به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کي‌روش و کفاشيان عازم استراليا شدند

رئيس فدراسيون فوتبال به همراه سرمربي تيم ملي براي حضور در مراسم قرعه کشي جام ملت هاي آسيا بامداد امروز راهي استراليا شدند.
[کي‌روش و کفاشيان عازم استراليا شدند]

علي کفاشيان و کارلوس کي روش بامداد امروز راهي استراليا شدند تا از نزديک شاهد قرعه کشي رقابت هاي جام ملت هاي 2015 آسيا باشند.

بهگزارش فارس، رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا سال 2015 دي ماه امسال به ميزباني استراليا برگزار خواهد شد و قرعه‌کشي اين رقابت‌ها نيز روز فردا (چهارشنبه، ششم فروردين) در اين کشور برگزار خواهد شد تا به اين ترتيب تيم ملي فوتبال ايران فردا حريفان خود در جام ملت‌هاي آسيا 2015 را بشناسد.

بر همين اساس و پس از اعلام سيدبندي از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا، تيم ملي ايران به همراه تيم‌هاي استرالياي ميزبان، ژاپن و ازبکستان در سيد نخست قرار گرفت در حالي که کره جنوبي، حريف سنتي کشورمان در اين رقابت ها در سيد دو قرار گرفته است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آذرنيا از شايعه‌پردازان و حاشيه‌سازها شکايت کرد

سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز از افرادي که در چند وقت اخير عليه او شايعه‌سازي کرده‌اند شکايت کرد.
[آذرنيا از شايعه‌پردازان و حاشيه‌سازها شکايت کرد]

حسن آذرنيا سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز امروز با حضور در دادسراي تبريز از شايعه‌پردازان و حاشيه‌سازها شکايت کرد.

به نقل از فارس، در زمان حضور تراکتورسازي در قطر و امارات براي برگزاري ديدار مقابل لخويا قطر و العين امارات در ليگ قهرمانان آسيا برخي از سايت‌هاي نه‌چندان معتبر شايعاتي مبني بر اختلاف آذرنيا با توني اوليويرا مطرح کردند.

همچنين گفته مي‌شد آذرنيا قرار است تراکتورسازي را ترک کند و فرد ديگري جايگزين او شود که چند روز پيش سايت باشگاه تراکتورسازي تبريز اين مسئله را تکذيب کرد.

در همين راستا حسن آذرنيا امروز با حضور در دادسرا از شايعه‌پردازاني که در فصل جاري و چند وقت اخير اخبار غلطي را عليه او منعکس کرده‌اند شکايت کرد.

سرپرست تراکتورسازي در همين رابطه اعلام کرد: اين موضوع را تا آخر پيگيري مي‌کنم چراکه اين حواشي باعث تشويش ذهن هواداران و اعضاي تيم شده است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
استقلال خوزستان بايد مقابل راه‌آهن باهوش باشد

مربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اميدوارم بازيکنان‌مان در ديدار مقابل تيم راه آهن باهوش عمل کنند تا با دست پر از اين بازي خارج شويم.
[استقلال خوزستان بايد مقابل راه‌آهن باهوش باشد]

سيداکبر پورموسوي اظهارکرد: پس از ديدارهاي تدارکاتي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس بهبهان، نفت اميديه و نفت‌نوين آبادان از 29 اسفند تا يکم فروردين‌ماه به بازيکن استراحت داديم و از دوم فروردين هم تمرينات‌مان را براي بازي با راه آهن آغاز کرده‌ايم.

به گزارش ايسنا، وي بيان‌کرد: خدا را شکر تمرينات خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم و به دنبال اين هستيم که به تهران برويم و مقابل راه آهن با امتياز از ميدان خارج شويم.

مربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: شرايط تيم‌مان از نظر روحي رواني و بدني خوب است. خدا را شکر تا پايان تمرين روز گذشته هم مصدوم نداشتيم؛ ضمن اين‌که براي اين بازي محروم هم نداريم.

پورموسوي درباره حساسيت ديدارهاي پاياني ليگ عنوان‌کرد: قطعا ديدار مقابل راه آهن هم حساسيت دارد و ما تلاش مي‌کنيم اين حساسيت را کم کنيم. بازيکنان‌مان مي‌دانند که اگر در اين بازي شکست بخوريم، راه‌آهن در رده بالايي ما قرار مي‌گيرد، پس بازيکنان‌مان اين حساسيت را درک کرده‌اند و تلاش ما اين است که استرس و فشار روي بازيکنان‌مان را کم کنيم.

وي در پايان در ارزيابي‌اش از تيم راه آهن گفت: راه‌آهن در خط حمله خود بازيکنان با تجربه و خوبي دارد و مي‌توان گفت نقطه قوت آن‌ها در خط حمله‌شان است. روي نقاط قوت و ضعف حريف کار کرده‌ايم و اميدوارم بازيکنان‌مان در اين بخش‌ها باهوش عمل کنند تا با امتياز از اين بازي خارج شويم.

ديدار استقلال خوزستان و راه‌آهن از هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در تهران برگزار مي‌شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش تمرين پرسپوليس در کمپ تيم ملي

پرسپوليس يک جلسه تمريني جدي را در زمين چمن مصنوعي کمپ تيمهاي ملي انجام داد.
[گزارش تمرين پرسپوليس در کمپ تيم ملي]

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 12 ظهر امروز در چمن مصنوعي کمپ تيم‌هاي ملي به مدت دو ساعت پيگيري شد.

به نقل از فارس، در اين تمرين بازيکنان ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به بازي آقاوسط فشرده و فوتبال در زمين کوچک و بزرگ پرداختند.

*در تمرين امروز مارکار آقاجانيان و ميکو از مربيان تيم‌ملي حضور داشتند.

*همزمان با تمرين پرسپوليسي‌ها تيم فوتبال رسانه ورزش متشکل از خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران تلويزيوني در حال تمرين در چمن طبيعي بودند به همين دليل برخورد بسيار گرمي بين فردوسي‌پور و دايي وقتي که همديگر را ديدند صورت گرفت.

*سيدجلال حسيني امروز در تمرينات گروهي شرکت کرد اما تمريناتش کم‌فشارتر بود و وضعيت اين بازيکن براي بازي با داماش در پرده‌اي از ابهام قرار دارد.

*نيلسون با اجازه کادرفني کمي زودتر کمپ تيم‌هاي ملي را ترک کرد.

*تعدادي از هواداراني که در کمپ تيم‌هاي ملي بودند و در هتل مستقر بودند با ديدن دايي و بازيکنان به سمت آنها رفتند و عکس يادگاري گرفتند.

* اعلام خبر بازي با داماش با حضور هوادار و قضاوت جهانبازي نيز در ديدار پنجشنبه تعجب پرسپوليسي‌ها را برانگيخته بود چون قبل از اين به قرمزپوشان اعلام شده بود که بازي پرسپوليس و داماش بدون تماشاگر خواهد بود.

*تيم فوتبال پرسپوليس فردا نيز آخرين تمرين خود را قبل از سفر به رشت در کمپ تيم‌هاي ملي برگزار خواهد کرد و سپس در صورت فراهم شدن شرايط با پرواز عازم رشت مي‌شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تيم ملي فوتبال ديگر مشکل مالي ندارد

معاون توسعه ورزش قهرماني وزارت ورزش گفت: با قول رئيس جمهور مشکلات مالي تيم ملي حل شده است.
[تيم ملي فوتبال ديگر مشکل مالي ندارد]

نصرالله سجادي ضمن تبريک سال نو به همه ايرانيان در تمام نقاط جهان به ستاد هماهنگي و آماده سازي تيم ملي فوتبال ايران درجام جهاني 2014 اشاره کرد و گفت : اين ستاد به منظور پشتيباني و حمايت از برنامه‌هاي تيم ملي فوتبال ايران در راه جام جهاني 2014 تشکيل شده است . اين ستاد متشکل از نمايندگان وزارت امور خارجه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،سازمان گردشگري ، صدا و سيما ، فدراسيون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان است. کار اين ستاد از 2 ماه قبل و يک هفته در ميان به صورت منظم آغاز شده است.

عدم دخالت فني در امور تيم ملي فوتبال

وي که در نخستين برنامه گفت‌وگوي ويژه خبري ورزشي جام جم در سال 1393 صحبت مي‌کرد، افزود: حضور در جام جهاني افتخار بزرگي است و چون اين کار يک برنامه ملي است، يک سازمان نمي‌تواند به تنهايي اين مسئله را مديريت کند به همين دليل در وزارت ورزش و جوانان مقرر شد هر نهادي که به نحوي مي تواند به تيم ملي کمک کند در ستاد حمايت از تيم ملي فوتبال حضور داشته باشد.

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش ادامه داد: در موضوع فني فدراسيون فوتبال يک هفته در ميان گزارش کامل پيشرفت‌هاي کار را در جلسه ستاد مطرح مي‌کند . اين ستاد هيچ دخالتي در امور فني تيم ملي فوتبال ندارد و فقط بخش نظارت آن را بر عهده دارد .

برگزاري نمايشگاه در روز ايران

سجادي گفت : در ستاد چند کميته داريم که از جمله آنها کميته فرهنگي و هنري است که زير نظر سازمان گردشگري و وزارت فرهنگ و ارشاد است . اين کميته در برزيل در روزي که به نام ايران نامگذاري خواهد شد يک نمايشگاه فرهنگي و هنري برپا مي‌کند.

اعلام آمادگي کي روش براي تمديد قرارداد

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش و جوانان تصريح کرد: کي‌روش تا پايان جام جهاني 2014 برزيل با تيم ملي قرارداد دارد و در جلسه‌اي که با او برگزار کرديم اين مربي براي تمديد قرارداد تا پايان جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 اعلام آمادگي کرد .

شرط حضور لژيونرها در اردوي آفريقاي جنوبي

سجادي خاطرنشان کرد: از هفتم فروردين 3 هفته پاياني ليگ برتر برگزار مي‌شود و بعد از آن بلافاصله تيم ملي براي اردوي سه هفته اي آفريقاي جنوبي عازم اين کشور مي‌شود .

وي درباره حضور لژيونرها در اين اردو گفت : اين موضوع بستگي به باشگاه‌هاي طرف قرارداد بازيکنان دارد که اين اجازه را به بازيکنان بدهند يا نه. فدراسيون فوتبال صحبت‌هايي را در اين خصوص با باشگاه‌هاي لژيونرها انجام داده است که اميدواريم اين مسئله حل و فصل شود . اما در اردوي 27 روزه اروپا بازي‌هاي باشگاهي تمام شده و قطعا همه بازيکنان در اختيار تيم ملي قرار خواهند گرفت . اردوي آخر تيم ملي هم در برزيل برگزار خواهد شد.

قول مساعد رئيس جمهور براي تامين بودجه تيم ملي

سجادي درباره مسائل مالي تيم ملي در اردوها و جام جهاني گفت : وزارت ورزش و جوانان از تيم ملي حمايت کاملي انجام داده و فدراسيون فوتبال هم اسپانسرهاي خوبي جذب کرده است. در ديداري هم که وزير ورزش و جوانان با رئيس جمهور داشت، روحاني قول مساعدت و پشتيباني از تيم ملي را داد. بنابر اين خيالمان در مورد مسائل مالي راحت است و در اين زمينه مشکل خاصي نداريم .

وي افزود: مهمترين دغدغه ما در جام جهاني اين است که از اين تيم بزرگ نمايي نشود و مردم و رسانه ها انتظارات بالا از تيم ملي نداشته باشند. نبايد انتظار داشت که ما آرژانتين را شکست دهيم و از گروه خود به دور بعد صعود کنيم . ما بايد واقعيات فوتبال را قبول کنيم اما بايد اين را هم بپذيريم که تيم ملي بايد خوب بازي کند و تمام داشته هاي خود را در زمين به اجرا بگذارد .

بدرقه تيم ملي بعد از اردوي اتريش

سجادي درباره شور و هيجان مردم بعد از صعود تيم ايران به جام جهاني گفت: همه ما از اين شور و نشاط و خوشحالي مردم لذت مي‌بريم و در همين زمينه ستاد ويژه‌اي براي تيم ملي تدارک ديده‌ايم که بعد از اردوي اروپا و قبل از اردوي برزيل در يک مراسم با شکوه از تيم مل تجليل شود و آنها را بدرقه کنيم .

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي همچنين اظهار داشت: بليت بازي‌هاي ايران 12 هزار قطعه است که تاکنون 6 هزار بليت توسط ايرانيان خريداري شده و البته سايت خريد بليت بازي‌ها هم بار ديگر باز شده و ايرانيان در سراسر جهان مي‌توانند بليت بازي‌هاي ايران را خريداري کنند . البته بليت بازي ايران با آرژانتين تمام شده است . با هماهنگي سفارت ايران در برزيل به تماشاگران ايراني بسته‌هاي فرهنگي هم اهدا خواهد شد.

کار دشوار در بازي‌هاي آسيايي اينچئون

سجادي درباره بازي‌هاي آسيايي اينچئون کره جنوبي هم تصريح کرد: از 4 ماه قبل با تمامي فدراسيون‌ها و کادر ورزشي جلسات مختلفي برگزار کرديم. ما در اينچئون کار دشوارتري نسبت به گوانگجو داريم چرا که در آنجا ما 20 مدال طلا آورديم و بايد در اينچئون بين 23 تا 25 مدال طلا بياوريم که کار بسيار سختي است .

وي ادامه داد : در 4 ماه گذشته انتخابات 17 فدراسيون را برگزار کرديم که در نوع خودش يک رکورد محسوب مي‌شود . انتخابات 3 فدراسيون هم اوايل امسال انجام مي‌شود.

دکتر سجادي در پايان اين گفتگو درباره ما حصل برداشت وزارت ورزش و جوانان از حضور تيم ملي در جام جهاني هم تاکيد کرد: جام جهاني بيش از 2 ميليارد بيننده دارد و فکر نمي‌کنم هيچ برنامه ورزشي و غير ورزشي به اين ميزان بيننده داشته باشد. اين يک فرصت بسيار خوب براي شناساندن فوتبال و کشور ايران است و همبستگي خوبي ميان تماشاگران در ورزشگاه‌ها شکل خواهد گرفت که اميدوارم دست اندرکاران بتوانند مسئوليت‌هاي‌شان را به خوبي انجام دهند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پرسپوليسي‌ها پول بليت سفر به رشت را ندارند

در شرايطي که پرسپوليس بايد روز پنجشنبه يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي خود را مقابل داماش انجام دهد اما پرسپوليسي‌ها پول خريد بليت براي سفر به رشت را ندارند.
[پرسپوليسي‌ها پول بليت سفر به رشت را ندارند]

مشکلات مالي پرسپوليس با وجود قول‌هاي فراواني که به آنها داده شده هنوز حل نشده و بازيکنان پرسپوليس همچنان سردرگم هستند اما جالب است بدانيد مشکل اين بار به سفر پرسپوليسي‌ها رسيده است. با توجه به ايام عيد اين تيم با دردسر فراوان براي انجام پرواز به رشت مواجه شده و پول پرداخت هزينه‌هاي بليت سفر را ندارند. اين در شرايطي است که نمايندگان تيم فوتبال پرسپوليس که بليت بازيکنان را هميشه رزرو مي‌کنند بارها طي امروز و حتي قبل از عيد به باشگاه رفتند تا براي قطعي شدن بليت‌ها پولي را دريافت و به آژانس هواپيمايي بدهند اما جالب است بدانيد که به اين افراد قول پرداخت پول بعد از تعطيلات اداري داده شده اما الان هم باشگاه پرسپوليس با توجه به مراجعه براي تهيه پول بليت تعطيل است.

به نقل از فارس، اين در شرايطي است که حتي امروز هم که تعطيلات اداري به پايان رسيده و با رايزني با شرکت هوايي قرار شده که پول بليت امروز پرداخت شود تا بليت‌ها به کنسلي نخورد اما امروز هم هيچ خبري از پول نبود و قرمزپوشان در آستانه بازي با داماش پول سفر به رشت را ندارند البته در حال حاضر نيز هيچکس در باشگاه پرسپوليس از جمله سرپرست باشگاه و مسئولان حضور ندارند و علي دايي هم بابت اين موضوع بسيار ناراحت است.

پرسپوليس فردا چهارشنبه براي بازي با داماش بايد راهي رشت شود. اين ديدار روز پنجشنبه هفته جاري برگزار مي شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سعداوي: مقابل تراکتور غفلت نمي‌کنيم

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با بيان اين‌که به يک بلوغ فکري و تاکتيکي بسيار خوبي رسيده‌ايم، ‌گفت: تلاش مي‌کنيم ديدار مقابل تراکتورسازي همراه با کسب سه امتياز باشد.
[سعداوي: مقابل تراکتور غفلت نمي‌کنيم]

نعيم سعداوي اظهارکرد: سه بازي ديگر تا پايان ليگ باقي مانده است و مي‌توان گفت از اين به بعد حساسيت ليگ به اوج خود مي‌رسد.

به گزارش ايسنا، وي بيان‌کرد: تيم‌هايي که در حال سقوط هستند با تمام وجودشان تلاش مي‌کنند تا امتياز بگيرند و خود را در جدول حفظ کنند. تيم‌هايي هم که در بالاي جدول در رقابتي تنگاتنگ به سر مي‌برند تلاش مي‌کنند جايگاه خود را حفظ کنند و حتي به نحوي آن را ارتقا ببخشند.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به هر حال با توجه به اين موضوع شايد شاهد يک شرايط انتحاري در جدول باشيم و مي‌توان گفت شايد تک تک اين بازي‌ها تکليف تيم قهرمان و تيم‌هاي سقوط کننده را مشخص کند.

وي با بيان اين‌که خوشبختانه فولاد به يک بلوغ فکري و تاکتيکي بسيار خوبي رسيده است، افزود: از نظر هماهنگي هم بسيار خوب هستيم. در بازي با تراکتورسازي ميزبان هستيم و تمام تلاش‌مان اين است که مانند ديدارهاي گذشته‌مان يک بازي بسيار خوب ارائه دهيم و اميدواريم اين ديدار براي ما همراه با کسب سه امتياز باشد.

سعداوي بيان‌کرد: پس از ديدار مقابل بنيادکار ازبکستان در ليگ قهرمانان آسيا که 28 اسفندماه بود تا يکم فروردين‌ماه به بازيکنان استراحت داديم و از دوم فروردين‌ماه تمرينات‌مان را آغاز کرديم. ما تمرينات‌مان را براساس بازي با تراکتورسازي طراحي کرديم. شرايط خوبي داريم و اميدواريم از اين ميدان سربلند خارج شويم.

وي با بيان اين‌که تراکتورسازي تيم خوبي است و قهرمان جام حذفي هم شده است، گفت: شايد به نحوي اين تيم انگيزه صددرصدي براي قهرماني در ليگ را نداشته باشد ولي براي حيثيت خود و همچنين براي اين‌که شرايطش در جدول خيلي تغيير نکند، تلاش مي‌کند تا بازي خوبي را ارايه دهد.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان ادامه‌داد: با توجه به شرايط تراکتور، اين‌طور نيست که ما مقابل آن‌ها غفلت و احساس کنيم به دليل اين‌که تراکتور انگيزه خاصي ندارد، با تمام وجود خود ظاهر نمي‌شود. مطمئنا آن‌ها تلاش مي‌کنند با تمام توان ظاهر شوند و حتي دست پر هم برگردد.

سعداوي در ادامه خاطرنشان‌کرد: هواداران از ما حمايت و بازيکنان‌مان هم با تمام توان خود تلاش کرده‌اند که پاسخ محبت آن‌ها را بدهند. اميدواريم اين روند ادامه داشته باشد و ورزشگاه‌هاي خوزستان که شايد مدت‌ها خالي از تماشاگر بود، پر شود. تمام انتظارمان اين است که هواداران با تمام وجود تيم خود را تشويق کنند.

ديدار فولاد خوزستان و تراکتورسازي تبريز از هفته بيست‌ و هشتم ليگ برتر، هفتم فروردين‌ماه از ساعت 17 و 30 دقيقه در ورزشگاه 50 هزار نفري غدير اهواز برگزار مي‌شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اسماعيل‌زاده: اميدوارم رويانيان مشکلم را حل کند

مهاجم سابق تيم پرسپوليس و تيم ملي اميد حالا در پرتغال و ليگ اين کشور اميد دارد تا به تيمهاي بزرگ راه پيدا کند.
[اسماعيل‌زاده: اميدوارم رويانيان مشکلم را حل کند]

اسماعيل زاده که براي تيمش در بيرامار در ليگ دسته دوم پرتغال فيکس بازي مي کند بعد از دربي حساس اين شهر 1-0 به تيم باويسو باختند به خبرنگار ورزش سه مي‌گويد: بازي خيلي حساسي بود ما حقمان باخت نبود اما خب اخراج مدافع ما در دقيقه 65 کار را براي ما سخت کرد و متاسفانه در دقيقه 92 گل خورديم. اين بازي دربي شهر ما بود و 30 هزار تماشاگر آمده بود من بازي خوبي از خودم به نمايش گذاشتم و فکر مي کنم همه کار کردم اما خب قسمت نبود گلزني کنم و تيم ما در نهايت باخت.

مهاجم تيم ملي اميد در ادامه مي گويد: من بعد از حضورم در بيرامار مشکلات زيادي از نظر مالي داشتم و الان هم اميدوارم آقاي رويانيان مردانگي کند و به من کمک کند چون ايشان هميشه به من کمک کرده و الان هم انتظار دارم مرا تنها نگذارد.

مهاجم سابق پرسپوليس در پايان در مورد بازگشتش به ايران مي گويد: احتمالش زياد است و خدا را شکر 2پيشنهاد خوب از ايران و 1پيشنهاد از يک تيم خوب دسته دو در پرتغال دارم اما اولويت اول من بازي در اروپا به خصوص ليگ دسته اول پرتغال است و براي اين مهم تلاش مي کنم. اما همه چيز را به خدا سپرده ام و اميدوارم اتفاقات خوبي در پايان فصل براي من بيفتد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کبه: قلعه‌نويي حق دارد عصباني باشد

بازي استقلال با الجزيره به نوعي مهمترين بازي مرحله گروهي استقلال بود و نياز مبرم اين تيم به برد و کسب 3امتياز باعث حساسيت اين بازي شده بود.
[کبه: قلعه‌نويي حق دارد عصباني باشد]

در اين بازي که انصافاً استقلال مي توانست برنده بازي باشد در نهايت به نتيجه مساوي در خانه رسيد و بايد در بازي هاي آينده خود با بردن و کسب 3امتياز به هدفش برسد. در اين بازي يکي از کساني که در نيمه دوم به زمين آمد و اميد زيادي به گلزني او بود کبه مهاجم فرانسوي استقلال بود. کبه اگرچه در اين بازي خوب ظاهر شد اما با هدر دادن يک موقعيت 100درصدي آن هم در دقايق پاياني وقت اضافه خودش را زير بار فشار انتقادات برد.

در همين زمينه بوباکار کبه مهاجم استقلال به خبرنگار ورزش سه مي‌گويد: پيش از هر چيزي سال نو و عيد باستاني نوروز را به تمام ايراني ها تبريک مي گويم و براي آنها چه در زندگي شخصي و چه جام جهاني و ورزش آرزوي موفقيت دارم.اگرچه تصميم نداشتم صحبت کنم اما حرفهايي زده شد که بايد صحبت مي کردم تا بعضي از سوتفاهمات برطرف شود.

کبه در مورد توپي که گل نکرد مي گويد: اينکه فرصت را در فوتبال از دست بدهي يک اتفاق عادي است و بزرگترين مهاجمان دنيا هم موقعيت هايي شايد بهتر از اين موقعيت من از دست داده اند همين دربي ال کلاسيکو همه ديدند بنزما که اتفاقاً هموطن من هم هست چه موقعيتي را از دست داد اما خب اين طبيعت فوتبال است. البته بايد اعتراف کنم خيلي دوست داشتم آن توپ را گل مي کردم و مطمئن باشيد بيشتر از هرکسي من ناراحتم و براي من خيلي خيلي مهم بود که آن توپ را گل کنم اما نشد و قسمت نبود ومن هم از تمام هواداران و بازيکنان و کادر فني تيم عذر خواهي مي کنم و قول مي دهم که جبران کنم.

کبه در جواب خبرنگار ورزش سه مبني بر انتقاد تند مزدک ميرزايي گزارشگر بازي مي گويد: من از طريق يکي از دوستانم شنيدم و فقط مي توانم بگويم متاسفم چون آنطور که دوست من گفت ايشان يکي از گزارشگران تاپ فوتبال ايران هستند و فکر کنم اينطور انتقاد کردن حرفه اي نيست و خود ايشان هم در خلوت خودش مي تواند به اين نتيجه برسد. من بايد به ايشان بگويم من بازيکن درجه دو يا سه نيستم و فکر کنم کسي که در ليگ دسته اول فرانسه آن هم در تيم بزرگي مثل بوردو بازي کرده باشد و در تيمي مثل استراسبورگ کاپيتان بوده درجه اش معلوم است البته ايشان مي تواند خيلي راحت رزومه مرا در اينترنت ببيند. اما اين را هم دوست دارم ايشان بداند آن بازيکني که با من مقايسه کرده اند 5ميليون دلار گرفته ومن 30هزار دلار... . آن بازيکن براي ديدن خانواده و رفتن سر خاک پدر تازه از دست داده اش مشکل خروجي ندارد اما من داشتم و در زماني که آقاي قلعه نوعي به من مرخصي دادند به علت مشکلات خروجي مجبور بودم در تهران بمانم و وزنه بزنم. آن بازيکن مثل من دپرس و افسرده نبود و مدتها به خاطر نداشتن خانه و پول سرگردان نبود اينها بخشي از مشکلاتي است که من داشته ام اما خب با تمام اين احوال بازهم مي گويم من بايد آن توپ را گل مي کردم و از اينکه نشد متاسفم و جبران مي کنم.الان شرايط خوبي دارم و سعي ميکنم در بازي هاي آينده خيلي خوب ظاهر بشوم.

کبه در پايان در مورد برخورد خيلي تند قلعه نوعي در رختکن مي گويد: ايشان حق دارد که عصباني باشد و مربي من است و در مشکلات کنار من بوده و به من کمک کرده پس حالا اگر هم به خاطر يک موقعيت از دست دادن عصباني شود و سر من داد بزند حق دارد و اين در فوتبال طبيعي است. من فقط دوست دارم هواداران بدانند که تمام تلاشم را براي موفقيت تيم مي کنم و با تمام وجود جبران مي کنم.ما هنوز شانس صعود داريم و در بازي هاي آينده سعيد مي کنيم به هدفمان که صعود از اين گروه است برسيم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نارضايتي پرسپوليسي‌ها از انتخاب جهانبازي

بازيکنان پرسپوليس از انتخاب يدالله جهانبازي به عنوان داور بازي با داماش ابراز نارضايتي‌ کردند.
[نارضايتي پرسپوليسي‌ها از انتخاب جهانبازي]

زماني که بازيکنان پرسپوليس از انتخاب يدالله جهانبازي به عنوان داور ديدار اين تيم مقابل داماش مطلع شدند، ناراحت شده و اين سوال را مطرح کردند که چرا اين داور باز هم براي يک ديدار حساس تيم‌شان انتخاب شده است؟

به گزارش تسنيم، بازيکنان پرسپوليس با يادآوري اشتباهات اين داور در نگرفتن پنالتي براي اين تيم در مصاف با تراکتورسازي و گل آرش افشين در ديدار با فولاد که با دست زده شد نسبت به قضاوت اين داور در ديدار با داماش ابراز نارضايتي و نگراني کردند.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۴,۹۹۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۱,۲۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۲۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۶۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۰۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۰۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۶۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۹۲ کاربر آنلاین است. (۲۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!