به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نامه خداحافظی گومز به هواداران بایرن مونیخ

ماریو گومز مهاجم ملی پوش آلمانی بایرن مونیخ پس از رسمی شدن انتقالش به باشگاه فیورنتیانای ایتالیا در نامه از هواداران این تیم خداحافظی کرده است.

گومز در این نامه که در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشته است خطاب هواداران خود نوشته است: "هواداران عزیز، زمان آن فرارسیده است تا اعلام کنم که من باشگاه را با چشمانی اشک آلود و لبی خندان ترک می کنم. می خواهم از همه هواداران و صد البته هم تیمی هایم و کل تیم و تمام کسانی که در بایرن از من حمایت بی نظیری کردند تشکر کنم. زمان شگفت انگیزی در بهترین باشگاه دنیا بود و به تجربیاتی که در این چهار سال توانستم به دست اورم افتخار می کنم. حالا فصل جدیدی برای من آغاز می شود و من به پیوستنم به باشگاه جدیدم، فیورنتینا خوش بینم، همین طور به شهر، کشور، زبان، فرهنگ و البته غذاهای خوشمزه! با این باشگاه بزرگ و بازیکنانش در تماس خواهم بود و برای تیم بهترین ها را به همراه موفقیت آرزو می کنم. مطمئنم که آن ها بهترین باشگاه دنیا با این مربی بزرگ باقی خواهند ماند. باز هم تشکر فراوان می کنم، به خصوص از شما هواداران، ماریوی شما."

ماریو گومز پس از چهار سال بازی برای قهرمان آلمان راهی فلورانس ایتالیا خواهد شد.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نظر بكن بائر در مورد جدايي ماريو گومز از بايرن مونيخ

فرانتس بكن بائر، مدير افتخاري باشگاه بايرن مونيخ تصميم ماريو گومز براي ترك مونيخ و انتقال به فيورنتينا را درست و منطقي خواند.

بكن بائر طي صحبتهاي كه از شبكه تلوزيوني Sky Sport پخش شد، گفت: "به نظر من ماريو گومز با توجه به تعدد مهاجمين كلاسيك در باشگاه بايرن مونيخ و ترجيح پپ گوارديولا بر استفاده از مهاجمين كاذب مثل ماريو گونزه، تصميم درستي را مبني بر جدايي از بايرن مونيخ و پيوستن به باشگاه ايتاليليي فيورنتينا را گرفته است. ايتاليا يك كشور رويايي است و تيم شهر فلورانس نيز انتخاب يدي نمي تواند باشد"

روز گذشته باشگاه بايرن انتقال ماريو گومز به فيورنتينا را تاييد نمود. اين ملي پوش آلماني تا سال 2017 قرادادي با باشگاه فيورنتينا با درآمدي سالانه به ارزش 4 ميليون يورو به امضا خواهدرساند.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رسمی: مودست به هوفنهایم پیوست

باشگاه هوفنهایم آنتونی مودست مهاجم تیم بوردو را به طور رسمی در اختیار گرفت.

به نقل از کیکر، این مهاجم فرانسوی با قرادادی 3 ساله به هوفنهایم پیوسته است. مودست فصل قبل را قرضی در باستیا سپری کرد و در 36 بازی 15 گل به ثمر رساند.

گیسدول سرمربی هوفنهایم در این باره گفت: " ما مدت زیادی بود که آنتونی را زیر نظر داشتیم و خوشحالم که اکنون توانستیم با او قرارداد امضا کنیم" .

مودست درباره این انتقال گفت: "من با مارکوس گیسدول سرمربی و آلکساندر روزن مدیر ورزشی هوفنهایم چند بار حرف زدم و مطمئن شدم هوفنهایم انتخاب خوبی برای من خواهد بود، و من خوشحالم که اینجا هستم" .

به نظر می رسد هوفنهایم برای این انتقال 3 میلیون یورو به بوردو خواهد پرداخت. مودست 25 ساله سابقه بازی در تیمهای رده های سنی فرانسه را در کارنامه دارد.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
روبن: خودم را کاندید تصاحب توپ طلا نمی دانم

آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ خودش را بین کاندیداهای کسب توپ طلای سال 2013 نمی بیند و هم چنین امیدوار است که پپ گواردیولا، مربی جدید بایرن، خلاقیت بازیکنان را فدای تاکتیک تیمی نکند.

آرین روبن در فصل گذشته درخشش خاصی در تیم بایرن مونیخ به خصوص در بازی های حساس پایان فصل داشت و به همین دلیل بسیاری از کارشناسان عقیده دارند شانس خوبی برای کسب توپ طلای فوتبال دارد. اما خود او این موضوع را رد می کند و عناوین تیمی را بسیار مهم تر می داند.

روبن در مصاحبه با نشریه گازتا دلا اسپورت ایتالیا گفت:" من خودم را در بین کاندیدا های کسب توپ طلا نمی بینم. عناوین فردی به مراتب ارزش کمتری نسبت به عناوینی که شما به عنوان یک تیم می برید دارا هستند. بایرن پیروز شد چون ما یک تیم بودیم. ما بازیکنی مثل لینول مسی یا کریستیانو رونالدو نداریم، ولی به عنوان یک تیم واحد بسیار قدرتمندیم. خیلی سخت است که یک بازیکن را به عنوان ستاره تیم ما انتخاب کنید، تا جایی که من می دانم در بایرن کسی زیاد به جایزه توپ طلا اهمیت نمی دهد."

روبن در ادامه درباره سبک بازی تیم تحت هدایت پپ گواردیولا هم گفت:" ما یک تیم هستیم و هر کسی وظایف خودش را دارد. پپ می داند که هر کدام از ما چطور بازی می کنیم. فکر نمی کنم او از من بخواهد که کمتر دریبل کنم یا کمتر بدوم. اگر این کار بکنید نقاط قوت مرا گرفته اید. فکر نمی کنم پپ در فکر از بین بردن خلاقیت بازیکنان باشد."

پپ گواردیولا چند روز پیش در کنفرانسی مطبوعاتی روبن را یک موهبت و هدیه برای خود توصیف کرد.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رسمی؛ هنریک میختاریان به دورتموند پیوست

باشگاه دورتموند آلمان به طور رسمی خبر انتقال هنریک میختاریان، هافبک تواندمند ارمنی شاختار دونتسک اوکراین را تایید کرد.

باشگاه دورتموند که روز دوشنبه خبر توافق با باشگاه شاختار و هنریک میختاریان را برای انتقال به سیگنال ایدونا پارک منتشر کرده بود، امروز رسما این بازیکن را به خدمت گرفت.

میشائیل زورک، مدیر ورزشی زرد پوشان در مصاحبه با وب سایت اختصاصی باشگاهش در این باره گفت:" خیلی خوشحالیم که می توانیم قدرت تهاجمی خود را با به خدمت گیری بازکنی بزرگ مثل هنریک میختاریان ارتقا بخشیم."

این هافبک ملی پوش ارمنی با قراردادی 27.5 میلیون یورویی که تا سال 2017 اعتبار دارد به نایب قهرمان اروپا پیوسته است.

هانس یواخیم واتزکه، ریس این باشگاه هم در این رابطه گفت:" این انتقال اصلا آسان نبود ولی ما اصرار داشتیم تا مرد مورد نظر خود را به دست آوریم و حالا او را در اختیار داریم."

میختاریان پس از سوکراتیس پاپاستاتوپولوس و اوبامیانگ سومین خرید این فصل بوروسیا دورتموند است.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یورگن کلوپ و بازیکنان جدید تیمش

یورگن کلوپ در کنار هنریک مخیتاریان،سوکراتیس پاپاستاتوپولوس و پیر امریک اوبامیانگ؛ سه خرید بروسیا دورتموند در این تابستان.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رومینیگه: لواندوسکی ١٢ ماه دیگر به بایرن مونیخ می پیوندد

رئیس باشگاه بایرن مونیخ اعتقاد دارد ملی‌ پوش لهستانی باشگاه دورتمند ۱۲ ماه دیگر به این باشگاه می‌‌پیوندد. پس از پیوستن گوتزه به مونیخ، باواریا هنوز نتوانسته است دیگر بازیکن بورسیا دورتمند یعنی‌ لواندوسکی را به خدمت بگیرد.

به گزارش بخش بین الملل سایت گل، اما این عدم موفقیت سبب این نشده که رومینیگه بی‌خیال عقد قرارداد با این بازیکن شود و وی می‌‌گوید هواداران تنها باید ۱۲ ماه دیگر برای دیدن این بازیکن صبر کنند:" فکر می‌‌کنم خود دورتمند هم این را می‌‌داند. من وقتی‌ واتزکه روی حرف خود ایستاد تحت تاثیر قرار گرفتم. او برای نگه داری لواندوسکی تا سال ۲۰۱۴ مصمم است."

لواندوسکی در ۹۸ بازی به همراه دورتمند ۵۴ گل به ثمر رسانده است. کلوپ در سال ۲۰۱۰ وی را با مبلغ ۴.۵ میلیون یورو به خدمت گرفت.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بکن باوئر: تصمیم گومز برای ترک بایرن درست بود

اسطوره فوتبال آلمان معتقد است که تصمیم مهاجم بایرن مونیخ برای جدایی از این تیم درست بوده است.

ماریو گومز 27 ساله که به همراه بایرن مونیخ در پایان فصل گذشته موفق به فتح سه گانه شد، در ابتدای هفته جاری با امضای قراردادی چهار ساله به مبلغ 20 میلیون یورو به تیم فیورنتینا ایتالیا پیوست.

در همین رابطه فرانتس بکن باوئر در مصاحبه با کیکر گفت:" به نظر من ماریو تصمیم بسیار مناسبی گرفت. همه ما در مونیخ می‌دانیم که گواردیولا بازیکنانی در سبک ماریو گوتزه را ترجیح می‌دهد. به همین خاطر تصمیم گومز مبنی بر ترک باشگاه کار درستی بود."

پرافتخارترین مرد فوتبال آلمان که توانسته است قهرمانی جهان را در سال 1974 به عنوان بازیکن و 1990 به عنوان مربی با تیم ملی این کشور کسب کند، اعتقاد دارد که لیگ فوتبال ایتالیا همچنان برای بازیکنان خارجی بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

وی در همین مورد افزود:" لیگ ایتالیا کماکان رویای بسیاری از بازیکن ها است. فلورانس جای نامناسبی برای ماریو گومز جهت ادامه دوران فوتبالش نیست. او توانایی این را دارد که در این تیم موفق شود و من مطمئن هستم که او با قابلیت های فراوانی که دارد در فیورنتینا موفق خواهد بود."

۲۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هانوفر: دیوف فروشی نیست

باشگاه هانوفر آلمان مصمم است که مامه میرام دیوف مهاجم سنگالی خود را نخواهد فروخت.

به گزارش Sky Sports، این مهاجم اسبق منچستر یونایتد با درخشش در فصل قبل و با به ثمر رساندن 12 گل توجه خیلی از تیمها را به خود معطوف کرد، اما مدیران هانوفر می گویند دیوف را نخواهند فروخت.

درک دوفنر مدیر ورزشی هانوفر در این باره به کیکر گفت: "ما قطعاً او را نخواهیم فروخت، دیوف از بودن در اینجا خوشحال است و ما امیدواریم با او به توافق برسیم" .

این مهاجم 25 ساله هنوز یک سال با هانوفر قرارداد دارد و تابستان آینده می تواند به عنوان بازیکن آزاد هانوفر را ترک نماید. اما مسئولان هانوفر علاقه مند به تمدید قراردادش هستند.

دیوف ژانویه 2012 از منچستر یونایتد به هانوفر پیوست و در 38 بازی، 18 گل برای هانوفر به ثمر رسانده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: بایرن برای رسیدن به اوج به زمان بیشتری نیاز دارد

سرمربی اسپانیایی معتقد است که با توجه به کیفیت بالاتر حریفان در رقابت های بوندس لیگا، آنها هم باید نمایش های باکیفیت تری داشته باشند.

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که نباید به پیروزی های پرگل شان در دیدارهای تدارکاتی توجه کنند و باید به دنبال پیشرفت بیشتر باشند.

بایرنی ها شب گذشته توانستند با سه گل برشیا را از پیش رو بردارند اما سرمربی اسپانیایی معتقد است که با توجه به کیفیت بالاتر حریفان در رقابت های بوندس لیگا، آنها هم باید نمایش های باکیفیت تری داشته باشند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این اولین حریف جدی ما بود و نتیجه خوبی به دست آوردیم. البته می دانستیم که در ابتدا دچار مشکل خواهیم شد.

ما به زمان بیشتری نیاز داریم. چند بازیکن اصلی ما هنوز مصدوم هستند. سیستم تیم مسئله اصلی نیست."

بایرنی ها در حال حاضر شواین اشتایگر را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند؛ ضمن اینکه لوئیس گوستاوو و خاوی مارتینس هنوز از تعطیلات تابستانی برنگشته اند.

باواریایی ها در حال حاضر در کمپ ترنتینو در ایتالیا اردو زده اند و کارل هاینس رومنیگه تایید کرد که گواردیولا از شرایط اردو کاملا راضی است.

" پپ کاملا راضی است. بایرن همیشه در ترنتینو احساس می کند که در خانه است. ما سال گذشته در همین جا پایه های کسب سه گانه را گذاشتیم و خیلی مهم بود که به چنین جایی برگردیم."

۲۰ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۱,۰۲۷ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۱۸۴ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۴۱ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!