به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آخه بحث شرایطی داره. با هر کسی که نمیشه طرف بحث شد. با کسی میشه بحث کرد که اولا قوه تجزیه و تحلیل داشته باشه. بدونه مسائل رو از روی عقل (نه از روی شکم) ببینه و تفسیر کنه. بتونه وزن دهی کنه، یعنی بفهمه که گرونی ربطی به راهپیمایی نداره، یعنی بفهمه 25 از 13 بیشتره، یعنی بفهمه چند ده میلیون از چند صد بیشتره!

و عامل مهمترین اینکه طرف دنبال فهمیدن چیزی باشه، نه اینکه هرچی دلیل بیاری ندید بگیره و مزخرفات خودش رو تکرار کنه.

این افراد دنبال بحث نیستن، چون بحث برای روشن شدن زوایای تاریک افکار افراده. اینجا فقط به دنبال پراکنده کردن این افکار مسمومن. اگر 4 تا آدم کم سن و سال و کم اطلاع که تو سایت ممکنه باشه، اومد و این مزخرفات رو خوند و روش تاثیر گذاشت، مسئول این سم پراکنی و آلوده کردن ذهن دیگران من و شما هستیم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اگر 4 تا آدم کم سن و سال و کم اطلاع که تو سایت ممکنه باشه، اومد و این مزخرفات رو خوند و روش تاثیر گذاشت، مسئول این سم پراکنی و آلوده کردن ذهن دیگران من و شما هستیم!

خوب وقتي ما بتونيم طرف مقابلمون رو قانع كنيم اون جوون هم كه مياد جواب شبههاتي كه مثل ريگ تو خيابونا ريخته رو ميگيره اگه فردا روزي تو چنين شرايطي قرار گرفت قدرت تحليلش بالا ميره

من با حامد به صورت حضوري و تلفني ساعت ها بحث كردم و فكر نميكنم كسي اندازه من تو سايت از حامد شناخت داشته باشه

بخشي از حرفاشو كه الان زده رو قبول ندارم ولي كليت شخصيتش ايني كه توصيف ميكنيد نيست

فقط تو فضاي مجازي نميتونه اون چيزي كه مد نظرشه بيان كنه
هميشه وقتي حضوري باهاش بحث ميكنم خيلي بهتر منظورشو متوجه ميشم!

من خودم حواسم به تاپيك هست حس كردم داره به بيراهه ميره جمش ميكنم!

فقط شرط اولي كه تو بحث ميزارم احترام گذاشتن متقابله و همچنين از كلي گويي و پراكنده گويي بپرهيزيد و با سند و مدرك حرف بزنيد!

مثلا همين بحث تعداد مخالفين كليه كه وقتي به جزيش توجه بشه اون وقت جواب درست بدست مياد

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
هدف بحث، افزایش آگاهی طرفینه. بحث کنید، با مسئولیت خودت. ولی هرجا که دیدید بحث دیگه بحث نیست و شده مجادله و یاوه پراکنی و ... قطعش کنید.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا ثار الله نوشته:

هدف بحث، افزایش آگاهی طرفینه. بحث کنید، با مسئولیت خودت. ولی هرجا که دیدید بحث دیگه بحث نیست و شده مجادله و یاوه پراکنی و ... قطعش کنید.

حتما!
اوني كه ياوه ميگه نميتونه جواب منطق رو بده اون وقت مشخص ميشه موضعي كه داره درست نيست.

دوستان عزيز فقط يادشون نره چه قانونايي گذاشتما!
اگه ميخواهيد بحث كنيد خيلي منطقي و درست!
بگم يه عده هم هستند كه منتظر چنين فرصتايين كه بيان عرض اندام كنن و دروغ پراكني و توهين كنن!
يادشون نره خط قرمز هاي ايران و اين سايت همچنان به قوت خودش پا برجاست!

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هیچ وقت نمیخوام باعث به هم ریخته گی تاپیکی باشم ، چون تا به حال این کارو نکردم .

سعید جان هم با من هر طوری که دلش خواست حرف زد ، البته شاید اشکال از من بوده که نتونستم منظورم رو درست برسونم .

من برای همه افراد این سایت احترام قائلم و هیچ وقت هم نخواستم با کسی کل کل کرده باشم ؛ حرفام معمولا در حد یک بحث هست و فقط نظرات طرف مقابل بحثم رو میخونم و سعی میکنم ببینم دیگران چه نظری دارن .

من نظرات و عقاید خودم رو گفتم ؛ البته لطف هم کردن ایشون و بعضیاش رو پاک کردن از جمله پاسخی که به ارسالای حسین عزیز دادم من نمیگم چرا ارسالام پاک شده ... حتما صلاح دونستن که اون ارسالا نباشن .

اگر هم قراره من دیگه توی این تاپیک پست نزارم ، حرفی ندارم . اگر کمیل جان و اقا سعید تصمیم بگیرن که من توی این تاپیک ارسال نزنم لطفا بگن .

این ارسالم اگر صلاح دونستید پاک کنید .

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اگر هم قراره من دیگه توی این تاپیک پست نزارم ، حرفی ندارم . اگر کمیل جان و اقا سعید تصمیم بگیرن که من توی این تاپیک ارسال نزنم لطفا بگن .

این ارسالم اگر صلاح دونستید پاک کنید .

كتك خوردي تا حالا؟؟
اينهمه ريش گرو گذاشتم كه بحث كنيم اون وقت ميگي...
نه حامد جان بيا مصداقي بحث كن ولي خواهاش كلي گويي رو بزار كنار.
اگه يه موضوع خاصي مد نظرته مطرحش كن تا دونه دونه برسي كنيم

از شاخه به شاخه پريدن چيزي رو حل نميكنه
منم كه بحث شما رو خوندم اينو ديدم كه موج ميزد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من مسئولیت این تاپیک رو به طور کامل به کمیل می سپارم.

اگر هم به کسی توهین کردم عذر می خوام چون توهین کردن پذیرفته نیست، حتی اگر از موضع حق باشه.

امیدوارم ببینم که اشتباه می کنم که نمیشه بحثی کاملا منطقی در این تاپیک شکل بگیره و افراد بعد از دیدن اشتباهاتشون اون رو بپذیرن و تفکراتشون رو اصلاح کنن. امیدوارم!

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
خب حالا بحث سر چیه؟!
دونه دونه بحثها رو مطرح کنید بفهمیم کی به کیه

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو
خوشحالم که مسائل پیش اومده بین دوستان حل و فصل شد.
و از اقا سعیدم ممنونم.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
جالبه سايتايي كه دم از كوروش ميزدن امروز كه توشون گشت ميزدم و تو پيج هاي فيس بوكش ميچرخيدم هيچ خبري از محكوم كردن اين حرت نبود! فقط وقتي وطن پرستن كه منفعت سياسيشون درميونه!

میدونی چرا؟!

چون اونها خیلیاشون مقصر این مشکلات از داخل میدونن !!! این حرکت ها به هیچ عنوان درست نیست و کسی اسرائیل و دولت امریکا رو به عنوان دولت های درست و خوبی قبول ندارن اونها عوضی هستن ... خب شکی درش نیست ، ولی راه مقابله باهاشون اشتباه هست .

مقابله به مثل رو برای همین روزا گذاشتن عزیزم . با شعار دادن و مرگ بر انگلیس گفتن اونها نه تنها چیزیشون نمیشه بلکه بدتر میشه و شرایطی رو هم توی کشور به وجود میاره و به جهان هم بهانه میدن برای حرف زدن ...

ببين حامد جان ريشه شعار از شعور مياد!
پس شعار در اصل چيز بدي نيست به شرطي كه شعار فقط حرف نمونه و عمل بشه.
من اصلا اينو قبول ندارم كه ملت تنفر و انزجار خودشون رو نسبت به بيگانه ها بروز ندن!
اينو ميتوني تو احكام اسلامي پيگيري كني چون ميدونم اسلامو كامل قبول داري همين مثال بس كه وقتي ميخواي اعمال حج رو انجام بدي يه بخشيش هست كه بهش ميگن براعت از مشركين.توي اون برهه بايد تمامي مشركين زمانتو(امريكا اسراييل عربستان و ..)نفرين كني و براعت بجويي

همچنين توي دين ما سكوت در مقابل ظلم هيچ معنايي نداره!
پس اينكه شعار بده و يا طوري نشون داده بشه كه شعار درست نيست رو قبول ندارم
شعار بخشي از اصول دين ماست كه اگه همه مسلمونا با هم متحد بودن و شعارشون رو به عمل تبديل ميكردن جايگاه اسلام و مسلمونا اينجا نبود.
نقل قول

اوباما گفت مردم ایران خیلی وقت از ما متنفرن شعارهای مرگ بر امریکاشون همه دنیا میشنوه تا وضع همین باشه فشار تحریم ها بیشتر میشه

دقيقا اين نتيجه درستيه كه براعت از مشركين داره
تا زماني كه جلوي ظلم سكوت كني داري تصديقش ميكني!
حامد جان من اينو واقعا از ته دل قبول دارم كه سكوت در برابرشون باعث ميشه چهره اونا به صورت لولو و بت دربياد و كسي جرئت نكنه بهشون بگه بالاي چشمت ابروئه
ولي همين مرگ بر امريكا گفتنا رو و جمعيت مليوني كه پرچم امريكا اتيش ميزنن باعث شده خيلي از كشورها هم چنين جرئتي به خودشون بدن و بعيد ميدونم نديده باشي كه تو دل خود اروپا هم امروزه داره پرچم امريكا اتيش زده ميشه

اين همه نتيجه دلخواه خودته كه ميگي من دوست دارم صهيونيست و امريكا از رو زمين محو بشن
همين بروز انزجاره كه باعث شده افرادي مثل الكس جونز تو دل خود ايالات متحده فعاليت هاي بزرگي داشته باشن و بيدار بشن

نقل قول
تا کی میخوای ترور توی مملکت ببینین؟! تا کی دانشمندان این کشور به خاطره بازی های س*یاسی بعضی ها باید کشته بشن !!!؟

اينم از همون نكاتيه كه قبولش ندارم
اين بحث ترور سياسي نيست
درسته يه بحث هسته اي سياسيه ولي ترور ربطي به سياست نداره
اين ترور ابزاريه براي عقب راندن يه كشور
زمون بعد از پيروزي انقلاب هم ترور خيلي رو اووج و بورس بود و باعث شد كه كشورمون خيلي عقب رونده بشه و مخهاي زيادي رو از دست داديم
ولي لطف خدا شامل حالمون شد و تونستيم خودمون رو جمعو جور كنيم!

الان هم همونه ترور صورت ميگيره كه دانش گرفته بشه نه سياست شكست بخوره.

ترور يه ابزار قدرته
تو همين كشور ده ميليون ايراني توي سالهاي قهطي كه به دست اين انگليس ملعون و طرفدارانش شكل گرفت ترور شدن!
اونم سياسي بود؟؟اون موقع كه كشور مثل موم تو دستشون بود و راحت ميتونستن شاه عوض كنن؟؟اون چي؟؟
اونا با گرايش فكري صحيح ما مشكل دارن اونا با تفكر شيعه و مهدوي مشكل دارن
كتاب هاي بزرگي تو اين زمينه هست نشون ميده بزرگترين كينه اونا از ايرانيا به خاطر تفكر شيعه هستش

پس اين نشون ميده اين بحث اصلا سياسي نيست اينا دستشون برسه همين كارو ميكنن و افرادي كه خودشونو به خواب ميزنن كه انگليس و امريكا خوبن و پناه ميبرن به مفسران بي بي سي بايد به خودشون بيان.

فقط يه مشكلي بين ما ايراني ها هست كه هميشه كلي نگر بوديم
يعني صفر و صد نگاه ميكنيم!
يعني طرفمون يه صفره يا صده و ميانه اي وجود نداره
به گرايشات با يه ديد خشك نگاه ميشه!
مثلا چپي ها با يه ديد خيلي كثيف و حشك به راستي ها نگاه ميكنن و بدون شك همتون با افرادي برخورد داشتيد كه معتقدن كه راستي ها ادمهاي بي منطق و بي فكر و خشكه مذهب و كور و غيره هستند

در مقابل هم راستيا به چپي ها ديد ادم بي دين و ضد نظام و ضد خدا و مشرك و مهارب و غيره رو دارن

اين تند رويا از كجا شكل گرفته حامد جان؟؟
من مشكل اين رو توي نفوذ عده اي در جريانات ميدونم!
مثلا يه عده اي تو يه دوران هاي (اسمشو نميبرم زير نظر كدوم دولت) به اسم خدا و پيغمبر اومدن ملتو چاپيدن و جيب خودشون و امثال دختر و پسرشون رو پر كردن و اينقدر گنده شدن كه تبر گردنشون رو نميزنه

حالا چون لباس پيغمبر تنشون بود و هرجا رسيدن دم از امام خميني زدن و هي از افتخاراتشون كه كفشاي امامو جفت كردن() و غيره زدن باعث شدن افرادي كه ميدونن اينا چه ادمهايي هستند از دين و مذهب و امام و ارامان ها روي گردان بشن و ديدشون منفي بشه و نتونن ديدشون رو درست كنن تا جايي پيش رفتن كه به دين هم شك كردن و خيلياشون از دين خارج شدن

در طرف مقابل هم افرادي اومدن و به اسم ازادي و هزاران صفت و شعار ديگه كارهايي كردن كه راستيا فهميدن چه حيله اي پشتش خوابيده
بازم اسم نميبرم از جريان و دورانش ولي خودتون ديديد كه گفتن امام زمان نيومده بايد استيضاح بشه تو مجلس
يا اينكه در گفتگو ها در دانشگاها رو باز كنيد و به استاد حق بديد كه بياد و اسلام و خدا رو نقد كنن و تا جايي اين حركت پيشرفت كه استاد دانشگاه ميومد پيغمبري رسول الله رو نفي ميكرد
و يا عاشورا رو نقد ميكرد
ديگه اون فرد راست گرا به هيچ عنوان نميتونه به گرايش مقابلش ديد سالم داشته باشه

ولي وقتي با همين افراد با گرايشات نشستو برخواست ميكني ميبيني چقدر ادمهاي با شعور و فهميده اي هستند و بر عكس اون چيزي كه به عنوان چپ بودن و راست بودن واسه خودمون درست كرديمو هي نصبتش ميديم به بقيه هستند

نمونه بارزش ههمين بچه بازي 88
شايد توي دور هاي ابتدايي اعتراضات خيليا با دين و نظام مشكل نداشتند و فقط به وضعيت معترض بودن ولي هرچي جلو رفت ريزش زياد شد تا جايي كه عاشورا جمعيت به چند صد نفر هم نميرسيد ولي ديديد اون چند صد نفر چه ادمهاي كثيف و پليدي بودن كه قران اتيش زدن و به همه مقدسات و شخصيتا توهين كردن!

تحت چه عنواني كردن؟؟تحت عنوان جريان و گرايش سبز
پس توقع نداشته باشيد كه يه راست گرا با ديدن اون تصاوير بياد و از چپيا استقبال كنه

همه اينا مزخرفاتيه كه به خاطر عدم اگاهي بينمون حاكمه و متاسفانه ما به جايي كه الان همپيمان باشيم داريم سر اين چيزا بحث ميكنيم

واقعا باعث ناراحتيه كه امروز منو شما قدر وقت با ارزشمون رو نميدونيم و به جاي پيگيري اهداف بزرگ پيشرفت مملكت داريم سر اين چيزا بحث ميكنيم و وقت هدر ميديم

ولي كاريه كه شده هم به خاطر مشكلات داخلي و هم به خاطر مشكلات خارجي!

ولي حقيقتش اينا از كجا اب ميخوره؟؟؟
من الان بهتون ميگم از كجا اب ميخوره
اين اقتصاد بيماره چون خيلي جاهاش سوراخ و حفره هست كه ميشه ازش سوء استفاده كرد
مثلا خودمو مثال ميزنم
تو شركتي كار ميكنم كه تازه فهميدم مدير عاملش به خاطر نفوذ زيادي كه بين دمو تشكيلات مازندران داره و بجز اين شركت ده تا شركت و كارخونه ديگه ثبت كرده و كلنگ اوليشو زده ولي هيچ توليدي نداره و اگه بگم توليدش صفره دروغ نگفتم.
ولي در عوض داره با نفوذش هي وامهاي ميلياردي ميگيره و ميخوره و الانم در شرف جواز جديديه براي وام سي ميلياردي

چرا اينجوريه؟چون نظارت صحيح نيست
چون به شخصه ديدم وقتي از نفوذش استفاده ميكنه چطوري به پاش بلند ميشن
ديدم كه وقتي رشوه ميده همه كاراش درست ميشه
اون وقت يه جوون وقتي ميخواد ده ميليون وام براي راه اندازي يه كارگاه بگيره بد بختي ميكشه
امروز تو سازمان صنايع ساري به چشم ديدم كه يه توليد گر اومد گفت خود ريس جمهور وام منو امضا كرده ولي هيچ دريافتي نداشتم
چرا؟؟چون كه سيستم مديريتي و اجرايي سطح دوم مملكت واقعا بيمار و كثيفه
اين ميشه كه مملكت توليد درستي نداره
اون وقت يكي مثل مدير عامل ما سر در ورودي شركتشو يه عكس بزرگ از امام خميني زده و نوشته اين انقلاب بي نام خميني فلانو فلان
خوب اين ميشه كه طرف فكر ميكنه هر كي طرفدار جبهه خمينيه داره ميخوره
ولي مني كه با اين ادم نشستو برخواست كردم به چشم ديدم چه توهيناتي به همين خميني ميكنه

پس نبايد گرايش صفر و صدمون رو به كار بگيرم و بگيم هركي عكس خميني داشت اينجوريه و يا هركي سبز بست اونجوريه

ببين كياوش جان مملكت ما سختياي بزرگتري كشيده
تو الان ميگي هر جنسي دو برابر شده
ولي زمان جنگو چطوري واسم توجيه ميكني؟؟
زماني كه امكانات اوليه ابو برقو غيره نبود؟
زماني كه براي يه كاسه روغن بايد شش صبح بيدار ميشدي و تو صف واميستادي؟
اون موقع چطوري مردم تحمل كردن؟؟
مردم بصيرت داشتند

منظورم اين نيست مردم الان فساد اقتصادي رو ببين و صداشون در نيادا
نه انصافا منظورم اين نيست

منظورم اينه اقاي بقال كه يه جنسي رو به قيمت n خريدي
وقتي ميشنوي گروني شده قيمت x رو رو جنست نزار و بصيرتت بهت بگه اقا انسان باش و تو شرايط بحراني ياور مملكتت باش نه خوار توي چشمش

اقاي اقا زاده كه ميلياردي ميخوري
انصاف داشته باش و ادم باش
اقاي مردمي كه تا تقي به توقي ميخوره هم همه ميكنيد و جنس گرون رو سه برابر نياز عاديت ميخري بصيرت داشته باش و جنسو نخر تا ارزون بشه

اينا رو بهش ميگن بصيرت
وقتي ميدونيد اوضاع اقتصاد خرابه به جاي بدتر كردن يه شيوه ارائه كنيد
صنفاي دانشجويي ميتونن خيلي كارا بكنن ولي انصافا دانشجوهاي ما مخصوصا دانشگاه ازاد تو باقاليا نيستند؟؟
دانشجوهاي ما چيكار ميكنن؟؟
وقتي وارد يه خونه دانسجويي پسرونه ميشيد با چه صحنه هايي رو به رو ميشيد؟؟قليون سيگار مواد مخدر پاسور و هرزه گري و هرزه گويي

توي دخترونه از اون بدتر
چرا بايد اينجوري باشه؟؟
چون كه انسجاممون رو فراموش كرديم
يه زماني خميني نامي ميگفت فلان كنيد هركسي با هر ديدگاهي ميگفت چشم
ولي الان چي؟؟هركسي براي خودش يه رهبر محسوب ميشه و فتوا صادر ميكنه

اين وسط نقش دشمنو ناديده نگييريد
همين انگليس ملعون چقدر از همين اقا زاده ها رو نفوذي فرستاد تو دمو تشكيلات دولتي و ابروي نظامو بردن

به خدا اگه مردممون يكم اگاهيشون رو زياد كنن خيلي مشكلات براشون برطرف ميشه
نقل قول

ما هنوز توی فرهنگ سازی به نقطه اوج نرسیدیم ؛ هنوز نهایت راه فرهنگ سازی رو رسانه ملی میدونیم . هنوز مردم ما توی خیلی از روستا ها فرهنگشون در حد پایینیه ...

با اين بخش حرفت كاملا موافقم.
اينو كسي نميتونه انكار كنه توي حوزه فرهنگ خيلي كم كاري و كم فكري جاكم بوده!
يكي از دلايلش ميتونه اي باشه كه گرايشات و ذائقه ها تند تند عوض شدن به وسيله هاي خارجي و يا داخلي
بعد مردم تقسيم شدن و رشته كار از دسته همه خارج شده
فرهنگ سازي خيلي مهمه در مورد همه چي
درمورد دين سياست و علم و اجتماع و ...

اگه ما اينجاييم انصافا بخشيش به اين خاطره كه خودمون هم نخواستيم بفهميم

اول فهم و شعور بايد حاصل بشه و بعد با شور به عمل برسه

ببيند به خدا اين مملكت خيلي ايراد داره و اكثر قريب به يقين خرده هايي كه مردم ميگيرن كاملا درسته و حق با مردمه
ولي فقط مردم تو عمل دچار اشتباه ميشن
بايد بين مخالفت و منافقت تفكيك قائل شد
مردم بايد شيوه درست رو پيشه رو بگيرن
با جنجال و اشوب و يا حرف زدن و بدو بيراه گفتن هيچي درست نميشه

ما اينجا ميليون ها ساعت بحث كنيم تا وقتي كه اول خودمون حرف خودمون رو قبول نداشته باشيم و روي خودمون اجرا نكنيم به هيج جا نميرسيم
اگه تند روي ها شكل گرفت چه چپ چه راست اگه بي خردي ها صورت گرفت اگه بي منطقي ها صورت گرفت همه و همه به خاطر اين بود كه مردم اول خودشون رو درست نكردن

بابا به خدا اين مسئولين اين اقا زاده ها اين تند روهاي چپو راست از مريخ نيومدن
همه اينا يه روزي مثل منو شما مردم عادي بودن ولي زماني كه بين منفعت و انسانيتشون قرار گرفتن اولي رو برگزيدن

امام علي وقتي حكومت تشكيل داد خيلي از همون صحابه اومدن ازش دوبرابر سهم طلب كردن ولي چي شد؟امام باهاشون جنگيد

به خدا ما هم ميتونيم حكومت علي رو داشته باشيم به شرط اينكه خودمون اول بين منفعت و دينو انسانيت گزينه دوم رو انتخاب كنيم
از خودتون شروع كنيد ايا وقتي تو روز تو موضع برتر (تو هر زمينه) قرار ميگيرد انصاف رو رعايت ميكنيد؟؟
اهاي تو كه داري اين رو ميخوني اگه فردا يه كارخونه زدي بين برادرت و يه انسان شايسته و تحصيل كرده و با لياقت گزينه درست رو انتخاب ميكني؟؟

وقتي ميري صف بربري حق رو رعايت ميكني؟؟اگه تو صف بربري حق رو رعايت نكردي اگه پشت چراغ توقف نكردي اگه با ماشين شخصي نون ماشين هاي خط دار رو اجر كردي اگر اشغالتو جلو در همسايه گذاشتي بدون هيچ فرقي با اون اقا زاده ميليارد خور نداري
اونا هم از همين جا شروع كردن و از شكم ننشون دزد و نامرد نبودن

همين............

۲۴ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۹۰۶ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۰۰ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۶۶۴ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۹۵۸ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۳۴ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!