به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مدافع آرژانتيني رئال مادريد معتقد است سرمربي منچستر يونايتد مستبدترين مربي تاريخ فوتبال است.
گابريل ايوان هاينزه عنوان كرد: متاسفانه مربياني كه خود را در پايان راه مي‌بينند، به هر جايي چنگ مي‌زنند تا قدرت خود را حفظ كنند.
وي افزود: فرگوسن يكي از مستبدترين مربيان تاريخ فوتبال است. بازيكنان زيادي در منچستر يونايتد هستند كه حرف‌هاي مرا دست كم در خلوت خود، تاييد مي‌كنند.
متولد كرسپو آرژانتين گفت: امسال سال آخر اين پيرمرد است، مگر آنكه بتواند باز هم مثل هميشه، مخالفين خود را در جو خوفناك تيمش از بين ببرد.
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آدبایور مهاجم آرسنال در دیدار مقابل استوک سیتی از ناحیه قوزک پا آسیب دید و تا سه هفته نمی تواند تیم خود را همراهی کند.
آرسن ونگر این خبر را تایید کرده است و از این موضوع بسیار عصبانی است.
زمانی که بال راست آرسنال، والکات از ناحیه شانه و دفاع راست، باکاری سانیا از ناحیه زانو مصدوم شدند، آدیبایور روی تکل خشن دفاع ساندرلند، رایان شاکروس آسیب دید.
ویلیام گالاس که در دیدار مقابل تاتنهام مصدوم شد، در این دیدار بازی نکرد و شاید در دیدار چهارشنبه مقابل فنرباغچه به میدان برود.
ونگر گفت: " آدبایور سه هفته مصدوم خواهد بود."
" والکات روزها یا هفته ها دور از میادین خواهد بود. شانه او جراحی خواهد شد. درباره گالاس مطمئن نیستیم اما سانیا به ترکیب باز خواهد گشت."
ونگر بازیکنان استوک را به مصدوم کردن مردانش متهم کرد و عصبانیت خود را از عملکرد توپچی ها مخفی کرد.
او گفت: " بازیکنان من شجاع نبودند. تنها می توانم بگویم آن ها (بازیکنان استوک) شجاع بودند و برای من مهم است وقتی که کسی بدون قصد از پشت برای توپ تکل می زند، شما با جرات باشید."
"تنها تکل از قصد است که بازیکن را مصدوم می کند و من این حرف خود را ثابت می کنم. کسی که تکل می زند شجاع است و دیگری نیست. من بازیکن شجاع می خوام که بتواند به فوتبال ادامه دهد."
" این اتفاق در تعطیلات آخر هفته رخ داد. شما فکر می کنید وقتی دلاپ روی والکات تکل زد او می توانست به بازی ادامه دهد؟ یا آدبایور بعد از تکل شاکروس می توانست به بازی ادامه دهد؟ تمام بازیکنان از قصد مصدوم شدند."
" من آمادگی شنیدن این که بگویند این حرف ها دروغ است و برای خود بازیکنانی در ظاهر شجاع بسازم را ندارم."
منبع

۱۵ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
Hublot اسپانسر جدید باشگاه منچستر یونایتد

۱۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مالک ایسلندی وستهام قصد دارد این باشگاه را بفروشد و منچسترسیتی به دنبال لاسانا دیارا، هافبک تیم پورتسموث است...

- تیم کرول دروازه بان 21 ساله هلندی نیوکاسل اعلام کرد که به زودی جای شی گیون را در درون دروازه نیوکاسل خواهد گرفت.
- خاویر ماسکرانو از سوی مارادونا به عنوان کاپیتان جدید آرژانتین انتخاب شد.
- روکه سانتاکروز مهاجم بلکبرن بعد از دو ماه مصدومیت مقابل چلسی به میدان خواهد رفت.
- دروگبا تصمیم دارد بعد از اینکه به دوران اوج بازگشت قرارداد جدیدی با چلسی امضا کند.
- منچسترسیتی درنظر دارد در نقل و انتقالات ژانویه با مبلغ 10 میلیون پوند، لاسانا دیارا، هافبک تدافعی پورتسموث را به خدمت بگیرد.
- گودمانسن مالک ایسلندی وستهام تصمیم دارد به دلیل مشکلات زیادی مالی و خرج زیاد، این باشگاه را به فروش برساند.

منبع

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اتحاديه فوتبال انگليس هيچگونه محروميتي را براي "جويي بارتون" در نظر نگرفت.

به گزارش یوفا: در جريان ديدار تيم‌هاي نيوكاسل و آستون ويلا "استيو بنت" داور مسابقه بارتون 26 ساله را به دليل تشخيص حركت غير ورزشي اخراج كرد.

بنت اعتقاد داشت كه بارتون ضربه نصفه و نيمه‌اي را به صورت "آگبونلاهور" بازيكن حريف وارد كرده بود و به همين دليل وي را با كارت قرمز روبرو كرد.

اتحاديه فوتبال انگليس پس از مشاهده فيلم بازي به اين نتيجه رسيد كه حركت بارتون مستحق دريافت كارت قرمز نبوده است.

پس از اين ديدار بارتون گفت: "من و آگبونلاهور پس از پايان بازي با يكديگر دست داديم. هيچ اتفاق خاصي نيفتاده بود. مردم از كاه كوه مي‌سازند.
منبع

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اندري شوچنكو مهاجم تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا اعلام كرد، در زمان بازي براي چلسي انگليس، هرگز پيراهن اين تيم را نبوسيده است.

به گزارش یوفا: روزنامه مترو چاپ ايتاليا نوشت، اين بازيكن اوكرايني بعد از دو فصل پر مشكل در استمفوردبريج بالاخره به سن سيرو بازگشته است.

شوا كه ‪ ۷‬سال را در آث ميلان بازي كرده بود، ظاهرا به دلايل خانوادگي تصميم گرفت به چلسي انگليس برود چون احساس مي‌كرد پسرش نياز به يادگيري زبان انگليسي دارد اما فرزند او در عين حال بايد مثل پدرش رمان پينوكيو اثر كارلو كلودي را هم دوست مي‌داشت.

اين بازيكن ‪ ۳۲‬ساله با بوسيدن پيراهن چلسي بعد از زدن اولين گل خود براي باشگاه جديدش مقابل ليورپول جنجال آفريد و از آن پس هواداران آث ميلان او را خائن خواندند و گروه اندكي از آنها حتي به شدت نسبت بازگشت او اعتراض كردند.

اما شوچنكو اكنون در تكذيب اين اتفاق گفت: من خائن نيستم و هرگز پيراهن چلسي را نبوسيده ام.

او كه هنوز موفق به كسب جايگاه ثابتي در سن سيرو نشده، معتقد است همه چيز بهتر خواهد شد.

وي گفت: فقط بايد به تمرين ادامه بدهم تا شرايط جسماني ام بهتر شود. مدت هاست به طور ثابت بازي نكرده ام. اما در جام يوفا گل زدم و مهم اين است كه هر وقت مربي مرا بخواهد، آماده باشم.
منبع

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مصاحبه جدید کریستیانو رونالدو : در یک کلمه خودت رو توصیف کن؟ _ کریستیانو: بی نظیر

--------------------------------------------------------------------------------

کریستیانو رونالدو ستاره شماره ۷ تیم منچستر یونایتد در این مدت کوتاه حضورش در باشگاه توانسته عناوین و افتخارات مهمی را بدست آورد. او با یونایتد توانسته عناوینی چون دو بار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ، قهرمانی در جام حذفی، جام اتحادیه، جام خیریه و همینطور قهرمانی در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا را تجربه کند. او همچنین توانسته با تیم ملی پرتغال نائب قهرمان یورو ۲۰۰۴ و در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز یکی از چهره های شاخص این تورنومنت باشد. کریستیانو جوایز فردی بسیاری را نیز بدست آورده که از آن جمله میتوان به جایزه ی بهترین فوتبالیست سال از سوی اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای اشاره کرد. او همچنین بیشترین شانس را نیز نسبت به دیگر بازیکنان برای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان از سوی فیفا و دریافت جایزه توپ طلا را دارد. علاوه بر اینها کریستیانو عنوان بهترین بازیکن لیگ انگلیس و لیگ قهرمانان را نیز از آن خود کرده است.
به رغم بدست آوردن تمامی این افتخارات، مرد شماره ۷ یونایتد همچنان تشنه ی کسب موفقیت های بیشتر است.
بر این اساس در سایت فیفا مصاحبه ای با کریستیانو رونالدو صورت گرفته که سوالات آن از جانب بازدیدکننده های سایت فیفا بوده و سایت مزبور آنها را جمع آوری و گزینش کرده است. در زیر مصاحبه ی کریستیانو رونالدو را میخوانیم.

Red4eva: فصل گذشته شما موفقیت های بسیاری را کسب کردی. آیا امسال هم میتوانی آنها را تکرار کنی؟
CR7: فصل گذشته من این فرصت را پیدا کردم که به موفقیت های بسیاری چه در زمینه تیمی و چه در زمینه فردی برسم که برخی موفقیت ها برایم بسیار بزرگ بود و بدیهی است که من از این بابت واقعا خوشحال هستم. در این فصل نیز من تمام تلاشم را میکنم که آن موفقیت ها را تکرار کنم و میدانم که کار سختی خواهم داشت. اما من بازیکن بلندپروازی هستم و در کنار بازیکنان بزرگی بازی میکنم و بنابراین مطمئن هستم که فرصت های این چنینی دوباره خواهند آمد و این احساس عالی و خوبی به من دست میدهد و من میخواهم که موفقیت های بیشتری را نیز از آن خود کنم.

NewtonHeath: پس از قهرمانی با منچستر در لیگ قهرمانان اروپا شما این فرصت را بدست آوردی که در جام باشگاه های جهان (فیفا) که در ژاپن برگزار میشود، شرکت کنی. چه احساسی نسبت به آن داری؟
CR7: عالی است و خیلی هیجان زده هستم. این اولین باری است که من فرصت این قهرمانی را در دوران بازی ام داشته ام و امیدوارم که در ماه دسامبر این عنوان را نیز تجربه کنم. من و هم تیمی هایم بی صبرانه منتظر این هستیم که در آنجا حضور پیدا کنیم و بهترین فوتبالی را که میتوانیم بازی کنیم برای هواداران به نمایش بگذاریم. این تورنمنت خوبی است و ما طرفدارای زیادی در ژاپن داریم و بازی کردن در آنجا لذتبخش است. ما میخواهیم که برای مردم خوب بازی کنیم و با جایزه به خانه برگردیم. من ۱۰۰ درصد میخواهم که قهرمان این تورنمنت شویم.

Trafford_oldie: دوستانت در منچستر چه کسانی هستند؟ آیا با هم معاشرت دارید؟
CR7: من آدم خوش شانسی هستم چرا که ارتباط خیلی خوبی نه فقط با ۲ یا ۳ نفر بلکه با همه ی افراد دارم. اما خدمتتون عرض کنم که دوستان صمیمی من، نانی، اندرسون و دو پسر برزیلی یونایتد (رافائل و فابیو) هستند بخاطره اینکه با آنها هم زبان هستم. اما ادوین (وندرسار)، ریو (فردیناند)، پاتریس (اورا) و کارلوس (توز) نیز از دوستان خوب من هستند. ما گروه خوب و شاد و شوخی داریم که بودن با آنها لذتبخش است.

diegogol: چرا شماره ۷ را انتخاب کردی؟
CR7: من انتخاب نکردم بلکه مسئولان منچستر به من دادن. وقتی که من با منچستر قرارداد امضا کردم از آنها پیراهن شماره ۲۸ را خواستم چون من در اسپورتینگ این پیراهن را به تن میکردم. اما سرالکس فرگوسن گفت: " نه، نه. من شماره ۷ رو به تو میدهم." پوشیدن این پیراهن انگیزه ی بزرگی به من میداد چرا که بیش از این بازیکنان بزرگی مثل جورج بست و بکهام پیراهن شماره ۷ را به تن میکردند و این باعث افتخار و لذت برایم است. این یک شماره ی استثنائی است و من عاشق پوشیدن این پیراهن هستم. اما مسئولیت من یکی است و آن، خوب بازی کردن برای تیم است.حالا فرقی نمیکند که چه پیراهنی را بپوشم.

moradojcc91: مهمترین گل یا گل استثنائی که تا بحال در دوران فوتبالت به ثمر رسانده ای چه گلی بوده؟
CR7: راستش را بخواهید من یه تعداد گلهای خوب و زیبایی را به ثمر رسانده ام که انتخاب یکی از آنها کار دشواری است. اما فصل گذشته من برنده ی جایزه ی بهترین گل فصل شدم که آن گل هم یک ضربه آزاد مستقیم مقابل تیم پورتسموث بود. آن گل به نظرم فوق العاده بود. اما واقعا نمیتوانم یکی از آنها را به عنوان گل مورد علاقه ام انتخاب کنم.

flora18: بهترین خاطره ی فوتبالیت چیست؟
CR7: خاطره خوبی وجود داره. مثلا اولین باری که من برای یک تیم فوتبال بازی کردم - حضورم در اسپورتینگ لیسبون واقعا برایم خاص است و همینطور حضورم در منچستر. که فکر کردن درباره ی این زمانها و تغییرات هیجان انگیز و بزرگی که در زندگی من به همراه آورد، خاطره ی خیلی خوبی برایم است.

youssef: سخت ترین لحظات دوران فوتبالت چیست؟
CR7: خب همانطور که لحظات خوب و گل های خوب وجود دارد در مقابل نیز لحظات سخت نیز وجود داشته اند و انتخاب آنها برایم سخت است. مثلا سخترین آن که به ذهنم میرسد شکست در فینال یورو ۲۰۰۴ مقابل یونان بود و همینطور در فینال جام حذفی شکست مقابل آرسنال و چلسی. وقتی آدم میبازه احساس بدی بهش دست میدهد حال اگر این شکست باعث شود که شما عنوان قهرمانی را از دست دهید خب مسلما کمی سخت تر و ناراحت کننده تر است.

titecindy31: وقتی اولین بار بازوبند کاپیتانی را به بازو بستید چه احساسی داشتید؟
CR7: عالی بود. وقتی اولین بار بازوبند کاپیتانی را برای تیم ملی کشورم به بازو بستم احساس فوق العاده ای به من دست داد و هر زمان که این افتخار نصیبم شود باز هم همین احساس را خواهم داشت و این باعث افتخارم است. با توجه به اینکه من بازیکن جوانی هستم بنابراین کاپیتان شدن برایم شگفت آور است. اما این مسئله شیوه ی بازی مرا تغییر نمیدهد و من دوست دارم که همیشه خوب بازی کنم و پیروز شوم.

asmir90: توصیه ی شما برای کسانی که دوست دارند بهتر دریبل بزنند چیست؟
CR7: تمرین كنید. همیشه سعی كنید در تمرین كردن كارهای جدیدی انجام دهید و هر روز روی این كارهای جدید كار كنید. این تمام كاری است كه من انجام می‌دهم. برخی اوقات انجام دادن كارهای جدید در داخل زمین غیرممكن می‌شود اما امیدوارم که در آینده یه تعداد ترفندهای مختلفی را به هواداران نشان دهم.

whatyadoin: چه اهدافی را شما به عنوان یک بازیکن دارید؟
CR7: من همیشه میخوام که پیشرفت کنم. فصل گذشته بهترین لحظات دوران فوتبالیم تا بدین جا بوده اما میدانم که میتوانم بهتر هم شوم. من میخواهم که گلهای بزرگ بسیاری را به ثمر برسانم و عناوین بسیاری را نیز کسب کنم و برای بدست آوردن این اهداف در باشگاه خوبی هم توپ میزنم.

mmhughes: بهترین ورزشگاهی که از لحاظ جو حاکم در آن بازی کردی کدام استادیوم بوده؟
CR7: به غیر از اولدترافورد، باید بگم که جو ورزشگاه آنفیلد (لیورپول) هر زمان که ما در آن بازی کردیم، فوق العاده بوده. من عاشق بازی در رم و بارسلونا هستم و فکر میکنم که آرسنال هم ورزشگاه خوبی دارد. اُه سلتیک را فراموش کردم هوادارانش باورنکردنی هستند و بازی کردن در آنجا عالی است.

iNDIRA89: اگر شما یک فوتبالیست حرفه ای نمی شدید، دوست داشتید چه کاره می شدید؟
CR7: نمیدانم. راستش را بخواهید نظری در این باره ندارم. بارها این سوال از من شده اما جوابی نداشتم و نمیدانم. بدیهی است که کاری برای خودم میکردم اما نمیدانم چه کاری!

Cristianofan: میتونی خودتو در یک کلمه توصیف کنی؟
CR7: در یک کلمه؟! (کریستیانو میخنده و میگه بی نظیر.

Fifa: کریستیانو، کدامیک از این سوالات بازدیدکنده های سایت ما برات جالب و مورد علاقت بوده؟
CR7: من مخصوصا سوالی را که درباره ی پیراهن شماره ۷ بود را دوست دارم بخاطره اینکه اون خاطره خوب قرارداد با منچستر را به یادم میاره اما سوال مورد علاقم سوال آخر بود چون قبلا هرگز این سوال از من نشده بود و همینطور باعث خنده ی من شد.

۱۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
با این خبر آخریت حال کردم ، خیلی جالب بود.
دستت درد نکنه.

۱۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
قربونت...

۱۷ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 7 نوامبر

باشگاه چلسی انگلیس برای تقویت خط حمله خود به دنبال مایکل اوون، مهاجم همیشه مصدوم نیوکاسل است...

- باشگاه چلسی درنظر دارد با خرید مایکل اوون در ژانویه شوک جدیدی در لیگ برتر انگلیس ایجاد کند.
- سرالکس فرگوسن با ارائه پیشنهاد 15 میلیون پوندی به دنبال ستاره نوجوان استاندارد لیژ بلژیک است.
- دیوید جیمز سنگربان پورتسموث نگران این موضوع است که با رفتن هری ردنپ به تاتنهام، بازیکنان این تیم هم باشگاه خود را ترک کنند.
- سربابی چارلتون اسطوره باشگاه منچستریونایتد معتقد است کریستیانو رونالدو بهتر از جرج بست است.
- آندرآ دوسنا که با مبلغ 7 میلیون پوند به آنفیلد آمد، بعد از انجام 11 بازی برای قرمزها، میخواهد برای تثبیت جایگاه خود با سایر رقبا بجنگد.
- شب گذشته باشگاه بارسلونا با ارائه پیشنهاد 30 میلیون پوندی به آرسنال خواهان به خدمت گرفتن سسک فابرگاس شد.
- ریکاردو وازته مهاجم تیم بولتون به دلیل مصدومیت، تمام فصل را از دست داد.

منبع:اختصاصی خودم(مهران)

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۷ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۲,۶۳۵ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۰,۳۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۳۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۳۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۳۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۳۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۱۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!