به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بررسی آماری؛ بهترین دروازه بان لیگ جزیره چه کسی است؟
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

اسکای اسپورت، بررسی آماری برای مشخص شدن بهترین دروازه بان لیگ جزیره انجام داده است.

بررسی آماری از نظر دقایق حضور در زمین.
دروازه بان- تیم - دقایق بازی (دقیقه)

جک بوتلند- استوک سیتی - 1800
پتر چک -آرسنال -1800
تیم هاوارد -اورتون - 1800
گوژان - آستون ویلا - 1800
مایهیل - وست برومویچ - 1800
فابیانسکی- سوانزی - 1800
کاسپر اشمایکل- لسترسیتی - 1800

بررسی آماری از نظر تعداد مهار.

دروازه بان- تیم - تعداد مهار (تعداد)
بوتلند -استوک سیتی - 77
پانتلیمون- ساندرلند - 71
پتر چک- ارسنال - 66
تیم هاوارد - اورتون- 65
گوژان -آستون ویلا -64
هوگو لوریس- تاتنهام- 49
دخیا- منچستریونایتد- 43

بررسی آماری از نظر درصد مهار توپ هایی که به سمت دروازه آمده است.

دروازه بان- تیم - مهار شوت ها (درصد)
بوتلند- استوک سیتی - 78.57
پتر چک -آرسنال- 78.05
تاتنهام- هوگو لوریس- 76.56
آدریان- وست هم- 75.32
داوید دخیا -منچستریونایتد- 74.14

بررسی آماری از نظر اشتباهاتی که منجر به گل شده است

دروازه بان- تیم - اشتباهات منجر به گل (گل)
جان رودی- نوریچ- 3
بروک- بورنموث- 3
هوگو لوریس -تاتنهام- 2
مینیوله -لیورپول- 2
پانتلیمون- ساندرلند- 2
فابیانسکی- سوانزی- 2
پتر چک- آرسنال- 1
داوید دخیا- منچستریونایتد -1
جو هارت- منچسترسیتی- 1

بررسی آماری از نظر دقت پاس

دروازه بان- تیم - دقت پاس (درصد)
هوگو لوریس- تاتنهام- 64.42
سیمون مینیوله- لیورپول -62.89
فابیانسکی- سوانزی- 62.1
دخیا- منچستریونایتد -59.28
پتر چک- آرسنال - 58.49
استکلنبرگ- ساوتهمپتون -57.99

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
اریکسن: لیگ برتر، دشوار ترین لیگ دنیاست
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

کریستین اریکسن هافبک دانمارکی تاتنهام، عاشق حضور در انگلستان و اسپرز است.

اریکسن که از آژاکس به تاتنهام پیوسته بود، توانسته خود را به عنوان بازیکنی خلاق به فوتبال جزیره معرفی کند.

به گزارش میرر، وی در خصوص لیگ برتر گفت:

می بینم که بازیکنان زیادی با بلند پروازی به لیگ برتر می آیند اما اینجا سخت ترین لیگ در دنیاست. باید بتوانید از نظر فیزیکی و ذهنی با آن کنار بیایید. من توانستم با این موضوع کنار بیایم و هفت روز هفته با همین مسائل زندگی می کنم. اوضاع برای نامزدم دشوار است. قطعا او می خواهد که زیاد با او و دوستانش بیرون برویم اما وقتی در انگلستان بازی می کنید، این کار زیاد عملی نیست. هر 3-4 روز باید در یک دیدار بازی کنم و در بهترین شرایط باشم. بلند پروازم و می خواهم در اینجا موفق باشم.

مردم فکر می کنند که فوتبالیست های حرفه ای کار آسانی دارند؛ اینکه دو ساعت در روز تمرین می کنند و بعد به خانه می روند اما اینطور نیست. در هر لحظه باید برای بازی بعدی آماده باشیم. به استراحت، تغذیه مناسب نیاز داریم و دائما باید مراقب وضعیت بدنی خود باشیم. برخی بازیکنان روانشناس ورزشی دارند اما من نیازی به آن نداشته ام.

سن کمی داشتم که به تنهایی به آمستردام رفتم و به آژاکس پیوستم. رویاهای بسیاری دارم و همیشه در خصوص آینده کنجکاوم. اما زندگی در اسپرز فوق العاده است و عاشق آن هستم.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
تاتنهام 2-2 لسترسیتی؛ اشمایکل کوچک ناجی روباه ها
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

دو تیم تاتنهام و لسترسیتی در چارچوب رقابت های جام حذفی انگلستان امشب(یکشنبه) به مصاف هم رفتند که این بازی برنده نداشت.

دو تیم تاتنهام و لسترسیتی در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام٬ وایت هارت لین٬ به مصاف هم رفتند که مائوریسیو پوچتینو ترکیبی کاملاً جوان و متفاوت را به میدان فرستاده بود.

کلودیو رانیری مغز متفکر روباه ها نیز با آنالیز اسپرزها عرصه را بر هواداران تاتنهام تنگ کرده بود.

جو سنگین ورزشگاه اجازه خودنمایی به شاگردان رانیری را نمی داد٬ آنها تا به خود آمدند کریستین اریکسن تاتنهام را در دقیقه 9 پیش انداخت. ناصر چادلی که از سمت چپ نفوذ کرده بود ضربه سنگینی را روانه دروازه اشمایکل کرد که دفع ناقص اشمایکل توپ را روی نقطه پنالتی به کریستین اریکسن رساند و او نیز با بغل پایی حرفه‌ای تاتنهام را پیش انداخت.

درحالیکه توپ و میدان در اختیار تاتنهام بود و هواداران منتظر گل های بعدی بودند روی یک ضدِحمله اریک دایر کرنری باد آورده را تقدیم روباه ها کرد. لسترسیتی نشان داد که چرا در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است آنها با اولین کرنر و حمله جدی خود توسط مارسین واسیلیفسکی به گل تساوی رسیدند. ضربه سر او روی اشتباه بد جایگیری مایکل ورم دروازه بان تاتنهام توپ را به تور دروازه تاتنهام چسباند.

درحالی که مالکیت توپ 77% به 23% از آن شاگردان پوچتینو بود امّا آنها نتوانستند از دفاع چند لایه روباه ها عبور کنند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم کلودیو رانیری شینجی اوکازاکی را روانه میدان کرد. دقیقه 48 چشم بادامی روباه ها با اولین برخورد توپ به پایش از شلوغی درون محوطه جریمه استفاده کرد و با مایکل ورم تک به تک شد و با یک ضربه نرم گل دوم لستر را به ثمر رساند.

مائوریسیو پوچتینو که همه چیز را از دست رفته می دید٬ هری کین را به بازی فرستاد. دفاع چند لایه روباه ها مانع نفوذ بازیکنان تاتنهام شده بود و عبور کردن از آن بسیار سخت به نظر می‌رسید٬ اسپرزها که راهی به دروازه لستر نمی یافتند با ضربات از راه دور چندین موقعیت را خلق کردند که اشمایکل کوچک با سیوهای فوق العاده خود نام پدر را دوباره زنده کرد.

وایت هارت لین که غرق در سکوت بود در دقیقه 88 منفجر شد! نفوذ دنی رز به داخل محوطه جریمه با خطای هند مدافع لستر همراه شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. هری کین پشت توپ ایستاد و آن را در دقیقه 89 تبدیل به گل کرد تا راند اول پوچتینو و رانیری برنده نداشته باشد.

حالا این دو تیم باید دوباره در برابر هم قرار گیرند تا مشخص شود کدام تیم به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.

ترکیب دو تیم:

تاتنهام: وورم٬ تریپیر٬ ویمر٬ الدرویرلد٬ رز٬ کارول٬ دایر٬ چادلی٬ اریکسن٬ اونوماه٬ سون

لسترسیتی: دلات٬ بن علوان٬ واسیلیفسکی٬ چیلویل٬ کانته٬ اینلر٬ دایر٬ کینگ٬ گرای٬ ژوزه، اولوا

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
لاورنسون: آخرین باری که آرسنال صدرنشین به آنفیلد آمد، 5-1 باخت
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

دو روز دیگر آرسنال در آنفیلد میهمان لیورپول خواهد بود.

مارک لاورنسون مدافع سابق لیورپول باور دارد که دیدار مقابل آرسنال می تواند فرصت خوبی برای یاران یورگن کلوپ باشد تا بار دیگر ارزش های خود را نشان دهند. بخشی از یادداشت لاورنسون برای لیورپول اکو می خوانید:

زمان رسیده که لیورپولِ یورگن کلوپ پیغام روشن دیگری صادر کند. پیروزی مقابل صدرنشین می تواند نشان دهد که تیم در مسیر درست گام بر می دارد. با وجود بازی من یونایتد که 4 روز پس از این بازی خواهد بود، دیدار با تیم ونگر آغاز یک سری بازی خانگی خواهد بود. در این بین تیم با اکستر سیتی در جام حذفی روبرو می شود و دیدار برگشت جام اتحادیه مقابل استوک نیز در خانه است. این دیدار ها می توانند فصل را شکل دهند. آخرین باری که آرسنال با صدرنشینی به آنفیلد آمد دو سال پیش بود که 5-1 (فوریه 2014) شکست خورد. هواداران بخش مهمی از بازی خواهند بود. یک جو خوب زیر نور افکن های ورزشگاه می تواند برتری را به ارمغان بیاورد. پیروزی مقابل آرسنال از آن جهت می تواند مهم باشد که تیم با تردید هایی در خصوص وجود یا عدم وجود ثبات روبرو است. جدا از آن تیم در خارج از خانه وضعیت بهتری داشته و باید این فرم در بازی های خانگی نیز ادامه داشته باشد. جدا از نتیجه، این بازی دیداری است که بازیکنانی مانند آدام لالانا و روبرتو فیرمینو می توانند خود را ثابت کنند. بازیکنان زیادی مصدوم هستند اما کلوپ بهانه نمی آورد. او کسی است که با داشته هایش می سازد. بازگشت احتمالی کولو توره، ممدو ساخو و جوردن آیب می تواند نشانه خوبی باشد. موضوعی که کمک می کند این است که آرسنال و یونایتد برای فوتبال بازی کردن و نتیجه گرفتن به آنفیلد می آیند. ماهیت آن ها این نیست که عقب بنشینند و دفاع کنند. وقتی بازی مقابل کریستال پالاس، وست بروم، ساوتهمپتون و نوریچ را مرور می کنیم؛ مشکل در همه آن مسابقات این بود که آن تیم ها میلی به هجوم نداشتند. آرسنال بازیکنانی ندارد که برای لیورپول قلدری کنند. شاید کنترل بازی را در دست بگیرند اما اینطور نیست که قدرت برتر میدان باشند. همینطور آن ها به مانند تیم های اخیری که در آنفیلد بازی کرده اند، روی ضربات شروع مجدد تیم خطرناکی نیستند.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
رفتار پهلوانانه کاپیتان چلسی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

عصر امروز در دیداری از جام حذفی انگلستان، چلسی توانست با دو گل اسکانتورپ را شکست دهد.

جان تری در این دیدار از سوی گاس هیدینک به کار گرفته نشد. در این بازی روبن لوفتوس چیک و دیگو کوستا دو گل زدند تا تیم صاحب خانه راهی دور چهارم جام حذفی شود.

به گزارش دیلی میل، داور در این بازی می توانست یک پنالتی به نفع تیم دسته اولی اسکانتورپ اعلام کند اما از این کار سر باز زد. بازیکنان این تیم در پایان بازی در حال اعتراض به داور بودند که کاپیتان آبی های لندن از آن ها خواست که به رختکن تیم صاحب خانه بیاید، صحبت کنند و عکسی به یادگار بگیرند. پیش از ترک استادیوم توسط بازیکنان اسکانتورپ، آن ها پیراهن های امضای شده بازیکنان حریف را دریافت کردند و با خاطره ای خوش استمفورد بریج را ترک کردند.

هیدینک در پایان بازی گفت:

آن ها جشن خوبی در رختکن ما در کنار بازیکنان ما داشتند. این بازی ها، برای آن ها یک تفاوت بزرگ است. پیراهن هایمان را عوض کردیم و باید بگویم این روزی خاص برای ما و آن ها بود.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
هیدینک: لوفتوس چیک می تواند به زودی بازیکنی کلیدی برای چلسی شود
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

گاس هیدینک ضمن تایید مصدومیت جزئی کوستا اعلام کرد هازارد نیز احتمالاً برای دو بازی آینده در دسترس نخواهد بود. او در ادامه به تمجید از بازیکن جوان خود، روبن لوفتوس چیک پرداخت.

به گزارش fourfourtwo ، سرمربی 69 ساله چلسی در ابتدا اعلام کرد که در رسیدن کوستا به بازی مقابل وست برمویچ تردید وجود دارد در حالی که به نظر می رسد ادن هازارد به بازی با اورتون هم نمی رسد.

دیگو کوستا در پیروزی 2 بر صفر چلسی در مقابل اسکانتورپ نقش پررنگی داشت اما در دقایق پایانی لنگ لنگان زمین مسابقه را ترک کرد و گاس هیدینک تایید کرد که امکان حضور او در مقابل وست برومویچ مبهم است. همچنین حضور هازارد در میادین نیز به تعویق افتاد.

هیدینک به خبرنگاران گفت:

ما باید در خصوص ادن هشیار باشیم. نمی خواهیم او دوباره گرفتار مشکلات عضلانی شود. من میخواهم مراقب باشم که او پیش از پایان دوره نقاهت بازی را شروع نکند، بنابرین شاید بهتر باشد یک هفته دیرتر به میادین بازگردد.

سرمربی چلسی در ادامه از روند بازی امشب تیمش سخن گفت:

در نیمه دوم مقداری آسیب پذیر بودیم، این درست است. بنابرین ما باید در ادامه این راه عملکرد بهتری از خود نشان دهیم. ما یک گل زیبا به ثمر رساندیم و سپس کمی آشفته نیمه اول را به پایان بردیم. تا زمانی که نتیجه بازی 1-0 بود، آن ها هنوز در جریان بازی بودند و در ضربات ایستگاهی و کرنرها برای ما یک تهدید بزرگ به شمار می آمدند. این یک بازی مهم برای ما بود چرا که ما بسیار مصمم به صعود و در نهایت رسیدن به جام هستیم و به همین دلیل باید این بازی های دشوار را پشت سر بگذاریم.
روبن لوفتوس چیک بازیکن 19 ساله آبی پوشان لندنی نیز در دیدار امشب مقابل اسکانتورپ موفق شد اولین گل خود برای باشگاهش را به ثمر برساند و هیدینک معتقد است که لوفتوس چیک می تواند یک مهره ارزشمند برای آن ها باشد. او که در نیمه دوم به جای اسکار به زمین آمد، توانست گل دوم چلسی را در دیدار امشب تیمش به ثمر برساند.

مربی هلندی که تحت تاثیر عملکرد بازیکن خود قرارگرفته بود، به BT SPORT گفت:

او اکنون می تواند به یک بازیکن بسیار ارزشمند تبدیل شود. لوفتوس چیک تنها 19 سال دارد در حالی که من در ابتدای ورودم به باشگاه فکر می کردم او 22 یا 23 سال سن دارد. او فیزیک یک بازیکن بالغ را دارد اما یک جوان 19 ساله است. ما از یک سو باید با احتیاط عمل کنیم و از سوی دیگر باید به سختی برای رسیدن به جایگاه چهارم لیگ تلاش کنیم. بنابرین من می گویم بسیار خب، بگذارید آن ها (بازیکنان جوان) را هم امتحان کنیم و احتمالاً اتفاقات بهتری پیش خواهد آمد.این یک پایان خوش بود. او منتظر ماند و سپس در زمان درستی وارد میدان شد. هنگامی که استعداد ذاتی در فردی وجود دارد، نیازی نیست ما چیز زیادی به او یاد دهیم.

وی در خصوص بازی دادن به جوانان تیم گفت:

ما در اینجا جوانانی داریم که من پس از سه الی چهار هفته از حضورم در اینجا آنان را خوب شناختم و به توانایی هایشان آگاه شدم. زمانی که حضور آن ها در زمین یکی از گزینه های ممکن شود، در بازی دادن به آنان تردید نخواهم کرد. اما این همیشه برای آن ها آسان نیست. مردم فکر می کنند آن ها را بازی نمی دهیم در حالی که بسیار خوب هستند، اما آنان باید با واقعیت های لیگ برتر و سختی های آن روبرو شوند. این برای آن ها خوب است.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
اسکولز: بازیکنان یونایتد در پست مناسب استفاده نمی شوند؛ به جای تغییر سرمربی، تغی...
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

پل اسکولز با انتقاد از سبک بازی تیم سابقش در مقابل شفیلد یونایتد، بار دیگر تأکید کرد که تغییر تاکتیک و شیوه بازی منچستریونایتد را مهم تر از تغییر سرمربی این تیم می داند.

منچستریونایتد در دیدار شنبه شب خود موفق شد تا با گل دیرهنگام وین رونی از روی نقطه پنالتی از سد شفیلد یونایتد عبور کند و به دور بعد جام حذفی صعود کند. با این حال سبک بازی این تیم خوشایند هواداران حاضر در اولدترافورد نبود و با واکنش منفی آن ها روبرو شد. پل اسکولز که با وجود سابقه طولانی در انتقاد کردن از فن خال، در دو هفته اخیر رویه ای نرم تر را اتخاذ کرده بود و به حمایت از باقی ماندن او در منچستریونایتد پرداخته بود، بار دیگر پس از این بازی به انتقاد از شیوه بازی تیم تحت هدایت فن خال پرداخت.

اسکولز که به عنوان کارشناس شبکه BT Sport فعالیت می کند، پس از پایان بازی اظهار داشت:

گاهی اوقات شما به عنوان بازیکنان تیم باید جمعیت را هیجان زده کنید. این کار ممکن است با یک تکل صورت بگیرد یا با یک شوت در چارچوب. ما ممفیس را دیدیم که این کار را در دقیقه هفتادم و با شوتش انجام داد. بله، شوت او در چارچوب نبود، اما آن حرکت شما را رو به جلو می برد. شما به عنوان یک فوتبالیست در این باشگاه باید موجب به وقوع پیوستن چیزی (هیجان انگیز)شوید.

او در ادامه درباره نحوه بازی منچستریونایتد و استفاده نادرست از بازیکنان این تیم گفت:

اگر در رختکن منچستریونایتد بودم، در حالتی خمیده می نشستم و سرم را در میان دو دستم می گرفتم. با چنین عملکردی، برای 2 تا 3 روز افسرده می شدم. شما تنها 90 دقیقه کسالت آور و دفاعی را تماشا می کنید. من در 2 یا 3 هفته اخیر تلاش کردم تا از این تیم (منچستریونایتد) دفاع کنم، اما امروز این کار سخت تر و سخت تر شد، زیرا هر بار که به اولدترافورد می آیید، این چیزیست که مشاهده می کنید؛ فوتبال منفی. بله، ما می توانیم درباره شوت های زیادی که تیم در 2 یا 3 بازی اخیر زده است صحبت کنیم، اما از این شوت ها تنها 2 گل حاصل شده. مسئله بزرگ برای من این است که بازیکنان زیادی را در تیم می بینم که در موقعیت های مناسب خودشان قرار نگرفته اند. ما مروان فلینی را خریدیم، زیرا او موجب برتری چشم گیر تیم در داخل محوطه جریمه می شود. می توانید توپ را برای او بفرستید، او توپ را با کنترل سینه به طرز بسیار خوبی به جریان بازی می آورد. وی اکنون به عنوان یک هافبک میانی بازی می کند، تلاش می کند که بازی را (بر حریف) دیکته کرده و موقعیت سازی کند. این سبک بازی او نیست. او هرگز برای این پست مناسب نخواهد بود. هررا. من نمی دانم او اصلاً چیست! آیا او بازیکن شماره 10 است؟ آیا بازیکن میانه زمین است؟ من نمی دانم. فکر نمی کنم خود فن خال هم بداند. خوان ماتا. در سمت راست به کار گرفته می شود. هیچ سرعتی برای بازی کردن در سمت راست زمین ندارد. بله، او به داخل زمین نفوذ می کند، همه ما این را می دانیم. مارسیال. آیا او یک وینگر چپ است؟ آیا مهاجم نوک است؟ چه کسی می داند؟ ما نمی دانیم. او دائماً از یک پست به پست دیگر ارجاع داده می شود.فکر می کنم سوالات زیادی در مورد تیم وجود دارد.
آیا زمان تغییر فرا رسیده است؟ زمان تغییر در استایل فوتبال فرا رسیده است. اینکه توپ را به وین رونی پاس دهید. فکر می کنم گفتیم که او در بازی امروز 34 بار توپ را دریافت کرد، در کل بازی! این وین رونی است، شما باید توپ را بهترین بازیکنانتان بدهید. توپ را بدهید به آنتونی مارسیال، او می تواند بازیکن مقابلش را دریبل کند. توپ را به وین رونی بدهید؛ یکی از بهترین بازیکنان، یکی از بهترین مهاجمان نوک. می بایست توپ را خیلی زیاد در اختیار او بگذارید. اما این اتفاق نمی افتد. آن ها توپ را حفظ می کنند و از این وضعیت راضی هستند. باز هم 70 درصد مالکیت توپ. فکر می کنم که آن ها واقعاً از عملکردشان خوشحال هستند، در حالی که من خوشحال نیستم. فکر می کنم هواداران زیادی در اینجا نیستند که خوشحال باشند. چطور می شود که از تماشای چنین عملکردی مقابل تیمی دسته دومی خوشحال باشید؟

اسکولز در پاسخ به سوال مجری برنامه که از او پرسید: "سرمربی تیم این شرایط را تغییر نمی دهد، آیا تغییرِ لازم، تغییر دادن خود سرمربی است؟"، اظهار داشت:

خیر، من هرگز درخواستِ سرمربی دیگری را ندارم. فکر می کنم او (فن خال) بازیکنان خیلی خوبی را در اختیار دارد. او 250 میلیون پوند هزینه کرده است. این مبلغی بسیار کافی برای جذب بازیکنان خوب است. در حال حاضر، شیوه فوتبال او مناسب نیست. او مناسب فوتبال انگلستان نیست. خب شاید نتوان گفت که مناسب فوتبال انگلستان نیست، اما او مناسب منچستریونایتد نیست. با این حال، در سوی مقابل خواهد گفت که "ببینید، ما به دور بعد صعود کردیم و در جدول لیگ برتر تنها 9 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم". شاید در این زمینه حق با او باشد، اما هواداران ترجیح می دهند که به جای قرار داشتن در آن رتبه ها، هیجان را حس کنند. شما به بازی منچستریونایتد نگاه می کنید و مشاهده می کنید که بازیکنان از این نحوه بازی خسته شده اند. به هواداران نگاه می کنید و می بینید که آن ها هم خسته شده اند. حتی به نیمکت تیم نگاه می کنید و به نظر می رسد که خود فن خال هم خسته شده است!

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
هشدار کلوپ به گواردیولا در خصوص لیگ برتر: برنامه عجیب، غذای خوب، هوای بد!
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

پپ گواردیولا اعلام کرده که در تابستان راهی تیمی انگلیسی خواهد شد.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به گواردیولا هشدار داد که باید برای رقابتی دشوار در جزیره آماده باشد.

به گزارش گاردین، کلوپ گفت:

در آلمان وقتی به مردم بگویید که با تساوی در جام حذفی، یک بازی تکراری خواهید داشت می گویند چطور چنین چیزی ممکن است؟! اینجا هم وقت اضافه و پنالتی وجود دارد اما پس از بازی دوم. پیش از اینکه به اینجا بیایم نمی دانستم که نیمه نهایی جام اتحادیه رفت و برگشت است. افرادی در آلمان بعد از بازی اول به من گفتند که تبریک می گوییم، دوباره به فینال رسیدی. احمق ها! تعداد بازی ها طوری است که تنها با فوتبال، فوتبال و فوتبال سر و کار داریم. در آلمان هم با مصدومیت ها مشکلاتی داشتم اما پس از وقفه نیم فصل، آن ها بر می گشتند. با یک پیش فصل خوب می شود برای فصلی طولانی آماده شد. همه جا اینطور است اما در لیگ برتر موضوع متفاوت است. نیازی نیست چیزی به پپ بگویم، او آدم با تجربه ای است. مطمئنم که بازیکنانی خریداری می کند و تیم خوبی می سازد. باید نزدیک به 35 بازیکن برای بازی در لیگ برتر داشته باشید. هرچیزی که در مورد اینجا بگویم مثبت است. کشور فوق العاده ای با مردمی عالی.غذا بهتر از چیزی است که همه می گویند اما آب و هوا به همان بدی است که همه می گویند.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
شیرر: اگر باشگاه داشتم حاضر بودم 80 یا 90 میلیون پوند برای خرید هری کین بپردازم!
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

هری کین در دیدار حذفی مقابل لستر سیتی گلزنی کرد تا کار به دیدار تکراری بکشد.

آلن شیرر مهاجم سابق تیم ملی انگلستان احساس می کند که کین لیاقت آن را دارد که به گران ترین بازیکن دنیای فوتبال تبدیل شود.

گلزن سابق بلک برن و نیوکاسل به BBC گفت:

هوادار پرو پا قرص هری کین هستم. اگر صاحب باشگاهی بودم برای جذب او تلاش می کردم و حاضر بودم 80 یا 90 میلیون پوند در این راه هزینه کنم. فکر می کنم که او واقعا خوب است.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴
تاتنهام و لیورپول آماده رقابت با یکدیگر بر سر جذب براهینو
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

لیورپولی ها در حال آماده سازی پیشنهادی مناسب برای سیدو براهینو مهاجم باشگاه وست برومویچ می باشند، البته لیورپولی ها در این راه تنها نیستند و تاتنهامی را رقیب خود می بینند که از تابستان گذشته به دنبال جذب این مهاجم جوان بود.

به گزارش دیلی اکسپرس، یورگن کلوپ با توجه به مصدومیت های مداوم دنیل استوریج و عملکرد نه چندان درخشان کریستین بنتکه در تلاش است با ارائه پیشنهادی مناسب براهینو را متقاعد کند که در آنفیلد بازی کند.

از طرفی مائوریسیو پوچتینو، سرمربی اسپرز هم با مشکل کمبود مهاجم در تیم خود رو به رو می باشد. تاتنهامی ها به غیر از ستاره ملی پوش خود، هری کین مهاجم هدف دیگری که بتواند در ترکیب تاتنهام جایگزین کین شود ندارند. تاتنهام در تابستان گذشته چندین بار پیشنهاد خود را برای باشگاه وست برومویچ ارسال کرد ولی این پیشنهادات از سوی این باشگاه رد شد.

گویا مسئولان باشگاه وست برومویچ برای جدایی بازیکن خود مبلغ 25 میلیون یورو می خواهند. البته تاتنهام پیشنهاد جدیدی به باشگاه وست بروم ارائه داده است، که این پیشنهاد شامل 10 میلیون یورو به علاوه اندروس تاونسند وینگر ملی پوش آنها می شود.

منبع

۲۱ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۸,۷۶۷ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۸,۵۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۶۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۱۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۷۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۵۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۹۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۴۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!