به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار لالیگا
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آغاز هفته سوم لاليگا پيروزي پرگل آتلتيكو مادريد نكونام و شجاعي مهمان والنسيا

--------------------------------------------------------------------------------
هفته سوم رقابتهاي لاليگا با تساوي اسپانيول و ختافه و پيروزي پرگل آتلتيكو مادريد آغاز شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هفته سوم رقابتهاي فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي اسپانيا با توقف اسپانيول در ورزشگاه خودي برابر ختافه آغاز شد. در ديگر ديدار شنبه شب لاليگا آتلتيكو مادريد توانست با چهار گل مهمانش ركرتيوو اوئلوا را شكست دهد.
اين هفته از رقابتها يكشنبه شب با چند ديدار ديگر دنبال مي‌شود كه در مهمترين آنها راسينگ سانتاندر ميزبان رئال مادريد خواهد بود و اسپورتينگ خيخون هم از بارسلونا پذيرايي مي‌كند.
اوساسونا با بازيكنان ايراني‌اش جواد نكونام ومسعود شجاعي مهمان والنسيا قهرمان فصل پيش جام حذفي اسپانيا خواهد بود.
برنامه ديدارهاي يكشنبه:
آلمريا ـ مالاگا
آتلتيك بيلبائو ـ رئال وايادوليد
رئال بتيس ـ سويا
نومانسيا ـ ويارئال
دپورتيوو لاكرونيا ـ مايوركا
والنسيا ـ اوساسونا
راسينگ سانتاندر ـ رئال مادريد
اسپورتينگ خيخون ـ بارسلونا
نتيجه ديدارهاي شنبه :
اسپانيول : يك
سانچس ( 57)
ختافه : يك
دل مورال (48 پنالتي)
آتلتيكو مادريد :چهار
آگرو ( 8 ) مانيش (53) كوئواس (79) سيناما پونگله (87)

۳۱ شهریور ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
sepehr نوشته:

نقل قول
لطفا تمام کسانی که خبر می نویسن تو این تاپیک ها ، لینک خبرشونو هم قرار بدن !!!

حسام جان اگر منظورت منم اینا بدون که من تو همه متنام نوشتم به گزارش سایت رسمی یوفا...یعنی اینکه خبر ماله سایت رسمیه یوفا هستش.

منظورت uefa.com ه دیگه، ان شاء الله uefa.ir رو که نمیگی سایت رسمی یوفا

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
sepehr نوشته:

نقل قول

حسام جان اگر منظورت منم اینا بدون که من تو همه متنام نوشتم به گزارش سایت رسمی یوفا...یعنی اینکه خبر ماله سایت رسمیه یوفا هستش.

منظور حسام قرار دادن منبع به صورت لینک بود

مثل : مشاهده لینک

۳۱ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
باشه...

۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اوساسونا در هفته ي سوم رقابت هاي فوتبال دسته ي اول باشگاه هاي اسپانيا برابر والنسيا شکست خورد.
به گزارش یوفا: اوساسونا که جواد نکونام را از ابتدا در ترکيب داشت، در"مستايا" ورزشگاه خانگي والنيسا، قهرمان فصل گذشته ي جام حذفي اسپانيا با يک گل از اين تيم شکست خورد. مسعود شجاعي نيز در اين ديدار از دقيقه ي 58 به جاي "امپارسا" به ميدان رفت.
"آسپيليکوئتا" بازيکن اوساسونا در ميانه ي نيمه ي دوم بازي با دريافت کارت زرد دوم خود از بازي اخراج شد.
اين هفته ازرقابت ها با ديدار راسينگ سانتاندر – رئال مادريد و اسپورتينگ خيخون – بارسلونا به پايان مي رسد.
والنسيا با اين پيروزي 7 امتيازي شد و در صدر جدول لاليگا جاي گرفت. اوساسونا هم با 2 امتياز در مکان 15 جدول حضور دارد.

نتيجه ديدارها:

يکشنبه:

آلمريا: يک
نگردو (75)

مالاگا: صفر
بيلبائو: 2
ليورنت (50)، ايرائولا (80، پنالتي)

رئال وايادوليد: صفر
رئال بتيس: صفر

سويا: صفر
نومانيسا: يک
بريت (42)

ويارئال: 2
کاسورلا(50)، ليورنته (76)
دپورتيوو لاکرونيا: صفر
مايورکا: صفر

والنسيا: يک
ماتا (78)
اوساسونا: صفر

شنبه:
اسپانيول: يک
سانچس (57)
ختافه: يک
دل مورال (48، پنالتي)
آتلتيکو مادريد: 4
آگرو (8)، مانيش (53)، د لاس کوئواس(87)، سيناما پونگله (87)

۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
شوستر در گفت‌وگو با Real Madrid TV: فوتبال بازي کردن زيباترين چيز در جهان است «فرانس بکن‌بائر» الگوي من بود
--------------------------------------------------------------------------------
برند شوستر از زمان حضورش در رئال مادريد توانسته دو بار مقام قهرماني لاليگا را به دست آورد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ، سرمربي آلماني رئال مادريد که چندي پيش عنوان قهرماني سوپر جام اسپانيا به همراه کهکشاني هابه دست آورد، در نخستين گفت و گوي خود با شبکه‌ي تلويزيوني رئال مادريد پيرامون مسائل مختلف از جمله علاقه شخصي اش به فرانس بکن بائر و کشور اسپانيا صحبت کرد.
وي هم‌چنين ابراز اميدواري کرد که پرافتخارترين تيم اسپانيا اين فصل بتواند عملکرد بهتري نسبت به فصل گذشته از خود نشان دهد.
متن اين گفت و گو در زير مي آيد:
* آقاي شوستر تيم بسيار هيجان انگيز به نظر مي رسد. اين طور نيست؟
سال گذشته بزرگترين هدف ما قهرماني در لاليگا همراه با يک تيم جديد و پروژه ي جديد بود. خوشبختانه بازيکنان جديد به خوبي خود را با شرايط تيم تطبيق دادند. همه ي ما نسبت به فصل جديد هيجان زده هستيم و باور من اين است که مي توانيم حتي بهتر از پيش کار کنيم.

* وجود يک جو مثبت بايد روند کارها را آسانتر کند. اينطور نيست؟
بله همين‌طور است. تفکر مثبت و خود باوري يک ضرورت است. ما بهتر از هر کس ديگر خودمان را مي شناسيم و مي دانيم هر کدام از چه توانايي‌هايي برخوردار هستيم. هواداران حامي ما هستند و ما بايد در طول فصل اين روند مثبت را حفظ کنيم.

* آيا قهرماني در سوپر جام اسپانيا به اين روند مثبت کمکي کرد؟
قهرماني در اين جام به ما اعتمادبه نفس بيشتري داد. چرا که اين يک عنوان مهم است. اما مسئله ي ديگري که به من اعتماد به نفس مي بخشد اين ست که حالا بيشتر از گذشته به مربيگري در اينجا عادت کرده ام. کمي طول کشيد تا به فشار ها و انتظارهاي هواداران در اينجا عادت کردم.

* آيا ورزشگاه سانتياگو برنابئو هنوز بر روي شما تاثير مي گذارد؟
اينجا براي من مانند خانه است. در برنابئو احساس راحتي مي کنم. به ويژه حالا که هر سه روز يک بازي در آنجا انجام مي دهيم. مي خواهم زمان بيشتري را در اين ورزشگاه سپري کنم چرا که يک مکان جذاب هم براي من و هم براي رقباي ما است.

* آيا شما از علايق هواداران باخبر هستيد؟
بله، در طول دو سال حضورم در رئال مادريد به عنوان بازيکن چيزهاي زيادي آموخته ام. آنچه که هواداران و باشگاه مي خواهند براي من تازگي ندارد. رئال مادريد يک باشگاه خاص است که شما در آن آگاهي از آنچه که بايد انجام دهيد همواره يک ضرورت است. انتظارهاي زيادي پيرامون بدست آوردن عناوين مختلف وجود دارد و ما بايد با بازي هاي خوب خود اين عناوين را بدست آوريم.

* فکر مي کنيد ترکيب فعلي براي مبارزه در تمامي عناوين اين فصل کافي است؟
تمامي ما تلاش زيادي براي جذب کريستيانو رونالدو کرديم اما ترک تيمي همچون منچستر يونايتد براي چنين بازيکني بسيار دشوار است. براي جذب چند بازيکن ديگر نيز تلاش کرديم اما بخت با ما يار نبود. با اين حال، من بر اين باور هستم که جذب رافائل فان در فارت به طور قابل توجهي به تيم ما کمک خواهد کرد. فکر مي کنم فصل گذشته ما به طور نسبي خوب کار کرديم و امسال مي خواهيم تلاش بيشتري براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا از خود نشان دهيم. فکر نمي کنم ترکيب تيم چيزي کم داشته باشد.

* در کنار فان در فارت، روبن دلارد و خاوي گارسيا هم از ديگر خريدهاي اين فصل هستند؟
هر سه آنها بازيکنان بزرگي هستند. تصميم من در مورد حضور يک ساله روبن (دلارد) در ختافه درست بود چرا که او در 40 بازي براي اين تيم حضورداشت و بازي در جام يوفا از او يک بازيکن با اهميت و مهم ساخته است. همان‌گونه که هميشه گفتم، برخي مواقع اينکه شاهد جدايي يک بازيکن جوان از تيم خود باشيد دردناک است اما پيدا کردن نقطه ضعف در تيم فعلي بسيار دشوار است. قرار گرفتن در ترکيب تيم اصلي آسان نيست اما حضور در تيمي که نقطه نگاه نزديکي به تيم ما دارد به او کمک کرد تا پيش ما برگردد. حالا او بخت تلاش براي کنار زدن گاگو، گوتي، اسنايدر و فان در فارت را براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي دارد. او ارزش هاي خود را به اثبات رسانده است. مي خواهم امسال شاهد حضور خاوي گارسيا در ترکيب تيم باشم و عملکرد او در طول بازي هاي پيش فصل از نظر من خوب بود. او قدرت فرمان بالايي دارد و در شرايط فوق العاده اي به سر مي برد. به همين خاطر است که او را در کنار ما مي بينيد.

* سال گذشته رئال مادريد شجاعت و قدرت بالايي را با بازيکنان بزرگ خود نشان داد.
اين مساله براي من که سرمربي تيم هستم خوشحال کننده است. توانايي بازيکنان يک مساله است و از طرفي بازيکنان در قالب يک گروه بايد خوب کار کنند. پيروزي تنها چيزي است که ارزش دارد و ما تسليم نخواهيم شد حتي اگر با 9 بازيکن در زمين توپ بزنيم. تيمي که مي خواهد موفق باشد بايد شخصيت داشته باشد.

* آيا خريد جديدي در فصل نقل و انتقالات بهار صورت خواهد گرفت؟
جدايي روبينيو يک نقطه خالي در ترکيب تيم ما به جا گذاشت. در اين باره صحبت هايي کرده ايم و مي دانيم که به دنبال چه چيزي هستيم. جذب بازيکن در فصل بهار آسان نيست اما اگر فرصتي بدست بياوريم تلاش خواهيم کرد تا بازيکني را که بتواند به تيم ما کمک کند جذب کنيم.

* به طور کلي چه احساسي در مورد مساله روبينيو داريد؟
من از بابت جدايي او و چگونگي جدايي اش از تيم بسيار ناراحت هستم. او سال گذشته تا پيش از آسيب ديدگي خود ثابت کرد که چه بازيکن مهمي براي ما است. با وجود اراده او براي جدايي از باشگاه، فکر مي کردم در صورت ماندنش مي توانم دوباره از او استفاده کنم اما در چند هفته گذشته رفتار او به طور آشکاري تغيير کرد و او به شدت خواهان ترک تيم بود. پس از آن، باور من اين بود که کار با او غير ممکن است و پيشنهاد منچستر سيتي هم از نظر مالي بسيار خوب بود. فکر مي کنم در پايان بهترين کار را انجام داديم اما من هنوز اندوهگين هستم چرا که به اعتقاد من، ما همواره با او به خوبي رفتار کرديم. فکر مي کنم باقي ماندن در اينجا بهترين تصميمي بود که او مي توانست بگيرد.

* آيا تمامي شرايط لازم براي آسودگي خاطر شما در کارتان مهيا است؟
بايد بگويم هرگز فکر نمي کردم که در چنين موقعيتي قرار بگيرم. رئيس باشگاه هرگز در مورد ترکيب تيم و اينکه چه بايد بکنم چيزي به من نگفته است. او به ما اجازه مي دهد که کار خودمان را انجام دهيم. من در موقعيت دلخواه خود قرار دارم.

* نخستين ديدار شما با رامون کالدرون چگونه پيش رفت؟
من مي دانستم که همواره نخستين انتخاب او هستم اما باشگاه سرانجام با فابيو کاپلو قرارداد به امضا رساند. با اين وجود، من همواره مي دانستم که او يک روز مرا به عنوان سرمربي انتخاب مي کند.

* آيا با او به خوبي رابطه برقرار مي کنيد؟
او مرا باور دارد و اين مساله کارها را براي من آسان تر مي کند. او همواره از من پشتيباني مي کند. او يک فرد بسيار مهم است و من به او علاقمند هستم. کار کردن با کسي همچون او خوب است چرا که دشواري هاي بسياري در طول فصل وجود دارند. وجود رئيسي که همواره سعي در تشويق کردن و حمايت از شما را دارد بسيار مهم است.

* تمرين هاي آماده سازي بازيکنان توسط والتر دي سالوو هم از اهميت بالايي برخوردار است، اين‌طور نيست؟
در تمام طول فعاليت خود چه به عنوان بازيکن و چه به عنوان سرمربي هرگز کسي را نديده ام که به خوبي او کار کند. از بابت وجود او بسيار خوشحال هستم. ما مي خواهيم در تمامي رقابت ها تلاش کنيم و به طور معمول زماني که بازيکنان براي تيم هاي ملي کشورشان بازي مي کنند بسيار نگران هستيم چرا که کنترل آنها نسبت به آنچه انجام مي دهند را از دست مي دهيم. بازيکنان ما درگير برنامه هاي تمرين فردي هستند. روبن پيش از فصل فوق العاده بود و اين روزها در شرايط بسيار خوبي به سر مي برد. همين مساله در مورد پپه هم صدق مي کند. قالب تيم ما بهتر از اين نمي توانست باشد.

* شما بيش از 28 سال در اسپانيا بوده ايد و براي سه باشگاه بزرگ يعني رئال مادريد، بارسلونا و اتلتيکو مادريد توپ زده ايد. به نظر مي رسد شما همواره با اين کشور ارتباط برقرار مي کنيد. حتي مي توانيد سرود ملي اسپانيا با پيانو بنوازيد. چرا اينطور است؟
اين کار را زماني که به عنوان بازيکن فعاليت مي کردم انجام مي دادم. من به موسيقي کلاسيک علاقه دارم و مي خواستم کمي نوازندگي بياموزم، در نتيجه نواختن پيانو را آموختم. نواختن پيانو به من آرامش مي بخشيد. با اين کار فرزندان خود را مي خواباندم. دوران دلپذيري بود اما ديگر اين کار را نمي کنم.

* بسياري از بازيکنان تيم شما را تحسين مي کنند. گوتي مي خواهد همانند شما بشود و راموس زماني که يک پسربچه بود نام شما را بر روي يکي از توپ هايش نوشته بود. اين موضوع بايد براي شما غرور آفرين باشد.
زماني که به اسپانيا آمدم چيزي شبيه اين مساله پيرامون مدل موهاي من پيش آمد. بچه ها از من تقليد مي کردند و خيلي زود نام من روي پيراهن آنها به چشم مي خورد. در ابتدا نمي دانستم همه اينها چه معنايي دارد چرا که اين مسائل در آلمان رخ نمي دهند. اينجا اسپانيا است. درک مي کنم که در آن زمان راموس، گوتي و ميشل سالگادو مي خواستند مانند من بشوند.

* آيا دلتنگ فوتبال بازي کردن مي شويد؟
در ابتدا عادت کردن به شرايط مربيگري دشوار بود چرا که فوتبال بازي کردن زيباترين چيز در جهان است. افسوس که دوران فوتبال يک بازيکن حرفه اي به اندازه ساير ورزشکاران نيست. به عنوان مثال، بازيکنان گلف در سن 60 سالگي بازنشسته مي شوند. دل من براي شاد کردن تماشاچيان تنگ مي شود. تلاش براي اين کار از روي نيمکت همانند حضور در زمين نيست.

* مردم مي گويند که يک بازيکن خوب معمولاً تبديل به يک مربي خوب مي شود.
نمي دانم، همه نوع مربي وجود دارد. بازيکنان متوسطي هم بوده اند که به مربيان بزرگي مبدل شده اند. مساله چگونه خوب بازي کردن مطرح نيست، بلکه وجود انگيزه، اعتقادهاي فردي، شناخت خوب بازيکنان و چند مساله ديگر سبب وجود يک مربي خوب مي شوند.

* چه کسي الگوي شما بود؟
فرانس بکن بائر. من نزديک مونيخ زندگي مي کردم و در آن زمان بايرن بهترين تيم اروپا بود. چند سال پيش با او بهتر آشنا شدم و ما دوستان بسيار خوبي براي يکديگر شديم. ما نقطه نظرهاي مشترک زيادي داريم. او موفق تر از من بود اما هردو شبيه به هم بوديم.

* در کنار هاکي روي يخ، ساير سرگرمي هاي شما چيست؟
من 20 سال است که گلف بازي مي کنم. اين بازي را در مادريد ياد گرفتم. بسياري از بازيکنان فوتبال گلف بازي مي کنند چرا که اين ورزش آرامش بيشتري به همراه دارد. اين ورزش از نظر فيزيکي به شما فشار وارد نمي کند. من تنيس روي ميز هم بازي مي کنم. به تمام چيزها تا حدودي علاقه دارم.

* دوست داريد به هواداران چه چيزي بگوييد؟
مي خواهم به آنها بگويم پس از تمامي شايعه هايي که در فصل نقل و انتقالات تابستاني امسال به گوش مي رسيد، آنچه تيم به آن نياز دارد اطمينان آنها است. من بر اين باور هستم و اطمينان دارم که در صورت آمادگي بازيکنان ما و آسيب نديدن آنها، ما بهتر از فصل قبل کار خواهيم کرد.

۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سعید خان بازم این آگرو که ازش بدت میاد این هفته هم گل اول تیمش رو زد...دقیقه 8...
این بدبخت اینقدر گل میزنه تا نظرت رو عوض کنه بیاد تو تیم...آخه چه پدر کشتگی با این بدبخت داری سعید جان...
اینم یک بنده خدا که میتونه کنار مسی زوج عالی رو درست کنه...

۱ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
نقل قول
SMS - محمّد - SMS نوشته:

نقل قول
sepehr نوشته:

نقل قول

منظور حسام قرار دادن منبع به صورت لینک بود

مثل : مشاهده لینک

درسته منم همینو گفتم .
نقل قول
سپهر : باشه...

میگی باشه بازم رعایت نمی کنی ؟!!

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱ مهر ۱۳۸۷
پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
جناب حسام خان وقتی منبعش از خودم باشه یعنی کاراش را خودم انجام داده باشم لینک منبع چی رو بدم...؟

۱ مهر ۱۳۸۷
پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هافبك بازي ساز رئال مادريد در آخرين تمرين تيمش از يك بوكسور كتك خورد.
به گزارش یوفا: خوسه ماريا گوتيرس كه در والدبباس زمين اختصاصي رئال مادريد مشغول به تمرين بود از يكي از تماشاگران مشت محكمي دريافت كرد كه باعث بيهوشي موقت او شد.
نيروهاي امنيتي مستقر در والدبباس اين بوكسور اهل آندولوسيا را دستگير كرده اند و اجازه گفت و گوي خبرنگاران با او را صادر نمي كنند
برخي منابع خبري عقيده دارند كه گوتي به خاطر فعاليت هاي غير اخلاقي اخير خود به شدت مورد نفرت مردم جنوب اسپانيا قرار دارد و برخي كارشناسان در نوشته هاي خود اين ماجرا را تصادفي دانسته و عقيده دارند كه ضارب مي خواسته خودش را با اين كار مطرح كند.
گوتي كه به زحمت و با كمك پليس خود را به اتومبيل خود رسانده است تحت معاينات پزشكان قرار گرفت.
مشاهده لینک

۲ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۲,۴۳۷ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۷۱ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۱,۶۴۱ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۹,۷۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۹ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۵۶۰ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۰۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۸۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۹۴۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۵۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!