به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فن خال: با این بازیکنان، بهترین نتیجه ممکن را گرفته ام
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی شیاطین سرخ از بازیکنان خود راضی نیست.

سرمربی هلندی تیم فوتبال منچستریونایتد، لوییز فن خال در این فصل مورد انتقاد قرار گرفته است. تیم او در لیگ پنجم است و شاید به لیگ قهرمانان صعود نکند اما از طرف دیگر یونایتد در فینال جام حذفی قرار دارد و باید به مصاف کریستال پالاس برود.

به نقل از گل، فن خال اعتقاد دارد با بازیکنانی که در اختیار دارد بهترین نتایج ممکن را گرفته است. وی اعتقاد دارد بازیکنان یونایتد سطح بالایی ندارند و خلاقیت خاصی در آن ها نیست.

"من این را قبلا هم گفته ام. در پنجره نقل و انتقالات نیز گفته ام. این یک حرکت اعجاز آمیز بوده است که من با بازیکنانی که سطحشان آنچه من می خواستم، نبوده است، این نتایج را کسب کرده ام. اما هنوز اینجا هستیم و برای جایگاه چهارم می جنگیم. به یاد داشته باشید که در فینال جام حذفی نیز هستیم. ما در سه جام مختلف بازی کردیم و فکر می کنم بیشترین بازی در این فصل را ما انجام داده ایم، آن هم با تعداد کمی از بازیکنان، با 14 مصدوم.وقتی 14 مصدوم داشتیم و وقتی در دفاع مصدوم داشتیم، من نمی توانسم مشکل را حل کنم."

یونایتد هفته آینده در چارچوب لیگ جزیره به مصاف لسترسیتی صدرنشین می رود.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
لوییس فن خال: قهرمانی لسترسیتی در اولدترافورد شرم آور نخواهد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

یک پیروزی، فاصله روباه ها تا تاریخ سازی در لیگ برتر جزیره است.

لوییس فن خال معتقد است که قهرمانی لسترسیتی در اولدترافورد فاجعه نخواهد بود. تیم کلودیو رانیری با هفده امتیاز اختلاف نسبت به شیاطین سرخ به مصاف آن ها می رود.

به نقل از ESPN ، از نظر فن خال، تماشای قهرمانی لستر در اولدترافورد باعث شرمساری تیمش نخواهد بود:

"خیر؛ این اتفاقات در ورزش رخ می دهند."

شیاطین سرخ در حال سپری کردن بهترین فرم خود از ابتدای فصل هستند؛ آن ها از هفت بازی اخیر خود، شش پیروزی را کسب کرده اند و همچنین به فینال جام حذفی راه یافتند. با این حال آن ها تاکنون موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشده اند. سهمیه لیگ قهرمانان، کمترین توقع آن ها در شروع فصل جدید است.

"ما همچنان در بین پنج تیم اول جدول هستیم. فصل گذشته ما در جمع تاپ فور بودیم. اختلاف امتیاز ما با لستر، بیشتر از اختلاف پارسالمان با چلسی نیست.
فصل گذشته چلسی و یونایتد به ترتیب با 87 و 70 امتیاز فصل را به اتمام رساندند. در حال حاضر لستر و یونایتد به ترتیب با 76 و 59 امتیاز، صدر و جایگاه پنجم جدول را تصاحب کرده اند."

"مسئله مهم برای ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. اگر چهارم شویم، سهمیه را به دست می آوریم و این خوب است. اگر سوم شویم، به هدف خود رسیده ایم. و البته فینال FA Cup را هم پیش رو داریم."

"کم و بیش در جایگاه پارسال خود به سر می بریم با این تفاوت که فصل گذشته بازی های کمتری نسبت به این فصل داشتیم؛ تعداد بازی هایمان در این فصل زیاد بود. فکر می کنم که تنها سیتی یک بازی بیشتر از ما داشته است. و شاید لیورپول هم اینگونه باشد. در سه سری از رقابتها، جزو تیم هایی بودیم که تا آخرین مراحل بالا آمدند و علیرغم تمامی مصدومیت ها، هنوز همان جایگاه را داریم."

"فکر نمی کنم شما بتوانید ادعا کنید که منچستریونایتد در سطحی پایین تر از فصل گذشته خود بازی کرده است. خیر؛ ما در همان سطح بازی کردیم. بازی های فوق العاده ای داشته ایم و البته در چند بازی هم، آنطور که باید و شاید خوب بازی نکردیم. فکر می کنم که هر باشگاهی بازی های ضعیف دارد. لستر هم داشته است اما آن ها موفق شدند تا همان بازی ها را هم با پیروزی پشت سر بگذارند."

فن خال موفق شد تا در سال 2009، با تیم نه چندان مطرح آلکمار قهرمان لیگ هلند شود. در همین راستا او عملکرد رانیری در لسترسیتی را تحسین کرد و البته آن ها را نسبت به سایر رقیبانشان خوش شانس تر دانست:

"برای آلکمار یا باشگاهی کوچکتر مثل لستر، خرید بازیکن ساده تر است. اما این کار به هیچ وجه برای باشگاه بزرگی مثل منچستریونایتد آسان نیست؛ شما باید بسیار بیشتر خرج کنید، باید پولی را به وکیل آن بازیکن پرداخت کنید و در آخر به خود بازیکن می رسید! برای یک باشگاه کوچک، فشارها بر انتقال و عملکرد یک بازیکن جدید کم است. بنابراین تفاوت های زیادی بین باشگاه های کوچک و بزرگ وجود دارد.
اما عملکرد فوق العاده ای را از لستر شاهد بودیم. آن ها موفق شدند تا تیم های بزرگ این لیگ را شکست دهند، همان کاری که آلکمارِ آن زمان کرد. رانیری و تیمش، فصلی بی نظیر را سپری کردند. تیمی که کسی از آن ها انتظار موفقیت نداشت، بازی های خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و حالا در شرف قهرمانی به سر می برد. به نظر من، آن ها باید قهرمان این فصل باشند."

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
استوریج: باور دارم سرنوشت من هم مثل سوارز خواهد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم انگلیسی در بلندمدت خودش را به لیورپول متعهد نمی داند.

استوریج با اظهار نظر تازه خود به گمانه زنی ها بر سر آینده اش دامن زده است. دنیل استوریج در بازی رفت لیورپول برابر ویارئال در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا روی نیمکت نشست؛ این در شرایطی است که اوریگی به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده بود.

به گزارش FourFourTwo، استوریج می گوید دوست دارد تمام دقایق ممکن را در زمین باشد. او در اینباره و درباره ماندن در لیورپول برای زمانی طولانی به میرور گفت:

"چیز هایی هستند که می خواهم با لیورپول به آنها دست یابم، اما هیچوقت نمی گویم تا زمان مرگ با لیورپول خواهم ماند چون در آن صورت دروغ گفته ام. فکر می کنم هر بازیکنی که بگوید:"اوه، آره، این تنها تیمی است که برای تمام عمر در آن بازی خواهم کرد" متوهم است. در فوتبال هر تیمی هر سال به دنبال بازیکنان جانشین می گردد. پس تنها کاری که می توانم انجام بدهم این است که هر هفته در حد توانم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و امیدوار باشم در پایان فصل قهرمانی اروپا را پیش رو داشته باشیم و بعد یک سال دیگر."

"در حال حاضر احساس خوبی دارم، عالی هستم، شرایط بدنی ام به گونه ای است که می توانم هر تعداد بازی ممکن در هفته را انجام بدهم و از نظر بدنی کم نیاورم. در حال حاضر آنقدر جاه طلب و تشنه موفقیت هستم که در کلمات نمی گنجد. در شرایطی هستم که احساسی عالی دارم و آماده ام تا همه بازی ها را برای تیم به میدان بروم."

"شاید مردم این را نمی بینند اما من کسی هستم که می خواهد تک تک دقایق را بازی کند، پس وقتی فیکس نیستم و یا تعویض می شوم پذیرفتنش سخت است. آدم می خواهد در تمام بازی ها و دقایق در زمین باشد. البته آنچه که سرمربی ارائه می دهد و مسیری که در آن هستیم هیجان انگیز است. هر چه در توان دارم را انجام می دهم تا در بازی باشم."

استوریج در فصل 2013/14 بخشی از تیمی بود که تا دو امتیازی قهرمانی لیگ برتر پیش رفت و به همراه لوئیز سوارز زوجی طلایی را تشکیل دادند و روی هم رفته 53 بار در آن فصل گلزنی کردند. از آن زمان تا به حال استوریج طی دو فصل تنها در 16 بازی لیگ برتر فیکس بوده است و این در حالی است که لوئیز سوارز در همین مدت به همراه بارسلونا یک سه گانه فتح کرده است:

"سوارز از زمان رفتن به بارسلونا عالی بوده است و می دانید، من هنوز هم باور دارم این سرنوشت من هم خواهد بود. شک ندارم، به برنامه تردیدی ندارم، چیز های زیادی را از سر گذرانده ام، اما احساس می کنم یک ورژن جدید و پیشرفته تر از خودم هستم."

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
ویلیان: نمی خواهیم که تاتنهام قهرمان شود!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک برزیلی آبی های لندنی، از عزم هم تیمی هایش برای شکست تیم همشهری گفت.

در شرایطی دو شنبه شب چلسی میزبان تاتنهام است که نتیجه برای آبی ها در جدول اهمیت زیادی ندارد. از سوی دیگر -با وجود اینکه ممکن است تا آن زمان قهرمان لیگ برتر مشخص شده باشد- این احتمال وجود دارد که شاگردان پوچتینو هنوز شانس قهرمانی داشته باشند.

ویلیان برزیلی به اسکای اسپورتس گفت:

"نمی خواهیم اسپرز قهرمان شود. قطعا می خواهیم آن ها را شکست دهیم. باید بازی دشواری باشد. تکرار می کنم که به خاطر غرورمان و به خاطر چلسی باید برنده شویم. اهمیتی نمی دهیم که اسپرز برای قهرمانی می جنگد؛ ما می خواهیم برنده این بازی باشیم. هواداران ما نمی خواهند که تاتنهام قهرمان شود. برد را می خواهیم؛ در این بازی یا هر بازی دیگری. "

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
هری ردنپ: قهرمانی لسترسیتی چیزی از ارزش های این فصل تاتنهام کم نمی کند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

طبق گفته های هری ردنپ سرمربی سابق تاتنهام با وجود قهرمانی لسترسیتی در رقابت های این فصل لیگ برتر انگلستان، تاتنهام هنوز هم یکی از بهترین تیم های این فصل است.

به گزارش Talk sport، لغزش اسپرز در دربی روز دوشنبه مقابل چلسی و عوض کردن پیروزی 2-0 با تساوی 2-2 در روزی که محکوم به برد بود، به معنای آن بود که روباه ها شگفتی ساز شدند و با وجود پیش بینی بخت 1 به 5000 برای قهرمانی این تیم، دو هفته زود تر قهرمانی خود را مسجل کردند.

اما ردنپ اصرار دارد که افتخار آفرینی لستر نباید چیزی از ارزش های این فصل تاتنهام کم کند.

وایت هارت لینی ها مجهز به هوادارانی بودند که در طول این مدت خیره به عملکر د تیم خود بودند و به وسیله بازیکنان خود که در رأس آن ها بازیکن جوان سال لیگ برتر دله آلی و هری کین -که با گلزنی مقابل چلسی شمار گل های خود در این فصل را به 25 رساند- حضور داشتند، پیشرفت چشمگیری داشته اند. و سرمربی سابق این تیم می گوید تاتنهام پتانسیل این را دارد که سال آینده هم برای حفظ جایگاه نایب قهرمانی خود وارد چالش شود.

ردنپ در مصاحبه خود گفت: " آن چه امسال لستر به دست آورد شگفت انگیز بود. آن ها در تمام سال فوق العاده بودند و فکر می کنم همه به جز تاتنهامی ها می خواستند که آن ها لیگ برتر را ببرند. این کاملا یک افسانه بود. اما تاتنهام هم فصل خوبی داشته است. من هنوز فکر می کنم آن ها می توانند رده دوم را تصاحب کنند. آن ها سزاوار کسب جایگاه دومی هستند. تماشای بازی آن ها در این فصل لذت بخش است. من فکر می کنم این تیم اسپرز تا آینده ای قابل پیش بینی بالای جدول بماند و می توانم ببینم که آن ها هر سال قهرمانی را به چالش بکشند. آن ها همه جانبه یک تیم فوق العاده بودند. مدافعین کناری این تیم سرعت را به این تیم آوردند. دو مدافع میانی این تیم عالی بودند و گروهی فوق العاده از بازیکنان جوان در این تیم حضور داشتند. دله آلی یک استعداد خارق العاده است و آن ها هری کین را دارند که من نمی خواهم او را با هیچ کس در لیگ برتر حتی سرخیو آگوئرو عوض کنم. آینده بسیار باشکوهی برای تاتنهام در راه است."

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
روایت "تایمز" از جزئیات قرارداد فن خال با منچستریونایتد: سالانه 8 میلیون پون...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

روزنامه تایمز در مطلبی اختصاصی ادعا کرد چنانچه باشگاه منچستریونایتد در تابستان امسال دست به برکناری لوئیس فن خال بزند، 5 میلیون پوند را بابت غرامت سال آخر قرارداد باید به وی بپردازد.

در حالی که گمانه زنی ها درباره آینده سرمربی هلندی منچستریونایتد در اولدترافورد همچنان ادامه دارد، فاش شدن جزئیات قرارداد امضا شده لوئیس فن خال با یونایتد موجب آشکار شدن اطلاعات جدیدی از بندهای نهان آن شده است. هنوز یک سال دیگر از قرارداد 3 ساله فن خال با شیاطین سرخ باقی مانده است، اما سایه ژوزه مورینیو بر نیمکت سرمربیگری تیم میزبان در اولدترافورد همچنان سنگینی می کند. با این حال تایمز ادعا می کند که قهرمانی در جام حذفی انگلستان و قرار گرفتن در بین 4 تیم بالای جدول لیگ برتر، فن خال را برای یک فصل دیگر در اولدترافورد ماندگار خواهد کرد.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده توسط این روزنامه پر تیراژ انگلیسی، در صورتی که باشگاه قرمزپوش شهر منچستر در پایان فصل جاری تصمیم به برکناری فن خال بگیرد، بایستی غرامتی 5 میلیون پوندی را بابت سال آخر قرارداد وی بپردازد. این روزنامه همچنین دریافته است که در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمان اروپا برای فصل آینده، یک میلیون پوند از حقوق این فصل فن خال کاسته خواهد شد.

فن خال در حال حاضر سالانه 8 میلیون پوند از منچستریونایتد حقوق دریافت می کند، اما این مبلغ بر مبنای چندین فاکتور متفاوت شکل گرفته است. یونایتد حقوقی 3/3 میلیون پوندی را به فن خال تضمین داده است، اما در کنار آن 2 میلیون پوند بابت حق وفاداری به باشگاه، 1/6 میلیون پوند بابت حق فروش تصاویر و 1/6 میلیون پوند بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به فن خال اعطا می شود، فاکتورهایی که در فصل گذشته به طور تمام و کمال تیک خوردند و حقوق کاملی را برای هلندی 64 ساله به ارمغان آوردند. همچنین در صورتی که فن خال موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان اروپا شود، 1/5 میلیون پوند جایزه به او تعلق خواهد گرفت. کسب مقام دومی در این دو تورنمنت بزرگ، نصف مبلغ مذکور را به فن خال خواهد رساند. همچنین کسب مقام قهرمانی در لیگ اروپا یا جام حذفی، 400 هزار پوند اضافه را به عنوان جایزه برای فن خال به ارمغان می آورد. سرمربی هلندی شیاطین سرخ همچنین در صورت رسیدن به فینال لیگ اروپا می توانست 200 هزار پوند را به دست آورد، اما در انجام این امر موفق نبود.

در صورتی که منچستریونایتد تصمیم به برکناری فن خال بگیرد، همچنان حقوق او را که شامل حق فروش تصاویر و حق وفاداری به باشگاه می شود را به او پرداخت خواهد کرد، مگر اینکه فن خال تا قبل از پایان یک سالِ باقی مانده از قراردادش با یونایتد، قرارداد جدیدی را با طرف معامله جدید منعقد کند.

شیاطین سرخ در حال حاضر در رتبه پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند و فاصله ای 4 امتیازی را با تیم چهارم جدول – منچسترسیتی – می بینند. سیتیزن ها در این هفته از رقابت های لیگ برتر به مصاف آرسنال خواهند رفت و چنانچه در این دیدار شکست بخورند، امیدهای یونایتد و وستهم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل آینده افزایش خواهد یافت. چکش ها و شیاطین سرخ در روز سه شنبه و در دیداری که از حساسیت فراوان برای کسب سهمیه احتمالی لیگ قهرمانان برخوردار خواهد بود به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گفتنیست تمام توضیحات داده شده در حالیست که فن خال در مصاحبه پیش از بازی با لسترسیتی اظهار کرده بود که فصل آینده را نیز در منچستریونایتد سپری خواهد کرد.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
آرسنال، تاتنهام و منچستر سیتی علاقه مند به جذب ستاره ویارئال
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

عملکرد درخشان دنیس سوارز، توجه های زیادی را به خود جلب نموده است.

سه باشگاه بزرگ لیگ برتری علاقه مند به جذب دنیس سوارز ستاره ویارئال هستند.

به گزارش Marca، دنیس سوارز ستاره 22 ساله ویارئال که در تابستان گذشته از بارسلونا راهی این تیم شد، توجه سه تیم آرسنال، تاتنهام و منچستر سیتی را به خود جلب نموده است.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
ونگر: فکر می کنم آرتتا همچنان می تواند بازی کند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک اسپانیایی آرسنال در تابستان امسال بازیکن آزاد محسوب می شود و خبر هایی مبنی بر پیوستن این بازیکن به کادر فنی پپ گواردیولا در منچسترسیتی منتشر شده است.

آرسن ونگر اذعان کرده است احتمال پیوستن میکل آرتتا به کادر فنی پپ گواردیولا در منچسترسیتی وجود دارد. قرارداد آرتتا با آرسنال در این تابستان به اتمام می رسد و آرتتا بازیکن آزاد محسوب خواهد شد. این هافبک اسپانیایی در این فصل، در تمامی رقابت ها 13 بار برای توپچی های لندن به میدان رفته است.

این هافبک 34 ساله یکی از محصولات آکادمی بارسلونا می باشد و گزارشاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن به کادر مربیگری پپ گواردیولا در منچسترسیتی منتشر شده است. به گزارش FFT، آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از سفر به منچستر، برای تقابل با منچسترسیتی گفت:

"این امکان وجود دارد و این درست است که قرارداد او در اینجا تمام شده است. زمانی که قرارداد او تمام شد، این یک فرصت خوب است تا از او بابت تمام زحماتش نه تنها به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک لیدر و رهبر، قدردانی و تشکر کنیم. من هم این احتمال (پیوستن آرتتا به سیتی) را شنیده ام، ولی چیزی راجع به این موضوع نمی دانم. او آزاد است تا تصمیم بگیرد چه می خواهد و بابت فکر کردن به این موضوع، زمان کافی در اختیار دارد. "

با وجود مصدومیت های شدید و عدم حضور ثابت آرتتا در ترکیب آرسنال، ونگر همچنان معتقد است آرتتا ظرفیت بازی در سیتی یا تیم های دیگر را دارد.

"من فکر می کنم او همچنان می تواند بازی کند، او به هر تیمی که برود بازیکن خوبی است. در چند ماه گذشته، او به تناسب اندام خوبی رسیده است."

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
رسمی؛ رادامل فالکائو فصل آینده به موناکو بازمی گردد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم کلمبیایی تجربه های موفقی در ماه های اخیر نداشته است.

مهاجم گلزن سال های پیش پورتو و اتلتیکومادرید در دو فصل اخیر تجربه های موفقی در لیگ جزیره نداشت و هرگز نتوانست خودش را نشان دهد. فالکائو که دو فصل پیش موناکو را به مقصد یونایتد و سپس چلسی ترک کرد، این روزها کاملا محو شده است و خبری از او نیست. به گزارش GOAL در همین رابطه وادیم واسیلیف نائب رئیس موناکو در گفتگو با خبرنگاران به طور رسمی اعلام کرد:

"فالکائو برخواهد گشت. من مطمئن هستم که او فصل آینده موناکو را همراهی می کند. ما در حال نهایی کردن جزئیات هستیم ولی مطمئنیم که او فصل آینده پیراهن موناکو را بر تن خواهد کرد."

گفتنیست فالکائو 2 سال دیگر یعنی تا سال 2018 با موناکو قرارداد دارد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
ژاکا: آینده ام تا پیش از آغاز یورو 2016 مشخص می شود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

آرسنال مشتری جدی وی در بازار پیش روست.

گرانیت ژاکا یکی از بازیکنانیست که در این فصل بوندسلیگا نمایش خوبی داشته و چند تیم از جمله آرسنال این ستاره سوئیسی گلادباخ را زیر نظر دارند. حتی پیش از این گفته می شود که توافق نیز بین طرفین به وجود آمده است ولی هنوز هیچ خبر رسمی اعلام نشده است. در همین رابطه ژاکا در مصاحبه ای با Rheinische Post گفته است:

"من شخص درستی نیستم که بخواهم در این مورد خبر دقیق به شما بدهم و شما باید این موضوع را از مدیر ورزشی تیم جویا شوید. در حال حاضر فصل تمام شده است و بحث های زیادی در روزهای پیش رو وجود خواهد داشت. هر تصمیمی که بخواهد گرفته شود، همه با هم آن را می گیریم. مشخصا این تصمیم تا قبل از یورو 2016 مشخص می شود."

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۵,۵۳۷ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۰۹۵ بازدید
۱۷ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۳,۹۵۷ بازدید
۱۸ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۵۳۶ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۰ بازدید
۲۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۴۱ بازدید
۲۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۳۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۴۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۴۸۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۸,۸۲۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۱۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!