به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
برند شوستر: آلمان جلوتر از اسپانیا است

بعد از موفقیت تیم های بایرن مونیخ و دورتموند در لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته، به نظر برند شوستر تیم ملی فوتبال آلمان توانایی گرفتن عناوین قهرمانی جهان و اروپا را از اسپانیا را داراست.

به گفته این مربی 53 ساله که در حال حاضر سرمربی تیم مالاگای اسپانیا است، شیوه و روشی که بایرن مونیخ فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد، برای آلمان امکان قرار گرفتن در قله فوتبال دنیا را در سال آینده فراهم می کند.

به نظر شوستر به جز آلمان، اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی، برزیل میزبان بازیها و ایتالیا نایب قهرمان اروپا شانسهای اصلی فتح رقابتهای جام جهانی 2014 می باشند.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
آنتونیو کونته: از دیدن سیستم بازی بایرن گواردیولا شگفت زده شدم

آنتونیو کونته سرمربی باشگاه یوونتوس که برای تماشای بازی بایرن در مقابل برشیا به محل انجام بازی رفته بود از سیستم بازی شاگردان گواردیولا سخت متعجب شده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ آنتونیو کونته سرمربی باشگاه یوونتوس ایتالیا که تیمش در رقابتهای لیگ قهرمانان فصل پیش توسط بایرن مونیخ حذف شده بود در این باره به شبکه sky sport ایتالیا می گوید :"من برای دیدن بازی بایرن و دیدن سیستم گواردیولا به محل انجام بازی رفته بودم و باید بگویم از دیدن سیستم بازی آنها کمی متعجب شده بودم. پپ در طول بازی چندین بار سیتم را عوض نمود و تعجب اینکه هربار نیز بازیکنان بایرن با آن کنار می آمدند."

بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس ادامه می دهد :"پپ در فاز دفاعی 4-2-3-1 بازی میکرد و در فاز تهاجمی تر سیستم آنان به 4-1-4-ا تبدیل میشد و در اواخر بازی نیز سیستم آنها به 4-3-3 مبدل گردید .من به نوبه خود نتوانستم سیستم و تاکتیک مورد نظر پپ را حدس بزنم.بایرن در کنار گواردیولا به مراتب حریف مشکل تری به نظر می رسد."

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
ریبری: توپ طلا؟ یا امسال یا هیچ وقت!

فرانک ریبری هافبک توانمند بایرن مونیخ بر این باور است که با توجه به فصل فوق العاده ای که همراه این تیم داشته است اگر امسال جایزه توپ طلا را نبرد دیگر فرصتی برای کسب این جایزه نخواهد داشت.

ریبری فصلی بسیار موفق را همراه با بایرن مونیخ پشت سر گذاشته است و به عنوان بهترین بازیکن بوندس لیگا هم انتخاب شده است و به عقیده بسیاری از کارشناسان از بخت خوبی برای کسب جایزه توپ طلا برخوردار است. مارکو رویس، ستاره بوروسیا دورتموند هم به تازگی ریبری را شایسته دریافت این عنوان معرفی کرده بود.

خود فرانک ریبری در این رابطه در مصاحبه با نشریه کیکر گفت:" جایزه توپ طلا؟ می توان گفت که برای من حالا یا هیچ وقت است، فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم. متوجه شده ام که بسیاری از مردم دوست دارند من امسال این جایزه را ببرم."

ریبری سی ساله ادامه داد:" اما بیش از هر چیز به دست آورد هایم و این که به عنوان یک تیم بسیار موفق عمل کردیم افتخار می کنم و خوشحالم."

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا در چهار سال گذشته جایزه توپ طلا را از آن خود کرده است.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: می خواهم تیاگو را در بایرن داشته باشم

پپ گواردیولا سرمربی جدید بایرن مونیخ به صراحت اعلام کرد که از مسئولین این تیم درخواست کرده است تا تیاگو آلکانتارا، ستاره نا راضی بارسلونا را جذب کنند.

تیاگو آلکانتارا بازیکن بارسلونا در هفته های گذشته یکی از سوژه های داغ شایعات بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا بوده است و به نظر می رسید منچستر یونایتد با پیشنهادی در خور توجه این بازیکن را به اولدترافورد خواهد برد، تا اینکه با صحبت های گواردیولا به نظر این معادله کمی پیچیده خواهد شد. این در حالی است که به نظر می رسد تیاگو و بارسلونا هیچ تمایلی به ادامه همکاری با یکدیگر ندارند.

در این خصوص گواردیولا شب گذشته در کنفرانسی مطبوعاتی به خبرنگاران گفت:" من از ماتیاس سامر و رومنیگه درخواست کرده ام تا تیاگو را به خدمت بگیرند. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد ولی می خواهم با او در بایرن همکاری کنم. می خواهم تیاگو را داشته باشم چون او از بارسلونا است و من خیلی خوب او را می شناسم. با او در تیم دوم بارسا هم کار کردم و بازیکن بسیار خوبی است."

گواردیولا که به نظر اصرار خاصی برای حضور این بازیکن در مونیخ دارد در ادامه گفت:" او تنها بازیکنی است که من می خواهم، به آن ها هم گفته ام، یا او یا هیچ کس. ما بازیکنان زیادی داریم ولی به توانایی های خاص تیاگو هم نیاز داریم. باشگاه تصمصم خواهد گرفت ولی من نظرم را به آن ها گفته ام."

گواردیولا در ادامه درباره حضور او بین هافبک های پر شمار بایرن و خرید بازیکنان از تیم سابقش گفت:" فکر نمی کنم اضافه شدن یک هافبک دیگر مشکلی درست کند. درباره ایده هایم و این که چرا تیاگو را می خواهم با باشگاه صحبت هایم را کرده ام. هیچ بازیکنی بارسا را ترک نمی کند مگر این که احساس کند زمان بازی به او نمی رسد. تیاگو می خواهد بازی کند و من هم تصمیم گرفته ام او را به اینجا بیاورم."

قرارداد تیاگو با بارسلونا تا سال 2015 اعتبار دارد.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
اوبامیانگ: ماشینم را به رنگ پیراهن دورتموند در می آورم

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ اسپایدرمن دورتموند در گفتگو با اکیپ فرانسه گفت: ماشینم را برای دورتموند زرد و مشکی‌ خواهم کرد.

او قصد دارد اتوموبیل خود را که یک استون مارتین (۶۲۰ ‌اسب بخار) می‌‌باشد و رنگ سبز دارد را با رنگ باشگاه بروسیا دورتموند یکی‌ کند، اوبامیانگ افزود:" این ایده فوق العاده ایست، اما اول باید کارم را در باشگاه رسما آغاز کنم."

اوبامیانگ در ادامه گفت:" وقتی در چارچوب یک دیدار دوستانه با استقبال و خوش آمدگویی 50 هزار هوادار روبرو شدم شوکه شده بودم. به دورتموند آمده ام تا به رویاهایم دست پیدا کنم.

سبک بازی دورتموند برای من ایده آل است، نمی توانم چیز بهتری را تصور کنم. همیشه می خواستم برای یکی از بزرگ ترین باشگاه های اروپا بازی کنم و حالا به آن دست یافته ام."

گفتنی است؛ پیر اوبامیانگ با 13 ملیون یورو از سنت اتین فرانسه راهی وستفالن دورتموند شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
وایدنفلر: قهرمانی ها بر دوش بایرن سنگینی می کند

دروازه باین بوروسیا دورتموند معتقد است که فشار بر روی بایرن مونیخ به مراتب بیشتر از فشاری است که آن ها برای رسیدن به قهرمانی تحمل خواهند کرد.

رومن وایدنفلر، دروازه بان آلمانی بوروسیا دورتموند بر این باور است که موفقیت ها و قهرمانی های فصل پیش بایرن مونیخ، رقیب اصلی آن ها در آلمان، بر روی شانه های آن ها سنگینی خواهد کرد و آن ها فشار بیشتری را حس خواهند کرد.

وایندفلر در مصاحبه با اشپورت بیلد گفت:" فکر می کنم بتوان اینطور گفت که فتح جام ها برای بایرن یک باید است و برای ما یک خواسته."

وایدنفلر در ادامه و درباره شکست در فینال لیگ قهرمانان هم گفت:" تیم های کمی در اولین تلاش خود موفق به انجام این کار می شوند، ما به خودمان شک نداریم، این رویا کم رنگ نخواهد شد. برای من به شخصه حضور در فینال لیگ قهرمانان با ارزش تر از قهرمانی در جام حذفی آلمان است، و البته که رویایت در دست گرفتن جام قهرمانی در پایان فصل است و دوست داری به آن دست یابی."

وایدنفلر یکی از اصلی ترین بازیکنان دورتموند در نمایش های درخشان این تیم در فصل گذشته بود و توانست این تیم را به فینال لیگ قهرمانان برساند.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: شورله و فن خینکل شانس بازی در ترکیب اصلی چلسی را دارند

سرمربی آبی ها معتقد است که خرید های جدید چلسی در تابستان، پس از شروع فصل فراتر از تصور همگان بازی خواهند کرد.

به گزارش سایت بین المللی گل، مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که آندره شورله و مارکو فن خینکل با توجه به سن کمی که دارند، شانس بالایی برای تحمیل خود به ترکیب اصلی تیم دارند.

مربی پرتغالی چلسی پس از شروع دوره دوم خود در چلسی، آندره شورله 22 ساله را از لورکوزن و فن خینکل 20 ساله را از آرنهم هلند به تیم خود آورد.

مورینیو به وبسایت رسمی باشگاه چنین گفت:" آندره شورله بسیار جوان است اما گذشته درخشانی دارد، وی در تیم ملی و چمپیونز لیگ و سه فصل کامل برای لورکوزن در بوندس لیگا بازی کرده است. وی بازیکن با کیفیتی است و می تواند موقعیت های مناسبی در خط حمله برای ما ایجاد کند و این بسیار برای ما مناسب است. "

" مارکو فن خینکل از بهترین استعداد های دنیاست. او هنوز در سطح شورله نیست اما پتانسیل بالایی دارد. وی نیاز دارد که بازی کند و بازی خواهد کرد، چرا که مارکو یک بازیکن با پتانسیل بالاست و آمادگی جسمانی بسیار بالایی نیز دارد. "

" اما به لحاظ تاکتیکی وی هنوز بچه است و باید یاد بگیرد، اما به نظر من وی قابلیت یادگیری بالایی دارد، من مدت ها مارکو را زیر نظر گرفتم. مسئولین چلسی وی را مدت ها زیر نظر گرفتند م 5 یا 6 ماه گذشته نیز من بازی مارکو را تماشا کردم، در نهایت تصمیم گرفتیم تا فن خینکل را جذب کنیم. "

مورینیو همچنین در مورد دیگر جوانان چلسی به خصوص روملو لوکاکو، کوین دی بروین و توماس کالاس که از انتقال قرضی بازگشته اند صحبت کرد و قصد دارد تا به آنها فرصت درخشش بدهد.

مورینیو افزود:" اینها بازیکنان خوب با قیمت بالا می باشند که ما به دلیل برنامه ریزی بلند مدت چلسی، آنها را رایگان در اختیار داریم. پس از پیشرفتشان در انتقال قرضی، این زمان مناسبی است که بازگردند. "

" آنها بسیار جوان اند با فضای مناسب برای پیشرفت. آنها هر سال بهتر می شوند و می توانم تصور کنم که 5 سال دیگر چه بازیکنانی هستند. اما چیزی که امروز هستند، بسیار فراتر از حد مناسب برای قرار گیری در ترکیب می باشند. "

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
بواتنگ: بایرن توانایی تکرار سه گانه را دارد

مدافع جوان بایرن مونیخ چشم به کسب موفقیت و جام های بیشتر در فصل پیش رو دارد و هم چنین از جدایی ماریو گومز از این تیم ابراز تاسف و ناراحتی می کند.

بایرن مونیخ در حالی فصل گذشته را به پایان برد که توانست به عنوان نخستین تیم آلمانی فاتح سه گانه قهرمانی بوندس لیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشد و ژروم بواتنگ، مدافع ملی پوش بایرن معتقا است که تیمش توانایی تکرار این موفقیت را دارد.

بواتنگ در مصاحبه با نشریه کیکر گفت:" هر چیزی ممکن است و ما خیلی با انگیزه هستیم تا نمایش های فصل قبل را تکرار کنیم. برای این که ببینید ما چه توانایی هایی داریم کافیست به چند سال اخیر نگاه کنید و ببینید که ما چند بار به فینال لیگ قهرمانان راه یافته ایم."

بواتنگ در ادامه درباره انتقال ماریو گومز به فیورنتای ایتالیا هم گفت:" ماریو یکی از بهترین دوستان من است، نه فقط در باشگاه بلکه در زندگی خصوصی. قطعا از رفتن او ناراحتم ولیاو تصمصم خود را گرفته است و من برای او بهترین آرزو ها را دارم."

بواتنگ یکی از ارکان دفاع مستحکم بایرن در فصل پیش بود و توانست به همراه این تیم بهترین خط دفاع و بهترین تفاضل گل بوندس لیگا را رقم بزند.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
خبر خوش برای پپ؛ گوتزه آماده بازگشت به میادین می شود

ماریو گوتزه، ستاره جوان بایرن مونیخ پس از دوری چند هفته ای خود از میادین برای بازگشت به تمرینات بایرن به مرز آمادگی رسیده است.

ماریو گوتزه که در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید از ناحیه کشاله دچار آسیب دیدگی شده بود و به همین دلیل فینال ومبلی برابر بایرن مونیخ را هم از دست داده بود و پس از آن هم نتوانست در هیچ یک از تمرینات و بازی های تدارکاتی پیش فصل بایرن حضور یابد، اما خبر امیدوار کننده برای گواردیولا این است که روند بهبودی او طبق برنامه پیش می رود و به زودی به تمرینات باز خواهد گشت.

گوتزه در این باره به بیلد گفته است:" وضعیتم خیلی بهبود یافته است. امیدوارم به زودی و در کوتاه ترین زمان ممکن دوباره بتوانم به فوتبال بپردازم."

گوتزه از چهارشنبه تمرینات سبک را آغاز کرد و انتظار می رود از ذو هفته دیگر به تمرینات تیمی بازگردد.

۲۱ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
تیاگو بایرن مونیخ را انتخاب کرده است

تیاگو آلکانتارا بر اساس گزارش رادیو کادنا بایرن مونیخ را به عنوان باشگاه آینده خود برگزیده است. این رادیو مدعی شده این هافبک ۲۲ ساله با سرمربی باشگاه بایرن مونیخ یعنی‌ پپ گواردیولا صحبت کرده و این مربی‌ ستاره جوان بارسلونا را برای پیوستن به باواریا متقاعد کرده است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، تصمیم او پس از اینکه سرمربی سابق بارسلونا در نظر داشته خای مارتینز را به مرکز دفاع بایرن مونیخ ببرد، تغییر پیدا کرده است. بر اساس این گزارش توافقات اولیه با تیاگو انجام شده و وی درامدی ۴ میلیون یورویی برای هر سال خواهد داشت. اینگونه به نظر میرسد که بند جدایی زود هنگام این بازیکن در ماه جولای از ۱۸ میلیون یورو به ۶۰ میلیون یورو می‌‌رسد و حالا این بازیکن که فصل گذشته دقایق زیادی بازی نکرده است، تصمیم دارد هر چه سریع تر باشگاه آینده خود را معرفی‌ کند.

۲۱ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۱,۰۷۳ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۲۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۴۵ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!