به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شکیری: برای حضور در ترکیب اصلی مبارزه خواهم کرد

ستاره جوان بایرن مونیخ می گوید که در فصل آینده برای به دست آوردن جایگاه خود در ترکیب اصلی این تیم خواهد جنگید و هدف او بازی کردن در بازی های مهم است.

به گزارش سایت گل، شکیری، هافبک جوان بایرن مونیخ می گوید: " از لحاظ شخصی با پپ گواردیولا ارتباط خیلی خوبی دارم و امیدوارم که فصل خیلی خوبی با وی پشت سر بگذارم. از این که ماریو گوتزه به بایرن آمده نیز هیچ ترسی ندارم و برای به دست آوردن جایگاهم در ترکیب اصلی مبارزه خواهم کرد. "

هافبک 21 ساله بایرن مونیخ که امسال دومین فصل حضورش را در این باشگاه تجربه می کند، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار کرد: " در فصل جدید می خواهم بازی های بیشتری انجام دهم. در فصل گذشته نیز در بازی های زیادی به میدان رفتم، اما می خواهم باز هم بیشتر بازی کنم. دوست دارم در بازی های مهم جزو 11 نفر ابتدایی تیم باشم و به صورت کامل بازی کنم. "

شکیری با بیان این که امسال نیز جام های 3 گانه را فتح خواهند کرد، افزود: " فصل فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشتیم، زیرا همه چیز همان طور که می خواستیم پیش رفت. امسال نیز می توانیم موفقیت های فصل گذشته را تکرار کنیم، چون که پتانسیل کافی را برای انجام این کار داریم. "

شکیری در پایان درباره انتقال گوتزه به بایرن مونیخ گفت: " آمدن ماریو گوتزه برای من مشکلی به وجود نخواهد آورد. فکر می کنم که ما می توانیم با هم نیز در ترکیب تیم حضور پیدا کنیم و در کنار هم بازی کنیم. اگر هم نتوانیم با هم بازی کنیم، این تصمیم سرمربی باشگاه است که چه کسی در ترکیب اصلی حضور داشته باشد. "

شکیری در فصل گذشته به ازای حدود 11 میلیون یورو از تیم بازل به بایرن مونیخ پیوست.

۱۷ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
علاقه هانوفر به جذب داگلاس

باشگاه هانوفر آلمان برای برطرف کردن کمبود بازیکن در خط دفاعی بدنبال جذب داگلاس از تونته هلند است.

به نقل از بیلد، پس از آنکه تیم هانوفر موفق نشد یوهان ژورو را دوباره به خدمت بگیرد، به دنبال جانشین مناسبی برای ژورو در قلب دفاع تیمش می گردد. ژورو در ژانویه قبل برای نیم فصل بصورت قرضی به هانوفر پیوست ولی در پایان فصل مسئولان هانوفر موفق نشدند با او دوباره به توافق برسند ، و ژورو به هامبورگ پیوست.

در حال حاضر داگلاس به گزینه اصلی هانوفر برای رفع کمبودش در خط دفاعی مبدل شده است. این مدافع 192 سانتی متری تونته که درای اصلیت برزیلی است، ملیت هلندی را پذیرفته است و سابقه دعوت شدن به تیم ملی هلند را نیز در کارنامه دارد. داگلاس در 5 سال حضورش در تونته در 160 بازی برای این تیم به میدان رفته و 14 بار هم موفق به گلزنی شده است. قراداد داگلاس با تونته به پایان رسیده است و هر باشگاهی با او به توافق برسد مبلغی برای انتقال او نمی پردازد.

هانوفر در راه جذب این بازیکن 2 باشگاه دیگر از بوندس لیگا را به عنوان رقیب خود می بیند، وولفسبورگ و شالکه 04.

۱۷ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آلابا:اولین برخوردمان با گواردیولا خیلی دوستانه بود

ستاره جوان بایرن از تمرین کردن زیر نظر پپ گواردیولا لذت می برد.او در صحبت هایی از لام و ریبری به خاطر کمک به او برای رشد و پیشرفت دربایرن تشکر کرده است

سایت گل- داوید آلابا ستاره جوان باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی زبان به تمجید از پپ گواردیولا سرمربی باواریایی ها گشوده است.

در ماه ژانویه بود که نام پپ گواردیولا به عنوان جانشین یوپ هاینکس اعلام شد و او در ماه ژوئن و بعد از برگزاری مراسم معارفه اش در الیانس آرنا سکان هدایت بایرن را در دست گرفت.

سرمربی جدید بایرن درحالی روی نیمکت مربیگری این تیم می نشیند که یوپ هاینکس در آخرین فصل حضورش در بایرن با این تیم یک قهرمانی سه گانه به دست آورد.

دراین میان آلابای اتریشی در صحبت هایی زبان به تمجید از گواردیولا پرداخته و به خبرنگاران گفته:« حس مثبتی دارم. اولین برخوردمان با گواردیولا خیلی دوستانه بود. او در جریان جلسات تمرینی هم خیلی خوب بازیکنان را هدایت می کند.»

آلابای 21 ساله در ادامه به تمجید از برخی از هم تیمی هایش از جمله فیلیپ لام و فرانک ریبری پرداخت و گفت:« فیلیپ خیلی به من کمک کرده و من از او متشکرم. او مدتهاست که در سطح بالایی فوتبال بازی می کند و چه در جناح راست و چه در جناح چپ اگر بهترین نبوده، یکی از بهترین بازیکنان دنیا که بوده. این را می توان فصل به فصل دریافت. فرانک ریبری از من به عنوان یک بازیکن جوان مراقبت زیادی می کند. او چه در داخل زمین و چه خارج از زمین مراقب من است. از آنجا که من در جای خاصی زندگی می کردم، وقتی کوچکتر بودم او به دنبالم می آمد و ما برای شام بیرون می رفتیم. از دیدن این چیزها واقعا از آنها متشکرم و می خواهم زحماتشان را جبران کنم. آنها خیلی به من محبت کرده اند.»

۱۷ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شماره بازیکنان جدید دورتموند مشخص شد

باشگاه دورتموند طی مراسمی و در حضور هواداران، شماره های دو بازیکن جدید دورتموند را مشخص کرد.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ شماره پیراهن دو خرید جدید طلایی پوشان دورتموند مشخص گردید.

بنابر اعلام باشگاه دورتموند؛ پیر اوبامیانگ ستاره 24 ساله دورتموند که با 13 ملیون یورو از سنت اتین راهی دورتموند شد، فصل آینده با پیراهن شماره 17 به میدان خواهد رفت.

انتخاب شماره 17 از سوی اوبامیانگ با دلخوری عده ای از هواداران دورتموند نیز مواجه شد، زیرا این شماره متعلق به لئوناردو ده ده اسطوره برزیلی دورتموندی هاست که پس از خداحافظی وی از دنیای فوتبال، تاکنون باشگاه دورتموند آن را به هیچ بازیکنی نداده بود.

زورک مدیر ورزشی باشگاه دورتموند در این خصوص گفت:"این ناراحتی هواداران را درک میکنیم، ولی پیر بازیکن متین و فوق العاده ای است درست همانند لئو ده ده، او قول داده که با بازیهای درخشانش در این پیراهن هواداران را خوشحال کند."

سوکراتیس دیگر ستاره جدید بروسیا دورتموند نیز که با 9/8 ملیون یورو از وردربرمن راهی وستفالن شد، پیراهن شماره 25 را به تن خواهد کرد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عکس؛ گواردیولا و دو ستاره جوان بایرن

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان از دو هفته قبل تمرینات پیش فصل خود را زیر نظر سرمربی جدیدش یعنی پپ گواردیولا آغاز کرده است.

این تیم در ابتدای هفته قبل طبق روال گذشته خود برای سپری کردن دوران بدنسازی راهی کمپ تمرینی خود در ترنتینو ایتالیا شد تا علاوه بر انجام تمرینات فشرده، چند بازی در قالب مسابقات جام پائولنر با تیمهای سطح پایین انجام دهد.

در عکس بالا شما پپ را در حین صحبت با ماریو گوتزه ستاره سابق تیم دورتموند که طی انتقالی جنجالی راهی مونیخ شد و همچنین هولگر باداشتوبر مدافع جوان و بدشانس باواریایی ها که از زمستان گذشته درگیر مصدومیت زانوی خود می باشد مشاهده می کنید.

به نظر می رسد مربی جوان مونیخی ها از هر فرصتی جهت نزدیکتر شدن و آشنایی بیشتر با روحیات شاگردانش استفاده میکند.

آیا واقعاً پپ زبان سخت و دشوار آلمانی را در طی یک سال گذشته به خوبی یاد گرفته است؟ حداقل از چهره این دو بازیکن جوان که اینطور می شود برداشت کرد.

لازم به ذکر است که تمرینات سنگین و پیش فصل ماریو گوتزه از چند روز دیگر شروع می شود، در عین حال باداشتوبر تمام فصل بعد را هم باید به مداوای زانوی خود بپردازد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
لواندفسکی در راه بایرن مونیخ

یورگن کلوب سرمربی دورتموند اعلام کرد که روبرت لواندفسکی مهاجم گلزن این تیم، سال آینده راهی آلیانز آره نا می شود.

به گزارش دیلی میل، پیش از تابستان این مهاجم لهستانی از علاقه خود به بایرن مونیخ پرده برداشت اما مسئولین دورتموند به هواداران اطمینان دادند که وی امسال جایی نخواهد رفت.

چلسی و منچستریونایتد قصد داشتند تا وی را به انگلیس ببرند، اما کلوب اعلام کرد که وی امسال در دورتموند می ماند و سال آینده به بایرن مونیخ می رود.

بایرن مونیخ ماریو گوتزه را به تازگی از دورتموند خریده است و قصد دارد تا این مهاجم 24 ساله را نیز هم بازی گوتزه در آلیانز آره نا کند.

کلوب پنین گفت:" مشخص است که لواندفسکی فصل آینده راهی مونیخ می شود. اما چیزی که مهم است این است که وی این مدت را چگونه سپری می کند."

" این برای ما و هواداران بسیار مهم است که در فصل پیش رو، تیمی به مراتب قوی تر از تیم فصل گذشته داشته باشیم. یکی از نقاص قوت ما ماندن لواندفسکی می باشد. اما برای سال آینده مذاکرات ما به جایی نرسیده و مجبوریم بگوییم وی سال آینده به مونیخی ها فروخته خواهد شد.

در حال حاضر ما با در دست داشتن بازیکنی با کیفیت روبرت، می خواهیم قدرت خود را به همگان اثبات کنیم. نتایج ما در فصل پیش رو نتایج تلاش های ماست. من می دانم که روبرت هم مانند من موفقیت تیم را می خواهد."

لواندفسکی پس از اینکه در سال 2014 قراردادش به اتمام می رسد، دورتموند را ترک می گوید.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بازگشت شواین اشتایگر از ترنتینو به مونیخ

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که باستین شواین اشتایگر زودتر از بقیه کمپ تمرینی در ایتالیا را ترک می کند و به مرکز ایالت باواریا بر می گردد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با تائید پزشک تیم دکتر هانس ویلهلم مولر وولفارت و گری هوفمن فیزیوتراپ تیم بازیکن 28 ساله ی بایرن عصر یک شنبه کمپ تمرینی ترنتینو را به مقصد مونیخ ترک می کند تا بتواند از امکانات پزشکی بهتری در مونیخ جهت بازیابی بهتر سلامتی اش بهره برد.

او تمرینات اختصاصی اش را ادامه می دهد تا هنگامی که تیم به مونیخ برگشت، بتواند به تمرینات تیمی اضافه شود.

هافبک بین المللی آلمان ماه گذشته و بعد از 3 گانه ی تاریخی بایرن، مچ پای خود را به تیغ جراحان سپرده بود.

در همین حال، آرین روبن که به خاطر حضور در تمرینات تیم ملی هلند از استراحت طولانی تری برخوردار شده بود، به هم تیمی هاش در ایتالیا ملحق شد. همچنین جروم بواتنگ پس از یک استراحت اجباری به دلیل ناراحتی معده، بار دیگر به تمرینات تیم برگشت.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرین روبن در گفتگو با سایت بایرن؛ برای شروع فصل آماده ام

قهرمان جام های سه گانه ی بایرن عصر شنبه با ظاهری برنزه و سرحال وارد کمپ تمرینی بایرن در ریوا دل گاردا شد و در اولین مصاحبه خود در فصل جدید با سایت اصلی بایرن گفت که از تعطیلات در کنار خانواده واقعا لذت برده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، روبن برای اولین بار در عصر یک شنبه زیر نظر مربی جدید تیم پپ گواردیولا تمرین می کند و کاملا به آینده امیدوار است. "او یک مربی بزرگ است. شنیده ام که او خود را وقف تمرینات کرده، با بازیکن ها صحبت می کند. من واقعا هیجان زده ام.....

- در ابتدا به شما خوش آمد می گوییم. تعطیلات را چطور گذراندید؟
خیلی خیلی خوب. من واقعا در کنار خانواده از تعطیلات لذت بردم و فقط استراحت کردم. استراحتی که بعد از فصل قبل لازم بود.

- آیا شما همچنان خواب موفقیت های اخیر را می بینید؟
البته ! و همچنان مردم از من در موردش می پرسند. چند ماهی طول می کشد تا فروکش کند. ما افتخاری به دست آورده ایم که تا ابد باقی می ماند، و این بهترین چیز برای همه ی ماست.

- شما برای تمام بازی های بزرگ فصل قبل در بهترین فرم خود قرار داشتید، و گل برتری در فینال لیگ قهرمانان را به ثمر رساندید. چطور این ها را مدیریت کردی؟
البته نیم فصل اول رقابت ها برای من سخت بود، اما پس از آن فرم من کم کم بهبود پیدا کرد. و اگر از نظر بدنی و روحی آماده باشم، می دانم که می توانم همکاری بزرگی با تیم داشته باشم. و اتفاقاتی که در انتهای فصل افتاد، شاید نتیجه و پاداش سخت کوشی من بود.

- اما این چرخه هرگز متوقف نمی شود. فصل قبل تازه تمام شده و الان ما برای فصل جدید آماده می شوید :
جدی می گویید؟ من از قبل کلی به آینده فکر کرده ام، به همراه گروهی از بازیکنان و یک مربی جدید. اگرچه تمرینات پیش فصل مانند همیشه سخت است.

- شما 3 هفته تا دیدار سوپر کاپ با دورتموند زمان دارید. آیا به موقع آماده می شوید؟
هر سال همین گونه است، گاهی شما 3 هفته وقت دارید گاهی 4 هفته. در واقع تا شروع بوندسلیگا 5 هفته زمان دارم که کافی است. استراحت و رفع خستگی کامل فصل قبل مهم تر بود. من برای شروع آماده ام.

- پپ گواردیولا مورد توجه تعداد زیادی از رسانه ها قرار گرفته، در این مورد چیزی شنیده اید؟
به طور دقیق نه. من از آن دست افراد که تمام خبرها را در اینترنت دنبال می کنند نیستم. تعطیلات زمانی برای با خانواده بودن است. البته چند پیامک در این مورد از هم تیمی ها داشته ام، و همه چیز واقعا مثبت به نظر می آید.

- پس شما نمی دانید که گواردیولا در آخرین مصاحبه ی خود شما را به عنوان یک نعمت (هدیه) برای خود توصیف کرده؟
نه نه این را می دانم. وقتی کنفرانس خبری به اتمام رسید، تلفن من هر دقیقه زنگ می خورد.

- خب واکنش شما چه بود؟
این یک تعریف و تمجید فوق العاده بود و کمی به خودم افتخار کردم

- از کار کردن با او چه انتظاراتی داری؟
در طول دوران فوتبالم، با تعدادی از مربیان درجه یک کار کرده ام، و حالا یکی دیگر. من همیشه برای یادگیری چیزهای جدید مشتاقم. می خواهم بهتر شدن را ادامه دهم، و فکر می کنم گواردیولا بهترین گزینه برای حفظ روند رو به جلو است

- ورود ماریو گوتزه بدین معنی است که رقابت برای حضور در ترکیب اصلی بیشتر خواهد بود. نظر شما در مورد تازه واردهای تیم چیست؟
با داشتن او در تیم، ما قوی تر می شویم. ماریو در چنین سن کمی یک بازیکن فوق العاده است. اما یان کرچهوف نیز به ما کمک خواهد کرد. او به شدت مستعد است. ما تیم بسیار با کیفیتی داریم و این باور نکردنیست

- در عصر جمعه باستین شواین اشتایگر عنوان کرد که او برای کسب قهرمانی از همیشه پر عطش تر است. شما چطور؟
من هم همین طور، من تازه طعم واقعی افتخار را تجربه کردم. ما الان می دانیم که کسب قهرمانی چقدر فوق العاده است، و من می خواهم دوباره این تجربه را به دست آورم

- در این چند فصل گذشته، متاسفانه شما معمولا در نیم فصل اول به دلیل مصدومیت از بازی کردن محروم بوده اید. امیدوار هستید که این دفعه متفاوت باشد؟
چه می توانم بگویم؟ مثل همیشه شانسم را امتحان خواهم کرد، اگرچه قصد نداشتم تا اکتبر (مهر) از تعطیلات بر گردم (می خندد) نه، من به آینده خوش بینم و می خواهم اوضاع برای یک فصل تمام خوب پیش برود.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کروس: گواردیولا شکل و نقشه خودش را دارد

کروس بازگشت به تمرینات و کار با گواردیولا را لذت بخش می داند.

تونی کروس که در آپریل و در طول بازی با یوونتوس مصدوم شده بود حالا پس از گذراندن دوران نقاهت و عمل زانوی خود از بازگشت به تمرینات و کار با گواردیولا خوشحال است.

او در این باره به خبرنگاران چنین می گوید : " تمرین با گواردیولا خوب است. او همیشه با هر بازیکنی صحبت می کند و تلاش می کند تا به آن ها دیدی از فوتبالی که می خواهد بدهد.
من فکر می کنم به همراه او هر بازیکنی وظیفه ای متفاوت دارد و باید بازی خود را با آن چه که او می خواهد سازگار کند. او فقط طرح و نقشه خود را دارد. او می خواد به طور جداگانه با هر بازیکنی برای بعضی از پست ها ارتباط برقرار کند.
که در موقعیت ها ی رو در رو بهتر کار می کند. و بهتر از آن است که در برابر کل تیم صحبت کنید."

بایرن فصل آینده را در حالی شروع می کند که اولین تیم آلمانی است که موفق به کسب 3 گانه شده است. آن ها در روز نهم آگوست باید در چهارچوب رقابت های بوندس لیگا به مصاف گلادباخ بروند.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آلابا: من و ریبری همراهان خوبی هستیم

آلابا پیشرفتش را مدیون کمک های ریبری می داند.

الابا 21 ساله که اولین بار در زمان حضور فن گال در ترکیب مونیخی ها به کار گرفته شد پیشرفت خود را مدیون کمک های بازیکنانی از قبیل فیلیپ لام و فرانک ریبری می داند.

این ملی پوش اتریشی در رابطه با فرانک ریبری به خبرنگاران چنین می گوید: "زمانی که بازیکن جوانی بودم ریبری به من توجه می کرد. او بود که من گفت بیا این جا پسرم. او همواره در خارج و داخل زمین مراقب من بود. هنگامی که من در مدرسه شبانه روزی زندگی می کردم او به دنبال من آمد و مرا برای شام به بیرون برد.

وی افزود: "بدیهی است که شما از کسانی که برای شما این چنین می کنند سپاسگذار باشید و بخواهید برای آن ها جبران کنید.
ما همراهان خوبی هستیم."

۱۸ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۱,۰۷۷ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۲۶۰ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۴۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۴۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!