به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پورحیدری: امیدوارم کیروش دیکتاتور نباشد

طرفداری- منصور پورحیدری در خصوص حاشیه‌هایی که در تیم ملی فوتبال به وجود آمده و کناره‌گیری امید نمازی از مربیگری این تیم گفت: چون من با این تیم ارتباطی ندارم در این زمینه برایم سخت است که بخواهم صحبت کنم. اما تا جایی که می‌دانم امید نمازی به دلیل مشکلات خانوادگی از تیم رفته و سیموئز هم به همین دلیل راهی پرتغال شده است و فکر می‌کنم بهترین کسانی که بتواند در مورد این کناره‌گیری‌ها صحبت کند همین دو نفر باشند. اما امیدوارم حالا که به جام جهانی نزدیک شدیم، امکانات مالی فدراسیون خوب شده، اردوهای خوب برگزار می‌کنیم، وضع فوتبال خوب شده و این همه فشاری که تحمل کرده‌ایم تیم در آرامش باشد چون در آستانه جام جهانی هستیم.

وی درباره اینکه فکر نمی‌کنید این حاشیه‌ها در آستانه جام جهانی برای تیم ملی فوتبال مخرب باشد، اظهار داشت: دقیقا همین طور است جرا که ما در حال نزدیک شدن به جام جهانی هستیم و حالا که این همه فشار بازی‌ها روی بازیکنان تحمل شده و اسپانسر آمده باید این حاشیه‌ها پشت سر گذاشته شود. البته من اعتقاد دارم باید همه چیز را به مردم گفت و مردم باید بدانند در تیم ملی چه می‌گذرد. با این همه من امیدوارم مشکلی پیش نیاید اما فکر می‌کنم شرایط مقداری جالب نیست و فقط می‌توانم امیدوارم باشم که همه چیز ایده‌آل باشد.

به گزارش فارس، سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود کی‌روش با دیکتاتور مآبی در تیم ملی فعالیت می‌کند و خیلی‌ها به این دلیل از تیم ملی کنار رفتند، تصریح کرد: من با تیم ملی در ارتباط نیستم که بتوانم در این باره صحبت کنم و فقط می‌توانم امیدوار باشم که کی‌روش دیکتاتور نباشد و امیدوارم مشکلات خانوادگی کسانی که این موضوع را دستمایه قرار دادند تا از تیم ملی بروند، صحت داشته باشد.

manba

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کیکر: داوری به ترکیب بازمی گردد

طرفداری- دنیل داوری که برای بازی این هفته ایران مقابل کویت به تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش فراخوانده شده، امشب در ترکیب اصلی برانشوایگی‌ها بازی خواهد کرد.

طبق گزارش معتبر‌ترین نشریه فوتبال آلمان «کیکر» داوری که هفته گذشته به علت مصدومیت غیبت داشت،‌در این بازی از هفته بیست و سوم، در ترکیب قرار می‌گیرد.

طبق اعلام ترکیب احتمالی اینتراخت، «تورستن لیبرکنخت»، سرمربی تیم سنتی آلمان‌ها همچنان به دروازه‌بان 26 ساله‌اش از ایران اعتماد خواهد کرد.

نشریه آلمانی ترکیب احتمالی را اینگونه معرفی کرد:

داوری، کسل، بیکاچیچ، کوریا، رایشل، تویرکاف، بولاند، بل‌عربی،‌هوخ‌شاید، کومبلا،‌نیلسن

مصاف دو تیم ساعت 18 به وقت تهران آغاز می‌شود.

manba

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نوروزی: بازی با کویت فرصت مناسبی است

طرفداری- رضا نوروزی در حاشیه تمرین تیم‌ملی فوتبال در مورد دعوت شدنش به تیم‌ملی اظهار داشت: به هر حال به علت مصدومیتم مدت طولانی‌ای بود که به تیم‌ملی دعوت نمی‌شدم خدا را شکر که هم‌اکنون این اتفاق رخ داد و زمان خوبی به تیم‌ملی دعوت شدم.

وی در مورد اینکه گل‌محمدی هم از نزدیک تمرین او را در تیم‌ملی نظاره‌گر است گفت: بله سرمربی تیم ما هم در تمرین حضور دارد.

مهاجم تیم‌ملی در مورد دیدار ایران مقابل کویت یادآور شد: این بازی فرصت مناسبی است برای بازیکنانی که جدید به تیم‌ملی دعوت شده‌اند و بازی با گینه هم فرصت خوبی خواهد بود تا بازیکنان اصلی با یکدیگر بیشتر هماهنگ شوند.

به گزارش فارس، نوروزی در مورد اینکه شانس خود را برای حضور در جام‌جهانی چقدر می‌داند تاکید کرد: این موضوع بستگی به کار خودم دارد،امیدوارم در ادامه خوب کار کنم و بتوانم راهی برزیل شوم.

وی در مورد اینکه در خط حمله فشردگی زیادی وجود دارد تاکید کرد: کارم سخت است اما تمام تلاش خود را خواهم کرد.

manba

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
احمدزاده: اخراج کریمی اشتباه بود

طرفداری- فرشاد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی تراکتورسازی در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان گفت: خدا را شکر عملکرد خوبی در این مسابقه داشتیم و توانستیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه کارت دوم علی کریمی درست نبود اظهار داشت: وقتی که 10 نفره شدیم کارمان سخت شد. الاتحاد تیم بسیار قوی است که در آسیا عناوین مختلفی دارد. کریم انصاری‌فرد در یک صحنه بسیار عالی کار کرد و توانستیم با گلی که او به ثمر رساند هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که اولین تجربه آسیایی چطور بود خاطرنشان کرد: بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تفاوت زیادی با لیگ برتر دارد. حضور پرشور هواداران و شکل تشویق آنها کاملا متفاوت است. نمی دانم در لیگ مشکل ما کجا است اما در آسیا انگیزه بسیار زیادی داریم و خدا را شکر کارمان را با برد آغاز کردیم.

مهاجم تراکتورسازی در مورد اعتراض برخی از بازیکنان این تیم به پاداشی که برای فینال جام حذفی پرداخت شده است گفت: جمشید نظمی پس از بازی با الاتحاد عربستان در رختکن اعلام کرد این مسئله را درست می‌کند. من صحبت خاصی در مورد پاداش نکردم.

وی در پایان در مورد دیدار مقابل لخویا قطر یادآور شد: از دوشنبه کارمان را برای این مسابقه آغاز می کنیم. بازی مقابل لخویا قطر و العین امارات اهمیت زیادی دارد و با پیروزی در این دو دیدار 90 درصد راه صعود را طی خواهیم کرد.

manba

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اخبار تیم ملی ایران

طرفداری- تمرین تیم ملی امروز راس ساعت 11 صبح در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد و در این تمرین ملی‌پوشان باشگاه سپاهان هم حضور دارند.

نکته جالب این تمرین حضور یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران است که با گرمکن باشگاهش به تمرین تیم ملی آمده است.

درباره گل‌محمدی گفته می‌شود قرار است به عنوان مربی به تیم ملی اضافه شود اما او در گفت‌وگوی کوتاهی که با خبرنگاران حاضر در کمپ تیم‌های ملی داشت،‌در این خصوص گفت: با من درباره حضور در تیم ملی صحبتی نشده و حالا هم به اینجا آمدم تا تمرین بازیکنانم در نفت تهران را زیر نظر داشته باشم و قصد مصاحبه هم ندارم.

گفتنی است در این تمرین مهرداد بیت‌آشور و مسعود شجاعی هم حضور دارند.

مسعود شجاعی در ابتدای تمرین امروز تیم ملی در مورد شرایط اردو گفت: تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده دیدار مقابل کویت و گینه می‌شویم. تمرین دیروز بسیار پرفشار بود و باید ببینیم شرایط امروز چطور پیش می‌رود.

وی در مورد شرایط خودش در لاس‌پالماس عنوان کرد: خدا را شکر در بازی آخر عملکرد خوبی داشتم. در دو مسابقه خوب کار نکردم اما در دیدار آخر شرایطم خوب بود و توانستم گل‌زنی کنم و دوباره به بالای جدول بازگشتیم.

هافبک ایرانی لاس‌پالماس در مورد اینکه آیا تیمش می‌تواند به لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) صعود کند اظهار داشت: خیلی زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم. این مسئله قابل پیش‌بینی نیست. 14 هفته تا پایان رقابت‌ها باقی مانده و ما جز پنج تیم اول هستیم.

وی در مورد دیدار مقابل گینه یادآور شد: گینه تیم بسیار خوبی است که دیدار مقابل این تیم می‌تواند محکی جدی برای ما در جام جهانی 2014 باشد. آنها با تمام قوا می‌آیند و همین مسئله کار ما را سخت می‌کند.

شجاعی در مورد مشکلاتی که برای او در دیدار آخر ایران در ورزشگاه آزادی به وجود آمد و برخی هواداران علیه او شعار دادند گفت: آن مسئله را فراموش کردم. باید در بازی‌های بعدی تلاش کنم تا بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم. به هر حال اختلاف سلیقه در فوتبال طبیعی است و هر کس سلیقه خاص خودش را دارد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده

انتقاد مورینیو از کیروش: پرتغال فقط جای پرتغالی هاست

طرفداری- سرمربی پرتغالی تیم چلسی انگلیس که همیشه «حرف‌ها» و «رفتار» بحث‌انگیز و خاص خودش را دارد، در آخرین اظهارنظرش از موج چند سال گذشته برخی کشورها و مربیان در جهت دعوت از بازیکنان دورگه یا غیربومی برای کسب تابعیت کشور ثانوی و در نتیجه بازی در تیم ملی غیر از وطن خود انتقاد تند و تیزی کرد.

مسئول فنی تیم استمفوردبریجی خاطر نشان کرد در صورت هدایت «سلسائو اروپا» یا همان تیم ملی پرتغال، فقط به بازیکنانی که در کشورش بدنیا آمده، فرصت حضور و مجال در تیم ملی می دهد.

*تیم ملی فقط برای بازیکنان داخلی

به گزارش فارس، مورینیو گفت: اگر روز و روزگاری مربی تیم ملی پرتغال شوم، فقط اجازه می‌دهم بازیکنانی که در خاک پرتغال به دنیا آمده‌اند، پیراهن تیم ملی را به تن کنند.

«آقای خاص»‌با بیان این جمله به خصوص از کشورهای که در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل حاضر هستند، انتقاد کرد.

وی پس از آنکه شاهد بود فدراسیون فوتبال کشورش چقدر برای تغییر تابعیت «فرناندو» بازیکن تیم ملی زیر 20 ساله‌های برزیل و کسی که با این تیم قهرمان آمریکای جنوبی در سال 2007 شده ، تلاش کرد، نوک تیز پیکان انتقادش را متوجه این سازمان کرد.

و بعد از رفتار کشورهای مثل اسپانیا یا ایران همینطور همکارانی مثل کارلوس کی‌روش، انتقاد کرد.

*مورینیو دنبال استفاده از بازیکنان بومی

مورینیو در ادامه اظهاراتش افزود: نمی‌توان فقط به بازیکن اجازه حضور در تیم ملی داد فقط به اتکا به این نکته که سرود ملی می خواند. برای من تیم ملی جایگاه بسیار مهمی دارد. تیم ملی پرتغال که جای پرتغال و دوستان نیست. بلکه تیم ملی پرتغال باید فقط و فقط پرتغالی باشد.

*آقای خاص موافق نیست

به گزارش سایت مذکور، این انتقاد صریح «آقای خاص»‌در شرایطی مطرح می شود که اکنون کشورهای زیادی هستند که دنبال بازیکنان دورگه یا حتی غیربومی برای استفاده رفته‌اند. آنها برای این منظور حاضر شده اند حتی تمام مراحل سخت تغییر تابعیت و دادگاه‌های تشخیص هویت و ملیت را به جان بخرند. یکی از این کشورها که چنین اقدامی داشته است، اسپانیا بود که جمعه گذشته «تیاگو آلکانترا»‌و «دیگو کاستا»، دو ستاره برزیلی را برای بازی دوستانه با ایتالیا در تیم ملی (له روخا) فراخواند.

*رفتار کی‌روش در نقطه مقابل باور مورینیو

در ایران نیز برای چند روزی بحث حضور و دعوت از «ادینیو» (مهاجم برزیلی مس کرمان) برای تیم ملی ایران مطرح شد. هر چند که قبل از این کی‌روش، همکار و هموطن مورینیو، بازیکنان دورگه‌ای مثل دنیل داوری را که در آلمان به دنیا آمده است یا اشکان دژاگه که برای تیم ملی جوانان آلمان بازی کرد، مهرداد بیت آشور که در آمریکا به دنیا آمد و همینطور برادران نظری در سوئد رشد کرده‌اند و ... را به تیم ملی ایران فراخواند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کی‌روش: امروز دیدیم که چه چیزی در جام جهانی در انتظار ما است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با گینه دیدیم که چه چیزی در جام جهانی انتظارمان را می‌کشد.

کارلوس کی‌روش پس از شکست دو بر یک مقابل گینه در دیداری دوستانه در نشست خبری گفت: مطالب مختلفی هست که در مورد بازی بگویم و از آن درس بگیریم. مسلماً به این بازی باید مثبت نگاه کرد و از اتفاقی که افتاد یادگرفت و حتما باید این یادگیری را در سطح بین المللی داشته باشیم. به همین منظور گینه را به ایران آوردیم و تا بدانیم در جام جهانی چه چیزی در انتظارمان است.

به گزارش فارس،سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به سوالی که چقدر به اهدافش در این بازی رسید گفت: برنامه‌های آماده سازی جام جهانی را طراحی کردیم و باید آن چیز‌هایی که می‌خواهیم را در جام جهانی انجام بدهیم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بلیچر اسپورت نوشت: خسرو حیدری در تیم منتخب بازیکنان گمنام جام جهانی

خسرو حیدری در تیم منتخب جام جهانی قرار دارد. تعجب نکنید. درست است که هنوز جام جهانی شروع نشده اما جاناتان ویلسون نویسنده سایت بلیچر ریپورت تیمی از بازیکنان گمنام که قرار است در برزیل حاضر باشند را انتخاب کرده است.

خسرو حیدری در این تیم به عنوان مدافع راست بازی خواهد کرد. ویلسون در مورد شماره 2 استقلال نوشته: قدرت اصلی ایران در رقابتهای انتخابی جام جهانی، استحکام خط دفاعی این تیم بود. خسرو حیدری یکی از عناصر خط دفاعی تیم من است. او که تا امروز پاس گل های زیادی برای تیم باشگاهی اش داده، در کارهای دفاعی عملکرد خوبی دارد هر چند که آمار گلزنی او اصلا خوب نیست البته کسی از یک مدافع انتظار گلزنی ندارد

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده

نکونام: تیم ملی به بازی‌های بیشتر نیاز دارد

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید شکست برابر گینه باعث شد نیاز ما به انجام بازی‌های تدارکاتی بیشتر شود.

جواد نکونام پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر گینه در دیداری دوستانه گفت: بازی خوبی بود اما نتیجه این بازی نشان داد که به اردوها و بازی‌های تدارکاتی بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره میزان نقش عدم هماهنگی بازیکنان با یکدیگر در این شکست گفت: صددرصد همین طور است. تیم ملی خیلی وقت است که اردویی نداشته و در عوض گینه یک تیم خوب آفریقایی است که بازیکنان بزرگش در آلمان و فرانسه بازی می‌کنند.

کاپیتان تیم ملی ادامه داد: ما نیمه اول را از دست دادیم و خوب نبودیم اما در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم. در فوتبال وقتی یک نیمه را از دست بدهید، کارتان خیلی سخت می‌شود.

وی درباره حضور کم تعداد تماشاگران در این بازی نیز گفت: این وضعیت در لیگ برتر هم به همین صورت است و تماشاگران کمتر به ورزشگاه می‌آیند.

به نقل از ایسنا،در ادامه خبرنگاری از نکونام درباره شایعه ممنوع‌الخروج شدنش از سوی استقلال و این که پولش را کامل از باشگاه گرفته است، گفت: اصلا اینطور نیست. با دلیل و مدرک صحبت می‌کنم. هر کسی می‌تواند جواب بدهد. هنوز از سال گذشته 100 میلیون تومان از استقلال طلب دارم و تا امروز که با شما صحبت می‌کنم از قرارداد امسالم هزار تومان هم نگرفته‌ام. آنها که گرفته‌اند و آنها که قهر کردند و سر تمرین نیامدند و پول گرفتند، نوش جان‌شان. من نتوانستم پولی بگیرم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کلیف تیم‌های صعود کرده به جام ملت‌های آسیا مشخص شد

طرفداری - تیم ملی فوتبال عراق با پیروزی برابر چین در انتخابی جام ملت‌های آسیا 2015 صعودش را به این رقابت‌ها نهایی کرد.

در انتخابی جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا هفت دیدار از گروهای مختلف برگزار شد که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها تیم ملی فوتبال عراق موفق شد با نتیجه سه بر یک چین را از پیش رو بردارد و با 9 امتیاز صعودش را به مرحله گروهی نهایی کند. در این گروه عربستان با 13 امتیاز صعود خود را به عنوان تیم نخست نهایی کرده است. چین هم به عنوان بهترین تیم سوم به دور بعد راه یافت.

به گزارش ایسنا،در آخرین دیدار این گروه هم تا ساعاتی دیگر عربستان به مصاف اندونزی می‌رود. این دیدار برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی دارد.

گروه A

در دیدار نخست این گروه عمان موفق شد با نتیجه سه بر یک سنگاپور را از پیش رو بردارد. در دیگر دیدار اردن با نتیجه دو بر یک سوریه را از پیش رو برداشت. در این گروه عمان با 14 امتیاز و اردن با 12 امتیاز به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله نهایی راه‌ یافتند.

گروه E

در این گروه دو دیدار برگزار شد. در دیدار نخست جدال دو تیم امارات و ازبکستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در دیگر دیدار برگزار شده از این گروه ویتنام موفق شد با نتیجه سه بر یک هنگ هونگ را از پیش رو بردارد.

در این گروه امارات با 16 امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله نهایی صعود کرد. ازبکستان هم با 11 امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله گروهی راه یافت.

گروه D

در نخستین دیدار این گروه یمن در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه دو بر یک برابر مالزی تن به شکست داد. در دیگر دیدار این گروه قطر در دوحه به مصاف بحرین رفته است که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

در این گروه بحرین با 13 امتیاز و قطر با 12 امیتاز صعود خود را به دور نهایی مسجل کرده‌اند.

پیش از این هم ایران و کویت صعود خود را از گروه B به دور نهایی مسجل کردند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۵,۶۳۹ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۳,۴۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۷۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۹۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۲۷۴ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۰۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۷ کاربر آنلاین است. (۲۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!