به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميناوند:مثه گله گرگ ها شديم كه منتظريم يكي از پا بيافتد/زمان ما هم اعتصاب وجود داشت/پيشكسوتان پرسپوليس بايد از دايي حمايت كنند/موضع اتحاديه فوتبال در قبال حمله به بازيكنان چيست؟؟

اگر هم اينجا حرفي مي زنم تنها از سر دلسوزي براي تيم محبوبم است وگرنه نه حقوق بگير باشگاه هستم و نه گزينه سرمربي گري اين تيم.

سايت گل-هنوز چند دقيقه از پايان نشست پيشكسوتان پرسپوليس با علي پروين نگذشته بود كه ناگهان اخباري مخابره شد دال بر تنش در اين نشست. صحبت هاي مايلي كهن عليه دايي و همچنين موضع گيري جواد الله وردي باعث شد تا مهرداد ميناوند به عنوان يكي از پيشكسوتان پرسپوليس در اين مورد اعلام موضع كند. او كه با سايت گل در اين مورد صحبت مي كرد عامل اصلي مشكلات امروز پرسپوليس را عدم وفاق و همدلي بين پيشكسوتان دانست. ميناوند كه خودش با دايي رابطه چندان نزديكي ندارد از پيشكسوتان تيمش خواست تا در اين برهه از سرمربي تيم حمايت كنند چون موفقيت پرسپولبيس در اين 4 بازي يعني افتخار براي همه قرمزها. گزيده صحبت ها جذاب ميناوند را در اين مورد با سايت گل بخوانيد.

دلخوري از پيشكسوتان قرمز

در ابتدا بگويم كه بنده احترام به همه پيشكسوتان پرسپوليس را وظيفه خودم مي دانم. اگر هم اينجا حرفي مي زنم تنها از سر دلسوزي براي تيم محبوبم است وگرنه نه حقوق بگير باشگاه هستم و نه گزينه سرمربي گري اين تيم. از اين رو اگر چيزي ميگويم تنها به واسطه دلسوزي است و بس. اميدوارم پيشكسوتان تيم از دست من ناراحت نشوند چرا كه به صورت شخصي با هيچ يك از اساتيد خودم مشكلي ندارم اما واقعيت اين است كه ما هستيم كه هواي تيم مان را نداريم. اگر وضعيت پرسپوليس امروز اينچنين شده به اين علت است كه قديمي ها چشم ديدن يكديگر را ندارند و تنها به دنبال اين هستند تا عليه هم موضع بگيرند.

چرا قديمي ها به تمرين پرسپوليس نرفتند؟

امروز قديمي هاي تيم كنار هم جلسه اي را تشكيل دادند و بنده به خاطرمشكلاتي نتوانستم در اين جمع حاضر شوم اما وقتي اخبار جلسه را شنيدم دلم لرزيد. امروز عوض تشكيل جلسه بايد همه پيشكسوتان به تمرين پرسپوليس مي رفتند و به دايي مي گفتند ما پشت تو و تيمت هستيم. من اين حرف را به عنوان كسي مي زنم كه دو سال است حتي يك تماس تلفني كوچك هم با دايي نداشتم پس اميدوارم كسي تصور نكند ميناوند چون دوست نزديك دايي است دارد اين حرف ها را ميزند. با اين وجود متاسفانه مي شونم كه اساتيد من در اين نشست مي گويند دايي بايد سي ميليون تومان جريمه شود! خب خروجي اين نشست و اين حرف ها براي پرسپوليس چيست؟ با اين حمايت با اين وضعيت بي پولي منتظر چه چيز هستيد؟

رويمان نمي شود سرمان را در خيابان بالا بگيريم

من خودم را پيشكسوت پرسپوليس نمي دانم هيچ وقت هم ادعايي در اين مورد نداشتم اقاياني بودند كه بيشتر از من در اين تيم بازي كردند اما به عنوان يك هوادار پرسپوليس كه از بچگي عاشقش بودم مي گويم همه از اين وضعيت و از اين همه ناكامي خسته شدند.به خدا روي مان نمي شود پس از باخت ها در خيابان سرمان را بالا بگيريم.اگر شما پيشكسوت پرسپوليس هستي اگر شما قلبت براي اين تيم مي تپد،در چنين وضعيتي بايد از تيمت حمايت كني تا اين چهار بازي هم تمام شود. اگر تيم قهرمان نشود دست كم مي تواند سهيمه اسيا را بگيرد.

ما فوتبالي ها احترام هم را نگه نمي داريم

وقتي ساير قشرهاي جامعه مي بينند كه فوتبالي ها هر روز در عرصه رسانه به يكديگر بي احترامي مي كنند آن وقت راه براي آنها هم باز مي شود. حقوق بالاي فوتبالي ها مي شود بهانه براي تخريب شان. مگر يك دكتر متخصص سالي 4 ميليادر درامد ندارد؟ پس چرا كسي عليه انها جبهه نمي گيرد؟ همانطور كه او متخصص است فوتباليست خوب هم يك تخصص دارد كه ديگران ندارند. كه اگر غير از اين بود انها هم فوتباليست حرفه اي مي شدند. اما چون ما احترام هم را حفظ نكرديم ديگران هم به خودشان اجازه مي دهند تا عليه فوتبالي ها حرف بزنند. شما يك ادم غير فوتباليست را با كت و شلوار بياور به او بگو در ورزشگاه صد هزار نفري از اين سوي چمن برود ان سو. من به شما قول ميدهم ده بار در مسير پيش رو مي خورد زمين. اما اين استعداد فوتباليست است كه در چنين فضايي مي تواند هنرش را نشان دهد. ما چنان عليه هم موضع ميگريم كه همه تصور مي كنند فوتبال بازي كردن زير اين فشار كار ساده است.

اقاي عزيز محمدي اتحاديه چه كاره است؟

سوال من از رئيس اتحاديه بازيكنان فوتبال اين است كه وظيفه اين اتحاديه در مورد حمايت از فوتباليست ها چيست؟ مگر غير از اين اين كه اتحاديه موظف است از زير مجموعه اش حمايت كند؟ پس چه زماني ما شاهد حمايت انها خواهيم بود؟ به عنوان كسي كه سابقه حضور در فوتبال اروپا را دارد مي گويم كه انجا اتحاديه ها بيشترين حمايت را از بازيكنان مي كنند اما متاسفانه در فوتبال ما اينچنين نيست.

مثل گله گرگ ها شديم

نمي خواستم اين مثال ر ا بزنم اما باور كنيد به واقعيت نزديك است. وقتي گرگ ها در زمستان بدون غذا مي مانند دور هم حلقه ميزنند و به چشم يكديگر خيره مي شوند به مجرد اينكه يكي خسته شد و از پا افتاد بقيه به ان حمله مي كنند. الان وضعيت ما اينچنين شده است. منتظريم تا يك نفر زمين بخورد تا او را نابود كنيم.

زمان ما هم اعتصاب بود

الان مصاحبه هايي را مي بينم كه اقايان مي گويند زمان ما غيرت بود و تعصب. من در مورد دوره خودم صحبت مي كنم. آن زمان هم اعتصاب و قهر براي دريافت پول بود. امروز اگر بازيكنان پرسپوليس و دايي معترض هستند به خاطر نا مشخص بودن وضعيت است.به خاطر خلف وعده است وگرنه چه كسي به غيرت و تععصب سيد جلال و بنگر شك دارد؟ من با بنگر در سپاهان هم بازي بودم و مي دانم او براي پولي كه مي گيرد چگونه عرق مي ريزد.پس لقب بي غيرت به اين بازيكنان ندهيد. انان از اينكه خلف وعده شنيده اند ناراحت هستند وگرنه حالا مي بيند بدون اينكه پولي در دست شان بيايد در حال تمرين هستند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آذری: خودمان به حدادی‌فر نیاز داریم / اجازه‌ی جدایی به هیچکس نمی دهیم

در اين شرايط پاسخ ما به باشگاه استقلال منفي است، چرا که تيم خودمان شرايط بسيار حساسي خواهد داشت

سایت گل- سعيد آذري، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در خصوص درخواست باشگاه استقلال برای جذب قاسم حدادی‌فر گفت: هيچ نامه‌اي از باشگاه استقلال براي جذب قاسم حدادي‌فر دريافت نکرده‌ايم.

با توجه به شرايط پيش آمده در بازي ذوب‌آهن مقابل فجرسپاسي شيراز و وضعيت حساس پيش روي ذوب‌آهن نه با رفتن اين بازيکن به تيم استقلال موافقت کرده و نه با جدايي بازيکن ديگري از تيم خود موافقت خواهيم کرد.

به نقل از تسنیم، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پایان گفت: در اين شرايط پاسخ ما به باشگاه استقلال منفي است، چرا که تيم خودمان شرايط بسيار حساسي خواهد داشت.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز: داماش نمی خواهد سقوط کند

داماش تیمی است که پرچم دار اتحاد در رشت شد و با آمدنش رنگها، رنگ باختند. فقط یک رنگ ماند و بس: رنگ بارانی شهر رشت.

سایت گل – می خواهم با شما از داماش صحبت کنم، تیمی که سه سال است با من بمیری و تو بمیری پول سفرهایش را فراهم می کند، تیمی که هر سال نسبت به سال قبل هفت هشت ده نفر از ستاره هایش را از دست می دهد، تیمی که یک روز خبر انحلالش را می دهند و روز دیگر خبر از واگذاری است و فردا روز صحبت از انتقالش است، اما همچنان پابرجا مانده، تیمی که مدیرش می رود و برای مسئولان شهرش زار می زند و در نهایت وعده بیست میلیونی می گیرد! تیمی که هر سال در منطقه خطر جدول دست و پا می زند و آخر فصل آب راحتی بر گلو می ریزد و هزار داستان دیگر، یعنی اینکه آنها بلدند که آنچه را که می خواهند بدستش بیاورند.

اما حالا داستان دارد فرق کرده و به جاهای خطرناکش نزدیک شده است. داماش تحلیل رفته است، خسته شده. ناتوان است و رنجور. اینکه در خانه حریف تا دقایق واپسین پیش است و نمی تواند پنج شش دقیقه این پیروزی را نگه دارد، نشان از نخواستن نیست، بلکه صحبت نتوانستن است. تیمی که از زور بی پولی در نیم فصل به جای تقویت خود، شش بازیکنش را از دست می دهد، تیمی که بازیکنانش مدتهاست فریاد بی پولی می زنند و کسی صدایشان را نمی شنود، تیمی که بازیکنش به زمنین و زمان بدهکار است و مدیرش به جای تمرکز روی تیم از بام تا شام در به در پیدا کردن پول و اسپانسر و هزار کوفت دیگر است، نمی تواند روی بازی اش، روی بردنش، روی ماندنش در لیگ تمرکز داشته باشد.

بله، امسال داستان با سالهای پیش فرق می کند. حالا در فاصله سه هفته تا پایان مسابقات داماش در خطرناک ترین برهه از تاریخ خود ایستاده است. خطر سقوط و انحلال با هم. داماش از رتبه ستودنی هفتمی در نیم فصل گام به گام و پله پله به پایین پرتاب شده و حالا در نزدیک ترین فاصله با تیمهای سقوط کننده به انتظار سه دیدار سخت و وحشتناکش در فروردین ماه نشسته است. سه دیداری که در نوروز استارت می خورند و در همان فروردین پایان می یابند.

نوروزی که همه ی گیلانی ها آرزو دارند نوروز پیروزی آنها باشد. آخر مردم دیار باران دلبسته فرزندشان هستند و نمی خواهند و نمی توانند تصور روزی را بکنند که لیگ برتر باشد و داماش شان در آن حضور نداشته باشد. داماش این روزها بزرگترین و تنها دلخوشی مردم سرزمینی است که در توزیع کارخانه های بزرگ، برج های چند ده طبقه، مراکز تجاری قول پیکر، مراکز تفریحی و هزار چیز دیگر به آنها فقط و فقط حسرت رسیده است و بس. مردم گیلان و شهر رشت که یکی از جوان ترین استانهای ایران هستند تنها دلخوشی شان این است که هر دو هفته یکبار در ورزشگاه پیر شهرباران جمع شوند و نام داماش را فریاد بزنند و با او غصه هایشان را قسمت کنند و آرام بگیرند. و حالا دارد روزی می رسد که شاید ...

نه بگذارید ته این قصه را تمام نکنم، آخر هنوز امید باقی مانده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز:امار تقوي در ذوب اهن؛9 بازي و تنها هشت امتياز/آقا مجتبي اينچنين ذوب را به خانه پانزدهم رساند

در اين 9 بازي كه تقوي و اكبر محمدي وظيفه هدايت اين تيم را به عهده داشتند ذوب آهن از 27 امتياز پيش رو تنها موفق به صيد 8 امتياز شد

سايت گل-روزي كه لوكا بوناچيچ به بهانه كليه درد از سفر به تبريز طفره رفت مشخص بود تغييراتي در كادر فني ذوب آهن به وجود مي ايد. ان هفته ذوب در تبريز با تراكتورسازي مساوي كرد و تقوي ماموريت يافت تا از هفته نوزدهم هدايت ذوبي ها را عهده دار شود.با توجه به خريد هاي خوب اين تيم در نيمفصل كمتر كسي تصورش را مي كرد سبز و سپيدهاي فولاد شهر در انتهاي هفته بيست و هفتم به خانه پانزدهم جدول سقوط كنند.

در اين 9 بازي كه تقوي و اكبر محمدي وظيفه هدايت اين تيم را به عهده داشتند ذوب آهن از 27 امتياز پيش رو تنها موفق به صيد 8 امتياز شد يعني از متوسط هر بازي يك امتياز هم كمتر. ذوب با سرمربي جديدش تساوي را بيش از هر نتيجه ديگري دوست داشت. انها 5 بار مقابل تيم هايي مثل مس، ملوان،استقلال، گسترش و فولاد متوقف شدند. همه اين تساوي ها يك بر يك بود و تنها مقابل فولاد به تساوي بدون گل قناعت كردند. ذوب آهن در جدال با سايپا، سپاهان و فجر سپاسي هم بازنده شد و تنها يك بار طعم برد را چشيد و آن بازي مقابل نفت در تهران بود. ديداري كه خيلي ها تصور مي كردند ذوب به زور مساوي بگيرد اما شاگردان تقوي برنده ان بازي شدند تا اميدشان براي بقا بيشتر شود. اما آن پيروزي تنها يك جرقه بود و قطار ذوب آهن كماكان روي ريل ناكامي به جلو پيش رفت.

بدترين باخت آنها كه موجب شد براي نخستين بار به خانه پانزدهم سقوط كنند شكست مقابل فجر سپاسي بود. ديداري كه جاي دو تيم را در جدول عوض كرد. اگر ذوب اهن برنده اين پيكار مي شد حاشيه نسبتا امني را براي خودش خلق مي كرد اما در خانه اش بازنده شد تا سه بازي پيش رو براي انها فوق العاده حساس شود.

البته ان شكست حواشي و تبعات زيادي را هم در دل خود داشت. شعار گسترده هواداران ذوب آهن موجب شد تا تقوي امروز در تمرينات تيمش به نشانه اعتراض حاضر نشود. حالا شنيده مي شود براي اين سه بازي احتمال تغيير كادر فني هم وجود دارد. تقوي از فرصت به دست امده نتوانست به درستي استفاده كند. او علاوه بر اينكه ذوب اهن را در جام حذفي مقابل استقلال در اصفهان حذف كرد هرگز ثبات لازم را براي بقا در ليگ پيدا نكرد.

در چنين وضعيت هر ان احتمال تغيير مجددا در پيكره كارد فني اين تيم وجود دارد و تنها مشكل انها پيدا كردن مرديست كه قادر باشد از 9 امتياز پيش رو دست كم شش امتياز براي ذوب اهن صيد كند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
شرط 100 ميلياردي رويانيان براي اينكه پروين مديرعامل نشود

گويا سردار براي دور زدن پروين چنين پيشنهاد اغوا كننده اي را داده است.

سايت گل- محمد رویانیان خطاب به مسئولان وزارت ورزش و جوانان با مطرح کردن پروژه درآمدزایی 200 میلیارد تومانی برای باشگاه پرسپولیس، مدعی شد حاضر است تا پایان امسال (1392) مبلغ 6 میلیارد تومان و تا پایان سال آینده (1393) مبلغ 94 میلیارد تومان دیگر به این باشگاه تزریق کند.

وی با تاکید بر این نکته که حاضر است در مورد تامین مبلغ یاد شده متعهد شود، در ازای این میزان درآمدزایی خواستار این شد که یا بهروز منتقمی مدیرعامل باشگاه شود یا پرسپولیس به طور کامل در اختیار علی دایی قرار بگیرد. گويا سردار براي دور زدن پروين چنين پيشنهاد اغوا كننده اي را داده است. حالا بايد ديد او اين خبر را تكذيب مي كند يا نه. راستي منتظر واكنش پروين هم باشيد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
هاشمیان: دقايق 30 و 70 زمان توقف مسابقات جام جهاني

طرفداری - رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال گفت: در دستورالعمل فيفا آمده که در دقيقه 30 و 70 بايد داور به عنوان زمان نوشيدن آب، بازي را متوقف کند.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال،دکتر احمد هاشميان گفت: بر اساس قوانين در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 داور مسابقه و مسئولان کميته‌ پزشکي فيفا شرايط آب و هوايي محل برگزاري بازي را بررسي خواهند کرد و در صورتي که هوا مرطوب باشد به بازيکنان اين اجازه خواهد داده شد که بين هر نيمه زماني را به نوشيدن آب اختصاص دهند.

وي ادامه داد: در خصوص آشاميدن آب در بين بازي، بر اساس مطالعات در مرکز پزشکي فيفا، مشخص شده در شرايط آب و هواي گرم بازيکنان براي حفظ سلامتي و سطح عملکردشان، بايد آب از دست رفته بدن را جبران کنند بر همين اساس در دستورالعمل فيفا آمده که در نيمه اول در دقيقه 30 و در نيمه دوم در دقيقه 70 بايد داور به عنوان زمان نوشيدن آب، بازي را متوقف کند و بازيکنان ملزم هستند که از آب استفاده کنند تا در اثر گرما دچار آسيب نشوند.

هاشميان عنوان کرد: اين مطالعات در جهت ارتقاي سطح عملکرد حرفه اي ورزشکاران در مرکز تحقيقات و ارزيابي پزشکي فيفا به شکل گسترده اي در حال انجام است که به کشورهاي مختلف اين مسئله اعلام شده و کشورها بر مبناي شرايط جغرافيايي خود از اين موضوع مي توانند استفاده کنند. بر همين اساس طبق اعلام فيفا، کميته پزشکي فدراسيون فوتبال شرايط تيم هاي حاضر در جنوب کشور که در مسابقات مختلف حضور دارند را بررسي مي کند و با توجه به اينکه در شرايط زماني بالا ورزش مي کنند اين بحث را مورد مطالعه قرار داده و با جمع بندي شرايط موجود، موضوع را به کميته داوران اعلام خواهيم کرد.

وي درباره انجام تست نمونه گيري کنترل دوپينگ گفت: در مسابقات حساس در سطح جام جهاني از بازيکنان تست نمونه دوپينگ گرفته مي شود که طبق روال گذشته از دو بازيکن از هر کشوري نمونه گيري صورت مي گيرد و تيم هايي که به مرحله بالاتر صعود مي کنند حجم تست نمونه هاي کنترل دوپينگ نيز بالاتر مي رود. بر همين اساس هرمسابقه اي که تحت مديريت فيفا برگزار مي شود تمام فرايند نمونه گيري آن از آغاز تا صدور احکام توسط کميته فيفا انجام مي شود.

رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال درباره تست نمونه گيري در مسابقات ليگ برتر فوتسال که به هفته هاي پاياني خود مي رسد گفت: بر اساس حساسيتي که در پايان فصل رقابت هاي فوتسال وجود دارد، طبق الگوي پيش بيني شده حجم نمونه گيري ها بيشتر خواهد شد.

هاشميان در ادامه با اعلام اين موضوع که متاسفانه باشگاه هاي حاضر در ليگ فوتسال از برگزاري دوره هاي آموزشي مباني مبارزه با دوپينگ استقبال نکرده اند، گفت: در خصوص تيم هاي حاضر در ليگ فوتسال کشور همچنان با نقيصه برگزار نشدن دوره هاي آموزشي روبه رو هستيم. عليرغم همه ابلاغ ها و نامه هايي که از طرف کميته پزشکي و سازمان ليگ فوتسال اعلام شده، متاسفانه باشگاه ها هيچ حمايتي از برگزاري دوره هاي آموزشي نکرده و هميشه اين نگراني وجود دارد تا بازيکنان قرباني ناآگاهي از قوانين و روابط حاکم بر کنترل دوپينگ شوند. ضمن اينکه اين مسئله باعث نمي شود کميته پزشکي تست نمونه گيري دوپينگ از بازيکنان را انجام ندهد.

رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال در پايان گفت: به باشگاه هاي حاضر در ليگ اعلام مي کنم که کميته پزشکي به صورت رايگان در محل باشگاه مدرسين خود را اعزام مي کند تا به کادر فني و پزشکي و بازيکنان آموزش لازم را بدهند تا با ارتقاي سطح آگاهي و دانش سطح بازيکنان از عواقب ناگوار مثبت شدن نمونه دوپينگ جلوگيري کنيم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اولادی: برد در انزلی روزنه قهرمانی ما است

طرفداری - به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال،مهرداد اولادی انگیزه بالایی برای به میدان رفتن مقابل تیم سابقش دارد تا به قول خودش برای باز کردن دروازه ملوان برنامه داشته باشد،هر چند که به فکر شادی مقابل تیم سابقش هم نیست.

*از اردوی کیش با دست پر برگشتید؟
خوشبختانه اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به این که آب و هوای کیش هم مثل انزلی شرجی بود این اردو خیلی به ما کمک کرد.یک دیدار تدارکاتی خوب را هم پشت سر گذاشتیم تا در نهایت همه چیز راضی کننده باشد.
*بازی با ملوان را چطور پیش بینی می کنی؟
فوتبال را که نمی توان پیش بینی کرد اما با توجه به شرایطی که ملوان دارد ما بازی آسانی را پیشرو نداریم.با این حال با تمام احترامی که برای ملوان قائل هستم همه هدف و برنامه ما در این بازی برد است.مخصوصا این که رقبای مان به تساوی رسیده اند و ما باید از فرصت به وجود آمده به خوبی استفاده کنیم تا با شکست ملوان به قهرمانی برسیم.
*با توجه به سابقه حضورت در ملوان فکر می کنی این تیم برابر استقلال چطور بازی کند؟
می دانم انگیزه ملوانی ها همیشه برابر استقلال و پرسپولیس خیلی بالا است و آن ها با تمام وجود برابر استقلال به میدان می آیند اما ما هم استقلال هستیم و بازیکنان خوب و کار آمدی داریم و از همه مهم تر مربی با تجربه ای داریم که راه برد را خوب بلد است و همه این اتفاقات به ما کمک می کند تا برابر این تیم به پیروزی برسیم.
*باید خودت هم باید مقابل تیم سابقت خیلی انگیزه داشته باشی؟
صد در صد همین طور است.هر چند دقیقه ای که کادر فنی به من بازی بدهند با انگیزه ظاهر می شوم تا برای استقلال مفید بازی کنم.
*گل می زنی؟
خیلی دوست دارم برای استقلال گل بزنم و مطمئنا اگر بازی کنم همه هدفم را برای گلزنی به کار می گیرم اما گل بزنم خوشحالی نمی کنم چون به هر حال چند سال در ملوان بازی کردم و برای این تیم و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم.
*4 بازی سخت را پیشرو دارید.با این شرایط قهرمان می شوید؟
ما 4 بازی سخت داریم که هر کدام شان برای ما حکم فینال را دارند،هر کدام از این تیم ها را که ببریم به قهرمانی نزدیک می شویم.برد مقابل ملوان روزنه قهرمانی ما است و اگر این تیم را ببریم نیمی از راه قهرمانی را طی کرده ایم و امیدوارم این اتفاق در انزلی رقم بخورد تا با قدرت بیشتری به مصاف 3 حریف باقی مانده مان برویم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
استقلال حدادی فر را می خواهد،ذوب آهن نمی دهد

طرفداری - باشگاه استقلال با ارسال نامه به باشگاه ذوب آهن منتظري همکاري اين باشگاه براي جذب قاسم حدادي فر است.

باشگاه استقلال در چند روز گذشته مذاکرات زيادي را با باشگاه‌هاي ذوب‌آهن و چند تيم ديگر ليگ برتري انجام داد تا بازيکنان مد نظر خود را براي ليگ قهرمانان آسيا جذب کند.

از همين‌رو استقلالي‌ها با قاسم حدادي‌فر نيز از طريق باشگاه ذوب‌آهن مذاکره کردند که قرار است سعيد آذري و مسوولان تيم اصفهاني به استقلالي‌ها جواب بدهند.

علي فتح‌الله‌زاده با تاييد اين خبر به خبرنگار فارس گفت: ما دوست داريم قاسم حدادي‌فر را به خدمت بگيريم، ولي ذوب‌آهني‌ها بايد به ما رضايتنامه اين بازيکن را بدهند تا بتوانيم او را جذب کنيم. اميدواريم که اين اتفاق بيفتد.

وي همچنين درخصوص شايعاتي که پيرامون حضور ادينهو در استقلال مطرح مي‌شود، گفت: کادر فني چيزي در اين مورد به ما نگفته است اما اگر هم اين بازيکن را بخواهيم قطعا براي امسال نخواهد بود و شايد سال بعد او را به خدمت بگيريم.

در صورتي که استقلالي ها بخواهند ادينهو را به خدمت بگيرند بايد نام يک بازيکن خارجي اين تيم را از فهرست خارج کنند زيرا سهميه 3 بازيکن خارجي اين تيم در آسيا پر شده است.

مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تاکيد کرد به هيچ وجه قاسم حدادي‌فر را در اختيار باشگاه استقلال نمي‌گذارند.

سعيد آذري، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم، اظهار داشت: هيچ نامه‌اي از باشگاه استقلال براي جذب قاسم حدادي‌فر دريافت نکرده‌ايم.

وي در ادامه افزود: با توجه به شرايط پيش آمده در بازي ذوب‌آهن مقابل فجرسپاسي شيراز و وضعيت حساس پيش روي ذوب‌آهن نه با رفتن اين بازيکن به تيم استقلال موافقت کرده و نه با جدايي بازيکن ديگري از تيم خود موافقت خواهيم کرد.

مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در خاتمه تصريح کرد: در اين شرايط پاسخ ما به باشگاه استقلال منفي است، چرا که تيم خودمان شرايط بسيار حساسي خواهد داشت.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوایل هفته آینده؛ جلسه سرنوشت‌ساز کی‌روش با رئیس برای تمدید قرارداد

طرفداری - جلسه سرنوشت‌ساز بین سرمربی تیم ملی با مسئولان فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کی‌روش اوایل هفته آینده برگزار می‌شود.

پس از اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال از تمدید قرارداد تیم ملی با کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی تا جام جهانی 2018 خبر دادند، به نظر می‌رسد در این خصوص توافقات لازم طرفین به عمل آمده و تنها موارد جزئی برای ماندن کی‌روش در فوتبال ایران باقی مانده است.

البته علی کفاشیان در گفت وگویی هفته گذشته از مباحث مالی به عنوان یکی از موارد اختلاف بین فدراسیون با کی‌روش نام برد و از تأمین دستمزد کی‌روش به عنوان یکی از مشکلات اصلی یاد کرد، هرچند که رئیس فدراسیون در خصوص دستیار اول کی‌روش که به طور حتم باید یک ایرانی باشد هم مطالبی را عنوان کرد.

به نقل از فارس،این روزها کی‌روش به همراه برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله محمدمهدی نبی، دبیر فدراسیون فوتبال برای حضور در کارگاه آموزشی فیفا در برزیل به سر می‌برد و قرار است این گروه جمعه پس از پایان این کارگاه، به کشورمان بازگردند.

با بازگشت کی‌روش فاز جدید مذاکرات فدراسیون فوتبال با وی آغاز می‌شود و اوایل هفته آینده و قبل از اعلام لیست جدید نفرات تیم ملی برای دو دیدار با کویت و گینه، کی‌روش در یک سوی میز و مسئولان فدراسیون از جمله علی کفاشیان در سوی دیگر میز خواهند نشست تا در مورد تمدید قرارداد این مربی مطرح و کهنه‌کار به توافق برسند.

در نهایت اینکه جلسه سرنوشت‌ساز کی‌روش با فدراسیون فوتبال هفته آینده برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد تکلیف ماندن یا رفتن کی‌روش از فوتبال هم به زودی زود و پس از این جلسه مشخص خواهد شد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دایی: قراردادم با پرسپولیس ۳ ساله است، برای یک سال نمی‌آمدم،بعد از ادای دین می‌روم

طرفداری - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من قرارداد ۳ ساله با پرسپولیس دارم و بعد از ادای دینم، از این تیم می‌روم.

علی دایی پس از تمرین امروز پرسپولیس ابتدا در خصوص جلسه شب گذشته در وزارت ورزش اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی را راجع به شرایط حال حاضر پرسپولیس و مشکلات پیش رو در وزارت ورزش برگزار کردیم ،البته بیشتر مباحث به واگذاری پرسپولیس مربوط بود.

وی افزود: در مورد فروش سهام پرسپولیس و واگذاری این تیم به مردم حرف‌هایی شد که جا دارد و بر خود لازم می‌دانم از امیر خادم که با جدیت این مسئله را رو به جلو می‌برد و با من هم دو جلسه برگزار کرد تشکری ویژه داشته باشم.

دایی تاکید کرد: در این جلسه حسین هدایتی و معاونان وزیر که در آن حضور داشتند نظرات خود را اعلام کردند و در خصوص مشکلات مالی زیاد ما صحبت شد، درباره این فصل نیز با جدیت حرف‌هایی رد و بدل شد و راه‌حلی برای مشکلات قرار شد که پیدا شود.

وی خاطرنشان کرد: مثل اینکه کمیسیون 90 مجلس اعلام کرده باید تا آخر سال سهام پرسپولیس واگذار شود که این حرف‌ها به نظر من خیلی از مشکلات را حل می‌کند. من عزمی را که دیدم از خادم ایشان دوست دارند که مشکلات را برطرف و حل کنند و به همین دلیل با جدیت پیگیر این مسئله هستند.

وی در خصوص خبرهایی مبنی بر جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: متاسفانه گاهی اوقات خیلی از چیزها مطرح می‌شود اگر قرار بود یک سال به پرسپولیس بیایم اصلا نمی‌آمدم. برنامه من سه ساله است و نتیجه عملکردم بعد از سه سال مشخص می‌شود. خدا راشکر در سال اول نیز از برنامه عقب نیستیم و خوشبختانه با همت بچه‌ها رو به جلو می‌برویم و حتی می‌توانم بگویم که از برنامه خودمان جلوتر هم هستیم چون بچه‌ها همت کردند و با قدرت این راه را ادامه می‌دهیم.

به نقل از فارس،سرمربی قرمزپوشان تاکید کرد: روزی از پرسپولیس می‌روم که دینم را به مردم و بازیکنان ادا کنم. برخی‌ها مسائلی برای خودشان مطرح و صحبت می‌کنند در صورتی از پرسپولیس رفتنی هستم که مدیر و مالکان جدید این تیم من را نخواهند در غیر این صورت کسی نمی‌تواند مرا از این تیم جواب کند البته باید این را بدانیم خیلی‌ها به مرور زمان خیلی زود رنگ عوض می‌کنند. برخی‌ها قبلا به خاطر منافع شخصی‌شان مسائلی را مطرح می‌کردند و خیلی از کارها را انجام می‌دادند اما به یک‌باره خیلی زود تغییر کردند من تا روزی که هستم با قدرت کار خودم را بدون اینکه به چیزی توجه کنم انجام می‌دهم تا شرمنده مردم و بازیکنان نباشم.

وی در پاسخ سوالی که آیا دوستان شما قصد دارند سهام باشگاه را بخرند یا خیر گفت: خودم اصلا دنبال این مسائل نیستم و نمی‌خواهم وارد سهام و خرید آن باشم اما شاید دوستانم دنبال این کار باشند که من خبر ندارم. هستند عاشقانی که می‌خواهند از جیبشان به پرسپولیس کمک کنند اما اگر دوست من بخواهد به این موضوع وارد شود برایش مهم است چگونه سهام و چند درصد را می‌خواهند واگذار کنند تا براساس آن وارد عمل شود اما من اصلا دنبال سهام و این مسائل نیستم قبلا هم شاید پیشنهادی به من داده‌اند اما از سوی سرمایه‌گذاران دیگر که می‌خواستند به پرسپولیس خدمت کنند.

دایی درباره تساوی تیم‌های نفت و فولاد خوزستان نیز گفت: تساوی این دو تیم ما را امیدوار کرد تا انشاءالله بتوانیم در چهار هفته آینده با دستخوش حوادث به بالای جدول برسیم در این چهار هفته بالای جدولی‌ها با هم بازی دارند و این به ما کمک می‌کند تا راحت‌تر موفق شویم من به بچه‌ها گفتم خدا به ما لطف کرده و یکی از نتایج دلخواه‌مان به دست آمده است .انشاءالله ما هم باید قدر این لطف را بدانیم و با قدرت در بازی با صبا که مهمترین بازی ما است به میدان برویم و فصل را تمام کنیم. بازی با صبا به نظرم یکی از مهمترین بازی‌های فصل پرسپولیس است.

وی در پایان در پاسخ به سوالی که آیا تیم‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا از شما بازیکن کمکی خواسته‌اند یا خیر گفت: اول بگذارید به ما پیشنهاد بشود بعد درباره‌اش حرف بزنید تا الان به ما پیشنهادی نشده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۴,۸۴۸ بازدید
۲۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۱,۰۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۲۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۶۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۰۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۴۸ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۱,۹۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۶۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!