به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نه بچه ها ،باور کنید تا جاییکه میدونم عمدا اسمشو تغییر داده!
ضمنا منظورم معنی اش تو زبان اسپانیایی بود.
لطفا هر کی بلده،بگه. حالا اگه معنی بدی نداشت که همینجوری گفته ولی بعید میدونم.

۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
تو زبان اسپانیایی یعنی سوت!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خب من تو گوگل ترانسلیت Pito رو سرچ کردم
به معنی کسیه که سوت میزنه.
یا غرغر میکنه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: foad_fcbarca
پیام: ۶۱۷
عضویت از: ۱۰ فروردین ۱۳۸۹
از: ناف کاتالان
طرفدار:
- puyol...xavi....piqe......messi....
- maradona
- perspolis
- berzil/spania
- کریم باقری علی کریمی
- رای کارد/گواردیولا/دنيزلي
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
کسی از بچه ها یک سایتی سراغ نداره که جشن قهرمانی رو برای دانلود گذاشته باشه

هر جا میگردم فقط گل هارو گذاشته

البته سایت رسمیرو نگشتم چون معمولا یک زره دیر لینکارو میزاره

جمال هرچي بارساييو عشقه
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: lindo
پیام: ۱,۰۱۸
عضویت از: ۲۳ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مهندس ژاوی- داوید ویا- کینگ لئو- کاپیتان- پدرو- دن اندرس
- رونالدینیو ـ یوهان کبیر
- تاج كبير آسيا
- اسپانیا - ایتالیا
- کاپیتان فرهاد مجیدی - خسرو حیدری - جباري-رحمتی
- پپ گواردیولا- تيتو- يوهان كرايوف
گروه:
- کاربران عضو
خدایا من به عدالتت شک دارم...!!
چرا به پپ انقد شخصیت دادی به مورینیو انقد حماقت
چرا به ژاوی انقد متانت دادی به اوزیل انقد وقاحت
چرا به مسی انقد انسانیت دادی به مارسلو انقد حیوانیت
چرا به موری انقد روحیه دلقک بازی دادی و به میمون انقد کم
؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!!!؟!؟!؟!؟!!؟

and sometimes I despair at who I've become...
(anathema, regret)
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب الکلاسیکو دیگه ای با برد غرور افرین مردان کاتالان همراه بود ، این بازی به وضوح نشان دهنده برتری مطلق بارسلونا چه در زمین بازی چه در حاشیه های بازی بود .

نایب رئیس بارسا: مورینیو آفتی برای فوتبال اسپانیاست

این حرف نائب رئیس بارسلوناست که خطاب به وی ، از کار های او انتقاد شدید میکند پیکه هم در اظهار نظری مورینیو را به همین لغب خوانده بود

چابی ارناندس ، کاپیتان بارسلونا در پایان دیدار چهارشنبه شب ورزشگاه نوکمپ که با قهرمانی بارسا در سوپرکاپ اسپانیا همراه بود به تندی از بازیکنان رئال مادرید انتقاد کرد.

ستاره کاتالان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به بارسلونا تی وی گفت:« وجهه ای که رئال از خود به نمایش می گذارد تاسف آور است. تصاویر، خودشان کاملا گویا هستند. اینها اصلا در حد و اندازه های یک موسسه نیست.ما به عدالت باور داریم و این عدالت را پیاده می کنیم.رئالی ها نمی گذاشتند ما بازی کنیم.فقط لگد می زدند ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. ما به عدالت باور داریم و عدالت پیاده شد. می توان با حالت معمولی و یابا حالت تهاجمی بازی کرد. مارسلو به قصد آسیب رساندن به سسک روی او خطا کرد و همین را می توان در مورد په په هم گفت.این تاسف آور است . برای دنیای فوتبال تاسف آور است که چنین رفتارهایی با محرومیت مواجه نمی شوند. و رئالی ها به اعتراضاتشان ادامه می دهند. زمانی که رئال در جام حذفی به قهرمانی رسید، در زمان اهدای جام ما در زمین ماندیم و آنها هم باید در زمان اهدای جام سوپرکاپ به ما، همین کار را می کردند.»

چابی درمورد بازی چهارشنبه شب گفت:« مادر اوج آمادگی فیزیکی مان نبودیم و با این وجود توانستیم رئال را شکست دهیم. در نیمه اول بازی خوبی را ارائه دهیم ولی در نیمه دوم کار تا حدودی برایمان سخت شده بود.»

این ها حرف های ژاوی بعد از بازی بود که به وضوح نشان دهنده ناراحتی بارسا از برخورد های غیر اخلاقی رئالی ها در زمین است

در دقایق پایانی دیدار سوپرکاپ اسپانیا و زمانی که درگیری بین ویا و اوزیل بالا گرفته بود و بازیکنان دو تیم سعی در جدا کردن بازیکنان درگیر داشتند، ژوزه مورینیو هم بیکار نبود.

آقای خاص که با ظاهری آرام در آن گوشه ایستاده بود، ناگهان به سمت تیتو ویلانوا، دستیار گواردیولا نزدیک شد و با انگشت به چشم ویلانوا حمله کرد. مربی دوم بارسلونا هم برگشت و او را حل داد. البته مورینیو در کنفرانس خبری پایان بازی تمایل چندانی نداشت تا دراین رابطه صحبت کند و گفت که حتی نمی دانسته که تیتو ویلانوا چه کسی است
دیدن این ویدئو
این خبر سایت گل هست که در زیرش ویدئو اون رو هم گزاشته ، یعنی این کار اوج بیفرهنگی یک مربی رو نتنها در فوتبال بلکه در تمام رشته های ورزشی میرسونه

حالا به مصاحبه های این مرد بی فرهنگ فوتبال میرسیم:
مورینیو: درمورد«پیتو»یا نامش هرچه که بود،چیزی برای پنهان کردن ندارم
مربی پرتغالی از آنچه میان او و تیتو ویلانووا گذشت می گوید

در پایان دیدار چهارشنبه شب دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا که با پیروزی و قهرمانی بارسلونا همراه بود، ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید با چهره ای خشن وارد سالن کنفرانس خبری شد.

مورینیو با جدیت و قاطعیت تمام پاسخ سوالات خبرنگاران را می داد:« ما دو بازی خیلی خوب و کاملی را ارائه داد.من از روند رشد و پیشرفت و عملکرد تیمم واقعا راضی هستم. ما بازی تماشایی و خوبی را ارائه کردیم و نمی توانم هیچ چیز دیگری بگویم. ما برای بازی کردن به بارسلونا آمده بودیم ولی از دقیقه اول نیمه دوم ،دیگر ازتوپ جمع کن ها خبری نبود.رفتاری مثل رفتار تیمهای کوچک که در شرایط سخت و بد قرار می گیرند.این یک انتقاد نیست، بلکه اتفاقی است که رخ داده.»
آقای خاص درمورد بازی خشن په په ومارسلو در زمین مسابقه هم صحبت کرد و به دفاع از عملکرد شاگردانش پرداخت. مورینیو در صحبتهایش وقوع برخورد میان او و تیتو و وارد کردن انگشتش در چشم دستیار گواردیولا را تکذیب کرد و البته در صحبتهایش با تحریف اسم ویلانوا گفت:«په په و مارسلو بازی خوبی را به اجرا گذاشتند. داور آماده است تاهرکسی را که از نظر او اشتباه کرده، جریمه کند. په په کارت زرد بی دلیلی گرفت. درمورد «پیتو» ویلانوا (اسم واقعی او تیتو ویلانوا است) یا هر چیزی که نام اوست، هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارم. دوربین ها همه تصاویر را گرفته اند. من برای بازی کردن، به عنوان یک مردِ متشخص و با شخصیت بودم و با اولین باد زمین نیفتادم.»

مورینیو که از عملکرد تیمش راضی بود اعلام کرد که از از دست دادن اولین عنوان قهرمانی سال جدید ناراحت است:« نمی توانم بگویم که راضی و خوشحال هستیم، ولی سوپرکاپ کم اهمیت ترین و کوچکترین جام فصل است. تا الان نشان داده ایم که به مراتب بهتر از فصل قبل هستیم.اگر به شش بازی اخیرما مقابل بارسلونا نگاه کنی و به نتایج بازیها دقت کنی،می فهمی که تعادل و برابری خاصی بر بازیها حکمفرما بوده؛ تساوی های فراوان. یک پیروزی برای ما در جام حذفی و یک پیروزی برای آنها در نوکمپ و بقیه داستانها که ارزش حرف زدن ندارند.»

این مصاحبه چند نقل قول داره که میزارم
نقل قول
« نمی توانم بگویم که راضی و خوشحال هستیم، ولی سوپرکاپ کم اهمیت ترین و کوچکترین جام فصل است.

من میخوام بدونم برای کم اهمیت ترین و بی ارزش ترین جام فصلت چرا اینطوری داشتی به بازیکن هات التماس میکردی که توی زمین جنجال درست کنن

نقل قول
تا الان نشان داده ایم که به مراتب بهتر از فصل قبل هستیم.

اره ، با تیم اصلیت در مقابل تیم های دسته سومی امریکا و چین!!! اونم توی بازی های دوستانه
نقل قول
اگر به شش بازی اخیرما مقابل بارسلونا نگاه کنی و به نتایج بازیها دقت کنی،می فهمی که تعادل و برابری خاصی بر بازیها حکمفرما بوده؛ تساوی های فراوان. یک پیروزی برای ما در جام حذفی و یک پیروزی برای آنها در نوکمپ و بقیه داستانها که ارزش حرف زدن ندارند.»

بله کاملا مخصوصا اولین بازیت مقابل بارسلونا ! واقعا عجب برابری بود
بعقیه داستان به خاطره این ارزش حرف زدن نداره که توی ورزشگاه خودتون توی نیمه نهایی مقابل ما زانو زدید بازیکن هات رو تحریک به درگیری کردی کریس رونالدو گفته بود ما رو پر گل میبرین ولی پرگل باختین به خاطره چرت گفتن هات و توهین هات به چند تا از نهاد های بزرگ دنیا محکوم به شکست شدی توی مصاحبه های اخیرت جرات حرف زدن نداشتی اعتراف کردی که باید خفه بشی انگشتت رو توی چشم ویلانووا فرو کردی ولی جنم اعتراف به جرم رو جلوی شواهد و مدارک معتبر نداشتی

حالا دعوت میکنم به مصاحبه گواردیولا بعد از بازی توجه کنید و خودتون شخصیت ها رو با هم مقایسه کنید
گواردیولا:راستش را بخواهید فکر نمی کردم بتوانیم رئال را ببریم
مربی جوان بارسلونا معتقد است که تصاویر لحظات درگیری خودشان همه چیز را میگویند

سایت گل- پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که انتظار برد تیمش مقابل رئال مادرید را نداشته. بارسلونا با برد 2-3 در دیدار برگشت و با توجه به تساوی 2-2 دو تیم در دیدار رفت، توانست قهرمان سوپرکاپ اسپانیالقب بگیرد

در پایان این مسابقه پپ گواردیولا مربی تیم قهرمان سوپرکاپ به خبرنگاران گفت:« راستش را بخواهید انتظار نداشتم که بتوانیم رئال را شکست دهیم. این بیشتر از دلنشینی برایم تعجب آور بود.» گواردیولا به این دلیل این صحبتهارا مطرح کرد که تیمش اردوی پیش فصل را به مراتب دیرتر از رئال مادرید شروع کرده بود.

مربی بارسلونا ادامه داد:« من بازیکنانی دارم که الگو و نمونه خوبی برای سایرین هستند، چه در زمین مسابقه و چه در کنفرانس های خبری. » او در ادامه درمورد رئال مادرید هم صحبت کرد:« رئال بدترین حریف ممکن برای تیم ما در این دیدار بود و باید بگویم که نتیجه دیدار رفت، کلید اصلی موفقیت ما در سوپرکاپ بود.»

روزنامه مارکا با بازتاب صحبتهای مربی جوان بارسلونا به این نکته اشاره کرد که گواردیولا ترجیح داد تا درمورد برخوردی که میان ژوزه مورینیو و تیتو ویلانوا رخ داد، نظری ندهد. مورینیو در زمانی که بازیکنان دو تیم با هم درگیر بودند به سمت تیتو رفت و انگشتش را در چشم او فرو برد.گواردیولا همچنین در این باره که رئالی ها قبل از آنکه بازیکنان بارسلونا جام را بالای سر ببرند از زمین مسابقه خارج شدند هم صحبت کرد و گفت:« تصاویر به تنهایی دراین باره حرف می زنند.باید مراقب بود، چرا که یک روز آسیبهایی به ما وارد خواهد شد؛ نه در داخل زمین، بلکه خارج از آن و همه ما تا حدودی در این باره مسئول هستیم. اگر آنها این را حس نمی کنند و اگر نمی خواهند در طول مراسم اهدای جام، بمانند، این مشکل ما نیست.»

مربی جوان بارسلونا در واکنش به صحبت مورینیو که گفته بود در نیمه دوم بازی، از توپ جمع کنها خبری نبود گفت:« این به من مربوط است؟ من آنقدر کار دارم که وقت ندارم که با توپ جمع کن ها جلسه بگذارم.»

او درادامه درمورد سسک فابرگاس هم صحبت کرد و گفت:« در ده دقیقه بازی او را دیدیم. در اولین حرکتی که سسک با پیراهن بارسا انجام داد، به محوطه جریمه حریف رسید. از او راضی ام، چون در مدت خیلی کوتاهی توانست اولین جامش را با بارسا کسب کند.»

مربی بارسا درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که نیمکت نشینی الکسیس سانچس به این دلیل بود که او در جرین گرم کردن قبل از بازی احساس ناراحتی می کرد.

با قهرمانی بارسا در سوپرکاپ اسپانیا، گواردیولا توانست با رکورد جامهای کسب شده توسط یوهان کرویف برابری کند و مربی جوان بارسلونا در بخش پایانی صحبتهایش دراین باره گفت:« من این جامها را به تنهایی کسب نکرده ام؛ بلکه همه ما با هم به این جام ها رسیدیم .»

و بهتره به یک رکورد مادرید هم اشاره ای داشته باشیم :
مادریدی ها هم رکورد شکن شدند رکورد دریافت کارد زرد و قرمز که دست خودشونه(راموس) حالا رسوایی دست جمعی هم راه انداختن
کارت زرد : خدیرا ، رونالدو ، مارسلو ، په په ، راموس ، بنزما و کوئنت رائو به علاوه قرمز مارسلو

۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

و بهتره به یک رکورد مادرید هم اشاره ای داشته باشیم :
مادریدی ها هم رکورد شکن شدند رکورد دریافت کارد زرد و قرمز که دست خودشونه(راموس) حالا رسوایی دست جمعی هم راه انداختن
کارت زرد : خدیرا ، رونالدو ، مارسلو ، په په ، راموس ، بنزما و کوئنت رائو به علاوه قرمز مارسلو

قرمز اوزیل،زرد مارسلو. و البته چندین کارت زردی که داده نشد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
خوب با اینکه بازی به خیر و خوشی تموم شد و ما بردیم ولی احساس میکنم بارسا مینتونست حتی بهتر از این بازی کنه و تسلطش رو میانه میدان بیشتر کنه همون طور که دیدن ما آنچنان تو خط دفاع کم نمیوردیم ولی از هافبک هامون خیلی راحت عبور میکردن که به نظرم بهترین سیستمی که میتونه بارسا رو جلوی همه تیم ها پیروز کنه این سیستم هست که توش از اکثر بازیکنامون استفاده بهینه میشه و مسی توش بیشتر بهش بازی میرسه همون طور که دیدین ویا اصلا تو بازی موثر حظور نداشت و مسی هر وقت یه خط اومد عقب تر و از چپ یا وسط بازی سازی کرد تونست گل بزنه حالا سیستم مورد نظر من اینه وزیرش هم توضیح میدم

+++++++ ویا +++++++++
++ مسی++++++الکسیس+
++++++++++++++++++
+فابرگاس++ژاوی++اینیستا++
++++++++++++++++++
+دنی++++++++++پویول++
++++بوتسگتس+پیکه+++++
این سیستم زمانی هست که تیم میخواد دفاع کنه که پویول میتونه بر گرده داخل تر و عبور از سمت چپ رو کلا ببنده همون طور که تو فینال چمپیونز لیگ 3 سال پیش جلوی منچستر رونالد رو بست....
و در نبود پویول بازیکنای دیگه ای هم هستن که سمت چپ ر وخوب ببندن
زوج بوتسگتس و پیکه تمام توپ هایی که از دو سمت سانتر میشه دفع

+++++ویا+++++++++
+مسی+++الکسیس++
++++فابرگاس+++++++
دنی++++++++اینیستا+
+++++ژاوی++++++++
+++++++++++++++
بوتسگتس+پیکه+پویول+
تو این سیستم حمله
فابرگاس یا اینیستا میتونن تو حمله شرکت کنن و عملا دو تا لوزی داشته باشیم که هر بازیکنی وارد این لوزی بشه نتونه از داخلش رد شه به دنی هم بازی بیشتری میرسه و ژاوی هم میتونه از پشت بهترین بازی سازیا رو کنه همون طور که میبینین این طور ی بارسا میتونه حتی دفاع لایه لایه رئال رو نابود کنه چون گرفتن هر کدوم از این بازیکنا سختی خودش رو داره و زمانی که نیاز به بازی سازی بیشتری شد فابرگاس و مسی میتونن جا به جا شن تا مسی درست مثل دیشب از دو خط جلو تر از ژاوی بازی سازی کنه در هر صورت احساس میکنم این سیستم بهترین سیستم موجود برای بارسا با این بازیکنا باشه
و در آخر مبگم که این فقط یه نظر شخصی بود

۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بنظر من درحال حاظر ماسکرانو از هرنظر برای بارسلونا بهتر از بوسکتسه.

بوسکتس از همهء بازیکنان با یه استارت جا میمونه!

اصلاً نمیشه که بوسکتسو در دفاع گذاشت

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۲۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وحیـد-بارساپروکسی نوشته:

بنظر من درحال حاظر ماسکرانو از هرنظر برای بارسلونا بهتر از بوسکتسه.

بوسکتس از همهء بازیکنان با یه استارت جا میمونه!

اصلاً نمیشه که بوسکتسو در دفاع گذاشت

آره میشه روش کار کرد و از ماسکرانو استفاده کرد
ولی به نظر من اگه پپ بخواد با اومدن سسک و الکسیس بخواد بعد هر 4 قرن ازشون استفاده کنه و همش به پدرو و بوتسگتس بازی بده و تیاگو هم خاک بخوره همین الان خردیامون رو بفروشیم برامون بهتره

۲۷ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۹,۱۹۶ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۶,۲۹۶ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۶۶ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۹۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۰۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۸۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۴۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۰ کاربر آنلاین است. (۱۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!