به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

چندین باشگاه علاقه مند به جذب نیانگ
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ایجنت امبایه نیانگ تایید کرد که چند باشگاه خواهان جذب مهاجم میلان هستند.

امبایه نیانگ که پس از یک تصادف، مچ پایش دچار آسیب دیدگی شد، هم اکنون به دور از میادین فوتبال است و از سویی گزارش های مبنی بر علاقه باشگاه لستر سیتی به جذب او شنیده می شود. موسی اندیائه ایجنت نیانگ به calcionews24 گفت:

نیانگ به طور مرتب در نیمه دوم از فصل بازی کرد و بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشت.

وی در مورد ابراز علاقه باشگاه لستر سیتی به جذب موکلش گفت:

"من نمی توانم نام باشگاهی را بر زبان بیاورم، اما چند باشگاه خواهان جذب او هستند. خیلی زود است که در این خصوص صحبت کنیم، زیرا هنوز فصل خاتمه نیافته است و او تمام تمرکزش را به بازگشت با گلزنی برای میلان گذاشته است. او در حال حاضر سخت در تمرینات تلاش می کند تا در اسرع وقت به میادین بازگردد. او به روند معالجه اش احترام گذاشته و مسیر ریکاوری اش به خوبی طی می شود
."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۹ فروردین ۱۳۹۵
ملو در اینتر می ماند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ژوزه رودریگز ایجنت فلیپه ملو اذعان کرد که موکلش از حضور در اینتر خوشحال است و در این باشگاه خواهد ماند.

با وجود شایعات فراوانی که مبنی بر بازگشت فلیپه ملو به گالاتاسارای شنیده می شد، قرارداد قرضی این بازیکن با اینتر با گزینه خرید اجباری است و وی در نراتزوری خواهد ماند. ایجنت ملو به FCInterNews گفت:

"من متوجه نمی شوم که چرا شایعاتی در خصوص خروج احتمالی ملو وجود دارد. او در اینتر خوشحال است و قصد دارد در اینجا بماند. او دو سال دیگر با اینتر قرارداد دارد و در اینتر خواهد ماند."

۱۹ فروردین ۱۳۹۵
چلسی به دنبال کوستاس مانولاس
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

چلسی در حال مذاکره با رم درمورد انتقال مدافع این تیم ایتالیایی است.

به نقل از اسکای اسپورت مدافع تیم رم ایتالیا ممکن است در فصل نقل و انتقالات راهی استنفورد بریج شود.

اسکای ایتالیا معتقد است که آنتونیو کونته مربی جدید تیم چلسی که دوشنبه قرار دادی سه ساله برای هدایت این تیم امضا کرده و پس از پایان رقابت های یورو 2016 راهی لندن می شود به دنبال سنتر بک تیم رم است.

کوستاس مانولاس 24 ساله با مبلق 10.3 میلیون یورو در آگوست 2014 از المپیاکوس یونان راهی رم شد و تا کنون 79 بازی برای تیم پایتخت نشین ایتالیا انجام داده است.

از آنجایی که به جان تری مدافع کهنه کار تیم چلسی قرار داد جدیدی پیشنهاد نشده احتمال این انتقال در تابستان افزایش میابد.

گفتنی است که کوستاس مالوناس یونانی تاکنون 23 بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است.

منبع

۲۰ فروردین ۱۳۹۵
رسمی؛ قرارداد یوتو ناگاتومو با اینترمیلان، تا سال ۲۰۱۹ تمدید شد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مدافع با تجربه اینترمیلان قراردادش را با این باشگاه، تمدید کرد.

بنابر اعلام وب سایت رسمی اینترمیلان، این مدافع ژاپنی قرارداد جدیدی را با باشگاه اینترمیلان به امضا رسانده است که وی را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ در جمع بازیکنان نرآتزوری نگه می دارد. یوتو ناگاتومو که تا کنون ۱۷۲ بار پیراهن اینتر را بر تن کرده، همچنین موفق شده است تا ۱۱ بار برای این باشگاه گلزنی کند.

ناگاتومو ۲۹ ساله که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی اینترمیلان را نیز دارد، یکی از عناصر تیم اینترمیلان در راه فتح کوپا ایتالیا در سال ۲۰۱۱ محسوب می شد. او پیش از این سابقه حضور در تیم چزنا را نیز در کارنامه داشته است.

منبع

۲۰ فروردین ۱۳۹۵
میهایلوویچ: هفت فینال در سری آ پیش رو داریم؛ استعفا نخواهم داد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

سرمربی صرب میلان بازیکنان یوونتوس را یک الگو دانست و از آینده خود صحبت کرد.

سینیشا میهایلوویچ، سرمربی روسونری در کنفرانس خبری پیش از مسابقه برابر یوونتوس گفت:

"ما راه های زیادی را برای پیدا کردن راه حل مناسب برای میلان را امتحان کرده ایم. در چند مسابقه تیم حریف به جای ما پیروز شد و من انتظار آن را نداشتم. ما در سری آ هفت فینال را پیش رو داریم و باید ششم شویم. همچنین باید برای قهرمانی در کوپا ایتالیا تلاش کنیم. فردا منتظر یک واکنش از تیم هستم. نتیجه ممکن است شانس ما را کم کند اما نگرش ما را تغییر نخواهد داد. باید به خود بیاییم و تمرکز کنیم. "

"در بدترین زمان ممکن به مصاف یوونتوس می رویم اما این بازی برای ما بسیار مهم است. از لحاظ روانی و شخصیتی برای ما این بازی ارزشمند است. می خواهیم تا بخش کوچکی از دین مان را به هواداران ادا کنیم و می خواهیم فصل را متفاوت به پایان ببریم. برای یوونتوس احترام زیادی قائلم زیرا آن ها با انگیزه و خشم در هر بازی به میدان می روند. آن ها یک الگو برای همه هستند. این بازی بسیار دشواری برای ماست و باید همانند روزهایی که اوضاع خوب پیش می رفت بازی را آغاز کنیم. افزایش جلسات تمرینی به ما کمک کرد تا اشتباهات مان در بازی های گذشته را اصلاح کنیم. امیدوارم فارغ از نتیجه، نگرش تیم صحیح شود و نمایش خوبی ارائه دهیم."

میهایلوویچ درباره وضعیت و آینده و نظر بازیکنان درباره خودش گفت:

" همانند هر مربی، من با عملکردم مورد قضاوت قرار خواهم گرفت. اگر ما در بازی های آینده افتضاح بازی کنیم احتمالا پیش از پایان فصل اخراج شوم. وقتی که اوضاع خوب پیش نرود طبیعی است که صحبت از آمدن مربی دیگری شود. اگر روحیه درستی در تیم موجود نباشد اولین نفری خواهم بود که سرزنش می شوم و اگر نتوانم این وضعیت را تغییر بدهم، یعنی شکست خورده ام. "

"شاید بازیکنان با من راحت باشند زیرا من به آن ها اجازه انجام کارهای خاص می دهم. ممکن است این دلیلی باشد که آن ها دوست دارند من مربی آن ها باشم! من فکر می کنم بازیکنان در زمین تمام تلاش شان را انجام می دهند و مسئولیت پذیر هستند. من انتظار یک عملکرد عالی از آن ها دارم و باید دید نتیجه چه می شود."

سرمربی میلان همچنین درباره احتمال استعفایش واکنش نشان داد:

"این را تایید نمی کنم. استعفا نخواهم داد. این کار را نمی کنم و نخواهم کرد. بعضی چیز ها به شما بستگی ندارد. ممکن است باشگاه مرا اخراج کند. این دیگر به من بستگی ندارد. در پایان فصل تصمیم گیری خواهم کرد؟ نمی دانم! بگذارید ببینم فصل را می توانم به اتمام برسانم یا خیر"

منبع

۲۰ فروردین ۱۳۹۵
پیش بازی میلان-یوونتوس؛ آزمون مهم روسونری پیش از فینال کوپا ایتالیا
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

دو تیم میلان و یوونتوس در چارچوب مسابقات هفته سی و دوم سری آ فردا به مصاف هم می روند.

زمان و مکان بازی:

تیم های یوونتوس و میلان، در بیست و یکم فروردین، ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه در سن سیرو مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند.

جایگاه دو تیم در جدول:
یوونتوس با ۷۳ امتیاز در جایگاه نخست جدول جای دارد و میلان با ۴۹ امتیاز در رده ششم است.

ترکیب احتمالی دو تیم:
میلان (۲-۴-۴): دوناروما، الکس، رومانیولی، آباته، آنتونلی، کوچکا، پولی، هوندا، بوناونتورا، باکا، بالوتلی

یوونتوس (۲-۵-۳): بوفون، روگانی، بونوچی، بارتزالی، مارکیزیو، لیخشتاینر، الکس ساندرو، استورارو، پوگبا، موراتا، مانژوکیچ

بهترین های دو تیم:
میلان:
از نگاه هو اسکورد، جاکومو بوناونتورا با کسب نمره ۷.۴۷ بهترین بازیکن روسونری از لحاظ آماری است.
باکا با به ثمر رساندن ۱۴ گل بهترین گلزن میلان است و بوناونتورا با ارسال ۷ پاس گل، بیشترین پاس گل میلان را به ثبت رسانده است.

یوونتوس:
از نگاه هو اسکورد، پل پوگبا با کسب نمره ۷.۷ بهترین بازیکن بیانکونری از لحاظ آماری است.
دیبالا با به ثمر رساندن ۱۴ گل بهترین گلزن میلان است و پوگبا و دیبالا، با ارسال ۸ پاس گل، رکورددار ارسال بیشترین پاس گل در این فصل یوونتوس هستند.

غایبین دو تیم:
میلان: مکسس، نیانگ و مونتولیوو از مصدومان میلان هستند. برتولاچی نیز به دلیل محرومیت غایب خواهد بود.

یوونتوس: کاسرس تا پایان فصل مصدوم خواهد بود. خدیرا نیز محروم است و کیلینی، دیبالا و پریرا به دلیل مصدومیت در این مسابقه حضور نخواهند داشت.

نکاتی درباره بازی:
یوونتوس در ۲۱ بازی قبلی خود موفق به کسب ۲۰ برد شده است.
بیانکونری در ۱۲ بازی گذشته در سری آ تنها یک بار دروازه اش باز شده است.
یوونتوس در ۱۱ مسابقه اخیر خود، در ۱۰ مسابقه حداقل دو گل وارد دروازه حریفان کرده است.
میلان در شش بازی خانگی گذشته خود شکست نخورده است.
میلان در هفت بازی گذشته برابر یوونتوس تنها یک بار پیروز شده و شش بار مغلوب شده است.

پیش بینی سایت هواسکورد:
میلان در چهار بازی گذشته اش طعم پیروزی را نچشیده و پیروزی در این دیدار می تواند برایشان بسیار مهم باشد زیرا خطر ساسولو و از دست دادن رتبه ششم را احساس می کنند. همچنین این دیدار می تواند آزمون مهمی برای روسونری قبل از دیدار حساس در کوپا ایتالیا باشد. یوونتوس نیز با فاصله شش امتیازی اش با ناپولی کمی آسوده خاطر است اما پیروزی در این دیدار حیثیتی از لحاظ روانی برای بانوی پیر بسیار مهم است.

میلان ۰-۲ یوونتوس

منبع

۲۰ فروردین ۱۳۹۵
اورا: یوونتوس احترام زیادی برایم قائل بوده است؛ می خواهم تا 40 سالگی بازی کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع فرانسوی تیم یوونتوس می گوید پیشنهاد تمدید قرارداد را از این باشگاه دریافت کرده است.

پاتریس اورا که تابستان 2014 از منچستریونایتد راهی یوونتوس شد، در گفتگو با نشریه اکیپ فرانسه می گوید:

"عاشق فوتبال هستم. روزی که از فوتبال خداحافظی کنم وحشت زده خواهم بود، مادرم هم وحشت زده خواهد بود. دوست دارم پیروزی هایی زیادی را تجربه کنم. همه می گویند مغرور هستم، امّا به نظر خودم در 10 سال اخیر جز بهترین مدافعان چپ دنیا بوده ام. اگر این فصل اسکودتو را فتح کنم، هفتمین جام داخلی در 10 سال اخیر خواهد بود. مطمئناً بعد از یورو 2016 از فوتبال خداحافظی نمی کنم، تا زمانی که پاهایم توان دارد، ادامه می دهم. الگویم خاویر زانتی است، رایان گیگز و پائولو مالدینی است. آن ها تا 40 سالگی بازی کردند و من هم هنوز وقت دارم. از این فرصت استفاده می کنم و از یوونتوس تشکر می کنم. آن ها کاملاً مراقب شرایط من بودند و کاملاً به من احترام گذاشتند که کاملاً برایم قابل درک بود. آن ها پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله به من داده اند. امّا اکنون وقت بحث در این خصوص نیست. باید بتوانیم کوپا ایتالیا و سری آ را فتح کنیم. "

پاتریس اورا تاکنون 42 بازی با پیراهن یوونتوس انجام داده و دو گل نیز به ثمر رسانده است.

۲۱ فروردین ۱۳۹۵
دل پیرو: میلان مغلوب یوونتوس خواهد شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

کاپیتان افسانه ای باشگاه یوونتوس، معتقد است که هم تیمی های سابقش در دیدارامشب مقابل میلان، به پیروزی خواهند رسید.

دو تیم میلان و یوونتوس ساعت 23:15 امشب در سن سیرو به مصاف هم خواهند رفت. دل پیرو اسطوره باشگاه یوونتوس در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:

"سال هاست که در سری آ همه مشتاق رسیدن به این بازی هستند، به خصوص در دهه نود. بازی با اینتر و رم هم به همین اندازه مهم بود، امّا همیشه بازی مقابل روسونری در سن سیرو مشکل بود. اولین میلانی که من مقابلش قرار گرفتم، بارسی، کاستاکورتا، مالدینی و تاسوتی را در خط دفاعی داشت. همیشه احترام خاصی برای میلان قائل بوده ام. فکر می کنم امشب یوونتوس مالکیت توپ و میدان را در اختیار خواهد داشت و میلان به فکر ضدحمله و دفاع مستحکم خواهد بود و فکر می کنم در نهایت یوونتوس 2-1 پیروز بازی شود."

دل پیرو درباره شروع ضعیف یوونتوس در این فصل از سری آ و اکنون قرار گرفتن در صدرجدول گفت:

"بعد از آن شروع بد، رسیدن به صدر واقعاً موفقیت بزرگی بود. قدرت ذهنی یوونتوس هم به واقع در این فصل رقیبی نداشته است. چنین بازگشتی از یوونتوس انرژی و انگیزه و توان زیادی می خواهد که بازیکنان این تیم به خوبی از خود نشان دادند. اینکه پیروزی تنها چیزی است که حساب می شود در یوونتوس یک شعار نیست، همه می دانند که در یوونتوس واقعاً این مسئله وجود دارد. "

دل پیرو درباره اسکودتو این فصل نیز گفت:

"ناپولی هنوز هم در کورس قهرمانی است، امّا صادقانه بگویم اگر یوونتوس اسکودتو را از دست بدهد، شگفت انگیز خواهد بود. ناپولی فوتبال خوبی بازی می کند و مائوریزیو ساری کار بزرگی را در ناپولی انجام داده است. امّا فکر نمی کنم یوونتوس اسکودتو را به ناپولی تقدیم کند. "

۲۱ فروردین ۱۳۹۵
پوگبا: بوفون بهترین دروازه بان جهان است؛ فصل هنوز تمام نشده است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک فرانسوی یوونتوس از بازی فوق العاده بوفون در مقابل میلان ستایش کرده است.

تیم فوتبال یوونتوس موفق شد به نتیجه 2 بر 1 از سد تیم میلان بگذرد. جان لوییجی بوفون در این بازی ستاره بیانکونری بود و با واکنش های فوق العاده اش نتیجه را برای یوونتوس نگه داشت.

به نقل از Four Four Two، پل پوگبا، هافبک یوونتوس که گل پیروزی بخش یووه را در مقابل میلان به ثمر رساند، اعتقاد دارد بوفون بهترین دروازه بان جهان است.

"جیجی بدون شک شماره یک است. بهترین در درون دروازه."

یووه اختلاف امتیاز خوبی در صدر جدول ایجاد کرده است اما پوگبا به هم تیمی هایش اخطار داده است که بازی های باقی مانده را جدی بگیرند.

"هنوز به هیچ چیز دست نیافته ایم. باید بازی های بیشتری را ببریم تا قهرمان ایتالیا شویم. ما بر روی بازی بعدیمان تمرکز کرده ایم."

۲۲ فروردین ۱۳۹۵
ناپولی ۳-۰ هلاس ورونا؛ نمایش مقتدرانه پارتنوپی در غیاب هیگواین
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

ناپولی با کسب پیروزی برابر هلاس ورونا فاصله اش را با رم حفظ کرد و دوباره به شش امتیازی یوونتوس رسید.

دو تیم ناپولی و هلاس ورونا امروز در چارچوب مسابقات هفته سی و دوم سری آ در استادیوم سن پائولو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

ترکیب دو تیم

ناپولی: رینا - غلام - چریچش - آلبیول - جورجینیو - هیسای - لوپز - همشیک - کایخون - گابیادینی - اینسینیه

ورونا: گولینی - سوپراین - بیانکتی - پیسانو - سمیر - لونیتا - ویویانی - وژلک - ربیک - امانوئلسون - طالب

گزارش بازی

بازی توسط ناپولی هجومی آغاز شد اما تا اواسط نیمه اول گلی رد و بدل نشد تا این که در دقیقه ۳۳ مانولو گابیادینی دروازه مهمان را گشود.

در دقیقه ۴۵ ساموئل سوپراین، در محوطه جریمه روی یکی از بازیکنان ناپولی خطای خشنی مرتکب شد و با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

لورنتزو اینسینه، ستاره این روز های ناپولی موفق شد تا از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

در دقیقه ۷۱ روی پاس عمر الکادوری تازه وارد خوزه کایخون برای مرتبه سوم دروازه ورونا را باز کرد.

ناپولی که از ساری، سرمربی خود و گونزالو هیگواین در این بازی بهره نمی برد، موفق شد تا در پایان مسابقه با نتیجه سه بر صفر هلاس ورونا انتهای جدولی را شکست دهد.

ورونا با این شکست به سقوط به سری بی نزدیک تر شد و ناپولی با این برد، ضمن حفظ فاصله اش با یوونتوس ، فعلا خطر رم را پشت سر خود احساس نمی کند.

آمار بازی

منبع

۲۲ فروردین ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۷,۵۷۵ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۸۲۹ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۶,۷۸۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۱,۱۵۴ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۸ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۸۷۳ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۸۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۵۱۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!