به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن براي هونتلار 17 ميليون يورو مي‌پردازد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه منچستريونايتد انگليس به دنبال مهاجم تيم ملي فوتبال هلند و رئال مادريد اسپانيا است.

به گزارش یوفا: روزنامه ساندي پي پل، گزارش داد چند روز پس از قبول شكست در ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا اسپانيا، سرآلكس فرگوسن‌ خواهان جذب كلاس يان هونتلار شده و حتي از باشگاهش خواسته تا سقف 17 ميليون يورو بابت اين مهاجم 25 ساله خرج كند.

مطابق اين گزارش سرمربي اسكاتلندي منچستر در انديشه تقويت خط حمله تيمش است و باور دارد مهاجمي همچون هونتلار با انجام 21 بازي براي تيم هلند و زدن گل هاي قابل توجه ‌مي تواند به منچستر كمك كند.

اين ميل و اشتياق به گلزن هلندي در حالي است كه اين بازيكن در زمستان گذشته از تيم آژاكس آمستردام جدا شد و به رئال مادريد انتقال يافت، اما در مدت محدود حضور خود چهره پرفروغي نداشت.

اين بازيكن كه تا تاريخ سي ام ژوئن سال 2013 با باشگاه اولدترافوردي قرارداد همكاري دارد، علاوه بر منچستريونايتد مورد توجه چند تيم ديگر از جمله بايرن مونيخ، هامبورگ و شالكه از آلمان، والنسيا از اسپانيا و فولام انگليس قرار دارد.

۱۳ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پورتسموث به مانچيني پيشنهاد داد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه پورتسموث خواهان جذب سرمربي اسبق اينترميلان ايتاليا شد.

به گزارش یوفا: اين باشگاه از طريق يكي از نمايندگان خود به اطلاع روبرتو مانچيني رساند كه باشرايطي خوب،‌ علاقمند به جذب و استخدامش است.

مانچيني در حالي با اين پيشنهاد روبرو شد كه باشگاه ساندرلند انگليس روز گذشته وي پيشنهاد داده بود. او در صورتي كه به يكي از اين پيشنهادات پاسخ مثبت دهد، دومين مربي ايتاليايي پس از كارلو آنجلوتي خواهد بود كه راهي يك تيم انگليسي مي شود. آنجلوتي ديروز سرمربي چلسي شد.

گفته مي شود مانچيني 44 ساله ظرف روزهاي آينده نظر خود را در مورد اين پيشنهادات اعلام خواهد كرد.

۱۳ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ديويد بكام فرهنگستان كتاب داير كرد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: فرهنگستان كتاب ديويد بكام كه متشكل از كتاب‌هاي ادبي و ورزشي مربوط به گروه سني كودكان و نوجوانان است، افتتاح شد.

به گزارش یوفا: در اين فرهنگستان كتاب‌هاي ادبي، هنري و ورزشي به نمايش گذاشته خواهند شد.

اين كتاب‌ها مخصوص كودكان و نوجوانان بالاي 7 سال است.

كتاب‌هاي مربوط به ادبيات انگليسي براي آشنايي بيشتر كودكان انگليسي با زبان و فرهنگ كشور خود عمده كتاب‌هاي اين فرهنگستان را تشكيل مي‌دهند.

ديويد بكام در گفت‌وگويي با آسوشيتدپرس گفته است كه از افتتاح اين فرهنگستان بسيار خوشحال است.

اين ورزشكار انگليسي گفت: اميدوارم اين طرح، نوجوانان را هرچه بيشتر به كتابخواني تشويق كند.

يكي ديگر از اهداف اين آكادمي آموختن مهارت‌هاي زندگي به كودكان از طريق قوانين ورزشي است.

پازل‌ها و روش‌هاي مختلف يادگيري تكنيك‌هاي ورزشي از ديگر موضوعات كتاب‌هاي موجود در اين فرهنگستان است.

۱۳ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پاتو و جانسن در ليست آنجلوتي
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي جديد تيم چلسي يك روز پس از عقد قرارداد، درخواست خريد دو بازيكن را داد.

به گزارش یوفا: كارلو آنجلوتي از مسئولان چلسي خواست زمينه جذب پاتو، بازيكن تيم آ.ث ميلان و گلن جانسون از تيم پورتسموث را فراهم كنند.

اين مربي با آگاهي از اين نكته كه در حال حاضر ستارگاني همچون فرانك ريبري، كاكا، امانوئل آده‌بايور، ‌آندرا پيرلو، كلارنس سيدورف، ‌ديويد بكام و ژابي آلونسو در فهرست بازيكنان مورد نظر تيم جديدش قرار دارد، معتقد است در وهله اول نياز به بازيكناني همچون پاتو و جانسن احساس مي شود.

پاتو 19 ساله كه تاكنون 6 بار براي تيم ملي برزيل بازي كرده،‌ در سال 2006 از اينترميلان در ازاي 22 ميليون يورو به ميلان منتقل شد.

جانسن نيز در سال 2003 از تيم وستهام در ازاي 9 ميليون يورو به پورتسموث آمد.

۱۳ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فرديناند از بازي براي تيم ملي انگليس انصراف داد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: خبرهاي منتشره حاکيست "ريو فرديناند" از حضور در تيم ملي فوتبال انگليس براي مسابقات آتي مقدماتي جام جهاني 2010 مقابل قزاقستان و آندورا انصراف داده است.

به گزارش یوفا: مدافع تيم فوتبال منچستريونايتد ظاهرا به دليل مصدوميت ساق پا، روز گذشته هتل محل اقامت تيم ملي انگليس را ترک کرده است.

بر همين اساس از "گري کاهيل" مدافع 23 ساله تيم بولتون به عنوان جايگزين او دعوت شده است.

کاهيل در اين باره به وب سايت اتحاديه فوتبال انگليس گفت: از فرصتي که به دست آورده‌ام، بسيار خوشحالم. تعدادي از بازيکنان مثل "جيمز ميلنر"، "اشلي يانگ"،‌"گرت بري" از قبل آشنا هستم. نهايت تلاشم را براي تيم ملي انگليس انجام خواهم داد و از اينکه شانس بازي پيدا کرده‌ام، تشکر مي‌کنم.

وي افزود: فصل خوبي داشتم و واقعا سخت کار کردم . قبلا هم دوبار به طور موقت به تيم ملي دعوت شده بودم و اين دفعه، بار سوم است. بازي در تيم ملي انگليس، دستاورد بزرگي است که به آن افتخار مي‌کنم.

۱۳ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آدبایور پیشنهادی از میلان نداشته

این طور به نظر می رسد که ستاره توگویی دست کم برای یک فصل دیگر در جمع توپچی ها خواهد ماند.
اخبار منتشره در انگلستان و ایتالیا، حاکی از آن بودند که سران باشگاه میلان تمایل زیادی برای جذب آدبایور دارند ولی استفان کوربیس، مدیربرنامه های آدبایوردر صحبتهایی اعلام کرده که سران روسونری پیشنهادی برای جذب آدبایور ارسال نکرده اند.

او در گفت و گو با calciomercato.it گفت:« من هیچ تماسی از سوی هیچ یک از مقامات میلان نداشته ام. من دیروز با آرسن ونگر دیدار کردم ولی هیچ صحبتی از فروش آدبایور به میان نیامد، چون هیچ پیشنهادی برای او وجود ندارد.باز هم تکرار می کنم که هیچ یک از سران میلان با من تماسی نگرفته است.»البته کوربیس اعلام کرد که تیمهای دیگری به دنبال ستاره توگویی هستند:« تیمهای دیگر؟ بله ، تیمهای دیگری به دنبال امانوئل هستند ولی او بازیکن آرسنال است.» ستاره سابق باشگاه موناکو در رقابتهای این فصل، 15 گل را برای توپچی ها در تمام رقابتها به ثمر رسانده و به نظر می رسد که فصل بعد را نیز در ورزشگاه امیریتس خواهد ماند.
منبع

۱۵ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
میلان: کریس رونالدو را می خواهیم

رلوسکونی، رئیس باشگاه میلان اعلام کرده که تمایل فراوانی دارد تا برنده توپ طلای فصل قبل را در پیراهن روسونری ببیند.
سیلویو برلوسکونی رئیس باشگاه میلان اعلام کرده که تصمیم دارد کریس رونالدو را به سن سیرو بیاورد. او معتقد است که ستاره پرتغالی می تواند جانشین مناسبی برای کاکا باشد که به احتمال فراوان به رئال مادرید خواهد پیوست.البته جذب کریستیانو رونالدو، به نظر کار بسیار سختی می رسد، هر چند که کریس در صحبتهای اخیر خود اعلام کرده که در مورد آینده اش در اولدترافورد دچار ابهام شده است.

برلوسکونی اعلام کرده که تمایل فراوانی برای جذب ستاره پرتغالی دارد و این موضوع را در جریان فینال هفته گذشته رم به گوش کریس نیز رسانده است. برلوسکونی به استودیو اسپورت گفت:« کریس رونالدو؟ من در گوش او نجوا کردم و به او گفتم که دوست دارم او را در پیراهن روسونری ببینم و او هم به من لبخند زد. چه کسی است که دوست نداشته باشد پیراهن باشگاهی مثل میلان را برتن کند.»

رئیس باشگاه روسونری زمانی که رونالدو مدال خود را پس از پایان دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا دریافت می کرد، درگوش او این جملات را نجوا کرده است. او در جایگاه VIP ورزشگاه رم، در جمع توزیع کنندگان جوایز دو تیم حاضر بود.
منبع

۱۵ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
احتمال حضور بنتلی در استون ویلا
مسئولان باشگاه استون ویلا امیدوارند دیوید بنتلی را با رقمی در حدود 10 میلیون پوند جذب کنند...
سایت گل - به نوشته روزنامه Daily Star دیوید بنتلی مهاجم فراموش شده تاتنهام بار دیگر در آستانه پیوستن به باشگاه استون ویلا قرار گرفت.پیش از این بارها اعلام شده بود هافبک 24 ساله تاتنهام در تابستان وایت هارت لین را ترک خواهد کرد و به احتمال فراوان ویلا مقصد بعدی او خواهد بود.ظاهرا مارتین اونیل سرمربی استون ویلا تابستان گذشته خواهان به خدمت گرفتن بنتلی بود اما نتوانست با تاتنهام که با رقم 15 میلیون پوند این بازیکن را جذب کرد رقابت کند.

باید دید تاتنهام برای فروش بنتلی چه رقمی طلب خواهد کرد اما مارتین اونیل رقمی بیش از 10 میلیون پوند برای جذب این بازیکن خرج نخواهد کرد.رندی لرنر رئیس استون ویلا برای خریدهای تابستانی این تیم 30 میلیون پوند به علاوه 12 میلیون پوند حاصل از فروش گرت بری به منچسترسیتی را کنار گذاشته است.

اونیل همچنین قصد دارد دو بازیکن میدلزبورو یعنی دیوید ویتر و استوارت داونینگ را به خدمت بگیرد که رقمی در حدود 42 میلیون پوند خواهد شد.

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پارك جي سونگ: به الجزيره امارات نمي‌روم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن كره‌اي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت:‌ خبر حضورم در تيم الجزيره امارات صحت ندارد.

به گزارش یوفا پارك جي سونگ، اظهار داشت: براي اولين بار است كه مي شنوم از تيم الجزيره امارات پيشنهاد بازي دريافت كرده ام. اين خبر بي اساس است و حتي اگر هم واقعيت داشت، پاسخ من منفي بود. سال بعد هم در اروپا حضور دارم و مايلم براي منچستريونايتد بازي كنم.

وي در مورد بازي دوستانه با عمان كه با نتيجه تساوي بدون گل خاتمه يافت؛ عنوان كرد: ديداري خوب براي ما به حساب مي آمد. براي بازي روز شنبه با امارات توانستيم خود را بهتر با شرايط آب و هوايي اين كشور وفق دهيم.

تيم كره جنوبي روز شنبه(فردا) با تيم ملي امارات در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 افريقاي جنوبي ديدار مي كند.

ياران پارك جي سونگ در گروه دوم با ايران، كره شمالي، عربستان و امارات همگروه هستند.

۱۶ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آنجلوتي: هيچ وقت رابطه خوبي با کاپلو نداشتم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "کارلو آنجلوتي" سرمربي جديد باشگاه چلسي، در مورد "فابيو کاپلو" سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال انگليس گفت که هرگز رابطه واقعا خوبي با هم نداشته اند.

به گزارش یوفا: "کارلتو" (آنجلوتي) در زمان سرمربيگري کاپلو در تيم ميلان در سال 1991، بازيکن اين تيم بود و به نظر مي رسد که تفاهم و همفکري زيادي با هم ندارند.

آنجلوتي در زندگينامه اش که به تازگي منتشر شده، به صورت تلويحي مدعي شده است که کاپلو او را به سوي خداحافظي از فوتبال سوق داد تا از سرمربيگري سر در آورد.

روزنامه "سان" به نقل از زندگينامه آنجلوتي نوشت: کاپلو بسيار تندخو بود و هرگز با بازيکنان حرف نمي زد. مشکل بزرگ اين جاست که تفکيک روابط حرفه اي از روابط انساني بسيار دشوار است.

سرمربي سابق باشگاه ميلان در بخش ديگري آورده است: کاپلو اولين کسي بود که مرا در ترکيب اصلي تيم قرار نمي داد. من در آخرين سال بازيگري ام تقريبا مثل يک مربي فکر مي کردم.

باشگاه ميلان در هفته گذشته، جدايي آنجلوتي از اين تيم و انتصاب "لئوناردو" برزيلي را اعلام کرد.

۱۶ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۲,۸۶۸ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۹,۲۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۷۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۶۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۳۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۴۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۹,۵۲۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۰۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۸ کاربر آنلاین است. (۲۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!