به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بایرن 4 - 3 اسپانیول
اولین برد خانگی با مربی جدید.
شب گذشته بایرن اولین بازی خانگی خود را با مربی جدید خود در حالی برگذار کرد که با وجود نتایج ضعیف تیم در نیم فصل دوم هواداران پر شور این تیم ورزشگاه را پر کرده بودند.
مثل بازی های قبل بازی در آغاز در اختیار بایرن بود، این بار باوارایی ها مزد بازی خب خود را خیلی زود گرفتند و در دقیقه 14 کاپیتان مولر سانتر بنزما را با ضربه سری زیبا به تور دروازه اسپانیول چسباند.
بعد از گل اول اسپانیول برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار گرفت و این روبینیو بود که نگذاشت شادی بایرنی ها زیاد دوام داشته باشد و 4 دقیقه بعد در دقیقه 18 بازی را به تساوی کشاند.
اسپانیول به بازی خوب خود ادامه داد تا در دقیقه 22 باز هم دروازه بایرن توسط روبینیو باز شود و او پاس زیبای پابلو هرناندز را به گل دوم اسپانیول تبدیل کرد.
بعد از این گل بار دیگر بایرنی ها بازی را در اختیار گرفتند و 6 دقیقه بعد باز هم مولر بود که سانتر زودزاک را با ضربه روی پای خود به گل دوم بایرن تبدیل کرد.
بایرنی ها دست بردار نبودند و این بار بنزما بود که در دقیقه 36 پاس عمقی زیبای اوزیل را به گل تبدیل کرد تا بار دیگر بایرن پیش بیفتد.
در ادامه نیمه اول هر دو تیم با احتیاط بیشتری بازی کردند تا نیمه اول 3 بر 2 به نفع بایرن تمام شود.
در آغاز نیمه دوم اسپانیول طوفانی شروع کرد و چند حمله خوب داشت که کم دقتی مهاجمان و واکنش های خوب یوریس مانع گل زدن آنها شد.
حملات اسپانیول ادامه داشت تا دقیقه 69 که ضربه کات دار زیبای مارین که به عنوان یار جانشین وارد زمین شده بود وارد دروازه اسپانیول شد، بعد از این گل بایرن دوباره بازی را در دست گرفت و همین باعث شد مثل بازی های قبل روی ضد حملات تیم رقیب گل بخورد و این بار هونتلار بود که در دقیقه 83 دروازه بایرن را باز کرد.
در ادامه هر دو تیم هر چه زدند به در بسته خوردند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

گزارش تصویری:

گل اول بازی توسط مولر

گل دوم بازی توسط روبینیو

گل سوم بازی توسط روبینیو

گل چهارم بازی توسط مولر

گل پنجم بازی توسط بنزما

گل ششم بازی توسط مارکو مارین

گل هفتم بازی توسط هونتلار

کنفرانس مطبوعاتی:

مصاحبه با سر مربی بایرن:

خیلی خوب بودیم، خدا را شکر این بار مزد بازی خوبمان را گرفتیم.
یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته ضمن تقدیر از بازیکنان خود گفت، خیلی خوب بودیم و خدا را شکر این بار مزد بازی خوبمان را گرفتیم.
اسپانیول تیم خیلی خوبی ست و این را میتوانید از نتایج عالی این تیم در نیم فصل دوم ببینید.
خوشبختانه توانستیم با یک بازی منطقی این تیم را شکست دهیم.
امیدوارم روز به روز با بایرن پیشرفت کنیم.
فقط هنوز هم روی ضد حملات کمی ضعف داریم که امیدوارم به زودی آن هم برطرف شود.
و از هواداران هم تشکر میکنم که با وجود نتایج ضعیف در نیم فصل دوم اینگونه ما را حمایت کردند.
افتخار میکنم که در بایرن کار میکنم.

مصاحبه با مدیر باشگاه:
این برد شیرین تقدیم به هواداران.
حسام بخشی در مصاحبه با خبرنگار کیکر گفت، بگذارید اول این برد را تقدیم کنم به هوادارانی که در سخت ترین شرایط نیز ما را تنها نمیگذارند.
برد خوبی بود، خوشحالم که یورگن کلوپ جواب اعتماد ما را داد امیدوارم این برد ها ادامه داشته باشد.
وی در جواب خبرنگار ما مبنی بر اتفاقاتی که اخیرا در لیگ افتاده مثل پیشنهاد های فالکائو در این وقت فصل و جریانات مربی جدید ویارئال گفت، در مورد پیشنهاداتی که برای فالکائو به دوست عزیز و برادرم محمدرضا جان داده میشود حرفی ندارم بزنم، واقعا تعجب میکنم از مربیان مدیرانی حرفه ای که میخواهند روند گل زنی یک ستاره را با این حاشیه ها متوقف کنند، میخواهم به این مدیران بگویم بگذارید فالکائو روی بازی های خود تمرکز کند زمان نقل و انتقالات وقت برای این صحبت ها زیاد است.
و در مورد مربی ویارئال، همان طور که قبلا گفتم میدانستم که مربی جدید این تیم کیست و دوست عزیزم حسین جان بعد از مشورت با من هاگل را برای هدایت تیم انتخاب کرد، ولی من میخواهم یک نصیحت به حسین عزیز بکنم آن هم این است که با این تهدید ها هیچ چیز درست نمیشود، اینجا لیگ ایران نیست که با نتیجه نگرفتن در 2 بازی مربی را عوض کنند، باید به مربی وقت و آرامش داد تا بتواند روی بازی ها تمرکز کند.

۲۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

تیترها:
مصاحبه اختصاصی هایبوری با رادامل فالکائو
مصاحبه ی اختصاصی هایبوری با ماریو گوتزه
مصاحبه اختصاصی هایبوری با لوییز سوارس
مصاحبه اختصاصی هایبوری با ویتور پریرا دستیار اول باشگاه آرسنال
پوستر رادامل فالکائو

فالکائو:از حضور در آرسنال راضی ام.اما فصل بعد را در لیون هستم.

رادامل فالکائو امروز را مهمان دفتر ما بود تا با او مصاحبه ای داشته باشیم.این مصاحبه را در زیر میخوانید.
-هفت گل در چهار بازی.نظرت چیست؟

خب وقتی که به ارسنال آمدم میدانستم که این تیم هافبک هایی مثل گوتزه و موتینیو دارد و این کار را برای من خیلی راحت میکند.همچنین تمام مهاجمین ما نیز برای گل زدن من فضا سازی میکنند و از این بابت غرق در غرورم.همچنین فهمیدم که جوّ اینجا خیلی خوب است.سوارز که قبل آمدن من بهترین گلزن تیم بود برای من موقعیت سازی میکند و بهترین دوستان هم هستیم.
-به آقای گلی فکر میکنی؟

شاید این حرفم کلیشه ای باشد ولی باید بگویم که واقعا اول دوست دارم تیم موفقیت شود و بعد به فکر آقای گلی هستم.من اگر بتوانم در نیم فصل هم آقای گل شوم برایم راضی کننده است.
-بالاخره در آرسنال میمانی یا نه؟

من از اینجا راضی ام.هم شهر لندن خیلی خوب است و هم تیم آرسنال.اما نکته ی مهم اینجاست که من آرسنال را بعد لیون دوست دارم.حسّی که به لیون دارم برای پول و ثروت نیست.همان طور که لیون حقوق خیلی کمی را به مند میدهد.ولی لیون را خیلی دوست دارم.امّا باید بگویم که بدون تردید اگر قرار به بازی نکردن برای لیون باشد در آرسنال بازی میکنم.
-مدیران بارسلونا،ویارئال و پورتو گفته اند که تو را جذبت میکنند،نظرت چیست؟

من برای هیچ کدام از این ها بازی نخواهم کرد.من از حاج حسین تشکر میکنم،او واقعا برای من بیشتر از یک مدیر بود.ما با هم دوست بودیم.وقتی من گفتم میخواهم برای لیون بازی کنم او حاضر شد زیر قولش بزند و این برایم واقعا با ارزش بود.ضمن احترام به او من دوست دارم در لیون ادامه کار بدهم.قضیه ی بارسلونا اما فرق میکند.آن ها مرا بازی نمیدادند.من یک فصل زجر آور را در بارسلونا گذراندم و بعد از اتمام آن مرا به عنوان بخشی از قرارداد اتوئو به ویارئال دادند.البته از مدیر بارسلونا هم تشکر میکنم.آن ها مرا به بازیکن بهتری تبدیل کردند.چون میخواستم ثابت کنم حقم نیمکت نشینی نبود.اما اصلا به بارسلوا نمیروم.از مدیر پورتو هم تشکر میکنم.اما من فصل آینده فقط برای لیون بازی خواهم کرد.
-قول آقای گلی میدهی؟

قول میدهم که بهترین بازی هایم را برای آرسنال انجام دهم و تا جایی که توان دارم برای آرسنال بازی کنم.

گوتزه:تیم تر شده ایم/از دی بوئر تشکر میکنم که در نیم فصل دوم به من نقش محوری داد.

-تو در نیم فصل دوم درخشیدی.دلیل این درخشش چه بود؟

اولا که من در نیم فصل اول فرصت بازی پیدا نمیکردم که بخواهم خودم را نشان دهم.در ضمن ما در نیم فصل اول واقعا خوب نبودیم.ولی در نیم فصل دوم هم من بازیکن فیکس شده ام و هم آرسنال بهتر شده است.
-به نظرت دلیل این که آرسنال بهتر شده چیست؟

به نظرم تیم تر شده ایم.ما در نیم فصل اول مشکلاتی داشتیم که تمام آن ها در نیم فصل دوم حل شد.حالا میخواهیم از این دوران لذت ببریم
-از بازی هایت راضی هستی؟

هنوز به ان چه که مد نظرم است نرسیده ام.ولی تلاش میکنم که در بهترین شرایط خودم فصل را به پایان برسانم.
-تنها کارت زرد آرسنال را داری.نظرت چیست؟

واقعا از این بابت متاسفم.هیچ جوره نمیتوانم این مساله را قبول کنم.من کلا دو بار خطا کرده ام که یکی از آن ها کارت داشته.تا دو روز بعد بازی آژاکس همچنان ناراحت بودم؛ولی بعد صحبت هایی که با دی بوئر داشتم کمی حالم بهتر شد.
-سال دیگر میمانی؟

حتما میمانم.من به آرسنال مدیونم.

سوارز:واقعا برای فالکائو خوشحالم/تیم خوبی داریم،امیدوارم قهرمان نیم فصل شویم

-گل زنی هایت کم تر شده است.

تاکتیک تیم اینطور ایجاب میکند که کمی عقب تر بازی کنم.همچنین الان فالکائو در کورس آقای گلی است و باید به او کمک کنیم.
-گفتی فالکائو،نظرت راجع به گلزنی هایش چیست؟

او واقعا مهاجم خارق العاده ای است.وقتی معنی حرفم را میفهمید که با او تمرین کنید و با او بازی کنید.او واقعا عالی است و من واقعا برای او خوشحالم.
-نظرت راجع به رمی؟

او شاید زیاد گل نزند ولی واقعا برای تیم ما مهم است.دوندگی های او بسیار به فضاسازی کمک میکند.سرعت او گره گشای بازی دفاعی ویارئال بود.
-نظرت راجع به ون پرسی؟

بهترین مهاجم نوک دنیا.او واقعا عالی است.برای بازی در کنار او لحظه شماری میکنم.او همین حالا تک ستاره ی رئال مادرید است.
-به نظرت چه رتبه ای کسب میکنیم؟

نیمدانم چه رتبه ای کسب میکنیم ولی امیدوارم قهرمان نیم فصل شویم.

ویتور پریرا:دستیاری در آرسنال را به سرمربیگری پورتو ترجیح میدهم.

-سابقه ی کاریت را بگو:
من کار حرفه ای ام را از جوانان پورتو شروع کردم،سپس به یک تیم محلی به نام سانخوانسه رفتم و سرمربیگری آنجا را عهده دار شدم.بعد سرمربی اسپینهو شدم.پس از این که با این تیم در دسته سه مقام دومی را کسب کردیم باشگاه پورتو دوباره مرا به عنوان مربی جوانان انتخاب کردند.بعد از یک سال مربی تیم سانتا کلارا شدم و با این تیم در لیگ دسته دو نتایج خوبی کسب کردم.بعد از آمدن ویلاس بوآس،وی مرا به عنوان دستیار خود انتخاب کرد.بعد از رفتن او سران باشگاه مرا به عنوان جانشین او انتخاب کردند و من در اولین سال دو جام را گرفتم
-بعد آمدن مالکان جدید،تو را نخواستند.
آن ها میخواستند ریوالدو را داشته باشند و من هم به تصمیم آن ها احترام گذاشتم.البته همان موقع پیشنهاد هایی به من شد ولی دوست داشتم کار در یک تیم بزرگ را تجربه کنم و البته از پرتغال بیرون بیایم.به همین دلیل آرسنال را انتخاب کردم.
-سخت نبود که از سرمربیگری پورتو به دستیاری در آرسنال برسی؟
ببینید آن ها مرا نخواستند.در ضمن من دستیاری در آرسنال را به سرمربیگری در پورتو ترجیح میدهم.چون خیلی چز ها را یاد گرفتم.
-فکر نمیکنی سران باشگاه و هواداران ناراحت شوند؟

فکر نمیکنم.چون سران باشگاه مرا نخواستند.و در ضمن این نظر شخصی من است و دلیلی بر درست بودنش نیست.
-فکر میکنی آرسنال در پایان فصل چه رتبه ای به دست آورد؟

فکر میکنم رتبه ی یک رقمی داشته باشیم.

پوستر روز :فالکائو

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
Ajax Online News

به گزارش آژاکس آنلاین،تیم آژاکس هم اکنون با کادر فنی جدید ومجرب به دیدار تیم ها میرود*.

*پیام این جمله«بترسید از آژاکس»

آقای حامد رنجبر(سرمربی جدید تیم)در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود بیان کرد :"درست است که تیم آژاکس وضع مالی خوبی ندارد اما بازیکنان ما با تشویق هواداران وهواخواهان با روحیه بالا به زمین میروند.باشد که این فصل نتیجه های بهتری برای این تیم رقم بخورد."

همچنین وی افزود:"بازیکنان ما دارند خود را برای بازی در هفته 27 م مقابل بنفیکا آماده میکنند،تاشکستی عظیم را در خانه بنفیکا یعنی Estádio da Luz تقدیمشان کنند."

ادینسون کاوانی،مهاجم سریع تیم آژاکس سر تمرینات

در حال حاضر تمركز من بر روي اهدافم در آژاکس است . اما به نظرم این تیم جای کار زیاد دارد.ما میتوانیم با تلاش وهمت بچه ها وآقای حامد رنجبر سرمربی محترم تیم، تیم را دوباره از نو بسازیم وبه روزهای اوج خودش برسانیم.

سرجیو آگرو در کنفرانس خبری

سرجیو آگرو، مهاجم طراز اول تيم آژاکس كه با بازي هاي درخشان خود در لیگ، يكي از بازيكنان مطرح جهان فوتبال و زبان زد همه شده است،در کنفرانس خبری خودگفت:" در ليگ تيم هاي بسياري هستند كه میخواهند برای آنها بازی کنم،اما من آژاکس را دوست دارم.در این تیم فضای کافی برای من وجود دارد و در حال حاضر تمركز من بر روي اهدافم در آژاکس است."

آندرس اینیستا درباره بازی با تیم بنفیکا

آندرس اینیستا درباره تیم بنفیکا گفت:"این تیم تیم قوی هست و بازیکنان خوبی را هم دارد،برایشان آرزوی موفقیت میکنم.{سعی میکنیم خیلی گل نزنیم}."

حرف دیگری ندارم...بقیه حرفا رو تو زمین و به حالت Face To Face تقدیم حضورشان خواهم کرد.

۲۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

بردی ارزشمند!

خبر های هفته گذشته حاکی از برد قابل توجه 3-1 رم مقابل قهرمان فعلی این فصل خبر میدهد. هفته گذشته روز جمعه در حالی که طبق اکثر پیش بینی های انجام شده و انتظار خود تیم همه چیز مبنی بر چیزی جز باخت رم مقابل بارسلونا نبود، شاهد درخشش تیم رم بودیم!

در این بازی مسی در مقابل تیم ثابق خود به میدان رفت ولی گلی به ثمر نرساند تنها به گل سازی و ایجاد موقعیت برای توتی و دیگر مهاجمین این تیم پرداخت.

توتی نیز از این موقعیت نهایت استفاده خود را کرد و دو گل به ثمر رساند. در این میان کورانی نیز یکی دیگر از بازیکنان جدید این تیم خود را نشان داد و گل سوم را به ثمر رساند تا برد این تیم حتمی شود.

شایعاتی مبنی بر این بود که بارسا بارسای همیشگی نبود وگرنه کار تیم رم مثل بقیه تیم ها تمام بود. ولی با توجه به اینکه بازی قبلی این تیم نیز با بارسا با وجود نبودن مسی و دیگر بازیکنانش 1-0 به نفع بارسا تمام شده بود این تیم ایتالیایی نشان داد که مقابل تیم مدعی قهرمان هیچ وقت شکست نخواهد خورد.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات

دي متئو : فرصتي براي خوشحالي نداريم!

"درنيم فصل ابتدايي به اندازه كافي امتياز از دست داده ايم ديگر جايي براي اشتباه نيست مابايد خود را در ليگ حفظ كنيم شاگردانم روز به روز رو به پيشرفت هستند انها نتايج خوبي مقابل تيم هاي بزرگي داشته اند البته از انها انتظار همين را هم داشتم."

وي در مورد بازي با روم نيز گفت :" اين بازي را بايد پيروز شويم البته انها تيم ضعيفي نيستند، ما ميدانيم كار سختي داريم ،موقعيتشان در جدول دليل بر دست كم گرفتنشان نميشود انها بهترين بازيكن جهان را دارند ما به خوبي ميدانيم انها ميخواهند مقابل ما چگونه بازي كنند اگر كمي زيرك باشيم 3 امتياز براي ماست."

دي متئو در مورد بازي باتاتنهام اينگونه سخن گفت :" بازي بسيار زيبا، و نمايشي بسيار چشم نواز، ما به خوبي از موقعيت هاي خود استفاده كرديم و برنده ميدان شديم، اميدوارم مقابل رم هم اينگونه با نشاط و با روحيه باشيم شاگردان من ثابت كرده اند كه اگر بخواهند ميتوانند برنده ميدان باشند."

۲۸ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

کانون هوداران باشگاه ویارئال طی نامه ای اعتراض خود را به نتایج ضغیف تیم در نیم فصل دوم اعتراض کردند

هوادارن تیم خواستار تغییر مدیریتی تیم یا تغییر این وضعیت شدند آنها اعلام کردند در صورتی که مدیریت تیم به بهبود این وضعیت اهتمام نورزد هوادارن هود را از دست می دهد و آنها دیگر در هیچ بازی به ورزشگاه نخواهند آمد

حاج حسین در جواب به این هواداران ناراحت اعلام کرد اگر در انتهای فصل تیم ویارئال در جایگاهی پایین تر از 12 ام در جدول قرار بگیرد وی از مدیریت این تیم استعفا خواهد داد

...
۲۹ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو

تیتر مارکا: «خداحافظ اوزیل»
بازی ساز جوان تیم رئال در پایان این فصل قرار داد قرضی اش به پایان میرسد و به تیم باز می گردد. اما طبق اعلام مدیر برنامه های اوزیل این بازیکن با یک تیم احتمالا دسته دویی به توافق رسیده است.
با توجه به این که رئال به این بازیکن نیازی ندارد؛ احتمالا درآمد مناسبی از راه فروش این بازیکن بدست خواهد آورد.

مورینیو: «از اوزیل خوشمان نمی آمد، خوب لگد نمیزد!!!»
با توجه به عملکرد ضعیف اوزیل در یورو؛ این بازیکن مورد انتقاد شدید مربی رئال قرار گرفت.

اوزیل: «با خوشحالی از رئال جدا می شوم!»
جمله ای بود که اوزیل دیروز در بازدید از یک نمایشگاه ورزشی به هواداران خود اعلام کرد.

۱۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بایرن 3 - 0 اینتر
برد رویایی جلوی چشم هواداران.
شب گذشته باوارایی ها دومین بازی خانگی پیایپی خود را با یورگن کلوپ تجربه کردند که همراه با برد شیرینی برای این تیم بود.
در دقایق آغازین بایرن بر بازی مسلط بود تا دقیقه 14 که کاپیتان نیم فصل دوم بایرن یعنی توماس مولر با ضربه سر تماشایی روی سر والتر ساموئل گل اول بازی را به ثمر رساند.
بعد از این گل اینتر دست به حملاتی زد که یوریس فوقالعاده ظاهر شد و نگذاشت دروازه بایرن باز شود، بعد از این موج حملات اینتر بازی پایاپای دنبال شد و هر دو تیم حملاتی به سمت دروازه های هم داشتند که حاصلی نداشت تا بازی در نیمه ال با همین نتیجه 1 بر 0 به نفع بایرن به اتمام برسد.
در آغاز نیمه دوم باز هم این بایرن بود که بازی را در اختیار گرفت و حمله کرد ولی این موج حملات زیاد طول نکشید و اینتر توانست بعد از 10 دقیقه خود را پیدا کند و باز هم بازی پایاپای دنبال شد تا دقیقه 60 که وانگر لاو پر انگیزه وارد بازی شد و تنها 2 دقیقه بعد از ورود خود به زمین با یک ضربه بقل پای دقیق گل دوم بایرن را به ثمر رساند.
بعد از این گل باز هم اینتر موجی از حملات را ایجاد کرد که باز هم با سد محکمی به نام یوریس رو به رو شد.
ولی این حملات به ضرر اینتر تمام شد چون روی یک ضد حمله مولر گل سوم را به ثمر رساند و تیر خلاص را به سوی اینتر شلیک کرد.
بعد از گل سوم بایرن عطشی برای گل های بیشتر از خود نشان نداد و اینتر هم روحیه ای برای بازی نداشت و بازی کاملا پایاپای تا آخر ادامه داشت و بایرن با نتیجه 3 بر 0 مقابل اینتر به پیروزی رسید.

گزارش تصویری:

گل اول بازی توسط مولر

گل دوم بازی توسط لاو

گل سوم بازی توسط مولر

کنفرانس مطبوعاتی:

مصاحبه با سرمربی بایرن:

برد خوبی بود، میتوانستیم گل های بیشتری بزنیم باید دقتمان را بیشتر کنیم.

خدا را شکر میکنم که روز به روز داریم بهتر میشویم و امیدوارم در همین مسیر بمانیم.
بازی خیلی خوبی بود، باز هم مهاجمانمان کم دقت بودند واین از آمار 11 شوت که فقط 6 تای آن در چهار چوب دروازه بود مشخص است.
باید بیشتر دقت کنیم.
ولی نکته جالب توجه این بازی درخشش یوریس بود که بالاخره تمرکز خود را به دست آورد، امیدوارم در بازی های آینده نیز به درخشش خود ادمه دهد.

مصاحبه با مدیران باشگاه:

مدیران بایرن که این هفته در آغاز بازی در زمین حضور نداشتند در اواخر بازی خود را به ورزشگاه رساندن و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
نکته جالب حضور آقای حسین پور در کنار آقای بخشی بود.
این هفته حضور نداشتید، میتوانم دلیلش را بپرسم؟
بخشی: برای مذاکره با 2 تیم دوست و برادر یعنی ویارئال و لیون به مسافرت رفته بودیم.
جالب شد، میتوانم بپیرسم چه مذاکراتی؟
حسین پور: فعلا تصمیم گرفته ایم که خبر ها جایی درز نکند، تا همین حد بس است.
نظرتان در مورد بازی چیست؟
حسین پور: بازی خیلی خیلی خوبی بود، واقعا حیف شد که این بازی را از دست دادیم.
عملکرد بازیکنان را چطور دیدید؟
حسین پور: همه عالی بودند، مهاجمان هنوز کمی جای کار دارند ولی نکته مهم این بازی درخشش یوریس بود که جا دادر از حسین جان نیز تشکر کنم که حاشیه هایی که وجود داشت و باعث تضعیف روحیه یوریس میشد را تا حدودی رفع کرد.
و در آخر نظرتان در مورد اظهارات مربی رئال در مورد اوزیل؟
بخشی: ما در مورد افرادی مثل مورینیو نظری نداریم، شخصیت وی برای همه مشخص است، متاسفانه بعضی افراد نمیخواهند موفقیت بایرن را ببینند و سعی دارند با بردن بازیکنان این تیم در حاشیه جلوی موفقیت ما را بگیرند.
مدیران رئال خودشان خوب میدادنند که ما مشتری پر و پا قرص اوزیل و بنزما هستیم و از همان آغاز کار با این 2 بازیکن برای قطعی کردن قراردادشان با این تیم وارد مذاکره شده ایم، آنها هستند که هی امروز و فردا میکنند.
من واقعا درک نمیکنم این حرفها برای چه باید در این مقطع از فصل زده شود، تنها دلیلی که به ذهنم میرسد این است که بعضی ها چشم دیدن درخشش اوزیل در بایرن را ندارند.
اوزیل از بازی در بایرن راضی است و دوست دارد در این تیم بماند، ما هم هر کاری بتوانیم برای ماندن او در بایرن میکنیم.

مصاحبه با مسعود اوزیل بازیکن جنجالی این هفته:

مسعود اوزیل بعد از تیتر جنجالی مارکا در کنفرانس مطبوعاتی حاظر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

نظرتان در مورد حرف های مورینیو چیست؟
نظر او برای خودش و دوستدارانش محترم است ولی در حال حاظر من بازیکن بایرن هستم و نظر دیگران برایم مهم نیست، از همان اول هم به همکاری با مورینیو رغبتی نداشتم و نخواهم داشت، در بایرن جایم خوب است و از بازی در این تیم راضی هستم امیدوارم بتوانم در فصل های بعد هم برای این تیم بازی کنم.

فکر میکنید دلیل بیان این حرفها چیست؟
واقعا نمیدانم، دوست ندارم از خودم تعریف کنم ولی این چند بازی اخیر برای بایرن بد بازی نکردم شاید دلیلش همین باشد.
شاید هم رئالی ها میخواهند بازار گرمی کنند.

و در آخر حرفی با هواداران...
مطمئنا گزینه اول من بایرن است، کریم بنزما هم همین نظر را دارد، ما با هم دوستان صمیمی هستیم و من با مشورت با او به بایرن آمدم وگرنه در آرسنال نیم فصل خوبی داشتم و حتی نیمکت نشینی در آنجا هم برایم راضی کننده بود، ولی با تعریف هایی که کریم از بایرن میکرد به آمدن به این باشگاه ترغیب شدم و الان هم خیلی خوشحالم که تصمیم درست را گرفتم.
بایرن شناسنامه تیم ملی آلمان است و هم من و هم کریم دوست داریم بتوانیم فصل بعد هم برای این تیم بازی کنیم.

پوستر این هفته: وانگر لاو

۲۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

اولین برد با سرمربی جدید

اتوری هاگل تنها یک جمله بعد از این برد گفت:

امیدوارم این برد ادامه داشته باشد

نکته قابل توجه این بازی مالکیت توپ 98% به مدت 15 دقیقه توسط تیم ویارئال بوده که تا کنون در دنیا فوتبال اتفاق اقتاده که تیمی بتواند تا زمان به ثمر رسیدن گل خود 98% مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد

...
۲۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

برد شیرین در زمین بنفیکا

بنفیکا به زانو در آمد
با بازی فوق العاده نگردو تیم ویارئال موفق شد به برتری3 بر 2 دست یابد

هواداران خوشنود از نتایج اخیر

هوادارن با تشویق های مداوم آتوری هاگل از کسب این نتیجه ابراز خشنودی کردند

آتوری هاگل : روجیه مان را بدست آورده ایم

مربی تیم ویارئال اعلام کرد تیممان تازه روحیه از دست رفته خود را بازیافته است امیدواریم قربانی بازگست بارسلونا نشویم

حمله نگردو به آقای گلی

نگردو با به مر رساندن 3 گل در این بازی علاوه بر هتریک و بهترین بازیکن زمین و هفته شدن گام بزرگی به سمت آقای گلی برداشت و به کورس بازگشت

مذاکرات با سایر تیمها

مدیران ویارئال مذاکرات برای انتقال بازیکنان مورد نظر را از همین حالا شروع کرده اند

احتمال حضور آرشاوین و مائورو زاراته و بانگا سه بازیکن مورد نظر آتوری هاگل به تیم قوت یافت

مدیر ویارئال اعلام کرد با این سه بازیکن و باشگاه های آنها ( آژاکس و بنفیکا ) قطعی کرده ایم که فصل بعد در تیم ما باشند این انتقالات خرج سنگینی بر دستمان گذاشت

...
۲۳ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۴,۷۶۲ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۸,۱۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۸۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۴۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۵۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۳۰ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۵,۳۹۷ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۲ کاربر آنلاین است. (۲۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!