به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دایی خواستار برخورد با صادقیان و حقیقی شد

طرفداری-سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال گزارشی به سرپرست تیم فوتبال خواستار برخورد و رسیدگی به درگیری دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در وقت فوق‌العاده شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی دایی در پی بحث لفظی و درگیری رضا حقیقی و پیام صادقیان دو هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به عدم حضور محمد پنجعلی در بازی پرسپولیس و نفت، صبح امروز با ارسال گزارشی به محمد پنجعلی خواستار رسیدگی به موضوع این دو بازیکن در وقت فوق‌العاده شد.

متن نامه علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به محمد پنجعلی به شرح ذیل است:

جناب آقای محمد پنجعلی
سرپرست محترم تیم فوتبال پرسپولیس با سلام و احترام
به استحضار می‌رساند در خلال دیدار دوستانه پرسپولیس و نفت تهران در تاریخ 28 اسفند 92 که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد آقایان رضا حقیقی و پیام صادقیان مبادرت به درگیری فیزیکی نمودند که چگونگی و چرایی آن مستلزم تحقیقات حضوری از آنهاست و کادر فنی در این باره قضاوتی ندارد.
نظر به لزوم برقراری نظم و انضباط در تیم و پیشگیری از تکرار مواردی اینچنینی با در نظر گرفتن جمیع شرایط موجود مراتب جهت انعکاس به باشگاه و تصمیم‌گیری در خصوص این موضوع به حضورتان ایفاد می گردد. با عنایت به در پیش بودن مسابقات و لزوم آگاهی کادر فنی از وضعیت این بازیکنان مستدعی است رسیدگی به این امر در وقت فوق‌العاده انجام و نتیجه را اعلام فرمایند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازتاب ادعای سوشا درباره پیشنهادات اروپایی اش در یک سایت بلژیکی

طرفداری-سوشا مکانی گفته که فاینور هلند و بروژ بلژیک مذاکراتی با مدیر برنامه های او داشته اند

صحبتهای سوشا مکانی دروازه بان تیم فولاد مبنی بر آنکه دو باشگاه بلژیکی و نروژی او را می خواهند، در یکی از سایتهای فوتبال بلژیک بازتاب داشته است. سایت voetbalnieuws بلژیک به نقل از رسانه های ایرانی خبر داده که سوشا مکانی یکی از اعضای تیم ملی ایران بوده است و اگر بخواهیم به چهره های آشنا در تیم ایران اشاره کنیم باید اول نام رضا قوچان نژاد را بیاوریم که سابقه بازی در لیگ بلژیک را دارد ضمن آنکه بارت کابرگ هم مدتی مربی بدنساز تیم ملی ایران بوده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
افشاگری مایلی کهن علیه دایی و قلعه‌نویی: قلعه‌نویی می‌‌ گفت عابدزاده کاپیتان نباشد/ من بهترین دوست علی دایی هستم

طرفداری-من دایی را با مرام فعلی اش دوست ندارم اما نمی‌‌ خواهم خار به پایش برود. الان زمان خدمت کردن دایی به فقرا و ضعفاست

محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم‌ملی‌ فوتبال ایران که 6 ماهه دوم سال را به دور از کار فنی و البته با جنجال پشت سر گذاشت در گفت وگوی ویژه سال نو با همشهری جوان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است. موضوعاتی که البته در نهایت به علی دایی هم منتهی می‌‌ شود اما مایلی کهن در این گفت وگو از امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال هم یاد کرده و نکات جدیدی را درباره وی مطرح کرده است. مایلی کهن با اعلام این نکته که علی پروین سفارش دعوت شدن امیر قلعه‌نویی به تیم‌ملی‌ را کرده بود می‌‌ گوید: قلعه‌نویی زانویش عیب داشت که به تیم‌ملی‌ دعوتش کردند. او در تمرینات خیلی زحمت کشید و حقش بود انتخاب شود. در یکی از بازی ها من عابدزاده به عنوان کاپیتان فرستادم و دیدم بچه ها از سمت قلعه‌نویی برایم پیغام آوردند. با او صحبت کردم و دیدم که من من می‌‌ کند یعنی اینکه من باید کاپیتان تیم‌ملی‌ باشم. به او گفتم اولا که به شما ربطی ندارد چه کسی کاپیتان باشد و بعد یادآوری کردم که بازی های عابدزاده بیشتر است و در آخر هم به او گفتم شاید اصلا دلم بخواهد بازیکنی که اصلا بازی ملی را ندارد به عنوان کاپیتان انتخاب کنم.
مایلی کهن در بخش دیگری از این مصاحبه اش درباره درگیری اش با علی دایی می‌‌ گوید: بعد از بازی مالدیو که 17 گل زدیم. من با توجه به اینکه خداداد بیشترین پاس گل را داده بود، بیشترین پاداش را به او دادم. این موضوع گذشت تا رسیدیم به بازی بازگشت با سوریه. من در این بازی به یکسری از بازی ها مثل افشین پیروانی و علی دایی استراحت دادم. بازی تشریفاتی بود اما 70-80هزار نفر به استادیوم آمده بودند. بعد از آنکه سوریه گل اول را زد گفتم علی دایی گرم کند، مدتی گذشت دیدم دایی از روی نیمکت بلند نشده، به فریادشیران گفتم مگر نگفتم دایی گرم کند؟ یک دفعه رفتم پیش دایی و گفتم: آقای دایی مگر نگفتم گرم کن؟ او گفت: من و من گفتم: پس نه، من!
بازی 2 ـ 2 تمام شد و ما به رختکن رفتیم و در رختکن آقای هاشمی طبا و آقای فائقی آمدند و با بازیکنان صحبت کردند که هاشمی طبا بدون مقدمه از پیروانی پرسید شما چرا بازی نکردید؟ این سوال برای تیم من سم بود و همین موضوع جرقه شد. دایی هم ناراحت بود و زیرلب به زبان آذری غر می‌‌ زد. بعد از آن دایی مصاحبه کرد و گفت از اینکه در دقیقه 30 او را به جای گروسی به زمین آورده ام ناراحت شده و باید حرمت این بازیکن حفظ می‌‌ شده ...
خلاصه من دایی را از تیم‌ملی‌ خط زدم و داستان ها ما از آنجا شروع شد.
جالب اینکه مایلی کهن عقیده دارد بهترین دوست علی دایی و دارد برای او معلمی می‌‌ کند او می‌‌ گوید: من دایی را با مرام فعلی اش دوست ندارم اما نمی‌‌ خواهم خار به پایش برود. الان زمان خدمت کردن دایی به فقرا و ضعفاست. باز هم خوشحالم از اینکه وقتی من لباس رفته گری پوشیدم، او هم یک حرکت تبلیغاتی کرد و رفت محک و البته تصنعی بود اما ایراد ندارد.
دایی باید در خلوت خودش فکر کند و به سمت تختی شدن برود. تختی به خاطر مرامش جاودانه شد اما دایی مغرور است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دایی از کدام اخلاق قلعه‌نویی درس بگیرد آقای فنونی‌زاده؟!

طرفداری-پس از درگیری بازیکنان پرسپولیس، مرتضی فنونی زاده با یکی از خبرگزاری‌ها صحبت کرد و گفت: دایی باید این دو بازیکن را اخراج کند. ببینید قلعه نویی خیلی از بازیکنانش را از دست داد اما اخلاق را فدای نتیجه نکرد. مجیدی، نکونام و منتظری از این تیم رفتند ولی قلعه نویی جلوی آنها را نگرفت.
به نظر می‌رسد فنونی زاده اصلا متوجه تفاوت این دو ماجرا نیست. فرهاد مجیدی، جواد نکونام و پژمان منتظری هیچ کدام بازیکنان بی‌اخلاقی نبودند و به خاطر بی اخلاقی از استقلال جدا نشدند. البته باز هم قلعه نویی برای نگه داشتن آنها تمام تلاشش را انجام داد اما آنها قید حضور در تیم او را زدند و حتی نکونام مدعی شد در این تیم بی‌اخلاق ها کار می کنند و او حاضر نیست در این تیم بماند. منتظری حتی لقب اسطوره را هم از قلعه نویی گرفت و به خاطر مشکلات مالی این تیم، حاضر نشد در استقلال بماند. در هر صورت این سه بازیکن، بازیکنان بی‌اخلاقی نبودند و بهتر است صادقیان و حقیقی که با هم درگیر شدند، با کسانی مقایسه شوند که مشکل انضباطی داشته اند. مثلا اگر قرار است با شاگردان قلعه نویی مقایسه شوند می‌توان آنها را با مجتبی جباری یا سیاوش اکبرپور این فصل مقایسه کرد.
حتما مشکلات جباری با قلعه‌نویی را به یاد دارید. قلعه‌نویی وقتی جباری بدترین مصاحبه ها را علیه او انجام می داد و مدعی می‌شد او هیچ تاکتیکی ندارد، به خاطر نیازش به این بازیکن از مصاحبه‌های جباری می‌گذشت.
یا بی‌اخلاقی‌های همین فصل از سیاوش اکبرپور. قلعه نویی نه تنها مقابل این بازیکن را نگرفت بلکه با فتح‌الله‌زاده صحبت کرد تا او را به خاطر درگیری در بیمارستان به کمیته انضباطی باشگاه نکشانند.
این مطلب به هیچ عنوان قصد توجیه کار صادقیان و حقیقی را ندارد و بلکه ما هم مانند فوتبال دوستان معتقدیم باید کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به شدت با این دو بازیکن برخورد کند اما صحبت های فنونی زاده حاوی اطلاعات نادرستی بود که مجبور به نوشتن این چند خط شدیم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آمار پرسپوليس در سال 92 / مجموع امتيازات؛ دو تا شيش، يه دونه سه

طرفداری-در مقایسه با سال های گذشته پرسپولیس در سال 92 فوق العاده نتیجه گرفت اما باز هم به هیچ جامی نرسید. باخت در فینال حذفی به سپاهان، آن هم در آزادی و در ادامه آن خداحافظی مهدوی کیا از دنیای بازیگری، اتفاقات تلخ سال برای پرسپولیس بود که به این زودی ها از ذهن هواداران پاک نمی شود. آنها امیدوارند با شروع سال 93 به جام برسند و سال 92 را برای همیشه فراموش کنند. مروری بر اعداد زیر عملکرد پرسپولیس در سالی که گذشت را نشان می دهد.

36

پرسپولیسی ها در سالی که گذشت 36 بازی رسمی در فوتبال ایران انجام دادند. قرمز های پایتخت در سال 92، 31 بازی در رقابت های لیگ برتر و 5 بازی هم در جام حذفی برگزار کردند که هیچ کدام تا به امروز حاصلی برای این تیم نداشته است. از دست دادن 2 جام حذفی و یک لیگ برتر، نتیجه درخشان 36 بازی پرسپولیسی ها در سال 92 بوده است.

18

پرسپولیسی ها دقیقا در نیمی از بازی های خود در سال 92 برنده از زمین خارج شدند تا در مقایسه با سال های قبل که این آمار به نیم هم نمی رسید، کارنامه بهتری داشته باشند. از 36 بازی سال 92، قرمز ها 18 بازی را بردند تا 50 درصد بازی هایشان را با پیروزی تمام کرده باشند. البته این آمار به واسطه نتایج خوب پرسپولیس در نیمه دوم سال به دست آمده است.

11

پرسپولیسی ها در سال 92 علاقه خاصی هم به مساوی داشتند. از 36 بازی که در سال 92 انجام شد، پرسپولیس در 11 بازی تن به مساوی داد که این آمار نشان می دهد قرمز های پایتخت در 31 درصد از بازی هایشان به تقسیم شدن امتیازات رضایت داده اند. جالب اینکه 3 مساوی از این 11 مساوی، در جام حذفی برای پرسپولیسی ها رقم خورد که چندان برای آنها آمد نداشت و زمینه ساز حذف آنها از این بازی ها شد.

7

پرسپولیس و استقلال که امسال بعد از مدت ها در کورس قهرمانی قرار گرفتند، در سال 92 یک آمار مشترک داشتند که آن هم مربوط به تعداد باخت هایشان می شود. به هر حال سرخابی های تهران که قطب های اصلی فوتبال ایران به حساب می آیند، در سالی که گذشت تنها 19 درصد از بازی هایشان را با شکست پشت سر گذاشتند. پرسپولیس از 36 بازی که در سال 92 برگزار کرد، 7 بار تن به شکست داد تا در این زمینه با رقیب سنتی اش برابری کند. به این نکته هم باید اشاره داشت که این تعداد باخت، بهترین عملکرد پرسپولیس در 4 سال اخیر بوده است.

46

پرسپولیس هم امسال در زمینه باز کردن دروازه رقبا عملکرد چندان قابل قبولی نداشت و در 36 بازی تنها 46 گل به ثمر رساند. این آمار نشان می دهد پرسپولیس در هر بازی سال 92، به طور میانگین تنها 1.27 گل زده که نکته ناامید کننده ای در کارنامه این تیم به حساب می آید. پرسپولیس در حالی این آمار را از خود برجای گذاشته که در سال 92، بهترین گلزن ملی فوتبال دنیا را روی نیمکت داشته است!

23

پرسپولیسی ها که سال گذشته تا جایی که توانستند گل خوردند، امسال سر و سمانی به خط دفاعی خود دادند و با دریافت 23 گل در 36 بازی آمار جالبی را به ثبت رساندند. پرسپولیس در هر بازی اش در سال 92، به طور میانگین تنها 0.63 گل دریافت کرده است. به هر حال پرسپولیس در این زمینه از رقیب سنتی اش جلو افتاده و این اتفاق را باید مدیون نیلسون برزیلی و سید جلال حسینی باشد.

2

هوادران پرسپولیس دیگر عادت کرده اند در هر سال چند مربی را روی نیمکت تیم شان ببینند. پرسپولیس سال 92 را با یحیی گل محمدی استارت زد اما در نهایت شکست در فینال جام حذفی زمینه ساز جدایی مدافع سابق تیم ملی از جمع قرمز ها شد. با جدایی یحیی، همبازی او در تیم ملی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت. پرسپولیس با دایی هم از جام حذفی هم کنار رفت تا حداقل از این لحاظ دو مربی با هم برابری کنند. البته شهریار با جذب ستاره های جوان تیمی به مراتب بهتر از گل محمدی برای پرسپولیسی ها ساخته تا جایی که در سال جدید یکی از شانس های اصلی قهرمانی است.

6

عدد 6 همیشه برای پرسپولیسی ها نماد کری خواندن بوده است. آنها که سال گذشته با یحیی گل محمدی به ملوان 6 گل زدند، امسال هم در یک بازی هوادارانشان را غافلگیر کردند و با زدن 6 گل در کرمان، بهترین نتیجه سال خود را به دست آوردند. تیم علی دایی در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم، در کرمان با نتیجه 6 بر صفر مس را در هم کوبید تا سال 92 هم بدون 6 نباشد! شاید زدن 6 گل به مس و بعد از آن 4 تایی شدن استقلال مقابل ملوان، بهترین اتفاق سال برای هواداران پرسپولیس بود تا خجالت رقیب در بیایند!

2

همان طور که عنوان شد پرسپولیس در سال 92 به سختی گل دریافت می کرد تا سنگین ترین شکست این تیم تنها با اختلاف 2 گل رقم بخورد. بدترین نتیجه پرسپولیس در سال 92 باخت 3 بر یک به تراکتورسازی در تبریز بود که با تیم تحت هدایت گل محمدی رقم خورد. این تنها دیداری بود که پرسپولیس در سال 92، بیشتر از 2 گل در آن دریافت کرد. سنگین ترین شکست پرسپولیس با دایی هم، باخت 2 بر صفر به سپاهان در اصفهان بود که با غش قهرمانی به دست آمد!

3

پرسپولیسی ها امسال یک رکورد خاص را هم به ثبت رساندند. قرمز های پایتخت تنها تیمی بودند که در سال 92، 3 بار به ضیافت پنالتی ها رفتند، ضیافتی که برای آنها چندان آمد نداشت. آنها اولین بار مقابل داماش با پنالتی برنده شدند اما در مقابل سپاهان و فولاد در جام های حذفی سال و گذشته و امسال باختند تا 2 جام با ارزش را از دست بدهند. نکته جالب اینکه نیلسون در این 3 ضیافت پنالتی حتی جهت یکی از پنالتی ها را هم درست تشخیص نداد تا ثابت کند چه دروازه بان پنالتی گیری است!

663

در پایان بد نیست نگاهی هم به مجموع امتیازات پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر داشته باشیم. با امتیازاتی که پرسپولیس در سال 92 کسب کرد، مجموع امتیازات این تیم در تاریخ لیگ برتر به 663 رسید . این طور که به نظر می رسد پرسپولیسی ها برای رسیدن به باشگاه 700 تایی ها حالا حالا ها باید صبر کنند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
عادل فردوسی‌پور: زمانی پرسپولیسی بودم؛ نفت قهرمان شود، شیرینی می‌دهم!

طرفداری-در آستانه تحویل سال نو، عادل فردوسی‌پور در برنامه «سه‌ستاره» شبکه سوم سیما حاضر شد.

او در پاسخ به این سوال قدیمی که هوادار کدام تیم است تلویحا پذیرفت که زمانی پرسپولیسی بوده است: «به هر حال هر کسی که وارد این کار می‌شود از فرط علاقه بوده و نمی‌توان فکر کرد که یک نفر با بی‌طرفی مطلق و بدون گرایش رنگی به چنین عرصه‌ای کشیده شود. من هم زمانی علایقی داشتم.»

او که با احسان علیخانی حرف می‌زد، لحظاتی بعد نکته عجیبی گفت: «من اصلا نسبت به پرسپولیس و استقلال دافعه دارم، چون از رانت استفاده می‌کنند. خیلی دوست دارم تیم‌های شهرستانی قهرمان شوند. اصلا امسال اگر نفت تهران قهرمان شود، من سور می‌دهم!»

به هر حال یادمان نرود این همان نفتی است که با اصرار عجیب و پیگیرانه فردوسی‌پور در تهران ماند، همانی که سماجت عادل برای نگه داشتنش باعث شد در مورد او شایعه کنند مشاور ورزشی شرکت نفت است. مسلما این تندروی و بی‌احتیاطی مجری نود می‌تواند برای او حرف‌و‌حدیث‌هایی به همراه داشته باشد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نود بهترین برنامه تاریخ شبکه سه شد/ علیخانی پشت سر عادل

طرفداری-بعد از مدتها تبلیغ و جمع‌آوری آرا، سرانجام نتایج نظرسنجی برنامه «سه‌ستاره» مشخص شد و بر این اساس برنامه‌های نود، ماه عسل و ویتامین3 به عنوان بهترین برنامه‌های شبکه سه در 20 سال گذشته برگزیده شدند. طبق اعلام احسان علیخانی مسوولان شبکه برای انتخاب نامزدها 50 داور برگزیدند و بعد کار گزینش را به مردم سپردند. نتایج نهایی را بیش از پنج میلیون پیامک ارسال شده برای شبکه سوم تعیین کرد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
وزارت ورزش: هیأت مدیره و مدیرعامل را ما انتخاب می‌کنیم/ هدایتی: همه چیز باید توافقی انجام شود.

طرفداری-دلایل به بن‌بست رسیدن مذاکره هدایتی با وزارت ورزش و جوانان مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از افرادی که در مذاکراتی با وزارت ورزش و جوانان خواستار در اختیار گرفتن پرسپولیس و پرداخت هزینه‌ها بود حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین است. او به همین دلیل چند جلسه متوالی با مسئولان وزارت ورزش برگزار کرد. اما در نهایت به خاطر برخی شروط‌ عجیب با وزارت ورزش پس از مکتوب شدن قرارداد به توافق نرسید.

هدایتی در مورد انتخاب اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل به وزارت ورزش اعلام کرد که هیأت مدیره قدرتمند و مدیرعامل باید با نظر آرا و توافق اعضای هیأت مدیره و نظر وزارت ورزش انتخاب شود تا بتوان مشکلات را از پیش رو برداشت. من در این شرایط موافقم با کل هزینه‌های یک فصل پرسپولیس را بدون اینکه این تیم به مشکل بخورد پرداخت کنم اما وزارت ورزش نظر مخالفی داد.

آنها اعلام کردند که هیأت مدیره و مدیرعامل را خودشان انتخاب می‌کنند و فقط هدایتی در هیأت مدیره حضور داشته باشد و هزینه‌های پرسپولیس را بدهد. این موضوع باعث شد تا هدایتی با این شرط عجیب وزارتی‌ها مخالفت کند و به همین دلیل اعلام کرد در صورتی با وزارت ورزش به توافق خواهد رسید تا همه چیز طبق توافق انجام شود نه به صورت یک‌طرفه.

وی اعلام کرد در صورتی هزینه می‌کند که در انتخاب مدیرعامل و هیأت مدیره، دو طرف به توافق قطعی برسند.

هدایتی معتقد است که در صورتی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند که با نظر هیات مدیره اختیار تام داشته باشد تا مشکل و درگیری بین اعضا مثل همیشه به وجود نیاید.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیام صادقیان عذرخواهی کرد

طرفداری-پیام صادقیان در پی اتفاقات بازی پرسپولیس و نفت تهران از هواداران، سرمربی و اعضای کادر فنی، همبازیانش و مسئولان باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام صادقیان در آستانه تحویل سال نو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر اتفاقاتی که در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل نفت رخ داد بسیار ناراحتم. دیشب تا صبح خوابم نبرد چرا که این اتفاق در آستانه سال جدید و عید نوروز موجب رنجش و ناراحتی خاطر هواداران میلیونی پرسپولیس و همچنین کادر فنی و همبازیانم شد.

وی افزود: نمی‌خواهم به این موضوع اشاره کنم که بحث بین من و همبازیم رضا حقیقی چرا و چگونه به وجود آمد. اصلا نمی‌خواهم بگویم من چند درصد مقصرم و رضا حقیقی چقدر. به طور کلی این اتفاق نباید رخ می‌داد و من واقعا شرمنده هواداران هستم که در این روزهای آخر سال با این اتفاق باعث ناراحتی و دل نگرانی آنها شدم. امیدوارم که آنها من را ببخشند.

صادقیان ادامه داد: همچنین از سرمربی بزرگوارم علی دایی و اعضای محترم کادر فنی به خاطر این مسئله شرمنده‌ام. امیدوارم آقای دایی که همیشه مثل یک برادر بزرگ‌تر با ما رفتار می‌کنند از این مسئله گذشت کنند و امیدوارم فرصتی فراهم شود که من بتوانم در سه بازی آینده تیم پرسپولیس را همراهی کنم تا به قهرمانی پرسپولیس کمک کرده و دینم را ادا کنم. تمام آرزوی من در سال جدید قهرمانی پرسپولیس و همراهی تیم ملی در جام جهانی است. امیدوارم در سایه تصمیمات باشگاه و کادر فنی فرصت همراهی پرسپولیس در سه بازی آینده و کمک کردن برای قهرمانی تیم را داشته باشم و با ارائه بهترین بازی ها بتوانم دل هواداران را شاد کنم.

پیام صادقیان تصریح کرد: همین جا سال نو را به تمام هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم و برای آنها سلامتی، موفقیت و قهرمانی پرسپولیس را در سال نو آرزو می‌کنم. بنده تابع تصمیمات باشگاه و آقای دایی هستم. باز هم ضمن عذرخواهی از هواداران، آقای دایی، اعضای کادر سرپرستی و فنی، همبازیانم و مدیران و مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوارم این شرایط فراهم شود که بتوانم شانس کمک کردن به قهرمانی پرسپولیس را در سه بازی آتی داشته باشم. به طور کلی نباید این اتفاق رخ می‌داد و تمام هدف من این است که مربیانم و هواداران از عملکردم راضی باشند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گل‌محمدی: صحبتی از طرف فدراسیون با من نشده؛ بازی با استقلال بسیار حساس است

طرفداری-سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از طرف فدراسیون هیچ صحبتی با من نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک در دیدار دوستانه مقابل پرسپولیس گفت: این بازی تدارکاتی برای کسب آمادگی بیشتر برای دیدار مقابل استقلال بود. هر دو تیم فرصت خوبی داشتند تا به آمادگی برسند. بازی خوبی انجام شد و نتیجه دارای اهمیت نبود. پیش بازی خوبی قبل از دیدار مقابل استقلال داشتیم و از مربیان پرسپولیس برای فرصتی که به من دادند تشکر می‌کنم.

وی افزود: تا بازی با استقلال وقت زیادی داریم. با توجه به کاهش سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دیدارهای هفته‌های پایانی بسیار حساس شده است. کار سختی مقابل استقلال داریم. بازیکنان ما شرایط خوبی دارند. تعطیلی لیگ برتر بسیار سخت بود. این در حالی است که استقلال 3 بازی خوب در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرده و کار ما دشوار شده است. در این مدت پنج بازی دوستانه برگزار کردیم اما کار سختی داریم و استقلال تیمی پرمهره است.

سرمربی نفت تهران در مورد درگیری بازیکنان پرسپولیس با یکدیگر عنوان کرد: صحبتی در این مورد ندارم.

وی در مورد اینکه آیا از طرف فدراسیون با او صحبتی شده است، عنوان کرد: هیچ صحبتی با من نشده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۷,۳۰۲ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۵,۲۹۰ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۲۸ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۸۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۰۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۰۷۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۳۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۱۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۰ کاربر آنلاین است. (۲۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!