به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مجید حیدری :دیگر کاری به شرایط مالی نداریم / از نیم فصل اول بهتریم

تنها 27% از مبلغ قراردادمان را گرفتیم و الان هم 4 هفته به پایان لیگ باقی مانده همانطور که گفتم الان همه بچه ها فقط برای آبروی خودشان بازی می کنند.

سایت گل - مجید حیدری بازیکن قدیمی صبا آماده بازی مهم این هفته مقابل پرسپولیس است . با او دربراه شرایط صبا حرف زدیم :

اوضاع تیم چطور است؟

تیم از نظر مالی در وضعیت خیلی بدی قرار دارد و همه بچه ها دچار مشکلات مالی شده اند. اما بدلیل این که بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس را در پیش داریم همه بچه ها با انگیزه بسیار بالایی در حال تمرین و آماده سازی برای دیدار روز جمعه هستند نکته ای که باید به آن اشاره کنم این هست که همه بچه ها برای حفظ آبرو و اعتبار خودشان پا به میدان می گذارند و به شرایط مالی تیم کاری ندارند.

بازی روز جمعه را چطور پیش بینی می کنید؟

بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار هست. پرسپولیس در بالای جدول حضور دارد و به دنبال این هست که بیش از این از سایر صدرنشینان عقب نیافتد ما هم به دنبال این هستیم که خودمان را از منطقه سقوط دور کنیم. من مطمئن هستم روز جمعه بطور حتم از پرسپولیس امتیاز می گیریم.

از شرایط فنی خودت در صبا راضی هستی؟

نسبت به بازی هایی که انجام دادیم به نظرم شرایط مطلوبی داشتم، خوب تیم ما در نیم فصل اول مشکلات زیادی داشت و در حال حاضر هم مشکلات مالی داریم با این حال من هر بار که برای تیم بازی کرده ام وضعیت گل زده و تعداد گل خورده تیم در شرایط مطلوبتری قرار داشته...

میزان دریافتی بازیکنان تیم چگونه بوده است؟

ما تا کنون تنها 27% از مبلغ قراردادمان را گرفتیم و الان هم 4 هفته به پایان لیگ باقی مانده همانطور که گفتم الان همه بچه ها فقط برای آبروی خودشان بازی می کنند.

ظاهرا مدتی اعتصاب کرده بود چه شد که اعتصاب راشکستید؟

بله ما برای مرتبه سوم یا چهرام بود که به خاطر مسائل مالی اعتصاب کردیم اما به خاطر مدیر عامل تیم از اعتصاب دست کشیدیم و به تمرینات برگشتیم ایشان برای تیم خیلی زحمت کشیدند و ما فقط به خاطر ایشان اعتصاب را ترک کردیم.

چرا صبا تماشاگر ندارد؟

در ظاهر می گویند که چون تیم در قم تمرین نمی کند به تماشای مسابقات نمی ایند ولی من فکر میکنم چون این تیم به قم واگذار شده و از اول در قم نبوده مردم اشتیاقی نسبت به این تیم ندارند.

وضعیت صبا در فصل آینده را چطور پیش بینی می کنید؟

با شرایط موجود نمی توان آینده خوبی را برای تیم پیش بینی کرد خصوصا این که شایعه هایی مبنی بر حضور تیم در قم به گوش می رسد

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پول فیفا تا یکماه دیگر می رسد

ه گفته رئیس فدراسیون فوتبال پول های بلوکه شده تا یکماه دیگر به دست فدراسیون می رسد
سایت گل – در این اوضاع بی پولی فدراسیون فوتبال که کفاشیان مجبور شده برای تامین هزینه اردوی تیم ملی در افریقای جنوبی از وزارت ورزش کمک بگیرد، گویا قرار است اتفاق های خوبی بیفتد. رئیس فدراسیون فوتبال گفته:" از سه سال قبل پول های ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا بلوکه شد اما سال گذشته از کنفدراسیون فوتبال آسیا پول را گرفتیم. بعد از مذاکرات با فیفا قرار شد آنها پول را به سفارت ایران تحویل بدهند تا سفارت هم پول را به حساب ما واریز کند. وزارت امور خارجه کمک خوبی در این زمینه به ما کرده است . فکر می کنم تا یک ماه دیگر پول های بلوکه شده را دریافت کنیم تا تیم ملی با تدارکات خوب راهی جام جهانی شود. در خصوص پول داوران بین المللی هم هم خوشبختانه به سفارت ایران این پول واریز شده است و وزارت امور خارجه این پول را در اختیار ما قرار خواهد داد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
وینگادا منتفی می شود؟/ کفاشیان: شانس گزینه ایرانی برای هدایت تیم امید بیشتر است

با اینکه سرمربی سابق پرسپولیس مشکلی برای هدایت تیم امید ندارد اما رئیس فدراسیون فوتبال می خواهد از یک مربی ایرانی روی نیمکت تیم امید استفاده کند

سایت گل – روزی که آیت اللهی به عنوان نایب رئیس اول فدراسیون انتخاب شد، خیلی ها امیدوار بودند که علی کفاشیان – که در دوره نایب رئیسی مهدی تاج هماهنگی زیادی با او نداشت – حالا که خودش نایب رئیس اولش را انتخاب کرده دیگر با او مشکلی نداشته باشد. خدا را شکر رابطه کفاشیان و آیت اللهی بد نیست اما آنها حداقل در مورد تیم امید با هم موضع مشترکی ندارند. هر چقدر که آیت اللهی امیدوار به حضور نلو وینگادا در تیم امید است رئیس فدراسیون فوتبال می خواهد به جز مربی پرتغالی گزینه های دیگر را روی نیمکت تیم امید بنشاند. با اینکه وینگادا برای هدایت تیم امید ok داده اما فدراسیون هنوز پاسخ نهایی را به او نداده است چرا که رئیس فدراسیون فوتبال می خواهد از یک مربی ایرانی به عنوان سرمربی تیم امید استفاده کند. کفاشیان می گوید:" وینگادا گزینه خارجی ما است و در کنار آن یک مربی ایرانی را هم در نظر داریم. برنامه های تیم ملی امید تا المپیک 2016 برزیل نوشته شده است . وینگادا و مربی ایرانی هر دو شانشان 50 درصد است اما به نظر من یک ایرانی شانس بیشتری برای هدایت تیم امید دارد. "

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تونی: هواداران تراکتورسازی خانواده ام هستند/ ایران یکی از بهترین مربیان جهان را در اختیار دارد/ پدر من با پدر مورینیو دوست بود/ در شادی هایم اشک می ریزم

پرتغالی ها در غم و شادی گریه می کنند اما من همیشه در شادی هایم اشک می ریزم.

سایت گل – تونی اولیویرا محبوبیت زیادی بین هواداران تراکتورسازی دارد. مربی پرتغالی به واسطه نمایش هجومی تیمش و شخصیت جالبی که دارد خود را تبدیل به یکی از اسطوره های تبریزی کرده. اولیویرا که شومن خوبی هم محسوب می شود با حضور در برنامه نود و جوابهایی که به سئوالات عادل فردوسی پور داد حالا می تواند امیدوار باشد که به جز تبریزی ها، سایر ایرانی ها هم او را دوست داشته باشند. مصاحبه سرمربی تراکتورسازی با برنامه نود را بخوانید:

تونی اولیویرا اظهار داشت: با تمام مشکلاتی که داشتم به تراکتورسازی برگشتم و از این تصمیم خوشحال هستم.

این مربی ادامه داد: زمان کوتاهی پیش روی ما بود و بازی حساسی با فولاد داشتیم و سپس در فینال با مس کرمان که به پیروزی رسیدیم که هیچگاه آنرا فراموش نخواهم کرد.

اولویویرا گفت: از قهرمانی بسیار خوشحالم و زمانیکه شهر از هواداران پر می شود و 50 هزار نفر به استقبال می آیند، ما با توان بیشتری کار می کنیم.

وی افزود: درست است خانواده ام در تبریز نیستند ولی اینجا خانواده دیگری به نام هواداران تراکتورسازی دارم. نمی دانم احساسی که نسبت به مردم تبریز دارم را چگونه توضیح بدهم، اینجا اعلام می کنم که تبریز شهر دوم من است.

وی همچنین در مورد شکست سنگین 3 بر صفر مقابل نفت تهران در لیگ برتر گفت: مگر فردی وجود دارد که در فوتبال شکست نخورد و باخت ها همواره نوعی تجربه است تا اشتباهات را تکرار نکنیم.

این مربی در خصوص اشک ریختن پس از برتری تراکتورسازی مقابل مس کرمان عنوان کرد: پرتغالی ها در غم و شادی گریه می کنند اما من همیشه در شادی هایم اشک می ریزم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیهای پایانی لیگ برتر را با تمام قوا به میدان خواهد رفت، گفت: در جام حذفی به هدفمان رسیدیم اما هنو کار زیادی پیش روی داریم و باید کیفیت خودمان را بالا ببریم و با تمام توان در لیگ بازی خواهم کرد.

سرمربی تراکتورسازی درخصوص حضور تیمش در آسیا افزود: حریفان ما بازیکنان خارجی زیادی دارند و در حالت طبیعی بازیکنان ایرانی بسیار بهتر از عربها هستند ولی رقبای تراکتور در جام باشگاه های آسیا چندین میلیون دلار هزینه کرده اند. به دنبال اول شدن در گروه خود هستیم و باید در این راه ابزار لازم را هم داشته باشیم.

وی تاکید کرد: دوباره می خواهیم هواداران خود را شاد کنیم و به دنبال موفقیت در جام باشگاه های آسیا هستیم.

اولیویرا در مورد دوستی خود با خوزه مورینیو عنوان کرد: پدران ما دوستان خوبی برای هم بوده اند و ما نیز دوست هستیم.خوزه مربی باکلاس و خوبی است که جدا از تاکتیک، تیم خود را از لحاظ روحی نیز به بهترین نوع آماده می کند.

این مربی در مورد حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران اظهار کرد: این مربی کارش را به خوبی بلد است و به واقع ایران یکی از برترین مربیان جهان را در اختیار دارد

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
رضا حقيقي قانونا مي تواند استقلالي شود

ندي در قرارداد حقيقي با پرسپوليس وجود دارد كه اين بازيكن مي تواند در صورت جدايي رويانيان از باشگاه پرسپوليس از اين تيم جدا شود.

سايت گل – بعد از نااميدي استقلالي ها از جذب قاسم حدادي فر به عنوان بازيكن كمكي در ليگ قهرمانان آسيا حالا صحبت بر سر جذب رضا حقيقي از پرسپوليس است.

امروز يكي از روزنامه هاي ورزشي از اين پيشنهاد خبر داده بود و حالا استقلالي ها دنبال يكي از بازيكنان اصلي پرسپوليس هستند كه بايد ديد اين بازيكن اجازه حضور در تيم رقيب را پيدا مي كند يا نه.

البته بندي در قرارداد حقيقي با پرسپوليس وجود دارد كه اين بازيكن مي تواند در صورت جدايي رويانيان از باشگاه پرسپوليس از اين تيم جدا شود.

حالا جدايي حقيقي از پرسپوليس منع قانوني ندارد و بايد منتظر تصميم شخصي اين بازيكن بود كه آيا دوست دارد براي اولين بار حضور در ليگ قهرمانان آسيا را تجربه كند يا همراه پرسپوليس خواهد ماند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرش افشین: برای من علامت سوال است چرا نفت و فولاد پخش زنده نبود/ دو بازی در اهواز داریم ببریم قهرمانیم

تقدیر این است که قهرمانی به هفته‌های آخر کشیده شود و به نظر من فولاد، سپاهان، استقلال و پرسپولیس شانس قهرمانی دارند

سایت گل ـ فولاد در تهران توانست با نفت بالای جدولی مساوی کند و با کسب یک امتیاز خود را به طور موقت با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال به صدرجدول برساند. آرش افشین که در بازی با نفت گلزنی هم کرد در مصاحبه با سایت گل می‌گوید:«بازی خیلی خوبی بود ما می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم و در نیمه دوم نتوانستیم آن روند خوبی را که انتظار داشتیم پیش بگیریم اگرچه این یک امتیاز هم در آخر فصل به دردمان می‌خورد تازه این را هم در نظر بگیرید نفت تیم خیلی خوبی است و در خانه هم بازی می‌کرد. در مورد گلی هم که زدم باید بگویم زحمت بچه‌ها بود که توسط من به ثمر نشست. امیدوارم روند گلزنی‌هایم ادامه داشته باشد.»

همچنین افشین در مورد پخش نشدن این بازی از شبکه‌های تلویزیونی می گوید:« واقعا نمی‌دانم چرا این بازی پخش زنده نشد. برای من علامت سوال است، چرا که نه استقلال بازی داشت و نه پرسپولیس و این یک بازی حساس در بالای جدول بود که انتظار داشتیم حداقل شبکه ورزش این بازی را پخش کند. واقعا دلیلش را نمی‌دانم که چرا این اتفاق نیفتاد.»

همچنین بازیکن جوان و آینده‌دار فولاد درباره قهرمانی فولاد و شرایط خودش در این تیم و نیم فصل اول در سپاهان می‌گوید:«ما با چند مساوی‌ای که داشتیم امتیازات خوبی را از دست دادیم البته نمی‌توان گفت که از قهرمانی دور شدیم. باید بگویم که دو قهرمانی در اهواز داریم که اگر آنها راببریم صددرصد قهرمانیم. اما اگر این بازی‌ها را که مساوی کردیم می‌بردیم قطعا شرایط بهتری به وجود آمد. اما تقدیر این است که قهرمانی به هفته‌های آخر کشیده شود و به نظر من فولاد، سپاهان، استقلال و پرسپولیس شانس قهرمانی دارند و تا آخر هفته معلوم نمی‌شود که چه کسی جام را بالای سر می‌برد.»

وی همچنین می‌افزاید:« من نمی‌خواهم به نیم فصل اول که در سپاهان بودم فکر کنم و می‌خواهم آن را از ذهنم پاک کنم هر چند در این نیم فصل اول تجربه خوبی کسب کردم و چیزهای خوبی یاد گرفتم. آقای فرکی نسبت به من شناخت خوبی دارد و این به فوتبال و پیشرفت من کمک می‌کند.»

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد فدراسیون به وینگادا: 300 هزار دلار بدون دستیار!

این در حالی است که با احتساب قیمت دلار، میزان قرارداد وینگادا از بسیاری از مربیان داخلی هم کمتر می شود و بعید است این مربی پرتغالی با این پیشنهاد موافقت کند.
سایت گل- در حالیکه این روزها فدراسیون فوتبال به دنبال استخدام یک سرمربی برای تیم ملی امید است ، نلو وینگادا اصلی ترین گزینه برای احراز این پست است.
اما مشکل اصلی بین این مربی و فدراسیون میزان دستمزد وی است که اختلاف زیادی با هم دارند. گفته می شود فدراسیون فوتبال سالی 300 هزار دلار به این مربی پیشنهاد داده است و این میزان بدون دستیاران وی در نظر گرفته شده است. این در حالی است که با احتساب قیمت دلار، میزان قرارداد وینگادا از بسیاری از مربیان داخلی هم کمتر می شود و بعید است این مربی پرتغالی با این پیشنهاد موافقت کند.
گفتنی است فدراسیون فوتبال در نظر دارد یک مربی ایرانی را بر مسند کار بنشاند و کمیته ملی المپیک نظرش روی مربی خارجی است. حال باید دید در نهایت چه اتفاقی برای تیم ملی زیر 22 سال کشورمان خواهد افتاد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
یاوری: همانقدر که برای فجر خوشحالم برای فوتبال اصفهان ناراحتم/ پرسپولیس با لطف کمک‌داور نباخت/ در 6 بازی از داوری ضربه خوردیم

من همیشه روی تخته وایت‌برد می‌نویسم که باید ببریم و بمانیم؛ انسان‌ها زاییده تفکراتشان هستند و ذهن ما می‌گوید که باید پیروز شویم.

سایت گل ـ فجر توانست در اصفهان ذوب آهن را شکست دهد و کار بزرگی را انجام دهد. رهبر این اتفاق کسی نبود جز محمود یاوری سرمربی تیم فجرسپاسی که پیر و باتجربه فوتبال ایران است. با او تماس گرفتیم تا در مورد اتفاقات این بازی با او صحبت کنیم. وی که مشغول بازی و صحبت با نوه‌هایش بود به خبرنگار گل می‌گوید:« بازی با ذوب آهن بازی خوبی بود و ما همه قبل از بازی می‌دانستیم باید در این بازی موفق شویم. برای اینکه سرنوشت ما به این بازی بستگی داشت. البته باید بگویم تیم ذوب آهن خیلی خوب کار کرد و از شرایط میزبانی هم برخوردار بود اما هوشیاری و انسجام در خط میانی و دفاع با توجه به شناختی که از آنها داشتیم باعث شد ترفند آنها را خنثی کنیم.

وی درباره شکست ذوب آهن توسط تیم او که خودش اصفهانی است می‌گوید:« من به این مسئله فکر نمی‌کنم من به این فکر می‌کنم که یک بازی لیگ بود که به آینده بچه‌ها و مردم شیراز ربط داشت. باید بگویم همانقدر که برای فجر خوشحالم برای فوتبال اصفهان ناراحتم چون واقعا حیف است که ذوب آهن در این جایگاه قرار داشته باشد.»

یاوری در مورد ماندن فجر در لیگ می‌گوید:« ما همیشه امیدواریم و مصمم هستیم که در لیگ بمانیم. من همیشه روی تخته وایت‌برد می‌نویسم که باید ببریم و بمانیم؛ انسان‌ها زاییده تفکراتشان هستند و ذهن ما می‌گوید که باید پیروز شویم. پتانسیل فجر از لحاظ مالی خوب نیست و شما هرچقدر که پول داری آش می‌خوری اما بازیکنان ما با جان و دل بازی می‌کنند و شق‌القمر کرده‌اند. ما در چند بازی از داوری ضربه خوردیم و داوری خوب عمل نکرد. در بازی با پرسپولیس هم با تمام بضاعت و خرجی که کرده بود اگر کمک‌داور کمکشان نمی‌کرد و شانس نمی‌آورد بازی را باخته بود و ما برنده بودیم.»

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پژمان جمشيدي :پرسپوليس در حال نابودي است /بعيد مي دانم به اين راحتي ها تيم را به پيشكسوتان بدهند/من نه روبروي كسي هستم نه كنار كسي / هر پيشكسوتي سرمربي شد كمك هايش را از پرسپوليسي ها انتخاب نكرد

برايم مهم نيست كه چه كسي سرمربي و مديرعامل است اما برايم اين اهميت دارد كه تيم جام بياورد و به قهرماني برسد .دنبال اين خط و خط و بازي ها هم نيستم

سايت گل – پژمان جمشيدي يكي از افراد حاضر در جلسه روز گذشته پيشكسوتان پرسپوليس درباره اين جلسه گفت:« ابتدا دعوت شديم تا با هم ناهاري بخوريم اما خيلي زود متوجه شديم مساله كلان تر از يك ناهار ساده است.من اولين بار بود كه به جلسه پيشكسوتان پرسپوليس مي رفتم و با يكسري حرف ها موافق بودم و با برخي هم مخالف .در اين جلسه حرف هم نزدم چون اينقدر آدم بزرگتر از من بود كه ساكت بنشينم.»

وي ادامه داد:« چيزي كه مشخص است اينكه پرسپوليس را به اين راحتي به پيشكسوتان نمي دهند و اين جلسات تاثيري در اين واگذاري سهام ندارد .به نظر من شايد مدير ورزشي براي باشگاه بهتر باشد اما من نه روبروي كسي هستم نه كنار كسي و برايم پرسپوليس اهميت دارد.برايم مهم نيست كه چه كسي سرمربي و مديرعامل است اما برايم اين اهميت دارد كه تيم جام بياورد و به قهرماني برسد .دنبال اين خط و خط و بازي ها هم نيستم.»

از جمشيدي مي پرسيم كه با كدام حرف هاي جلسه موافق بوديد و با كدام يكي مخالف كه مي گويد:« خيلي حرف ها زده شد و الان حضور ذهن ندارم .حرف هاي خوبي زده شد اما با يكسري موافق بودم.من هميشه سعي كردم از حاشيه هاي اينچنيني دوري كنم و به احترام آقاي پروين و بقيه پيشكسوتان در اين جلسه شركت كردم اما دوست ندارم روبروي كسي قرار بگيرم و و فقط مي خواهم در اين مقطع حساس به پرسپوليس كمك كنم.»

وي ادامه مي دهد:« خصوصي شدن در حرف خيلي خوب است اما اگر قرار باشد تيم را به پيشكسوتان بدهند بايد از يك منبعي پول به باشگاه تزريق شود.ما الان ديگر نمي توانيم بازيكنان را با دوره خودمان و قبل تر از آن مقايسه كنيم .اين قطار دارد حركت مي كند و كاري هم از ما بر نمي آيد.يعني اينطور نيست كه بگوئيم چون ما پول نمي گرفتيم اينها هم نبايد بگيرند.اين قراردادها درست يا غلط بسته شده و اينكه زماني همه از خدايشان بود به خاطر مكتب پرسپوليس در اين تيم حضور داشته باشند فراموش شده و هر كسي پول بيشتري بدهد بازيكن بهتري جذب مي كند.»

جمشيدي مي گويد:« البته ما بايد دنبال پررنگ كردن مسائل گذشته باشيم و كاري كنيم تا همه از خدايشان باشد پيراهن پرسپوليس را به تن كنند اما پول زيادي وارد فوتبال شده و فوتبال آلوده به پول شدهاست.اين ديگر دست من يا ايكس و ايگرگ هم نيست و اتفاقي است كه افتاده .به نظر من بايد اين قراردادها را تسويه كنند و بعد از آن يك فكر اساسي براي پرسپوليس كنند تا به دوران اوجش برگردد و آن روزها خوب گذشته تكرار شود.»

بازيكن سابق پرسپوليس و تيم ملي مي گويد:« اين كار البته نيازمند يك مديريت صحيح و چارت درست و حسابي است .ما كلا در حرف زدهن خيلي خوبيم اما اگر نگاه كنيم در اين سال هاي اخير اكثر پيشكسوتاني كه در راس كادر فني تيم بوده اند كمك هايشان را از افراد پرسپوليسي انتخاب نكرده اند و همين نشان مي دهد ما خودمان هم با يكديگر متحد نيستيم.»

جمشيدي در خصوص تمرين نكردن بازيكنان مي گويد:« وقتي بازكني روي يك ميليارد حساب مي كند و 200 ميليون تومان مي گيرد احساس فقر مي كند .البته اين مساله تمرين نكردن اصلا خوشايند نبود من اصلا از اين كار دفاع نمي كنم اما بازيكن وقتي مي بيند با حرف زدن و مصاحبه كردن هيچ چيز گيرش نمي آيد چاره كار را در اعتراض مي بيند.ديديد كه 100 تا مصاحبه فايده نداشت اما با يك روز اعتصاب همه ايران فهميدند بازيكنان پرسپوليس تمرين نكرده اند.من مي گويم بايد حرف هاي دو طرف را بشنويم و كاري كنيم تا شان و منزلت بازيكنان هم حفظ شود.»

وي در پايان مي گويد:« بار ديگر مي گويم نه روبروي كسي هستم نه كنار كسي اما بعيد مي دانم اين واگذاري سهام به پيشكسوتان اتفاق بيافتد .با اين حال متاسفانه بايد بگويم در حال حاضر پرسپوليس بحراي ترين شرايطش را سپري مي كند و در در حال نابودي است اما نبايد بگذاريم اين اتفاق بيافتد.»

جمشيدي درباره توليد يك فيلم سينمايي از سريال پژمان هم مي گويد:« فعلا در حد حرف مطرح شده و بايد از آقاي قاسم خاني در اين باره بپرسيد.»

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
قسط سوم خلعتبری و سه تهدید برای پرسپولیس/ فقط تا انتهای ماه جاری میلادی وقت دارند

زمان پرداخت قسط سوم به عجمانی‌ها فرا رسیده، اما آنها تا انتهای ماه جاری میلادی به پرسپولیسی‌ها وقت داده‌اند

سایت گل- با پایان یافتن مهلت عجمانی‌ها به پرسپولیسی‌ها بابت پرداخت قسط سوم پرداخت حق ترانسفر خلعتبری به مبلغ 250 هزار دلار با رایزنی‌های انجام شده عجمانی‌ها تنها تا انتهای ماه میلادی جاری به پرسپولیسی‌ها وقت دادند تا تسویه‌حساب مالی خود را به این باشگاه انجام دهند. اما در صورتی که این تسویه‌حساب تا انتهای ماه جاری انجام نشود و مسائل پیگیری نگردد عجمانی‌ها از طریق سه حالت پرسپولیسی‌ها را دچار مشکل خواهند کرد. اول اینکه طبق قرارداد مندرجه باشگاه عجمان می‌تواند خلعتبری را از هرگونه بازی برای پرسپولیس جلوگیری کند. همچنین احتمال کسر امتیاز نیز از پرسپولیس با توجه به قرارداد امضا شده وجود دارد البته این در شرایطی است که اگر پرسپولیسی‌ها همه‌چیز را پشت گوش بیندازند ماهانه باید جریمه سنگینی نیز بابت پرداخت نکردن قسط سوم ترانسفر خلعتبری به عجمانی‌ها پرداخت کنند.

این در شرایطی است که زمان پرداخت قسط سوم به عجمانی‌ها فرا رسیده، اما آنها تا انتهای ماه جاری میلادی به پرسپولیسی‌ها وقت داده‌اند که نسبت به تسویه‌حساب اقدام کنند در غیر این‌صورت کارهای قانونی خود را دنبال خواهند کرد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۵,۱۶۷ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۱,۳۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۲۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۷۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۰۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۰۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۷۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۹۰ کاربر آنلاین است. (۲۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!