به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

سعی کنید حافظه تان را قوی کنید آقای دی بوئر

مدیر رسانه ای باشگاه ویارئال به نقل از مدیر عامل باشگاه در جواب مربی تیم آرسنال اعلام کردبه فرانک توصیه می کنم کندر بخورد تا حافظه اش قوی شود و فراموش نکند تیمش در مقابل تیمی که او را ضعیف خواند 3 بر 1 بازنده شد

اگر ما ضعیف هستیم پس ببینید این تیم دیگر چه بوده که از ما 3 گل خورده

در خصوص این تدبیر باید اعلام کنم چون سورپرایزی بزرگ در راه هست
به صلاح دید مربی و با تشخیص خودمان تصمیم گرفتیم چند روزی ذهن هوادارن تیم و سایر رقبا را درگیر کنیم

وی اعلام کرد اگر کسی تا قبل از معرفی حدس زد مربی تیم من چه کسی است جایزه دارد

...
۲۰ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حسینی:اگر به باخت باشد که یوونتوس بهترین تیم دنیاست چون بارسا را برده.

کیاوش حسینی خیلی سریع در وبسایت شخصی خودش جواب مدیر عامل ویارئال را داد.متن زیر را به نقل از سایت رسمی وی میخوانیم.

-یا رب روا مدار که گدا معتبر شود.
این را امروز فهمیدم.روزی که برای یک برد چنان سخنانی میگویند که بر ما مسلم شود گدایی معتبر شده.شما که یک برد را چنان بزرگ میکنید که گویی منتخب جهان را برده اید.درست میگویید ما بد هستیم.ولی هیچ وقت برای بازی با تیمی دیگر اعلام مربی خودمان را به تعویق نمی اندازیم.حداقل آنقدر شهامت داریم که اولین روز مربی خود را اعلام کنیم و تا اخر پای مربیمان بایستیم.حتی در صورتی که تیممان بیستم جدول باشد.
سرت را بالا بگیر آقای محمدی.حقایق را ببین.شما در نیم فصل دوم فقط دو امتیاز گرفته اید.و ما نه امتیاز.
در ضمن حافظه مربی ما به چند هته پیش بر میگردد.سقوط به آدلانته لیگ.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حسین محمدی در صفحه توییتر خود نوشت : مدیری که از مربی کم حواس تر است

او با خطاب قرار دادن مدیر آرسنال اعلام کرد آقای حسینی به شما پیشنهاد می کنم به کلاس آموزش ریاضی بروید زیرا 3 تساوی 3 امتیاز می شود نه دو امتیاز

شما به جای فکر کردن به سقوط ما به این فکر کنید که چگونه فضاحت خوردن 8 گل را جبران خواهید کرد

قبلا فکر می کردم شما آدم فهمیده ای هستید اما انگار باید در این مورد تجدید نظر کنم

برایم عجیب است که اگر نام مربی من برایتان مهم نیست پس چرا تمام خبرنگاران را بر این داشته اید تا با فضولی های خاص خود این نام را کشف کنند

وی در ادامه نوشت سیاست من با شما فرق دارد شاید شما برایتان دل هوادار مهم نباشد زیرا هزینه هایتان را با دادن یک شامپو ( یا دیگر وسایل تبلیغاتی) به دست اریکسن یا گوتزه و گرفتن عکس از وی به دست می آورید اما ما باید پولمان را از بلیطی که هواداران می خرند و برد هایمان به دست بیاوریم

پس برایمان نتیجه مهم است نه مربی

...
۲۰ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

لیون 3 - 2 بایرن
شبی تلخ یا شیرین؟؟!!

شب گذشته باوارایی ها در حالی در زمین لیون به مصاف این تیم میرفتند که اولین بازیی بود که یورگن کلوپ روی نیمکت این تیم می نشست.
این بازی نیز مانند سه بازی قبل به طور کامل در اختیار بایرن بود ولی باز هم نتیجه چیز دیگری بود.
در نیمه اول بازی در دست باییرن بود ولی تماشاگران شاهد موقعیت چندانی روی دروازه دو تیم نبودند تا اینکه در دقیقه 44 گومیس با یک ضربه آکروباتیک استثنایی دروازه یوریس را گشود تا لیون نیمه اول را برنده به رختکن برود.
بایرن نیمه دوم را تهاجمی شروع کرد ولی این لیون بود که اولین موقعیت را در نیمه دوم خلق کرد و نیمار در دقیقه 56 توپ را به تور دروازه دوخت ولی کمک داور گل را به علت آفساید مردود اعلام کرد.
در ادامه ولکات که در نیمه دوم وارد زمین شده بود در دقیقه 59 دروازه لیون را گشود تا بازی مساوی شود.
بازی تا دقیقه 73 با همین نتیجه ادامه داشت ولی در این دقیقه باز هم نیمار توپ را وارد دروازه یوریس کرد و اینبار گل صحیح بود و نتیجه 2 بر 1 شد
در ادامه بایرن بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار داد ولی باز هم اسیر ضد حملات لیون شد و اینبار دل پیرو بود که در دقیقه 87 دروازه بایرن را باز کرد.
در ادامه وانگر لاو در دقیقه 89 با یک ضربه سر زیبا یکی از گلها را جبران کرد ولی این گل نتوانست بایرن را از شکست نجات دهد و بایرن با نتیجه 3-2 بازی را واگذار کرد.
نکته جالب این بازی مدیران بایرن و لیون بودند که در سر تا سر بازی با هم خوش و بش میکردند و از چهره ناراحت مدیر بایرن که بعد از هر باخت شاهدش بودیم خبری نبود.

گزارش تصویری:

شادی بعد از گل گومیس

گل ولکات

گل نیمار

گل الکس دل پیرو

گل لاو

کنفرانس مطبوعاتی:

مصاحبه با سر مربی بایرن:

بازی خوبی بود، از همه راضی هستم جز دروازه بان و مهاجمان.
شب گذشته یورگن کلوپ که برای اولین بار روی نیمکت بایرن مینشست در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، از همه راضی بودم جز دروازه بان و مهاجمان.
نمیدانم چرا یوریس آن یوریس در تمرینات نیست، فکر کنم به خاطر انتقال جنجالی اش به بایرن مقداری مشکل روانی دارد، نمیدانم هواداران ویارئال کی میخواهند از دامن زدن به این مسائل دست بکشند واقعا در شان یک تیم حرفه ای نیست.
هر چه بوده تمام شده و یوریس حالا بازیکن بایرن است و دامن زدن به مسائلی مثل یوریس یک بازیکن شرطی است و بازیکنی بی ارزش است که رویش شرط بندی میکنند کی میخواهد از جانب هواداران ویارئال تمام شود و مسئولین این تیم کی میخواهند فکری به حال این قضیه بکنند نمیدانم.
این مسائل واقعا تمرکز یوریس را به هم میزند و من مطمئنم اگر این مسائل نباشند یوریس یکی از بهترین دروازه بانان لیگ است.
وی در مورد مهاجمان گفت: واقعا نمیدانم چه بگویم، در 3 بازی اخیر که 2 بازی را فیلمشان را دیدم در هر بازی بالای 10 موقعیت داشتیم که مهاجمان هدر دادند.
باید فکری به حال این قضیه بکنم، با این اوصاف شرایط خوبی در آخر فصل نخواهیم داشت.
وی در مورد مربی جدید ویارئال گفت: دل بوسکه مربی بزرگی بود ولی خب بعضی وقتها همه چیز بر وفق مراد نیست، در مورد مربی جدید ویارئال هم خبری ندارم ولی در مورد اعلام نکردن اسم او به مدیران و کادر فنی این تیم حق میدهم، کادر فنی آرسنال بسیار زیرک است و فقط با فهمیدن نام مربی کل تاکتیک تیم را میفهمند، نمیشود اسم این کار را ترس از رقیب گذاشت، ترجیه میدهم اسم این کار را زیرکی بگذارم.

مصاحبه با مدیر باشگاه:
میتوانم بگویم باخت شیرینی بود.
حسام بخشی شب گشته در حالی که کنار محمدرضا محمودی مدیر لیون نشسته بود یک لحظه هم از دوست خود جدا نمیشد به سوالات خبرنگاران اینگونه پاسخ داد:
با این که در جدول در شرایط بحرانیی به سر میبریم و در نیم فصل دوم فقط یک امتیاز گرفته ایم ولی میتوانم بگویم باخت به لیون باخت شیرینی بود.
تیم من و محمدرضا ندارد انگار بایرن این بازی را برده است.
به دوست و برادرم تبریک میگویم تیم خیلی خوبی جمع کرده است، (با خنده) انصافا زورمان به شان نرسید.
وی در مورد یوریس گفت: باید فکری به حال این قضیه بشود، با این اوصاف و حواشی که برای یوریس درست کرده اند نمیتواند روی بازی تمرکز کند.
این رفتار ها از هواداران باشگاهی مثل ویارئال بعید است.
با حسین جان صحبت هایی کرده ام و قرار است دیگر شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.
دوست ندارم رابطه دوستانه مان به خاطر یک مشت هوادار نما به هم بخورد.
وی در مورد مربی جدید ویارئال گفت: در این مورد از من سوال نکنید که جوابی دستگیرتان نمیشود.
فقط در این حد بدانید که میدانم مربی جدید ویارئال کیست و برایش آرزوی موفقیت دارم.

۲۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:ویارئال پولش را تنها از بلیط فروش در می آورد چون هیچ ستاره ای ندارد

فرانک دی بوئر امروز صبح هم دست از مصاحبه بر نداشت و گفت:"من هیچ گاه از حق تیمم عقب نمیکشم.کسانی که با هزار تهمت و دروغ کار خود را پیش میبرند.کسانی که میگویند مدیر ما به دنبال نام مربی است.آقای محمدی احترام شما واجب،ولی آیا خود شما نبودید که از حسینی برای انتخاب سرمربی مشاوره خواستید؟حالا ما خبرنگار اجیر میکنیم؟شما نبودید که دقیقا بعد از استعفا به من زنگ زدید که به تیم شما بیایم؟شما به دنبال یک بهانه برای اخراج دلبوسکه دادید و با پول دادن به لیدر ها کاری کردید که دل بوسکه در 3 بازی اخیر خانگی اش فحش بشنود.در مورد مسائل تبلیغاتی نیز باید بگویم درست است،تمام بازیکنان مطرح دنیا تبلیغات میکنند.مسی،رونالدو،اینیستا و... !البته فقط بازیکنان مطرح.و این دلیل بر این است که شما با این مسائل غریب و نا آشنا هستید.هرچند آنقدر نمیدانید که تبلیغات مخصوص بازیکن است و تیم باشگاهی هیچ حقی نسبت به آن ندارد.مگر با ذکر در قرارداد که این مسئله در اروپا ممنوع است.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

امروز ظهر مدیر باشگاه ویارئال ( حاج حسین ) کنفرانس خبری ترتیب داد تا به جنجال ها و اتفاقات اخیر پاسخ بدهد

او با چهره ای خشمگین و مطمئننا با دلی پر خون در میان خبرنگاران آمد و طی صحبتهایی که طرف صحبتش مدیر و مربی آرسنال بودند آنها را مورد انتقاد و حمله قرار داد

در زیر بخشی از این صحبتها را می خوانیم

درست است که ما مشاوره خواستیم اما آقای حسینی فکر کرد با بچه ای سه ساله طرف است که با دادن یک شکلات خوشمزه به او چیز مهمتری بگیرد
ایشان فکر میکرد که ما نحوه تاکتیکی تیممان را به ایشان لو می دهیم
نه خیر آقا این خبر ها نیست ما خودمان تو لوله بخاری بزرگ شده ایم شما دیگر ما را سیاه نکنید

من به شما زنگ زدم؟؟؟ من جنازه تیم را هم روی دوش شما نمی گذازم !! لطفا خود را به ما نسبانید که تا زمانی که من بالا سر تیم باشم مطمئنا شما را جتی به عنوان توپ جمع کن هم استفاده نخواهم کرد

می گویند من بازیکن مطرح نداشتم این دیپر خیلی جوک بود
اتوو که فصل قبل در تیم من آقای گل شد را فراموش نکنید
نگردو که امسال شانس آقای گلی دارد و همچنین می تواند آقای گل یورو 12 شود هم از تیم ماست
روسی که اکنون در سویا است و بارسا به دنبال جذب اوست از تیم ما بود
واضح تر از این که فالکائو که اکنون برای شما گل زنی میکند از تیم ما به لیون رفت

دیگر چه می خواهید آقای محترم؟؟؟

شاید شما پولی از تبلیغات به دست نیاورید اما با فروش کذایی بازیکنان جبران می کنید

هنوز قضیه انتقال کاکا به بارسا را از یاد نبرده ایم آقای حسینی

می گویند من پول داده ام به لیدر ها تا دل بوسکه را اخراج کنم
مگر من بیکارم دیدید که یک خیلی سریع بعد از باخت او را اخراج کردم اگر قصد داشتم سه هفته پیش این کار را کنم مطمئنا نیازی به پول دادن به لیدر ها نبود

من اگر پول داشتم مطمئنا به جای دادن به لیدرها اریکسن را جذب می کردم تا در آرسنال نابود نشود

وی در ادامه در مورد جنجال به پا شده در مورد یوریس گفت:

واقعا نمی دانم چه بگویم من بارها از طرق مختلف از هواداران خواستم این جنجال را تمام کنند اما انگار کینه ای که از او گرفتند تمامی ندارد آنها او را مانند یک اسب خطاب می کنند که بر روی او شرط بندی شده

نمی دانم چه بگویم

وی گفت از کلوپ ممنونم که ما را درک می کند . همگان میدانند کافی است نام مربی ما معلوم شود تا تاکتیک ما برای افرادی مانند آقای حسینی معلوم شود

از حسام عزیز ممنونم که راز نگه دار است و امیدوارم تا چهارشنبه این راز را در سینه نگه دارد

...
۲۰ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

مربی جدید ویارئال معرفی شد

بلاخره موعد مقرر فرارسید و زمان معرفی مربی جدید تیم ویارئال رسید

امروز ظهر در جلسه ای که از سوی باشگاه ویارئال تشکیل شد مربی جدید این تیم معرفی شد

این شخص کسی نیست جز

اتوري هاگل

اتوری هاگل مربی 74 ساله که سابقه مربیگری در وردربرمن بایرن مونیخ هرتابلین را در کارنامه خود دارد و افتخار کسب عنوان قهرمانی در مسابقات یورو را با هدایت یونان در سال 2004 دارد

این مربی در طی مصاحبه ای ابراز کرد : امیدواریم بتوانیم با انجام بازی های منسجم و با برنامه بتوانیم از این وضع رها شده و با کسب نتایج قابل قبول بتوانیم در پایان فصل با داشتن جایگاهی قابل قبول دل هوادارن را شاد کنیم

...
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

هاگل: نمی دانم چرا اینطور شد ترکیبی که ما دادیم نباید این نتیجه را میداد

هاگل بعد از شکست سنگین در مقابل تیم آرسنال گفت
با پلنی که ما چیده بودیم نباید اینطور میشد ما برای تساوی رفتیم اما ... واقعا نمیدانم چه باید بگویم؟!!!!

حاج حسین مدیر باشگاه ویارئال گفت : 1 بازی از 4 بازی مهلت او که از بین رفت اگر او نتواند 7 امتیاز در 3 بازی آینده کسب کند مطمئننا او را هم بیرون میکنم

...
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:انتظاری جز دفاع از ویارئال نداشتیم/تیم های هاگل خوب بازی میکنند/تعجب میکنم که سرمربی ویارئال از بین گزینه ها نبود

فرانک دی بوئر در مصاحبه ی مطبوعاتی بعد از بازی با ویارئال گفت:"انتقام سختی از ویارئال گرفتیم،یک فصل بود که آن ها سه گل را مانند چماغ بر سرمان میکوبیدند.ما باید بیشتر از سه گل میزدیم و زدیم.حیف که بالوتلی دقیقه ی 85 یک گل را جبران کرد.ما بهتر از این نمیتوانستیم بازی کنیم.طبیعی بود که آن ها دفاع کنند.همان طور که گفتم آن ها تیم ضعیف تر هستند و من هیچ خرده ای نمیگیرم اگر آن ها 90 دقیقه دفاع کنند.من به بچه ها گفته بودم که اگر میخواهیم پیروز شویم باید در 20 دقیقه اول گل بزنیم و زدیم."وی در مورد گلزنی های پیاپی فالکائو گفت:"من واقعا خوشحالم که فالکائو امسال در اوج است.سال دیگر او در لیون بهترین بازی ها را میکند و بدون تردید با اختلاف زیاد آقای گل میشود.او در تمام بازی هایی که برای ما بازی کرده گل زده و در 4 بازی ،هفت گل زده.این واقعا آمار خارق العاده ای است."وی در مورد حضور اتوری هاگل بر روی نیمکت ویارئال گفت:"اتوری هاگل را به خوبی میشناسم،او دوست من است.بر خلاف تصور بقیه فکر میکنم که تیم های او خوب بازی میکنند.حداقل فضاها را به خوبی میبندند.و این نیاز به مربی خوبی دارد.هاگل مربی صاحب سبک دنیای فوتبال است.فقط تعجب میکنم که وقتی مدیر تیم هفت گزینه را مطرح میکند،چطور باید گزینه ای خارج از این لیست مربی تیم شود.حسام بخشی مدیر بایرن مونیخ گفت:مربیانی مانند لو و کلینزمن؛ولی مدیر ویارئال گزینه ها را مطرح کرد.این دو کاملا با هم متفاوت اند."وی در پایان گفت که:"حسینی برای اولین بار بازی های ما را نگاه نکرد،چون در مسافرت بود و تازه رسیده."

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
خبر ساز ترین بازیکن لیگ

فالکائو

فالکائو:«من عاشق لیون هستم»

فالکائو بازیکن آرسنال در مصاحبه ی بعد از بازی با ویارئال عنوان کرد:
از اینکه از تیم هایی مثل پرتو ، ویارئال و بارسلون پیشنهاداتی دارم بسیار خوشحالم اما هنوز فرصت زیادی تا پایان فصل مانده است وی خاطر نشان کرد بازی در بارسلون آرزوی هر بازیکنی است و با خنده و کنایه گفت:از سرنوشت اتوو درس گرفتم در ضمن من عاشق لیون هستم و اگر به خاطر صحبت های محمودی نبود به آرسنال نمی آمدم،آرسنال و حسینی را خیلی دوست دارم در اینجا فرصتی پیدا کردم تا دوباره خود را نشان دهم تا روزی که بتوانم در آرسنال یا لیون بازی میکنم،وی در ادامه راز گلزنیش را در آرسنال افشا کرد و گفت قبل از خروجم از لیون محمودی در دفترش با من صحبت کرد و گفت:آرسنال در بدترین شرایط به ما کمک کرد امیدوارم جواب محبتشان را با بازی خوب بدهی و من به خاطر تیمم و محبتهای حسینی بیشترین تلاشم را برای آرسنال میکنم،از شرایط و نتایج لیون هم بسیار خوشحالم برای بازی دوباره در شهر لیون لحظه شماری میکنم.

۲۶ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۵,۰۶۹ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۸,۳۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۸۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۵۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۶۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۳۲ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۵,۴۶۹ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!