به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطی با ناظرین بخش!
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میهمان خدا نوشته:

نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
حامد نوشته:

کمیل جان مجری زوری دیده بودیم اما صندلی داغ زوری دیگه ندیده بودیم

یعنی من توی ماه رمضان با دهن روزه باید بشینم سوال جواب بدم تو اصلا دلت میاد

پ.ن:یک پیشنهاد سازنده: توی ماه مبارک رمضان تاپیک صندلی داغ رو ببندین

خوب بايد عرض كنم اينجا حرف رو زور همايوني ميزنه
به من ارتباطي نداره نوبت شما افتاده تو ماه مبارك رمضان
ميتونيد برنامه ريزي كنيد كه موقع سحر به سوالات پاسخ بديد يا زماني هايي كه روزه نيستيد
جناب مدير انجمن تاكيد كردن شما روي صندلي بشيني

پ.ن
تاپيك رو نميبنيديم

حامد جون اینجا دیگه حرف حرف همایونیه.
پسر خوبی باش و گوش بده.

حسام جون همین الان نوبت صندلی من کلی متقاضی داره

از درخواست کننده های عزیز میخوام که درخواستاشون رو به ناظر این بخش ارائه کنن تا دوستان از همایونیشون دست بکشن

۹ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حامد نوشته:

حسام جون همین الان نوبت صندلی من کلی متقاضی داره

از درخواست کننده های عزیز میخوام که درخواستاشون رو به ناظر این بخش ارائه کنن تا دوستان از همایونیشون دست بکشن

دوستان از وقتی فهمیدن تو قراره رو صندلی بشینی انصراف هم دادن تا زود تر نوبت تو بشه.

۹ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: farzane.6
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی.
- پرسپولیس
- المان
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونستم این پستو باید کدوم تاپیک بدم.
فقط خواستم یه پیشنهاد بدم واسه تاپیک صندلی داغو
اینکه هر کسی که انتخاب میشه واسه صندلی داغ وقتی تموم شد همون شخص اسم سه نفر دیگه رو بده و بین اونا یه رای گیری بزارن تا بچه ها خودشون نفر بعدی رو انتخاب کنن.همین

دل به دریا میزنم در قیل و قال زندگی
خسته از پژمردنم پشت خیال زندگی
در اتاق فکر من ایینه تابوتم شده
در نبردم,در کما,با احتمال زندگی...
۱۹ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
farzane نوشته:

نمیدونستم این پستو باید کدوم تاپیک بدم.
فقط خواستم یه پیشنهاد بدم واسه تاپیک صندلی داغو
اینکه هر کسی که انتخاب میشه واسه صندلی داغ وقتی تموم شد همون شخص اسم سه نفر دیگه رو بده و بین اونا یه رای گیری بزارن تا بچه ها خودشون نفر بعدی رو انتخاب کنن.همین

خوب اينجوري يه مشكلي هست
اونم اينكه ممكنه اون طرفي كه انتخاب ميشه مايل به نشستن نباشه يا اينكه وقتشو نداشته باشه

بعد خيلي ها ممكنه علاقه داشته باشن روي صندلي بشdنن ولي ممكنه هيچ وقت انتخاب نشن!
اينجوري عدالت رعايت نميشه
همين الان به نطرl شيوه بهتري داريم كه هر كي مايله درخواست ميده و ثبت نام ميكنه و هر وقت نوبتش شد روي صندلي ميشه

ليست كانديد هاي صندلي داغ

۱۹ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: farzane.6
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی.
- پرسپولیس
- المان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
كميل نوشته:

خوب اينجوري يه مشكلي هست
اونم اينكه ممكنه اون طرفي كه انتخاب ميشه مايل به نشستن نباشه يا اينكه وقتشو نداشته باشه

اون مشکلی که میگی پیش نمیاد.واسه اینکه از قبل با اون فرد در مورد نشستن حرف میزنه و اگر موافق بود اسمشو میده نه الکی.
البته اون روش شمام خوبه ولی این جوری جالب تره از نظر من.

۱۹ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب ادامه بحثصندلی داغ.

نقل قول
نظر شخصیمو اگه میخوای بدونی اینه که کمیل و حسام و حامد صندلی رو خز کردن و خرابش کردن.

کیاوش جون دقت کنی من 3 دوره سوال داره از همه همونا رو میپرسم فقط این دوره حامد فرق داشت که نامرد پیچوند و جواب هم نداد.

ولی در کل منم موافقم.

۲۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
میهمان خدا نوشته:

خب ادامه بحثصندلی داغ.

نقل قول
نظر شخصیمو اگه میخوای بدونی اینه که کمیل و حسام و حامد صندلی رو خز کردن و خرابش کردن.

کیاوش جون دقت کنی من 3 دوره سوال داره از همه همونا رو میپرسم فقط این دوره حامد فرق داشت که نامرد پیچوند و جواب هم نداد.

ولی در کل منم موافقم.

دااش گل من،من میگم شمایی که 300 تا 300 تا میپرسی واسه خاطر شوخی کلا حس صندلی رو بین خودت و کمیل و حامد تقسیم میکنی.
خودت تو دلت میخندی ولی ملت وختی میبینن 300 تا سوال پرسیدن از شخص مورد نظر،خب؟،دیگه با اون شور و شوق که سوال نمیپرسن دااش من

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پ.ن: كاملآ به وجود تاپيك ارتباط با ناظرين مباحث ازاد واقفم كميل جان! اما اينجا رو براي طرح اين نوشته بهتر ديدم!

قوانين براي همه يكسانه(ارسال خذف ميشه)
ولي ما موظف به پاسخگويي هستيم!
نقل قول
اينجوري كه من ميبينم قديمي هاي سايت همه ميان چند تا سوال ميپرسن..و مطمئنم واقعآ ميخوان جواب اون سري سوالشون رو داشته باشن!
نميدونم شايد واسه شما هم مهمه كه حامد تعداد contact هاش چند تاست...
نميدونم واقعآ با اين سيستم باز هم كسي كه ميشينه رو صندلي شاد ميشه يا نه!
به قول محمد كيلويي نپرسيد!
نميدونم...شايد من اشتباه ميگم

شما نميتوني تايين كني كي چه سوالي برسه
كسي كه روي صندلي ميشينه موظفه به هر سوالي(بجز سوالاتي كه به مسائل شخصي مربوط ميشه يا اينكه جواب دادنش باعث به وجود امدن مشكل ميشه) پاسخ بده
شايد براي يه نفر واقعا تعداد پيام شخصي يه نفر ديگه مهم باشه و براي يه نفر ديگه نحوه اشنايي با سايت
پس نوع سوال كردن هر كس به خودش مربوط ميشه و من هيچ كس رو به خاطر سوالاتش باز خواست نميكنم
و هر كس سوال ميپرسه خودش جواب ميگيره و بقيه هم هر سوالي داشته باشن ميان و ميپرسن و پاسخ ميگيرن و اونجوري كه دوست دارن و عشق ميكنن جواب ميگرن و سوال ميپرسن!
نقل قول

والا من يادمه اون موقع منم به عنوان اسپمر سايت تو جلسه شركت كردم(منظورم اينه سمتي نداشتم!)..قرار شد هر نفر 10 تا بپرسه فكر كنم...
اما اونم واكنشي بود در برابر جو جديد اون موقع سايت!كه فكر نكنم به خوبي بتونه جواب بده! مشكل تو فلسفه سوال پرسيدنه!

هنوز هم هست ولي اين به صلاح ديد من برميگرده كه چقدر پرسيده بشه
و مديران سايت اينقدر براي من ارزش قائل بودن كه بهم اجازه تايين كردن قوانين مورد نظر با صلاح ديدم خودم رو بدن!
قوانين براي عموم يكسانه همون 20 سوال اينو من تايين ميكنم و ديگه حوصله بحث كردنشو ندارم چون بارها گفتم و ديدم وققتي سقف سوالات مياد پايين لايي بازي بيشتر ميشه و درد سر من هم بيشتر يعني بايد بشينم سوالاتو هر روز ويرايش كنم بعد به ده نفر پاسخ بدم كه چرا سوالاتشون ويرايش شد بعد ازم دلگير ميشن حداقل چرا سوالاتي كه حذف كردي رو برامون نفرستادي!
سر كه درد نميكنه دستمال نميبندن

وقتي تعداد سوالات 15 تا بود(زماني كه من با سجاد تاپيك رو اداره ميكردم و بعدش كه به صورت تكي اداره كردم) هر روز بايد كلي سوال ويرايش ميكردم چون كارابران به اسم سوال 1 60 تا سوال ميپرسن
وقتي كاربر پتانسيل سوال پرسيدن داره و كسي كه نشسته پتانسيل جواب دادن چرا بايد جلوشو بگيريم؟؟

و براي حسن ختام ميگم(چون قبلا هم چند بار مطرح شده) سقف سوالات 20 تا هستش
نقل قول

درست میگی مهبد جان
دیگه اون حال و هوا رو نداره

نميدونم چي بگم!
ولي تمام كاربرا روال عاديشونو طي كردنو هركسي فقط بيست تا سوال خودشو پرسيد و اين موضوع فقط تو صندلي حامد و حسام بود و هيچ عموميتي نداره!
و اين يه شوخي بود كه با رضايت كاربر كه رو صندلي ميشينه به علاوه رضايت مدير انجمن صورت گرفته
حالا ديگه نميدونم بقيه چرا ناراضين البته فكر كنم به خاطر كمبود سوال باشه (كه بازم ميگم فقط تو صندلي حامد و حسام بود)

نقل قول
دااش گل من،من میگم شمایی که 300 تا 300 تا میپرسی واسه خاطر شوخی کلا حس صندلی رو بین خودت و کمیل و حامد تقسیم میکنی.

البته فرق زيادي نداره
چون اون بالاخره اون 300 تا رو ميپرسه من خودم تو صندلي حامد فقط دوبار جدي سوال پرسيدم
حالا اگه يه جا نميپرسيدم تو 10 تا ارسال ميپرسيدم يا تو 15 تا در طي 7 روز
چيزي كه مشخصه اينه كه فقط صندلي حامد و حسام به اين شكل بود و در كل من حس نكردم كه براي بقيه ايجاد مشكل بزرگي رو بكنه
براي دور مدير هم من فقط به شوخي چنين موضوعي رو مطرح كردم چون هم من هم حامد و هم حسام با خبر هستيم كه مدير سرش شلوغه و وقت جواب دادن نداره
پس اين بحث همين جا تمومه

۲۳ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

چرا ندانسته حرف میزنی مرد مومن من دارم جوابا رو تکمیل میکنم که یک دفعه ابعاد صفحه رو به هم بریزم

به اون سوالا به زودی جواب میدم

نقل قول
دااش گل من،من میگم شمایی که 300 تا 300 تا میپرسی واسه خاطر شوخی کلا حس صندلی رو بین خودت و کمیل و حامد تقسیم میکنی. خودت تو دلت میخندی ولی ملت وختی میبینن 300 تا سوال پرسیدن از شخص مورد نظر،خب؟،دیگه با اون شور و شوق که سوال نمیپرسن دااش من

البته همونطور که کمیل گفت پرسیدن بیش از 20 سوال با رضایت طرفین بوده؛ ولی بعید میدونم دیگه بخواد صندلی داغ رو از اون شور و اشتیاق در بیاره . هر کسی سوالای شخصی خودش رو میپرسه

پ.ن: کمیل میشه از این به بعد قبل از شروع نوبت یکی ازش بپرسی که اجازه میده بالای 20 تا ازش بپرسن یا نه! اگر قبول کرد توی دورش اعلام کن که هر کی دوست داره تعداد بالا بپرسه

۲۳ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پ.ن: کمیل میشه از این به بعد قبل از شروع نوبت یکی ازش بپرسی که اجازه میده بالای 20 تا ازش بپرسن یا نه! اگر قبول کرد توی دورش اعلام کن که هر کی دوست داره تعداد بالا بپرسه

اينم يه پيشنهاد بسيار جالبي بود و حتما روش فكر ميكنم
چون من خودم بيشتر با صندلي اشنايي دارم ميدونم بعضي كاربرا وقت كمتري دارن و بعضي ها بيشتر و اين يه پيشنهاد فوق العادست كه بتونيم تعداد سوالات رو بستگي به شرايط فرد تغيير بديم

۲۳ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۲۴۵ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۸۹ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۱۹۹ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۷۱۱ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۰۹ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۰۴ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۸۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!