به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: irancoolboy
پیام: ۴۹۷
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۱
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
فیلیپ لام: قرار نیست سبک بازی خود را تغییر دهیم

کاپیتان باواریایی ها معتقد است که آن ها روشی جدید در سبک بازی خود به کار نخواهند گرفت.

بایرن مونیخ در سال گذشته و نظر یوپ هاینکس موفق شد تا به ۳ گانه ای تاریخی برسد و توانست با شیوه ای متفاوت با سبک فوتبال بارسلونا آن ها را با ۷ گل شکست دهد و قهرمانی ای تاریخی در اروپا را برای خود رقم بزند.

بایرن در فصل گذشته به دلیل انجام بازی های بدون نقص خود از طرف بسیاری از منتقدین مورد تمجید قرار گرفت و کاپیتان این تیم فکر نمی کند که آن ها شیوه ای جدید در فصل آینده در رقابت ها ظاهر شوند. با این حال فیلیپ لام قبول دارد که تغییرات کوچک تاکتیکی در راه است.

در خبری که سایت گل آلمان منتشر شده است، لام در مورد سرمربی جدید تیمشان نیز گفت:" گواردیولا عقاید خاص خودش را برای فوتبال دارد. او توقعات جدیدی از بازیکن ها دارد و فکر می کنم که شیوه پاسکاری برای او خیلی با اهمیت باشد."

لام ادامه داد:" قرار نیست که همه چیز را از ابتدا بازسازی کنیم و تغییرات کوچکی را در سال آینده در سیستم بازی بایرن شاهد خواهیم بود. سبک فوتبال ما عوض نخواهد شد."

به نظر می رسد که مهم ترین چالش گواردیولا در فصل آینده نگه داشتن حس جاه طلبی و تشنگی برای کسب جام در بین بازیکنان بایرن باشد.

لام در این مورد نیز گفت:" گواردیولا نیاز ندارند که در این مورد نگران باشد. ما هنوز شانس بالایی برای کسب جام های بیشتر داریم. مسلما در فصل آینده افت و پس رفتی نخواهیم داشت و رقابت در لیگ قهرمانان به گونه ای است که همه در حال پیشرفت و سبقت گرفتن از یکدیگر هستند. کسی انتظار ندارد که ما با آرامش کامل بشینیم و از کسب ۳ گانه در سال گذشته خوشحال باشیم. ما همچنان قصد داریم که جام های آینده را نیز با انگیزه قبلی خود کسب کنیم."

۲۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: مسی و نیمار مشکلی با هم نخواهند داشت؛ اسپانیا مدعی اصلی جام جهانی است

سرمربی سابق بارسا و تازه وارد بایرن اعلام کرده است که مسی و نیمار زوج خوبی برای هم خواهند شد.

گواردیولا وجود نیمار و مسی در بارسلونا را یک عامل مهم برای موفقیت بارسا در فصل آینده می داند.

ستاره ۲۱ ساله فوتبال برزیل که با انتقال خود به بارسا به بمب رسانه ها تبدیل شده شک و شبهات زیادی را به وجود آورده است که آیا می تواند در کنار بهترین بازیکن جهان موفق باشد یا نه.

با این حال پپ گواردیولا معتقد است که مسی و نیمار مشکلی برای بازی در کنار یکدیگر نخواهند داشت.

در خبری که در سایت آلمانی گل منتشر شده است، گواردیولا به خبرنگاران گفت:" بارسا همیشه بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار داشته است و مطمئن باشید که مسی و نیمار از بهترین های حال حاضر هستند."

گواردیولا ادامه داد:" مسی را به خوبی می شناسم. او علاوه بر فوتبالیستی بزرگ، یک انسان بزرگ نیز هست. با نیمار هم قبلا ملاقات کرده ام و مطمئن هستم که مسی و نیمار در کنار هم موفق خواهند بود."

سرمربی جدید باواریایی ها در مورد تیم ملی اسپانیا نیز گفت:" با اینکه اسپانیا در فینال جام کنفدراسیون ها مغلوب برزیل شد ولی آن ها به عنوان مدعی اصلی جام جهانی به برزیل سفر خواهد کرد. برای من باخت به برزیل کاملا عادی بود زیرا آن ها از لحاظ فیزیکی از ما برتر بودند ولی اسپانیا همچنان مدعی اصلی قهرمانی سر جام جهانی ۲۰۱۴ است. "

۲۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: من تیاگو را برای تیمم می خواهم

پپ گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ در یک کنفرانس مطبوعاتی که به وسیله باشگاه ترتیب داده شده بود شرکت کرد تا ابهامات در مورد تغییرات تیم را از بین ببرد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن در ایران، و به نقل از یورو اسپورت گواردیولا در این کنفرانس اعلام نمود، من با رومنیگه و سامر صحبت کرده ام. من تیاگو را برای تیمم می خواهم زیرا او مرا در بارسلونا متقاعد کرده است. آن ها خود می دانند که من چرا تیاگو را می خواهم و بازیکن دیگری را نمی پسندم. پپ در مورد تیاگو افزود : او می توانند در بازی حداقل 3 تا 5 موقعیت خطرناک به تنهایی به وجود آورد.

احتمال انتقال تیاگو به بایرن بسیار زیاد است به طوری که مرکز رادیویی کاندا از موافقت طرفین برای امضاء قرارداد خبر می دهد و مبلغ تعیین شده را هم نزدیک 4 میلیون یورو در سال اعلام کرده است. تیاگو اوایل علاقه ای برای پیوستن به بایرن نداشت اما گواردیولا او را متقاعد کرده است که می تواند با بردن خاوی مارتینز به دفاع او را به جای او قرار دهد.

گواردیولا در این باره افزود : هیچ کس دوست ندارد بارسلونا را ترک کند مگر این که به او بازی نرسد که تیاگو این شرایط را دارد. خاوی مارتینز در پست دفاع بسیار خوب کار می کند و توانایی او اثبات شده است.
اما اگر مدیران باشگاه با این انتقال مخالف هستند من هم به نظر آنها احترام می گذارم.

شایعه شده است علت اصلی تمایل تیاگو برای انتقالش به بایرن آمادگی برای جام جهانی 2014 هست. تیاگو در ازای 17 میلیون یوریو می تواند بارسا را به قصد مونیخ ترک کند.

۲۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
لام: انتخاب گوتزه برای انتقال به بایرن منطقی بود

فیلیپ لام کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان و بایرن مونیخ انتقاد از ماریو گوتزه به دلیل انتقال از دورتموند به بایرن را درست نمی داند و این کار را منطقی می خواند.

کاپتان 29 ساله بایرن معتقد است که این تیم جایگاه خوبی برای بازیکنان جوان و شکوفایی استعداد های آنان است. لام در گفت و گو با خبرنگاران در کنفرانسی مطبوعاتی گفت:" اگر شما واقعا بازیکن بزرگی باشید پس باید متعلق به بهترین باشگاه آلمان باشید که آن هم بایرن مونیخ است، انتخاب او واقعا منطقی بود. اگر شما این شانس را داشته باشید که به باواریا بیایید این شانس را از دست نخواهید داد. آن ها از این فرصت برای ارتقای سطح بازی خود بهره می برند."

لام در ادامه درباره کار کردن با پپ گواردیولا هم گفت:" در هفته های پیش رو برای دست یابی به هماهنگی بیشتر باید سخت کار کنیم. در حال کار کردن و اصلاح جزئیات کوچک هستیم، هر چند چیزی به طور کلی تغییر نخواهد کرد."

او در ادامه درباره جام جهانی 2014 برزیل و این که شاید آخرین تورنومنت بین المللی او باشد هم گفت:" تیم های آمریکای جنوبی به خاطر سازگاری با شرایط اقلیمی شانس بیشتری دارند. برزیل یکی از بخت های مسلم قهرمانی است ولی ما باز هم به رقابت خواهیم پرداخت. من الان تقریبا 30 ساله ام که بهترین سن برای یک مدافع است. روی فرم هستم و تقریبا هیچ وقت مصدوم نشده ام ولی خیلی اتفاقات می تواند در چهار سال آینده بیوفتد، اجازه بدهید شگف زده تان کنم!"

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
گووستاوو : برزیل باید شبیه بایرن شود

لوئیز گووستاوو معتقد است که برزیل باید راه بایرن را در پیش بگیرد.

گووستاوو معتقد است که برزیل باید برای تکرار قهرمانی خود در سال 2014 آنچه که بایرن در فصل گذشته انجام داده است را به نمایش بگذارد.

این هافبک 25 ساله موفق شد تا با بایرن 3 گانه را به دست آورد و در مسابقات جام کنفدراسیون ها نیز به همراه برزیل به قهرمانی رسید.

12 ماه مانده به جام جهانی 2014 این هافبک برزیلی معتقد است که برزیل می تواند با الگو برداری از بایرن مونیخ راه موفقیت خود در جام جهانی را بسازد.

این بازیکن برزیلی در این رابطه به سایت گل اینترنشنال چنین می گوید :

" هدف اصلی برای فصل آینده قهرمانی جهان است. اما ابتدا من باید روی آنچه که در بایرن کرده ام تمرکز کنم.
باید متمرکز باشم و هر روز تلاش بسیاری بکنم.
این راهی است که با بایرن موفق می شوم و در تیم ملی نیز تداوم خواهد داشت.
همیشه گفته ام که هیچ بازیکنی با تیم ملی اش قراردادی ندارد. و این دلیلی است که ما همواره می خواهیم کاری کنیم که آن را به بهترین شکل انجام دهیم.
من این را درک می کنم که جام کنفدراسیون ها تنها یک پله برای بالاتر رفتن در راهمان بوده است. اما هیچ کس نمی تواند تضمین کند که این اتفاق در جام جهانی نیز خواهد افتاد.
زیر نظر گواردیولا رقابت همچنان به همان شکل است.
می خواهیم هر چه که قبلا به دست آورده ایم دوباره به دست آوریم. و البته جام باشگاه های جهان و سوپر کاپ اروپا را نیز به همین شکل. "

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
تیاگو را مونیخی بدانیم؟!

تیاگو آلکانتارا بازیکن بارسا خبر داد در حال پیوستن به مربی سابق خود در بایرن مونیخ می باشد.

به گزارش فوتبال اسپانیا، اعتقاد بر این است که تیاگو در 24 ساعت آینده به مونیخی ها ملحق خواهد شد، مدت ها بود شایعه پیوستن این بازیکن 22 سال به منچستر یونایتد به گوش می رسید اما پس از مصاحبه پپ گواردیولا همه نظر ها به سمت باشگاه بایرن مونیخ رفت، او خواهان تیاگو شده و آقای رومینیگه نیز ترتیبی اتخاذ خواهد کرد که تا در روزهای آینده تیاگو به کنار مربی اسبقش بیاید.

با توجه به گزارش روزنامه ال موندو باوارایی ها حاضرند برای جدایی تیاگو مبلغ 18 میلیون یورو را پرداخت نمایند.
در هر حال به نظر می رسد تیاگو حاضر نیست در بارسا بماند و روی نیمکت بنشینید و باید منتظر خروج او از نیوکمپ در روزهای آتی باشیم.

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
اشملزر باید کمی استراحت کند

مارسل اشملزر، دفاع چپ باشگاه بروسیا دورتموند به دلیل مصدومیت مختصری که دارد، به نظر پزشکان باشگاه باید کمی استراحت کند.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ مارسل اشملزر به طور موقت از تمرینات تیمی کنار می رود.

این مدافع ملی پوش در دیدار تیمش برابر بازل در اردوی سوئیس از ناحیه کمر دچار درد شدیدی شد که علت آن گرفتگی عضلات ستون فقرات اعلام شده است و به همین خاطر یورگن کلوپ به دلیل جلوگیری از شدت آسیب دیدگی اشملزر ترجیح داد به او استراحت بدهد.

پزشکان باشگاه دورتموند بر این باورند که این بازیکن بزودی به تمرینات تیمی بازخواهد گشت. اشملزر دیروز و امروز به صورت انفرادی تمرینات خود را پیگیری کرد و روند آماده سازی او از دید مارکوس براون پزشک باشگاه دورتموند مورد رضایت کامل است.

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
اوبامیانگ، سریع تر از بولت!

مهاجم بروسیا دورتموند، 30 متر را در 3.7 طی کرد و با این زمان ثبت شده توانست رکورد یوسین بولت جاماییکایی را بشکند!

خرید جدید بروسیا دورتموند، پیر امریک اوبامیانگ، طولی نکشید تا همه نگاه ها را با شکستن رکورد بولت، به سمت خودش معطوف کند. این بازیکن 24 ساله در اردوی پیش فصل دورتموندی ها در سوییس، 30متر را در 3.7 ثانیه طی کرد تا رکورد بولت را که در سال 2009 و در شهر برلین به ثبت رسیده بود را 0.1 ثانیه جا به جا کند.

میشاییل زورک در مصاحبه با بیلد و در تمجید اوبامیانگ گفت:" پیر قطعا یکی از سریع ترین بازیکنانی است که تا به حال در تیم ما بازی کرده است."

اتو پفیستر،اسطوره ژرمن ها نیز با توجه به این اخبار و با اطلاعاتی که از پیر دارد گفت که این بازیکن اهل گابون برای همه تیم های آلمانی یک تهدید به شمار می رود. وی افزود:

"اوبامیانگ در این فصل بوندسلیگا بسیار خطرناک خواهد بود البته فقط برای حریفانش. من هرگز بازیکنی سریع تر از وی ندیده ام."

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
کلوپ راضی از وضعیت ماریان سار

بازیکن آلمانی بروسیا دورتموند که در نیم فصل فصل قبل بوندس لیگا به جمع وستفالنی ها پیوست، توانسته رضایت کلوپ را جلب کند.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ این پدیده آلمانی زمستان 2013 در حالی که فقط 17 سال داشت بایرلورکوزن را به مقصد دورتموند ترک کرد و موجب ناراحتی شدید Wolfgang Holzhäuser مدیرعامل باشگاه بایر شد.

اما بعد از انجام این انتقال تا به امروز همه چیز آرام بوده و سار در حال حاضر کار خود را تیم زیر 23 ساله های دورتموند در لیگ 3 آلمان ادامه می دهد. این پدیده 18 ساله قصد دارد در دورتموند با آرامش کامل سطح بازی خود را بالاتر ببرد.

کلوپ در اظهار نظری در خصوص وضعیت فعلی سار گفت:"من احساس میکنم او متحول شده و پیشرفت چشمگیری داشته و اعتقاد دارم او آینده خوبی در دورتموند خواهد داشت، سار توانایی تبدیل شدن به مدافعی بین المللی را دارد."

گفتنی است که این مدافع جوان هم اکنون با تیم اصلی دورتموند تمرین می کند.

۲۳ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- ronaldinio
- استقلال
- آلمان
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا و ویلانوا
- پرویز سوبله چوبله
گروه:
- کاربران عضو
ريبري: شايسته کسب توپ طلا هستم

فرانک ريبري، ستاره فرانسوي بايرن مونيخ، معتقد است به خاطر نقشي که در قهرماني هاي سه گانه تيمش در فصل گذشته داشت، شايسته کسب توپ طلاست.

نامزدهاي بهترين بازيکن فصل اروپا هفته گذشته اعلام کرد که نام ريبري در کنار سه بازيکن ديگر بايرن، آرين روبن، توماس مولر و ماريو مانجوکيچ ديده مي شود.

اما اين هافبک باتجربه به توپ طلا فکر مي کند و معتقد است که هيچ وقت تا اين اندازه از شانس رسيدن به اين جايزه برخوردار نبوده است.

به گزارش گل، او در گفتگو با سايت اختصاصي بايرن گفت:" فکر مي کنم هر کاري لازم بود براي تبديل شدن به بهترين بازيکن دنيا انجام دادم. من در اين فصل خيلي خيلي خوب بازي کردم. اين آخرين شانس من براي بردن توپ طلا است. نمي توانم بهتر از اين بازي کنم."

ريبري که در سال 2007 از مارسي به بايرن پيوست، در دوران حضور لوئي فن خال در بايرن، شرايط خوبي نداشت اما فاش کرد که اکنون زير نظر گوارديولا روزهاي خوبي را سپري مي کند.

" در دوران فن خال، شرايط واقعا خوب نبود اما از اولين روز حضور گوارديولا، همه چيز خوب پيش رفت. کاملا مي توان احترام دو طرفه را احساس کرد."

ريبري که تا سال 2017 با بايرن قرارداد دارد، تاييد کرد که ممکن است تا پايان دوران حرفه اي اش در بايرن بماند.

" هم من و هم باشگاه، مي خواهيم که من دوران حرفه اي ام را در اينجا به پايان برسانيم. اميدوارم جام هاي خيلي بيشتري ببرم. اگر به پايان قراردادم برسم، يعني يک دهه در بايرن بوده ام و اين خيلي جالب است."

۲۳ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۱,۹۸۹ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۵۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۵۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۴۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۲ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!