به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
¤§~Borussia Dortmund~§¤ نوشته:

اینکه گواردیولا و تیتو لاماسیا رو نابود کردند هیچ شکی توش نیست. اگر کمی جرات و عرضه داشتند میتونستد بهترین استفاده رو از بازیکنای جوون بکنند، اما فقط بخاطر علاقه ی شخصیشون به پدرو و بوسکتس که اونهارو تو تیم اصلی آوردند، دیگه بازیکنی نیست که تو ترکیب اصلی اومده باشه و دارن این بازیکنایی که چند ساله دارن تلاش میکنند رو از بین میبرند.

این از ان حرفاییه که فک کنم تو کل دنیا فقط تو این سایت زده شه.

نابود کردن رو شما به چی میدونین؟
این که تیاگو فصل قبل بیشتر از اینیستا بازی میکنه نابود کردنه؟
این که به جای خرید یه دفاع راست واسه ذخیره ی آلوز مونتویا رو میاره کنار آلوز نابود کردنه؟
این که پیکه که حتی تو لیست 18 نفره ی منچستر هم نبود تو 20 سالگی میاد بارسا و میشه یکی از بهترین های اروپا نابود کردنه؟
این که برای این که مسی 20 ساله بشه ستاره ی تیمت،تاریخسازترین بازیکن بارسلونا رو کنار بزاری نابود کردنه؟
این که تیو ی 20 ساله میاد جلو بارسا بازی میکنه نابود کردنه؟(هرچند همونایی که از نابود کردن صحبت میکردن بعد اون بازی کلی به پپ حرف زدن هک نباید تیو رو بازی بده)
این که کوئنکا رو جلو چلسی فیکس بازی میدی ناوبد کردنه؟
این که بعد از باخت تو اولین تجربه ی مربیگریت بازی دومش میای بوسکتس و پدرو رو فیکس میزاری نابود کردنه؟(اولین بازی پپ منظورمه)
این که تیتو گفته مهاجم نوک نمیخوایم چون میخوایم رو دونگو سرمایه گذاری کنیم نابود کردنه؟

شما از رایکارد یادتونه که بازیکن 17 ساله آورد تو زمین.همین.حالا نمیگین اگه بویان و جیوانی 2-3 سال دیگه میموندن تو تیم ب اینقدر زود افت نمیکردن.دو تا بازیکنی که هنوز شکل بدنیشون شکل نگرفته بود جلو رئال فیکس بازی کردن و نتیجش فاجعه ی 4-1 بود.
مسئله اینجاس که همون سالم که جیوانی و بویان بازی کردن صرفا واسه این بود که مهاجم نداشتیم.
همون زود اومدن به تیم اصلی باعث شد که الان جیوانی تو یه تیمیه مثل مایورکا و بویان هم تو تیمایی مثل رم و میلان فیکس نیست.چه برسه به بارسا.
پپ اومد گفت تیم دوم واسه ساخت،تیم اصلی اسه برداشت.
واسه همینه که وقتی جرارد دلوفووئو امسال از آرسنال ه پینشهاد نجومی داشت نرفت.چون میدونه جاش تو تیم اصلی تضمین شدس.و به همین دلیل تیتو آفلای رو فروخت که حتی شده یه جا واسه بعضی بازیا برای دلوفلوئو باشه.
یا مثلا مهاجم نوکی مثل یورنته رو مفت نمیخره چون میخواد دونگو بیاد بشه مهاجم نوک بارسا.
کلا از این بابت حرف های جالبی زده میشه.

نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

مشکلات مالی قابل توچیه نیست.بارسا میتونست با همون پولی که سانگ رو خرید ورتونگن رو بخره.مدافع بلند قد جنگنده و پابه توپی هم هست.یا به نظرتون هوملس ارزش 33 میلیون یورو هزینه رو نداشت.این ها قیمت های غیرمنطقی ای نیستند.

عزیزم من نمیگم نمیتونست بخره.بحثم این نیست.
میگم رفتن کیتا باعث شد کلا اولویت ها عوض شه.باعث شد یه بازیکن بخوایم که تو دو تا پست بازی کنه.
مگرنه تو اولین کنفرانسش تیتو گفت که یه دفاع وسط میخوایم و یه دفاع چپ.بعدش که کیتا رفت گفت یه بازیکنی میخوایم که تو انی دو تا پست بازی کنه.
رفتن کیتا باعث شد اولویت ها عوض شه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقطه ضعف بزرگ پپ بازی گرفتن از بازیکنای جوون و ساختن آینده بود و این قابل انکار نیست. استثنا با روند و جریان فکری خیلی فرق داره. همون طور که بارها قبلا هم گفتم، پپ مربی حال بود نه آینده. پپ اومد و رفت و امثال تیاگو و جاناتان و جفرن و خیلی های دیگه فرق خاصی نکردن، در حالی که پتانسیلهای بسیار بزرگی بودن. نمیشه بگیم همه این کسایی که بازی داده نشدن و این ور و اون ور فرستاده شدن، بی استعداد بودن!

در مورد تیتو به نظرم زیاد اینطور نیست. فقط کمی عدم استفاده ش از فونتاس و بارترا (جز بازی اخیر) سوال برانگیز بود و گرنه به نظر می رسه کاملا شایسته سالارانه ترکیب می چینه و حالت سوگلی بازی پپ رو در مورد بوسکتس و پدرو نداره. البته الکسیس رو باید از این مسئله مستثنا کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
آخه کیتا خودش چی بود که براش جانشین هم بخریم
کیتا مگه چقدر تو تیم تاثیر داشت که خریدن جانشین براش از خط دفاعیمون هم واجبتر بود؟
وقتی بودجه نداری که همه نیازهای تیم رو پوشش بدی، باید تشخیص بدی کدوم نیاز واجب تره.
حتی با رفتن کیتا هم، خریدن یه دفاع وسط از خریدن جانشین کیتا واجبتر بود.
خیلی راحت میشد با خریدن یه دفاع وسط، ماسکرانو به پست اصلیش یعنی هافبک دفاعی برگرده و با بوسکتس 2 تا هافبک دفاعی داشتیم، برای پویول و پیکه هم یه ذخیره داشتیم که الان به کارمون میومد.
اگه نمیخواستیم به بارترا و فونتاس بازی بدیم (تا الان اینجوری نشون دادیم وگرنه وینگ چپ سویا رو نمیذاشتیم دفاع آخر)، به نظرم در این مورد اشتباه کردیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
منم بار نکردم ولی خوب ناراحت شدم.
========================
درمورد خرید سانگ و عدم خرید مدافع.ببینین دوستان زمین و زمان خبر داره که پپ دوس داشت بازیکن چند پسته بگیره و خیلی هم مثال داره:کیتا-آدریانو-ماسچرانو-آفلای-(بوسکتس رو هم پرورش داد)و این رفتار پپ رو تو تیتو هم به وضوح میتونیم ملاحضه کنیم.خیلی از رفتار های پپ تو تیتو هست.این بحث دیگریست.درضمن همین الانشم چند مرحله ای پول آرسنالو میدیم.دوما روزای آخر نقل و انتقالات سانگ رو خریدیم و اونم به لطف جام نبردن آرسنال.اگه میخواستیم هوملز یا ورتونگن رو بخریم زمان نقل و انتقالات تموم می شد.الانم گویا بارسا به دنبال بناتیا بازیکن اودینزس برا دفاع وسطش.گرچه تیتو گفته مدافع نمیخریم.

FORCA BARCA
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

میگم رفتن کیتا باعث شد کلا اولویت ها عوض شه.باعث شد یه بازیکن بخوایم که تو دو تا پست بازی کنه.
مگرنه تو اولین کنفرانسش تیتو گفت که یه دفاع وسط میخوایم و یه دفاع چپ.بعدش که کیتا رفت گفت یه بازیکنی میخوایم که تو انی دو تا پست بازی کنه.

یعنی با خریدن همون اَگِر از لیورپول که قیمتش هم نزدیک سانگ بود نمیشد هم دفاع وسط تقویت بشه و هم ماسکرانو بره سر پست هافبک دفاعی که به نظر من تو اون پست از بوسکتس هم بهتره و یه رقابت جدی تو اون پست داشته باشیم و دفاع وسط هم اینجوری کوتاه قد و متزلزل نباشه.
یعنی با همون حدود خرج کردن همه مشکلات رو میشد حل کرد کیاوش.
....................
من از این جفرن هم خیلی خوشم میاد حالا حتما آخر همین فصل بر میگرده دیگه هم چنین بویان هم فکر کنم برگرده؟ این رومئو که تو چلسی هست هم قرضیه؟ اگه قرضیه کی قرضش تموم میشه؟ کلا فصل بعد رو از نظر بازیکن داشتن خیلی دوست دارم از الان( البته اگه ویا بمونه و سانچز بره).

❤ تا ابد بارسا ❤
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
H B K نوشته:

نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

یعنی با خریدن همون اَگِر از لیورپول که قیمتش هم نزدیک سانگ بود نمیشد هم دفاع وسط تقویت بشه و هم ماسکرانو بره سر پست هافبک دفاعی که به نظر من تو اون پست از بوسکتس هم بهتره و یه رقابت جدی تو اون پست داشته باشیم و دفاع وسط هم اینجوری کوتاه قد و متزلزل نباشه.
....................
من از این جفرن هم خیلی خوشم میاد حالا حتما آخر همین فصل بر میگرده دیگه هم چنین بویان هم فکر کنم برگرده؟ این رومئو که تو چلسی هست هم قرضیه؟ اگه قرضیه کی قرضش تموم میشه؟ کلا فصل بعد رو از نظر بازیکن داشتن خیلی دوست دارم از الان( البته اگه ویا بمونه و سانچز بره).

نه بابا رومئو یه شرایط سختی داره چون از مدت قرار سده زیاد تر موند باید پول بدیم.بویانم بعید میدونم برگرده.تازه رفته میلان.یعنی باید بابت برگشت بویانم پول بدیم؟جفرنم نمیدونم

FORCA BARCA
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خیلی واضح هست که دروغه...
بازیکنی که توی بارسا بازی میکنه نیاز به پولهای بقیه نداره...
اینها فقط پاپوش هایی هست که بعضی ها درست میکنن تا شخصیت بازیکنان تیمی مثه بارسا رو پایین بیارن... ولی این کار غیر ممکن هست.

همش کار این مادریدیای عقده ایه. حالا که 8 امتیاز عقب افتادن از هر وسیله ای واسه ایجاد حاشیه برای بارسا استفاده میکنن و سایت گل هم که رئالی بودنشو بارها ثایت کرده این مزخرفاتو چاپ میکنه. اون از اعتراف مسخره ی رانندهه که میگفت بارسایی ها مست کرده بودن، اون از تهمت بی شرمانه ی سایت هوادارای رئال در مورد دوپینگ مسی (که بارسا ازشون شکایت کرد) حالا هم این یکی!!! یکی نیست به این آقا بگه آخه بدبخت مونتویا با دستمزد یه هفته اش کل زندگیتو میتونه بخره. چرا چرت و پرت میگی آخه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
H B K نوشته:

نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

....................

خب اَگر که حتی راجرز هم گفت میتونه بره.منتهی یه مصاحبه کرد که گفت من دوست دارم تو لیورپول بمونم و سران باشگاه میخوان به زور منو بفروشن و خالکوبی YNWA رو رو دستش زد و باعث شد بمونه.مگرنه اولویت اصلی اگر بود که بعدش شد سانگ.
در مورد حرف امیر هم باید بگم که به هر حال بارسا یه بازیکن قدرتی نیاز داره.دلیلش این بود که جانشین میخوایم واسش
ترکیب فصل بعد هم منم فکر میکنم جالب باشه
برگشتن رومئو و جفرن جالب میشه(هرچند جفرن باید امسال خودشو نشون بده)و بویان هم باید یه کاری کنه که بیاد.هرچند باید خیلی پول بدیم ولی فکر میکنم میشه یه کاری کرد که بیاد.(آخه خدایی 13 تا واسش خیلیه )
در مجموع سال آینده با حضور نیمار و اینا خیلی تیم خوفناکی میشیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

نقل قول
H B K نوشته:

نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

....................

خب اَگر که حتی راجرز هم گفت میتونه بره.منتهی یه مصاحبه کرد که گفت من دوست دارم تو لیورپول بمونم و سران باشگاه میخوان به زور منو بفروشن و خالکوبی YNWA رو رو دستش زد و باعث شد بمونه.مگرنه اولویت اصلی اگر بود که بعدش شد سانگ.
در مورد حرف امیر هم باید بگم که به هر حال بارسا یه بازیکن قدرتی نیاز داره.دلیلش این بود که جانشین میخوایم واسش
ترکیب فصل بعد هم منم فکر میکنم جالب باشه
برگشتن رومئو و جفرن جالب میشه(هرچند جفرن باید امسال خودشو نشون بده)و بویان هم باید یه کاری کنه که بیاد.هرچند باید خیلی پول بدیم ولی فکر میکنم میشه یه کاری کرد که بیاد.(آخه خدایی 13 تا واسش خیلیه )
در مجموع سال آینده با حضور نیمار و اینا خیلی تیم خوفناکی میشیم

کیاوش جان دل شیدایی داریا

هم جفرن برگرده هم بویان و هم نیمار رو بگیریم کس دیگه ای مدنظرت نیست

بویان و جفرن عمرا بیان چون واقعا سطحشون در حد بارسا نیست حالا حالا ها کار دارن تا به بارسا برگردن

در مورد اوریل رومئو هم بگم که باید بخریمش چون به چلسی فروختیمش (قرضی نرفته) تازه برای اون هم جا نیست تازه اگه باشگاه بخواد برگرده خودش توی مصاحبه گفته بود من سسک نیستم که بخوام به باشگاه برگردم

فصل بعد باید پینتو و الکسیس رو بندازیم بیرون و جاش از بازیکن های اکادمی استفاده کنیم

۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: l-messi
پیام: ۵۱۸
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو و یوهان کرایف
- اسپانیا-آرزانتین
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کلیپ دیدار گابریل با بازیکنان بارسا

گابریل پسر برزیلی که از معلولیت مادرزادی رنج میبره دیروز چهارشنبه24اکتبر به سوسیاد اسپورتا اومد تا با بازیکنان بارسا ملاقات کنه.گابریل با وجود معلولیتی که داره نه تنها میتونه خوب بدوو مهارت بالایی برای بازی با توپ داره .

تو این کلیپ تیتو بعد از احوال پرسی باهاش ازش میپرسه میخواد با کی بازی کنه و چه کسی رو ببینه گابریل لئو مسی رو انتخاب میکنه و..............
دانلود

من برای شادمانی به دنیا نیامده ام.آمده ام تا کار های بزرگ انجام دهم
بتهوون
۴ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۶,۹۶۲ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۸۰۲ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۶,۲۴۴ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۱,۰۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۸ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۸۴۱ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۷۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۵۰۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!