به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مسعود چوچولو نوشته:

نقل قول
حمید نوشته:

جالبه که پپ این قدر عالی داره نتیجه میگیره و این جور ازش انتقاد میکنید. اگه تیم ما وضعیت رئال را داشت چه بلایی سر مربی میاوردین

مسله همینجاست!!
پپ الان بارسا رو خیلی خوب و آباد کرده ولی آینده.....!!

دقیقا همین طوره. پپ شاید بتونه خوب نتیجه بگیره، ولی برای آینده تیم ضررش خیلی بیشتر از سودشه. تقریبا یه چیزی تو مایه های مورینیو.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
یعنی چی برا آینده ضررش خیلی بیشتر از سودشه؟
مگه چه ضرری برا تیم داشته؟
جز اینکه کلی بازیکن جوون برا تیم ساخته
نمونش بوسکتس و پدرو که با اومدن پپ فرصت کردند خودشونو اثبات کنند

۲ مرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کلی بازیکن جوون؟ 2 تا بازیکن متوسط چه آینده ای ایجاد می کنن؟ شک نکن پپ که بره اینها هم خواهند رفت! ولی در طرف دیگه کلی استعداد این وسط به خاطر اینها از بین رفتن ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
Albert Dalmau:
مدافع راست 19 ساله تیم جوانان که در این فصل به تیم B بارسلونا در لیگ 2 منتقل شده (فصل پیش هم در 2 بازی فرصت بازی در تیم B را پیدا کرد) در پست مهاجم راست هم توان بازی داره. مهمترین ویژگی هاش قدرت و سرعتش هست. بارسا امید داره که این بازیکن بتونه جایگزین مناسبی برای دنی آلوز بشه. از سال 2004 در تیم های پایه بارسلونا بازی میکنه

Armando:
مدافع وسط باتجربه 27 ساله تیم B که از سال 2001 در فوتبال اسپانیا بازی میکنه و سابقه بازی در تیم های مالاگه و لوانته را داره. نقش موثری در پیشرفت مدافعان جوان تیم داره

Lobto: منم نمیشناسمش. دفاع چپ تیم بود تو این بازی

jonathan dos santos:
که همه میشناسیدش. هافبک با استعداد مکزیکی 21 ساله بارسلونا که 10 ساله که تو بارسلونا بازی میکنه. اولین بازی رسمیشو برای تیم اصلی در سال 2009 انجام داد.

carmoa:
مهاجم باتجربه 24 ساله بارسا B که در میانه زمین نیز به بازی گرفته میشه

۲ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
Balliu:
مدافع 19 ساله که در نیمه دوم به جای دالمائو به بازی اومد. ابتدا در سال 2005 بازیشو به عنوان یه هافبک دفاعی در بارسا آغاز کرد ولی به دلیل سرعت بالاش ترجیح داده شد در پست دفاع راست ازش استفاده بشه. توانایی بازی در دفاع چپ و یا دفاع وسط را هم داره.

rosell:
مدافع وسط 19 ساله که در ابتدا به عنوان یک هافبک وسط بازیشو شروع کرد و سپس به دفاع منتقل شد. در بازی دیشب به جای فونتاس به بازی اومد. در بازی هوایی خیلی خوب کار میکنه

riverola:
هافبک 20 ساله بارسا B که دیشب به جای تیاگو در نیمه دوم به بازی اومد. از 6 سالگی در بارسلونا بازی میکنه و در ابتدا در پست مهاجم بازی میکرد. یکی از استعدادهای خوب بارسلوناست

cuenca: به جای carmona به بازی اومد. شناختی ازش ندارم

soriano:
مهاجم باتجربه 26 ساله بارسا B که اولین بازی رسمیشو در سال 2009 برای بارسلونا بازی کرد. گلزن خوبیست و توانایی بازی با هر 2 پا را دارد. سابقه بازی در تیم های آلمریا و اسپانیول را دارد. یکی از مهاجمان اصلی بارسا B است و در نیمه دوم به جای دیوید ویا به بازی اومد

بقیه بازیکنا هم که بازیکنای تیم اصلی بودند

۲ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
پدرو و بوسکتس 2 تا بازیکن متوسط هستند؟
هر 2 شون بازیکنای اصلی تیم ملی اسپانیا هستند که خودتون هم میدونید مربیش اگه بازیکن بهتری نسبت به این 2 داشت امکان نداشت اونا را به عنوان بازیکن اصلی به کار بگیره
بوسکتس شاید بهترین هافبک دفاعی نباشه ولی جزو بهترینهاست
پدرو هم که بارها شایستگیشو تو بارسلونا با بازیهای درخشان و گلهای حساس به اثبات رسونده

به خاطر اینها کدوم استعداد از بین رفت؟

۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
به جز ژاوی و پویول کدوم بازیکن تاپی تا 7-8 سال دیگه نمیتونه بازی کنه؟
آینده رو که به 60 سال دیگه نمیگن.
مثلا ویا الان 30 سالشه.
سال 2013 که بشه 32 سالش بویان رو با 13 میلیون میگیریم.
یا اگه نخوان بدنش 28 میلیون بهمون میدن یه بازیکن خوب میشه گرفت.
......
ویکتور والدس 29 سالشه.مینو خیلی از والدس با استعداد تره
32 سالش که بشه مینو ترکیب فیکسه
////////
پیکه 24 سالشه.واسه یه مدافع تا 8 سال دیگه جا داره
///////////
الوز 28 سالشه.تا 4 سال دیگه میتونه بازی کنه.
مارتین مونتایا هم هست
من نمیدونم تقصیر پپ چیه این مونتایا رو بازی میده مصدوم میشه؟
اریک آبیدال 31 سالشه.
کارلس پلاناس یکی از با استعداد ترین بازیکنای بارساب هست که میتونه جاشو پر کنه.
آدریانو هم 26 سالشه
/////////////////
اینیستا 27 سالشه.
6 سال دیگه میتونه بازی کنه.
تازه تیاگو هم 19 سالشه.
بوسکتس_که به نظر من یه بازیکن فوق العادس برای هر تیمی_23 سالشه.تا 10 سال دیگه میتونه بازی کنه
///////////////////
مسی 24 سالشه.
پدرو 23 سالشه
الکسیس 22 سالشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حمید نوشته:

پدرو و بوسکتس 2 تا بازیکن متوسط هستند؟
هر 2 شون بازیکنای اصلی تیم ملی اسپانیا هستند که خودتون هم میدونید مربیش اگه بازیکن بهتری نسبت به این 2 داشت امکان نداشت اونا را به عنوان بازیکن اصلی به کار بگیره
بوسکتس شاید بهترین هافبک دفاعی نباشه ولی جزو بهترینهاست
پدرو هم که بارها شایستگیشو تو بارسلونا با بازیهای درخشان و گلهای حساس به اثبات رسونده

به خاطر اینها کدوم استعداد از بین رفت؟

یعنی به نظرت این دوتا بازیکن تا ابد آینده ی بارسا رو تضمین میکنن؟!
این دوتا همین الانشون تضمین نیست چه برسه به آینده!
شما میشه بگی به غیر پدرو و بوسکتس پپ چه کسی رو کشف کرده؟!
ببینید از دروازه شروع میکنم!! ما الان والدس رو داریم که دروازه بان خوبیه و حداقل تا چهارسال میتونه به بهترین نحو سنگربانی کنه، ولی بعدش چی؟!نکنه آینده دروازه هم مال پینتو هستش؟! الان تیم باید رو نیمکت ذخیره ها به جای والدس یه دروازه بان جوان در حد متوسط حدودا 21-22 ساله داشته باشه تا در مواقع لزوم از اون استفاده کنه و در بازیهای غیر حساس به اون بازی بده تا در 25-26 سالگی، تقریبا در اون زمان که والدس افت خودش رو شروع میکنه دروازه بان تیم بشه!! توی دفاع!! تا به حال واللا من کاملا بازیکنای جوونمون رو نشناختم!! چون اکثریتا 30 ثانیه یا حداکثر دو دقیقه توی تیم بازی کردن! البته این مربیگری بسیار عالی پپ رو نشون میده که چقدر به جوونها بازی میده!! همین یه دقیقه از سرشون هم زیاده!! مهم اینه که کیتا تو دقیقه 60 به جای ویا بیاد! بقیه مهم نیستن که!! من تا بحال فونتاس رو یه ذره شناختم!! که انگار پپ کم کم بهش علاقه مند میشه!! خدا کنه اینم یکی از سوگلهای پپ بشه تا تو تیم بمونه!! هر چند که در این راه یقینا استعدادهای زیادی به هدر خواهند رفت ولی مهم نیست!! همین که این بمونه خودش یه دنیاست!! دفاع راستمون اسمش چی بود؟! همون بازیکن جوان و خوش هیکل که بدجور مصدوم شد!! هی فکر میکنم یادم نمیاد باید بگردم پیدا کنم!!! اون تا بحال چند ثانیه بازی کرده؟! دفاع چپمون که عالیه!! آبیدال که یکی از خوش آتیه ترین بازیکناست! مکسول که هیچ وقت من ازش سوتی ندیدم!! آدریانو هم اگه بازی بهش برسه تو 27-28 سالگی شاید بشه مث آبیدال.
خط هافبکمون که عالیه!! یه جوون هست به اسم تیاگو!! چندبار دیدم بازی کرده که خیلی خوب بازی میکنه!! خوشبختانه جناب پپ ازش خوشش اومده و فوق العاده خوش آتیه ست! یه جوون هست به اسم دوس سانتوس!! ولش بابا!! میخوایم چیکار!! آینده رو بیخیال بفروش بره تا 200 هزار دلار شاید به بودجه اضافه شه!! یه بازیکن خیلی خوش آتیه داریم که به تنهایی هافبکمون رو تضمین میکنه!! جناب کیتا!! صرفا وجود این 10 سال آینده ی تیم رو تضمین میکنه!! خط حمله هم که عالیه دیگه!! فقط من دعا میکنم پپ یه سوگل دیگه پیدا نکنه تا به جای مسی تو ترکیب بذاره و مسی رو هم بفروشه بره!! بویان که فوتبال بلد نبود!! همون بهتر که رفت!! زنده باد پدرو!! خودش به تنهایی یه پا مارادوناست!! محو بازی تکنیکیش هستم!! خدائیش عجب گلهایی میزنه!! یعنی به نظر من هیچکس به خوبی اون نمیتونه دروازه خالی رو گل کنه!!! یه نفر هم هست به اسم دلوفلو!! دو سه بار دیدمش!! البته نمیدونم پستش هافبکه یا مهاجم!! البته به نظر من یه پست جدید داره!! کنار داور چهارم می ایسته از دقیقه 60 تا بازی رو کنترل کنه، آخر سر هم بعد بازی برمیگرده میره سراغ تمریناش!!
عجب تیم خوش آتیه ای

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسله همینجاست!! پپ الان بارسا رو خیلی خوب و آباد کرده ولی آینده.....!!

تو الان با چه دیدگاهی به این موضوع نگاه کردی!!! پپ اینده باشگاه رو تضمین نکرده ! در ادامه به دیدگاهات میپردازم

نقل قول
یعنی به نظرت این دوتا بازیکن تا ابد آینده ی بارسا رو تضمین میکنن؟! این دوتا همین الانشون تضمین نیست چه برسه به آینده!

توی فوتبال حتی 1 بازیکن هم میتونه لیدر اصلی یک تیم باشه ، حالا این بازیکن میخواد یک لیدر خط میانی باشه یا یک مهاجم گل زن ، الان مسی یک تنه داره نصو بیشتر گل های فصل رو به نام خودش به ثبت میرسونه (مثل این میمونه که ما مسی رو 3 تا بازیکن حساب کنیم) پس اگر زمانی که مسی به ترکیب اصلی دعوت شد چند نفر مثل تو حرف میزدند الان ما هیچ وقت مسی نداشتیم!!! که بیاد با درایت گواردیولا که اینطور بهش اعتماد خودش رو نشان بده

نقل قول
شما میشه بگی به غیر پدرو و بوسکتس پپ چه کسی رو کشف کرده؟!

خب این قسمت از حرفت سوالی بود پس میگم جوابش رو
یعنی جوانان و نوجوانان بارسلونا رو که هر فصل بازی هم بهشون میرسه و هر کدامشون روی پیشانیشون نوشته من اینده بارسا هستم ، دیدنش خیلی سخته!

نقل قول
البته این مربیگری بسیار عالی پپ رو نشون میده که چقدر به جوونها بازی میده!! همین یه دقیقه از سرشون هم زیاده!! مهم اینه که کیتا تو دقیقه 60 به جای ویا بیاد! بقیه مهم نیستن که!! من تا بحال فونتاس رو یه ذره شناختم!! که انگار پپ کم کم بهش علاقه مند میشه!! خدا کنه اینم یکی از سوگلهای پپ بشه تا تو تیم بمونه!! هر چند که در این راه یقینا استعدادهای زیادی به هدر خواهند رفت ولی مهم نیست!! همین که این بمونه خودش یه دنیاست!! دفاع راستمون اسمش چی بود؟! همون بازیکن جوان و خوش هیکل که بدجور مصدوم شد!! هی فکر میکنم یادم نمیاد باید بگردم پیدا کنم!!! اون تا بحال چند ثانیه بازی کرده؟! دفاع چپمون که عالیه!! آبیدال که یکی از خوش آتیه ترین بازیکناست! مکسول که هیچ وقت من ازش سوتی ندیدم!! آدریانو هم اگه بازی بهش برسه تو 27-28 سالگی شاید بشه مث آبیدال. خط هافبکمون که عالیه!! یه جوون هست به اسم تیاگو!! چندبار دیدم بازی کرده که خیلی خوب بازی میکنه!! خوشبختانه جناب پپ ازش خوشش اومده و فوق العاده خوش آتیه ست! یه جوون هست به اسم دوس سانتوس!! ولش بابا!! میخوایم چیکار!! آینده رو بیخیال بفروش بره تا 200 هزار دلار شاید به بودجه اضافه شه!! یه بازیکن خیلی خوش آتیه داریم که به تنهایی هافبکمون رو تضمین میکنه!! جناب کیتا!! صرفا وجود این 10 سال آینده ی تیم رو تضمین میکنه!! خط حمله هم که عالیه دیگه!! فقط من دعا میکنم پپ یه سوگل دیگه پیدا نکنه تا به جای مسی تو ترکیب بذاره و مسی رو هم بفروشه بره!! بویان که فوتبال بلد نبود!! همون بهتر که رفت!! زنده باد پدرو!! خودش به تنهایی یه پا مارادوناست!! محو بازی تکنیکیش هستم!! خدائیش عجب گلهایی میزنه!! یعنی به نظر من هیچکس به خوبی اون نمیتونه دروازه خالی رو گل کنه!!! یه نفر هم هست به اسم دلوفلو!! دو سه بار دیدمش!! البته نمیدونم پستش هافبکه یا مهاجم!! البته به نظر من یه پست جدید داره!! کنار داور چهارم می ایسته از دقیقه 60 تا بازی رو کنترل کنه، آخر سر هم بعد بازی برمیگرده میره سراغ تمریناش!! عجب تیم خوش آتیه ای

خب با این دیدگاه شما باید بگم گواردیولا باید مسی و ژاوی و اینیستا رو بزاره روی نیمکت اونوقت نصو بیشتر بازی های فصل از جوانان استفاده کنه درسته!!!!
اونوقت رایکارد اینکارو میکرد!؟؟؟

خب اگر قرار باشه ما فقط از جوانان استفاده کنیم که فردا خود شما ها میاین میگین این دیگه چه مربیه این همه ستاره داره از چند تا جوان استفاده میکنه و فقط اونا رو بازی میده !!!

ولی باید بگم سیستم جوان گرایی و استفاده از جوانان اینطور که شما میگید نیست ، بازیکن های جوان باید پشت سر ستاره های یک تیم کسب تجربه و کست مهارت کنن و بعد از تمام شدن بازی اونها خودشون رو توی ترکیب اصلی میبینن و جای اونا رو پر میکنن

مثلا دکو: تا زمانی که دکو توی خط هافبکمون بود ما اینیستا ی الان رو نمیدیدیم ، نمیخوای بگی که اون موقع هم اینیستا دومین بازیکن برتر جهان بود!!!!! ؟ لیدر خط هافبکمون دکو بود بعد از رفتن دکو فضا برای خود نمایی اینیستا باز شد تا تونست خودش رو مطرح کنه ، مسی هم درست بعد از رفتن رونالدینیهو شد لیدر خط حمله و تونست توی همون فصل توپ طلای اروپا و جهان رو بگیره ، سال بعدش با رفتن اتو"و وزنه گل زنی تیم هم به سمت مسی سنگینی کرد و مسی شد گل زن اول تیم و بهترین گل زن لالیگا

پس لطفا نگید که گواردیولا به جوانان بازی نمیده ، اتفاقا گواردیولا داره اون ها رو اماده میکنه برای اینده که بارسلونا هر سال یک ژاوی و امثال بازیکن های الان رو داشته باشه

۲ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
2 تا بازیکن آینده را تضمین نمیکنند ولی جزیی از آینده بارسا تو پست خودشون هستند. با وجود بوسکتس بارسا دیگه نیاز نداره که 35 یا 40 میلیون هزینه کنه و یک هافبک دفاعی عالی بخره.
با وجود پدرو خیالمون راحته که اگه بازیکن اصلی باشه یه بازیکن خوب در ترکیب داریم و اگه ذخیره باشه یه ستاره رو نیمکت داریم

از دروازه شروع میکنیم.
والدس سوتی های خیلی زیادی داد که حالا دروازه بان مطمئنی شده در ترکیب بارسلونا. دروازه بان نیمکت نشین بارسا بازیهای جام حذفی را بازی میکنه. به نظرتون کدوم یکی از دروازه بان های تیم جوانان و تیم B شایستگی اینو دارند که در مقابل تیم های لیگ 1 بازی کنند. پست دروازه بانی با بقیه پست ها فرق داره و پست حساسی هست که نمیشه روش ریسک کرد. اگه بازیکنی بتونه تو تیم B شایستگی خودش را نشون بده میتونه در آینده جایگزین والدز بشه ولی هیچ دروازه بانی با نیمکت نشینی پیشرفت نمیکنه و بهتره که تو تیم b و لیگ دسته 2 اسپانیا 4 فصل بازی کنه تا اینکه بخواد 4 فصل رو نیمکت بارسلونا بشینه

تو دفاع راست دنی آلوز هست که تا 4 سال آینده یک ستاره هست ولی بارسلونا همین الان 4 ستاره در دفاع راست را زیر نظر داره برای خرید. ضمن اینکه دالمائو هم هست

تو دفاع هم فونتاس الان به تیم اصلی منتقل شده و بعد از این بهتر میشناسیش. مونیسا هم استعداد خوبی داره.

تو دفاع چپ ما 3 مدافع داریم که مسلما به بازیکن دیگه شانسی نمیرسه. شاید هیچ کدوم در حد عالی نباشند ولی هر 3 خوبند. بارسا هم که الان داره برا خرید گریت بیل مذاکره میکنه

تو هافبک دفاعی که یک ستاره داریم به اسم بوسکتس و یک بازیکن خیلی خوب دیگه به اسم ماسکرانو که با توجه به سنشون فعلا نیاز به بازیکن دیگه ای نداریم

تو 2 پست دیگه هافبک ژاوی و اینیستا و کیتا را داریم. که 2 تا اولی ستاره هستن و کیتا هم یه ذخیره مطمئن. از بین اینا فقط ژاوی سن زیادی داره که به جاش این فصل تیاگو به تیم اصلی منتقل شده و بارسا هم داره تلاششو برای خرید فابرگاس میکنه
مسلما افرادی مثل رومئو و داس سانتوس هم اگه بتونن خودشون را اثبات کنند به تیم اصلی میاند.

تو خط حمله هم تنها بازیکن سن بالامون ویا هست
ولی مسی و پدرو و سانچز و جفرن بازیکنای جوونی هستند
نولیتو نتونست خودش را اثبات کنه و از بارسا رفت
بارسا داره الان برای خرید نیمار مذاکره میکنه

در مورد بویان هم رایکارد با آوردن زودهنگامش به تیم اصلی استعدادش را نابود کرد. بویان بازیکنی نبود که در حضور ستارگان بارسلون فرصت زیادی بهش برسه و بهترین دوران برای پیشرفتش را که میتونست در تیم b تجربه کسب کنه را با نیمکت نشینی هدر داد.
ضمن اینکه به بویان فرصت بیشتری نسبت به پدرو داده شد ولی پدرو از همون فرصت اندکی که بهش داده شد بهتر استفاده کرد و تونست خودش را اثبات کنه ولی بویان فقط درجا زد و نسبت به 3 سال پیش که به تیم اصلی آورده شد تفاوتی در بازیش دیده نشد
الان هم هنوز فرصت داره که خودش را اثبات کنه و به بارسا برگرده

همه ما دوست داریم بازیکنای جوون بیشتری را در تیم ببینیم. ولی اول باید پستی پیدا بشه که اون بازیکنا بتونن فرصت تست پیدا کنند بعد اونها را به تیم اصلی بیاریم نه اینکه یه بازیکن بیاد و در طول فصل 10 بازی هم بهش نرسه و امید به پیشرفتش داشته باشیم

۲ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۲,۶۴۹ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۳۱۹ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۰,۹۸۳ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۷,۲۴۷ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۹۷ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۰ بازدید
۲۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۰۳۱ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۶۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۵,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۲۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!