به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پیش بازی انگلیس-اسلواکی؛ سرنوشت، در دست خودتان است!
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

در دور سوم بازی های یورو 2016، در گروه B این رقابت ها انگلیس به مصاف اسلواکی خواهد رفت.

پیروزی تیم ملی انگلیس برابر ولز به لطف گلزنی جیمی واردی و دنیل استوریج، این تیم را صدرنشین گروه B رقابت های یورو 2016 کرد. شاگردان روی هاجسون با پیروزی برابر اسلواکی در روز دوشنبه، می توانند به عنوان صدرنشین به دور بعد رقابت ها صعود کنند. سه شیر ها حتی با کسب یک تساوی برابر اسلواکی- اگر ولز موفق به شکست روسیه نشود- می توانند به دور بعد رقابت ها صعود کنند، اما جیمی واردی خواهان پیروزی برابر اسلواکی است.

به نقل از اسکای اسپورتس، جیمی واردی گفت:

"اگر شرایط بازی خوب پیش نرود، شما نیاز دارید تا کسی را از روی نمیکت ذخیره ها به میدان مسابقه بفرستید و قطعاً هر شخص تاثیر گذاری خودش را خواهد داشت. ما 23 بازیکن داریم، این یک بازی "تیمی" است. جنگیدن برای کسب جایگاه در ترکیب اصلی خوب است و با وجود بازیکنانی که ما در اختیار داریم، می توانیم سیستم های متفاوتی را اجرا کنیم."
پیروزی 1-2 برابر روسیه، امید شاگردان یان کوزاک را برای صعود به مرحله بعد زنده نگه داشت. پیروزی برابر انگلیس، اسلواکی را به مرحله بعد می رساند در حالی که تساوی برابر انگلیس، در صورت شکست ولز برابر روسیه آنها را در جایگاه دوم نگه خواهد داشت. مارک همشیک، هافبک تیم ناپولی در پیروزی برابر روسیه بسیار تاثیرگذار بود و مدافع تیم ملی اسلواکی، مارتین اشکرتل می گوید همشیک الهام بخش سایر بازیکنان است.

اشکرتل می گوید:

"او نشان داد که چقدر برای تیم ما مهم است و بار دیگر کیفیت خود را ثابت کرد. نه تنها برای گلزنی، بلکه در طول 90 دقیقه او در اختیار تیم بود. مارک عالی کار کرد و برای تیم ما بسیار مهم است. ما امیدوارم که در بازی بعدی او بتواند باز هم همانند بازی برابر روسیه، تاثیرگذار باشد. "

اخبار تیم ها

تنها مصدوم تیم انگلیس تام هیتون، دروازه بان سوم این تیم است. همچنین این تیم گری کیهیل را به علت محرومیت در اختیار ندارد. روی هاجسون در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی اعلام کرد گزینه های زیادی در اختیار دارد، این احتمال وجود دارد که پس از تاثیرگذاری تعویض های او در دیدار برابر ولز، این سرمربی تغییراتی در ترکیب خود برابر اسلواکی ایجاد کند.

هری کین و دله آلی، هر دو در دیدار های انگلیس خسته به نظر می رسیدند و احتمال نمیکت نشین شدن آنها در دیدار برابر اسلواکی وجود دارد. دیگر گزینه تغییر در ترکیب تیم ملی انگلیس، رحیم استرلینگ است که برای عملکرد نه چندان مطلوبش تحت فشار قرار گرفته است. واردی، استوریج و جک ویلشر می توانند جایگزین این افراد بشوند.

اما در تیم اسلواکی، این تیم مصدومی ندارد و انتظار می رود با همان ترکیبی که مقابل روسیه قرار گرفت، در برابر سه شیر ها صف آرایی کند. آنها احتمالاً با آرایش 1-3-2-4 ظاهر خواهند شد و مارک همشیک، ولادیمیر وایس و روبرت ماک پشت سر اوندری دودا قرار خواهند گرفت.

شش بازیکن اسلواکی دارای کارت زرد می باشند، از جمله مدافع آنها یعنی مارتین اشکرتل.

نکات آماری بازی

هر سه تقابل انگلیس و اسلواکی با پیروزی سه شیر ها همراه بوده است.
هفت گل از هشت گل به ثمر رسیده شده انگلیس در برابر اسلواکی، بعد از دقیقه 60 به ثمر رسیده است.
آخرین تقابل این دو تیم در دیداری دوستانه و در سال 2009 رقم خورد، انگلیس به لطف گلزنی وین رونی موفق به شکست 0-4 اسلواکی شد.
اگر وین رونی در این دیدار به میدان برود، او بیستمین حضورش در تورنمنتی معتبر را تجربه خواهد کرد. تنها اشلی کول و استیون جرارد حضور بیشتری (22 بار) برای انگلیس در تورنمنت های معتبر داشته اند.
بازی گذشته انگلیس در سنت اتین و در ورزشگاه جفری گیچارد، برابر آرژانتین در جام جهانی 1998 بود. سه شیر ها در ضربات پنالتی 3-4 مغلوب آرژانتینی ها شدند.
اسلواکی در تورنمنت های بزرگ (شش بازی) هیچ گاه موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
اینفوگرافی؛ آلبانی 1-0 رومانی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آلبانی موفق شد با یک گل از سد رومانی عبور کند، تا آخرین امیدهایش برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی را زنده نگه دارد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، آلبانی به مصاف رومانی رفت و در پایان با نتیجه 1-0 پیروز شد. آرلیند آیتی مدافع تیم ملی آلبانی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
خوشحالی بازیکنان آلبانی پس از کسب اولین برد در تاریخ یورو (عکس)
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

اولین برد آلبانی در تاریخ یورو برای بازیکنان این تیم دلچسب بود

در ادامه مسابقات یورو 2016، آلبانی موفق شد با یک گل از سد رومانی عبور نماید، تا اولین برد خود در تاریخ یورو را کسب نماید.

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
مودریچ احتمالا بازی برابر اسپانیا را از دست می دهد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

شانس هافبک رئال مادرید برای حضور مقابل اسپانیا بسیار کم به نظر می رسد.

به نقل از Football Espana لوکا مودریچ که پس از یک ساعت مسابقه در برابر جمهوری چک به دلیل کشیدگی عضله ران پا از زمین مسابقه خارج شد، به همراه ماریو مانژوکیچ در تمرینات کرواسی در زمین بوردو حاضر نشد.

آنته ساسیچ، سرپرست تیم ملی کرواسی آخر هفته گذشته شایعات پیرامون مصدومیت وی را تکذیب کرده بود. اما به نظر نمی رسد مودریچ در بازی مقابل اسپانیا به میدان برود. به خصوص به دلیل شباهت مصدومیت فعلی او با آنچه در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز تجربه کرده بود.

ودران چورلوکا، ایوان پریشیچ و بروزوویچ نیز که با مصدومیت های جزئی مواجه شده بودند بدون مشکل در تمرینات تیم ملی کرواسی حاضر شدند.

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
گری کیهیل: مقابل اسلواکی کار سختی پیش رو داریم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

گری کیهیل عنوان کرده که به پایان رساندن مرحله گروهی یورو 2016 هدف تیم ملی انگلیس است.

شاگردان روی هاجسون هم اکنون با 4 امتیاز در رده اول گروه B رقابت های یورو 2016 حضور دارند. تیم ملی انگلیس بازی اول مقابل روسیه را با نتیجه 1-1 به اتمام رساند ولی این تیم موفق شد در بازی دوم مقابل ولز با نتیجه 2-1 به پیروزی دست یابد.

حال این تیم در صورتی که در بازی امشب مقابل اسلواکی به عنوان برنده بازی را به پایان برساند در رده اول گروهش قرار می گیرد و مساوی هم می تواند موجب شود که انگلیس رده اول را تصاحب کند تنها در صورتی که ولز بازی اش مقابل روسیه را با برد پشت سر نگذارد.

طی گزارشی و به نقل از Goal، گری کیهیل در همین رابطه عنوان کرده است:

"رده اول گروه به ما این شانس را می دهد تا در این رقابت ها رو به جلو حرکت کنیم. ما به خوبی از این هدفمان که دست یافتن به رده اول گروهمان است آگاهیم و می دانیم به اندازه کافی توانمندیم تا این کار را انجام دهیم و فقط باید مقابل اسلواکی پیروز شویم. اسلواکی هم برای اینکه در جریان رقابت ها باقی بماند شدیدا به 3 امتیاز این بازی نیاز دارد و به همین دلیل کار سختی را پیش رو داریم."

او همچنین در مورد دیدار اول تیمش مقابل روسیه که به تساوی انجامید عنوان کرد:

"ما فکر می کنیم بازی عالی را به نمایش گذاشتیم. فوتبال می تواند ورزش بی رحمی باشد ولی من فکر می کنم به چیزی که می خواستیم در بازی بعدی با ولز رسید با وجود اینکه دیر هم بود."

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
دشام: پوگبا قلب و روح تیم ملی فرانسه است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی تیم ملی فرانسه به ستایش از هافبک جوان و با استعداد تیمش پرداخت.

دیدیه دشام با ستایش از پل پوگبا، او را "قلب و روح" تیم ملی فرانسه در نمایش خوب این تیم در نیمه اول دیدار با سوئیس خواند. پوگبا در دیدار با آلبانی، بازی را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کرده بود و در دیدار شب گذشته موفق شد تا بار دیگر در ترکیب اصلی فرانسه قرار گیرد.

به گزارش سایت Goal، ضربه های پوگبا در بازی دیشب 2 بار به تیرک دروازه سوئیس برخورد کرد و همچنین یان زومر – دروازه بان سوئیس و بهترین بازیکن زمین در دیدار فرانسه و سوئیس – دریک موقعیت با واکنشی تماشایی مانع از گلزنی ستاره یوونتوس شد. پس از پایان دیدار، دیدیه دشام درباره عملکرد پوگبا گفت:

"در نیمه اول، پل پوگبا نیروی محرک اصلی تیم بود، او روح و قلب تیم بود. در نیمه دوم، پل نتوانست آن چنان که باید به دروازه حریف نزدیک شود، اما او پتانسیل بسیار بالایی دارد و من اعتماد زیادی به او دارم. ما در طول 9 روز باید در 3 دیدار حاضر می شدیم و به همین دلیل بود که در این دیدار از بعضی بازیکنان کمتر استفاده شده بهره بردم. اما در هر حال ما پوگبا را در بالاترین سطحش می خواهیم."

دشام در بازی دیشب از یوهان کابای و موسی سیسوکو در میانه های میدان استفاده کرد و در پایان بازی از عملکرد این دو هافبک که در لیگ انگلیش بازی می کنند، رضایت داشت. او درباره سیسوکو گفت:

"من سیسوکو را از ابتدا در ترکیب قرار دادم. به او نگفتم "این یک هدیه است، برو و بازی کن". می دانم که او از چه ظرفیت هایی برخوردار است و او همیشه برای ما خوب بازی می کند. موسی به ما کمک زیادی کرد و در جام جهانی هم بسیار خوب بود. یوهان کابای هم بازی خوبی را انجام داد و این نکته خوبیست. بازیکنان دیگری را دارم که هنوز بازی نکرده اند و بی شک از این امر ناراحت هستند. اما من تاکید کرده بودم که این بازی (با سوئیس) حیاتی است. سعی کردم تغییرات کمی را به وجود آورم، اما اطمینان حاصل کنم که سطح تیم همچنان همانند قبل است."

۳۱ خرداد ۱۳۹۵
ویلیامز: نمی خواهیم فرانسه را ترک کنیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

کاپیتان تیم ملی ولز می گوید که از موفقیت تیمش در مقابل روسیه مطمئن بوده است.

دیدار دو تیم ولز و روسیه از گروه دوم رقابت های یورو 2016 با تاریخ سازی ولز همراه شد تا کاپیتان ویلیامز از ادامه حضور در فرانسه خوشحال باشد.

به نقل از وبسایت رسمی یوفا، اشلی ویلیامز، پیرامون این دیدار و صعود تیمش گفت:

"برای بیرون آمدن از ناامیدی که از دریافت گل در آخرین دقیقه مقابل انگلیس داشتیم، به قدرت، حرفه ای گری و تجربه ای که در این سال ها اندوخته ایم نیاز داشتیم. دیروز گفتم که من مطمئن هستم و شکی ندارم که امروز نمایشی عالی خواهیم داشت. ما نمی خواهیم اینجا را ترک کنیم. امشب لذت بردیم، ریکاوری خواهیم کرد و ادامه خواهیم داد. "

۱ تیر ۱۳۹۵
بیل: این بهترین نمایشی بود که در آن شرکت داشته ام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ستاره تیم ملی ولز، در انتظار دور حذفی رقابت های یورو 2016

تیم های حاضر در تورنمنت یورو 2016، در هفته جاری بازی های آخر مرحله گروهی را می گذرانند. دیدار دو تیم ولز و روسیه از گروه دوم این رقابت ها با برتری ولز همراه شد تا مردان کلمن به عنوان تیم صدرنشین راهی دور حذفی یورو 2016 شوند.

به نقل از وبسایت رسمی یوفا، گرت بیل پیرامون این دیدار و صعود تیمش گفت:

"بدیهی است که همه چیز را درباره این بازی می دانستیم. قبل از بازی به خودمان گفتیم که به زمین خواهیم رفت، از بازی خود لذت می بریم، بدون هیچ پشیمانی برای گذشته. احتمالا این بهترین نمایشی بود که در آن شرکت داشتم. با خود گفتیم که به اینجا نیامده ایم تا چند عدد را بسازیم، می خواستیم که واقعا تلاش کنیم و در مرحله گروهی موفق باشیم. از این بیشتر کاری نمی تواینم انجام دهیم؛ حال در انتظار آینده هستیم."

۱ تیر ۱۳۹۵
کلمن: به بازیکنانم افتخار می کنم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی تیم ملی ولز شور و اشتیاق کشور کوچکش را در شبی که گذشت به اندازه یک قاره می داند.

تیم های حاضر در تورنمنت یورو 2016، در هفته جاری بازی های آخر مرحله گروهی را می گذرانند. دیدار دو تیم ولز و روسیه از گروه دوم این رقابت ها با برتری ولز همراه شد تا مردان کلمن به عنوان تیم صدرنشین راهی دور حذفی یورو 2016 شوند.

به نقل از وبسایت رسمی یوفا، کریس کلمن پیرامون این دیدار و صعود تیمش گفت:

"باید بگویم که چه اندازه افتخار می کنم به بازیکنانم. آن ها زمانی که صاحب توپ بودند با شجاعت بازی کردند، موقعیت های زیادی ساختند، بعد از شکست تلخ مقابل انگلیس، ما امشب خوشحال هستیم. از لحاظ جغرافیایی کشور کوچکی هستیم اما اگر شما بر مبنای شور و اشتیاقی که داشتیم ما را قضاوت کنید می توانید بگویید که ما امشب یک قاره بودیم."

۱ تیر ۱۳۹۵
سرمربی اسلواکی: هدفمان کسب 4 امتیاز در گروه بود؛ ترکیب انگلیس را حدس زده بودم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

یان کوزاک از تیمش راضی است.

تیم ملی اسلواکی در دیدار با انگلیس به تساوی 0 بر 0 رسید. اسلواک ها در گروه خود سوم شدند. آن ها شانس صعود به یک هشتم را دارند.

به نقل از سایت یوفا،یان کوزاک، سرمربی تیم ملی اسلواکی گفته است این تیم از ابتدا انتظار کسب 4 امتیاز در گروه را داشته است.

"قبل از شروع مسابقات من محاسبات ریاضی انجام دادم و فهمیدم اگر ولز را شکست دهیم، می توانیم 4 امتیاز کسب کنیم. این فوتبال است. از اینکه 4 امتیاز کسب کردیم، خوشحالم اما باید منتظر بمانیم و ببینیم در دیگر گروه ها چه رخ می دهد. اگر صعود کنیم، خوشحال خواهم شد."

"بازیکنان ما سعی خود را کردند و انگلیس قدرت و کیفیت خود را نشان داد اما شما در مقابل حریف هر چه دارید، می گذارید. من انتظار نداشتم که انگلیس آنقدر هجومی باشد و تعویض هایی انجام دادیم تا حملات آن ها را خنثی کنیم. من با دیدن دو بازی قبلی ترکیب آن ها را حدس زدم. من حدس می زدم رونی و اَلی روی نیمکت باشند. واردی و استوریج در مقابل ولز گل زدند و بازی کردنشان منطقی بود."

۱ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۶,۵۶۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۰۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۱۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۹۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۶۳۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۲ کاربر آنلاین است. (۲۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!