به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بری: بارکلی، استونز، لوکاکو و دلوفئو به مانند بیتل ها هستند
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

بازیکنان جوان و هیجان انگیز اورتون نگاه های بسیاری را این روزها به خود خیره کرده اند.

گرت بری هافبک با تجربه باشگاه اورتون که سابقه بازی در استون ویلا و من سیتی را نیز دارد با قیاس این بازیکنان جوان با 4 عضو گروه بیتلز که در شهر لیورپول نامی برای خود دست و پا کرده بودند؛ به تقدیر از راس بارکلی، روملو لوکاکو، جان استونز و جرارد دلوفئو پرداخت.

به گزارش میرر، بری گفت:

فب فور (نامی که به 4 عضوی بیتل داده می شد)؟ بله همین است.آن ها اعتماد به نفس بالایی دارند. گل می زنند، پاس گل می دهند و می توانید بگویید که همیشه کاری می کنند تا از بازی لذت ببرند. آن ها باید به یادگیری ادامه دهند اما مهم تر این است که تکبر خود را از دست ندهند. این می تواند آن ها را به بازیکنانی ویژه تبدیل کند. فکر نمی کنم رقیبی بازیکنان جوانی بهتر از ما داشته باشد. از 4 بازیکن اصلی در تیمی حرف می زنید که بازی ها را در دست می گیرند. این ثباتی است که آن ها دارند. به مانند هر بازیکن جوانی؛ اگر می خواهید به سطحی دیگر بروید باید ثبات داشته باشد. هدف بعدی همین است. جری (دلوفئو) را می شد از همان دو سال پیش گفت که بازیکن متفاوتی است. او حالا به تیم با کیفیتی جدید بازگشت و یاد گرفته است چطور سانتر های خوبی ارسال کند. او در دفعه نخست این کیفیت را نداشت و همیشه می خواست بازیکن مستقیمش را شکست دهد. حالا او همکاری بهتری دارد و به خوبی به روملو توپ می رساند. او به بازی اش فکر کرده و می تواند متفاوت باشد. باید تشنه موفقیت باقی بماند. حتی می توانید از شیمس کلمن (زوج دلوفئو در سمت راست) این را بپرسید و او به شما می گوید که او تا چه اندازه متفاوت بازی می کند. او می گوید که تلاش جرارد تا چه اندازه بیشتر شده است. او به شیوس و مربی گوش می دهد.
اورتون در شرایطی به نیمه نهایی لیگ کاپ رسیده که از سال 1995 در کسب جام ناکام بوده است. آن ها در این مرحله با من سیتی روبرو می شوند. بری در این خصوص گفت:

بازی آسانی وجود ندارد، همین طور نیست؟ نکته خوب این است که در در گودیسون بازی می کنیم. وقتی آن ها به اینجا بیایند با جوی فوق العاده روبرو می شوند. از کسی نمی ترسیم. باید در بیرون از خانه هم به مانند خانه با آن ها روبرو شویم. می خواهیم بخشی از تیمی باشیم که برنده می شود و این شروعی برای جام های دیگر باشد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
احتمال دوری چندین هفته ای روخو از میادین به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه
گروه:
- کاربران عضو

مارکوس روخو بار دیگر از ناحیه شانه دچار مصدومیت شده است و احتمالاً برای چندین هفته قادر به همراهی منچستریونایتد نخواهد بود.

به گزارش سایت Mirror، باشگاه منچستریونایتد با یک مصدومیت مهم روبرو شده و احتمالاً دومین مدافع چپ تخصصی خود را نیز به دلیل مصدومیت برای چند هفته از دست داده است. مارکوس روخو که در سال گذشته نیز از ناحیه شانه دچار مصدومیت شد و بدون اینکه در آن ناحیه عملی را انجام دهد، 4 هفته از میادین فوتبال به دور ماند، روز گذشته بار دیگر از این ناحیه آسیب دید و خیلی زود به بیمارستان برده شد تا شانه او اسکن شده و احتمال در رفتگی آن بررسی شود. این احتمال ممکن است که در این مورد، شانه او حتی نیاز به عمل کردن داشته باشد.

این مصدومیت یک ضربه بزرگ برای لوییز فن خال می باشد، زیرا لوک شاو - مدافع چپ اصلی یونایتد - نیز دچار مصدومیتی طولانی مدت شده است و به این زودی ها قادر به بازگشت به ترکیب اصلی شیاطین سرخ نخواهد بود و اکنون با مصدومیت روخو، فن خال تنها می تواند از دیلی بلیند و اشلی یانگ در این پست استفاده کند؛ بازیکنانی که به طور تخصصی قادر به بازی کردن در این پست نمی باشند. با مصدومیت کنونی روخو، این احتمال وجود دارد که سرمربی هلندی یونایتد در ماه ژانویه دست به خرید یک مدافع چپ دیگر بزند تا از ضرر و زیان های احتمالی این امر جلوگیری کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
بیلیچ: منچستریونایتد متفاوت است، اما کسل کننده نیست
گروه:
- کاربران عضو

در آستانه دیدار منچستریونایتد و وستهم، سرمربی "چکش ها" اظهار داشت که به سبک بازی صبورانه تیم لوییز فن خال احترام می گذارد.

به گزارش سایت Guardian، سرمربی وستهم - اسلووان بیلیچ - با رد گفته های مبنی بر اینکه منچستریونایتد بازی خسته کننده ای را ارائه می دهد، از سبک بازی تیم لوییز فن خال دفاع کرد. بیلیچ که به همراه تیمش در این فصل موفق به کسب پیروزی در بازی های خارج از خانه مقابل آرسنال، چلسی، لیورپول و منچسترسیتی شده است، می تواند با پیروزی در بازی فردا مقابل منچستریونایتد و در اولدترافورد به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که تمام تیم های بزرگ لیگ برتر را در خارح از خانه شکست می دهد. در همین حال، بیلیچ در مورد سبک بازی رقیب فردایش گفت:

آن ها اکنون نسبت به دوران سر الکس فرگوسن فرق کرده اند؛ دورانی که در آن سریع و برق آسا تر بازی می کردند و محوطه جریمه حریف را بمباران می کردند. با این حال آن ها اکنون بازی هایشان را می برند و گل نمی خورند. بعضی ها می گویند آن ها خسته کننده بازی می کنند، اما من دلیل این حرف مردم را نمی دانم. آن ها خودشان توپ را در اختیار نگه می دارند. تیمی نیستند که توپ را به شما بدهند و دفاع کنند. می توانید با خودتان بگویید که این سبک از فوتبال خسته کننده است، اما آن ها مالکیت توپ را در اختیار دارند، بازی را کنترل می کنند و سعی می کنند تا در هر بازی به پیروزی برسند.
می توان گفت که یونایتد نسبت به قبل متفاوت شده است، مخصوصاً در بازی های خانگی که حریفان با تعداد نفرات زیاد در مقابل آن ها دفاع می کنند، بسیار متراکم و بسیار عمیق. با در نظر گرفتن این مسئله، یونایتد نمی تواند بیش از این مستقیم بازی کند و به بازی سرعت بیشتری بدهد، زیرا برای این سبک از بازی شما نیاز به فضاهای خالی و فضای پشت یا بین مدافعان حریف دارید، اما در این حالت، پیدا کردن این فضاها سخت است. ما می توانیم سبک بازی آن ها را کنترل شده بخوانیم، می توانیم آن را فوتبال صبورانه بنامیم، اما تاکنون که این سبک بسیار موثر واقع شده، زیرا آن ها از رتبه خوبی در لیگ برخوردارند.
بیلیچ با این ایده فن خال که پس از به ثمر رساندن گل اول، بازی برای تیمش آسان تر می شود، موافق است. سرمربی کروات وستهم در این باره اظهار کرد:

پس از به ثمر رساندن گل اول، فرصت ها برای بهره بردن از فضای پشت یا بین خطوط دفاعی تیم حریف بیشتر می شود، زیرا حریف رو به جلو می اورد و بازی ریسک پذیر تری را ارائه می دهد. من منچستریونایتد را کسل کننده نمی بینم، زیرا شکست دادن آن ها سخت است. من بازی های آن ها را تماشا می کنم و در هر بازی، آن ها موقعیت های بیشتر و درصد مالکیت توپ بیشتری را از حریفشان دارند و در هر بازی، حریف آن ها یک یا دو موقعیت گلزنی دارد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
تورگان هازارد: برادرم هیچ اختلافی با مورینیو ندارد
گروه:
- کاربران عضو

در روز های اخیر صحبت هایی مبنی بر ناراضی بودن هازارد از شرایطش در چلسی شنیده شده است.

تورگان هازارد، برادر کوچک تر ادن هازارد تاکید کرد که تا آن جایی که می داند، برادرش هیچ مشکلی با ژوزه مورینیو، سرمربی باشگاه چلسی ندارد.

به گزارش دیلی میل، در روز های اخیر صحبت های مبنی بر اختلاف بین مورینیو و هازارد شنیده شده است اما تورگان معتقد است که تا جایی که می داند، برادرش از حضور در چلسی خوشحال است.

او در این خصوص گفت:

او هیچ گاه از شرایطش ناراضی نبوده است و فکر کنم همیشه در آن جا خوشحال است. او بازیکن یکی از بهترین تیم های دنیا است که سال گذشته نیز افتخارات بسیاری را کسب نمود. امسال یک مقدار شرایط فرق کرده و برای او سخت تر بوده است. اما این فوتبال است. هر بازیکن و هر باشگاهی شرایط سخت را تجربه کرده است. من واقعا فکر می کنم او از شرایطش راضی است ولی برای اطمینان باید خودتان از او بپرسید، من نمی توانم به جای او به شما جواب دهم. سال گذشته او خودش را بسیار خوب اثبات کرد و رابطه او با مورینیو به صورت دو جانبه بسیار خوب است. من می دانم که خبرنگاران وقتی شرایط سخت باشد، می خواهند دنبال مشکل بگردند ولی من هیچ گاه چیزی در مورد مشکل بین ادن و مورینیو نشنیده ام. اگر خبرنگاران چنین چیزی شنیده اند پس قطعا چیزی وجود دارد ولی من می گویم که چیزی در این مورد نشنیده ام.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
احتمال بازگشت کورتوا به ترکیب اصلی چلسی در بازی مقابل بورنموث
گروه:
- کاربران عضو

تیبو کورتوا در 3 ماه گذشته به دلیل مصدومیت قادر به همراهی چلسی نبوده است، اما ممکن است که در دیدار بعدی این تیم مقابل بورنموث در ترکیب اصلی آبی های لندن قرار گیرد.

به گزارش سایت Guardian، چلسی آماده است تا دروازه بان اصلی اش - تیبو کورتوا - را که به دلیل مصدومیت، 3 ماه از میادین فوتبال به دور بود، در بازی مقابل بورنموث در ترکیب اصلی خود قرار دهد. آخرین حضور کورتوا در ترکیب اصلی چلسی به شکست 1-2 خانگی این تیم در مقابل کریستال پالاس در ماه آگوست مربوط می شود. او پس از آن از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و در شهر بارسلونا مورد عمل جراحی قرار گرفت.

کورتوا در طول یک هفته اخیر به صورت کامل با چلسی تمرین کرده است و با وجود عملکرد خوب آسمیر بگوویچ در دروازه چلسی در دوران غیبت دروازه بان بلژیکی چلسی، ژوزه مورینیو مصمم است تا هرچه زودتر دروازه بان شماره یک خود را به دروازه تیمش باز گرداند. باشگاه چلسی در روز جمعه (امروز) چندین تست را بر روی کورتوا آزمایش خواهد کرد تا از آمادگی کامل این دروازه بان برای قرارگیری در ترکیب اصلی مطمئن شود.

همچنین، دیگو کوستا با وجود اینکه در دیدار مقابل تاتنهام نیمکت نشین بوده و در این زمینه جنجال ساز نیز شد و در ساعت 3 بامداد پنجشنبه نیز به همراه رامیرز و کندی در حالی مشاهده شد که از یک کلاب شبانه خارج می شدند، به احتمال فراوان در مقابل بورنموث به طور ثابت بازی خواهد کرد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
مصدومیت های ادامه دار شاگردان ونگر (کاریکاتور)
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مصدومیت های بازیکنان آرسنال، سوژه جدید عمر مومانی برای وب سایت گل است.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۳ آذر ۱۳۹۴
رسمی؛ جیمی فلوید هسلبنک سرمربی کویینز پارک رنجرز شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

جیمی فلوید هسلبنک مهاجم سابق تیم ملی هلند و باشگاه چلسی به عنوان سرمربی جدید کویینز پارک رنجرز انتخاب شد.

جیمی فلوید هسلبنک که پیش از این هدایت تیم برایتون آلبیون را بر عهده داشته است، اکنون سرمربی کیو پی آر شده است. وی در این باره گفت:

"از بابت دریافت این فرصت و بر عهده گرفتن هدایت خانواده کیو پی آر خوشحالم."

۱۳ آذر ۱۳۹۴
بلاژیکوفسکی: کلوپ بیشترین تاثیر را در زندگی من داشته است؛ لیورپول با به خدمت گرفت...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک باشگاه دورتموند تاکید کرد که به کلوپ بسیار مدیون است و روی شخصیت او بسیار تاثیر گذاشته است.

یاکوب بلاژیکوفسکی، هافبک باشگاه دورتموند که در حال حاضر به صورت قرضی در فیورنتینا بازی می کند، معتقد است که باشگاه لیورپول با استخدام یورگن کلوپ، پیروزی را کسب کرده اند.

به گزارش FourFourTwo، وی معتقد است که کلوپ تاثیر بسیاری روی شخصیت او داشته است و اگر در لیورپول به او اعتماد شود، می تواند موفقیت را به ارمغان بیاورد.

او در این خصوص گفت:

"او یک فرد فوق العاده بوده، است و خواهد بود. اون شخصیت من را نه به عنوان یک فوتبالیست، بلکه به عنوان یک انسان عوض کرد. هیچ کس به اندازه کلوپ روی زندگی فوتبال من تاثیر نگذاشته است. من واقعا به او مدیون هستم. او همیشه جنگیدن و رقابت را به من می آموخت. لیورپول مربی بهتری استخدام نکرده است. بلکه آن ها در حال حاضر با آوردن او پیروزی و موفقیت را کسب کرده اند. یورگن فقط یک مربی بزرگ نیست، بلکه یک روانشناس و مرد فوق العاده ای نیز است. او تصمیم میگرد بر اساس آن چه می بیند، نه آن چه دیگران به او می گویند. او با مردم صادق است و ما این را حس کردیم. با افراد و شخصیت های متفاوت می تواند ارتباط برقرار کند. اگر بازیکنان فلسفه او را اجرا کنند، قطعا برای لیورپول موفقیت به ارمغان خواهد آورد و این چیزی است که برای دورتموند به ارمغان آورد. تنها لازم است که آن جا به او اعتماد کنند. او می داند در داخل و خارج زمین چه کاری باید انجام دهد."

۱۳ آذر ۱۳۹۴
دو هفته تا صدور حکم نهایی برای بلاتر و پلاتینی؛ احتمال قدرتمند محرومیت مادام العمر
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سپ بلاتر و میشل پلاتینی در آخرین روزهای محرومیت موقت 90 روزه خود به سر می برند.

کمیته اخلاقی فیفا قرار است در دو هفته آینده در خصوص حکم نهایی روسای فیفا و یوفا رای خود را صادر کند.

به گزارش AP یک فرد آگاه گفته است که در روزهای 16 تا 18 دسامبر قرار است در زوریخ به این پرونده رسیدگی شود. قرار است حکم در روزهای کوتاهی پس از آن صادر شود. این فرد که خواست ناشناس بماند توضیح داد که اطلاعات قرار نیست تا زمان صدور حکم نهایی عمومی شوند.

پیش از صحبت های کمیته اخلاقی فیفا در خصوص این پرونده، آن ها با ریاست قاضی آلمانی یواخیم اکرت به حرف های بلاتر و پلاتینی گوش می دهند. این دو در حال حاضر به دلیل جابجایی 2 میلیون دلار با محرومیت روبرو شده اند. با این حال هرگونه خطایی را رد می کنند. وکیل فرانسوی پلاتینی تیبو دیالس در ماه گذشته گفته بود که کمیته اخلاقی قصد محرومیت مادام العمر را دارد.

از سوی دیگر SI گزارش داده است که سپ بلاتر قصد دارد با رایزنی موجبات این موضوع را فراهم کند که فیفا وی را به عنوان رئیس افتخاری این سازمان عظیم معرفی کند! او که از 1998 ریاست فدراسیون جهانی فوتبال را بر عهده داشت، 4 روز پس از پنجمین انتخاب به ریاست فیفا از پست خود استعفا داد.

۱۳ آذر ۱۳۹۴
رونالدینیو: 48 ساعت باپیوستن به منچستر یونایتد فاصله داشتم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

اسطوره 35 ساله بارسلونا قبل از پیوستنش به فوتبال اسپانیا و بارسلونا در آستانه پوشیدن پیراهن منچستر یونایتد بود.

به گزارش اکسپرس، رونالدینیو 5 سال موفق در بارسلونا را بعد از رد پیشنهاد منچستر یونایتد سپری کرد که حاصل آن 2 عنوان قهرمانی لالیگا و مدال قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بود.

ستاره سابق پاریسن ژرمن و آث میلان اصرار دارد که هیچوقت از رد پیشنهاد سر الکس فرگوسن پشیمان نبوده است.

رونالدینیو که ملقب به رونی است تایید کرد که در سال 2011 باز هم پیشنهادی از بلکبرن برای پیوستن به لیگ انگلیس داشته که آن را هم رد کرده و ترجیح داده به لیگ برزیل بپیوندد.

قهرمان برزیلی جام جهانی در مصاحبه با FourFourTwo گفت:

تقریبا کار قرارداد من با یونایتد تمام شده بود. فقط 48 ساعت باقی مانده بود ولی ساندرو راسل با من تماس گرفت و به من گفت اگر من را بخرد و من به بارسلونا بروم رئیس خواهد شد و از من پرسید آیا به اینجا مي آيي؟ من هم گفتم بله! این یک مذاکره خیلی سریع بود من به انگلیسی ها گفتم بارسلونا را انتخاب کردم و این انتخاب درستی بود. برزیلی ها همیشه عاشق بارسلونا هستند.
رونالدینیو درباره مذاکره با بلکبرن ادامه داد "بله مذاکراتی انجام شد ولی من تصمیم گرفتم به برزیل برگردم."

۱۸ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۶,۶۳۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۱۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۴۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۱۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۹۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۶۵۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۲۰ کاربر آنلاین است. (۲۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!