به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هفته چهارم مسابقات فوتبال لالیگا از فردا (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار آغاز می شود که در یکی از این دیدارها تیم اوساسونا میزبان دپورتیوو لاکرونا است.

به گزارش یوفا: هفته چهارم رقابت‌های لالیگا از فردا با برگزاری 6 دیدار پیگری می شود که در یکی از این دیدارها تیم اوساسونا که دو ملی پوش ایرانی به نام‌های جواد نکونام و مسعود شجاعی را به خدمت دارد در زمین خود میزبان دپورتیوو لاکرونا است.
اوساسونا روز یکشنبه در هفته سوم این رقابت‌ها در حالی که تا دقیقه 83 مقابل والنسیا با نتیجه تساوی بدون گل پیش می رفت توسط ماتا دروازه اش گشوده شد.

برنامه کامل رقابت ها به این شرح است:

چهارشنبه 3/7/87
* بارسلونا - رئال بتیس
* اوساسونا - دپورتیوو لاکرونا
* ویارئال - راسینگ سانتاندر
* ختافه - آتلتیکو مادرید
* رئال مادرید - اسپورتینگ گیخون
* سویا - اسپانیول

پنج شنبه 4/7/87
* مالاگا - والنسیا
* مایورکا - نومانسیا
* رکرتیوو هوئلوا - آتلتیک بیلبائو
* وایادولید - آلمریا

جدول رده بندی:
1- والنسیا 7 امتیاز(تفاضل گل 4+)
2- آلمریا 7 امتیاز(تفاضل گل 3+)
3- ویارئال 7 امتیاز(تفاضل گل 2+)
4- اسپانیول 7 امتیاز (تفاضل گل 2+)
--------------------------------
18- مایورکا 2 امتیاز
19- مالاگا یک امتیاز
20- اسپورتینگ گیخون بدون امتیاز
مشاهده لینک

۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي سابق تيم ملي اسپانيا از عملكرد اين تيم در مدت زمان سپري شده ابراز نگراني كرد.
به گزارش یوفا به نقل از آس اسپانيا: لوئيس آراگونس كه با تيم ملي اسپانيا قهرمان اروپا شده است، گفت: نبايد تصور كنيد كه اسپانيا با دو پيروزي در گروه بسيار ساده اش همچنان بر مدار پيروزي قدم بر مي دارد. هر دو بازي قبلي را به دقت زير نظر گرفته ام و از تماشاي تاكتيك هاي ديكته شده به بازيكنان به شدت نگران شدم.
وي افزود: كارهاي دل بوسكه مرا نگران مي كند. او بر تكنيك بازيكنان تكيه زده و اين براي فوتبال ملي ما سم است. اگر قرار بود من هم به تكنيك بازيكنان خود در يورو 2008 متكي باشم در همان مرحله گروهي حذف مي شديم.
آراگونس براي ديدار با ويار رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا به كشورش سفر كرده و به زودي به تركيه باز مي گردد.
مشاهده لینک

۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هافبك بازيساز رئال مادريد در پي مصدوميت مقابل راسينگ سانتاندر، حضور در دومين بازي ليگ قهرمانان اروپا را از دست داد.
به گزارش یوفا: خوسه ماريا گوتيرس، كاپيتان دوم رئال مادريد براي دو هفته مجبور به استراحت شده است. او در آخرين دقيقه بازي مقابل راسينگ سانتاندر دچار اين آسيب ديدگي شد.
حريف رئال مادريد در دومين بازي ليگ قهرمانان اروپا زنيت است كه قهرماني در جام يوفا را يدك مي كشد.
رئال مادريد برابر راسينگ سانتاندر به پيروزي 2 بر صفر دست پيدا كرد. اين تيم امشب برابر اسپورتينگ گيخون به ميدان مي رود.
مشاهده لینک

۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بازيكنان بارسلونا با وجود كسب يك پيروزي قاطعانه مقابل گيخون نتوانسته اند رضايت مربي خود را فراهم كنند.
به گزارش یوفا: پپ گوارديولا پس از پيروزي مردانش برابر اسپورتينگ گيخون گفت: تيم من با تكيه بر يك گل به خودي حريف، درخشش بي ارتباط با تيم ليونل مسي و دوندگي بي امان اينيستا به اين پيروزي رسيد و بايد بگويم كه هيچ يك از تاكتيك ها، به درستي اجرا نشده است.
بازيكنان بارسلونا در خانه اسپورتينگ گيخون تنها به ميزان 55 درصد مالك توپ بوده اند؛ اما توانستند با 6 گل به برتري دست پيدا كنند.
مشاهده لینک

۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم ملي اسپانيا عقيده دارد بازيكنان جوان موجود در اين كشور بدون نياز به قديمي ها توان قهرماني در جام جهاني را دارند.
به گزارش یوفا ويسنته دل بوسكه گفت: از ديد من ايوان دلارد يكي از بهترين بازيكنان حال حاضر فوتبال حرفه اي اسپانيا است.
وي افزود: دلارد مي تواند در آينده به يكي از بازيكنان كليدي ما تبديل شود. او هر بار كه به ميدان رفت، درخشيد و نشان داده است كه مي تواند ايفاي نقش كند.
دل بوسكه در ادامه افزود: كركيچ بوخان نيز يكي ديگر از جوانان مستعد فوتبال به حساب مي آيد. تا وقتي چنين بازيكنان جواني را در اختيار داريم، چرا بايد نگران باشيم؟ من دوست دارم بوخان و دلارد بيشتر بازي كنند.

۳ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم كامروني تيم فوتبال بارسلونا از ماندن در اين باشگاه كاملا راضي است.
به گزارش یوفا ساموئل اتوئو گفت: از ديد من بارسلونا پتانسيل قهرماني در لاليگا را دارد و مي تواند يكي از گزينه هاي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا باشد.
وي افزود: برخي روزنامه ها مي كوشند رابطه مرا با مربيان خود خدشه دار و كدر نشان دهند، در حالي كه من هيچ مشكلي با گوارديولا ندارم.
اتوئو ادامه داد: متاسفانه پيشرفت بارسلونا به نفع عده اي نيست و مدام در حال تخريب ما هستند؛ اما با بازي خوب خود پاسخ آنها را مي دهيم.
مشاهده لینک

۳ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كاپيتان رئال مادريد در گفت‌وگو با راديو ماركا گفت: حداقل تا سه سال ديگر براي رئال توپ خواهم زد.
به گزارش یوفا: رائول كه كمتر به گفت‌وگو و اظهارنظر مي‌پردازد، اين بار در حالي كه انتقادهاي بسياري از عملكرد اخير او شده است، به شرح مسايل مختلف پرداخت.
وي به راديو ماركا گفت: حداقل سه سال ديگر در مادريد هستم چرا كه سه سال ديگر از قراردادم باقي مانده است، پس از آن سال به سال جلو مي‌روم تا ببينم چه اتفاق‌هايي رخ خواهد داد. اما، حالا تنها چيزي كه به آن فكر مي‌كنم پيشرفت روز به روز است. اگرچه ممكن است در طول بازي‌ها نيمكت نشين شدنم عادي شود.
رائول ادامه د اد: من 14 سال است كه فوتبال بازي مي‌كنم و بازي‌هاي بسياري را تجربه كرده‌ام. همواره براي كمك به تيم آماده بودم، چه به عنوان بازيكن نيمكت نشين و چه به عنوان بازيكني كه از ابتدا وارد زمين مي‌شود. هر دوي اينها براي من مشكلي به همراه ندارد.
كاپيتان رئال مادريد با اشاره به انتقادهايي كه به تازگي و در پي ناكامي‌هاي وي در گلزني از او مي‌شود، گفت: وقتي پنج بازي متوالي موفق به گل زدن نمي‌شوم همواره بحث‌هايي به ميان مي‌آيند و هر كاري به جز گلزني هم كه در زمين انجام بدهم از ارزش مي‌افتد. اما، اين مساله مرا دلسرد نمي‌كند و من دست از تلاش برنمي‌دارم.
رائول به تمجيد از دو مهاجم جانشين خود در رئال مادريد و تيم ملي اسپانيا گفت: هيگوآيين در حال حاضر در شرايط بسيار خوبي به سر مي‌برد و در آينده حتي بهتر از اين هم خواهد شد.
رائول افزود: ويا يكي از بهترين مهاجمان امروز فوتبال اروپاست و اينكه مي‌گويند من از انتقال او به رئال مادريد جلوگيري كرده‌ام، حقيقت ندارد. تصميم در مورد اين مسايل به عهده من نيست. من تنها يك نظر دارم كه بايد به عنوان بازيكن و كاپيتان تيم ارايه كنم.
رائول در پايان پيرامون نخستين موفقيت اسپانيا در رقابت‌هاي مهم 40 سال گذشته كه در يورو 2008 بدست آمد، گفت: پس از موفقيت در اروپا، احتمال قهرماني ما در جام جهاني 2010 نيز وجود دارد.

۳ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مترو كاتالونيا با باشگاه بارسلونا اسپانيا قرارداد 10 ساله همكاري منعقد كرد.
به گزارش یوفا: شركت مترو پس از سال ها مذاكره با بارسلونا، سرانجام در مورد احداث 3 خروجي بزرگ مقابل نيوكمپ و احداث شعبه مقابل زمين تمرين (لاماسيا) به توافق رسيد.
بارسلونا موظف است 15 درصد فروش بليت ساليانه خود را به شركت مترو كاتالونيا بپردازد. در عوض، مسئوليت كنترل و انتقال مسافران از شهر به سمت نيوكمپ و به عكس، بر عهده مترو و نيروهاي آن است.
بارسلونا براي كنترل هواداران به نيروهاي امنيتي ماليات نمي دهد و مسئول مستقيم شورش هاي داخل مترو، خود شركت محسوب مي شود.
باشگاه نيز به زودي چندين فروشگاه محصولات خود را در فروشگاه هاي زير زميني مترو افتتاح مي كند.
اين شركت با خوان لاپورتا مديرعامل بارسلونا، براي نصب تلويزيون هاي اختصاصي باشگاه براي پخش تبليغات انحصاري و همينطور پخش مستقيم بازي ها در حركت قطار به توافق رسيده است.

۳ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
چندي از افراد كليدي كه در باشگاه بارسلونا فعاليت داشته و يا هم اكنون به اين باشگاه اسپانيايي خدمت مي‌كنند پيرامون مساله افت رونالدينيو به اظهارنظر پرداختند.
به گزارش یوفا: در برنامه‌اي تلويزيوني با عنوان گزارش رابينسون كه توسط مايكل رابينسون عضو پيشين تيم ملي فوتبال ايرلند و يكي از صاحب نظران فوتبال اسپانيا اجرا مي‌شود، وي به گفت‌وگويي چند قسمتي با برخي از اعضاي پيشين و فعلي باشگاه بارسلونا پرداخته و نظر هر يك از آنها را پيرامون افت رونالدينيو جويا شده است. اين اظهارنظرها به شرح زير هستند:

خوان لاپورتا (رييس باشگاه بارسلونا):
در بهار 2007، پس از ديدار برابر رئال ساراگوسا شاهد تغييرهايي در رفتار او بوديم كه تمامي اعضاي اصلي تيم را تحت تاثير قرار داد. رونالدينيو و دكو به همراه اتوبوس تيم راهي هتل نشدند و در عوض سوار يك اتومبيل خصوصي شده و در بين راه چندين بار توقف داشتند.
در پايان ما با او صحبت كرديم تا از آنچه در ذهن وي مي‌گذشت، با خبر شويم و او به ما گفت كه مي‌خواهد در بارسا باقي مانده و دوباره به روزهاي اوج خود بازگردد. ما هم به خاطر تمامي كارهايي كه براي باشگاه انجام داده بود او را باور كرديم اما، با وجود تمامي حمايت‌هايي كه از او مي‌شد، شكي در تنهايي رونالدينيو نبود.

تكسيكي بگيريستين (مدير فني بارسلونا):
همه چيز از بازگشت او از جام جهاني 2006 آغاز شد. ما شاهد تغييرهايي جزئي در او بوديم. او نمي‌توانست در نبردهاي تك به تك پيروز شود، مدام آسيب مي‌ديد، رخدادهاي اطرافش او را تحت تاثير قرار مي‌دادند و او درصدد بازگشت به تيم ملي برزيل بود.

ساندرو روسل (نايب رييس پيشين باشگاه بارسلونا):
او (رونالدينيو) براي تمامي كارهاي خود پاسخگو است. شايد او تنها فرد مقصر نباشد اما، مقصر اصلي است چرا كه او شوت مي‌زند، مي‌دود و پرش انجام مي‌دهد نه كس ديگر.

خوان خوسه كاستيو (دوست نزديك رونالدينيو در بارسلونا):
زماني كه او فهميد به مردم اينجا تعلق ندارد نقطه جديدي در زندگي‌اش شكل گرفت. وقتي زندگي شما با كمك 50 نفر از سراسر جهان جريان داشته باشد طبيعي است كه چنين اتفاقي براي شما رخ مي‌دهد. ارتباط او با سايرين كمتر شد و با گذشت زمان او كمتر به بيان احساس خود مي‌پرداخت و به جاي اينكه با دوستان دلسوز نشست و برخاست كند كه او را مورد انتقاد قرار مي‌دادند، ترجيح داد توسط افرادي كه به تعريف و تمجيد از وضعيت وي مي‌پرداختند، رفت و آمد كند.
او هم‌چنين دفعه‌هاي بسياري تا نيمه‌هاي شب بيرون مي‌رفت. در ابتدا اين كار او بيشتر به خاطر خارج شدن از فشار پس از بازي‌ها بود اما، كم كم به يك عادت و شيوه زندگي تبديل شد.

ادميلسون (هم تيمي پيشين رونالدينيو در بارسلونا):
شايد حاضرين در باشگاه از دكترها گرفته تا رييس، مربيان و هم تيمي‌ها مي‌توانستند بيش از اين به او كمك كنند. در بارسلونا مسايل تاثيرگذار منفي كه مي‌توانند براي يك بازيكن مخرب باشند كم نيستند و شايد او ميلي براي دور ماندن از آنها نداشت.

اوزبيو ساكريستان (دستيار پيشين فرانك ريكارد):
ما صحبت‌هاي زيادي با رونالدينيو داشتيم. همواره با كمك‌هاي خود تلاش كرديم كه به او بگوييم حامي‌اش خواهيم بود، اما هرگز از آنچه در ذهنش مي‌گذشت باخبر نبوديم چرا كه او هرگز احساس خود را بروز مي‌داد.

۳ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كاپيتان رئال مادريد در انتقاد از برخي تحليل ها گفت: بايد از خود بپرسيد يك بازيكن براي چه هدفي بازي مي كند و اگر جوابي برايش نداريد مجبور نيستيد چيزي بنويسيد.
به گزارش یوفا: رائول گونسالس بلانكو در واكنش به مقاله روزنامه هاي كاتالونيا گفت: بعضي عقيده دانرد كه من اين روزها براي مطرح شدن دست و پا مي زنم و مدام تلاش مي كنم تيتر اول روزنامه ها را تصاحب كنم. اگر چنين بود و تا اين حد تشنه شهرت بودم مجموعه تكرار ناشدني از افتخارات خود را به موزه برنابئو هديه نمي كردم.
وي افزود: هرگز نگران فراموشي يا نيمكت نشيني نبوده ام. براي من لذت بردن از فوتبال در درجه اول قرار دارد و نام رئال مادريد هرگز برايم در حد يك باشگاه فوتبال كوچك نمي شود.
رائول ادامه داد: دعوت نشدن به تيم ملي يعني از دست دادن فرصتي گرانبها براي خدمت به كشور و من مدت ها است در اين مورد ناكام هستم؛ اما هيچ وقت عليه مربيان تيم ملي صحبت نكرده ام.

۳ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۳,۵۸۹ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۶۱۶ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۲,۴۹۶ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۰,۱۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۱ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۶۰۸ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۱۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۰۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۱۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۷۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!