به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

تاتنهام ۰ – لسترسیتی ۱؛ لستر همچنان مدعی جدی قهرمانی
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

در یک بازی جذاب در ورزشگاه وایت هارت لی٬‌ لسترسیتی موفق شد میزبانش تاتنهام را با تک گل روبرت هوث شکست دهد. حالا شاگردان کلودیو رانیری هم امتیاز با آرسنال صدرنشین و تنها به لطف تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارند.

لستر در این بازی با نتیجه ۱-۰ برنده شد. این دو تیم سه روز پیش نیز در جام حذفی رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند که تساوی ۲-۲ حاصل کار دو تیم بود اما در این دیدار که در لیگ برتر انجام می شد دو تیم به سختی راه دروازه یکدیگر را کردند هرچند که دو مهاجم گلزن دو تیم یعنی جیمی واردی (لستر) و هری کین (تاتنهام) هر دو از ابتدا در ترکیب تیمهایشان بودند.

بازی در نیمه دوم جذابتر شد. هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام یک موقعیت عالی را از جیمی واردی گرفت و هری کین هم ضربه ای زد که با واکنش کسپر اشمایکل (دروازه بان لستر) به تیر دروازه خورد.

هر دو تیم به سختی برای رسیدن به گل برتری تلاش می کردند تا اینکه در نهایت لستر توسط روبرت هوث و با ضربه سر این بازیکن به گل برتری برسد و با ۴۳ امتیاز یکی از دو تیم صدرنشین لیگ برتر باشد.

منبع

۲۴ دی ۱۳۹۴
لیورپول ۳ – آرسنال ۳؛ ۶ گل تماشایی در نبرد بزرگ آنفیلد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

لیورپول وآرسنال در یک بازی دیدنی و خاطره انگیز به تساوی ۳-۳ در ورزشگاه آنفیلد رسیدند. جو الن در دقیقه ۹۰ بازی با گل خود لیورپول را از شکست خانگی نشان داد تا شاگردان ارسن ونگر حالا فقط به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به لسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر باشند.

این بازی شروعی طوفانی داشت. دقیقه ۱۰ فیرمینو گل اول را برای لیورپول زد اما در دقیقه ۱۹ آرون رمزی بازی را به تساوی کشاند. ۵ دقیقه بعد این دوباره فیرمینو بود که با یک شوت فوق العاده دیدنی برتری لیورپول را رقم زد. اولیویه ژیرو در دقیقه ۲۵ بازی را مجددا برای آرسنال به تساوی کشاند تا دو تیم نیمه اول را با تساوی ۲-۲ به پایان ببرند.

در حالی که اوضاع آب و هوا در شهر لیورپول هر لحظه بدتر می شد دو تیم همچنان در نیمه دوم نیز بازی زیبایی اراپه دادند و از حمله به دروازه یکدیگر کوتاه نمی آمدند. اولیویه ژیرو در دقیقه ۵۵ آرسنال را به گل سوم رساند و در حالی که تا آخرین لحظات بازی به نظر می رسید سه امتیاز نصیب توپچی ها خواهد شد جو الن با یک ضربه دیدنی در دقیقه ۹۰ ورزشگاه آنفیلد را غرق در شادی کرد و بازی را به تساوی ۳-۳ کشاند.

منبع

۲۴ دی ۱۳۹۴
اعتراض پیگرینی: همه پنالتی را دیدند به جز داور
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی پس از تساوی 0-0 تیمش مقابل اورتون به انتقاد از عملکرد داور پرداخت.

یک صحنه مشکوک به پنالتی روی رحیم استرلینگ رخ داد که داور مسابقه، راجر ایست تصمیم به ادامه بازی گرفت.

پس از بازی، پیگرینی به اعتراض به داور مسابقه پرداخت و گفت که همه افراد حاضر در استادیوم این صحنه را به خوبی مشاهده کردند به جز داور.

او گفت:" هر کسی که در استادیوم بود می‌توانست به خوبی آن صحنه را ببیند. اتفاق در نزدیکی داور بود و به خوبی قابل رویت بود.استونز هر دو پای رحیم را زد ولی داور سوتی نزد و ما هم چیزی نمی‌توانیم بگوییم. نمی‌خواهم درباره این اتفاقات صحبت کنم. داور باید تصمیم می‌گرفت. من تنها نظرم را درباره عملکرد کلی و آن صحنه می‌گویم. ما برای پیروزی به اندازه کافی خوب بودیم، مخصوصا در نیمه دوم. شاید در نیمه اول بازی نزدیک بود و حریف چند موقعیت داشت ولی نیمه دوم، کاملا در اختیار ما بود. فکر می‌کنم شایسته پیروزی بودیم ولی تساوی کسب کردیم."

منبع

۲۴ دی ۱۳۹۴
انتقال ویژه: پاتو در حوالی دروازه استمفورد بریج
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مهاجم سابق میلان برای پیوستن به تیم فوتبال چلسی اعلام آمادگی کرده.

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس در شماره جدید خود خبر از مذاکره موفق سران دو باشگاه چلسی و کورنتیانس برای انتقال الکساندر پاتو به لیگ برتر انگلیس داده.در حالی که چند روز پیش یورگن کلوپ سرمربی لیورپول اعلام کرده بود برای همکاری با پاتو هیچ برنامه ای ندارد حالا از انگلیس خبر می رسد که مهاجم گلزن لیگ برزیل بزودی و با قراردادی 11 میلیون پوندی به چلسی خواهد پیوست.از قرارداد پاتو با کورنتینانس یک سال دیگر باقی مانده اما این بازیکن 26 ساله ترجیح می دهد تا برای ادامه فوتبالش راهی لیگ های قاره اروپا شود.

مهاجم سابق میلان در تازه ترین مصاحبه اش در ارتباط با حضورش در لیگ برتر انگلیس گفت: هرگز از فوتبال فزیکی انگلیس ترسی ندارم و فکر نمی کنم برای من مشکلی بوجود آورد.البته رقابت با مدافعان خشن در فوتبال انگلیس سخت است اما زمانی که توپ را دریافت کردم باید کاملا حواسم جمع باشد و با هنر خودم از کمند این مدافعان فرار کنم.

پاتو در فصل گذشته لیگ فوتبال برزیل برای سائوپائولو بازی کرد و توانست گل های زیادی برای این تیم مطرح برزیلی بزند.

منبع

۲۵ دی ۱۳۹۴
رسمی/ اولین شکار من سیتی در ژانویه
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

منچسترسیتی هافبک 23 ساله استرالیایی را به خدمت گرفته و باشگاه این بازیکن هم این انتقال را تائید کرده است.

بازیکن 23 ساله اولین خرید منچسترسیتی در ماه ژانویه است که البته انتظار می رود به باشگاه ملبورن سیتی قرض داده شود.
منچسترسیتی آنتونی کاسرس را به خدمت گرفته است. این بازیکن 23 ساله در سال 2013 کارش را در رقابت های دسته اول استرالیا شروع کرده است و در 73 بازی برای سنترال کاوست مارینرز 3 گل زده است.

باشگاه استرالیایی در بیانیه ای انتقال این بازیکن به من سیتی را تائید کرده است:
«تائید می کنیم که با منچستری سیتی برای انتقال آنتونی کاسرس به این تیم به توافق رسیده ایم. وقتی بازیکنان این باشگاه به تیم های بزرگ تر فروخته شود باید شادی کنیم». انتظار می رود بازیکن 23 ساله که به تیم ملی دعوت نشده است بلافاصله بعد از خرید به ملبورن سیتی که یکی از باشگاه های مربوط به مالک ثروتمند سیتی است منتقل شود.

منبع

۲۵ دی ۱۳۹۴
یونایتد پریرا را در ژانویه قرض می دهد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

آندرس پریرا تائید کرده که احتمال جدایی قرضی او از منچستریونایتد در ژانویه وجود دارد.

آندرس پریرا در ژانویه به طور قرضی از یونایتد می رود. پریرا در رقابت های این فصل 7 بازی برای تیمش انجام داده است و از این 7 بازی در 2 بازی از ابتدا در ترکیب بوده است. هر دوی آن ها هم در لیگ کاپ بوده است.

وقتی از او درباره احتمال انتقال قرضی اش به تیم دیگری پرسیدند او در پاسخ گفت:
«شاید، باید ببینیم چه پیش می آید. من می خواهم اینجا بمانم، اما هیچ چیز مشخص نیست. وقتی جوان بودم آیندهوون کمک زیادی به من کرد و یونایتد هم کمک کرد بازیکنی شوم که حالا هستم. این تیم هرچیزی که باید یاد می گرفتم را به من داد و من هر روز اینجا چیزهایی یاد می گیرم. در یونایتد درس هایی برای بیروت از زمین هم به من داده می شود، این که چطور با خانواده و دیگران برخورد کنیم. این قسمت خیلی مهم است. نه فقط تیم فوتبال، بلکه بیرون زمین هم همین طور است. آیندهوون هم در این باره کمک زیادی به من کرده بود». خود پریرا اما معتقد است که بهتر است برای جایگاهش بجنگد تا این که به تیمی دیگر قرض داده شود:«باید با این مشکلات کنار آمد و منتظر فرصت ها ماند. من هم می خواهم این کار را بکنم و فقط سخت تمرین کنم. البته که هر بازیکنی می خواهد در هر بازی ای به میدان برود. اما من خیلی روی نیمکت بوده ام. وقتی به زمین بیایم می خواهم به تیمم کمک کنم، پس امیدوارم دفعه بعد بتوانم در ترکیب اصلی باشم».

منبع

۲۵ دی ۱۳۹۴
هیدینک: چلسی برای فرار از سقوط می جنگد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

گاس هیدینک سرمربی چلسی اذعان میدارد تیمش بیش از آنکه در فکر رتبه های بالای جدول باشد فعلا برای فرار از منطقه سقوط می جنگد. چلسی بعد از ۲۱ بازی در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد و حالا باید با اورتون و سپس آرسنال رو به رو شود.

او در آستانه بازی شنبه مقابل اورتون گفت: «۱۲ اختلاف امتیاز با تیم چهارم جدول یعنی تاتنهام داریم که فاصله زیادی است. البته که ما امیدوارانه به آینده نگاه می کنیم و نگاهمان به بالای جدول است اما نباید غیرمنطقی باشیم٬ الان شش امتیاز با منطقه سقوط فاصله داریم که این عین حقیقت است.بنابراین باید سخت کار کنیم و تمرکز داشته باشیم و امتیازات لازم را جمع کنیم تا به رتبه های بالاتر برسیم. وقتی ما (کادر فنی جدید چلسی) کارمان را شروع کردیم فقط یک امتیاز با منطقه سقوط جدول فاصله داشتیم. الان یک مقدار فاصله مان بیشتر شده اما دوبازی سخت پیش رویمان داریم.»

منبع

۲۵ دی ۱۳۹۴
ونگر: رئال و اتلتیکو رای فیفا را برمی گردانند
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

آرسن ونگر معتقد است هم رئال مادرید و هم اتلتیکو مادرید در ماجرای محرومیت از نقل و انتقالات تبرئه می شوند.

او در آستانه بازی روز یکشنبه تیمش مقابل استوک سیتی به صحبت در مورد فصل نقل و انتقالات پرداخت و گفت رئال و اتلتیکو این قدرت را دارند که رای فیفا در مورد مجازاتشان را برگردانند:
«تیمهای مادریدی درخواست تجدید نظر می دهند و احتمالا محرومیتشان لغو می شود و این اجازه را پیدا می کنند که در دو فصل نقل و انتقالات بعدی هم بتوانند بازیکن بخرند. این اتفاقی است که رخ خواهد داد.»

منبع

۲۵ دی ۱۳۹۴
کلوپ:می‌توانستم سرمربی منچستریونایتد شوم
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، فاش کرد که باشگاه منچستریونایتد زمانی به دنبال به خدمت گرفتن او ‏بود اما ترجیح داد بروسیا دورتموند را ترک نکند.‏

کلوپ که در ماه اکتبر جانشین برندان راجرز روی نیمکت لیورپول شد، فردا ‏برای اولین بار در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد قرار خواهد گرفت. کلوپ در دوره 7 سال حضورش در ‏دورتموند، با پیشنهادهای مختلفی روبرو شد، از جمله در زمان جدایی سرالکس فرگوسن از منچستریونایتد ‏اما در نهایت ترجیح داد در دورتموند بماند.‏

او به خبرنگاران گفت:
" ما با هم صحبت کردیم. صحبت ما طولانی نبود اما به نظر من زیاد بود. صادقانه ‏بگویم این برای من یک افتخار بود. ‏زمانی بود که منچستریونایتد می خواست من را به خدمت بگیرد اما من نمی توانستم دورتموند را ترک ‏کنم زیرا در ماه آوریل بود؛ زمانی که برای فصل بعد برنامه ریزی می کردیم. ما داشتیم در مورد اینکه ‏این بازیکن، این بازیکن و این بازیکن به تیم بیایند، صحبت می کردیم و نمی توانستم بگویم که من دیگر ‏نیستم! این نمی توانست اتفاق بیفتد. ‏
البته پیشنهاد رسمی به من نشد اما اگر هم می شد، من این کار را نمی کردم. ابتدا باید کارم را در ‏دورتموند تمام می کردم و سپس به کارهای دیگر فکر می کردم. شاید این حرکت هوشمندانه ای نبود اما ‏شیوه من این است. البته من به دورتموند وفادار بودم؛ دقیقا مانند ماینس."‏

در هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس روز 27 دی لیورپول میزبان منچستر یونایتد است.

منبع

۲۶ دی ۱۳۹۴
یادداشت: چطور کلوپ باعثِ اخراجِ ون گال شد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

یونایتدِ لویی ون گال فردا در آنفیلد مقابلِ لیورپولِ یورگن کلوپ قرار می‌گیرد و این اولین باری نیست که ون گالِ زیرِ فشار نیازی حیاتی به شکست دادنِ کلوپ دارد

راب داوسون

یک هفته بعد از آخرین بار که لویی ون گال مقابلِ یورگن کلوپ قرار گرفت، باشگاهِ بایرن مونیخ بهش اعلام کرد آینده‌ای در باوارایا نخواهد داشت. یک ماه بعد از آخرین رویاروییِ ون گال با کلوپ، مربیِ هلندی از بایرن مونیخ اخراج شد. شکستِ 3-1 بایرن مونیخ در آلیانتز آرنا، شروعِ پایانِ دورانِ ون گال در مونیخ بود.
بایرن مونیخِ لویی ون گال در فوریه‌یِ 2011، در حالیکه تنها 10 ماه پیش از آن فینالیستِ چمپیونز لیگ بود، مقابلِ دورتموند جوان و پر انرژیِ یورگن کلوپ شکست خورد و حضورش در چمپیونزِ لیگِ سالِ بعد به خطر افتاد. ون گال در ماهِ میِ 2010 با بردنِ لیگ و جامِ حذفی و رسیدن به فینالِ چمپیونز لیگ، مربیِ سالِ آلمان انتخاب شد و تنها یک قدم تا سه‌گانه فاصله داشت، افتخاری که در نهایت به دستیارِ سابقش در بارسلونا، ژوزه مورینیو رسید. اما وقتی مارچِ 2011 از راه رسید، باشگاهِ بایرن مونیخ به ون گال اعلام کرد که قراردادش پس از پایانِ فصل فسخ می‌شود و یوپ هاینکس جایش را می‌گیرد. یک ماه بعد، بعد از تساوی با نورنمبرگ که بایرن را به رده‌یِ چهارمِ جدول سقوط داد، ون گال اخراج شد و دستیارش، آندریس یونکر، تا پایانِ فصل وظیفه‌یِ مربیگریِ تیم را به عهده گرفت و نهایتا بایرن را به رده‌یِ سوم رساند.
حالا بعد از نزدیکِ 5 سال یک بارِ دیگر لویی ون گال و یورگن کلوپ مقابلِ هم قرار می‌گیرند و یک بار دیگر ون گال در شرایطی به این جدال پای می‌گذارد که به شدت تحتِ فشار است و برایِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ می‌جنگد. همین ترسِ بایرن مونیخ از نرسیدنِ تیم به چمپیونز بود که دلیلِ اصلیِ اخراجِ ون گال شد و اد وودوارد و گلیزرها هم وقتی یونایتد شانسِ حضور در چمپیونز لیگ را به صورتِ ریاضی از دست داد تصمیمِ نهایی مبنی بر اخراجِ دیوید مویز را گرفتند. اگر یونایتد فردا به لیورپول ببازد در خطرِ فاصله گرفتنِ 5 امتیازی از رده‌یِ چهارم می‌شود. و در ضمن امتیازش با لیورپول هم برابر می‌شود، لیورپولی که بخشِ زیادی از فصل را در نیمه‌یِ پایینِ جدول سپری کرده بود.
ون گال و کلوپ تا به حال 4 دفعه مقابلِ هم قرار گرفتند که سهمِ هر کدام 2 پیروزی بوده است. اما آخرین جدالشان در آلیانتز آرنا بود که به نوعی حکمِ اخراجِ ون گال را صادر کرد. پیروزیِ یونایتد فردا در آنفیلد می‎‌تواند حداقلِ بقایِ ون گال تا پایانِ فصل را تضمین کند. اما اگر یونایتد به لیورپول ببازد، شاید تاریخ تکرار شود.

منبع

۲۶ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۲,۶۲۰ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۹,۰۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۷۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۵۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۳۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۴۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۹,۴۸۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۰۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۲ کاربر آنلاین است. (۲۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!