به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

روز بد بایرن
شب گذشته باوارایی ها در حالی در زمین سویا به مصاف این تیم رفتند که 2 بازی قبلی خود را برده بودند.
بایرن در آغاز بازی را به صورت کامل در اختیار داشت و حملات خوبی هم انجام داد که با دفاع منطقی سویا و شاهکار های نویر نتیجه ای نداشت، بازی تا دقیقه 20 یک طرفه بود ولی سویا توانست در این دقیقه از زیر فشار حملات بایرن بیرون آید و تا آخر نیمه اول بازی پایاپای پیش رفت.
در آغاز نیمه دوم هم بازی پایاپای بود تا دقیقه 51 که هیگواین با پشت سر گذاشتن دفاع های بایرن گل اول بازی را به ثمر رساند.
بعد از این گل شیرازه تیم بایرن از هم پاشید و این تیم جریان بازی را از دست داد.
تا دقیقه 70 که توماس مولر با یک حرکت انفرادی زیبا بعد از پشت سر گذاشتن دفاع های سویا گل تساوی را به ثمر رساند.
ولی این گل دوام زیادی نداشت و برباتوف در دقیقه 75 دوباره سویا را جلو انداخت.
بازی تا دقیقه 83 پایاپای بود تا در این دقیقه بار دیگر هیگواین برای سویا گل زنی کرد تا دیگر بایرن امیدی به برد نداشته باشد.
اما 2 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 85 بار دیگر مولر برای بایرن گل زنی کرد تا روحیه به این تیم بازگردد ولی این گل هم دوامی نداشت و در دقیقه 87 بار دیگر برباتوف روی توپ برگشتی حاصل از ضربه هیگواین گل چهارم سویا را به ثمر رساند تا بایرن بازنده این بازی باشد.

گزارش تصویری

گل اول بازی

گل دوم بازی

گل سوم بازی

گل چهارم بازی

گل پنجم بازی

گل ششم بازی

کنفرانس مطبوعاتی:

مصاحبه با سرمربی بایرن:

چوب جوانیمان را خوردیم.

یورگن کلوپ در مصاحبه مطبوعاتی شب گذشته گفت:
در نیمه اول خوب بودیم ولی در نیمه دوم واقعا بد بازی کردیم، اصلا انتظاراتم بر آورده نشد، گل دقیقه 51 تیممان را از هم پاشید، جوان بودن تیم این عواقب را هم دارد با یک گل به کلی روحیه تیم از هم میپاشد و تا تیم به شرایط قبل بازگردد بازی از دست رفته.
در ضمن واقعا تیم از لحاظ مهاجم مشکل دارد، ما گل نمیزنیم، مالکیت توپ را داریم ولی نمیتوانیم موقعیت ایجاد کنیم، اینها خیلی بد است.
امیدوارم بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم.

پوستر این هفته: کیائر

۲۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
مديراي باشگاه ها، نظرتون چيه كه يه گرافيست استخدام كنيد تا سايز عكساتون رو كوچيك كنه؟

۲۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

در روزی که 60,360 نفر برای تشویق تیم محبوبشان به هالووی آمده بودند،تیم آرسنال با یک بازی فوق العاده توانست تیم رئال مادرید را با پنچ گل بدرقه کند و بدترین شکست آن ها در نیم فصل دوم را رقم بزند.
در نیمه اول بازی پس از حملاتی از سوی رئال مادرید که تمامشان را ژسنی به خوبی دفع کرد،در یک ضد حمله فالکائو در دقیقه ی 10 یکی از گل های خوب خود را به ثمر رساند تا باز هم مشتریانش افزون گردد.
بعد از آن بازی کاملا پایاپای بود که در دقیقه 24 ون پرسی با یک شوت فوق العاده دروازه ی آرسنال را باز کرد.بعد از آن ون پرسی با یک حرکت زشت و شادی بسیار زیاد کاملا از یاد برده بود که فصل بعد در آرسنال توپ خواهد زد.وی میخواست به تحریک هواداران بپردازد که هواداران آرسنال در پاسخ به این حرکت فقط او را تشویق کردند و به نوعی او را خجالت زده کردند.
در دقیقه ی 29 این سوارز بود که با یک شوت پشت محوطه سبب شد که خوشحالی رئالی ها از گرفتن تساوی زیاد طول نکشد.در دقیقه 36 هم فالکائو برای بار دوم در این مسابقه گلزنی کرد
بازی در نیمه اول با همین نتیجه تمام شد.اما این پایان کار نبود.
در شروع بازی و در اولین حرکت فالکائو سومین گل خود را در این بازی زد تا امیدهای آقای گلی برای او بیشتر شود.رئال کاملا بازی را از دست داده بود و بازی کاملا در اختیار تیم آرسنال قرار داشت.آرسنال بازی را در درست گرفته بود و رئال بی رمق در حال بازی کردن بود که بالاخره در دقیقه ی 87 لوییز سوارز گل پنجم آرسنال را به ثمر رساند و تمام استادیوم دست به حرکت مانیتا زدند.با دیدن این تصویر رونالدو با رها کردن بازی به نیمکت رفت.شنیده های گزارشگر ما که پشت رختکن در انتظار بود،حاکی از گریه کردن وی، آن هم به صورت بلند بوده است

دی بوئر:ون پرسی فروخته شده است/کار ون پرسی زشت بود و ما وی را فروختیم/با لیون دوست هستیم/بارسا قهرمان است.

فرانک دی بوئر بعد از بازی مقابل رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی گفت:"تیم ما امروز خیلی خوب بازی کرد و این یکی از بهترین بازی های ما در این فصل بود.من به شاگردانم گفته بودم که این تیم را به راحتی میتوان شکست داد و همین طور هم شد."وی ادامه داد:"تیم ما از لحاظ تاکتیکی به بلوع رسیده است و این را میتوان از گل های ما مشاهده کرد،ما به تمام تیم های دنیا احترام میگذاریم ولی رئال مال این حرفا نبود"
وی گفت:"حرکت ون پرسی بسیار زشت بود ما اصلا انتظار نداشتیم وی در استادیوم ما همچین کاری بکند.ما وی را از خود میدانستیم.ولی اکنون دیگر کار ما با ون پرسی تمام شده است.ما وی را به یک تیم پرتغالی فروخته ایم و احتمال 95 درصد این انتقال انجام شده است.تنها دلیلی که میتواند این انتقال انجام نشود این است که یک تیم پیشنهاد بسیار بیشتری بدهد."وی در مورد بازی هفته ی آینده گفت:"مطمئنا بازی با لیون زیبایی های خاص خودش را دارد،من و ندود دوست همدیگر هستیم و کیاوش و محمدرضا هم دوستان خوبی هستند.آن ها تیم دوست و برادر ما هستند و ما برای همدیگر از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم،مثل دادن فالکائو به ما"وی در مورد نتایج اخیر بارسلونا گفت:"آن ها کار بزرگی کردند و بهترین بازیکنانشان را در اختیار تیم های دیگر گذاشتند.آن ها مطمئنا قهرمان این فصل خواهند شد و لوییز انریکه مطمئنا دومین قهرمانی پیاپی را به دست خواهد آورد.این مسائل بعد از رفتن چند تا از بازکنان اصلی طبیعی است و مطمئنا بارسا راه خودش را پیدا میکند،تنها نکته ای که میماند این است که مشخص نیست این راه چه موقع پیدا میشود(با خنده)که من جواب شما را میدهم:به زودی"

کیاوش که در جریان برد 5-1 تیمش مقابل ته کشانی ها () در استادیوم حضور نداشت بعد از پایان مسابقه گفت:"برد خوبی بود،رئال تیم قوی ای بود ولی به ما نمیخورد،ما تمام تلاشمان را میکنیم که بهترین رتبه را به دست آوریم."وی در مورد حرکت ون پرسی گفت:"کار ون پرسی با ما تمام شده است،ما او را نمیخواهیم و حتی دقایقی قبل وی را به یک تیم پرتغالی فروختیم،احتمال 95 درصد وی در این تیم بازی خواهد کرد،در غیر این صورت در تیم دیگری بازی میکند.وی به هیچ وجه به آرسنال بر نمیگردد."وی در مورد بازی هفته بعد با لیون گفت:"امیدوارم این بازی مساوی شود،من و محمدرضا دو دوست هستیم که هردویمان در پی انجام کارهای مثبت هستیم،آن ها به ما لطف داشتند و فالکائو را به ما دادند.من هیچ گاه لطف آن ها را فراموش نمیکنم.ما این بازی را در کنار هم دیگر نگاه میکنیم و واقعا دوست دارم این بازی مساوی شود"

رابین ون پرسی در مورد اتفاقات پیرامونش توضیح داد.صحبت های او را میخوانیم:

"من اکنون میگویم که این کار را برای حضور در رئال مادرید انجام دادم.مادرید جای خوبی برای من است و من از حضور در اینجا احساس رضایت میکنم.من میخواستم که با این حرکت به همه اعلام کنم که دوست ندارم به آرسنال برگردم ولی با حرکتی که هواداران آرسنال انجام دادند مرا به شدت شرمنده کردند و اکنون دوست دارم فقط در آرسنال بازی کنم.امیدوارم طرفداران آرسنال و حسینی مرا ببخشند.من قول میدهم در صورت حضور آقای گل شوم."وی در پاسخ به سوالی مبنی بر فروختن او به یک تیم پرتغالی گفت:"متاسفانه شنیده ام،من واقعا دوست ندارم به پرتغال بروم،ولی اگر باشگاه بخواهد برای جبران کارم به هر جای دنیا میروم"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری Eagle (عقاب ها)

مدیر باشگاه: دامیانو و ون پرسی در نیم قدمی باشگاه/قرار داد داخلی بسته شده است.

مدیر باشگاه بنفیکا در مراسم بازگشایی کمپ تمرینی جدید این باشگاه به خبرنگار خبرگزاری عقاب ها گفت: با توجه به ضعف هایی که در این فصل داشتیم از چند روز پیش با مدیر برنامه ی دو بازیکن وارد مذاکره شدیم و خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت و تونستیم با بازیکن و مدیر باشگاشون به توافق برسیم.

کی تصمیم دارید نام این بازیکنان رو اعلام کنید؟

سر سامی: همین الآن! مگه داریم دزدی میکنیم که بخوایم قایم کنیم؟ با مدیر باشگاه ویارئال تو پارک نهج البلاغه نشستیم، ببخشید؛ داشتیم قدم میزدیم که صحبت کردیم . داشتم میگفتم که با مدیر باشگاه ویارئال صحبت کردیم و پیشنهادمون رو برای خرید "دامیانو" ارائه کردیم که مورد استقبال مدیر ویارئال قرار گرفت. بعد از اون باقی صحبت هامون رو گذاشتیم تو یاهو! یه سری موارد بود که باید به توافق میرسیدیم که خیلی خوب پیش رفت و به توافقات نهایی هم رسیدیم.

دیگر بازیکنی که موفق شدیم باهاش قرار داد داخلی ببندیم "رابین ون پرسی" هستش. با سران آرسنال هم بعد از رد و بدل چند پیام شخصی تو سایت موفق شدیم راضیشون کنیم که مجوز خروج ون پرسی رو بهمون بدند. مدیر آرسنال مثل اینکه فامیل پرز بودش و خیلی به پول علاقه داره . ما هم مجبور شدیم کمی سر کیسه رو شل کنیم و یه مقدار پول رو به حساب باشگاه واریز کنیم. چون دیر وقت بود نشد همون لحظه پول رو واریز کنیم. اول صبح سحر خانوم رو فرستادیم بانک و از طریق عابر بانک سامان! یه مقدار پول حواله کرد به باشگاه آرسنال تا 85 درصد راه رو بریم.
با خود رابین شخصاً تو یاهو صحبت کردم . چون اون فارسیش ضعیف بود مجبور بود از مترجم گوگل استفاده بکنه که یه سری از کلماتش رو متوجه نمیشدم . خلاصه اینکه اون 15 درصد باقیمونده رو هم رد کردیم و تونستیم بریم مرحله ی بعد . تو مرحله ی بعد هم باهاش قرار داد داخلی بستیم. فقط منتظریم مسئول هیئت فوتبال لیگ فانتزی بیاد در دفتر رو باز کنه تا قرار دادرو ثبت کنیم.

گفته میشه با مدیر برنامه های فالکائو هم صحبت کردید. درسته؟

راستش رو بخواید با مدیر برنامه هاش صحبت نکردیم. ولی با مدیر باشگاه لیون که یکی از دوستای خوب و صمیمی بنده هست یه صحبت هایی تو نهج البلاغه ی 3 داشتیم. اما مدیر باشگاه علاقه ای به فروش این بازیکن نداشت و گفت که برنامه های زیادی براش در فصل آینده دارم. من هم به احترام ایشون دیگه مذاکره ای با مدیربرنامه و خود بازیکن نکردم.

برای فصل آینده قول قهرمانی رو میدید؟
قبلاً هم اعلام کردم که قهرمان شدن بین 22 تا تیم کار سختیه. ولی مدال برنز واقعاً چیزی کمتر از طلا نداره .

و سوال آخر اینکه با اسطوره برای خرید های جدید مشورت کردید؟

قطعاً! تمام بازیکنایی که خواهیم خرید فقط با پیشنهاد اسطوره خواهد بود .

۲۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

حسینی:فالکائو را به خدمت گرفتیم/ون پرسی هنوز به بنفیکا نرفته

کیاوش حسینی عصر امرز در دفتر روزنامه ی هایبوری حضور پیدا کرد تا به مسائل نقل و انتقالات اشاره کند.مصاحبه ی کامل وی را فردا بخوانید.اما خلاصه ی مصاحبه :

"ما صبح امروز با محمدرضا کار را تمام کردیم و نیمار و فالکائو را عوض کردیم.امیدوارم هردو از این انتقال سود ببرند."
وی در مورد انتقال ون پرسی گفت:"هنوز هیچ چیز در مورد وی مشخص نیست.ما با مدیر بنفیکا توافقی را انجام دادیم و قراردادی داخلی بستیم.اما در قرارداد این شرط را گذاشتیم که اگر تیمی 50 میلیون بیشتر از بنفیکا یعنی 250 میلیون یورو پرداخت کند قرارداد فسخ میشود.ولی به احتمال زیاد وی به بنفیکا میپیوندد"
وی در مورد خرید ها و فروش ها ی دیگر گفت:"کاوانی را قرضی به خدمت گرفتیم و کلیچی را به تیم میلان فروخته ایم،البته بر سر قیمت به توافق نرسیده ایم.ولی مطمئنا فروخته خواهد شد."
وی همچنین توضیح داد:"بهه دنبال بازیکنان خوب و آینده دار دیگری هستیم به هواداران قول میدهم تیم خوبی را برای سال آینده آماده کنیم"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

پیش بازی: برنده کیست بارسلونای بحران زده یا ویارئال روجیه یافته؟

دو تیم بارسلونا و ویارئال در تاریخ 30 تیر ماه 1391 در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم میروند
در حالی دو تیم به مصاف هم میروند که تیم بارسونا در سه بازی آخر خود تنها 1 امتیاز کسب کرده است اما ویارئال در سه بازی آخر خود تنها 1 شکست خوده و 6 امتیاز کسب کرده است

در زیر بخش هایی از سخنان مدیر و مربی و بازیکنان تیم ویرئال رو خواهیم شنید

حاج حسین : جایزه برد تیم بارسلونا برای برای هر بازیکن 5 میلیون یورو
و برای هر بازیکنی که گل بزند به ازای هر گل 10 درصد به میزان حقوقش اضافه میکنیم

آتوری هاگل:اگر بجه ها اشتباه نکنند و به وظایفشان به درستی عمل کنند می توانیم بارسا را شکست دهیم

نگردو بهترین بازیکن تیم و آقای گل تیم : در مقابل بارسا هم دوست دارم هتریک کنم

روی پاتریسیو : نمی گزارم مهاجمین بارسا کاری از پیش ببرند

بالوتلی: منتظر فیگور های خاص من باشید

نقل و انتقالات پیش از موعد

پس از آرشاوین و زاراته و بنگا ، جرمی بواتنگ هم به ویارئال رفت

جرمی بواتنگ مدافع میانی بایرن که به صورت قرضی در تیم رئال مادرید توپ میزند و بعد از آمدن آتوری هاگل زیر نظر گرفته شد بعد از توافقات انجام شده با سران بایرن با تیم ویارئال قرار داد داخلی بست

تا به اینجای کار 3 بازیکن از تیم جدا میشوند

دامیائو و ام ویا و سولدادو سه بازیکنی هستند که هر کدام به عنوان بخشی از قرار دادهای بازیکنان جدید به ترتیب به تیم های بنفیکا و آژاکس و بایرن پیوستند

مدیر باشگاه : نگردو جواهر تیم ماست ارزان فروخته نمیشود

حاج حسین : بعد از پیشنهاد هایی که برای این بازیکن گران بها شد اعلام کرد این بازیکن به پول فروخته نمی شود و تنها در صورتی به تیم دیگر می رود که بتوان با آن ضعف های تیم را جبران کرد
وی افزود: ما به دفاع و دروازه بان درجه 1 نیاز داریم و تنها در صورتی نگردو را از دست می دهیم که بتواینم عف هایمان را بپوشانیم
او ادامه داد: بعد از فروش فالکائو آن هم به مبلغ 200 میلیون ضرر واقعی را حس کردیم درست است پول کلانی گیرمان آمد اما نتوانستیم ضعف هایمان را پوش دهیم اینبار دیگه این اشتباه را نمیکنم

قطع رابطه با دو تیم لیون و آرسنال

باشگاه ویارئال در طی اطلاعیه اعلام کرد دیگر هیچ رابطه ای با دو تیم لیون و آرسنال نداریم
این تصمیم بعد از پیوستن فالکائو به آرسنال اتخاذ شد
از این پس هر نقل و انتقالی که یک سرش یکی از دو تیم آرسنال یا لیون باشند از سوی ما تحریم می شود

...
۲۷ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو

لیون نیوز

ندود:از بازی راضی بودم اما خیلی بی دقت بودیم
به توافق نرسیدن مدیر لیون و نیمار
ناراحتی فالکائو از حسینی

پاول ندود سر مربی تیم لیون بعد از بازی:

بازی زیبایی بود از بازیکنا بسیار راضی بودم اما خیلی بی دقت بودیم وقتی 6 تا توپ حتی یه دونه تو چار چوب نباشه افتضاحه!!!
از اول بازی الکس رو تو ترکیب قرار دادیم تا با تجربش بتونه کارایی کنه اما متعصفانه نتونتست.
من از بازی و بازیکنام راضی بودم امیدوارم بازی بعدی بتونیم 3 امتیاز رو کسب کنیم

محمودی در دیدار با هوادارها که حواشی زیادی داشت و سر تا سر از خنده بود

تیم اوضاع نسبتا خوب و آرومی داره اگه مدیرای تیمای دیگه بذارن و هی برای بازیکنامون پیغام نفرستن و سر کوچشون وا نستن و هی با ماشین بوق نزنن تا سوراشون کنن دقت شوت زنیمون یه کم بهتر میشه
من نمیدونم گومیز رو کجا بردن که از دقیقه 45 اومد تو بازی
قبل اینکه بفرستمش داخل گفتم تو صورتم ها کن ببینم چه میکردی نکرد پدر سوخته برای مدیر اون تیم و گومیز برنامه ها دارم مدارکشم موجوده
یه خبر خوب و یه خبر بد به هوادارای عزیز تیم بدم برن حالش رو ببرن

اول خوبه رو بگم با مدیر محترم من سیتی صحبت کردیم گفتیم اوضاع تیم تو خط هافبک بسی داغان است ایشون هم با کمال مهربان و عطوفت گفتن بیا هر کی و خواستی ببر دست به بیل بزنی من میدونم و تو منم پامو از گلیم خودش دراز تر نکرده و فلچر رو برداشتم امیدوارم اوضاع خط هافبک کمی تا قسمتی بهتر شه اما بازم کلی برنامه داریم

حالا بده : آقا ما با این نیمار به توافق نرسیدیم چیه؟؟؟بر و بر منو نگاه میکنین گفتم پسرکم قند عسلکم اون موهاتو درست کن گفت نمیکنم گفتم مگه دست خودته دیگه جلف بازی هم در نمیاری مثل آدم سر وقت میای سر تمرین اشک تو چشاش جمع شد گفت من میرم آرسنال چقد تو خشنی من از تو قهرم منم گفتم تا قرار دادت هست باس بازی کنی نکنی من میدونم و تو شمشیر مدیر والنسیا
پس در نتیجه فصل بعد نداریمش

بعد یه خبر بدم بهتون دیشب تو لندن دعوا شد

بعد از بازی لیون و آرسنال بعد از صرف شام و یه مهمونی دور همی کوچیک تیم آرسنال اینا تشریف بردن لندن توی مهمونی هی فالکائو از کنار من تکون نیمخورد حسینی هم کارت بهش میزدی خونش نمیومد من خودش به شخصه اون صحنه خیلی خوف کرده بودمبعد دور و بر نصفه های شب بود دیدم رادامل زنگ زده میگه پاشو بیا لندن من هم تو خواب ناز بودم گفتم خوبی پسرم؟
گفت نه اگه نیای حسینی منو میکشه
خلاصه سرتون رو درد نیارم ما رفتیم لندن دست حسینی یه کمر بند بود این بنده خدا فالکائو بابا رو دور شهر میدوند من هم رفتم نزدیک بود منو بزنه
بلاخره رفتیم دفترش گفت من اینو نیمخوام
گفتم برادر من قضیه چیه؟؟؟
گفت این نمک نشناس به تیم سابقش گل زد منو خشناک کرد از من انکار از حسینی اصرار هی من میگفتم باشه هی اون میگفت نمیخوام برا خودت خلاصه او قرار داد داخلیه بود اون گرفتیم پاره کردیم

نتیجه اخلاقی نیمار میره پیش حسینی و آرسنال فالکائو هم بر میگرده از این اتفاق بنده بسی اندوهگینم اما اتفاقی بود که افتاده

یه خبر دیگه هم داریم ما دیدیم نتیجه های دلخواه رو نیمگیریم با مدیر عزیز تیم بنفیکا یه هفته مذاکراتی داشتیم و کلی حرف زدیم ایشون یه پیشنهادی بهم دادن که خیلی جالب بود راز نتیجه گیری رو تو دو تا چی میدونستن
1-اومدن سحر خانم
2-نظرات و راهنمایی های اسطوره
برای بند اول ما قرار شد از بنفشه خانم که خواهر سحر خانم هست کمک و یاری بگیریم
برای بند دوم هم قرار شد بگردیم یه اسطوره بگیریم و بیاریم

خطم جلسه رو اعلام میکنیم برین خونه هاتون

۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

سه گل، سه امتیاز، با طعم آقای گلی

تیم ویارئال موفق شد با هتریک طلایی نگردو تیم بارسلونا تیم اول جدول این دوره از رقابتها و قهرمان فصل قبل را به زانو در بیاورد

آتوری هاگل بعد از اتمام بازی گفت : خوشحالم که توانستیم تیم بارسلونا را شکست دهیم با شناختی که از بچه هایمان بدست آورده بودم می دانستم اگر هجومی بازی کنیم بارسلونا کار سختی خواهد داشت همین اتفاق هم افتاد و پیکه در کمتر از 15 دقیقه از بازی اخراج شد. و همین امر کار ما را راحتتر کرد

به نظر من دوره بارسای فانتزی تمام شده و این به این دلیل است که آنها بازیکنان بزرگی چون مسی را بذل و بخشش کردند

<hr>
حاج حسین مدیر عامل تیم ویارئال بعد از اتمام بازی در میان خبرنگاران اعلام کرد آتوری هاگل را صد در صد تا پایان فصل روی نیمکت خواهیم داشت و سعیمان براین است که برای فصل های بعدی هم او را نگه داریم به همین دلیل داریم سعی می کنیم بازیکنانی را که مد نظر او هستند بگیریم البته اینطور نیست که مالکان سایر تیمها فکر کنند می توانند به هر قیمتی بازیکنشان را به ما بندازند

<hr>
نگردو بهترین بازیکن زمین بعد از بازی در جواب به سوال خبرنگاران که به او گفتند بعد از این هتریک و رسیدن به صدر جدول آقای گل ها چه حسی داری گفت : هیچ می دانستم به چیزی که مستحق آن بودم خواهم رسید به هواداران قول می دهم که تا پایان فصل آقای گل بمانم مگر اینکه دور از جانم مصدوم شوم و اگر بتوانم از دست مدافعینی امثال پیکه جان سالم بدر ببرم قول می دهم لااقل در 6 بازی از 13 بازیه باقی مانده هتریک کنم

...
۱ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بایرن 4 - 4 منچستر یونایتد
بازی پر گل ولی بدون برنده
شب گذشته بایرن در آلیانز آرنا میزبان منچستر یونایتدی بود که این هفته ها خوب نتیجه میگرفت.
قبل از بازی باستین شواین اشتایگر کنار نیمکت بایرن آمد و با هم تیمی های سابق خود و با مدیری باشگاه خوش و بشی کرد.
در همان آغاز بازی منچستر با یک بازی تمام تهاجمی توانست گل اول را در دقیقه 8 روی ضربه سر اشلی یانگ به ثمر برساند.
بعداز گل بایرن کمی بازی را در دست گرفت و این بنزما بود که در دقیقه 12 با یک فرار زیبا گل یانگ را پاسخ داد.
بازی برای دقایقی پایاپای بود تا باز هم یانگ در دقیقه 24 روی ضربه برگشتی روبن دروازه یوریس را باز کرد.
ولی باز هم این بنزما بود که در دقیقه 35 با یک شوت زیبا توپ را وارد دروازه یونایتد کرد تا بازی در نیمه اول مساوی به اتمام برسد.
در نیمه دوم هم این روبن بود که با یک حرکت انفجاری در دقیقه 48 توپ را جلو برد و با یک پاس عرضی زیبا یانگ را در مقابل دروازه خالی قرار داد تا هتتریکش را کامل کند.
بعد از این گل زود هنگام شیرازه بایرن از هم پاشیده شد ولی بعد از تعویض های مربی این تیم بازی به سمت بایرن برگشت و این وانگرلاو بود که به داد شاگردان کلوپ رسید و در دقیقه 69 با یک شوت زیبا دروازه منچستر را باز کرد.
لاو باز هم آرام ننشست و 3 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 72 هم با یک ضربه بغل پای زیبا از پشت محوطه جریمه بایرن را جلو انداخت.
بایرن تا دقیقه 84 جلو بود ولی این بار روبن بود که کار خود را تمام کرد و با یک فرار از تله آفساید دروازه بارن را باز کرد و بازی را به تسوای کشاند.
روبن بعد از این گل هواداران بایرن را که در آغاز بازی وی را تشویق نموده بودند تحریک کرد و با شادی بعد از گل خود خشم تمام هواداران را برانگیخت.
در ادمه بازی پایاپای دنبال شد تا 2 تیم امتیاز ها را تقسیم کنند.

گزارش تصویری بازی:

گل اول بازی

گل دوم بازی

گل سوم بازی

گل چهارم بازی

گل پنجم بازی

گل ششم بازی

گل هفتم بازی

گل هشتم بازی

کنفرانس مطبوعاتی

مصاحبه با مربی باشگاه:

بازی خوبی بود و امتیاز ها عادلانه تقسیم شد.
خوب بازی کردیم، بازی پایاپای بود و امتیاز ها عادلانه تقسیم شد.
تمام بازیکنان خوب بودند به خصوص یوریس که یک بازی تماشایی را با 6 سیو انجام داد، و وانگر لاو که مثل همیشه پاسخ اعتماد من را با بازی تماشایی خود داد.

مصاحبه با مدیر باشگاه:

حسام بخشی در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر نقل و انتقالات باشگاه گفت:
هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد نقل و انتقالات صحبت کنیم.
مطمئنا ما دنبال پوشش دادن ضعف های تیم هستیم ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست.
تنها چیزی که قطعی است رفتن بواتنگ و آمدن سولدادو است.
همین.

پوستر این هفته: میکا ریچاردز

۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

پیش بازی: آیا بردهای زرد پوشان همچنان ادامه دارد؟

بازیکنان تیم ویارئال جمعه این هفته در قالب هفته 30ام لیگ فانتزی باید میزبان تیم رده 20امی پورتو خواهد بود
این دو تیم در هفته 9ام لیگ فانتزی در بازی رفت با هم به رقابت پرداختند که با برتری سه بر یک تیم ویارئال (نگردو 2 و میسیمویچ برای تیم اسپانیایی و الکس برای تیم پرتغالی) به پایان رسید
از نکات قابل توجه حضور چند از بازیکنان سابف تیم زرد پوش در ترکیب تیم پورتو هستند
هالک و برونو بازیکنان سابق تیم ویارئال در این بازی در مقابل تیم سابق خود به میدان خواهند رفت

یکی دیگر از نکات قابل توجه این مورد است که هر دو تیم پورتو و ویارئال در دور برگشت بازیها با 3 برد 3 تساوی و 2 باخت موفق به کسب 12 امتیاز از 24 امتیاز ممکن شده اند

در زیر بخشی از صحبت های مدیر و مربی و چند تن از بازیکنان ویارئال را میخوانید

حاج حسین مدیر عامل باشگاه اعلام کرد : با اینکه دوستی خوبی با مدیران پورتو داریم اما از هاگل خواستم برای اینکه فاصله 8 امتیازی را با صدر ( رتبه سه برای همه صدره) کمتر بشه یه جوری پلن بده که پورتو نتونه نفس بکشه از همین الان به پورتویی ها پیشنهاد میکنم تا برای یه باخت سنگین آماده باشند مگر اینکه اتوبوسی توپولوفی چیزی جلو دروازه خودشون پارک کنند

آتوری هاگل سرمربی ویارئال در میان خبرنگاران اعلام کرد: شرایط ما اکنون خیلی بهتر از قبل شده و از پورتویی های هم انگیزه و هم روحیه بهتری داریم . ما توانستیم هفته پیش بارسا را شگست دهیم اما آنها 4 بر 1 به آژاکس باختند و این پوئن مثبتی است که ما می توانیم از آن استفاده کنیم!

نگردو بازیکن تیم ویائرال اعلام کرد: تیم ما پیروز این میدان خواهد بود و من هم در شرایطی که خدا کمک کند و سالم بمانم صد در صد بهترین بازیکن رمین میشوم و هتریک دیگری نیز به جای میگذارم

لوکاس بازیکن قرضی بارسلونا در تیم ویارئال اعلام کرد : امیدوارم پیروز شویم. تمام سعیمان بر این است که بتوانیم با انجام یکه بازی چشمگیر پیروزی خیره کننده ای بدست آوریم

اخباری از نقل و انتقالات

امیدها برای آمدن دنی آلوز بیشتر شد

حضور هفته پیش تیم در بارسلونا علاوه بر سه امتیاز ارزشمد، خبرهای دیگری نیز به همراه داشت
مدیران دو تیم بعد از بازی با هم دیداری داشتند و برای مذاکره چند بازیکن با هم گفتگو کردند
بدین ترتیب احتمال پیوستن دنی آلوز بازیکن مورد علاقه مدیر عامل ویارئال به این تیم قوت گرفت و احتمالاتی در مورد جدایی نگردو و حانسون از این تیم و پیوستن به بارسا شدت یافت
همچنین دو تیم در مورد پیوستن لوکاس به جمع زرد پوشان به طور دائم نیز صحبتهایی کردند که باید ببینیم آیا تیمها به طور کامل با هم به تفافق خواهند رسید یا خیر

مدیران ویارئال همچنین اعلام کردند تمام تلاش خود را برای نگه داشتن بالتولی در این تیم به طور دائم خواهند کرد و امیدوراند بتوانند موفاقت مدیر تاتنهام را جلب کنند

...
۴ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۵,۰۸۳ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۸,۳۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۸۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۵۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۶۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۳۳ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۵,۴۷۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!