به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دوستان لطف کنن دیگه لینک سایتهای دیگه رو در این بخش قرار ندن و اگه مایل هستین مطلبی رو نقل کنین به نقل اصل مطلب کفایت کنید.

ارسالهای خلاف قوانین حذف و ویرایش شد.لطفا از این به بعد رعایت کنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
به نظرم بهتره فصل بد اين بينتو رو بندازيمش بيرون و يك دروازه بان از بارسا ب بياريم جون اكر والدس مصدوم شه تيم وضعش خيلي خراب ميشه

MES QUE UN CLUB
۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حالت سوگلی بازی پپ رو در مورد بوسکتس و پدرو نداره

سلام.عید قربان رو به شما و خانواده ی محترمتون و همچنین تمام کاربران این سایت تبریک عرض میکنم.

نظر خاصی راجب پدرو ندارم.یکی از پرتلاشترین و دونده ترین بازیکنان بارساس که عملکرد پر فراز و نشیب زیادی هم داره.

باتوجه به افت فاحش الکسیس،وضعیت ویا،و مصدومیت کوئنکا داره بیشتر از لیاقت و آمادگیش تو بارسا بازی میکنه.اگر پدروی فصل 2010-2011 بود در فیکس بازی کردنش نباید هیچ شکی میکردیم اما این فصل و فصل پیش با استاندارد های سابق خودش فاصله داشت هرچند این فصل واقعا بهتر شده.
اگر یک مهاجم بزرگ مثل نیمار به بارسا بیاد و آمادگی پدرو در همین حد باشه باید بچسبه به نیمکت.

ولی نباید فراموش کنیم پدرو بارها در بازی های مهم برای بارسا گلزنی کرده.

اما در مورد بوسکتس اشتباه میکنید.

من خودم خوشحال میشم بازیکنی مثل سانگ مواقعی که بوسکتس محروم،مصدوم و یا خسته هست به جای سرخیو در ترکیب قرار بگیره.اتفاقی که در این فصل و فصل قبل بارها در مورد ژاوی و اینیستا تکرار شده و بعضا شاهد سیستم های چرخشی در قبال این دو بازیکن بودیم.
بوسکتس توانایی های واقعا بالایی داره و این توسط هیچ کس قابل کتمان نیست.کسی که یایا توره بهترین هافبک دفاعی سال های قبل رو مجبور به ترک تیم کرد.اوایل حضورش در تیم اصلی راضی کننده نبود ولی روز به روز پیشرفت کرد تا تبدیل به مهره ی اصلی و بازیکن فیکس دل بوسکه در جام جهانی 2010 و یورو 2012 شد.آیا بوسکتس سوگلی دل بوسکه هم هست؟

کاسیاس جمله ی قشنگی درباره ی بوسکتس گفته:

"اگر یک بازیکن وجود داشته باشد که بتواند رکورد بازی های من را در اسپانیا بشکند آن سرخیو بوسکتس است."

بوسکتس توانایی وحشتناک بالا و خیره کننده ای در حفظ توپ داره و از این حیث در بین هافبک های دنیا فقط آندرس اینیستاست که میشه با بوسکتس مقایسش کرد.

هوش بالایی داره و همیشه بهترین تصمیم ممکن رو میگیره.حرکات بازیکنان مقابلش رو پیش بینی میکنه ، قدرت بازیخونیش خیلی قوی هست.
و به بهترین شکل فاصله ی بین خطوط دفاعی و میانی رو پر میکنه.و همینطور تاکتیک پذیرترین بازیکن فعلی دنیاست.

ژاوی پس از شکست سانتوس مقابل بارسا با 4 گل:

(( بدون بوسکتس نمی توانستیم به این افتخارات چند سال گذشته برسیم،او بازیکن فوق العاده ای هست و هرگز اشتباه نمیکند))

آخرین باری که بدون بوسکتس بازی کردیم مقابل سلتیک بود که نبود بوسکتس کاملا محسوس بود.

سانگ در تغذیه ی ژاوی اینیستا و مسی خوب عمل نکرد.در حالی که بوسکتس علاوه بر رعایت کردن تمام وظایف یک هافبک دفاعی نقش بازیسازی هم به عهده داره و به خوبی هم از عهدش برمیاد.

بوسکتس بازیکنی هست که به شکل بی نظیری از قدرت ذهن وفکرش استفاده میکنه.

بارسا فابرگاس رو خرید تا در آینده روزی جانشین ژاوی بشه.

ولی

سرخیو و اینیستا و مسی تنها بازیکنانی هستند که در بارسای فعلی جانشینی ندارند.

بوسکتس با توانایی هاش خودش رو اثبات کرد تا هوادران حسرت رفتن بازیکنی متل توره را نخورند. ولی عملکرد توره در سیتی به قدری عالی بود که خیلی هامیگفتن بهتر بود سال 2010 کیتا از این تیم میرفت و بوسکتس و توره در پست هافبک دفاعی با هم رقابت مبکردن.

در کنار توانایی های خارق العاده ی بوسکتس که در این سال ها به نمایش گذاشته همینطور در بازی های بزرگی مثل پیروزی 3-1 در فینال ویمبلی و مانیتا کردن رئال در نوکمپ که نقشش تو اون پیروزیها کمتر از مسی ژاوی و اینیستا نبوده ولی دو صحنه ی تلخ از بوسکتس تو ذهنم دارم :

1- اخراج مبتدیانه مقابل رئال مادرید در فصل 2009-2010

2-از دست دادن موقعیت صددرصد مقابل چلسی در دقیقه 93 در بازی رفت چمپیونزلیگ

که البته دومی زیاد قابل بحث نیست چون فستیوالی از خراب کردن انواع و اقسام موقعیت توسط فابرگاس مسی و الکسیس در 2 بازی رفت و برگشت مقابل چلسی شاهد بودیم.

امیدوارم بحث خوبی کرده باشیم .

۴ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
کاش تقاضای بخشش ماسچرانو رد بشه! تا بارترا بتونه بازی با وایکانو هم فیکس باشه!
وایکانو تیمیه که فوتبال بازی میکنه و مثل سلتیک نیست بره تو 18! اگه اینجوری بشه میتونیم راحت گل بزنیم ولی از اونور باید حواسمون به دفاعمون باشه تا راحتم از حملات حریف گل نخوریم و مثل بازی با دپور نشه!

الان که دوباره فکرشو میکنم بازی با دپور 1 بازی تاریخی از آب درمیاد که تا سالها تو ذهن همه هوادارا میمونه!مثل 6-2 و 5-0 رئال،یا مثل 6-1 با والنسیا و 6-0 با اتلتیکو تو کالدرون،یا دو تا 4-1 با آرسنال و 2-1 چلسی تو لندن و ...!خیلی شدن

۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
CESC 4 FÀBREGAS نوشته:

کاش تقاضای بخشش ماسچرانو رد بشه! تا بارترا بتونه بازی با وایکانو هم فیکس باشه!
وایکانو تیمیه که فوتبال بازی میکنه و مثل سلتیک نیست بره تو 18! اگه اینجوری بشه میتونیم راحت گل بزنیم ولی از اونور باید حواسمون به دفاعمون باشه تا راحتم از حملات حریف گل نخوریم و مثل بازی با دپور نشه!

الان که دوباره فکرشو میکنم بازی با دپور 1 بازی تاریخی از آب درمیاد که تا سالها تو ذهن همه هوادارا میمونه!مثل 6-2 و 5-0 رئال،یا مثل 6-1 با والنسیا و 6-0 با اتلتیکو تو کالدرون،یا دو تا 4-1 با آرسنال و 2-1 چلسی تو لندن و ...!خیلی شدن

خیالت راحت نمی بخشن که هیچ یه جلسه هم به محرومیتش اضافه می کنن

اتفاقا بهتر این اواخر بد عادت شده بود هی به خودمون گل میزد

الان میشه یه نفسی کشید لا اقل تو بازی با رایو یه گل به خودی زن کمتر داریم

۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
لباس فصل بعد بارسا

مارک بارترا مدافع آینده دار بارسا همراه با برادر دو قلویش، اریک

۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
راستي من نميدونم لباس فصل بعد رو اين موقع به نمايش ميزارن
جون كه هر سال در اخر هاي فصل هستش

MES QUE UN CLUB
۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بوسکتس بازیکینه که در پست هابک دفاعی به یه سبک جدید بازی میکنه. این کار باعث شده هم درصد اشتباهاتش خیلی پایین باشه و هم نقطه ی قوت تیم در کارهای تدافعی به حساب بیاد. خیلی کم پیش میاد تیم هایی که حتی با 5 تا هافبک بازی میکنن بتونن از عمق به خط دفاع بارسا برسن چون اونجا بازیکنی ب اسم برسکتس هست که یه تنه همشونو حریفه.

با قد بلندش تسلط فوق العاده ای رو توپ داره اما متاسفانه بازیش به چشم دوستان نمیاد (شاید چون ساده بازی میکنه و دنبال بازی نمایشی نیست). بهتره به اظهار نظر بزرگان در مورد بوسکتس توجه کنین:

پپ گفته بود: همیش اولین اسمی که تو لیست بازیکنان برای مسابقه مینویسم اسم بوسکتسه.

ژاوی : اون همیشه خیلی سریع منو تو زمین پیدا میکنه و بهترین پاس رو به من میده. این واقعا برام عجیبه.

اینیستا : همیشه با خیال راحت تو زمین بازی میکنم چون میدونم پشت سرم بوسکتس رو داریم.

دل بوسکه : اگه فوتبالیست بودم دوست داشتم مثل بوسکتس بازی کنم.

سزار منوتی (مربی سابق بارسا که سابقه ی قهرمانی در جام جهانی 1978 به عنوان سرمربی آرژانتین رو داره: اولین باری که بازیش رو دیدم یکی از دوستام که نزدیکم بد رو صدا زدم و گفتم الان بازیکنی رو دیدم که نمونه اش رو تا به حال ندیده بودم

نقل قول
راستي من نميدونم لباس فصل بعد رو اين موقع به نمايش ميزارن
جون كه هر سال در اخر هاي فصل هستش

هرسال چندتا طرح ارائه میشه و هرکدوم از طراح ها لباس خودشونو رو به عنوان لباس فصل بعد بارسا معرفی میکنن. فصل قبل هم دو بار این اتفاق افتاد تا در نهایت پیرهن فعلی اواخر اسفند انتخاب شد. این لباس ها (این یکی و لباس دومی که به شکل پرچم کاتالانه) هم بعیده انتخاب بشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

بوسکتس توانایی وحشتناک بالا و خیره کننده ای در حفظ توپ داره و از این حیث در بین هافبک های دنیا فقط [b]آندرس اینیستاست که میشه با بوسکتس مقایسش کرد.[/b]

نظرت محترمه و البته من مثل مدیر از بوسکتس بدم نمیاد.

اما بوسکتس که هیچی با تمام احترامی که به اینیستا مقدس دارم اونم اصلا در حد ژنرال قدرت حفظ توپ نداره و البته دقت پاس هاش هم از ژاوی پایین تره.

همین نکته رو من همین فصل چند بار دقت کردم که اینیستا الان میتونه مثل ژاوی پاسهای دقیق و خوب بده یا نه؟
که دیدم اینیستا هم در حد الان ژاوی پاس هاش عالی نیست چه برسه به ژاوی 3-2 فصل قبل که اوج کل فوتبالش بود.

تو وظیفه ای که رو دوش یه هافبک قرار داره بنظرم زیدان هم مثل ژاوی قدرت حفظ توپ و دادن پاس های فوق العاده رو نداشت بی خیال بقیه
...................
اما بوسکتس رو اوایل مونده بودم به خاطر چه توانایی ای که داره باعث رفتن توره شده چون اون موقع سوتی زیاد میداد که چند بارش باعث گل خوردنمون شد. دقیق یادمه صحنه رو فقط بازیش رو یادم نمیاد با کدوم تیم بود.
اما بعدش همین جور پیشرفت کرد و خوب شد.

اما به نظر من مهم ترین وظیفه یه هافبک دفاعی توپ گیری و جنگندگیشه تا پاس دادن. که تو این چیزا سرجیو از توره و سونگ و ماسکرانو هم ضعیف تره.
قدرت بدنیش زیاد نیست گاهی وقتا یجورایی تمارض میکنه که خوشم نمیاد.
سرعتش هم پایینه اینو وقتی داره پشت بازیکن حریف میدوه دقت کن که میفهمی سرعت راه رفتن کریستین تیو از دویدن بوسکتس هم سریع تره.

❤ تا ابد بارسا ❤
۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان ببینیدا اینیستا یا بوسکتس توانایی پاس پاسشون خییییییییییلی خییییییییییلی کم تر از مهندسه.ولی خب اینیستا هم چیز هایی داره که مهندس نداره.مثلا قدرت تهاجمی اینیستا خیلی بالاتره از ژاوی.ولی هر چی فکر میکنم خصوصیتی پیدا نمیکنم که اینیستا و مهندس نداشته باشن و بوسی داشته باشه

FORCA BARCA
۵ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۲۵ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۵,۶۳۵ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۵۳۲ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۲۶۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۱۸۱ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۲۸ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۵۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۰۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۸ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!