به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بحران را قبول ندارم؛ ما را طلسم کرده اند!
لوئیز انریکه: «تعارفهای بعضیها حالم را بد می کند!»

پس از کسب تنها ۲ امتیاز در ۵ بازی اخیر، لوئیز انریکه سرمربی آبی و اناری ها در جمع خبرنگاران ظاهر شد و با صراحت وجود مشکلات فنی در تیمش را رد کرد.

«عده ای به ما خرده گرفتند که با فروش بازیکنانمان دچار مشکل شده ایم؛ شکی نیست که مسی و ژاوی بازیکنان بزرگی هستند، اما ما یک تیم هستیم و بود و نبود کسی تفکر حاکم بر تیم را تغییر نمی دهد؛ البته جز مدیریت محترم باشگاه».

وی در جواب سوال خبرنگاری که دلیل عصابیت امروز انریکه در کنار زمین را پرسیده بود، گفت: «بعد از ۴ بازی دشوار، ما با فشار زیادی وارد بازی شدیم و توانستیم در ۴۰ دقیقه اول بازی، به سبک بازی خود نزدیک شویم. در دقیقه ۴۰ بازی نتیجه می توانست ۳ بر ۰ به سود ما باشد اما مهاجمین من دروازه خالی را به تیر کوبیدند. اگر آن گل به ثبت می رسید، شکست سنگینی برای من سیتی رقم می خورد».

خبرنگار الموندو دپورتیوو از سرمربی آبی اناری ها پرسید که دلیل اصلی ناکامی تیمش در چند هفته اخیر رقابتها را چه می داند. انریکه پاسخ داد: «هرچه هست، فنی نیست. ما خوب بازی می کنیم اما سخت گل می زنیم در حالی که آسان توپها وارد دروازه ما می شود. عقیده دارم ما را طلسم کرده اند. همین امروز پریماه را دیدم که در گوش چند نفر از عکاسانی که پشت دروزه ما مستقر شده بودند، چیزی می گفت. شک ندارم آنها جادوگران اجیر شده ای بودند که در لباس عکاس به آنجا فرستاده شده بودند و الحق هم کار خود را به خوبی انجام دادند».

وی همچنین در مورد داوید ویا صحبت کرد. «او در چند بازی اخیر پنالتیهای حساسی را از دست داده که خواهر و مادر تیم را به هم نزدیک نموده اند. به او گفتم بار بعدی که پنالتی خراب کند، جلو چش ۹۸ هزار تماشاگر شرق می زنم توی گوشش!»

در ادامه خبرنگاری در مورد نوشابه های باز شده در لیگ توسط مدیران آرسنال و لیون و بایرن سوال کرد که با واکنش شدید انریکه مواجه شد. «من یکبار به آنها گفتم: جمعش کنید این بساط رو آقا! هیچ کس این تعارفات تو خالی را باور ندارد. شک ندارم امروز حسام بخشی بعد از بازی دست وگنر لاو را بوسیده است. این فیلمها را برای من و شما بازی می کنند تا متوجه دستهای مافیایی پشت پرده که فساد را در لیگ رایج کرده است، نشویم».

در پایان یک خبرنگار انگلیسی از کاهش اختلاف امتیاز بارسا و لیورپول به یک امتیاز پرسید. «با تمام احترامی که برای پپ قائلم اما به او اطمینان می دهم که دستش به صدر جدول نخواهد رسید. ما صدر جدول را حفظ خواهیم کرد و قهرمانی را قبل از دربی هفته آخر در مقابل لیورپول بدست خواهیم آورد».

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گاردین اسپورت

«به مربی بارسلونا هم تبریک می گویم که بدون حضور پیکه تنها 3 گل دریافت کردند».

نقل قول
در دقیقه ۴۰ بازی نتیجه می توانست ۳ بر ۰ به سود ما باشد اما مهاجمین من دروازه خالی را به تیر کوبیدند

اصلا امکان ندارد که بازیکنهای تیم های حریف بتوانند با دروازه بان ما دو به تک شوند. چون در هر صورت تعدادی بازیکن حق عبور از خط نیمه را ندارند.

بعد از گلی که کاگاوا به ثمر رساند، تماشاگران شعارهای نژاد پرستانه سر دادند. ما شکایت رسمی به فیفا خواهیم کرد.
ضمنا هیچکدام از داورهای داخل زمین نتواستند گلی صحیحی که فورلان وارد دروازه کرد را ببینند. تصاویر آهسته نشان داد که توپ پس از برخورد با تیر افقی دروازه وارد دروازه شده بود. به هر حال اشتباه داوری در بازی وجود دارد. اگر این توپ وارد دروازه میشد، همان نتیجه ای که پیش بینی کرده بودم، به وقوع می پیوست.

نقل قول
همین امروز پریماه را دیدم که در گوش چند نفر از عکاسانی که پشت دروزه ما مستقر شده بودند، چیزی می گفت. شک ندارم آنها جادوگران اجیر شده ای بودند که در لباس عکاس به آنجا فرستاده شده بودند و الحق هم کار خود را به خوبی انجام دادند».

همانطور که ایشان در ابتدای مصاحبه گفتند در 5 بازی 2 امتیاز گرفته بودند، ولی تیم ما در 5 بازی اخیر 11 امتیاز کسب کرده بود. حال شما بگویید کدام تیم از جادوی جادوگران استفاده کرده است. همانطور که می دانید ایشان ارباب حلقه ها هستند و دستیاری همچون سائرون دارند که استاد جادوگری هستند.

این تیم بارسلونا همان تیمی بود که با وجود بازیکن قدرتمندی همچون پیکه، در برابر تیمهای آژاکس و ویارئال با نتایج تاسف باری شکست خورده بود و مهاجمین این تیم هم در گلزنی ناموفق بودند.
حال در این بازی بدون حضور پیکه و بدون حضور جانشینی برای این بازیکن، تنها 3 گل از تیم من سیتی دریافت کردند. واقعا به مربیان تیمهای ویارئال و آژاکس تبریک می گویم که این تیم را شکست دادند. به مربی بارسلونا هم تبریک می گویم که بدون حضور پیکه تنها 3 گل دریافت کردند.

بازیکن جوان این تیم هم هر زمان که با تیم من بازی دارد، انگیزه فراوانی پیدا کرده و یک یا دو گل به ثمر می رساند. نمی دانم برای چه در دقایق دیگری گل نمی خوریم و دقیقا در دقیقه 90 گل می خوریم. اگر امکانش باشد این بازیکن را خریداری خواهیم کرد.

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بایرن 2 - 0 آرسنال
برد یک بازی واقعا دوستانه!!!
شب گذشته باوارایی ها در استادیوم امارات به مصاف آرسنال رفتند.
این بازی در حالی شروع شد که قبل از بازی مدیران هر 2 بازی گفته بودند که بازی خود را انجام میدهند ولی در عین حال از باخت تیم دوست و برادر خود بسیار ناراحت میشوند.
بازی در نیمه اول کاملا پایاپای بود و هر 2 تیم موقعیت هایی خلق کردند ولی هیچکدام نتوانستند دروازه تیم مقابل را به صورت جدی تهدید کنند.
نیمه دوم با حملات آرسنال شروع شد و همین حملات نیز باعث شد در دقیقه 53 مدافعان بایرن تحت فشار روی سوارز مرتکب پنالتی شوند، ولی فالکائو این پنالتی را به بیرون زد.
بعد از این پنالتی بایرن کمی به خود آمد و 11 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 64 این وانگر لاو بود که باز هم تعویض رویایی کلوپ شد و گل اول بایرن را به ثمر رساند.
بعد از این گل آرسنال دوباره جلو کشید و بایرن را به لاک دفاعی برد ولی موفق به گلزنی نشد تا در دقیقه 90 وانگرلاو تیر خلاص را بزند و با پاس زیبای مولر با دروازهبان تک به تک شود و بایرن را 2 بر 0 جلو بیندازد و بازی با همین نتیجه به پایان برسد.
در آخر نیز لاو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و بایرن به عنوان تیم هفته معرفی شد.

گزارش تصویری بازی:

فالکائو پشت ضربه پنالتی

بیرون زدن پنالتی توسط فالکائو

گل اول بازی توسط لاو

پاس گل توسط مولر

گل دوم بازی توسط لاو

کنفرانس مطبوعاتی

مصاحبه با مربی باشگاه:

بازی پایاپای بود، ما از موقعیت هامیمان بهتر استفاده کردیم.
یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: بازی خوبی بود، تقریبا پا به پای آرسنال بازی کردیم ولی آنها نتوانستند از موقعیت هاشان خوب استفاده کنند ولی ما توانستیم.
البته کمی هم شانس با ما یار بود که مهاجی مثل فالکائو پنالتی را گل نکرد.
در آخر برای آرسنال هم آرزوی موفقیت دارم.

مصاحبه با مدیر باشگاه:

نمیتوانم درک کنم چرا بعضی ها چشم دیدن روابط خوب ما با آرسنال و لیون را ندارند!!!

مدیر بایرن بعد از بازی شب گذشته به خبرنگار کیکر گفت: بازی خوبی بود، هر 2 تیم عالی بودند، نمیتوانم بگویم خوشحال نیستم چون آرسنال واقعا تیم فوق العاده ای است ولی خب ناراحتی خود را هم نمیتوانم پنهان کنم.
از کیاوش جان هم ممنونم که میزبانی را تمام و کمال انجام دادند و واقعا ما را شرمنده کردند.
وی در مورد اظهارات لوئیز انریکه گفت: من برای بارسا و انریکه احترام خاصی قائلم، همه میدانند که من طرفدار پر و پا قرص بارسا هستم ولی واقعا این اظهارات دل آدم را به درد می آورد.
واقعا نمیتوانم درک کنم چرا بعضی ها چشم دیدن روابط دوستانه ما را با آرسنال و لیون ندارند!!!
تعارفاتی که ما میکنیم به خودمان مربوط است.
در مورد لاو هم مطمئن باشید جایزه بازی خوب و 2 گلی که به ثمر رساند را طبق قولی که اول فصل دادم دریافت میکند، ولی خب این تعارف ها همیشه بین تیمهای دوست بوده و هست...
برایم جالب است که میخواهند با این حرفها ما را وارد شبکه های مافیایی لیگ بکنند، نمیدانم هدف انریکه از این حرفها چیست ولی واقعا دوست ندارم چنین حرفهایی باعث کدورت ما و بارسا بشود.
من همیشه بارسا را دوست داشته و دارم و همیشه هم مقابل توهیناتی که از سمت این تیم به ما شده مانند بایرن پاره پوره و این حرفها ساکت بودم و به آنها احترام گذاشته ام ولی صبر هم حدی دارد، دیگر دارند پایشان را از حدشان فراتر میگذارند، اصلا دوست ندارم به خاطر کوته فکری افرادی مثل انریکه علاقه ام به بارسا را کنار بگذارم و از این باشگاه شکایت کنم ولی اگر بار دیگر به ما چنین اتهامات بزرگی بزنند در صورت عدم اثبات مطمئن باشید از آنها شکایت میکنم.

پوستر این هفته: جروم بواتنگ

۱۰ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

دی بوئر:به بارسلونا تبریک میگویم/این جایگاه حاصل تلاش تک تک اعضای تیم است.

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال در صحبت هایی به تشریح وضعیت تیمش پرداخت.
فرانک دی بوئر در ابتدا گفت:"جا دارد از الان قهرمانی را به تیم خوب و محبوب بارسلونا تبریک بگویم.این تیم بدون وجود مسی و ژاوی قهرمان شد و این جای تقدیر دارد" وی در ادامه گفت:"ما ابتدای فصل قصد داشتیم رتبه ی تک رقمی بیاوریم،اما در نیم فصل و با اتفاقات عجیبی که افتاد فقط به فکر رتبه ی بالاتر بودیم.یعنی بالاتر از رتبه ی هفته ی پیش،استارت کار ما از بازی مقابل رم رقم خورد.بازی ای که ما آن را برگرداندیم.آن موقع بود که من به این تیم جوان امیدوار شدم.و وقتی که ما در مقابل منچستر یونایتد نتیجه را برگرداندیم فهمیدم که بازیکنان جوان ما روحی بزرگ دارند.ما در نیم فصل دوم تنها سه باخت داده ایم.و از 14 بازی 33 امتیاز گرفته ایم که این واقعا خوب است.فکر میکنم تیم اول یا دوم نیم فصل دوم باشیم و این برای من واقعا خوب است.چرا که میدانم بازیکنان خیلی خوبی داریم"
وی در خصوص خروجی های تیم گفت:"سانیا به احتمال زیاد از تیم جدا خواهد شد هنوز مقصد او مشخص نیست ولی فکر میکنم او به لیون بپیوندد.کریستین اریکسن به طور قرضی به لیون خواهد پیوست تا علاوه بر کسب تجربه بتواند خود را اثبات کند.احتمالا یکی از دروازه بانان ما از پیش ما خواهند رفت ولی نمیدانم کدامشان.اگر انتخاب من بود هر سه را نگه میداشتم.ولی قوانین جدید این اجازه را از ما سلب میکند.فالکائو به تیم خود باز میگردد و نستا هم در لیست فروش قرار دارد.البته اگر ما بازیکن مورد نظرمان را نخریم او جایی نمیرود."
وی در مورد ورودی های تیم گفت:"فعلا تنها برگشت نیمار قطعی شده اما ما در حال بررسی خرید 6 یا 7 بازیکن هستیم.فکر میکنم 5 بازیکن را در تیم خود داشته باشیم."
وی در مورد ون پرسی گفت:"فکر نمیکنم او را بفروشیم.قوانین جدید این اجازه را به ما نمیدهند.قیمت او بسیار بالاست و هیچ تیمی با قوانین جدید نمیتواند وی را بخرد.فکر میکنم او در تیم بماند.چون ما به 5 مهاجم آماده نیاز داریم.که البته با خرید های جدید عده ای از تیم ما خواهند رفت."
وی در مورد جایگاه آخر فصل تیم خود گفت:"ما تمام سعی خود را میکنیم که تیم در بهترین مکان ممکن قرار گیرد.اما نمیتوانم هیچ قولی بدهم.چرا که ما در نیم فصل اول حتی تا رتبه ی بیستم هم رفتیم.و در انتهای نیم فصل رتبه ی ما شانزدهم یا هفدهم بودیم.همه میگویند ما ما چهار امتیاز با تیم سوم جدول فاصله داریم.ولی هیچکس نمیگوید که ما تنها چهار امتیاز با تیم دوازدهم جدول فاصله داریم.عده ای قصد دارند که بازیکنان ما مغرور شوند و نتوانند بازی خود را انجام دهند."
وی در مورد دیدار تیمش با بنفیکا گفت:"یک درصد فکر کنید با تیمی که رایکارد و کرایف و اسطوره و کیروش در آن حضور دارند کدورت داشته باشیم.مطمئنا اینطور نیست و تیم ما با بنفیکا یک بازی کاملا دوستانه و صمیمانه برگزار خواهد کرد.هرچند که رئیس این باشگاه کمی با روسای باشگاه های دیگر دچار درگیری است.ولی من به هیچ عنوان خودم را وارد این قضایا نمیکنم و حسینی هم مطمئنا این کار را انجام نمیدهد."
وی در مورد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی هلند گفت:"بله.من پیشنهاد داشتم.ولی نرفتم.من کار نیمه تمامی دارم.یک پروژه ی 3 ساله."

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

دی بوئر:به بارسلونا تبریک میگویم/این جایگاه حاصل تلاش تک تک اعضای تیم است.

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال در صحبت هایی به تشریح وضعیت تیمش پرداخت.
فرانک دی بوئر در ابتدا گفت:"جا دارد از الان قهرمانی را به تیم خوب و محبوب بارسلونا تبریک بگویم.این تیم بدون وجود مسی و ژاوی قهرمان شد و این جای تقدیر دارد" وی در ادامه گفت:"ما ابتدای فصل قصد داشتیم رتبه ی تک رقمی بیاوریم،اما در نیم فصل و با اتفاقات عجیبی که افتاد فقط به فکر رتبه ی بالاتر بودیم.یعنی بالاتر از رتبه ی هفته ی پیش،استارت کار ما از بازی مقابل رم رقم خورد.بازی ای که ما آن را برگرداندیم.آن موقع بود که من به این تیم جوان امیدوار شدم.و وقتی که ما در مقابل منچستر یونایتد نتیجه را برگرداندیم فهمیدم که بازیکنان جوان ما روحی بزرگ دارند.ما در نیم فصل دوم تنها سه باخت داده ایم.و از 14 بازی 33 امتیاز گرفته ایم که این واقعا خوب است.فکر میکنم تیم اول یا دوم نیم فصل دوم باشیم و این برای من واقعا خوب است.چرا که میدانم بازیکنان خیلی خوبی داریم"
وی در خصوص خروجی های تیم گفت:"سانیا به احتمال زیاد از تیم جدا خواهد شد هنوز مقصد او مشخص نیست ولی فکر میکنم او به لیون بپیوندد.کریستین اریکسن به طور قرضی به لیون خواهد پیوست تا علاوه بر کسب تجربه بتواند خود را اثبات کند.احتمالا یکی از دروازه بانان ما از پیش ما خواهند رفت ولی نمیدانم کدامشان.اگر انتخاب من بود هر سه را نگه میداشتم.ولی قوانین جدید این اجازه را از ما سلب میکند.فالکائو به تیم خود باز میگردد و نستا هم در لیست فروش قرار دارد.البته اگر ما بازیکن مورد نظرمان را نخریم او جایی نمیرود."
وی در مورد ورودی های تیم گفت:"فعلا تنها برگشت نیمار قطعی شده اما ما در حال بررسی خرید 6 یا 7 بازیکن هستیم.فکر میکنم 5 بازیکن را در تیم خود داشته باشیم."
وی در مورد ون پرسی گفت:"فکر نمیکنم او را بفروشیم.قوانین جدید این اجازه را به ما نمیدهند.قیمت او بسیار بالاست و هیچ تیمی با قوانین جدید نمیتواند وی را بخرد.فکر میکنم او در تیم بماند.چون ما به 5 مهاجم آماده نیاز داریم.که البته با خرید های جدید عده ای از تیم ما خواهند رفت."
وی در مورد جایگاه آخر فصل تیم خود گفت:"ما تمام سعی خود را میکنیم که تیم در بهترین مکان ممکن قرار گیرد.اما نمیتوانم هیچ قولی بدهم.چرا که ما در نیم فصل اول حتی تا رتبه ی بیستم هم رفتیم.و در انتهای نیم فصل رتبه ی ما شانزدهم یا هفدهم بودیم.همه میگویند ما ما چهار امتیاز با تیم سوم جدول فاصله داریم.ولی هیچکس نمیگوید که ما تنها چهار امتیاز با تیم دوازدهم جدول فاصله داریم.عده ای قصد دارند که بازیکنان ما مغرور شوند و نتوانند بازی خود را انجام دهند."
وی در مورد دیدار تیمش با بنفیکا گفت:"یک درصد فکر کنید با تیمی که رایکارد و کرایف و اسطوره و کیروش در آن حضور دارند کدورت داشته باشیم.مطمئنا اینطور نیست و تیم ما با بنفیکا یک بازی کاملا دوستانه و صمیمانه برگزار خواهد کرد.هرچند که رئیس این باشگاه کمی با روسای باشگاه های دیگر دچار درگیری است.ولی من به هیچ عنوان خودم را وارد این قضایا نمیکنم و حسینی هم مطمئنا این کار را انجام نمیدهد."
وی در مورد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی هلند گفت:"بله.من پیشنهاد داشتم.ولی نرفتم.من کار نیمه تمامی دارم.یک پروژه ی 3 ساله."

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو

تیتر این هفته روزنامه آژاکس آنلاین نیوز!!!

.:آگرو افسانه آژاکس:.

بازی او در مقابل تاتنهام چشم همه را گرفت.

آگرو با بازی فوق العاده خودش در مقابل تیم تاتنهام توانست 3 امتیاز شیرین را نصیب تیمش کند.آقای رنجبراعلام کرد که؛ این شیرین ترین 3 امتیازی بود که تا به حال با تیم کسب کرده است.تیم تا نیمه اول با نتیجه 2-0 نتیجه را به تاتنهام واگذار کرده بود،اما در نیمه دوم ، آگرو در یک حرکت عجیب و غریب دو تا گل با فاصله زمانی کم برای تیمش به ثمر رساند و بازی را به نتیجه 2-2 رساند و پس از آن اشنایدر نیز در این بازی درخشید و 15 امین گل خودش و سومین گل آژاکس را به ثمر رساند و آژاکس با نتیجه 2-3 تیم تاتنهام را پشت سر گذاشت.
حال همه منتظر هنرنمایی وی در بازی مقابل والنسیا هستند.

مدیر جدید باشگاه آژاکس!!!!

طبق آخرین گفته های آقای حامد رنجبر مدیر تیم آژاکس، سرکار خانوم ریحانه ابراهیمی نیز از این به بعد با این تیم به عنوان مدیر باشگاه؛ همکاری میکند.
امید است که با وجود این دومدیر مجرب فصل آینده تیم آژاکس، جز 4 تیم برتر قرار گیرد.

رضایت هواداران از تیم!!!!

هواداران و هواخواهان تیم آژاکس از عملکرد بازیکنان و مربیان تیم رضایت کامل دارند و از اینکه تیمشان در جایگاه نهم جدول قرار گرفته ، بسیار خوشنود هستند.آنها این اتفاق را پیشرفت بزرگی در آژاکس دانستند.
آقای رنجبر از اینکه هواداران تیمش از عملکرد تیم راضی هستند خوشنود است و به آنها قول جایگاه های بهتر و همایونی؛ در فصل آینده را داده است.

آژاکس، تیم اخلاق!!!

طبق گفته سازمان لیگ فانتزی ، تیم آژاکس تا به حال در این فصل هیچ گونه کارتی را از داور مسابقات دریافت نکرده است و جز تیمهای با اخلاق لیگ به حساب می آید!
امید است که به عنوان تیم اخلاق ،در لیگ انتخاب شود.

6 امتیاز کثیف!!!

تیم آژاکس در طول لیگ دوبازی ناجوانمردانه به علت پلن ندادن مربیان تیمهای آ اس رم و چلسی ،انجام داده و 6 امتیاز ناجوانمردانه را در پرونده خود ثبت کرد، که اصلاباب میل مربیان تیم نبود!!!

شکایت دی ناتاله از سازمان لیگ!!!

دی ناتاله ، مهاجم تیم آژاکس از سازمان لیگ به علت قرار ندادن اسم وی در لیست گلزنان لیگ شکایت کرد.
مربیان آژاکس نیز سخن او را درست و به جا دانستند و از مدیران خواستند تا به این موضوع رسیدگی کنند.

بازار نقل و انتقالات نیمه یخ است!!!

طبق آخرین صحبت های مربیان آژاکس با مربیان تیمهای ویارئال ، بایرن مونیخ ، بنفیکا، المپیک لیون و منچستر سیتی تصمیم براین شد که بازیکنانی فصل آینده باشگاه را ترک کنند وبازیکنانی هم از اون طرف وارد شن!!
لازم به ذکر است که با بنفیکا نتونستیم کنار بیاییم و کارمان با ویارئال هنوز نیمه تمام است و امکان فسخ قرارداد نیز زیاد هست.پس از پایان مذاکرات نتایج اعلام خواهد شد!!

بازی با والنسیا در هفته 36 مسابقات!!!

تیم از روز چهارشنبه تمرینات خود را برای رویارویی با والنسیا آغاز کرده است.
مدیران آژاکس در رسانه خبری این هفته خود اعلام کردند که تیم تمام تلاش خود را برای پیروزی دراین بازی انجام خواهد داد، تا به جایگاه های بهتر و همایونی تر برسند!!(تَوَکَلتُ اِلی الله)!

.: و من الله و التوفیق:.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

حسینی:فعلا باید از این اتفاقات لذت ببریم/برای خیلی ها متاسفم

کیاوش حسینی رئیس باشگاه آرسنال در صحبت هایی عنوان کرد:"تیم ما بهترین تیم نیم فصل دوم بوده.م با تیم نهم جدول 9 امتیاز فاصله داشتیم و حالا با تیم سوم جدول فقط چهار امتیاز.ما در این 15 هفته غیرت به خرج دادیم و به اینجا رسیدیم.مطمئنا این مسئله در آخر فصل جوایزی برای بازیکنان خواهد داشت.چون اگر ما در رتبه شانزدهم بودیم هیچ پولی به ما نمیرسید ولی اگر تا آخر فصل رتبه ی چهارم را حفظ کنیم هشتاد میلیون میگیریم و این حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی خوبمان است.متاسفانه ما در نیم فصل اول به نام ها توجه داشتیم و این باعث شد بازیکنی به مانند گوتزه یک نیم فصل بیرون بنشیند.یا بازیکنی بهمانند رمی اصلا هوس بازی پیدا نکند.ولی با دید خوبی که مربی ما داشت ما توانستیم یک تیم فوق آینده دار و خوب داشته باشیم.تیمی که بعد از بایرن کمترین میانگین سنی را داراست و در رتبه ی چهارم جدول است."وی در مورد بازی تیمش مقابل بارسلونا گفت:"بارسلونا قهرمان لیگ قبل و این لیگ است.بدون تردید آن ها بهترین تیم تاریخ هستند ولی ما تمام تلاش خود را میکنیم که بارسلونا خوب بازی نکند.اگر بارسلونا خوب بازی نکند و ببرد این برای ما به منزله ی یک پیروزی است."وی در مورد فرانک دی بوئر گفت:"دی بوئر بهترین مربی ای بود که میتوانست پروژه ی سه ساله ی باشگاه را به سرانجام برساند.وقتی وی استعفا کرد من نپذیرفتم.چون او را برای سه فصل میخواهم.با توانایی هایی که من در وی سراغ دارم میدانم که ما در پایان سال سوم قهرمان خواهیم شد.ولی قبل از آن؟ فکر نکنم.دی بوئر کسی است که با توتال فوتبال هلند،تیکی تاکای اسپانیا و فوتبال بریتانیایی آشناست.وی همچنین یک فصل در لیگ پرهیجان ترکیه بازی کرده است.تمام این ها به کنار و این موضوع که وی تنها هافبکی تاریخ است که چهارده سال در تیم ملی کشورش بازی کرده باعث میشود که درک کنیم وی بازیکن بزرگی است.حال عملکرد وی به عنوان سرمربی آژاکس قبل از حضورش در آرسنال گواهی بر این مدعاست که وی به خوبی از آموخته هایش استفاده کرده.فوتبالی که تیم های دی بوئر بازی میکنند آمیخته ای از تکنیک توتال فوتبال،تاکتیک پذیری بریتانیا و هیجان ترکیه است."
وی در مورد بازیکنان جذب شده گفت:"ما دو مدافع وسط را مد نظر داریم که قصد داریم یکی از آن ها را بخریم.ما یک دفاع راست خوب را میخریم.و البته در صورت لزوم یک دفاع چپ خوب.در بقیه ی پست ها مشکل چندانی نداریم.شاید یک مهاجم سرزن را به تیم اضافه کنیم.و البته 2-3 بازیکن جوان و آینده دار را مدنظر داریم.
وی در مورد اریک لاملا گفت:"ما وی را برای آینده خریدیم.در ضمن فصل بعد که اریکسن احتمالا به لیون خواهد رفت،وی فرصت بیشتری برای عرض اندام خواهد یافت."
وی در پایان از جذب یک اسپانسر 9 میلیاردی سخن گفت و همچین گفت:"مارادونا اندازه ی علی دایی مربیگری حالیش نیست "

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

مصاحبه با آندرس اینیستا

اینیستا:امیدوارم سران بارسا مانع نشوند

اینیستا بازیکن بارسلونا که به صورت قرضی به آژاکس پیوسته است صحبت های جالبی را بر زبان آورده.مصاحبه ی وی را با روزنامه ی دیلی میل میخوانیم.

-چه شد که به لندن آمدی؟
برای انجام مذاکرات با باشگاه آرسنال به اینجا آمدم.و فردا صبح هم در تمرین های آژاکس شرکت میکنم.
-به نظرت حرفه ای است که وقتی با باشگاهی قرارداد داری به اینجا بیایی؟
من با مستر رنجبر صحبت کردم.او به من اجازه داد.
-خب،نتیجه ی مذاکرات چه شد؟
ما مذاکرات خیلی خوبی داشتیم و من از لحاظ شخصی با باشگاه آرسنال به توافق رسیدم.راستش را بخواهید دیگر دوست ندارم در بارسلونا بازی کنم.
چرا؟
آن ها با من برخورد خوبی نکردند.من میخواستم تمام زندگیم را وقف بارسا کنم.ولی آن ها به زور مرا فروختند.من دوست ندارم در تیمی بمانم که مرا نمیخواهد.
-خب چرا آرسنال؟
آرسنال بیشترین نزدیکی را به سبک بازی من دارد.من میتوانم در آرسنال به همه چیز برسم.
-به نظرت سران بارسلونا قبول میکنند؟
مطمئنا شان باشگاه بارسلونا بیشتر از این هاست که به بازیکنانش به چشم یک کالا نگاه کند.فکر میکنم موافقت کنند.یعنی امیدوارم موافقت کنند
-یعنی تو را بازیکن جدید آرسنال بدانیم؟
به احتمال زیاد بله.مگر این که سران بارسلونا جواب زحمت هایی که کشیده ام را ندهند.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات

مصاحبه اختصاصي دودراگو با دي متئو : شاگردانم اعتماد بنفس خود را از دست داده اند.

تيم پورتو در نيم فصل دوم ليگ پيشرفت هايي داشته ولي كافي نبوده؛ انها نتايج خوبي نگرفتند و تيم انسجام كافي را براي پيروزي ندارد در همين رابطه دي متئو مصاحبه اختصاصي با روزنامه دودراگو داشته: « شاگردانم از جنگيدن ميترسند؛ انها اعتماد بنفس كافي براي پيروزي را ندارند ما بازيكنان خوبي داريم من به انها بسيار اميداوارم ولي انها ترسيده اند. اين مشكل به زودي حل خواهد شد! قطعا مقصر اين اتفاقات من هستم و بايد در قبال ان به هواداران پاسخگو باشم ما در انديشه نقل و انتقلات موفق تر، خريد ستارهاي بهتري هستيم وضعيت براي ما اينگونه نمي ماند من شك نداريم ما بلند خواهيم شد چراكه ما لياقت بهترين هارا داريم.»

زمزمه هايي مبني بر جداشدن شما از تيم به گوش ميرسد ايا حقيقت دارد؟« عده اي از من انتقاد كردند كه سبكي كه من ميخواستم در پورتو اجرا كنم جواب نميدهد من بااين نظر مخالفم تيم ما مشكلي فني ندارد بلكه ما روحيه لازم براي جنگيدن را نداريم؛ شاگردانم به راحتي ميتوانند از عهده وظايفشان بربيايند من انها را به خوبي ميشناسم، انها نياز به روحيه دارند نه انديشه هاي جديد يك مربي ديگر ولي در عين حال شك نكنيد من و كادر فني اقدامي نميكنيم كه به ضرر تيم باشد.»

فصل اينده را چگونه ميبينيد:« همانطور كه گفتم در انديشه جذب ستارهاي بزرگتري هستيم تيم بودجه خوبي دارد؛ ولي بايد عاقلانه تصميم بگيريم بازيكناني را تحت نظر داريم كه بزودي معرفي خواهند شد.»

واما سخن اخر : « اندكي صبر سحر نزديك است

۱۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

مصاحبه سویا تایمز با تنکاته

دلیل شکست سویا در برابر تیم آخر جدولی پورتو چه بود؟
اشتباهات فردی در خط دفاع و دروازه و بدشانسی عامل باخت ما بود. از بازی تیم رضایت داریم ولی از نتیجه کسب شده راضی نیستیم. به هر حال باخت هم جزئی از بازیه.

بازی بعدی را چگونه ارزیابی می کنید؟

همانطور که می دانید بازی بعدی ما در برابر تیم قدرتمند و سرسخت لیورپول است، لیورپول تا اینجای کار خوب بوده و هم اکنون در رده دوم جای دارد، اختلاف این تیم هم با تیم صدرنشین و همیشه قدرتمند بارسلونا خیلی کم است و لیورپول برای گرفتن امتیاز به زمین مسابقه وارد میشود، البته سویا هم تمرینات زیادی را پشت سر گذاشته است .و ما به بازیکنانمان اطمینان داریم، همچنین امیدوار هستیم بازی ما در برابر لیورپول یک بازی بدون خشونت و درگیری باشد و بازیکنان بازی جوانمردانه ای از خودشان به نمایش بگذارند، که به احتمال زیاد هم این اتفاق خواهد افتاد. در نهایت ما هم برای برد در این بازی تلاش زیادی می کنیم.

به نظرتان در پایان فصل چه جایگاهی را به تیم خود اختصاص می دهید؟
ما سعی می کنیم در این هفته های پایانی و باقی مانده بتوانیم بازی ها را با نتایج قابل قبول به پایان برسانیم و برنده بازی ها باشیم، تا بتوانیم رتبه ای بهتر از رتبه فعلی داشته باشیم.

آیا در آینده شما را به عنوان سرمربی خواهیم دید؟
هنوز مربیگری فوتبال برای من زود است، ولی شاید در سالهای آینده با استفاده از تجربه اساتیدم روی نیمکت یک تیم بنشینم و مربیگری کنم، اما به نظرم هم اکنون وقت این کار نیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۵,۹۳۰ بازدید
۲۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۸۱,۶۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۸۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۹۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۵۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۵۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۷۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۰,۲۹۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۲۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!