زیادی بر روی پوست خود دارد اما او نشانه‌‌ای در خود دارد که سال‌ها است که با چشم می‌‌تواند آن را دید: نشان ملی‌. از زمانی که برای زیر ۱۷ ساله‌های اسپانیا در ۱۹ دسامبر ۲۰۰۲ به بازی رفت، این بازیکن از باشگاه سویا تا رئال مادرید بدون توقف برای ملی‌ بازی کرده و تلاش کرده تا یار ثابت لاروخا باشد و به نظر می‌‌رسد هم اکنون به این رویا رسیده باشد.

به گزارش مارکا، جوان‌ترین بازیکن اروپایی که به رکورد ۱۰۰ بازی ملی‌ رسید در بازی امشب ۱۰۶ مین بازی خود را در جام کنفدراسیون‌ها انجام می‌‌دهد. او پس از کاسیاس(۱۴۶)، زوبیزارتا(۱۲۶) و ژاوی هرناندز(۱۲۴)، چهارمین بازیکن اسپانیا از نظر بازی ملی‌ خواهد شد. راموس در ۷۳ بازی ملی‌ که دل بوسکه عهده دار سرمربیگری اسپانیا بوده است بیشترین دقایق بازی(۵،۶۰۰) را در اختیار دارد. این مدافع مرکزی تنها ۸ بازی را از دست داده است. بازی امشب ۳۰ مین بازی متوالی‌ این مدافع برای تیم ملی‌ اسپانیا است. تنها ۷ بازیکن بازی‌های متوالی‌ بیشتری نسبت به وی دارند: دی استفانو و کاماچو(۳۱)، اچبریا(۳۲)، میشل(۳۶)، ارکوندا(۴۶)، گردیو(۵۱) و زوبیزارتا(۸۶)

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کوندوگبیا: از پیشنهاد رئال مادرید خوشحال هستم

کوندوگبیا در میکس زون ورزشگاه علی‌ سامی ینا با یک کلاه سفید ظاهر شد. شاید او تنها ۲۰ سال سنّ داشته باشد اما قد ۱۸۸ سانتیمتری او هیچ نشانی‌ به یک نو جوان ۲۰ ساله ندارد.

نصف اروپا به دنبال وی هستند اما گئوفری می‌‌داند که که هدفش کجا است. او نمی‌‌تواند در مقابل میکروفن‌های خبرنگاران اشتباهی‌ انجام دهد. به همین دلیل از خبرنگاران می‌‌خواهد که اگر امکان دارد سوالات را به زبان فرانسوی پاسخ دهد و وقتی‌ از علاقه رئال مادرید به وی سوال شد، خنده معنا داری بر روی لب او نشست.

به گزارش مارکا، وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا از پیشنهاد رئال مادرید خوشحال هستید، گفت:" خوشحالم. بله. تمرکز من روی بازی‌ است و می‌‌دانم که هنوز جای پیشرفت زیادی دارم."

وی در مورد اینکه خود را در لباس رئال مادرید می‌‌بیند یا خیر نیز گفت: "رئال مادرید تیم بسیار خوبی‌ است. مثل بقیه اما من از بودن در سویا راضی‌ هستم و باید ببینیم که پس از جام جهانی‌ چه خواهد شد."

کوندوگبیا می‌‌گوید رافائل واران هم تیمی وی در تیم فرانسه تا به حال چیزی در مورد رئال مادرید به وی نگفته است: "با واران زیاد صحبت می‌‌کنم اما نه در مورد رئال مادرید. ما با هم دوست هستیم ولی‌ تا به حال تلاشی برای متقاعد کردن من نکرده است."

سویا اگر پای پیشنهاد ۸ میلیونی رئال مادرید در میان باشد مجبور به مذاکره خواهد شد. رئال مادرید می‌‌داند که با این پول می‌‌تواند وی را به خدمت بگیرد و زیدان نیز از توانایی‌‌های وی آگاه است اما این بازیکن اولویت اول او نیست. در کنار رئال مادرید، یوونتوس، میلان، اینتر، منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی مورینیو هم به دنبال وی هستند.

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یووه هنوز هم برای جذب هیگواین شانس دارد

پدر گونزالو هیگواین به یوونتوس امیدواری داد که هنوز قراردادی بین آنها و آرسنال امضا نشده است.

به گزارش فوتبال-ایتالیا، با سفر مهاجم رئال مادرید به لندن به نظر می رسید که توافق بین او و توپچی ها به مرحله نهایی خود رسیده باشد، اما پدر هیگواین و البته مدیربرنامه های او هشدار می دهد که هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

جورج هیگواین در گفتگو با La Repubblica گفت: "هنوز قراردادی امضا نشده است، البته توافقات بین دو باشگاه تا مراحل خوبی پیشرفت کرده است.

"ما تا زمانی که باشگاه ها به رقم مورد نظر ما نرسند، هیچ قراردادی را امضا نمی کنیم و بنابراین یوونتوس هم همانند آرسنال این شانس را دارد تا با ارائه پیشنهاد قابل توجه موافقت ما را جلب کند."

گفتنی است، رئال مادرید مبلغ اولیه فروش مهاجم 25 ساله خود را 30 میلیون یورو تعیین کرده است.

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مهاجم جوان رئال مادرید به مورینیو تاخت

بازیکن جوان رئال مادرید در مصاحبه با روزنامه AS اسپانیا در مورد آینده خود در رئال مادرید و رابطه ش با مورینیو صحبت کرده است.

به گزارش بخش بین المللی سایت گل، نمایش خسه رودریگز در مسابقات زیر ۲۰ ساله‌های جهان بهتر از این نمی‌‌توانست باشد. بازیکن جوان رئال مادرید در مقابل ایالت متحده آمریکا دو گل به ثمر رساند. دئولوفاو مهاجم جوان بارسلونا نیز دو گٔل دیگر را به ثمر رساند.

مهاجم اهل جزایر قناری در مورد آینده خود در رئال مادرید و رابطه مورینیو با بقیهٔ بازیکنان رختکن صحبت کرد و در‌ها را برای خروجش از باشگاه باز گذاشت:" آینده خوبی‌ را می‌‌بینم. رئیس باشگاه به من گفته که از تیم جدا نشوم. و من هم مطمئنا دوست دارم بمانم. اما باید ببینیم که چه پیش می‌‌آید. باشگاه هنوز سرمربی ندارد و تا عقد قرار داد‌ها باید منتظر ماند. حضور در جام جهانی‌ جوانان هم در تصمیم من کمک خواهد کرد."

خسه در مورد اینکه فکر می‌‌کند آیا آنچلوتی هم مثل مورینیو اعتقادی به جوانان رئال دارد یا خیر، نخواست که هیزم این آتش را زیاد تر کند:" نمی‌‌دانم آیا مشکلی‌ با سیستم جوانان رئال مادرید وجود دارد یا خیر. شاید در طول این سال‌ها ثابت شده باشد که رئال مادرید مربی‌ مانند مورینیو را می‌‌خواهد که برایش بازیکنان خارجی‌ بیشتر ارزش دارند."وی در مورد رابطه مورینیو با وی گفت:" هر کسی‌ که از فوتبال سر رشته‌ای دارد می‌‌داند که من لیاقت فرصت‌های بیشتری را داشتم. اما اینکه این جور فکر می‌‌کردند هم قابل احترام است."

۳ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مدیر برنامه های تیاگو سیلوا: آینده او در پاریس شکل خواهد گرفت!

مدیر برنامه های تیاگو سیلوا اذعان کرده که هیچ گونه ارتباطی بین موکلش و باشگاه بارسا در مدت های اخیر نبوده است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، مدافع مرکزی تیم ملی برزیل در چند وقت اخیر به شدت زیر نظر بارسا قرار گرفته و رسانه های اسپانیایی هم در برخی مواقع از توافق هر دو طرف خبر می دادند، حتی آن ها نوشتند که مسئولین بارسلونا به برزیل سفر کرده اند تا از نزدیک بازی این مدافع 28 سال را زیر نظر بگیرند.
اما حال مدیر برنامه های این بازیکن گفته سیلوا فصل آینده در فرانسه خواهد ماند.

او گفته هیچ تماس رسمی با ما گرفته نشده است و تیاگو در پاریس خوشحال است و همین جا می ماند.

۳ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۹,۳۰۲ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۹,۳۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۶۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۸۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۶۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۹۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!