به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فیگو: هیچکس در کیفیت مربیگری مورینیو شک ندارد
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

علیرغم اینکه عصر روز گذشته ژوزه مورینیو از هدایت تیم چلسی کنار گذاشته شد، لوئیز فیگو معتقد است که نمی توان به توانایی های وی شک کرد.

به گزارش Goal، مورینیو بعد از کسب تنها 16 امتیاز در 16 بازی نخست لیگ برتر و اختلاف تنها یک امتیازی با منطقه سقوط از سمت خود برکنار شد و فیگو 43 ساله که دوران بازی خود را در اینتر و زیر نظر مورینیو به پایان رسانده است، گفت:

"خبر ناراحت کننده ای است، مسلماً ناراحت شده ام چون برای دوست خوبی مثل ژوزه تنها می توانم بهترین ها را آرزو کنم. اما این زندگی مربیان است، و به نتایج بستگی دارد. در عین حال ناامید کننده است چون شما مدافع عنوان قهرمانی هستید و امسال در چنین وضعیتی قرار می گیرید.
اما هیچکس شکی در مورد کیفیت مربیگری مورینیو ندارد. فکر می کنم این تنها دوره ای از نتایج بد است. بهترین آروز های خود را به او می فرستم تا این دوره منفی را پشت سر بگذارد."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۷ آذر ۱۳۹۴
خورخه مندس: کارنامه مورینیو گویای همه چیز است؛ او هنوز هم بهترین است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

خورخه مندس، مدیر برنامه مشهور پرتغالی بعد از اخراج ژوزه مورینیو به حمایت از این مربی پرداخته و او را هنوز هم بهترین می داند.

عصر امروز مورینیو 7 ماه بعد از قهرمان کردن چلسی در لیگ برتر به دلیل نتایج ضعیف در فصل جاری با توافق دو جانبه از چلسی جدا شد و مندس در مصاحبه با روزنامه پرتغالی A Bola راجع به این مسئله گفت:

"ژوزه مورینیو از آنچه که بوده است، تغییر نخواهد کرد و علیرغم ترک چلسی هنوز هم بهترین مربی دنیاست. زمانی که مورینیو برای اولین بار چلسی را ترک کرد، چالش بزرگی را پذیرفت و کاری که هیچکس در دنیای فوتبال باور نداشت که بتواند را انجام داد و آن قبول کردن هدایت اینتر و رساندن آنها به قهرمانی چمپیونزلیگ، سری آ و کوپا ایتالیا بود که حقیقتاً دستاوردی قابل توجه است.
سپس او به رئال مادرید رفت و یک قهرمانی تاریخی در لیگ اسپانیا به دست آورد و تمام رکورد های ممکن را مقابل یک بارسلونای فوق العاده شکست و کوپا دل ری را نیز کسب کرد. امروز، مورینیو هنوز هم فردی است که هدایت قهرمان لیگ برتر را به عهده داشته است و به کسی نیاز ندارد که از او دفاع کند چون تکرار می کنم، او کارنامه ای شگفت انگیز دارد که بدون شک گویای همه چیز است."

۲۷ آذر ۱۳۹۴
فوری؛ گاس هیدینک به هدایت چلسی منصوب شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

لحظاتی پیش باشگاه چلسی تائید کرد که با گاس هیدینک برای هدایت این باشگاه تا پایان فصل به توافق رسیده است.

سرمربی هلندی جدید آبی که پیش تر نیز در سال 2009 به هدایت موقت باشگاه منصوب شده بود، با این باشگاه به قهرمانی در جام حذفی رسیده و تا نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا پیش رفته بود.

وبسایت باشگاه چلسی تائید کرد که پس از مذاکره، توانسته با این سرمربی با تجربه به توافق برسد تا وی تا پایان فصل جانشین ژوزه مورینیو باشد که حدود 48 ساعت پیش از باشگاه اخراج شده بود.

او در نخستین مصاحبه گفت:

"از بازگشت به استمفورد بریج ذوق زده ام. چلسی یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است و نباید شرایطی مانند این داشته باشد. اما من اینجا هستم تا وضعیت تغییر کند. برای کار با بازیکنان و کارکنان در این باشگاه بزرگ آماده ام. همینطور آماده ام تا رابطه بسیار خوبم با هواداران باشگاه را از سر بگیرم.
در بازی امروز، استیو هلند و ادی نیوتون هدایت تیم را بر عهده خواهند داشت اما قرار است گاس هیدینک در کنار رومن آبراموویچ از روی سکوها بازی را مشاهده کند."

۲۸ آذر ۱۳۹۴
اوزیل: این مقتدرانه ترین فصل دوران حرفه ای من است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مسوت اوزیل اذعان کرد که حداقل تا سال 2018 با آرسنال خواهد ماند.

مسوت اوزیل هافبک آلمانی آرسنال، در مصاحبه با مجله Kicker گفت:

من می خواهم بگویم که فصل جاری، بهترین و قویترین فصل حضورم در آرسنال بوده است، اما نه، این مقتدرانه ترین فصل دوران حرفه ای ام بوده است.

اوزیل احتمال بازگشت به بوندسلیگا در آینده ای نزدیک را رد کرد و گفت:

من هرگز نمی توانم بگویم که بازخواهم گشت. من خاطرات زیبایی از خانه دارم، اما من حداقل تا سال 2018 با آرسنال خواهم بود. ونگر همیشه به شدت از من حمایت کرده است.

۳۰ آذر ۱۳۹۴
منچستر برای جانشینی فن خال با مورینیو تماس گرفته است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

منابع مختلف در انگلستان از پیوستن قریب الوقوع آقای خاص به شیاطین سرخ خبر می دهند.

به نقل از ایندیپندنت، سرمربی پرتغالی اسبق چلسی تنها چند روز پس از قطع همکاری با این تیم، با پیشنهادی از سوی منچستریونایتد مواجه شده است. همین موضوع موجب شده تا دست رد به سینه تیم هایی همچون آ اس رم بزند تا شاید بتواند به اولدترافورد نقل مکان کند.

بنابر ادعاهای مختلف، سرمربی شیاطین سرخ تنها دو بازی (برابر استوک سیتی و چلسی) فرصت دارد تا شرایط را رو به راه کند، وگرنه باید آماده این شود تا نیمکتی که 18 ماه بر مسند آن تکیه زده است را در اختیار همتای پرتغالی اش قرار دهد.

گزارشات سان حاکی از آن است که خود مورینیو علاقه دارد هر چه زودتر به دنیای فوتبال بازگردد و نمایندگان باشگاه منچستر پس از باخت برابر نوریچ، ملاقات هایی با واسطه ای از سوی مورینیو داشته اند.

۳۰ آذر ۱۳۹۴
داوید سیلوا: از مربیگری مانوئل پیگرینی خوشحالیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

داوید سیلوا می گوید از اینکه مانوئل پیگرینی سرمربی منچستر سیتی است، خوشحال است.

طی روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر آینده کاری مانوئل پیگرینی در منچستر سیتی به گوش می رسد و حتی گفته می شود پپ گواردیولا در تابستان جانشین او خواهد شد. به گزارش Sky Sports، داوید سیلوا گفت:

"ما بسیار خوشحالیم که مانوئل پیگرینی سرمربی مان است و به چیز دیگری توجه و نگاه نمی کنیم. ما فقط به حال نگاه می کنیم و کاری با آنچه که به در تابستان اتفاق می افتد، نداریم."

۳۰ آذر ۱۳۹۴
مدت مصدومیت مارتین اسکرتل مشخص شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مارتین اسکرتل به دلیل مصدومیت برای شش هفته از میادین دور خواهد بود.

در دقایق پایانی نیمه نخست دیدار مقابل واتفورد بود که مدافع اسلواک قرمزها به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ و تاندون از زمین بازی خارج شد. در ابتدا انتظار می رفت که او برای سه ماه از میادین دور باشد، اما اینطور نشد.

به گزارش FFT اسکرتل در حساب شخصی اینستاگرام نوشت:

"با وجود شایعات موجود، باید بگویم که مصدومیتم سه ماه به درازا نمی کشد. پس از احساس درد در همسرینگ و تاندونم، برای شش هفته دور خواهم بود. به سختی تلاش می کنم تا در کوتاه ترین زمان، قدرتمند تر از همیشه برگردم. از حمایتتان تشکر می کنم."

۲ دی ۱۳۹۴
سپ بلاتر: کار من با فوتبال تمام شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

به نظر محرومیت در نظر گرفته شده باعث شده که سپ بلاتر عطای فوتبال را به لقایش ببخشد.

بلاتر 79 ساله که به هشت سال دوری از فوتبال محکوم شده بود، اخیرا گفت که برای احقاق حق و مبرا کردن نامش از اتهامات به سراغ دادگاه حکمیت ورزش خواهد رفت.

به گزارش FFT رئیس محروم فیفا گفت:

"کارم در فوتبال تمام شده است. ایمانم را به مجموعه در بیست و هفتم می که قانون آمریکا (بازداشت های زوریخ در آستانه برگزاری انتخابات) مداخله کرد، از دست دادم. همینطور زمانی که به عنوان کسی مانند رئیس مافیا در فیفا شناخته شدم. 40 سال در فیفا بوده ام. صحبت از گذشته آزارم نمی دهد، چون برایم گذشته از آینده امیدوار کننده تر است. بنا بر قوانین سوئیس شما به هشت سال محکوم (به حبس!) می شوید، اگر قتل کرده باشید یا سرقت مسلحانه انجام داده باشید. پلاتینی در رای گیری جام جهانی 2022 محتاط بود. او به من گفت که اگر به قطر رای بدهیم همه می گویند، رای هایمان را فروخته ایم. اما هفته بعد نظرش عوض شد*. در دوره حضور من در فیفا همیشه به توصیه دولت ها (اگر نگوییم بالاتر از دولت ها!) میزبانی جام جهانی اعطا شد."

* سپ بلاتر پیش تر اعلام کرده بود که قرار بود جام جهانی 2018 و 2022 در دو قدرت نظامی-سیاسی، روسیه و آمریکا برگزار شود. اما پس از صحبت های نیکولا سارکوزی با پلاتینی در روزهای پایانی، نظر پلاتینی تغییر کرد و رای ها را به سمت قطر برگرداند.

۲ دی ۱۳۹۴
گلن هادل: لیگ برتر، بزرگترین آزمون زندگی گواردیولا خواهد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی سابق تیم ملی انگلستان باور دارد که پپ گواردیولا با کار سختی در لیگ انگلستان روبرو خواهد بود.

هافبک سابق باشگاه های تاتنهام، موناکو و چلسی که از ستون های تیم ملی انگلستان در دهه 80 بود و پس از یورو 96 هدایت سه شیرها را بر عهده گرفت، اعتقاد دارد که گواردیولا برای شناخت بهتر توانایی هایش باید به انگلستان بیاید.

هادل به PA گفت:

"او چیزهای زیادی برای ثابت کردن در انگلستان خواهد داشت چون اینجا همه چیز متفاوت است. اگر به بورنموث بروید، شباهتی به زمانی ندارد که با بارسا به ختافه یا زمین تیمی انتهای جدولی می روید. اینجا کسی از شما نمی ترسد. سه تیم در لالیگا وجود دارد. بقیه از نظر تکنیکی خوب هستند اما به شیوه های شبیه به هم بازی می کنند. در این کشور بابت هر امتیازی که می گیرید، باید از تیم ها شناخت پیدا کرده باشید. واقعا دوست دارم پپ به این کشور بیاید و تن به این آزمون بدهد. مهم نیست که به من یونایتد، سیتی یا چلسی می رود. او اینجا می تواند به بهترین شناخت از توانایی هایش برسد. بارسا هم به عنوان تیمی بزرگ، یک آزمون بود. آن ها تیمی قدرتمند در اسپانیا و باشگاهی بخصوص هستند. بایرن مونیخ هم همینطور. اما لیگ برتر، به مانند این فصل، برای هر مربی بزرگترین آزمون ممکن است. "

هادل در مورد وضعیت لوئیس فن خال گفت:

"او کار بزرگی برای انجام پیش رو دارد. مشکلات تیم را در ابتدای فصل دیدم. برنامه ریزی دشوار بود اما آن ها چیز زیادی نشان ندادند. آن ها نظم خوبی نداشتند و وقتی به دیداری سخت مانند آرسنال رسیدند، باختند. تیم ها برای حضور در اولد ترافورد امیدواری هایی دارند و پیش تر اینطور نبوده است. آنجا، آن زمین همیشگی نبوده و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد."

۲ دی ۱۳۹۴
طرح پیشنهادی اتحادیه فوتبال انگلستان برای استفاده از تصاویر ویدئوی در جریان باز...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

حضور تصاویر ویدئویی به عنوان جزئی از مسابقات فوتبال، یک قدم به واقعیت نزدیک تر شد.

اتحادیه فوتبال انگلستان طرح خود را جهت کمک به مرتفع ساختن اشتباهات انسانی در زمینه داوری با استفاده از تصاویر ویدئویی را برای باشگاه های لیگ برتر، چمپیون شیپ و اتحادیه بازیکنان و مربیان حرفه ای ارسال کرد و منتظر نظرات است.

به گزارش دیلی میل، از سال های گذشته بحث استفاده از تکنولوژی در فوتبال به مانند والیبال، تنیس، راگبی و برخی ورزش های دیگر بوده اما مدیریت فوتبال به ریاست سپ بلاتر هر بار که این بحث مطرح شد، به نحوی آن را رد کردند. با این حال اخیرا فیفا توافقی با IFAB داشت و به آن ها اجازه داد تحقیقات خود را برای به یافتن راهکاری در این خصوص برای آینده آغاز کنند. در همین زمینه دو هفته پیش بود که رسانه های برزیلی خبر دادند که آزمایش های اولیه برای این طرح ممکن است در نیمه دوم سال 2016 در این کشور آغاز شود.

انگلیسی ها از این رقابت عقب نماندند. خبر رسیده که در طرح پیشنهادی اتحادیه قرار است صحنه هایی که منجر به کارت قرمز، پنالتی، گل، آفساید، درگیری های بدون فوتبال و خشونت های بازی می شود، شامل بررسی دوباره شود. قرار است نظرات ارسالی از سوی باشگاه در جلسه ای جهت جمع بندی در ماه مارس مورد بررسی قرار گیرد.

نتیجه ممکن است این باشد که لیگ برتر به عنوان پیشرو در زمینه تصاویر ویدئویی مطرح شود. اینطور گفته شده که اگر همه چیز آنطور که پیش بینی شده پیش برود، ممکن است در ابتدای فصل آینده شاهد آغاز طرح در لیگ برتر باشیم.

۲ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۳۸۱ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۷۱۹ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۶۴ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۶۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!