به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آینده تیاگو آلکانتارا چه خواهد شد؟

تیاگو آلکانتارا در این هفته برای روشن شدن تکلیف خود با مسئولین باشگاه بارسلونا دیدار خواهد کرد، او به شدت مورد علاقه منچستر یونایتد قرار گرفته است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، به جز قهرمان لیگ برتر انگلستان، منچستر سیتی و بایرن مونیخ آلمان نیز به شدت خواهان به خدمت گرفتن بازیکن جوان بارسا هستند.
تیاگو از بهترین بازیکن های جوان حال حاضر اروپاست و در مسابقات زیر 21 سال های اروپا برای تیم ملی اسپانیا بسیار خوش درخشید، گفته می شود مسئولین باشگاه بارسلونا در هفته جاری قراری را با تیاگو خواهند گذاشت و با او در مورد آینده اش صحبت خواهند نمود.
تیاگو علاقه ای به جدا شدن از بارسا ندارد اما مایل است تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و دوست دارد بیشتر بازی کند، اما تیتو در فصل قبل چنین اعتقادی را نشان نداد.

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بنیتز: رئال به من آموخت که چطور به همه احترام بگذارم

رافائل بنیتز، سرمربی جدید ناپولی ایتالیا، در اظهار نظری یادی از دوران حضورش در مادرید کرده و ارزش و احترام موجود در آنجا نسبت به کادر باشگاه را ستوده است.

به گزارش بخش انگلیسی گل، سرمربی سابق چلسی و لیورپول، گفت:

"من در رئال مادرید رشد کردم و هر آنچه ممکن بود، باشگاه به من آموخت. هنگام جوانی در آن باشگاه توپ زدم و بعدها به عنوان کمک مربی دل بوسکه، به برنابئو بازگشتم.

"تحصیلات ورزشی ام در مادرید گذشت. آنها به من آموختند که در صورت برد و یا حتی باخت، به حریفم احترام بگذارم. ما هر کدام، شیوه مخصوص به خود را داریم. در مورد چیزهایی صحبت می کنم که در باشگاه یاد گرفتم. همیشه هدف داشتم که به یک فرد قابل احترام و البته حرفه ای بدل شوم. همین گونه هم بزرگ شدم."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فلورنتینو پرز: مورینیو در این 3 سال سختی زیادی تحمل کرد؛ او به چهره باشگاه آسیب نزد

رئیس باشگاه رئال مادرید از ژوزه مورینیو دفاع کرد و گفت که او هیچ کاری نکره است که به برند رئال مادرید آسیب بزند.

تعدادی از بازیکنان بارسلونا از جمله ژاوی، اینیستا و پیکه، مربی پرتغالی سابق رئال مادرید را متهم کرده بودند که نه تنها به شهرت باشگاه رئال مادرید، بلکه به کل فوتبال اسپانبا خدشه وارد کرده است.

علی رغم اینکه مربی 50 ساله در رسیدن به اصلی ترین هدف رئال مادرید، یعنی کسب 10مین جام قهرمانی در اروپا ناکام ماند، اما فلورنتینو پرز قاطعانه اعلام کرد که مورینیو کاری نکرده است که به چهره باشگاه آسیب بزند.

پرز در مصاحبه با 20minutos گفت: "مورینیو به ما کمک کرد تا جهشی کیفی داشته باشیم؛ چیزی که برای ما خیلی مهم است. من هرگز از تکرار این حرف خسته نمی شوم؛ او تصویر مادرید را لکه دار نکرد.

حضور در نیمه نهایی [چمپیونزلیگ] شکست نیست؛ من همیشه فرمول 1 را مثال می زنم، فراری همیشه پیروز نمی شود، اما آنها تیمی هستند که همه می شناسند. در فوتبال، آن برند، رئال مادرید است."

پرز در مورد اختلافات میان دروازه بان و مربی تیم که نتیجه اش نیمکت نشینی کاسیاس و از دست دادن جایگاهش در مقابل دیگو لوپز شد هم گفت:

"ابتدا زمانی آمد که مورینیو به کاسیاس تذکر داد؛ اما او این کار را با تمام بازیکنان هم انجام می داد. سپس مصدومیت کاسیاس از راه رسید و ما باید دیگو لوپز را می آوردیم؛ او هم به خوبی از فرصتی که نصیبش شد استفاده کرد و پیروز شد.

مورینیو کسی را فریب نداد. او خودش بود: او بسیار جاه طلب بود و به خوبی خواسته های خود را توجیه می کرد. باشگاه همیشه از او حمایت می کرد و کسی که همیشه بهتر از همه این موضوع را درک می کرد ایکر بود.

برخی رسانه ها بودند که حتی از او [ایکر] استفاده می کردند تا در مقابل مورینیو قرار بگیرند. من مطمئنم که ایکر با تلاش و کار خود اعتماد مربی جدید را به دست خواهد آورد، نه به این دلیل که رسانه ها می خواهند ترکیب تیم را بچینند!

با مورینیو ما می توانیم به توافقات زیادی برسیم، اما هیچ کدام از آنها طوری نبود که اجازه صحبت به او بدهد. آنها شخصیت او را تغییر نمی دادند. او به موفقیت و انگیزه نیاز داشت. او در این 3 سال رنج و سختی زیادی را تحمل کرد.

رئال مادرید با مورینیو قرارداد امضا کرد تا جایگاه اصلی خود در جدول را به دست آورد، جایگاهی که هرگز نباید از دست بدهیم."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تورس با خبرنگار مارکا درد و دل می کند

فرناندو تورس در مصاحبه با رادیو مارکا می‌‌گوید شرایط وی در حال حاضر خوب است و تاکید می‌‌کند: "احساس خیلی‌ خوبی‌ دارم، با وجود فصل طولانی از نظر فیزیکی‌ در شرایط خوبی‌ هستم. احساس راحتی‌، قدرت و آرامش می‌‌کنم."

به گزارش مارکا، تورس در مورد انتقاداتی که از وی می‌‌شود بسیار شفاف پاسخ داد: "در آخر به نظرم این مردم هستند که فصل اول حضور من در چلسی را که فصل خوبی‌ هم نبوده بیشتر از شرایط کنونی‌ من به یاد دارند. با اینکه بسیار جاه طلب هستم اما از شرایط کنونی‌ خود راضی‌ هستم. اوضاع دوباره دارد به وضعیت نرمال بر می گردد."

مهاجم چلسی همچنین به تقاضایش برای قرار گیری در ترکیب اصلی‌ اسپانیا هم می‌‌پردازد: "شما در یک تورنمنت 3 - 0 پیروز می‌‌شوید و مردم هنوز فکر می‌‌کنند که شما می‌‌توانید بهتر شوید. ما در کنار نسل‌های مختلف فوتبالی زندگی‌ کردیم که کم کم حذف شدند، آن هم با نتیجه 1 - 0 و با حداقل اختلاف. الان وقتی‌ می‌‌شنویم که نتیجه 3 - 0 هنوز برای ما جای کار دارد، به ما ثابت می‌‌کند که به چه سطحی رسیده ایم."

تورس در انتها ایتالیا را حریفی دشوار می‌‌دانید و تاکید می‌‌کند که آنها تمام تلاش خود را برای بازی نیمه نهایی در برابر لاجوردی پوشان به کار خواهند گرفت.

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فلورنتینو پرز: آنچلوتی و ایسکو به زودی به مادرید می آیند

رئیس باشگاه رئال مادرید تأیید کرد که آنها در آستانه به خدمت گرفتن کارلو آنچلوتی، سرمربی پاریسن ژرمن و ایسکو، ستاره مالاگا هستند.

آنچلوتی هدف شماره 1 رئال مادرید برای جانشینی ژوزه مورینیو است که در ابتدای ژوئن به چلسی پیوست؛ و همچنین آنها در رقابتی نفس گیر با منچسترسیتی هستند تا ستاره اسپانیایی را به خدمت بگیرند.

پرز در مورد آنچلوتی به 20Minutos گفت: "در حال حاضر چیزی امضاء نشده است؛ PSG فردا [سه شنبه] می تواند توافق ما را اعلام کند تا این اجازه به او داده شود که به رئال مادرید ملحق شود. ما امیدواریم که همه چیز خوب پیش برود. مربی من آنچلوتی است.

امضای قرارداد به توافق میان آنچلوتی و پاریسن ژرمن و اعلام سرمربیگری لوران بلان به عنوان مربی جدید باشگاه، بستگی دارد."

در مورد خرید ایسکو هم افزود: "او شانس زیادی برای بازیکن رئال مادرید شدن دارد، چرا که او می خواهد به مادرید بپیوندد و مادرید هم او را می خواهد. ایسکو یکی از بهترین بازیکنان اسپانیا است و تیم مربیگری معتقد است که او به اندازه کافی برای بازی در رئال مادرید خوب است. می دانم که او برای آمدن به اینجا هیجان زده است؛ دقیقاً مثل من!

اگر همه چیز خوب پیش برود، ما به زودی خرید او را به طور رسمی اعلام خواهیم کرد؛ البته مثل همیشه بعد از اعلام سرمربی."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جام کنفدراسیون ها؛ دل بوسکه: دیدار نیمه نهایی برابر ایتالیا هیچ شباهتی به فینال یورو ندارد

ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا تاکید می‌‌کند این تیم باید پیروزی 4 - 0 سال گذشته در فینال یورو ۲۰۱۲ را فراموش کند زیرا در دیدار پنج شنبه در نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها شرایط کاملا متفاوتی در انتظار آنها است.

به گزارش مارکا، تیم وی در دیدار یکشنبه موفق شد نیجریه را با نتیجه 3 - 0 شکست دهد و به رکورد ۱۰۰% پیروزی در گروه B برسد و حالا دل بوسکه در مورد رویارویی با لاجوردی پوشان ایتالیا در مرحله نیمه نهایی می‌‌گوید: "ما باید اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد را فراموش کنیم. ایتالیا ترکیب بسیار خوبی‌ در اختیار دارد و شرایط بازی بسیار متفاوت است."

دل بوسکه هم چنین به اینکه ایتالیا ۲۴ ساعت بیشتر از اسپانیا استراحت می‌‌کند نیز پرداخت: "متفاوت است. آنها در فینال کیف خسته تر از ما بودند زیرا یک روز کم‌تر از ما استراحت داشتند. هیچ مقایسه‌ای میان این بازی و بازی یورو نمی‌‌توان انجام داد، ما باید برای ایتالیا احترام زیادی قائل باشیم."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فلورنتینو پرز: بازیکن بزرگی مانند بیل هرگز گران نیست؛ به خاطر رسانه ها بازیکن نمی خریم

رئیس باشگاه رئال مادرید هیزم آتش گمانه زنی ها در مورد احتمال انتقال گرت بیل به سانتیاگو برنابئو را افزایش داد و گفت: "بازیکنان بزرگ هرگز گران نیستند!"

زین الدین زیدان گفته بود که در فصل اخیر تنها کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بیشتر از ملی پوش ولزی او را تحت تأثیر قرار داده اند، در همین حال هم فلورنتینو پرز در ابتدای این ماه اعلام کرد که بیل یک سرمایه گذاری ارزشمند خواهد بود.

به نظر می رسد که باشگاه شمال لندنی با دندان گردی قصد دارد توسط این بازیکن 23 ساله خود، رکورد نقل و انتقالات را بشکند، اما پرز بر این باور است که بازیکنان بزرگ مانند بیل، می توانند هزینه های زیادی را جذب کنند. او به 20minutos گفت:

"بازیکنان هرگز گران یا ارزان نیستند. بازیکنان بزرگ باید برای خود ارزش قائل شوند. این بستگی به عملکرد آنها دارد؛ فیگو، زیدان، رونالدو و بکهام باعث جهشی بزرگ در درآمد های ما شدند. اگر شما روی بازیکنان بزرگ سرمایه گذاری کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

در وحله اول این به باشگاه اجازه می دهد تا مستقل باشد و دوم، بازیکنان بزرگ را مجذوب خود کند."

قهرمان لالیگا، بارسلونا با 57 میلیون یورو نیمار را به خدمت گرفت و این موضوع رئال مادرید را تحت فشار قرار می دهد تا با خریدی گران قیمت پاسخ این را بدهد؛ و پرز هم اذعان می کند که همواره در تلاش برای جذب بهترین بازیکنان جهان است.

"من همیشه سعی می کنم تا بهترین بازیکنان دنیا در رئال مادرید بازی کنند؛ اما لازم نیست که هر تابستان ما نام بزرگی را به خاطر رسانه ها به اینجا بیاوریم تا آنها عکس بگیرند؛ چرا که از آخرین انتقال بزرگ مدت زیادی نمی گذرد و آنها [رسانه ها] هوس یک معارفه بزرگ کرده اند!

ما بازیکنان بزرگی می خواهیم که این باشگاه و تاریخش را درک کنند. آنهایی که مرا می شناسند می دانند که من همواره خواهان حضور بهترین ها در مادرید بوده ام."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جام کنفدراسیون ها: اینیستا فاتح قلب ها

بی‌ شک آندرس اینیستا یکی‌ از محبوب‌ترین ورزشکاران دنیا است. گل پیروزی بخش او در فینال جام جهانی‌ آفریقای جنوبی به این معنی بود که وی هر جا که برود با آغوشی باز از وی استقبال می‌‌شود. در اروپا او به همان اندازه تحسین هواداران را بر می‌‌انگیزد و نحوه بازی وی هر بیننده‌ای را به وجد می‌‌آورد.

به گزارش مارکا، همین اتفاق در جام کنفدراسیون‌ها هم می‌‌افتد. اینیستا بی‌ شک یکی‌ از محبوب‌ترین اعضا تیم لاروخا است و هواداران محلی وقتی اسپانیا بازی می‌‌کند، عاشق وی می‌‌شوند. در مقابل اروگونه هم وی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد و هم اسپانیا تحسین همگان را بر انگیخت. در کنار اینها خود اینیستا اذعان می‌‌کند:" این بهترین بازی من نبود."

با این حال بازی اسپانیا در ورزشگا ماراکانا برای اینیستا خاص تر نیز بود. او از ابتدا بر روی نیمکت بود اما وقتی‌ در دقیقه ۳۰ بازی به میدان رفت هواداران به شدت وی را تشویق کردند. خود این بازیکن این تشویق‌ها را احساس کرد و در صفحه اختصاصی خود در وبسایت توییتر نوشت:" ممنون از هواداران بابت تشویق هایشان. بازی کردن در ورزشگاه ماراکانا بهترین است!"

این تشویق‌ها در بازی برابر نیجریه هم ادامه پیدا کرد و هواداران به گرمی‌ از وی استقبال کردند.

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فلورنتینو پرز: رونالدو مهم ترین دارایی ماست؛ او جایی نخواهد رفت

رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز معتقد است که کریستیانو رونالدو قرارداد خود را تمدید خواهد کرد.

بعد از اینکه کریستیانو رونالدو اعلام کرد که اخبار مربوط به توافق با رئال مادرید برای تمدید قرارداد حقیقت ندارد، گمانه زنی ها در مورد آینده این ستاره پرتغالی ادامه پیدا کرد؛

پاریسن ژرمن و منچستریونایتد، هر دو به شدت به جذب این بازیکن 28 ساله در تابستان علاقه دارند، اما رئیس باشگاه رئال مادرید اصرار دارد که رونالدو جایی نخواهد رفت. او به 20minutos گفت:

"او مهم ترین دارایی ماست؛ ما آینده مادرید را حول محور او می سازیم. به زودی ما این موضوع را روشن خواهیم کرد. هیچ شکی ندارم که کریستیانو در رئال مادرید بازنشسته خواهد شد. من به تمدید قرارداد او ایمان دارم. تمدید قراردادها قبل از شروع فصل به پایان می رسند."

همچنین گزارشاتی منتشر شده بود که این مرد 66 ساله آماده است تا با پول فروش رونالدو پیشنهادی باورنکردنی به مهاجم بارسلونا، لیونل مسی ارائه کند اما او این ادعا را به شدت تکذیب کرد.

"هرگز؛ تمام این ها افسانه است. تنها چیزی که گفته ام این است که هرکاری که ممکن باشد خواهم کرد تا او در اینجا بماند. همه چیز پول نیست و این بازیکنان نیاز دارند که احساس کنند خواسته می شوند."

۴ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آنچلوتی رها شده

کارلو آنچلوتی دوشنبه گیج کننده‌ای را پشت سر گذاشت. روزی که ابر و باد و مه‌ و خورشید راه رفتن وی به رئال مادرید را سد کرده بودند. حالا رسیدن به بهترین رویای زندگی‌ وی محقق شده است: سرمربیگری رئال مادرید.

به گزارش مارکا، سرمربی ایتالیایی بالاخره خود را از پاریس سن ژرمن جدا کرد. مدیر برنامه‌های سرمربی ایتالیایی با مسئولان باشگاه فرانسوی دیداری داشتند تا در مورد یک سال باقیمانده از قرارداد وی به توافق برسند. برای این کار وی برای ۴.۵ میلیون یورو بپردازد.

از زمان اتمام فصل گذشته تا به حال،با وجود قهرمانی در لیگ فرانسه، ناصر الخلیفه رئیس باشگاه راه‌های خروج وی را بسته بود اما مرغ آنچلوتی یک پا داشته و آن هم نماندن در PSG بوده است.

آنچلوتی تاکید می‌‌کند که لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه از تصمیم وی برای ترک باشگاه پاریسی اطلاع داشته است. البته در کنار این، قرارداد وی به نحوی است که خود به خود پس از قرار گیری در بین سه‌ تیم برتر لیگ یک فصل دیگر تمدید می‌‌شود. تفاوت دیدگاه‌ها از اول فصل نیز آشکار بود جایی‌ که آنچلوتی تاکید کرده بود که یک فصل دیگر در باشگاه نخواهد ماند.قهرمانی در لیگ فرانسه و مهم تر از آن رد شدن پیشنهاد باشگاه توسط آرسن ونگر سبب شده بود که مدیران متمول این باشگاه در‌های خروج آنچلوتی را به روی وی ببندند.

۴ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۳,۶۵۹ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۱,۴۰۲ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۳۱۲ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۰۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۳۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۰۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۹۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۱ کاربر آنلاین است. (۲۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!