به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آلابا : در کنار گواردیولا حس خوبی دارم

داوید آلابا از همکاری با گواردیولا احساس رضایت می کند.

آلابا از حضور در کنار گواردیولا خوشحال است. سرمربی که در ژانویه به عنوان جایگزین یوپ هاینکس مربی پر افتخار مونیخی ها معرفی شد و از ژوئن نیز مشغول به کار شده است.

سرمربی اسبق بارسلونا برای هدایت تیمی که فصل گذشته 3 گانه تاریخی را به همراه هاینکس دریافت کرده است کار سختی پیش رو دارد. اما به هر ترتیب ملی پوش اتریشی این تیم دیوید آلابا به سرعت به ستایش سرمربی اسپانیولی برای ارتباط با بازیکنان تیم پرداخت.

او در این رابطه به خبرنگاران چنین می گوید: "احساس مثبتی دارم.اولین برخورد با او بسیار خوب بود. در حین تمرین او به خوبی بازیکنان ما را هدایت می کند."

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آلابا: لام برای سال ها در چپ و راست دفاع بهترین بوده است

آلابا از فیلیپ لام برای پیشرفتش سپاسگذار است و او را در پست خود بهترین می داند.

او فیلیپ لام را یکی از دلایل پیشرفت سریع خود و رسیدن به سطح کنونی اش می داند و از او تشکر و قدردانی می کند.

مدافع اتریشی مونیخی ها در رابطه با کاپیتان تیمش چنین می گوید:" فیلیپ به من کمک های بسیاری کرده است و من برای این سپاسگزارم. او برای مدت ها در سطح بالایی قرار داشته است و در سمت چپ و راست بهترین و یکی از بهترین بازیکن های دنیا بوده. شما می توانید این را در گذر فصل ها ببینید."

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کیائر از ولفسبورگ به لیل فرانسه پیوست

سیمون کیایر به لیل فرانسه پیوست.

باشگاه لیل خبر از انتقال سیمون کیایر مدافع دانمارکی وولفسبورگ آلمان به این تیم داد.

این ملی پوش دانمارکی قراردادی 4 ساله با این تیم بسته و رقابت در فرانسه و تلاش برای اثبات خود را جذاب می داند.

او در این رابطه به سایت رسمی این باشگاه چنین می گوید: "اجازه دهید اول بگویم که از آمدنم به این باشگاه خوشحال هستن. من خالصانه امیدوارم که می توانیم فصلی خوب را در کنار یکدیگر داشته باشیم که در پایان فصل هر کسی از نتیجه به دست آمده راضی باشد.
فراموش نکرده ام که لیل 2 سال پیش موفق به قهرمانی در لیگ و جام حذفی شده است. بنابراین ما باید کمک کنیم تا به آن موقع بازگردیم و لیگ قهرمانان یا یورو لیگ راه پیدا کنیم. می خواهم بالاترین کیفتیم را در این جا نشان دهم و امیدوارم این تجربه ای بزرگ در کارنامه ام باشد."

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شوان اشتایگر: چیزی فراتر از فصل گذشته می خواهیم

شوان اشتایگر کار پیش روی پپ گواردیولا در بایرن مونیخ را سخت می داند.

باستین شوان اشتایگر هافبک با نفوذ باواریایی ها بایرن را گرسنه تر از فصل قبل می داند اما، در رابطه با این که بایرن می تواند تحت هدایت گواردیولا گامی رو به جلو بردارد مطمئن نیست.

او عقیده دارد که کار این سرمربی اسپانیایی آسان نخواهد بود ولی، امیدوار است که بتواند در بایرن نتیجه بگیرد.

مونیخی ها در فصل گذشته سه گانه ای تاریخی را به همراه یوپ هاینک به دست آوردند اما شوان اشتایگر بازیکن با سابقه آن ها مطمئن نیست که می توانند این کار را در فصل پیش رو تکرار کنند و به عقیده او برای همراه شدن با گواردیولا نیاز به زمان دارند.

او در این رابطه به سایت رسمی بوندس لیگا گفت: "ما همه امیدواریم پپ ما را در بعضی از چیز ها بهبود بخشد حتی، اگر کار بسیار دشواری باشد. ما می خواهیم که همگی از یکدیگر استفاده کنیم. یعنی این که تیم مربی گری جدید و بازیکنان به یک اندازه باید با یکدیگر آشنا شوند. این چیز خاصی برای همه باشگاه است. برای ما به عنوان یک تیم. باید بدانیم که با فردی صمیمی رو به رو هستیم. پپ همه چیز را راجع به فوتبال می داند و به همراه بارسلونا موفقیتی بزرگ داشته است."

این هافبک ملی پوش در ادامه از فشار و استرس موجود بر روی این تیم برای تکرار سه گانه خود می گوید: "ما از فصل گذشته خود گرسنه تر هستیم. ما فقط بیشتر می خواهیم. می خواهیم که از لحظات همان گونه که در لندن رقم خورد لذت ببریم. می خواهیم که فصل پر افتخار دیگری را داشته باشیم.
تکرار آن چه که در فصل گذشته به دست آوردیم آسان نیست. ممکن است کمی سخت تر باشد. اما رقابت بزرگی خواهد بود چرا که ما قصد داریم تا بیشتر از فصل گذشته به دست آوریم."

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
میختاریان دورتموند را به لیورپول ترجیح داد

بر طبق ادعا منابع خبری در آلمان، این ملی پوش ارمنی امروز قرارداد خود با دورتموند را امضا خواهد کرد.

به گزارش تاک اسپورت، لیورپول که احتمال جدایی لوییز سوارز را می داد، به عنوان اولویت اول خود برای نقل و انتقالات به دنبال ستاره شاختار رفت اما میختاریان ترجیح می دهد تا به تیم فینالیست اروپا برود.

این هافبک ارمنی که پارسال در لیگ اوکراین 25 گل به ثمر رساند، اوایل امروز با دورتموند به توافق رسید و به زودی قرارداد خود با زردپوشان را امضا می کند.

برندن راجرز سرمربی لیورپول پس از شنیدن این خبر به دنبال گزینه های دیگر رفته که طبق ادعای تاک اسپورت، دیگر گزینه وی جورجینیو بازیکن برزیلی ورونا می باشد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
غيبت بداشتوبر تا انتهاي فصل آينده

هولگر بداشتوبر مدافع مياني باشگاه بايرن مونيخ به علت عدم بهبودي كامل مصدوميتش فصل آينده را از دست خواهد داد.

اين مدافع ملي پوش آلماني كه در بازي تيمش مقابل بورسيا دورتموند در دسامبر 2012 دچار مصدوميت سنگين زانو شد مي بايست براي بهبودي كامل براي چهارمين بار، در چند ماه آينده تحت عمل جراحي قرارگيرد.

به گفته تيم پزشكي باشگاه بايرن مونيخ، بداشتوبر در اواخر فصل 2013-2014 شرايط بازي را پيدا خواهد نمود، با اين حال احتمال حضور وي در جام جهاني 2104 برزيل به خطر نخواهد افتاد.

بداشتوبر در كنفرانس خبري در ترنتينو، محل برگزاري اردوي پيش فصل بايرن مونيخ اعلام نمود كه پزشكان به او اطمينان داده اند كه او نبايد نگران خداحافظي هميشگي از فوتبال به خاطر مصدوميت باشد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رسمی؛ ماریو گومز به فیورنتینا پیوست

بالاخره پس از ماجراهای فراوان بر سر این انتقال، باشگاه بایرن مونیخ با انتقال ماریو گومز به باشگاه فیورنتینا ایتالیا موافقت نمود.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ مارکوس هورویک سخنگوی باشگاه بایرن مونیخ در این باره افزود :"باشگاه بایرن مونیخ موافقت ضمنی خود را با انتقال ماریو گومز به باشگاه فیورنتینا ایتالیا اعلام می دارد. توافق نهایی و بسته شدن قرارداد فی ما بین پس از شرکت ماریو گومز در تست ورزشی و پزشکی باشگاه ایتالیایی صورت خواهد گرفت. بنابراین هنوز هیچ گونه قرداد رسمی ثبت نشده است."

مارکوس هورویک اضافه میکند : بعدازظهر امروز یک جلسه تلفنی مابین کارل هاینس رومنیگه و آندره دلا واله روئسای دو باشگاه بایرن مونیخ و فلورانس ایتالیا برگزار گردید که در نهایت روئسای دو باشگاه با این انتقال موافقت نمودند و ماریو گومز اجازه شرکت در تست ورزشی و پزشکی باشگاه ایتالیایی را پیدا نمود."

هنوز مبلغ قرارداد و جزئیات آن مشخص نشده است و منابع ایتالیایی و آلمانی از رقم های 16 ،18 و 20 ملیون یورویی برای این انتقال نام می برند اما مدت قرارداد چهار ساله می باشد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رویس: ریبری شایسته کسب توپ طلا است

ملی پوش آلمانی دورتموند با تعریف از ریبری اعلام کرد که وی می تواند با کنار زدن لیونل مسی، برنده توپ طلا شود.

ستاره دورتموند، مارکو رویس، باور دارد که فرانک ریبری به خاطر بازی های موثرش در بایرن شایسته کسب توپ طلا است.ملی پوش فرانسوی بایرن، نقش مهمی در کسب سه گانه تاریخی داشت و رویس فکر می کند که این بازیکن می تواند نوار کسب توپ طلا توسط مسی را قطع کند.

رویس در مصاحبه با کیکر گفت:"فرانک ریبری فصل فوق العاده ای را به همراه بایرن مونیخ پشت سر گذاشت و من او را شایسته توپ طلا می بینم.

وی درخصوص روبرو شدن با بایرن گفت:" ما در این تابستان تمرین هایمان را به خوبی انجام داده ایم و کاملا آماده رویارویی با بایرن هستیم. بایرن دوباره با اختلاف 25 امتیاز قهرمان نخواهد شد!"

وی با قاطعیت افزود:"ما دوباره با آن ها به مبارزه خواهیم پرداخت. ما زمان زیادی داشتیم تا به ناکامی خودمان و اشتباهاتمان در فصل قبل بوندسلیگا فکر کنیم."

وی در خصوص خرید جدیدشان، پیر اوبامیانگ، گفت:" من زیاد بازی های لیگ فرانسه را دنبال نمی کنم و به همین علت شناخت زیادی در خصوص اوبامیانگ ندارم اما او به طرز عجیبی سریع و خطرناک است."

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دراکسلر: شاید بعد 2014 نیز در شالکه بمانم

ملی پوش آلمانی اذعان کرد که فعلا قصد ترک شالکه را ندارد، گرچه از چندین باشگاه بزرگ و ثروتمند اروپا پیشنهاداتی را دارد.

به گزارش سایت بین المللی گل، جولیان دراکسلر هرگونه شایعه پیرامون ترک شالکه را رد کرد و اعلام کرد هنوز برای آینده خود تصمیم نگرفته است.

این هافبک تهاجمی که در ماه های اخیر مد نظر تیم هایی جون چلسی، منچستر سیتی و رئال مادرید قرار داشت؛ اما وی تاکید کرد که قصد ماندن در بوندس لیگا را دارد.

دراکسلر 19 ساله به بیلد چنین گفت:" من اخباری خواندم که طی آنها اشاره شده بود من در سال 2014 شالکه را ترک می کنم؛ اینها همه مزخرف اند. هیچ اطمینانی وجود ندارد که من تنها یک فصل دیگر در شالکه بمانم. "

" در حال حاضر تمام تمرکز من بر روی فصل پیش رو است و تا 2014 هنوز زمان بسیاری باقی مانده است. اگر سال آینده من باز هم پیشنهاد خوب با پول مناسب دریافت کردم، فکر می کنم و بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ می کنم. "

گزارش ها حاکی از آنست که این ملی پوش آلمانی 3 پیشنهاد قرارداد 5 ساله با دستمزد سالیانه 12 میلیون یورو را رد کرده است و معتقد است که پول مهمترین فاکتور وی نمی باشد.

وی افزود:" حتی فکر کردن به چنین پولهایی مشکل است. من پول زیادی را قبول نکردم. اما به هر حال برای تامین رفاه خود به پول نیاز دارم. شاخص های ورزشی برای من مهم تر از پول می باشند. شالکه برای من بسیار مهم است. "

" به علاوه دقیقا یک سال پیش از جام جهانی زمان مناسبی برای تغییر باشگاه نیست. درست است که من شکی در توانایی های خود ندارم، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که من در باشگاه دیگر نیز فیکس تیم باشم. "

دراکسلر تا سال 2018 با شالکه قرارداد دارد.

۱۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باشگاه دورتموند تایید کرد، مخیتاریان در دورتموند

پس از گفت و گوی موفقیت آمیز دو باشگاه شاختار و دورتموند، مخیتاریان 24 ساله در چند روز آینده قراردادش را با باشگاه دورتموند به امضا خواهد رساند.

باشگاه بروسیا دورتموند در سایت خودش پیوستن مخیتاریان به جمع زردپوشان وستفالن را تایید کرد. مخیتاریان 24 ساله در چند روز آینده قراردادی 4ساله و به ارزش 25 میلیون یورو را با دورتموند به امضا خواهد رساند.

این گلزن ارمنی که در پست هافبک بازی می کند، تست های پزشکی باشگاه را گذرانده و به زودی قراردادش را با شیرهای وستفالن ثبت خواهد کرد. در سایت دورتموند می خوانیم:

"باشگاه بروسیا دورتموند و هنریخ مخیتاریان بر سر شرایط مالی به توافق رسیدند و قرارداد این بازیکن 4ساله است. اطلاعات بیشتر به زودی اعلام خواهد شد."

مخیتاریان پس از اوبامیانگ و سوکراتیس سومین خرید طلایی پوشان لقب می گیرد.

۲۰ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۲۰۷ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۵۷۹ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۶۰ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۵۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۹۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!