به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساير ورزشها به غير از فوتبال
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
لشگری: از نام حریفانم در المپیک ترسی ندارم/ طلسم 84 کیلو را ‌می‌شکنم

احسان لشگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایطش برای حضور در المپیک لندن گفت: شرایط بسیار خوبی دارم و خیلی آماده‌ام. خیلی خوب تمرین کرده‌ام و کاملاً آماده‌ام. جایی برای حرف و حدیث نیست؛ با تمام وجودم روی تشک می‌روم تا پشیمان نباشم.

وی ادامه داد: حریفان نامداری در این وزن دارم، اما از نام آنها نمی‌ترسم. در 3 ماه اخیر با اکثر حریفانم کشتی گرفتم و به غیر از یکی همه را برده‌ام که باخت مقابل شریف‌اف در جام جهانی هم ناحق بود و در المپیک جبرانش می‌کنم.

ملی‌پوش ایران در المیک لندن تصریح کرد: تنها ناکامی من در مسابقات جهانی 2010 بود که سایه آن همواره دنبال من است و یک اتفاق بود، سال اولم بود. دنبال بهانه نیستم، اما دیگر اجازه نمی‌دهم آن اتفاق تکرار شود. به ناکامی 84 کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک پایان می‌دهم و امسال طلسم‌شکنی می‌کنم. تنها به فکر کشتی گرفتن هستم به نتیجه هم کاری ندارم تا پشیمان نباشم.

لشگری درباره حضور در تورنمنت اسپانیا گفت: واقعاً حضور در این تورنمنت کار بزرگی بود و همین‌که بچه‌ها جرأت شرکت در این تورنمنت را پیدا کردند کار بزرگی بود. با حریفان خوبی کشتی گرفتم؛ نمی‌گویم درجه یک بودند، اما کشتی‌گیران خوبی بودند.

دارنده مدال طلای آسیا افزود: قبل از حضور در این تورنمنت فکر می‌کردیم که به نفعمان نباشد، خادم هم در اختیار خودمان گذاشته بود؛ برد و باخت این مسابقات برای ما مهم نبود. هر چقدر هم تمرین کنیم به اندازه یک مسابقه نیست چون فنون در مسابقه است که ملکه ذهن می‌شود و این تکرار برای موفقیت به ما کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: از رسول خادم و اعضای کادر فنی تشکر می‌کنم که شبانه‌روز زحمت می‌کشند. امیدوارم امسال تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان رکوردی تاریخی را در المپیک ثبت کنند تا در تاریخ ورزش جاودانه شوند.

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسال نامه جدید از سوی فدراسیون جهانی/ حکم تعلیق دوچرخه‌سواری ایران اجرا شد

به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان در رابطه با برکناری علی زنگی‌آبادی از سمت ریاست فدراسیون دوچرخه‌سواری توضیح خواست که محمدحسین انصاری فرد، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد با توجه به استعفای زنگی‌آبادی مشکل خاصی وجود نداشته و این نامه در حد توضیح خواستن است. وی تاکید کرد، در هر نامه‌ای اساسنا‌مه‌ها یادآوری می‌شود و این یادآوری به اشتباه، تهدید تلقی می‌شود.

به نظر می رسد توضیح مسئولان ایران نتوانسته مسئولان فدراسیون جهانی را قانع کند و درخواست آنها چیزی بیشتر از یک یادآوری و کاملا تهدیدآمیز بوده است، ‌چرا که اخیرا نامه ای دیگر از سوی فدراسیون جهانی ارسال شده است که طبق آن حکم تعلیق دوجرخه سواری ایران اجرا شده است اما فعلا ورزشکاران می توانند در رقابت های بین المللی شرکت کنند تا پس از المپیک بار دیگر وضعیت ایران در جلسه ای مورد بررسی قرار گیرد.

متن نامه فدراسیون جهانی(اتحادیه بین المللی) به شرح زیر است:

بدینوسیله اعلام می‌کنیم نامه ارسال شده از طرف NOC به تاریخ 9 ژولای و همچنین نامه دبیر کل جدید فدراسیون شما دریافت گردید.

پس از بررسی نامه‌های شما، متأسفیم به اطلاع برسانیم که توضیحات شما شرایط مطرح شده در نامه ما به تاریخ 5 ژولای 2012 را برآورده نمی‌کنند.

با در نظر گرفتن شرایط، ما موظف هستیم تصمیم هیئت مدیره اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری درتاریخ 15 و 16 ژوئن 2012 که حکم تعلیق فدراسیون شما از امروز را اعلام کرده است، به اجرا در آوریم.

این حکم تعلیق، در ابتدا برنامه‌ریزی رویدادهای دوچرخه‌سواری در ایران را تحت تأثیر قرار نخواهد داد ضمن اینکه محدویتی برای ورزشکاران شما در بر نخواهد داشت و آنها مجاز خواهند بود در رویدادهای اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری شرکت کنند.

وضعیت فدراسیون شما بر اساس اطلاعات بیشتری که فراهم می‌آورید، در آخرین جلسه به تاریخ 15 آگوست 2012 مجددا مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در صورتی که ما را از تاریخ انتخابات بعدی مجمع عمومی خود مطلع کنید، سپاسگذار شما خواهیم بود.

ارادتمند شما:

پت مک‌کواید

رئیس اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
زنگی‌آبادی: فدراسیون جهانی قمری را به رسمیت نمی‌شناسد/استعفا را از من گرفتند!

علی زنگی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نامه فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری مبنی بر تعلیق ایران گفت: تا جایی که می‌دانم نامه‌ای آمده که فدراسیون ایران تعلیق است، اما می‌تواند در رقابت‌های داخلی و المپیک حضور داشته باشد تا بعد در این مورد تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: در این نامه اعلام کرده‌اند که آقای قمری را به رسمیت نمی‌شناسیم و باید تا 16 جولای من سرکار برگردم در غیر اینصورت تعلیق خواهیم شد.

رئیس سابق فدراسیون دوچرخه‌سواری در پاسخ به این سوال که آیا برای جلوگیری از تعلیق، وزارت ورزش با وی جلسه‌ای داشته است یا خیر، گفت: نه. جلسه‌ای در کار نبوده است و من با کسی صحبتی نکرده‌ام.

زنگی‌آبادی ادامه داد: اکنون چه کاری از دست من برمی‌آید؟ کسانی که باعث شدند این اتفاق رخ دهد باید ببینند چه کاری می‌توانند انجام دهند تا ایران تعلیق نشود. باید منتظر باشیم وزارت و فدراسیون جهانی چه تصمیمی می‌گیرند. خودشان بریده و دوخته‌اند و از ما نظری نگرفته‌اند.

وی در مورد اینکه از استعفای خود خبر داده بود، اظهار داشت: استعفا را از من گرفته‌اند! البته بحث استعفا را فدراسیون جهانی قبول نکرد و گفت باید مجمع در این باره تصمیم بگیرد و باید به اعضای مجمع استعفا را می‌دادم که اصلا مجمعی در کار نبوده است.

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
قمری: تا نامه را نبینم اظهار نظر نمی‌کنم/زنگی‌آبادی استعفا کرده است

خسرو قمری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نامه تعلیق دوچرخه‌سواری از سوی فدراسیون جهانی گفت: اصلا از این نامه خبر ندارم و تا زمانی که آن را نبینم اظهار نظری نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد فدراسیون جهانی استعفای زنگی‌آبادی را قبول نکرده و تاکید داشته است وی باید به فدراسیون بازگردد، تصریح کرد: زنگی‌آبادی چطور می‌تواند برگردد؟ وی استعفا کرده است.

به گزارش فارس، فدراسیون جهانی با ارسال نامه جدید از اجرای تعلیق ایران خبر داد اما ورزشکاران می‌توانند در المپیک شرکت کنند.

۳۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسام نوشته:

نقل قول
قهرمانی فدرر بدون نادال که کیف نمیده باید دو تا حریف مال باشه که قهرمان بشه یا نه

نادال کجایی ببینی داداشتو کشتن
اخه حالا وقته مصدوم شدن بود عزیزم
میومدی حاله این فدرر رو میگرفتی خو

فکر کن 1%

۳۰ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
... نوشته:

فکر کن 1%

اقا چند نفر به یه نفر یه نادالی هم پیدا نمیشه اینجا ولی شانس اوردین چون قرار بود مثل المپیک قبلی هم قهرمان بشه ولی دست های پشت پرده نمیذارن
اینم رنکینگ جهانی تا دله من بسوزه

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
والیبال: جام وانگر

لهستان vs ایران

ست اول 26- 24

ست دوم 25- 20

ست سوم 25- 22

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
شاگردان ولاسکو مغلوب قهرمان لیگ جهانی شدند

تیم ملی والیبال کشورمان سه بر صفر مغلوب لهستان میزبان رقابت های جام واگنر شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود در جام واگنر به مصاف لهستان میزبان این رقابت ها رفت. لهستانی ها که چندی پیش قهرمان لیگ جهانی 2012 شده بودند، جمعه شب در دومین دیدار این مسابقات موفق شدند 3 بر صفر با امتیازات 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 22 تیم ایران را از پیش رو بردارند.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان شاگردانش را با ترکیب نادی، معروف، غفور، میرزاجانپور، قائمی، مصطفی وند و ظریف به مصاف شاگردان آناستازی فرستاد.
پیش از این دیدار هم تیم ملی آلمان که چندی پیش به عنوان بهترین تیم دور مقدماتی لیگ جهانی به دور نهایی این رقابت ها صعود کرد ولی از راهیابی جمع چهار تیم برتر بازماند و حالا خود را برای حضور در المپیک لندن آماده می کند، به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت که سه بر یک پیروز این میدان شد.
مردان والیبال کشورمان در دومین دیدار خود ساعت 14 شنبه 31 تیرماه به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت.
لازم به ذکر است مسابقات والیبال جام واگنر از روز جمعه با شرکت تیم های ایران، لهستان، آلمان و آرژانتین به میزبانی لهستان آغاز شده است.

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولاسکو: به شاگردانم گفتم این بازی از یک ماه تمرین با من مفید تر است

خولیو ولاسکو در نشست خبری پس از بازی گفت: قبل از مسابقه به شاگردانم گفتم این بازی از یک ماه تمرین مستمر با من، برای شما مفید تر است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از مسابقه ایران و لهستان در چهارچوب رقابت های والیبال جام واگنر سرمربیان دو تیم در نشست خبری حاضر شدند و به صحبت در خصوص این دیدار پرداختند.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این نشست گفت: تیم ما تازه اول راه است. ما به تازگی وارد دنیای والیبال مدرن و حرفه ای شده ایم و باید سعی و تلاش خود را بیشتر کنیم. قبل از بازی به شاگردانم گفتم این بازی برای ما خیلی مهم است. این مسابقه از یک ماه تمرین با من، برای شما مفید تر است. پس بروید و تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی مطلوب انجام دهید. در کل از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. ما توانستیم پا به پای لهستان پیش رویم و این تیم را تحت فشار بگذاریم. امیدوارم هر روز بهتر شویم. البته لهستان هم خیلی خوب و کم اشتباه ظاهر شد.

آندره آناستازی سرمربی تیم ملی والیبال لهستان هم در سخنانی کوتاه از عملکرد شاگردانش تقدیر کرد و افزود: بازیکنانم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. البته ایرانی ها هم خوب بازی کردند و تلاش آنها قابل ستایش است. آنها در لحظاتی از بازی تیم ما را تحت فشار گذاشتند.

۳۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مشعل المپیک با بالگرد به لندن رسید

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کمیته ملی المپیک، مشعل بازی‌های المپیک پس از اینکه به مدت 63 سه روز مناطق مختلف انگلیس را طی کرد، عصر روز جمعه با بالگرد وارد لندن شد.

مشعل المپیک که در یک بالگرد نیروی دریایی انگلیس قرار داده شده بود، توسط یکی از تفنگداران دریایی این کشور و با عملیات راپل بر روی پل موسوم به 'تاور بریج' لندن که بر روی رودخانه تیمز قرار دارد، فرود آمد.

بازی‌های المپیک 2012 از تاریخ 27 جولای تا 12 آگوست (6 تا 22 مرداد 1391) در لندن برگزار می شود.

لندن تنها شهر جهان است که تاکنون سه بار میزبان بازی‌های المپیک شده است. پیش از این المپیک 1908 و 1948 در پایتخت انگلیس برگزار شده بود.

۳۱ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۵,۵۵۸ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۴,۱۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۳۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۰۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۹۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۱۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۳۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۳ کاربر آنلاین است. (۱۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!