به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

سلیمی: هیچ کس اسکوچیچ را هو نکرد
نام کاربری: serajo
نام تیم: سویا
پیام: ۱۹۱
عضویت از: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

سلیمی: هیچ کس اسکوچیچ را هو نکرد

علی سلیمی که در دو بازی اخیر با عکس العمل خوبش بارها دروازه فولاد را نجات داد می‌گوید هنوز هم در کورس هستند و چیزی را از دست نداده اند.

دنبال قهرمانی هستیم

اگر ما 3 امتیاز بازی با پیکان را می‌ گرفتیم در جدول سیری صعودی را طی می‌ کردیم با توجه به نتایجی که ما گرفته بودیم بازی با فولاد رقابت تعیین کننده ای بود. متاسفانه نتوانستیم 3 امتیاز را بگیریم. ما اصلا نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. 10 بازیکن جلوی دروازه پیکان قرار داشت ما چطوری می‌ توانستیم با آن شرایط گل بزنیم ولی با این حساب باز هم به دنبال قهرمانی هستیم چون اختلاف زیادی با تیم صدرنشین و تیم های دوم و سوم نداریم.

دنبال بهانه نمی‌ گردیم

من قبول دارم که بازی ما با پیکان کیفیت خوبی نداشت ولی ما می‌ خواستیم ببریم سانتر کنیم 10 نفر جلو می‌ آمدند و نمی‌ شد، می‌ خواستیم اوت دستی بیاندازیم، 5 نفر خودشان را جلوی توپ پرت می‌ کردند. اصلا هیچ جوره نمی‌ شد نفوذ کرد و پیکانی ها تمام راه های نفوذ را بسته بودند، ما به هر طریقی سعی داشتیم به دروازه شان نزدیک شویم. یکی، دو بار هم این کار را انجام دادیم اما متاسفانه به جایی نرسیدیم واقعیت قضیه این است که از طرفی خیلی خسته بودیم در سفر رفت‌وبرگشت به ازبکستان برای بازی با لوکوموتیو 24 ساعت تاخیر داشتیم یعنی 12 ساعت رفت و 12 ساعت برگشت. قطعا این قضیه در بازی تاثیر منفی گذاشت ولی پیکان را باید می‌ بردیم، بنابراین دنبال بهانه نیستیم.

کسب سهمیه با این شرایط حکم قهرمانی را دارد

با توجه به نتایجی که حریفان گرفته اند و بازی های رو در روی ما با تیم های استقلال و نفت قطعا این دو قضیه خیلی تاثیرگذار است اگر دقت کرده باشید همه تیم های مدعی به هم خورده اند. قطعا بازی های پیش رو خیلی تعیین کننده است در ضمن شما شرایط تیم ها را در نظر بگیرید، نفت قربانی را می‌ گذارد بیرون ارسلان گل می‌ زند، ارسلان را می‌ گذارد بیرون قربانی گل می‌ زند. ولی کل تیم ما وقتی می‌ خواهیم 13، 14 بازیکن شویم به سختی این کار را انجام می‌ دهیم اما تا بازی آخر امیدمان را حفظ می‌ کنیم با این وضعیتی که از لحاظ بازیکنی داریم، سهمیه را هم بگیریم حکم قهرمانی را دارد. هر تیم دیگری جز فولاد بود الان معلوم نبود کجای جدول قرار داشت.

از داوری ضرر کردیم

ما هم در آسیا و هم در رقابت های لیگ‌برتر از نحوه قضاوت برخی داورهای ضرر کرده ایم. ما علاوه بر اینکه باید با رقیبانمان بجنگیم باید با داوری هم بجنگیم اینطوری که نمی‌ شود ما از این قضیه قطعا ضرر می‌کنیم. فرق بین ما و باشگاه استقلال چیست که در بازی رو در روی این تیم با پیکان گل سالم پیکان را خطا اعلام می‌ کنند آن وقت در بازی دیروز پنالتی روی مهرداد جماعتی گرفته نمی‌ شود. من فقط یک تقاضا دارم آن هم این است که از داور خواهش می‌ کنم که قضاوت های عادلانه داشته باشند چون بازی های باقیمانده واقعا به سوت های این عزیزان وابسته است. با زدن یک پرچم یا سوت اشتباه زحمات تمام بچه های ما و تماشاگرانی که در شرایط مختلف یعنی وجود گردوخاک، برف و باران آمدند و بازی ما را تماشا کردند، برباد می‌ رود.

بازی موجهی در ازبکستان انجام دادیم

با توجه به اینکه شناخت خوبی از لوکوموتیو تاشکند داشتیم می‌ دانستیم که این تیم قدرتی بازی می‌کند. ما خیلی خوب این تیم را آنالیز کرده بودیم و کادرفنی هم بارها نقاط ضعف و قوت حریف را گوشزد کرده بود ولی بحث خستگی و شرایط میزبانی لوکوموتیو باعث شد ما نتوانیم 3 امتیاز لازم را بگیریم ولی بازی موجهی در زمین حریف انجام دادیم. در مورد بازی با السد هم باید بگویم که ما70 دقیقه بر بازی مسلط بودیم اما موقعیت هایمان استفاده نکردیم و فکر می‌ کنم همین قضیه به حریف جرات داد تا به ما حمله کند. سعی می‌ کنیم جلوی الهلال جبران کنیم چون موفقیت در آسیا علاوه بر فولاد برای کل کشورمان یک پوئن مثبت به حساب می‌ آید و از لحاظ سهمیه ای به درد سال بعد هم می‌خورد.

نشنیدم که علیه اسکوچیچ شعار دهند

در مورد بحثی که مبنی بر شعار دادن هواداران علیه کادرفنی مطرح شده باید بگویم که من تقریبا آخرین نفری بودم که دیروز از زمین بیرون رفتم و هیچ حرفی علیه دهکردی و اسکوچیچ نشنیدم حتی تماشاگرانمان اسکوچیچ را تشویق کردند. تماشاگران اهوازی خیلی فهیم هستند آنها می‌ دانند با چه شرایطی در لیگ بازی می‌ کنیم. تیم هایی مثل سپاهان و استقلال با آن همه مهره 2 امتیاز بیشتر با ما اختلاف ندارند تازه فشارهایی که روی ما هست را تحمل نمی‌ کنند، همه بچه ها در تیم ما زحمت می‌ کشند و هواداران به خوبی این موضوع را می‌ دانند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
پرداخت دو هفته و نیم دستمزد به پرسپولیسی‌ها
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

پرداخت دو هفته و نیم دستمزد به پرسپولیسی‌ها

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: روز گذشته حقوق اعضای تیم به استثنای کادر فنی به مدت دو هفته و نیم به بازیکنان داده شد. از زمانی که سیاسی مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شده بود فقط نیم هفته پرداختی به بازیکنان تعلق گرفته بود اما با تلاش‌های نژاد‌فلاح مجموع واریزی بازیکنان طی این مدت 5 هفته بوده است.

وی در خصوص پرداختی به خارجی‌های پرسپولیس گفت: 3 بازیکن خارجی پرسپولیس یعنی اومانیا، تادو و گابریل روز گذشته نتوانسته بودند این مبلغ را بگیرند اما امروز به حساب آنها پول واریز شده و آنها باید با ارائه گذرنامه‌ خود به بانک رفته و پول خود را به دلار دریافت کنند.

قدوسی در رابطه با مذاکرات باشگاه با اسپانسر قبلی یعنی بهنام‌پیشرو کیش گفت: مذاکرات در حال نهایی شدن است و به زودی قرارداد امضا می‌شود و در صورت نهایی شدن پرداختی‌های بیشتری به بازیکنان پرداخت می‌شود. این شرکت به صورت نیمه‌رسمی از چند هفته گذشته کار خود را آغاز کرده و کمک‌هایی در تیم داشته آنها پیش از این بالغ بر 11 میلیارد تومان به باشگاه کمک کرده بودند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
استقلال صدرنشین، پایین‌تر از استقلال دور رفت
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

استقلال صدرنشین، پایین‌تر از استقلال دور رفت

آبی پوشان که در نیم فصل اول با 18 امتیاز، 15 گل زده و 6 گل خورده از هر حیث آمار خوبی کسب کرده بود، در نیم فصل دوم صاحب 17 امتیاز و 10 گل زده در ازای 5 گل خورده شده است.

استقلال دور برگشت نسبت به دور رفت در تعداد بازی های مشابه صاحب خط دفاع بهتر است وبدون شکست هم مانده است، این در حالی است که در دور رفت امتیازات و تعداد گل های زده آبی پوشان بهتر بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
پرسپولیس در لیگ درخشان نیست
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

پرسپولیس در لیگ درخشان نیست

پرسپولیس علیرغم کسب نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا با بازگشت به لیگ برتر در برابر تراکتورسازی شکست دیگر را متحمل شد تا تیره روزی‌های شاگردان درخشان در لیگ ادامه داشته باشد.

بدترین روزهای پرسپولیس در 7 بازی گذشته این تیم در لیگ برتر رقم خورده است و شاگردان حمید درخشان هم در این دیدارها عملکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش گذاشته‌اند و تنها یک پیروزی کسب کردند و تنها ۴ امتیاز اندوخته است که برای تیمی مثل پرسپولیس در حد یک فاجعه است.

شاگردان حمید درخشان در این ۷ بازی ۵ دیدار را باخته و تنها موفق شد پدیده را شکست دهد و مقابل صبای قم به تساوی بدون گل برسد تا عملکرد کاملا متفاوت در لیگ قهرمانان آسیا از خود به جا بگذارند. حمید درخشان در لیگ قهرمانان آسیا در ۲ بازی ۶ امتیاز به دست آوردند و شاید دلیل ابقای درخشان همین نتایج آسیایی باشد وگرنه علی دایی سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ۷ بازی که هدایت این تیم را بر عهده داشت به دلیل کسب ۸ امتیاز از سمتش برکنار شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
روشن: منصوریان بی شیله و پیله است
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

روشن: منصوریان بی شیله و پیله است

روشن در مورد بازی های منصوریان و قلعه‌نویی زمانی که فوتبال بازی می‌ کردند گفت: من بازی های قلعه‌نویی را ندیدم. او در شاهین بازی می‌ کرد و زمانی هم که به استقلال رفت من در ایران حضور نداشتم. اما منصوریان هم فوتبالیست بسیار خوبی بود و هم بچه خیلی خونگرمی بود. کمتر کسی را می‌ توانستید پیدا کنید که از منصوریان خوشش نیاید. البته سطح فنی او هم در حد قابل قبولی بود.

او در مورد تفاوت مربیگری این دو نفر هم می‌ گوید: قلعه‌نویی دوست دارد در جایی مربیگری کند که پر از ستاره باشد، تیمش بزرگ باشد و البته 40، 50 میلیارد تومان هم خرج ستاره گرفتن شود. او در هر جا که می‌رود 7، 8 بازیکن خودش را آنجا می‌ برد و البته ترفندهایی دارد که می‌ تواند از طریق آن نتیجه بگیرد. این چیزی است که قلعه‌نویی استاد آن است و با داشتن لیدر در هر تیمی که می‌ رود شرایط را به نفع خودش می‌کند. فکر می‌کنم قلعه‌نویی از نظر فنی چیزی ندارد.

پیشکسوت استقلال ادامه می‌ دهد: اما منصوریان برعکس قلعه‌نویی است او روی توانایی های فنی اش حساب می‌ کند و سعی می‌ کند هر روز این توانایی ها را بالا ببرد و البته آدم بی شیله و پیله ای است. او همینی است که در زمین مسابقه می‌ بینید و نیازی ندارد با کسی لابی کند یا کار ویژه ای برای برنده شدن انجام بدهد. او روی توان بازیکنانش حساب می‌ کند.

روشن در مورد نتیجه بازی روز پنجشنبه استقلال برای نفت‌تهران هم می‌گوید: این بازی تقابل جوان ها با باتجربه هاست. من فکر می‌ کنم در شرایط عادی همیشه جوان ها موفق تر از باتجربه ها هستند و اگر نفت‌تهران گل اول را بزند، می‌ تواند کار را تمام کند. اما اگر نفت‌تهران چند موقعیت خراب کند، آنجاست که بازیکنان باتجربه استقلال می‌ توانند خودشان را نشان دهند. البته به شرطی که بتوانند 90 دقیقه پا به پای جوان های نفت‌تهران بدوند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
عنایتی: یاد گل پینگ پنگی به پرسپولیس به خیر
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

رضا عنایتی می‌گوید بهترین خاطره اش از علیرضا منصوریان گلی بود که در دربی 58 به صورت پینگ پونگی و با کمک او به پرسپولیس زد.

بازی با نفت یادآور خاطرات خوبم از منصوریان است
یادم نمی‌رود آن روزها که در استقلال با منصوریان با هم همبازی بودیم. برای من هم جذاب است که قرار است روز پنجشنبه برابر هم تیمی سابقم به میدان بروم وواقعا از این موضوع هیجان زده هستم. این زیبایی فوتبال است که روزی باید روبه‌روی هم بازی قدیمی ات قرار بگیری. البته نفت فقط منصوریان را ندارد، محمد خرمگاه عزیز هم در آن مربیگری می‌کند و واقعا این ها زیبایی فوتبال است که متاسفانه در فوتبالمان به حاشیه تبدیل شده است.

اولین روزی که به استقلال آمدم
علیرضا منصوریان به معنای واقعی کلمه دوست داشتنی، خونگرم و البته محبوب. واقعا من تنها چیزی که از ایشان یادم است این است که روزی که به استقلال آمدم علیرضا منصوریان به همراه سایر بزرگترهای تیم مثل محمود فکری و محمد خرمگاه خیلی به من کمک کردند. ویژگی آن تیم بزرگترهای با معرفتش بودند چون شما می‌ دانید وقتی بزرگان تیم به بازیکنان جوان کمک می‌ کنند، آن بازیکن می‌ تواند خیلی خوب و البته زود با شرایط هماهنگ شود.

من کجا و منصوریان کجا
یادم هست که آن روزهایی که به استقلال آمدم منصوریان هم بازیکن تاثیرگذاری بود و هم خیلی در بین هواداران محبوب بود. در آن زمان من همیشه با خودم می‌ گفتم که من کجا و علیرضا منصوریان کجا، من کجا و بازیکنی که این همه بازی ملی دارد کجا. واقعا در آن زمان خیلی دوست داشتم روزی مثل علیرضا منصوریان محبوب شوم.

بهترین خاطره با منصوریان
بهترین خاطره ام با منصوریان مربوط به لیگ چهارم می‌ شود که ما با نتیجه 3 بر 2 پرسپولیس را شکست دادیم و من اولین گلم را در دربی زدم. حتما یادتان هست منصوریان خواست شوت بزند توپ به پایش نگرفت، سیاوش اکبرپور آمد هد بزند باز هم توپ به سرش نگرفت و توپ روی سر من آمد و توانستم برخلاف جهت حرکت محمد محمدی توپ را وارد دروازه کنم. این بهترین خاطره من با علیرضا منصوریان در یک بازی بود.این یک گل پینگ پونگی بود.

هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند
آن بازی که علیرضا منصوریان به اشتباه با پشت سر توپ را به محسن خلیلی رساند و او گل مساوی را زد، باید به حساب اتفاقات گذاشت. نباید گفت منصوریان سوتی داده چون هر کسی ممکن است در دوران فوتبالش اشتباه کند.

می‌ دانم منصوریان چقدر سختی می‌ کشد
به خوبی می‌ دانم منصوریان برای بازی روز پنجشنبه چه حالی دارد. برای او خیلی سخت است که باید روبه‌روی تیمی که خیلی آن را دوست داشته، بازی کند. من خودم در آن 4، 5 سال که از استقلال دور بودم هر وقت که با استقلال بازی داشتم کلافه بودم و اعصابم خورد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

رضا عنایتی می‌گوید بهترین خاطره اش از علیرضا منصوریان گلی بود که در دربی 58 به صورت پینگ پونگی و با کمک او به پرسپولیس زد.

بازی با نفت یادآور خاطرات خوبم از منصوریان است
یادم نمی‌رود آن روزها که در استقلال با منصوریان با هم همبازی بودیم. برای من هم جذاب است که قرار است روز پنجشنبه برابر هم تیمی سابقم به میدان بروم وواقعا از این موضوع هیجان زده هستم. این زیبایی فوتبال است که روزی باید روبه‌روی هم بازی قدیمی ات قرار بگیری. البته نفت فقط منصوریان را ندارد، محمد خرمگاه عزیز هم در آن مربیگری می‌کند و واقعا این ها زیبایی فوتبال است که متاسفانه در فوتبالمان به حاشیه تبدیل شده است.

اولین روزی که به استقلال آمدم
علیرضا منصوریان به معنای واقعی کلمه دوست داشتنی، خونگرم و البته محبوب. واقعا من تنها چیزی که از ایشان یادم است این است که روزی که به استقلال آمدم علیرضا منصوریان به همراه سایر بزرگترهای تیم مثل محمود فکری و محمد خرمگاه خیلی به من کمک کردند. ویژگی آن تیم بزرگترهای با معرفتش بودند چون شما می‌ دانید وقتی بزرگان تیم به بازیکنان جوان کمک می‌ کنند، آن بازیکن می‌ تواند خیلی خوب و البته زود با شرایط هماهنگ شود.

من کجا و منصوریان کجا
یادم هست که آن روزهایی که به استقلال آمدم منصوریان هم بازیکن تاثیرگذاری بود و هم خیلی در بین هواداران محبوب بود. در آن زمان من همیشه با خودم می‌ گفتم که من کجا و علیرضا منصوریان کجا، من کجا و بازیکنی که این همه بازی ملی دارد کجا. واقعا در آن زمان خیلی دوست داشتم روزی مثل علیرضا منصوریان محبوب شوم.

بهترین خاطره با منصوریان
بهترین خاطره ام با منصوریان مربوط به لیگ چهارم می‌ شود که ما با نتیجه 3 بر 2 پرسپولیس را شکست دادیم و من اولین گلم را در دربی زدم. حتما یادتان هست منصوریان خواست شوت بزند توپ به پایش نگرفت، سیاوش اکبرپور آمد هد بزند باز هم توپ به سرش نگرفت و توپ روی سر من آمد و توانستم برخلاف جهت حرکت محمد محمدی توپ را وارد دروازه کنم. این بهترین خاطره من با علیرضا منصوریان در یک بازی بود.این یک گل پینگ پونگی بود.

هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند
آن بازی که علیرضا منصوریان به اشتباه با پشت سر توپ را به محسن خلیلی رساند و او گل مساوی را زد، باید به حساب اتفاقات گذاشت. نباید گفت منصوریان سوتی داده چون هر کسی ممکن است در دوران فوتبالش اشتباه کند.

می‌ دانم منصوریان چقدر سختی می‌ کشد
به خوبی می‌ دانم منصوریان برای بازی روز پنجشنبه چه حالی دارد. برای او خیلی سخت است که باید روبه‌روی تیمی که خیلی آن را دوست داشته، بازی کند. من خودم در آن 4، 5 سال که از استقلال دور بودم هر وقت که با استقلال بازی داشتم کلافه بودم و اعصابم خورد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
خادم: مشکل خریداران فقط مالی نیست
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

خادم: مشکل خریداران فقط مالی نیست

امیررضا خادم در این باره گفت: مشکل اصلی استقلال و پرسپولیس برای اینکه به فروش نرسیده اند فقط مشکلات مالی نیست بلکه کسانی که می‌ خواهند مالکیت دو باشگاه را خریداری کنند، مشکلات دیگری هم سر راه دارند. مشکلاتی مثل بدهی ها و یا انتقال ساختمان باشگاه و زمین تمرین به آنها که شما می دانید کار زمانبری است.

او ادامه داد: شما به یک نکته توجه کنید، اگر یک باشگاه فقط یک پرونده حقوقی داشته باشد ممکن است سال ها درگیر آن بشود. چه برسد به اینکه 2 باشگاه چندین پرونده دارند و به همین دلیل قطعا این موضوع در خریدارانی که می‌ خواهند پا پیش بگذارند تاثیر می‌ گذارد.

معاون پارلمانی وزیر ورزش ادعا می‌ کند که هیچ شرکتی با این شرایط به فروش نمی‌ رسد: شما ببینید که هر شرکتی که قرار است در مزایده به فروش برسد، باید شرایط طبیعی داشته باشد و میزان دقیق بدهی ها و ترازهای مالی آنها مشخص باشد. اما در باشگاهی مثل استقلال و پرسپولیس هیچ چیز سر جای خودش نیست و شاید یکی از دلایل اینکه خریداران جلو نیامده اند همین باشد.

خادم در پاسخ به این سوال که چرا وزارت ورزش شرایط را برای واگذاری دو باشگاه مهیا نکرده هم گفت: در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دستور موکد داده شده که باید در سال 93 به فروش برسد. شما حق بدهید که ما در یک سال نمی‌ توانستیم برای مساعد کردن اوضاع معجزه کنیم و در همین زمان کوتاه هر کاری از دستمان برمی آمد انجام دادیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
درودگر: روی هوا عباس‌زاده را محروم کرده بودند؟
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

درودگر: روی هوا عباس‌زاده را محروم کرده بودند؟

صادق درودگر در مورد تعلیق رأی محرومیت محمد عباس‌زاده به خاطر شکایت نساجی گفت: آقای دهمیانی از اعضای کمیته انضباطی مصاحبه کردند و گفتند نساجی باید مستندات خود را ارائه کند من وقتی این حرف‌ها را خواندم تعجب کردم اگر ما مستنداتی نداشتیم محمد عباس‌زاده چگونه در رأی اولیه کمیته انضباطی محروم شده است. آیا روی هوا این بازیکن را محروم کرده‌اند؟

وی افزود: کمیته انضباطی چرا برخورد دوگانه می‌کند؟ سینا دست‌نشان بازیکن ما به دلیل آنکه به باشگاه شهرداری اراک بدهی داشت و چک پدرش برگشت خورده بود جلوی بازی این بازیکن را برای نساجی گرفتند و تا زمانی که ما پول و چک برای دهمیانی نبردیم اجازه بازی این بازیکن را به ما ندادند اما اکنون برای محمد عباس‌زاده می‌گویند باید مستندات بیاوریم خب رأی اولیه بر چه اساسی صادر شده بود که او محروم شده است.

مدیرعامل نساجی تصریح کرد: من هنوز به کمیته انضباطی رفتم اما کسی در آنجا حضور نداشت خدمت اسدی دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال رسیدم من از ایشان می‌خواهم که مقابل بی‌عدالتی بایستد و باشگاه‌هایی که ارتباطاتی با فدراسیون و وزارت ورزش ندارند را هم مثل بقیه به یک چشم نگاه کنند. روز گذشته کمیته انضباطی به ما نامه زده که مستندات ارائه کنیم و امروز اعلام می‌شود که عباس‌زاده محرومیت‌اش تعلیق شده است این رأی به دور از اخلاق فوتبالی است. از دبیر فدراسیون فوتبال می‌خواهم که در این مسئله دخالت کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۳
پروین: باید از اعتبار پرسپولیس در لیگ دفاع شود
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

پروین: باید از اعتبار پرسپولیس در لیگ دفاع شود

علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره دعوت محمدحسین نژادفلاح از او برای سفر به عربستان اظهار داشت: آقای نژادفلاح تماس گرفت و بنده را برای سفر به عربستان و همراهی تیم در این سفر ورزشی و معنوی دعوت کرد. از توجه ایشان به پیشکسوتان و بنده کمال تشکر را دارم. ممنونم که آقای نژادفلاح به فکر پیشکسوتان است و ما را هم برای این سفر دعوت کرد اما متأسفانه به دلیل مسائل کاری در روزهای پایانی سال و برنامه‌ریزی‌های قبلی نمی‌توانم پرسپولیس را در سفر به عربستان همراهی کنم. از آقای نژادفلاح تشکر کردم و این موضوع را به اطلاع ایشان رساندم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: این کاش می‌توانستم تیم محبوبم را در این سفر همراهی کنم و علاوه بر بودن در کنار تیم، توفیق زیارت خانه خدا بار دیگر نصیبم می‌شد. از همه اعضای تیم و کاروان اعزامی التماس دعا دارم و امیدوارم پرسپولیس با دست پر و سربلندی به ایران برگردد.

پروین با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحال‌کننده بود که پرسپولیس با دو برد متوالی مقابل لخویا و بنیادکار و برتری مقابل پدیده از بحران خارج شد و همه را به آینده امیدوار کرد. الان پرسپولیس بهترین امتیازات را در آسیا کسب کرده و بهترین نماینده فوتبال ایران بوده است. این خوشحال‌کننده است و امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و پرسپولیس بتواند با موفقیت بازی‌های بعدی را به پایان برساند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدوارم بازی‌های لیگ جدی گرفته شود، چون مهم است که تیم با کسب حداکثر امتیازات در بازی‌های بعدی جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی داشته و از اعتبار پرسپولیس دفاع شود. البته می‌دانم که بازی‌های متوالی خارج از خانه در لیگ و آسیا خستگی را به تیم تحمیل می‌کند و این کار را سخت خواهد کرد اما باید با این شرایط کنار آمده و به فکر کسب نتایج بود. برای پرسپولیس در بازی فردا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که مربیان و بازیکنان با کسب دو نتیجه مطلوب بازی با نفت مسجد سلیمان و النصر عربستان، عیدی خوبی به هواداران بدهند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۶,۳۳۵ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۳۶ بازدید
۱۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۴,۹۶۵ بازدید
۱۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۲۷۷ بازدید
۲۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۰۵ بازدید
۲۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۴ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۲۳۳ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۸۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۰۴۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۸۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!