به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
راست میگه اینجا ماله لالیگاست و شامله همه تیم های لالیگا میشه...

۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بوخان :نام بارسلونا برای من مهمترین است.
مهاجم جوان بارسلونا خود را عضو كوچك و مطيعي از تيم بزرگ بارسلونا توصيف كرد.
بوخان كركيچ گل زن و بازي ساز اسپانيا و بارسلونا گفت: گوارديولا در مورد من اشتباه مي كند؛ اما لزومي ندارد اين مسئله را به او ثابت كنم. وظيفه من چيز ديگري است و بايد در خدمت بارسا باشم. نام بارسلونا براي من مهمترين است.
وي افزود: گوارديولا مرا بازيكني كم تجربه توصيف كرده است، بنابراين راه سختي براي رسيدن به تركيب ثابت تيم دارم. مطيع سياست هاي باشگاه و مربيان خود هستم.
وي در ادامه تصريح كرد: از انتقاد مربي خود حتي اگر نادرست باشد ناراحت نمي شوم. فقط بايد در خدمت بارسلونا باشم و براي جلب نظر ديگران تلاش كنم.
مشاهده لینک

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۹ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تیه ری آنری " مهاجم تیم فوتبال بارسلونا خبر جدایی خود از این تیم و پیوستن به منچسترسیتی را رد کرد.
به نقل از سایت گل، برخی روزنامه های اسپانیا خبر جدایی مهاجم فرانسوی بارسلونا منتشر کردند که وی در فصل نقل و انتقال بار دیگر به انگلیس باز می گردد و به منچسترسیتی ملحق می شود.
علی رغم اینکه آنری فصل گذشته در لالیگا نتوانست بازیهای درخشان خود در آرسنال را به نمایش بگذارد این احتمال وجود داشت که با آمدن گواردیولا ، آنری هم در لیست فروش قرار گیرد ، اما آمادگی وی در تمرینات و بازیهای دوستانه سبب شد تا کادر فنی جدید بارسلونا بر حضور آنری در این تیم تاکید کنند.
خود آنری قبل از شروع فصل جدید لالیگا در سال جاری از انگیزه فراوان برای زدن گلهای بیشتر در این فصل خبر داده بود. اما در جریان اردوی تیم ملی فرانسه برخی خبرها مبنی بر جدایی او شایعه شد. آنری در این مورد هر گونه مذاکره برای پیوستن به منچسترسیتی را تکذیب کرد و آن را ساخته ذهن برخی رسانه ها دانست.
مشاهده لینک

۲۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال اينترميلان در تلاش است تا دو بازيکن رئال مادريد را براي فصل آينده به خدمت بگيرد.
روزنامه "ال موندو دپورتيوو" در اين باره گزارش داد که "گونزالو هيگواين" مهاجم آرژانتيني و "لاوران پپه" مدافع پرتغالي رئال بازيکناني هستند که در ليست خريدهاي "خوزه مورينيو" قرار دارند.
مورينيو که اهميت زيادي به دفاع مي دهد،سابقه کار با پپه را در زماني که هدايت پورتو را بر عهده داشت،در کارنامه دارد.
هيگواين نيز که در فصل گذشته و همچنين فصل جاري بازي هاي بسيار خوبي را براي رئال مادريد انجام داده و حتي باعث شده است تا "برند شوستر" او را به "رائول گونزالس" ترجيح دهد،ديگري بازيکن مدنظر سرمربي پرتغالي نراتزوري است.
مشاهده لینک

۲۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازیکن خط میانی بارسلونا که در فصل نقل و انتقالات تابستانی از آرسنال به این باشگاه پیوسته است ، اعلام کرد که سعی خود را می کند تا " سسک فابرگاس " را برای پیوستن به جمع کاتالانی ها متقاعد کند.
بازیکن ملی پوش اسپانیایی در مصاحبه اخیرش اظهار داشت که تمام فکرش در حال حاضر به این مشغول است که بتواند با آرسنال افتخاراتی کسب کند ، اما دوست دارد روزی به بارسلونا بازگردد به جای که در سال 2003 از آنجا به توپچی ها پیوسته است.
این خبر شاید بیشتر از هر کسی همبازی سابق فابرگاس را خوشحال کند. زیرا " الکساندر هلب " در فصل نقل و انتقالات تابستانی بعد از سه فصل حضور با توپچی های لندن ، آنجا را به سمت بارسلونا ترک کرد. اومی گوید که دوست دارد باز هم با فابرگاس در یک تیم همبازی شود.
هلب در مورد فابرگاس گفت: ما خیلی با هم رابطه خوبی داریم ، برای من او شبیه برادر است. ما با هم در مورد خیلی از موضوعات صحبت می کنیم.
وی افزود: او در آرسنال به من گفت که جدایی ما باعث می شود تا قدرت بازی هر کدام ما کاهش یابد. من دوست دارم تا او به بارسا بیاید تا آن قسمت از قدرت بازیمان دوباره در اینجا کامل شود.
وی در مورد اینکه چرا با وجود همه این چیزها از فابرگاس جدا شد ، گفت : من به او گفتم که من در آرسنال نمی مانم ، بلکه او باید به بارسا بیاید ، اما وی گفت که قصد ترک کردن آرسنال را ندارد و در کنار " آرسن ونگر " خوشحال است.
هلب در پایان اظهار داشت: من تمام سعی خودم را می کنم تا نظر او را تغییر دهم. اگر او به حرف من گوش دهد و به اینجا بیاید ، فکر کنم اتفاق بزرگی برای بارسا و او خواهد بود.
مشاهده لینک

۲۱ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برند شوستر سرمربی رئال مادرید امیدوار سال آینده کریستیانو رونالدو را در پیراهن رئال مادرید ببیند.
رئال مادرید در تابستان امسال به شدت به دنبال رونالدو بود تا او را با یک انتقال افسانه ای به مادرید بیاورد، اما در نهایت رونالدو تصمیم گرفت در منچستر یونایتد بماند.
رونالدو 23 ساله تمایلش نسبت به حضور در رئال مادرید را پنهان نکرد و شوستر مطمئن است رئال مادرید می تواند او را سال آینده جذب کند.
شوستر گفت: " من فکر می کنم منچستر یونایتد کار مشکلی برای حفظ او دارد. شما برای جذب او هرکاری که می توانید باید انجام دهید زیرا او ارزشش دارد."
مربی آلمانی اضافه کرد: " او در تابستان شانس حضور در مادرید را داشت. اگرچه مشکل بود اما من فکر می کردم او را در اینجا می بینم."
وی در ادامه گفت: " کلاس، جناح و نوع حمله کردن وی دلایل خوبی برای امضای قرارداد با اوست. این یک قرارداد مهم است. او به مادرید نیامد، اما یک تیم هستیم و من به تیمم ایمان دارم."
مادریدی ها تابستان به دنبال مهاجم پرتغالی بودند که در راه کسب لیگ قهرمان اروپا و لیگ برتر انگلستان برای منچستر 42 گل به ثمر رسانده بود.
شوستر به مارکا گفت: " من فکر می کنم کریستیانو رونالدو را سال آینده جذب خواهیم. او 42 گل به ثمر سانده است و این برای قهرمانی کافی است."
وی در پایان گفت: " او در یورو 2008 برای تیم ملی پرتغال خوب بازی نکرد."
مشاهده لینک

۲۱ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محسن نوشته:

برند شوستر سرمربی رئال مادرید امیدوار سال آینده کریستیانو رونالدو را در پیراهن رئال مادرید ببیند.
رئال مادرید در تابستان امسال به شدت به دنبال رونالدو بود تا او را با یک انتقال افسانه ای به مادرید بیاورد، اما در نهایت رونالدو تصمیم گرفت در منچستر یونایتد بماند.
رونالدو 23 ساله تمایلش نسبت به حضور در رئال مادرید را پنهان نکرد و شوستر مطمئن است رئال مادرید می تواند او را سال آینده جذب کند.
شوستر گفت: " من فکر می کنم منچستر یونایتد کار مشکلی برای حفظ او دارد. شما برای جذب او هرکاری که می توانید باید انجام دهید زیرا او ارزشش دارد."
مربی آلمانی اضافه کرد: " او در تابستان شانس حضور در مادرید را داشت. اگرچه مشکل بود اما من فکر می کردم او را در اینجا می بینم."
وی در ادامه گفت: " کلاس، جناح و نوع حمله کردن وی دلایل خوبی برای امضای قرارداد با اوست. این یک قرارداد مهم است. او به مادرید نیامد، اما یک تیم هستیم و من به تیمم ایمان دارم."
مادریدی ها تابستان به دنبال مهاجم پرتغالی بودند که در راه کسب لیگ قهرمان اروپا و لیگ برتر انگلستان برای منچستر 42 گل به ثمر رسانده بود.
شوستر به مارکا گفت: " من فکر می کنم کریستیانو رونالدو را سال آینده جذب خواهیم. او 42 گل به ثمر سانده است و این برای قهرمانی کافی است."
وی در پایان گفت: " او در یورو 2008 برای تیم ملی پرتغال خوب بازی نکرد."
مشاهده لینک
خوش باشید

۲۲ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
کریستینانو رونالدو بازیکن خوبی هست ولی بیش از حد گندش کردن . . .

barca is my best . . .
۲۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
" يحيي توره " هافبک دفاعی تیم بارسلونا از مایل بودن خود برای بیانکونری شدن خبر داد و از باشگاه خود خواست تا با انتقال او به یوونتوس موافقت کنند.
باشگاه یوونتوس که به دنبال جذب کردن چند بازیکن در فصل نقل و انتقالات زمستانی است ، نام هافبک بارسلونا را در فهرست خریدهای خود جا داده است.
گزارش ها از این خبر می دهند که بیانکونری ها این هافبک ساحل عاجی را می خواهند ، مخصوصا حالا که او به یکی از نیمکت نشینان بارسا تبدیل شده است.
يحيي توره در این باره گفت: من می خواهم به یووه بروم. این یک فرصت بزرگ برای من است ، حتی اگر لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهم. این یک شانس خوب برای من محسوب می شود و من نمی خواهم به هیچ دلیلی این شانس را از دست بدهم.
اگر توره به یوونتوس برود ، نمی تواند برای این تیم در لیگ قهرمانان بازی کند ، زیرا او در یکی از بازی های این فصل لیگ قهرمانان با پیراهن بارسا بازی کرده است و حق ندارد با پیراهن تیم دیگری در این رقابت ها حضور داشته باشد ، اما گزارش ها در ایتالیا از مذاکرات جدی یوونتوس با این هافبک خبر می دهند.
مشاهده لینک

۲۲ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم اروگوئه اي اتلتيكو مادريد گفت: شكست رئال مادريد در كالدرون قطعي است.
به نقل از رويترز، ديه گو فورلان عنوان كرد: روخي بلانكو صاحب فوتبال پايتخت است. در دربي بزرگ مادريد ثابت مي‌كنيم تيم اول پايتخت چه تيمي است.
وي افزود: رئال مادريد توان مقابله با ما را ندارد. براي جبران چيزي وارد ميدان نمي شويم و تنها براي شكست دادن رئال قدم در ويسنته كالدرون خواهيم گذاشت. براي نابودي كاسياس آماده ام.
اتلتيكو مادريد پس از شكست 6 بر يك برابر بارسلونا مي‌كوشد با 3 امتياز حساس دربي مادريد، هوادارانش را راضي به خانه بدرقه كند.
مشاهده لینک

۲۲ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۰۰ بازدید
۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۴,۹۶۵ بازدید
۴ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۴,۸۸۴ بازدید
۱۲ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۱۲۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۰ بازدید
۱۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۶۷۷ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۶۹۳ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۹۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۱۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!