به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

انتقاد مارتینز نسبت به فشار حاکم بر مربیان لیگ برتر
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم اورتون، معتقد است که فشار وارده بر او و همکارش، لوییز فن خال، انعکاسی از جو دیوانه‌وار و غیرعادی حاکم بر فوتبال بریتانیا است.

مارتینز می گوید نسبت به سیاست‌های فعلی باشگاه‌های بریتانیایی معترض است؛ زیرا که روشی که آنان در برابر به دست آوردن و حفظ موفقیت‌های با دوام در پیش گرفته‌اند، روش مناسب و کاملی نیست.

پیش از این، لوییز فن خال از سوی رسانه‌ها نسبت به عملکرد ضعیف شیاطین سرخ در شش هفته اخیر مورد انتقاد قرار گرفته بود و شایعات اخراج قریب‌الوقوع وی نیز به گوش می‌رسد. منچستریونایتد در شش بازی اخیر خود، نتواسته است از مستطیل سبز پیروز خارج شود.

روبرتو مارتینز ادامه می‌دهد:"اگر همواره بعد از دوره‌ای نتایج ضعیف ما منتظر تعویض سرمربی باشیم، هرگز تیم موفقی را نمی‌توانیم تشکیل دهیم و به دنبال آن ما نمی‌توانیم شاهد موفقیت‌های پایداری که در طول تاریخ فوتبال بریتانیا رخ داده است، باشیم. این واقعا ناراحت کننده است."

مارتینز بر این عقیده است که شایعاتی که حول سرمربیان به گوش می‌رسد، در حال افزایش است. یکی از خبرنگاران از او پرسید: "آیا شما با لوییز فن خال احساس همدردی می‌کنید؟"

مارتینز در پاسخ گفت: "من نسبت به کلیت فوتبال نگران هستم و درجه‌ای از تاثر و همدردی دارم. به نظر من، ما درحال از بین بردن و فروختن تفکرات نو هستیم. باید قبول کنیم که در فوتبال ما می‌بریم، مساوی می کنیم و می‌بازیم. شما نمی‌توانید هر هفته پیروز از زمین خارج شوید و در همین راستا ما باید به مربیان این فرصت را بدهیم تا با تمرکزی عمیق به دنبال راه‌حل باشند. در واقع امروزه ما بسیار کم حوصله و بی‌ثبات شده‌ایم و پس از یکی دو شکست پی در پی به دنبال فروش ایده‌ای جدید هستیم."

مارتینز معتقد است که در چند سال اخیر فقط برد در بازی‌ها موردتوجه قرار گرفته است و این با فوتبال سنتی بریتانیا بیگانه است. مارتینز ادامه می‌دهد: "من فکر نمی‌کنم که فوتبال بریتانیا بر این اساس پایه‌گذاری شده باشد. به نظرمن تعویض‌ها و تغییرهای دائم و عدم ثبات در دی‌ان‌ای فوتبال بریتانیا نیست. این واقعا شرم‌آور است، ما طی 15 سال گذشته تغییراتی گسترده‌ داشته‌ایم. کاملا واقف هستم که تغییرات از سوی رسانه‌ها و چیزی که از بیرون نظاره می‌شود، تاثیر عظیمی دارد. اگر پس از هر دوره نتایج ضعیف منتظر تغییر سرمربی باشیم، هرگز نظاره‌گر یک تیم موفق نخواهیم بود و هرگز موفقیت‌های پایداری که در تاریخ فوتبال بریتانیا رخ داده است، تکرار نخواهد شد. این واقعا ناراحت کننده است."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ دی ۱۳۹۴
رسمی؛ ترکیب دو تیم ساوتهمپتون و آرسنال
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ترکیب رسمی دو تیم ساوتهمپتون و آرسنال برای بازی امشب اعلام شد:

ساوتهمپتون: استکلنبرگ - کلاسی - فونته - لانگ - دیویس - مانه - وانیاما - مارتینا - وارد پروز - فن دیک - برتراند

آرسنال:چک - مرتساکر - کوشیلنی - اوزیل - ژیرو - ولکات - رمزی - مونرئال - فلامینی - بیرین - کمپل

۵ دی ۱۳۹۴
چلسی 2 - 2 واتفورد؛ اسکار مانع دومین پیروزی متوالی آبی ها
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

چلسی نتوانست واتفورد را نیز شکست دهد، تا تیره روزی های این تیم با خوس هیدینک نیز ادامه داشته باشد.

در ادامه هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس، دو تیم چلسی و واتفورد با نتیجه مساوی 2-2 به کارشان خاتمه دادند.

چلسی که پس از اخراج ژوزه مورینیو، خوس هیدینک را به عنوان مربی خود می بیند، پس از پیروزی مقابل ساندرلند قصد داشت در دومین دیدار خانگی متوالی خود نیز پیروز میدان شود، اما اسکار با پنالتی که از دست داد این تیم را از سه امتیاز این دیدار محروم ساخت.

بدین ترتیب چلسی 19 امتیازی شد و واتفورد با 29 امتیاز با منچستر یونایتد هم امتیاز شد.

شرح گل ها

دقیقه 32: کرنر ارسالی توسط ویلیان با ضربه سر گری کیهیل همراه شد و سپس توپ به دیگو کوستا رسید و وی با یک شوت دیدین از داخل محوطه شش قدم دروازه واتفورد را گشود.

دقیقه 42: ضربه پنالتی به دست آمده برای واتفورد را تروی دینی به وسط دروازه زد و بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه 56: پاس خوزه خورادو از میانه میدان به اودیون ایگالو رسید و وی با حرکت به داخل محوطه جریمه و یک شوت که به پای گری کیهیل برخورد کرد، موفق شد دروازه تیبو کورتوا را بگشاید.

دقیقه 65: پاس در عمق و زیبای ویلیان در محوطه جریمه به دیگو کوستا رسید و وی به راحتی دروازه واتفورد برای دومین بار گشود تا حساب کار 2-2 مساوی شود.

ترکیب دو تیم و آمار و ارقام بازی و از نگاه WhoScored

۵ دی ۱۳۹۴
هیدینک: اسکار پنالتی زن اول تیم است؛ واتفورد تیم شایسته ای بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی هلندی باشگاه چلسی از بازی با واتفورد می گوید.

اولین تجربه جدید گاس هیدینک در چلسی، با تساوی در برابر واتفورد به پایان رسید. این مربی هلندی پس از بازی به خبرنگار باشگاه گفت:

"ناراحت کننده بود که نتوانستیم پنالتی لحظات پایانی را به گل تبدیل کنیم اما باید اضافه کنم که واتفورد، به خاطر سبکی که بازی کرد، تیم کاملا شایسته ای نشان داد. روحیه تیم زمانی که عقب افتادیم، قابل تحسین و مهم بود. بازیکنان شخصیت خوبی از خود نشان دادند. دیگو کوستا امروز بهترین نمایشش را ارائه کرد. خیلی بد است که او را برای بازی روز دوشنبه نداریم. "

هیدینگ ادامه داد:

"شور و اشتیاق بازیکنان را خیلی دوست داشتم، برای هماهنگ کردن این تیم باید سخت کار کنیم. میکل به همین دلیل وارد زمین شد. اسکار، پنالتی زن اول ماست و به همین دلیل امروز پشت توپ قرار گرفت. کوستا، طی چند روز اخیر خیلی خوب بوده و به همین دلیل شایسته به ثمر رساندن ۲ گل بود. "

۵ دی ۱۳۹۴
کلوپ: زمانی برای رویا پردازی نداریم؛ از واژه همسترینگ متنفرم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

یورگن کلوپ عصبانی است که مهاجم دیگری را به دلیل مشکل همسترینگ از دست داده است.
طرفداری- قرمزها در دیدار باکسینگ دی موفق شدند با یک گل تیم صدرنشین لستر سیتی را شکست دهند.

به گزارش لیورپول اکو، یورگن کلوپ گفت:

"مهم بود که بتوانیم صدرنشین را شکست بدهیم. تیم های زیادی تلاش کرده بودند و کار آسانی در پیش نیستیم. به خاطر حضور موفق اوریگی در تمرینات، او را در ترکیب جا دادیم. به سرعت نیاز داشتیم. همسترینگ، منفور ترین کلمه برای من در سال اخیر بوده است. دائما می شنوم که همسترینگ، همسترینگ و همسترینگ! وقتی فشار بازی ها زیاد می شود، اینطور می شود.امیدوارم مشکلش جدی نباشد. او نیمه اول خوبی داشت. برای بنتکه سخت بود که در آن شرایط به زمین بیاید. او زمانی برای گرم کردن نداشت. شایسته برد بودیم. باید مقابل حریفی مانند این، همینطور بازی کنیم. "

"برد بزرگ و سزاوارانه ای بود. باید تا جایی که می شود امتیاز جمع کنیم، اما وقتی شایسته سه امتیاز هستیم می خواهم هر سه امتیاز را داشته باشم. با کیفیت حریف و وزش باد، بازی کردن دشوار بود. بنتکه به زمین آمد و گل فوق العادهل ای داشت و می توانست گل دیگری به ثمر برسالند. روز خوبی برای لیوپول بود. "

رسیدن به جمع 4 تیم پایانی؟

"باور نمی کنید که تا چه اندازه به این موضوع فکر نمی کنم. نباید رویا پردازی کنیم. زمانی برای آن نداریم. نمی توانیم حتی برای پیروزی جشن بگیریم. نمی توانیم به طور کامل پس از شکست حال بدی داشته باشیم چون برای این کار زمان نداریم! به طور مداوم باید خود را برای بازی بعدی آماده کنیم. اگر می خواهید در این خصوص حرف بزنید اما من علاقه ای نشان نمی دهم."

ادامه دارد ...

۵ دی ۱۳۹۴
بنتکه: نشان دادیم چه شخصیت تیمی بالایی داریم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم سرخ پوشان بندر آنفیلد به تمجید از شخصیت تیمی لیورپول پرداخت.

به گزارش وب سایت گل، گل دقیقه 63 بنتکه به 4 بازی خانگی بدون برد لیورپول پایان داد. هم چنین لیورپولی ها مبدل به نخستین تیمی شدند که در فصل جاری لیگ جزیره برابر لسترسیتی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

کریستین بنتکه تصریح کرد که عملکرد تیمش در بازی های اخیر خوب نبوده است؛ اما باور دارد این پیروزی انگیزه مضاعفی را در اردوی لیورپول ایجاد خواهد کرد.

"ما نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. چند هفته گذشته برای ما بسیار سخت بود. ما به نتایج خوبی دست نیافتیم اما من فکر می کنم (که امروز) نشان دادیم چه شخصیت تیمی بالایی داریم. "

این مهاجم بلژیکی که پس از مصدومیت دیووک اوریگی، به میدان آمد و تک گل تیمش را به ثمر رساند، می پذیرد که باید برای جایگاه خود در تیم کلوپ بجنگد.

"من فکر می کنم می توانید ببینید که چه ترکیب عظیمی، با تعدادی از بازیکنان با کیفیت در اختیار داریم. من باید صبور باشم و منتظر باشم تا مربی به من نیاز پیدا کند. چند روز قبل با او (کلوپ) صحبت کردم و او گفت که چه انتظاراتی از من دارد و من (امروز) تلاش کردم تا آن ها را در زمین پیاده کنم."

۵ دی ۱۳۹۴
پیش بازی منچستریونایتد-چلسی؛ تقابل بزرگان بحران زده
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

تیم های فوتبال منچستریونایتد و چلسی در چارچوب هفته 19 ام لیگ برتر فوتبال انگلیس از ساعت 21 به وقت ایران، در ورزشگاه اولدترافورد مقابل هم صف خواهند کشید.

شرایط دو تیم و ترکیب های احتمالی

بزرگان فوتبال جزیره در شرایطی روبروی هم قرار می گیرند که هر دو شرایطی اسف بار تجربه می کنند. چلسی پس از کنار گذاشتن سرمربی بزرگ خود، به کار ادامه می دهد و شایعات برکنار پیرمرد هلندی نیمکت یونایتد هر روز قوی تر و قوی تر شنیده می شود. قرمزپوشان پرافتخار اولدترافورد در شش بازی اخیرشان در لیگ، 3 باخت، 2 تساوی و تنها یک برد ثبت کرده اند. آنها با وجود افت محسوس شان، به دلیل نتایج خوب در ابتدای فصل، توانسته اند خود را در رده ششم جدول لیگ انگلیس حفظ کنند، ولی بدون شک باید خود را از بحران برهانند.

در طرف دیگر میدان، چلسی علی رغم حضور در رتبه نازل پانزدهم، در بازی های اخیر عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته و دو برد، دو تساوی و دو شکست نصیبش شده است. چلسی هم همانند منچستریونایتد طی بازی های اخیر، مقابل بورنموث شکست خورده است. شیرهای لندن آماری خیره کننده در بازی های اخیر دو تیم ثبت کرده اند؛ آنها موفق شده اند در 6 رویارویی گذشته با شیاطین سرخ، 4 برد و دو تساوی کسب کنند که بهترین نتیجه شان به پیروزی 3 بر یک آنها در استمفوردبریج در 19 ژانویه 2014 برمی گردد. آخرین بازی این دو تیم هم در 18 آوریل 2015 با برد یک بر صفر آبی ها همراه بوده است. انتظار می رود دو تیم با ترکیب های احتمالی زیر و سیستم های مشابه 1-3-2-4، مقابل هم قرار بگیرند:

شرایط مصدومان، اخبار و مصاحبه مربیان دو تیم

منچستریونایتد

لوک شاو، آنتونیو والنسیا و مارکوس روخو، مصدومان بلند مدت لوئیس فن خال به شمار می روند و احتمال رسیدن متئو دارمیان و خسه لینگارد هم در هاله از ابهام قرار دارد. مورگان اشنایدرلین، که در 4 شکست اخیر یونایتد غایب بوده، احتمالا فردا بتواند در کنار شواین اشتایگر، که 3 بازی محرومیتش را پشت سر گذاشته، قرار بگیرد. کاپیتان وین رونی هم، که در شکست باکسینگ دی مقابل استوک نیمکت نشین شده بود، احتمالا در ترکیب ثابت قرار گیرد. انتظار می رود ممفیس بعد از عملکرد ضعیفش مقابل استوک سیتی، فردا به نیمکت بچسبد و در نتیجه آنتونی مارسیال وارد ترکیب شود. متئو دارمیان هم می تواند با پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت، جای اشلی یانگ در سمت راست خط دفاعی را بگیرد.

لوئیس فن خال در خصوص این بازی گفته است:

"خیلی راحت می توانید بگویید که ما می خواهیم انتقام شکست مقابل استوک را از چلسی بگیریم، امّا در واقعیت با این فاصله زمانی میان دو بازی فقط می توانیم ریکاوری کنیم و بازیکنان باید سعی کنند که بتوانند با شجاعت وجرأت فوتبال بازی کنند، فوتبالی که ما می خواهیم. خیلی سخت است که بتوانیم این کار را در دو روز انجام دهیم، امّا سعی خود را خواهیم کرد."

چلسی

دیگو کوستا با دو گلی که در تساوی باکسینگ دی مقابل واتفورد به ثمر رساند، تا حدودی به فرم خوبش برگشته بود که با دریافت کارت زرد پنجم اش در آن مسابقه، دیدار با یونایتد را از دست داد تا اکنون لوئیک رمی بتواند در نوک خط حمله گاس هیدینگ قرار گیرد. ادن هازارد هم که در نیمه دوم مسابقه با واتفورد وارد زمین شده بود، آن را لنگان لنگان ترک کرد تا امید چندانی برای ریکاوری دیدار فردا نداشته باشد. احتمال دارد جان تری نتواند در بازه زمانی 3 روز، دو 90 دقیقه کامل بازی کند و در نتیجه جای خود را به کورت زوما بدهد. علاوه بر این، انتظار می رود مرد هلندی جان اوبی میکل را در میانه میدان کنار نمانیا ماتیچ قرار داده و سسک فابرگاس را به پست شماره 10 بفرستد. حضور فالکائو هم در این بازی به دلیل عدم آمادگی مناسب بدنی، در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گاس هیدینگ در مورد رویارویی بزرگ یا قرمزهای تئاتر رویاها، این گونه گفته است:

"غیبت کوستا یک لطمه بزرگ است، زیرا او عملکرد خود را ارتقا و بهبود بخشیده است. من می توانم گله و شکایت های زیادی کنم، اما این در ذات من نیست. ما باید رو به جلو حرکت کنیم و در اسرع وقت یک راه حل پیدا کنیم، اما این (عدم حضور کوستا) یک مانع بر سر راهمان است. ما به زمین آن ها خواهیم رفت و کار بسیار دشواری پیش رو خواهیم داشت، اما امید داریم. من امیدوارم که چلسی در هر بازی با همان جاه طلبی که روز شنبه (بازی مقابل واتفورد) برای کسب پیروزی نشان داد به میدان برود."

کریس اسمالینگ و ویلیان به ترتیب با 7/26 و 7/13، بهترین های دو تیم از حیث ریتینگ بوده اند. آنتونی مارسیال با 4 و دیگو کوستا با 5 گل، بهترین گلزنان دو تیم به شمار می روند. این دو تیم بحران زده همچنین خوان ماتا و ویلیان را با تنها 3 پاس گل، به عنوان بهترین پاسورهای فصل خود می بینند. آمار و ارقام ترکیب های احتمالی دو تیم به شرح زیر است:

دانستنی ها و پیش بینی بازی

#چلسی در 8 بازی اخیرش مقابل یونایتد در تمامی رقابت ها، نباخته است. آنها توانسته اند در 3 بازی اخیرشان در لیگ برتر، میانگین بالای 2/5 گل را رد و بدل کنند.

#منچستریونایتد هر 3 بازی اخیرش در لیگ برتر را با شکست پشت سر گذاشته است. آنها در 6 بازی اخیرشان مقابل چلسی در تمامی رقابت ها، کمتر از 2/5 گل زده اند.

# منچستریونایتد در 3 بازی اخیرش در لیگ برتر، حداقل 2 گل خورده است.

#چلسی نتوانسته است در 6 بازی اخیر خارج از خانه اش در لیگ برتر، پیروز از زمین خارج شود.

لوئیس فن خال به نوعی در وقت اضافه به سر می برد و هر نتیجه ای غیر از کسب 3 امتیاز می تواند حکم خروجش از منچستر را امضا کند. شکست صفر به 2 آنها مقابل استوک به معنای چهارمین شکست پیاپی شان در رقابت های مختلف و هفتمین بازی بدون بردشان از نوامبر سال 1992 تلقی می شود. اوضاع در چلسی چندان بهتر نیست، چون آنها در دور جدید حضور هیدینگ در استمفوردبریج، نتیجه ای بهتر از تساوی مقابل واتفورد نگرفتند. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر تنها چند امتیاز با فانوس به دستان فاصله داشته و بدون شک به اندازه یونایتد مشتاق کسب نتیجه در این مسابقه است. هواداران چلسی از اینکه هنگام سفر به اولدترافورد، ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی قرمزها ببینند، ابا داشتند، ولی اکنون می توانند با تماشای برد تیم شان، احتمالا شاهد کنار رفتن لوئیس فن خال از سکان هدایت تیم رقیب باشند. با این حال، پیش بینی ها حکایت از برد خفیف یونایتد در این بازی دارد:

منبع

۷ دی ۱۳۹۴
بوسنیچ: مورینیو گزینه ای مناسب برای جانشینی فن خال است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دروازه بان سابق تیم های چلسی و منچستر یونایتد معتقد است که سرمربی پرتغالی سابق چلسی باید هدایت شیاطین سرخ را بعد از خروج لوئیز فن خال بر عهده گیرد.

به گزارش وبسایت GOAL، مارک بوسنیچ بر این عقیده است ژوزه مورینیو باید صبر و شکیبایی به خرج دهد تا بعد از فن خال، سرمربی منچستر یونایتد شود.

بعد از شکست 2 بر صفر روز شنبه مقابل استوک سیتی که چهارمین شکست در هفت بازی اخیر شیاطین سرخ بوده، فشار انتقاد ها بر لوییز فن خال افزایش یافته و شایعاتی مبنی بر اخراج او شنیده می شود.
طبق گزارشات اگر مرد هلندی در بازی آینده یونایتدی ها نتواند از پس چلسی بر بیاید، آن گاه تصمیم باشگاه برای جانشینی ژوزه مورینیویی که 17 دسامبر از سکان هدایت چلسی برکنار شد، جدی تر از گذشته خواهد شد.

مارک بوسنیچ که سابقه دروازه بانی در هر دو تیم یونایتد و چلسی را دارد به TalkSPORT این گونه گفته:

"اگر یک مربی به شکل مداوم شکست بخورد، انتخاب برای مدیریت باشگاه در خصوص ماندن یا نماندن او آسان تر می شود. من بعد از جدایی فرگوسن از اولدترافورد اطمینان داشتم که مورینیو بهترین جانشین برای او خواهد بود. او مربی بزرگی است و توانایی هدایت تیمی همچون منچستر یونایتد را دارد."

۷ دی ۱۳۹۴
ادعای رسانه های انگلیسی: مورینیو با رد پیشنهاد رئال مادرید، آماده هدایت شیاطین سرخ
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

امروز Sunday Times مدعی شد که ژوزه مورینیو احتمالاً پیشنهاد بازگشت به رئال مادرید را رد کرده است.

طـرفداری- این روزنامه گزارش می دهد که، رافا بنیتز خود را در شرایط سختی می بیند، چراکه فلورنتینو پرز قراردادی طولانی مدت به سرمربی پرتغالی پیشنهاد کرده است و امکان بازگشت فوری را فراهم می کند. اما مورینیو ترجیح می دهد در انگلستان بماند و خود را برای پیشنهاد احتمالی از سوی منچستر یونایتد آماده نگه داشته است.

در تیتر این خبر آمده است که "نا امیدی رئال مادرید از امضای قرارداد با ژوزه"، و این بیشتر به خاطر تمایل مورینیو به ماندن در لیگ برتر است و ترجیحاً مایل به آغاز همکاری از تابستان آینده و پایان فصل جاری است.

جایگاه لوئیس فن خال در اولدترافورد روز به روز حساس تر می شود، و اگر او اخراج شود یا از پست خود استعفا کند، ممکن است تغییری در برنامه های مورینیو ایجاد شود.

۷ دی ۱۳۹۴
هیوز: منچستر یونایتد از فقدان اعتماد به نفس رنج می برد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مارک هیوز، سرمربی تیم استوک سیتی معتقد است که منچستر یونایتد از فقدان اعتماد به نفس رنج می برد.

به گزارش Fourfourtwo، تیم هیوز موفق شد به راحتی با نتیحه 2-0 از سد 20 دوره قهرمان لیگ برتر عبور کند و اکنون این مربی در این رابطه می گوید:

"ما در مورد سطح اعتماد به نفس آنها صحبت کردیم چون باید تا جایی که می توانید بیشترین استفاده را از نقاط ضعف حریف خود ببرید و این باعث می شود تا به عنوان یک تیم رشد کنید. فکر می کنم این دقیقاً کاری است که در نیمه اول انجام دادیم. اجازه ندادیم که بازی آنها جا بیفتد و هرگونه اضطراب یا دلهره ای که در مورد بازی داشتیم از بین رفت چون از همان ابتدای کار واقعاً بر بازی مسلط بودیم."

"یونایتد سه یا چهار بازی است که پیروز نمی شود بنابراین این مسئله به اعتماد به نفس مربوط می شود. اعتماد به نفس باعث می شود تا فرصت ارائه عملکردی خوب را داشته باشید و به عنوان یک تیم خوب بازی کنید."

هیوز امیدوار است که تیمش در دیدار بعدی خود که میزبان اورتون هستند نیز عملکرد مقتدرانه ای ارائه کند.

۷ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۹۰۰ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۰,۵۰۱ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۸۷ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۷۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۳۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۹۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۷۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۸ کاربر آنلاین است. (۲۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!