به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

نولیتو: بهتر بود که امروز شکست بخوریم تا دوشنبه مقابل ایتالیا!
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

نولیتو، مهاجم تیم ملی اسپانیا هم به شکست مقابل کرواسی واکنش نشان داد.

اسپانیا با دریافت گل دیرهنگام مقابل کرواسی، شکست خورده و در رتبه دوم گروه D قرار گرفت تا در مرحله یک هشتم نهایی حریف ایتالیا شود. مهاجم تیم سلتاویگو در این رابطه به AS گفت:

"هیچکس شکست را دوست ندارد. این دیداری بود که ما تحت کنترل داشتیم اما آنها گل دوم را به ثمر رساندند. حالا رو به جلو حرکت می کنیم و نباید بترسیم، رقابت خواهیم کرد و می بینیم که چه اتفاقی می افتد. امروز شکست خوردیم، اما جلو می رویم و اتفاقی که افتاد را فراموش می کنیم. به مرحله بعد رسیده ایم، و باید با حریفان قدرتمندی روبرو شویم. باید اشتباهات خود را اصلاح کنیم و برای دیدار روز دوشنبه آماده شویم."

"چنین اتفاقاتی رخ می دهد. ما دو بازی پیروز شدیم و همه چیز امیدوار کننده بود، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است. باید برای بازی بعدی آماده شویم و ببینیم چطور پیش می رود. بهتر بود که امروز شکست بخوریم تا دوشنبه. ایتالیا حریف سرسختی است. قرعه سختی بود. ما تیم خوبی داریم و اگر می خواهید در تورنمنت کاری انجام دهید باید با بهترین ها رقابت کنید."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲ تیر ۱۳۹۵
دل بوسکه: نمی توانیم ده خیا را سرزنش کنیم؛ مسیر رسیدن به فینال ایده آل نیست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا بعد از شکست مقابل کرواسی که باعث رویارؤیی آنها با ایتالیا در مرحله بعد شد، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسپانیا در حالیکه با گل زود هنگام موراتا از حریف پیش افتاده بود و در دقیقه '73 نیز سرخیو راموس یک ضربه پنالتی از دست داد، در نهایت بازی را 2-1 واگذار کرده و به عنوان تیم دوم از گروه D صعود کردند.

دل بوسکه، سرمربی لاروخا در پایان بازی به AS گفت:

"این آزار دهنده است اما حذف نشده ایم. مسیر رسیدن به فینال ایده آل نیست اما هیچوقت نمی دانید که خطر از کجا خواهد رسید. نیازی نیست که بگویم شکست در این دیدار نگران کننده است. ما بازی را در دست داشتیم. نمی خواهم به دفاع از عملکردمان بپردازم اما بد هم بازی نکردیم - هرکس نقش خود را ایفا کرد. نباید به خودمان اجازه حواس پرتی و از دست رفتن تمرکز دهیم، مثل اتفاقی که به گل دوم منجر شد، اما من هیچ گلایه ای از بازیکنان ندارم."

- آیا باز هم این ترکیب 11 نفره تکرار خواهد شد؟

"بازیکنان خسته هستند، که در این گرما و وقتی که حریفان شما را تحت فشار قرار می دهند طبیعی است. بازیکنان برای این مسابقه آمادگی جسمانی خوبی داشتند. ما این ترکیب را بر اساس اطمینانی که از سطح آمادگی جسمانی بازیکنان داشتیم، انتخاب کردیم چون می توانستیم خود را در وضعیت کمی بهتری قرار دهیم."

- راموس و زدن ضربه پنالتی:

"ما پنالتی زن های معدودی داریم و کسی که بیشترین احساس اعتماد به نفس را داشته باشد، پشت توپ قرار می گیرد. این تصمیمی است که بر حسب اتفاقات جاری درون زمین گرفته می شود و لزوماً به دخالت مربی نیازی ندارد."

- آیا بازیکنان می توانند بعد از این شکست خود را پیدا کنند؟

"داستان ایده آل این بود که سرگروه شویم، اما حالا باید از لحاظ جسمانی و ذهنی ریکاوری کنیم. این بازیکنان تجارب بالایی دارند و می دانند که چطور بر چنین شرایط هایی غلبه کرده و بازگردانند."

- ده خیا:

"او کار زیادی برای انجام دادن نداشت، و نمی توانیم به خاطر گل هایی که دریافت کردیم او را سرزنش کنیم. هر دو گل روی ضدحملات به ثمر رسیدند. همه ما مقصر هستیم."

- آیا به نظر شما کرواسی توانایی رسیدن به فینال را دارد؟

"آنها یکی از تیم هایی هستند که بهترین فوتبال را ارائه می کنند، و همانطور که دیروز گفتم، درست است. آنها امروز پنج تغییر در ترکیب خود داشتند، تیم را سرحال کرده بودند و واقعاً خوب، آزادانه و با کیفیت بازی کردند."

۲ تیر ۱۳۹۵
جرارد پیکه: داشتم قلنجم را می شکستم؛ هیچوقت به سرود ملی بی احترامی نمی کنم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

جرارد پیکه به انتقادات واکنش نشان داد.

در بازی پایانی اسپانیا در مرحله گروهی رقابت های یورو 2016 در برابر کرواسی به نظر می رسید که جرارد پیکه در حین خوانده شدن سرود ملی اسپانیا در حرکتی جنجال برانگیز انگشت میانی خود را نشان دوربین های تلویزیونی داده است.

به گزارش FourFourTwo، حالا پیکه نشبت به این مسئله واکنش نشان داده است و می گوید او هیچوقت به اسپانیا بی احترامی نکرده است. پیکه در پی شکست 2-1 تیم ملی اسپانیا برابر کرواسی در بوردو با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود نوشت:

"در زمان پخش شدن سرود ملی در حال شکستن قلنج هایم بودم. بیائید دنبال جنجال نباشیم و با همدیگر قهرمان یورو شویم."

پیکه که در طول فصل گذشته به دلیل دعواهایش با رئالی ها پیوسته در سر تیتر خبر ها بود می گوید وقتی بحث تیم ملی به میان باشد تمام آن مسائل فراموش می شوند. وی در اینباره به خبرنگاران گفت:

"هیچوقت به سرود ملی بی احترامی نمی کنم. فکر می کنم من را بشناسید. آمده ایم که قهرمان یورو شویم، مادرید و بارسلونا گاهی از هم جدا هستند اما حالا همه ما اینجا هستیم تا تورنمنت را ببریم. "

اسپانیا با دوم شدن در گروه خود در مرحله بعد باید به مصاف ایتالیا برود.

۲ تیر ۱۳۹۵
آردا توران: منتقدین اشک مادرم را در آوردند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

آردا توران نسبت به انتقادات شدید از خود واکنش نشان داد.

کاپیتان تیم ملی ترکیه در بازی های ابتدایی این تیم در رقابت های یورو 2016 عملکردی بسیار پائین تر از حد انتظار داشت و این موجب انتقادات شدیدی نسبت به او شد. توران حتی بعد از بازی اول از مردم کشورش به دلیل بازی ضعیف خود عذرخواهی کرد.

به گزارش FourFourTwo، توران در طی شکست 3-0 ترکیه برابر اسپانیا از طرف هوادارن ترک هو شد و شایعات بر سر دعوای او با فدراسیون فوتبال ترکیه بر سر پاداش های بازی های یورو بر جنجال ها افزود. وی در صحبت با Lig TV گفت:

"سعی کردم گریه نکنم. اما آنها گریه مادرم را درآوردند. من آنها [منتقدین] را مسئول می دانم."

وی که با ارائه نمایشی در خور در پیروزی 2-0 ترکیه برابر چک کمی از بار انتقادات فروکاست می گوید:

"به نظر شکست هایمان برابر کرواسی و اسپانیا غافلگیرکننده نبود. اعتراف می کنم که در آن بازی ها خوب نبودیم. در برابر چک برای کشور و غرورمان بازی کردیم. فکر می کنم امروز شایسته تحسین ها بودیم."

۲ تیر ۱۳۹۵
روی هاجسون: از بابت رویارویی احتمالی با پرتغال و رونالدو هراسی ندارم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پرتغال هنوز صعود خود را مسجل نکرده است.

روی هاجسون معتقد است شهرت افراد در بازی های یورو هیچ اهمیتی ندارد و از همین بابت برای رویارویی احتمالی با پرتغال در دور بعد بازی ها نگرانی ندارد.

به گزارش Mirror، سرمربی سه شیر ها از همین حالا جنگ روانی خود را آغاز کرده است و در مصاحبه خود سعی داشت تا کریستیانو رونالدویی که در این رقابت ها پائینتر از حد انتظار بوده است را بیش از پیش تحت فشار بگذارد:

"فکر می کنم در این تورنمنت دیده ایم که نه نام ها که عملکرد تیم ها در زمین تعیین کننده است. از یک چیز مطمئنم، اینکه ترجیح می دهم در مرحله بعد با پرتغال بازی کنیم تا اینکه در مرحله بعد بازی نکنیم. چرا از خود مطمئن نباشیم؟ آنها را در یک بازی 'حمله در برابر دفاع' در ومبلی شکست دادیم و به علاوه آنها تنها 2 امتیاز از بازی های خود گرفته اند."

رونالدو و یارانش امشب در دیداری تعیین کننده به مصاف مجارستان صدرنشین گروه خود خواهند رفت.

۲ تیر ۱۳۹۵
جوردن هندرسون: باید بهتر از موقعیت هایمان استفاده کنیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هندرسون از عملکرد مهاجمان تیم راضی نیست.

تیم ملی انگلیس رکورد بیشترین تعداد شوت در مرحله گروهی رقابت های یورو را به نام خود ثبت کرده است اما با این حال در امر گلزنی با مشکلات جدی مواجه بوده است. مسئله ای که روی هاجسون سرمربی تیم نیز به آن معترف است.

به گزارش Mirror، سه شیر ها تا به حال در سه بازی خود 64 شوت به سمت دروازه حریفان شلیک کرده اند و تنها سه گل به ثمر رسانده اند. تساوی بدون گل آنها برابر اسلواکی در بازی آخر مرحله گروهی برای آنها به قیمت از دست دادن سرگروهی تمام شد. جوردن هندرسون هافبک تیم در این مورد می گوید:

"برای ارائه یک نمایش عالی مطمئناً باید در برابر دروازه بهتر شویم. موقعیت ایجاد می کنیم اما باید آنها را به ثمر بنشانیم. فکر می کنم تمام کنندگی ما چیزی است که باید در آن بهتر شویم. وقتی تیم ها در برابر ما دفاعی می شوند برای گلزنی به مشکل می خوریم. اما کیفیت کافی را داریم. باید اطمینان حاصل کنیم که در بازی های آتی کار تیم ها را یکسره کنیم. در برابر اسلواکی 90 دقیقه بازی در دست ما بود. موقعیت های خوبی می ساختیم اما نمی توانستیم توپ را وارد دروازه کنیم."

هندرسون درباره فیکس شدن غافلگیرکننده اش در بازی برابر اسلواکی و نیمکت نشینی وین رونی گفت:

"آماده ام تا هر زمان که مربی گفت بازی کنم. واضح است که رونی بازیکن بزرگی برای ماست و کاپیتان تیم است و وقتی به بازی آمد فکر می کنم خیلی خوب کار کرد. یک تیم 23 نفره زمانی خوب کار می کند که تعدادی از بازیکنان بتوانند استراحت کنند. برای من باعث خوشحالی بود که به زمین بازی برگردم."

"امسال با تمام مصدومیت ها از نظر فیزیکی و روانی برای من سخت ترین سال حرفه ام بوده است و صرف اینجا بودن باعث افتخار من است چون فکر نمی کردم که دعوت شوم. همیشه فکر کردم که با کار سخت فرصتی به دست می آورم که در برابر اسلواکی اینطور شد و امیدوارم که سرمربی از عملکرد من راضی بود."

۲ تیر ۱۳۹۵
موراتا: ایتالیا بدترین قرعه ممکن بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

آلوارو موراتا در مورد رویارویی اسپانیا با ایتالیا هشدار داد، ایتالیا بدترین قرعه ممکن بود.

با شکست 2-1 دیشب اسپانیا مقابل کرواسی، اسپانیا به عنوان تیم دوم گروه D باید در دور حذفی، با تیم اول گروه E که ایتالیا است بازی کند. این بازی دوشنبه 27 ژوئن در پاریس برگزار خواهد شد. آلوارو موراتا مهاجم اسپانیا در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

"قرعه بدتر از این نمی شد. ایتالیا از نظر تاکتیکی بسیار قدرتمند است و ما اگر می خواهیم به دور یک چهارم صعود کنیم باید یک نمایش فوق العاده داشته باشیم. "

ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا از موراتا خوش بین تر بود و گفت:

"برای قهرمان شدن باید همه را شکست دهیم. ما فرصت این را داشتیم تا به عنوان تیم اول در موقعیت بسیار بهتری قرار بگیریم اما به هر حال الان اینجا هستیم و مجبوریم برای رویارویی با ایتالیا آماده شویم. "

۲ تیر ۱۳۹۵
اوزیل: به هم تیمی هایم توصیه می کنم به لیگ برتر بروند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مسوت اوزیل هافبک بازیساز تیم ملی آلمان، از حضور در لیگ برتر لذت می برد.

مسوت اوزیل هافبک تیم ملی آلمان، به هم تیمی های خود توصیه کرده است تا به لیگ برتر بپیوندند. این بازیکن می گوید از حضور لیگ برتر و تیم آرسنال فقط "تجربه های خوب" نصیبش شده است. اوزیل یکی از معدود ستاره های آلمان است که بیشتر دوران حرفه ای خودش را خارج از بوندس لیگا سپری کرده است. او زمانی که تنها 21 سال داشت به رئال مادرید پیوست و پس از آن، در سال 2013 این باشگاه را به مقصد آرسنال ترک کرد. این بازیکن می گوید نزد هم تیمی هایش در یورو 2016، از لیگ برتر ستایش می کند.

اوزیل در گفتگو با بیلد گفت:

"قطعاً اینکه توانایی های خودم را در خارج از کشور ثابت کنم، یکی از هدف های همیشگی من است. اگر کسی بخواهد در خارج از کشور فوتبالش را ادامه دهد، من همیشه از خوبی های لیگ برتر برای او تعریف می کنم. لیگ برتر، لیگ بسیار جذابی است، همچنین این لیگ بسیار متعادل و دارای بالانس است، بهترین مثالی که می توان در این مورد گفت قهرمانی لستر سیتی است! فوتبال بازی کردن در انگلیس، بسیار سرگرم کننده است. در واقع، بسیار خسته خواهید شد ولی می توانید از آن لذت ببرید! "

"اگر یکی از بازیکنان تیم ملی از من بپرسد بازی کردن در انگلیس چطور است، من در پاسخ می گویم: اگر این فرصت را داری که در لیگ برتر بازی کنی، انجامش بده! اگر قرار بود باز هم در خارج از کشور به فوتبالم ادامه بدهم، قطعاً همین مسیر را انتخاب می کردم. "

"از قرارداد اوزیل با توپچی های لندن، 2 سال باقی مانده است. این باشگاه لندنی مصمم است تا بعد از یورو 2016، قرارداد این هافبک بازیساز آلمانی را تمدید کند. با قرارداد تلویزیونی جدید در فصل آینده، باشگاه های انگلیسی می توانند بیش از هر زمان دیگری بر روی بازیکنان فوق ستاره سرمایه گذاری کنند. این اتفاق، به معنی حضور بیشتر بازیکنان غیر بریتانیایی در این لیگ است."

اوزیل می گوید بعضی از بازیکنان آلمانی، در مورد شرایط زندگی در انگلیس از او سئوال پرسیده اند.

"هر چند وقت یکبار سئوال ها پرسیده می شود. مثلاً می گویند:" حضور در آرسنال چگونه است؟"، "چه چیزی باعث تمایز لیگ برتر شده است؟" و "وضعیت برخورد با رسانه ها و حضور در فضا های عمومی چطور است؟". تمام چیزی که من می توانم در جواب بگویم، تجربه های خوبم است. "

مسوت اوزیل اذعان دارد که بوندس لیگا در آینده می تواند برای حفظ بازیکنان بزرگش مبارزه کند، ولی برای منفعت تیم ملی، داشتن بازیکنان در لیگ های متفاوت خوب است.

"استعداد های آلمانی، شهرت برجسته ای دارند. بنابراین آنها تمرکز باشگاه های خارجی را جذب می کنند. این حقیقت دارد که حفظ بازیکنان ملی پوش، برای باشگاه کوچک سخت شده است. مخصوصاً با وجود بیننده های میلیونی تلویزیون در انگلیس. جدا از این بحث ها، لیگ برتر بسیار جالب و جذاب است. "

۲ تیر ۱۳۹۵
کونته: بازی بسیار دشوار و فیزیکی بود
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آنتونیو کونته معتقد است عملکرد تیمش مثبت بوده است.

در حالی که ایتالیا از صعود به عنوان تیم اول آسوده خاطر بود، در مقابل جمهوری ایرلند 1-0 شکست خورد. پس از مسابقه، کونته در مصاحبه با ری اسپورت گفت:

"با کمال صداقت من از نتیجه شاکی هستم. بازی بسیار دشوار و فیزیکی بود. من پاسخی که می خواستم را گرفتم. نتیجه ما شرم آور است در حالی که فکر می کردیم راحت پیروز می شویم. با این حال همه کسانی که بازی کردند، پاسخ مثبت دادند. "

با آمدن اینسینیه روند بازی ایتالیا بهتر شد؟

"نمی دانم. این یک بازی فیزیکی بود و من زمانی که مدافعان ایرلندی پراکنده شده بودند و روزنه هایی در خط هافبک آن ها دیده میشد، وی را به بازی فرستادم. چیزی برای سرزنش بازیکنان وجود ندارد. "

ایتالیا قرار است در مرحله حذفی مقابل اسپانیا بازی کند. آیا تیم شما هم سطح قهرمان یوروی قبلی است؟

"نمی دانم. همه شما خیلی خوب بلدید قضاوت کنید. پس شما به من بگویید. "

۳ تیر ۱۳۹۵
بلژیک 1 - 0 سوئد؛ ادن هازارد بهترین بازیکن زمین شد
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ادن هازارد به عنوان بهترین بازیکن دیدار بلژیک و سوئد برگزیده شد.

در ادامه مسابقات یورو 2016، سوئد و بلژیک به مصاف هم رفتند که در پایان بلژیک با نتیجه 1-0 پیروز میدان شد. ادن هازارد کاپیتان تیم ملی بلژیک به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۳ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۱۴۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۷,۷۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۴۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۱۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۶۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!