به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پیگرینی خطاب به منچستر سیتی: پس از اینکه لیگ برتر را بردم، اخراجم کنید!
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مانوئل پیگرینی اعتراف کرد که حتی اگر در این فصل، قهرمانی در لیگ برتر را نیز کسب کند، ممکن است اخراج شود.

مانوئل پیگرینی قبول دارد که شرایط ادامه به کار او در منچستر سیتی پس از اتمام فصل، در هاله ای از ابهام است.

به گزارش Dailymail، این مربی شیلیایی به خوبی می داند که حتی اگر قهرمانی لیگ برتر یا حتی چیزی بیش از این را نیز در این فصل به دست آورد، بالاخره پس از اتمام فصل از او خواسته می شود تا ورزشگاه اتحاد را ترک کند.

مدت هاست که گفته می شود گواردیولایی که در پایان فصل بایرن را ترک می کند، سرمربی گری فصل بعد سیتی را بر عهده خواهد گرفت و در این بین صحبت های اخیر این مربی اسپانیایی که گفته دوست دارد در لیگ برتر مربی گری کند نیز این شایعه را بیش از پیش به حقیقت نزدیک کرده است.

پیگرینی نیز همواره در دوران تصدی خود با چنین شایعاتی دست و پنجه نرم کرده و خاطر نشان کرد که باشگاه حق دارد حتی علی رغم موفقیت نیز، سرمربی تیم را تغییر دهد. این مربی 62 ساله گفت:

فکر نمی کنم که جایگاه من در آینده باشگاه، ربطی به کسب کردن یا نکردن عناوین داشته باشد. اگر چه برای منِ مربی، کسب عناوین مهم اند، زیرا شغل من این است. طرز فکر من به گونه ای است که اگر بخواهم بین تمدید قرار دادم تا 5 سال دیگر علی رغم به دست نیاوردن عنوانی و به دست آوردن عناوین علی رغم اخراج شدنم، یکی را انتخاب کنم، بدون شک دومی را بر می گزینم. وظیفه مربی، قهرمانی در رقابت های مختلف است و بقیه چیز ها زیاد اهمیتی ندارند. فکر می کنم مالک یک باشگاه، حق دارد که مربی خود را تعویض کند، حالا چه او جامی به دست آورده باشد، چه نه. همه چیز به اعتماد به نحوه کارکرد شما بر می گردد و این موضوع بسیار مهم تر این است که برای مالک جامی کسب کنید یا نکنید.
گفتنی است که شاگردان پیگرینی همچنان در چهار جام این فصل حضور دارند و وی در صورت جایگزین شدن توسط گواردیولا، می تواند خداحافظی باشکوهی با باشگاه داشته باشد. اما با این حال که پیگرینی ادعا می کند او چاره ای به جز موفقیت در تمامی جناح ها ندارد، همچنین اعتقاد دارد که به دست آوردن چهارگانه تقریباً غیر ممکن است.

پیگرینی که در حال آماده سازی تیمش برای مقابله با اورتون در چهارچوب دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلستان است، اضافه کرد:

بازی های زیادی پیش رو داریم. نظر من را بخواهید، دوست دارم در همه رقابت ها حضور داشته باشیم، اما من نگران جام حذفی هستم. پس از مراحل اولیه، کم کم بازی های شما در لیگ برتر را به تعویق می اندازند تا بتوانید در این جام ادامه دهید. مطمئن نیستم که بتوانیم در تمامی رقابت ها به کار خود ادامه دهیم. فکر می کنم که اگر همزمان هم در نیمه نهایی جام حذفی و هم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم، آن وقت یکی از دیدار هایمان در لیگ برتر را اصلاً نمی توانیم برگزار کنیم. چرا که هیچ میان هفته خالی وجود ندارد و اصلاً وقتی برای انجام دادن هفته 36 لیگ نداریم. هیچ میان هفته ای خالی نیز تا قبل از پایان لیگ وجود ندارد تا بتوانیم آن بازی را به وقت دیگری موکول کنیم.
یایا توره یکی از ارکان اصلی موفقیت سیتی در ادوار گذشته بوده و پیگرینی عقیده دارد علی رغم انتقادات اخیر، این بازیکن ساحل عاجی هنوز نقشی کلیدی در تیمش ایفا می کند. وی در این رابطه عنوان کرد:

یایا بازی بسیار خوبی در تیم ما انجام می دهد. فکر می کنم که او بازیکن بسیار کلیدی برای ما است. رسانه های مختلفی از زبان بدن و نحوه دویدن او انتقاد می کنند، اما اگر آمار یایا پس از هر بازی را مشاهده کنید، متوجه می شوید که او یکی از بازیکنانی است که بیشتر از همه می دود.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ دی ۱۳۹۴
فاولر: لیوپول باید چند بازیکن تازه به خدمت بگیرد
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

رابی فاولر عنوان کرد که کلوپ به کمک چند خرید تازه، می تواند لیورپول را به موفقیت برساند.

رابی فاولر اسطوره باشگاه لیورپول عنوان کرد که کلوپ می تواند به کمک چند خرید تازه، باشگاه را به قهرمانی در لیگ جزیره برساند.

به گزارش FFT، کلوپ در ماه اکتبر به آنفیلد آمده و تاکنون نتایج قابل قبولی را همراه با این تیم کسب کرده است. وی موفق شد به همراه لیورپول در دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی انگلستان مقابل استوک سیتی به برتری برسد و همچنین در رتبه هشتم لیگ جزیر نیز قرار داشته باشد.

گفتنی است که لیورپول از سال 1990 تاکنون موفق به قهرمانی در لیگ جزیره نشده است، اما رابی فاولر اظهار امیدواری کرد که این تیم به همراه کلوپ می تواند بار دیگر قهرمانی در این رقابت ها را تجربه کند. اسطوره باشگاه لیورپول گفت:

ببینید، از نظر من مشخص است که جاه طلبی در تیم وجود دارد. هر باشگاهی در جهان که مربی مانند یورگن کلوپ را به خدمت می گیرید، یعنی می خواهد بهترین باشد. مشخصاً کلوپ می خواهد تاثیر خود را بر ترکیب تیم بگذارد. او چند بازیکن تازه جذب خواهد کرد، اما ببینید، من قرار نیست که اینجا بایستم و بگویم:' بله، ما به زودی قهرمان لیگ جزیره می شویم'. از نظر من مشخص است که لیورپول به همراه یورگن در حال پیشرفت است و امیدوارم که این مرد عنوانی برای ما کسب کند که چندین سال است نتوانسته ایم آن را به دست بیاوریم.
در حال حاضر، فاولر در سیدنی حضور دارد و در حال آماده سازی خود برای حضور در ترکیب تیم اسطوره های لیورپول در مقابل اسطوره های استرالیا است. همچنین در کنار او، استیون جرارد بازیکن فعلی تیم لس آنجلس گلکسی آمریکا نیز حضور دارد که قرار است در پایان سال 2016 از میادین فوتبال خداحافظی کند.

اخیراً، گفته می شود که جرارد 35 ساله به لیگ استرالیا خواهد پیوست و فاولر که خود دو سال را در این کشور توپ زده، عنوان کرد که تنها از استرالیا خاطرات خوش به یاد دارد. وی گفت:

"چه کسی می داند که چه پیشنهاداتی به او می شود، اما فکر می کنم که استیون از بودن در ایالات متحده آمریکا رضایت دارد. اگر از من نصیحتی بخواهد، به او می گویم که من واقعاً از بودن در استرالیا لذت بردم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ دی ۱۳۹۴
رسمی؛ دیدیه دروگبا از جهان فوتبال خداحافظی کرد
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

اسطوره فوتبال ساحل عاج و باشگاه چلسی، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

قهرمان سیاه استمفورد بریج، فاتح لیگ قهرمانان اروپا، الگوی هزاران جوان در قاره آفریقا، دیگر به طور حرفه ای فوتبال بازی نخواهد کرد.

دیدیه دروگبا در سن ۳۷ سالگی فوتبال را کنار می گذارد تا به کادر مربیگری باشگاه محبوبش ملحق شود. دروگبا پس از درخشش در فوتبال فرانسه و حضور در باشگاه هایی مثل گنگام و المپیک مارسی، در سال ۲۰۰۴ راهی چلسی شد. او در ۳۸۱ بازی طی هشت سال حضور در چلسی، ۱۶۴ گل به ثمر رساند.

وی پس از تجربه حضور در شانگهای چین که با ۸ گل در ۱۱ بازی همراه بود، به گالاتاسرای رفت. دروگبا در ترکیه هم موفق بود و ۲۰ گل برای این باشگاه به ثمر رساند. بازگشت دیدیه به چلسی، خیلی درخشان نبود و او سال پایانی فوتبالش را در کانادا سپری کرد. دروگبا با ۱۲ گل در ۱۴ بازی در مونترئال ایمپکت، به دوران فوتبال باشگاهی اش پایان داد.

وی در عرصه ملی، ۱۰۴ بار برای تیم ملی ساحل عاج به میدان رفت و ۶۵ گل به ثمر رساند. دروگبا بهترین گلزن تاریخ ساحل عاج است.

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
اورتون 2-1 منچسترسیتی؛ شکست سیتیزن ها در گودیسون پارک
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

دو تیم اورتون و منچسترسیتی از دور رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلستان به مصاف هم رفتند که در پایان این اورتون بود که موفق شد منچسترسیتی را مغلوب کند.

ترکیب دو تیم:

اورتون: جوئل، کولمن، استونز، فونس موری، بینس، بسیچ، بری، دلوفو، بارکلی، کلورلی، لوکاکو

منچسترسیتی: کابایرو، سانیا، اوتامندی، مانگالا، کلیشی، فرناندینو، دلف، سیلوا، توره، دی بروین، آگوئرو

شرح گل ها:

اورتون 1-0 منچسترسیتی (دقیقه 45 نیمه نخست): در شلوغی محوطه جریمه، فونس موری توپ ریباندی را که روی یک ضربه کرنر به او رسید، در غفلت مدافعین سیتی وارد دروازه کابایرو کرد

اورتون 1-1 منچسترسیتی( دقیقه 76): حرکت زیبای آگوئرو و پاس در عمق او برای ناواس که یارگیری نشده بود، او را در موقعیت تک به تک قرار داد و او با ضربه ی پای چپ کار را برای سیتیزن ها به تساوی کشاند

اورتون 2-1 منچسترسیتی (دقیقه 78): گل منچسترسیتی تنها یک دقیقه دوام داشت و سانتر بری و ضربه سر لوکاکو که بالاتر از اوتامندی و دمیکیلیس زده شد وارد دروازه کابایرو شد

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
اوزیل برای سومین بار پیاپی بازیکن ماه آرسنال شد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

ستاره آلمانی توپچی ها برای سومین بار پیاپی موفق به کسب این عنوان شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه آرسنال، این بازیکن 27 ساله در ماه دسامبر عملکردی فوق العاده داشت و توانست با کسب 81.2% آرا در گرفتن این جایزه هت ریک کند! اوزیل در این ماه توانست مقابل بورنموث گلزنی کند و مقابل تیم های ساندرلند، استون ویلا و منچسترسیتی (دو بار) نیز پاس گل بدهد. در این رده بندی، ژیرو که موفق شده بود در ماه دسامبر 6 گل بزند دوم و پتر چک هم سوم شد.

مسوت اوزیل: 81.2%

اولیویه ژیرو: 9.2%

پتر چک: 6.4%

سایر بازیکنان: 3.2%

برندگان این جایزه در ماه های گذشته:

آگوست: فرانسیس کوکلین

سپتامبر: تئو ولکات

اکتبر، نوامبر و دسامبر: مسوت اوزیل

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
هازارد قصد دارد از چلسی جدا شود
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه بر این باور است که می تواند ستاره بلژیکی را از چنگ رئال مادرید در بیاورد.

به نقل از وبسایت GOAL، ادن هازارد تصمیم دارد پایان فصل چلسی را ترک کند. در همین حال باشگاه پاریسن ژرمن این بازیکن 24 ساله را زیر نظر دارد و می خواهد با پیشنهادی 45 میلیون پوندی هازارد را در تابستان به پارک دو پرنس انتقال دهد.

اما مسئولان باشگاه چلسی ارزش ستاره بلژیکی شان را دو برابر قیمتی که پاریسی ها در تلاش برای جذب شماره 10 استمفورد بریج هستند اعلام کرده اند.

همچنین طبق گزارش دیلی میل، ادن هازارد به دوستان نزدیکش احتمال ترک چلسی را داده، اما از مقصد آینده اش حرفی به زبان نیاورده است.

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
عدنان یانوزای به منچستریونایتد بازگشت
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

وینگر بلژیکی شیاطین سرخ پس از سپری کردن دورانی ناموفق در وستفالن، به انگلستان بازگشت.

وب سایت رسمی منچستریونایتد با انتشار بیانیه ای کوتاه، رسما خبر از بازگشت عدنان یانوزای به این باشگاه داد.

بروسیا دورتموند پذیرفته است که قرارداد قرضی عدنان یانوزای را لغو کند. عدنان به زودی به تیم اول (باشگاه) ملحق خواهد شد. او به منظور روشن کردن جزئیات به منچستر بازگشته است.

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
دروگبا: هنوز اعلام بازنشستگی نکردم
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاجی و 37 ساله در اکانت رسمی توئیتر خود، خبر بازنشستگی اش را تکذیب کرد.

شب گذشته اخباری مبنی بر اعلام خبر بازنشستگی دروگبا در سایت های خبری معتبر دنیا منتشر شد که امروز این خبر توسط خود دروگبا تکذیب شد.

اسطوره چلسی در پیام توئیتری خود نوشته: " هنوز اعلام بازنشستگی نکرده ام و همچنان با مونترال در حال تصمیم گیری درباره آینده ام می باشم."

گفتنی است که دروگبا تا پایان سال 2016 با مونترال قرارداد دارد. این در حالیست که گاس هیدینک، سرمربی چلسی از دروگبا دعوت به عمل آورده تا در ادامه فصل به کادر فنی چلسی بپیوندد.

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
بورنموث به دنبال جذب استفان الشراووی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

تیم بورنموث انگلیس، به دنبال جذب استفان الشراووی می باشد.

الشراووی به نظر می رسد دوران خوبی در لیگ فرانسه پشت سر نگذاشته است و باشگاه موناکو خواهان ادامه حضور قرضی او در این تیم نیست.

بنا بر گزارش منابع خبری ورزشی اسکای اسپورت ایتالیا، تیم بورنموث پیشنهادی برای به خدمت گرفتن قرضی، مهاجم تیم میلان به طور قرضی ارائه کرده است. الشراووی بازیکن ملی پوش ایتالیا که در این فصل به طور قرضی برای موناکو توپ زده است، علیرغم گلزنی در مقابل تاتنهام در لیگ اروپا، همچنان در لیگ فرانسه موفق به گلزنی نشده است.

این در حالیست که جنوا، بولونیا و فیورنتینا خواهان به خدمت گیری بازیکن ۲۳ساله ایتالیایی هستند که ۱۷ بازی ملی را هم در کارنامه خود دارد.

گفتنی است، بورنموث پیش از این موفق به انتقال قرضی خوان ایتوربه از رم شده بود و به دنبال این است تا با جذب الشراووی، به اوضاع خود در لیگ جزیره سر و سامان بدهد.

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴
کلوپ: خرید بازیکن جدید؟ نام گزینه ها را فراموش کردم
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

یورگن کلوپ در آستانه دیدار جام حذفی مقابل اکستر سیتی، از لیست بلند مصدومان تیم گفت.

در شرایطی که تعداد مصدومان لیورپول به عددِ عجیب یازده رسیده است، یورگن کلوپ امیدوار است با خرید بازیکن جدید و بازگرداندن بازیکنان قرضی وضعیت را مدیریت کند. کنفرانس خبری سرمربی آلمانی را از وبسایت رسمی باشگاه لیورپول می خوانید.

بازی با اکستر.

زمانی برای تمرین نداشتیم و فقط ریکاوری کردیم. این بازی برای ما یک تمرین است. بازی آخر اکستر را دیده ام. زمین آن ها در بهترین وضعیت نیست. تیمی را به زمین خواهم فرستاد که 100 درصد برای پیروزی آماده باشد با وجود اینکه آن تیم زمان زیادی در کنار هم بازی نکرده است. جام حذفی در آلمان اعتبار زیادی دارد و در انگلستان هم همینطور. احترام زیادی برای اف ای کاپ قائلم. از زندگی لذت می برم اما در حال حاضر به جای لذت باید به سختی کار کنیم. در بین بازی اکستر و آرسنال، استراحتی بسیار کوتاه داریم. هنوز نمی دانم کدام بازیکن ها را دارم و کدام ها را نه، بعد از تمرین امروز مشخص می شود.

وضعیت مصدومان.

مصدومیت کوتینیو جدی تر از لوورن است و مصدومیت لوورن از توره جدی تر است. اما هیچکدام از این سه را فردا نداریم. همیشه مشکل از عضله است اما دلیل آن را نمی دانم. کولو گرفتگی عضله دارد اما مشکلش جدی نیست. برای این بازی در دسترس نیست اما بازی بعد او را خواهیم داشت. دژان فکر می کنم برای بازی با من یونایتد برسد. برای فیل شاید یکی دو هفته دیگر زمان بخواهیم پس او سه هفته دور خواهد بود.

سم آلردایس مشکلات لیورپول در خصوص مصدومیت را به تمرینات و کیفیت بازی مورد قبول کلوپ نسبت داده بود.

به سم تبریک می گویم! او تجربه زیادی دارد و به نظر زمان کافی برای فکر کردن به مشکلات لیورپول داشته است. اما من زمان زیادی برای فکر کردن به این مسائل ندارم و به جای آن سعی می کنیم کنار هم بازی کنیم و برنده شویم. لیگ برتر را می شناسم و فشردگی برنامه را می دانم پس مشکلی با این موضوع ندارم. در کنار هم بازی می کنیم و وضعیف شفاف است. نسبت به وضعیت آکاهیم اما گاهی یک مصدومیت در زمان بد تمام ترکیب را تحت الشعاع قرار می دهد چون سایرین باید بیشتر بازی کنند. باید واکنش نشان دهیم و همین کار را خواهیم کرد. همه چیز را در مورد فشار مسابقات در جزیره می دانستم. ​مشکل ما را به فشاری که سبک من به بازیکنان وارد می کند نسبت می دهد اما من سبکی خلق نکرده ام. من نابغه نیستم. سعی داریم موفق باشیم اما به شانس هم نیاز داریم. چیزی که در حال حاضر از آن بی بهره ایم. شاید فشاری که به بازیکنان در نخستین بازی مقابل تاتنهام آمد زیاد بود اما آن نگاه ما به این است که به جا زیاد دویدن، در زمان درست سریع تر باشیم.

بازیکنان قرضی.

بازیکنانمان را بر می گردانیم مخصوصا اگر وضعیت خوبی در باشگاه های خود نداشته باشند. اوجو، کنت و ایلوری بازیکنان ما هستند. در مورد آن ها در تابستان بعد حرف می زنم اما در نگاهم، بهترین استعداد ها باید در باشگاه باقی بمانند و در کنار هم در تیم جوانان بازی کنند. شانس خوبی دارند اما فشاری وجود ندارد. اگر خوب کار کنند می توانند قدمی به پیش برندارند. در خصوص دیگر بازیکنان قرضی هنوز چیزی برای گفتن وجود ندارد.

خرید بازیکن.

حقیقت این است که سعی داریم واکنش نشان دهیم. پیدا کردن بازیکن با کیفیت دشوار است. باید بازیکنانی را پیدا کنیم که وضعیت خوبی در باشگاهشان ندارند یا باشگاهشان با مشکل مالی روبروست. با چشم های باز در بازار هستیم و این تمام حقیقت است. آیا مربی ای تاکنون نام ها را در کنفرانس مطبوعاتی لو داده است؟ باشد، نام بازیکنانی که می خواهیم را فراموش کرده ام!

منبع

۱۷ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۱۰,۴۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۲۳,۵۵۰ بازدید
۳ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۵,۲۰۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۵۹ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۸,۷۲۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۳,۸۹۷ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۲,۸۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۱,۶۱۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۷۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۱۴ کاربر آنلاین است. (۲۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!