به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساير ورزشها به غير از فوتبال
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سپهرزاد: دوومیدانی با کسب 10 سهمیه المپیک نتیجه درخشانی گرفت

هادی سپهرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انصرافش از میانه مسابقات دوومیدانی بلاروس و نرسیدن به سهمیه المپیک اظهار داشت: مسابقات را خوب شروع کردم، اما در یکی از ماده‌ها عضله پایم دچار گرفتگی شد و زمانی که برای گرم کردن برای حضور در ماده 400 متر آماده می‌شدم، دچار درد شدم و مربی‌ام گفت احتمال دارد وضعیتت بدتر شود.

وی افزود: پس از آن با پزشک مشورت کردم و او گفت اگر مسابقات برایت مهم است می‌توانی ادامه دهی، اما آسیب دیدگی‌ات بدتر می‌شود و من هم تصمیم گرفتم ادامه ندهم.

قهرمان دهگانه ایران گفت: متأسفانه امسال در مسابقاتی که باید شرکت می‌کردم، هر بار به دلایل مختلف حضورم منتفی شد و به تمریناتم هم نتوانستم برسم و از آمادگی خارج شدم. برنامه‌ام این بود که در ایتالیا سهمیه بگیرم اما مشکل مالیاتی اجازه نداد بروم.

سپهرزاد با اشاره به سهمیه‌های کسب شده و اینکه نوید دو رقمی شدن را پیش از این داده بود، تاکید کرد: کسب 10 سهمیه برای دوومیدانی نتیجه درخشانی است و من با شرایطی که وجود داشت گفته بودم که دو رقمی خواهیم شد. در این المپیک این رشته شانس زیادی برای کسب مدال دارد و با این کار کارنامه دو و میدانی درخشان‌تر خواهد شد. اگر حدادی در پرتاب دیسک از لحاظ روحی و روانی آماده باشد، می‌تواند به مدال دست پیدا کند.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلیمی: برنامه‌ریزی‌ام برای طلا است نه رکوردشکنی/ مصدومیتم بلوف نبود!

بهداد سلیمی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص اردوی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: تمرینات به نسبت خوب پیش می‌رود. آسیب‌دیدگی‌ام کمی من را نسبت به سایرین عقب انداخت اما در مجموع شرایط خوب است و امیدوارم روند رو به رشد ملی‌پوشان همچنان ادامه پیدا کند.

*رقیب هر وزنه‌برداری خودش و وزنه است!

وی در خصوص رقیبانش در المپیک گفت: از نظر من مهم‌ترین رقیب هر وزنه‌بردار، خود وزنه‌بردار و وزنه‌ای است که می‌زند. هر وزنه‌برداری که بتواند از 6 حرکتی که دارد نهایت استفاده را ببرد، قطعا موفق‌تر خواهد بود.

سلیمی در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور موفق در المپیک، رقیبانش را آنالیز کرده و از شرایط رکوردی آنها مطلع است، یادآور شد: وزنه‌برداری مانند کشتی نیست که با شناخت حریف، بخواهیم روی نقطه ضعفش کار کنیم. خیلی به رکورد حریفانم توجهی ندارم، چراکه از نظر من هرکس بتواند کار خودش را به نحو احسن پیش و از حرکاتش نهایت استفاده را ببرد، موفق‌تر خواهد بود.

*از تجربیات رضازاده استفاده می‌کنم

وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در مورد اینکه آیا برای حضور در المپیک از تجربیات حسین رضازاده، رئیس فعلی فدراسیون و قهرمان سابق سنگین وزن جهان بهره می‌گیرد، به فارس گفت: صددرصد این کار را می‌کنم. وی همیشه تجربیاتش از مسابقات جهانی و المپیک را در اختیار من و سایر ملی‌پوشان قرار می‌دهد و نقش مؤثری در موفقیت‌های کسب شده داشته‌ است.

سلیمی در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش گفت: تقریبا با رفع مصدومیتم از شرایط خوبی برخوردار هستم. هنوز به مرز آمادگی صدرصد نرسیده‌ام و حدود 90 درصد آماده‌ام. با این حال بیشتر اردونشینان در حالی که روزهای زیادی به رقابت‌های المپیک 2012 لندن باقی نمانده از آمادگی صدرصدی برخوردار هستند.
*هنوز دوره درمان را طی می‌کنم

قوی‌ترین مرد جهان در پاسخ به این سؤال که پس از مشخص شدن پاداش رقابت‌‌های المپیک، از مطرح کردن مصدومیتش و ابهام در اعزام به المپیک؛‌ منظور دیگری نداشته است،‌ گفت: شاید افرادی که این حرف‌ها را زده‌اند، دلایل خودشان را داشته باشند، اما من واقعیت را اعلام کردم و در حال حاضر نیز هنوز، دوره درمانم را طی می‌کنم و بهبود کامل حاصل نشده است. خبر انتشار مصدومیتیم اغراق نبود و هیچ بلوفی نزدم.

*به دو دلیل رکوردهایم افت کردند

سلیمی در خصوص افت رکوردهایش به فارس گفت: در رکوردگیری اردوی بجنورد نیازی به رکورد زدن نداشتم اما به دو دلیل رکوردهایم افت داشت. اول آسیب‌دیدگی‌ زانویم بود که اجازه نداد خیلی خوب کار کنم و دوم اینکه رکوردگیری بجنورد برای من و کیانوش رستمی و برخی دیگر فرمالیته بود و برای انتخابی المپیک نقشی نداشت و خود کوروش باقری هم این موضوع را تأیید کرده بود.

*توانم بیشتر از رکوردهای بجنورد بود

سلیمی تصریح کرد: با این حال از وزنه‌هایی که زدم راضی نیستم و توانم بیشتر از رکوردهایی بود که به ثبت رساندم. با این وجود نسبت به شرایطی که داشتم، رکوردهای بدی نبود، ضمن اینکه یک هفته قبل از رکوردگیری بجنورد، رکورد مجموع 470 کیلوگرم را به ثبت رساندم، اما شرایط روز رکوردگیری به گونه‌ای بود که وزنه‌های سنگین‌تری را بلند نکنم.

*برنامه‌ریزی برای کسب طلای المپیک است، نه رکوردزنی

وی در مورد اینکه در المپیک چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت، گفت: در لندن تمام تلاشم برای کسب مدال طلا است. بیشتر برای کسب مدال طلا برنامه‌ریزی کرده‌ام تا رکوردشکنی. البته همه چیز به شرایط روز مسابقه بستگی دارد و امکان رقم خوردن هر اتفاقی وجود دارد.

*من باید عدالت را رعایت کنم یا شما؟!

سلیمی در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال و اینکه آیا این پرداخت‌ها در بین ورزشکاران عدالت است، گفت: در این خصوص حرفی ندارم. عدالت را من می‌توانم برقرار کنم یا شما؟ وقتی این همه صحبت دراین مورد انجام شده و نتیجه‌ای در پی نداشته است، دیگر در این مورد حرف زدن فایده‌ای ندارد.

قهرمان وزنه‌برداری جهان و بخت اول کسب مدال طلای المپیک 2012 لندن در پایان عنوان کرد: دیگر جای مطرح کردن این مسائل و موارد حاشیه‌ای قبل از المپیک نیست و تنها باید روی این موفقیت در لندن تمرکز کرد.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
شهنازی: کشتی، وزنه‌برداری و تکواندو بالاترین آمادگی را دارند

به گزارش خبرگزاری فارس، شاهرخ شهنازی، رئیس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک امروز در برنامه ورزش و مردم حاضر شد و درباره تشکیل این آکادمی و برنامه‌های آن صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانیم.

* گفته می‌شود دستگاه‌های سنجش و آمادگی جسمانی در آکادمی فرسوده شده است؟

شرکت سازنده این دستگاه‌ها بهترین است و ما باید آنها را به روز کنیم. دستگاه‌ها اکنون خوب کار می‌کنند و آنطور که به گوش شما رساندند نیاز به تعمیرات اساسی ندارد. باید تنها 10 تا 15 درصد این وسایل را تعمیر کنیم.

* بخشی از فعالیت‌های آکادمی روی مسائل ضد دوپینگ است، این کار موازی کاری با نادو نیست؟

وظیفه اصلی بر عهده نادو است و ما در آکادمی به دلیل زیر بنای کاری که داریم در این مورد فعالیت می‌کنیم. کارها در آکادمی به صورت تکمیلی است نه موازی.

* با توجه به تست‌هایی که از ورزشکاران گرفته می‌شود آمادگی المپیکی‌ها در چه حد است؟

سال‌های گذشته تست‌ دادن اجباری بود و فدراسیون‌های هنگامی که می‌خواستند تیمی را به مسابقات اعزام کنند باید تست می‌دادند که نتیجه آن را در المپیک سیدنی دیدیم. این الزام اکنون برداشته شده و باید این اقدام دوباره صورت گیرد. در مجموع نتایج نسبتا مطلوب است اما باید بهتر شود. در بعضی از رشته‌ها عالی هستیم و در بعضی پایین.

*می‌گویند معیارها و تست‌های سنجش کهنه شده است؟

تست‌ها دو گونه‌اند عمومی و تخصصی. در حال به روز کردن تست‌ها هستیم. در حال حاضر کشتی، وزنه برداری و تکواندو بالاترین آمادگی را دارند.

* کمیته روانشناسی چه کاری انجام می‌دهد و آیا به انداز کافی برای هر تیمی نیرو دارید؟

این کمیته قبلا فعال بود و در زمانی این فعالیت کمتر شد. اکنون که نزدیک المپیک است، پیشنهاد کردیم این کمیته فعال شود و ادامه پیدا کند و ارتباطی با مربیان داشته باشیم تا فرهنگ آن رواج داشته باشد. بعضی از فدراسیون‌ها خودشان روانشناس دارند. روانشناسی بحث ظریفی است و اگر یک روانشناس نتواند ارتباط لازم را برقرار کند ممکن است نتیجه عکس رخ دهد.

* برای حضور بهتر در المپیک چه برنامه‌هایی صورت گرفته است؟

حضور افراد و عناصری که در لندن باشند تعریف و اقداماتی درباره حامیان کاروان ایران در لندن نیز انجام شده که علی‌آبادی و افشارزاده جلساتی را با آنها در لندن داشتند.

* به عنوان عضو هیئت اجرایی چه معیارها و ضوابطی را برای پرچمدار ملاک قرار دادید؟

معمولا کشورها قهرمانان شناخته شده را معرفی می‌کنند. محدودیتی که ما داشتیم در زمان اعزام تیم‌ها در هفته اول شامل ورزش‌های غیر مدال آور بود. مربیان نیز علاقمند نبودند ورزشکاران زودتر از زمان موعد اعزام شوند. همچنین بحث دیگری مطرح بود درباره اینکه به عنوان یک کشور مسلمان حامل پیامی درباره فعالیت‌های بانوان باشیم اما با توجه به اینکه مراسم افتتاحیه تا پاسی از شب طول می‌کشد و ورزشکار تیراندازی ما صبح فردای افتتاحیه مسابقه دارد رئیس فدراسیون تیراندازی صلاح ندانست که بانوی این رشته پرچمدار شود. پس از بررسی دیدیم مظاهری ورزشکار با اخلاقی است، قبلا در المپیک بوده و قهرمان آسیا است بنابراین وی را انتخاب کردیم.

* پیش بینی شما برای کسب مدال در المپیک چیست؟

اگر همه شرایط بهینه باشد و این حاشیه‌های که اکنون وجود دارد و همچنین مشکلات رفع شود و کاروان با آرامش در مسابقات حاضر شود فکر می‌کنم در کشتی مدال‌های خوبی بیش از المپیک‌های قبلی کسب کنیم. در وزنه برداری نیز اگر آسیب دیدگی نداشته باشیم یک یا دو مدال کسب خواهیم کرد در تکواندو نیز همچنین. این پیش بینی را مشروط به فرض کردم.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوش‌قدم: همه بانوان تیم ملی کاراته به طلا فکر می‌کنند

سمانه خوش‌قدم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: آخرین اردوی تیم ملی از روز 20 تیر تا زمان اعزام پیگیری شد. همه شرایط خوب است و تمرینات نیز به خوبی برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به حضور در مسابقات جهانی کاراته‌وان در اندونزی با دو حریف اصلی‌ام در مسابقات قهرمانی آسیا آشنا شدم. نمایندگان ژاپن و مالزی که مقابل هر دو در اندونزی شکست خورده بودم اکنون آنالیز شده‌اند.

عضو تیم ملی کومیته بانوان در وزن 61- کیلو، با بیان اینکه کاراته‌کاران ژاپنی و مالزیایی با تکنیکی جدید در رقابت‌های جهانی حضور داشتند، تصریح کرد: پیش از این نیز با این حریفان در مسابقات مختلف مبارزه کرده بودم اما از آن زمان یک سال گذشته و آنها تکنیکی دیگر به کار بردند. امیدوارم در مسابقات آسیایی ازبکستان بتوانم نتیجه بهتری کسب کنم و مدال بگیرم.

خوش‌قدم در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند چه مدالی در قهرمانی آسیا کسب می‌کند، عنوان کرد: همه ورزشکاران اعزامی به مسابقات به طلا فکر می‌کنند و من هم امیدوارم با همین مدال بازگردم. از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم که آرامش را به تیم ملی بازگرداندند.

تیم ملی کاراته صبح امروز برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی ازبکستان شد.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ایران - تونس، سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی

تیم ملی تونس که صبح دیروز پنج شنبه وارد تهران شد و بر اساس برنامه سه دیدار دوستانه با تیم ملی بزرگسالان و یک دیدار نیز با تیم ملی جوانان برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال تونس که جواز حضور در المپیک 2012 لندن را بدست آورده و خود را برای حضور در این رقابت ها آماده می کند، دیروز پس ورود به تهران و استقرار در هتل المپیک اولین جلسه تمرین خود را ساعت 17 در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار کرد.

برنامه بازی های دوستانه به قرار زیر است:
جمعه 23 تیرماه – ساعت18
ایران – تونس

شنبه 24 تیرماه – ساعت18
ایران – تونس

یکشنبه 25 تیرماه – ساعت 16
ایران – تونس

دوشنبه 26 تیرماه – ساعت11
جوانان ایران – تونس

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تیم ملی والیبال ایران یکشنبه عازم روسیه می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاروان والیبال ایران یکشنبه شب 25 تیرماه جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه، تهران را به مقصد مسکو ترک خواهد کرد.

تیم ملی والیبال مردان ایران که چندی پیش از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان نماینده این قاره جهت حضور در مسابقات انتخابی لیگ جهانی 2013 انتخاب شده است برای آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور در این رقابت‌‌ها،علاوه بر دیدار با روسیه، حضور در جام واگنر لهستان و جام مردان آسیا(AVC) را نیز در دستور کار خود دارد.

تیم ایران که بطور مستقیم به دور دوم رقابت‌های انتخابی لیگ جهانی راه پیدا کرده است،برای کسب مجوز حضور در لیگ جهانی 2013 ،باید در ابتدا با نماینده آفریقا پیکار کند و در صورت برتری به مصاف تیم شانزدهم لیگ جهانی 2012 برود .

تاریخ برگزاری این رقابت ها توسط فدراسیون جهانی والیبال تعیین و اعلام می شود.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اردوی دهم تیم ملی والیبال بانوان از 27 تیر آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی نهم تیم ملی والیبال بانوان روز گذشته (پنجشنبه) به پایان رسید و مرحله جدید تمرینات ملی‌پوشان با حضور 17 بازیکن از 27 تیر آغاز خواهد شد.

در اردوی نهم 18 بازیکن حضور داشتند که مونا بخشی از جمع ملی‌پوشان حذف شد.

ملی‌پوشان دیدار دوستانه با ترکیه را در برنامه دارند که احتمالا اواخر مرداد برگزار خواهد شد.

مسابقات هشت تیم برتر آسیا 20 تا 26 شهریور به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی
ژاپن حریف ایران در تهران پس از نماینده افریقا

صبح امروز محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در جلسه ای یک ساعته با خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی در خصوص برنامه های تیم ملی برای حضور در مسابقات زیر گروه لیگ جهانی 2013 والیبال گفتگو و مذاکره کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال در این جلسه که از ساعت 11:30 صبح امروز جمعه 23 تیرماه در دفتر ریاست فدراسیون با حضور دکتر داورزنی، امیر خوش خبر و خولیو ولاسکو آغاز شد، برنامه های تیم ملی برای برگزاری مسابقات دوستانه و آمادگی برای شرکت در مرحله زیر گروه لیگ جهانی 2013 با نماینده افریقا و سپس تیم پانزدهم یا شانزدهم لیگ جهانی 2012 بررسی و تدوین شد. در این نشست در صحبت تلفنی داورزنی با ربادنگو رئیس کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال، فدراسیون والیبال ایران تاریخ 24 و 26 آگوست را برای برگزاری دو مسابقه با نماینده افریقا پیشنهاد کرد تا یک هفته بعد نیز با تیم پانزدهم یا شانزدهم لیگ جهانی 2012 برای راهیابی به لیگ جهانی 2013 دو مسابقه برگزار کند.
همچنین ربادنگو در این تماس تلفنی از مهلت یک هفته ای مصر برای اعلام آمادگی برای شرکت در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی خبر داد و افزود: در صورتی که تیم مصر در این مهلت یک هفته ای اعلام آمادگی کند تیم ایران می بایست دو مسابقه در قاهره با این تیم برگزار کند و در غیر اینصورت تیم تونس به عنوان نماینده افریقا معرفی می شود و تیم ایران می بایست در تهران در دو بازی میزبان این تیم افریقایی باشد. پس از آن در صورتی که تیم ایران نماینده قاره افریقا را از پیشرو بردارد، در مرحله آخر مسابقات زیر گروه لیگ جهانی 2013 حریف تیم ژاپن (تیم 15 و 16 لیگ جهانی 2012) می شود و با توجه به اینکه در رده بندی جهانی ایران بالاتر از ژاپن است، میزبان این دو بازی نیز جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
در پایان این نشست دو ساعته ضمن اینکه مقرر شد تیم ایران با ترکیب تیم ملی ب در مسابقات AVC کاپ شرکت کند، روند کلی برنامه های تیم ملی تدوین شد و تصمیم گیری در خصوص مسائل جزئی به جلسه هفته آینده موکول شد تا تکلیف نمانیده قاره افریقا نیز مشخص شود.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
والیبال: پیروزی ایران در اولین دیدار دوستانه مقابل نماینده افریقا در المپیک

تیم ملی ایران در اولین دیدار دوستانه مقابل تیم ملی تونس سه بر یک به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، از ساعت 18 امروز جمعه 23 تیرماه دو تیم ایران و تونس در اولین دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که مردان والیبال کشورمان سه بر یک با امتیازات 25بر22، 25بر16، 23 بر25 و 25 بر 23 حریف خود را از پیشرو برداشتند.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تیم ایران را با ترکیب نادی، موسوی، معروف، ظریف، میرزاجانپور، غفور و قائمی به میدان فرستاد.
این دیدار در حضور حدود 100 نفر تماشاگر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، مهندس شریف زاده، محمود افشار دوست، اعضای تیم ملی جوانان، عباس برقی، حسینعلی مهرانپور، امیر حسین منظمی و فرهاد اعرابی از تماشاگران ویژه این دیدار بودند.
لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان خود را برای شرکت در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی آماده می کند و تیم ملی تونس نیز برای حضور در رقابت های والیبال المپیک 2012 لندن آماده می شود.
دومین دیدار این دو تیم ساعت 18 فردا شنبه 24 تیرماه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

۲۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ملی‌پوشان تیراندازی امشب به کشور بازمی‌گردند/ دوم مرداد زمان اعزام به المپیک

به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا»، ملی‌پوشان تیراندازی کشورمان با پایان اردوی تدارکاتی خود در دو کشور آْلمان و فرانسه ،امشب به کشور بازمی‌گردند.

ملی‌پوشان کشورمان در اردوی تدارکاتی خود در فرانسه در یک مسابقه دوستانه به مقام دوم دست یافتند.

تیراندازان پس از بازگشت به ایران ،استراحت کوتاهی خواهند داشت و دوم مرداد جهت شرکت مسابقات المپیک مسابقات عازم لندن می‌شوند.

۲۴ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۹,۹۸۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۴,۷۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۵۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۱۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۳۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۵۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۳۴۲ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷ کاربر آنلاین است. (۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!