به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا از رويارويي با رئال زخم خورده، نگران است.

خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا اسپانيا، يك هفته پيش از ديدار با رئال مادريد در چارچوب رقابتهاي ليگ دسته اول باشگاههاي اين كشور، از رويارويي با رئال ابراز نگراني كرده و افزود هيچ تضميني براي كسب سه امتياز وجود ندارد.

با وجود اينكه از پيروزي ‪ ۰-۴‬بارسلونا برابر والنسيا تا ديدار با رئال مادريد شش روز فاصله است، لاپورتا نمي‌تواند نگراني از اين ديدار را پنهان كند.

به گزارش سايت گل، وي كه هميشه با پيش گويي‌هاي عجيب خود همه را شگفت زده كرده و هيچگاه جانب احتياط را ندارد، تيم رئال را زخم خورده و خطرناكتر از هميشه مي‌داند و به تيمش توصيه مي‌نمايد با هوشياري و انگيزه براي اين مصاف آماده شوند.

بارسا هم اكنون ‪ ۹‬امتياز با رقبايش فاصله دارد اما همه حريفان از جمله رئال براي كاهش اين فاصله تلاش خواهند كرد.

در ديدار با والنسيا، براي نخستين بار در فصل جاري ‪ ۸۲‬هزار و ‪ ۸۸۹‬نفر به تشويق بارسلونا پرداختند. لاپورتا از هواداران خواست در ديدار شنبه آينده هم -ورزشگاه نيوكمپ را به يك زودپز تبديل كنند.>

وي در خاتمه به تمجيد از تيه ري هانري، بهترين بازيكن مسابقه، پرداخته و گفت:-عملكرد او فوق‌العاده بود و ثابت كرد حتي ساموئل اتوئو و ديگران نمي توانند در حد او باشند. ما گلزنان ديگري هم داريم اما هانري به خاطر تلاش زيادي كه در اين فصل كرده، سزاوار تحسين است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بنزما :عاشق رئال هستم.

کریم بنزما, بازیکن المپیک لیون علنا از "عشق" و علاقه خود به رئال مادرید خبر داد.

ملی پوش فرانسوی لیون توجه بزرگترین باشگاه های اروپا را از جمله رئال , بارسلونا, اینترمیلان و منچستریونایتد را به خود جلب کرده است. اما شب گذشته او فاش کرد که عاشق رئال مادرید,پوشیدن پیراهن و هر چیزی که به این باشگاه مربوط می شود, است.
منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ال‌موندو و جنجال بر سر انتخاب كالدرون / تقلب در انتخابات رييس رئال!

رامون كالدرون، رييس باشگاه رئال مادريد باز هم خبرساز شد.

روزنامه‌ي اسپانيايي "ال‌موندو" از ترديدهاي دوباره در نحوه انتخاب او به عنوان رييس باشگاه در جولاي 2006 نوشت.

"ال‌موندو" در اين باره نوشت: «چنانچه آراي مكاتبه‌اي كه به دليل بي‌نظمي احتمالي و عدم رعايت قانون در آن زمان باطل شدند، به حساب مي‌آمدند، اين وكيل 57 ساله انتخابات را باخته بود.»

اين روزنامه با توجه به گزارش‌هاي بدست آمده از بررسي‌هاي پليس اين موضوع را عنوان كرد.

براساس شكايت كالدرون در آن زمان دادستان يازده هزار راي مكاتبه‌اي را غير معتبر اعلام كرد.

نيروي پليس تاكنون هفت هزار عدد از اين آرا را مورد بررسي قرار داده و به اين نتيجه رسيدند كه خوان پالاسيوس نفر دوم آن انتخابات كه مالك شركت ساعت‌سازي است، برنده واقعي آن انتخابات پرحرف و حديث بود. البته بازرسي‌ها تا بررسي كامل آراي مكاتبه‌اي باقيمانده مورد قبول نيستند.

به نوشته ال‌موندو نتيجه‌ي اين راي‌گيري مي‌تواند به نفع خوان ميگل ويارمير تغيير كند. اين فرد 77 ساله در آن انتخابات نفر سوم شده بود.

اين گزارش يك روز پيش از نشست اعضاي مجمع باشگاه رئال مادريد منتشر شد. در اين نشست قرار است عملكرد فصل جاري و بودجه براي باقيمانده فصل به بحث گذاشته شود. به گزارش هيات رييسه اين مجمع قهرمان فصل پيش لاليگا درآمدي 370 ميليوني و سودي 51 ميليوني از محل ماليات نصيبش خواهد شد. منتقدان اين آمار را غير واقعي دانسته و آن را رد مي‌كنند.

براساس حساب‌هاي آنها رئال مادريد با كوهي از بدهي‌ها با ركورد 511 ميليون يورو روبه‌روست.

منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پرس: كالدرون مراقب دشمنان خود باشد.

مديرعامل پيشين رئال مادريد در نامه اي از كالدرون خواست هر چه زودتر استعفا كند.

به نقل از آس اسپانيا، رئيس سابق رئال مادريد كه چندي پيش از تشكيل مثلث زيدان، رونالدو و خود صحبت كرده بود، گفت: به رامون كالدرون توصيه مي كنم مراقب دشمنان خود باشد.
پرس در نامه خود آورده است: رئال مادريد هرگاه به دست يك مجموعه غيرمتجانس افتاد، نابود شده است؛ اما به تو (كالدرون) توصيه مي كنم مراقب دشمنانت باش و اجازه نده تا همان اتفاقي كه براي من افتاد، براي تو هم رخ دهد.
وي خطاب به مديرعامل فعلي رئال گفت: با وجود چنين دشمناني اگر جاي تو بودم، استعفا مي كردم.

منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سيلوا در راه برنابئو است.

مقامات باشگاه رئال مادريد در تلاشند هافبك والنسيا را به خدمت بگيرند.

به نقل از رويترز، داويد سيلوا از باشگاه رئال مادريد پيشنهاد رسمي 35 ميليون يورويي دريافت كرده است.
باشگاه رئال مادريد كه در قدم اول يان هونتلئار از آژاكس را به خدمت گرفته است، مي كوشد با خريد داويد سيلوا از وي نيز در نيم فصل دوم استفاده كند.
روابط عمومي باشگاه رئال مادريد اعلام كرد: بايد ظرف دو هفته آينده يك بازيكن جوان، گل زن، بازي ساز و هوشيار خريداري شود كه بهترين گزينه از اين نظر داويد سيلوا است.

منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مياتوويچ: به شكست خورده ها اجازه دخالت نمي‌دهيم.

نايب رئيس باشگاه رئال مادريد گفت: هواداران نمي خواهند باشگاهشان از دست ما خارج شود.

به نقل از رويترز، پدراگ مياتوويچ تصريح كرد: فلورنتينو پرس حق ندارد در امور داخلي باشگاهي كه با دست خود نابودش كرد، دخالت كند.
وي افزود: هرگزبه شكست خورده ها اجازه دخالت نمي دهيم و پرس بايد بداند كه با اين نامه نگاري ها نمي تواند انگيزه را از تيم ما بگيرد.
نايب رئيس باشگاه مادريدي خاطرنشان ساخت: رئال به مديراني احتياج داشت و دارد كه به خاطر پول از همه چيز نگذرند؛ اما پرس اين كار را كرد.
منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: شجاعت آنری فوق العاده بود.

جوزپ گواردیولا, سرمربی بارسلونا مجذوب عملکرد خیره کننده شاگردانش در دیدار شب گذشته نیوکمپ شده است.

گواردیولا به دنبال پیروزی قاطع و 4 بر صفر تیمش مقابل والنسیا گفت:" من نخستین فردی هستم که از تماشای این بازی شگفت زده شدم. اما هنوز راه زیادی تا پایان این فصل باقی مانده است و باید با همین روند به بازیهایمان ادامه دهیم."
سرمربی آبی و اناری پوشان در ادامه به عملکرد تیه روی آنری که در این پیروزی 3 گل برای تیمش به ثمر رساند اشاره و عنوان کرد:" آنری با شجاعت و جسارت تمام در این بازی توپ زد. از عملکرد او در این دیدار بسیار راضی و خشنودم."
منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
كاپاروش: فوتبال اسپانيا كاملا پاك است.

سرمربي تيم فوتبال اتلتيك بيلبائو خبر مربوط به رشوه دادن باشگاهش به لوانته را رد كرد.

به نقل از ماركا، خواكين كاپاروش انتشار شايعات اخير درمورد فساد مالي برخي باشگاه ها را برنامه اي هدفمند از سوي بدخواهان لاليگا توصيف كرد.
وي افزود: اطمينان دارم كه فوتبال اسپانيا كاملا تميز است و هيچ فسادي در آن وجود ندارد.
سرمربي بيلبائو تاكيد كرد: مي توانيد اين فوتبال اصيل را با كالچو ايتاليا يا ليگ برتر انگليس يا بوندسليگا مقايسه كنيد تا متوجه شويد لاليگا تا چه حد به فوتبال ناب و پاك نزديك است.
منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هونتلئار: شاگردي برخي مربيان يك رويا است.

بازيساز هلندي تيم فوتبال رئال مادريد از سرمربي آلماني خود حمايت كرد.

به نقل از ماركا، كلاس يان هونتلئار گفت: شاگردي برخي مربيان برايم افتخاري بزرگ و بسيار رويايي است.وي افزود: براي درخشيدن به رئال مادريد آمده ام. مي خواهم براي اين تيم بزرگ بارها و بارها گل بزنم.
رئال مادريد هونتلئار را به مبلغ 20 ميليون يورو تا پايان سال 2013 در اختيار گرفته است.
منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هانري: اين هت تريك را هديه نمي دهم .

مهاجم فرانسوي بارسلونا با هت تريك خود سهم بسزايي در پيروزي تيمش برابر والنسيا داشت.

به نقل از اسپورت كاتالونيا، تيه ري هانري گفت: بايد براي بقا در صدر جدول تلاش كنيم. 3 گلي كه به ثمر رساندم براي من بسيار با ارزرش بودند.

وي تصريح كرد: اين هت تريك را هديه نمي دهم و مي خواهم براي خود داشته باشم چرا كه باعث شد دوباره اعتماد به نفس خود را به دست بياورم.

بارسلونا با 4 گل برابر والنسيا به برتري دست پيدا كرد.

منبع

۱۷ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۷,۲۳۳ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۱۷۷ بازدید
۱۸ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۵,۳۰۴ بازدید
۱۹ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۹۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۱ بازدید
۲۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۴۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۵۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۵۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۹,۰۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۳۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!